Page 8 of 19 FirstFirst ... 45678910111218 ... LastLast
Results 176 to 200 of 471

Thread: Poziv na glasanje za crnogorsku wikipediju!

  1. #176
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,671
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chatnick View Post

    Tzv ITAM mora pod hitno da se skloni iz projekta ako zeli da pravi vikipediju na crnogorskom (a posto vikipedija postoji na klingonskom, ja licno mislim da moze i na crnogorskom)
    Jeste ali je klingonski svoj jezik. Na wikipediji ne postoji Australijski, niti Kanadski, ni Skotski, ni Irski, jer su sve Engleski. Isto tako kod nas nebi trebao da budi ni Srpski, ni Hrvatski, ni Bosnaski, ni Crnogorski, ni Vojvodjanski, itd nego treba da bude srpsko-hrvatski ili hrvatsko-srpski i to je to.

  2. #177
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,257
    Thanks Thanks Given 
    2,758
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Pa bilo bi lijepo ali to je isto realno kao i grckoturski ili izraelskopalestinski
    She is only here to annoy herself!

  3. #178
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad tad mozda bude juznoslovenski

  4. #179
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    Kad tad mozda bude juznoslovenski
    Slozio bih se. Ne bih prihvatio ni srpski, ni srpsko-hrvatski nego ili crnogorski ili juznoslovenski.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  5. #180
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    izgleda da su pukli tamo, nisu mogli ni njihovi ADMINI da sprijeche a pokushali su sa banovanjem, lazima i podvalama. Nisu uspjeli ni svi koji su sa Sr wiki i srbijanskih foruma (taksista se pohvalio tom info ) bili pozvani da glasaju protiv i da opstruiraju glasanje. Nisu uspjeli ni sa brisanjem i lazima da su lazni nickovi, nisu uspjeli ni sa hakovanjem CG Wiki testa... i evo poslali su ove njihove sluge da pokushaju sve sa kreiranjem intriga i serviranjem lazi da opstruiraju i ovdje.

    Jadni li su, greota
    p.s. proshle su te srbijanske fore, vec videno
    shetnja!
    p.s. pozdravite 'uchitelja' Paunovica - Vlaha.

  6. #181
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LadyDaytona View Post
    a sto se ti nervirash ako je sve tako kao sto zelish da slazesh?
    fino si napravio podjelu na 'vasha' i 'nasha'...




    pa si evo pokusao i da prijetish, neobavijesten..pa bi htio da 'porobish' i eliminishesh sve wiki da bi tvoji admini iz BG mogli da shtancaju sve i svasta po njihovom tj. 'vashem' - kao ti to razdvoji...sad i ove zlurade insinuacije oko neprofitne organizacije... kud' si krenuo?

    p.s. idi plachi i prihaj te nebuloze u pop*zdikus stanju onima koji su te poslali da opstruirash nesto sto je Crnogorsko. Mozda te i poglade i pohvale za to. Sam si rekao 'Vashe', dakle, nije 'tvoje' ni 'tvoja' briga.
    Vidi sunce, ja licno sam za tu vikipediju uradio vise nego sto ce ITAM uradit.. Ja ne pricam crnogorskim jezikom i zato je podjela "vasa" i "nasa". Ostale projekte ITAM-a sam itekako podrzao, a nisam nudio sopstvenu pomoc, sto inace u takvim slucajevima cinim, samo zato sto sam se bojao da ce moje ime nedje ostat povezano uz crnogorski jezik ili ne daj Boze crkvu, pa bi me dusha boljela. Nisam ja dosao da opstruiram nego da vas uputim u pravom smjeru. Mada bih tebe i sve sa takvim komentarima uputio u drugom pravcu- u p.m.. Svaki moj clanak koji je preveden sa engleske vikipedije u javnom je vlasnistvu i slobodno s njim cinite sto ocete. Samo ne dirajte ono sto je zasticeno jer cu iskoristit svoje pravo. Ne prijetim, nego vam samo savjetujem da obratite paznju na licence.

    ITAM je prvenstveno politicka organizacija (da se ne podsjecamo kako je taj sajt izgledao uoci referenduma) i tu joj pomoci nema. Takva organizacija se ne smije uplesti u vikipediju.
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

  7. #182
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    O cemu pricash ti?

  8. #183
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chatnick View Post
    Vidi sunce, ja licno sam za tu vikipediju uradio vise nego sto ce ITAM uradit.. Ja ne pricam crnogorskim jezikom i zato je podjela "vasa" i "nasa". Ostale projekte ITAM-a sam itekako podrzao, a nisam nudio sopstvenu pomoc, sto inace u takvim slucajevima cinim, samo zato sto sam se bojao da ce moje ime nedje ostat povezano uz crnogorski jezik ili ne daj Boze crkvu, pa bi me dusha boljela. Nisam ja dosao da opstruiram nego da vas uputim u pravom smjeru. Mada bih tebe i sve sa takvim komentarima uputio u drugom pravcu- u p.m.. Svaki moj clanak koji je preveden sa engleske vikipedije u javnom je vlasnistvu i slobodno s njim cinite sto ocete. Samo ne dirajte ono sto je zasticeno jer cu iskoristit svoje pravo. Ne prijetim, nego vam samo savjetujem da obratite paznju na licence.

    ITAM je prvenstveno politicka organizacija (da se ne podsjecamo kako je taj sajt izgledao uoci referenduma) i tu joj pomoci nema. Takva organizacija se ne smije uplesti u vikipediju.
    Au..tebi bash izvukli ushi tamo.
    Stvarno si spreman na sve da bi opstao na sr wiki?
    Da lazesh i da optuzujesh ljude jer znash da bez neke neprofitne organizacije nista od ovog ne bi imalo tezinu, pa si doshao da podjarmish bezobzirno i podmuklo vrijedjajuci i bezochno lazuci?
    Koja si ti beskarakterna nula
    Nevjerovatno koja drskost...ITAM politichka organizacija? hahahahahaha kako si nisko pao
    Jel vidish kakve nebuloze si ispisao od pochetka do sad?
    Nisi ni znao da tvoje pisanije i bilo chije na Wiki mogu biti razmijenjene na bilo kojoj ali si ipak i tu od bijesa prijetio, od jada i ljubomore oslijepio da vise ne znash ni sta lupash. Pokushao si da kao neznalica neprofitnu organizaciju budalasto optuzish za neki novac, na sve si jadove spreman..

    Ishao si i na najpodliju igru klevetanja ovih momaka koji su organizovano pokrenuli sve, jer jadan ti mislish da ako razbijesh organizovanost, pojedinci ne mogu nista... kako si mizeran ko da ti je Paunovic rod..pfuj.

    p.s.srbijanska ulizichka fora - zamuti pa vladaj...o tome se radi Ego.
    Last edited by LadyDaytona; 15-11-06 at 20:52.

  9. #184
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by chatnick View Post
    Licno zelim da vidim crnogorsku vikipediju (mozda ne i na crnogorskom jeziku ali to je mnogo manje bitno), ali zelim da u njoj vidim iskljucivo originalne tekstove. Posto znam kako se ovaj jezik instalira u drustvu, vjerujem i da ce biti pokusaja da se do stvaranja velike vikipedije dodje kradjom tekstova i samo govorim sta ce se desiti ako jedan moj tek
    Ja te apsolutno podrzavam, a kad procitah ovija iljadu strana teksta prosto obozavam. Mislim da ce biti tesko bilo sta napisati a da se ne povrijede tvoja autorska prava, ali koliko cujem vec su se bacili na originalne tekstove i koliko sjutra izlazi originalni Gorski vijenac. Enciklopedisko znanje kao sto i sam termin kazuje iziskuje strogu originalnost pa ne znam kako ce izgledati originalni tekst na primjer Kralj Nikola se rodio ....... jer je plagijat neminovan. Nadam se da ce se to nekako prevazici i ocekujem da se u kineskoj vikipediji uskoro pojavi originalni tekst da je Crna Gora stara kineska drzava a zbog prijatne mediteranske klime oci nam se ispravise.

  10. #185
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chatnick View Post
    Ajmo ovako
    Organizacija ITAM koja trazi administraciju vikipedije na "crnogorskom"

    1) krsi prava vikipedije time sto se kao konstituisano tijelo javlja sa zahtjevom da joj se da kontrola vikipedije na jednom jeziku sto je protiv pravila same vikipedije i ne postoji nigdje drugo.

    2) time sto je na ovome forumu javno pozvala ljude da glasaju za formiranje te vikipedije prekrsila je pravilnik vikipedije i stavila hipoteku na ovaj projekat

    3) kao organizacija sa zestokim politickim angazmanom u predreferendumskoj kampanji (kojega se sad odricu kako znaju i umiju) nema pravo da se uopste glaska kao ucesnik u necemu sto treba da bude apoliticki projekat

    4) manipulantskim nacinima da sto brze dodje do projekta koji je nameracila, a koji ukljucuju tzv "flesh puppets" glasanje, dvostruko glasanje, javne pozive, link do sajta, i predstavljanjem sebe u svijetlu koordinatora buduce crnogorske vikipedije, ova organizacija je samo pokazala da su njene namjere samopromocijske, politikantske, manipulativne i zlonamjerne, a nikako altruisticke.

    Tzv ITAM mora pod hitno da se skloni iz projekta ako zeli da pravi vikipediju na crnogorskom (a posto vikipedija postoji na klingonskom, ja licno mislim da moze i na crnogorskom)

    Ja covjece ne mogu da vjerujem sta ti pisesh.

  11. #186
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa providan je, rekoh vec...ko ranjena napuckana zvijer...

    Au..tebi bash izvukli ushi tamo.
    Stvarno si spreman na sve da bi opstao na sr wiki?
    Da lazesh i da optuzujesh ljude jer znash da bez neke neprofitne organizacije nista od ovog ne bi imalo tezinu, pa si doshao da podjarmish bezobzirno i podmuklo vrijedjajuci i bezochno lazuci?
    Koja si ti beskarakterna nula
    Nevjerovatno koja drskost...ITAM politichka organizacija? hahahahahaha kako si nisko pao:grin:
    Jel vidish kakve nebuloze si ispisao od pochetka do sad?
    Nisi ni znao da tvoje pisanije i bilo chije na Wiki mogu biti razmijenjene na bilo kojoj ali si ipak i tu od bijesa prijetio, od jada i ljubomore oslijepio da vise ne znash ni sta lupash. Pokushao si da kao neznalica neprofitnu organizaciju budalasto optuzish za neki novac, na sve si jadove spreman..

    Ishao si i na najpodliju igru klevetanja ovih momaka koji su organizovano pokrenuli sve, jer jadan ti mislish da ako razbijesh organizovanost, pojedinci ne mogu nista... kako si mizeran ko da ti je Paunovic rod..pfuj.

    p.s.srbijanska ulizichka fora - zamuti pa vladaj...o tome se radi Ego.
    momci, samo vi svoj posao radite, ne obracajte paznju na ove glupe podvale, ovakvi su tu samo da bi vrshili opstrukciju bezochnim klevetama jer im SHEFOVI sa sr.wiki nisu uspjeli a ni Srbijanci koji su hakovali vash server i mijenjali glasove - sad angazovali 'domace' da im pomognu, tj. da im se dokazu koliko su odane SLUGE...Sa srbijanskim ulizicama cu ja da 'popricham', na pravi nachin, onakav kakav zasluzuju.

  12. #187
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LadyDaytona View Post
    Au..tebi bash izvukli ushi tamo.
    Stvarno si spreman na sve da bi opstao na sr wiki?
    Da lazesh i da optuzujesh ljude jer znash da bez neke neprofitne organizacije nista od ovog ne bi imalo tezinu, pa si doshao da podjarmish bezobzirno i podmuklo vrijedjajuci i bezochno lazuci?
    Koja si ti beskarakterna nula
    Nevjerovatno koja drskost...ITAM politichka organizacija? hahahahahaha kako si nisko pao
    Jel vidish kakve nebuloze si ispisao od pochetka do sad?
    Nisi ni znao da tvoje pisanije i bilo chije na Wiki mogu biti razmijenjene na bilo kojoj ali si ipak i tu od bijesa prijetio, od jada i ljubomore oslijepio da vise ne znash ni sta lupash. Pokushao si da kao neznalica neprofitnu organizaciju budalasto optuzish za neki novac, na sve si jadove spreman..

    Ishao si i na najpodliju igru klevetanja ovih momaka koji su organizovano pokrenuli sve, jer jadan ti mislish da ako razbijesh organizovanost, pojedinci ne mogu nista... kako si mizeran ko da ti je Paunovic rod..pfuj.

    p.s.srbijanska ulizichka fora - zamuti pa vladaj...o tome se radi Ego.

    Ti pojma nemas o cemu pricas.

    Prvo- NIGDJE na svijetu ne postoji organizacija koja rukovodi jezickom vikipedijom. To je protivno samom logickom temelju na kome stoji vikipedija.

    Drugo- sa SR vikipedijom nemam nikakve veze. Sve sto sam objavio objavio sam na SH (oko 40%) i Engleskoj vikipediji. Nikad nisam kontaktirao ni sa kim od administratora vikipedije na nekom jeziku. ITAM je, koliko se sjecam, na svom sajtu (na domenu WS) imao pozive da glasa za odredjenu opciju na referendumu. Ispravi me ako grijesim.

    Ako neko vrijedja i kleveta, onda si to ti. Ne zelim da se spustam na nivo tih uvreda. Posto niti znam niti me zanima ko si ti. A vjerovatno ni ti nemas pojma ko sam ja. I drago mi je zbog toga.

    Sve sto sam rekao protiv mijesanja voljene ti neprofitne organizacije u vikipediju rekao sam u cilju ocuvanja vikipedije kao institucije koja meni licno znaci vise od Crne Gore. I od bilo koje druge drzave.
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

  13. #188
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Na strani pravilnika o procesu podnosenja zahtjeva za novi jezik stoji nedvosmisleno:

    Encourage anyone who wants to contribute to your proposed language to come to this page and add their support for your proposal.


    Prevod:

    Ohrabrite svakoga ko hoce da doprinese vasem predlozenom jeziku da dodje na ovu stranu i da svoju podrsku vasem predlogu

  14. #189
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chatnick View Post
    Ti pojma nemas o cemu pricas.

    Prvo- NIGDJE na svijetu ne postoji organizacija koja rukovodi jezickom vikipedijom. To je protivno samom logickom temelju na kome stoji vikipedija.

    Drugo- sa SR vikipedijom nemam nikakve veze. Sve sto sam objavio objavio sam na SH (oko 40%) i Engleskoj vikipediji. Nikad nisam kontaktirao ni sa kim od administratora vikipedije na nekom jeziku. ITAM je, koliko se sjecam, na svom sajtu (na domenu WS) imao pozive da glasa za odredjenu opciju na referendumu. Ispravi me ako grijesim.

    Ako neko vrijedja i kleveta, onda si to ti. Ne zelim da se spustam na nivo tih uvreda. Posto niti znam niti me zanima ko si ti. A vjerovatno ni ti nemas pojma ko sam ja. I drago mi je zbog toga.

    Sve sto sam rekao protiv mijesanja voljene ti neprofitne organizacije u vikipediju rekao sam u cilju ocuvanja vikipedije kao institucije koja meni licno znaci vise od Crne Gore. I od bilo koje druge drzave.
    Znam sad sta si...
    Nesoj i Srbijansko shunjalo
    sasvim dovoljno da te takvog ljigavca tretiram kako zasluzujesh. Klevetniche providni. Tvoj nivo sam ti pokazala sa Pfuj. Takvi se bre gaze, ko insekti. Kush!

  15. #190
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    radi onih koji neznaju zelim da odgovorim na ove lai i podvale od strane Chanick-a.

    ITAM je organizacija koja okuplja profesionalce i entuzijaste i nikad se nije politicki afirmisala.

    Ovo sto govorish je gnusna laz, sram te i stid bilo.

  16. #191
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Na strani pravilnika o procesu podnosenja zahtjeva za novi jezik stoji nedvosmisleno:

    Encourage anyone who wants to contribute to your proposed language to come to this page and add their support for your proposal.


    Prevod:

    Ohrabrite svakoga ko hoce da doprinese vasem predlozenom jeziku da dodje na ovu stranu i da svoju podrsku vasem predlogu
    Diskutabilno sta to znaci ali ziva istina. Ja sam po sjecanju rekao to pogresno. Ostalo stoji. Ukljucujuci i zahtjev za ISO (valjda 639) kodom jezika.
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

  17. #192
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve sto sam rekao protiv mijesanja voljene ti neprofitne organizacije u vikipediju rekao sam u cilju ocuvanja vikipedije kao institucije koja meni licno znaci vise od Crne Gore. I od bilo koje druge drzave.
    jadnik...ovo je vec za zaljenje..toliko mu znachi da spreman da kleveta ljude da laze da insinuira svasta samo da bi deskriditovao projekat CG wiki...nevjerovatno koja podlost.
    Last edited by LadyDaytona; 15-11-06 at 21:17.

  18. #193
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chatnick View Post
    Diskutabilno sta to znaci ali ziva istina. Ja sam po sjecanju rekao to pogresno. Ostalo stoji. Ukljucujuci i zahtjev za ISO (valjda 639) kodom jezika.
    Jel sad je diskutabilno, pih. Dosao si odje da optuzujesh ljude sram te bilo.

  19. #194
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LadyDaytona View Post
    Znam sad sta si...
    Nesoj i Srbijansko shunjalo
    sasvim dovoljno da te takvog ljigavca tretiram kako zasluzujesh. Klevetniche providni. Tvoj nivo sam ti pokazala sa Pfuj. Takvi se bre gaze, ko insekti. Kush!
    Divno si svoj post upotpunila smajlijima. Recnik koji koristis govori o tebi. Prava crnogorska dama.

    Ne rece mi, je li ITAM imao referendumske pozive na sajtu?

    Kao i to da li je igdje u svijetu Wikimedia projekat u vlasnistvu bilo kakve organizacije. Ako je Wikimedia dovoljno shvacen, sam je za sebe organizacija. Ako nije, nalazi se kao projekat koji je veza izmedju odvojenih volontera.

    Najozbiljniji projekat koji ste sproveli (ako ste to uopste sproveli vi) je taj casopis koji, odgovorno tvrdim, kvalitetnije, zanimljivije, bolje dizajnirano, bolje slozeno, redovnije, pismenije i perspektivnije SAM mogu da uradim.
    Last edited by chatnick; 15-11-06 at 21:22.
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

  20. #195
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zbilja chatnick da li si ti i na wiki pisao istine ka odje ili nas lazes onako preko veze kao stare poznanike

  21. #196
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chatnick View Post
    Divno si svoj post upotpunila smajlijima. Recnik koji koristis govori o tebi. Prava crnogorska dama.

    Ne rece mi, je li ITAM imao referendumske pozive na sajtu?
    Prvo si se pitao ko sam ...sad si pocheo i sa cinichnim nipodashtavanjem ne toliko 'dame' koliko 'Crnogorske Dame'... srbofilski fashisto. ovaj rijechnik sto ti serviram je tvoj opis, tvoje mizerije...te rijechi si ti, govore o tebi i sam uvidjash koliko ti odgovaraju ali nemash karaktera niti savjesti da tvoja bolesna izvitoperena mozdana masa to apsorbuje. tja

  22. #197
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nego što bi Ego ko mi se uvalio na nik (mislim odakle)

  23. #198
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Zbilja chatnick da li si ti i na wiki pisao istine ka odje ili nas lazes onako preko veze kao stare poznanike
    Na wikipediji sam pisao o onome o cemu pisem i u domacim medijima- o matematici, modernoj umjetnosti (stripu konkretno) i informacionim tehnologijama. Tu se zna sto je istina i, na svu srecu, svako prihvata istu istinu. Najcesce sam radio u saradnji sa poznanicima, upotpunjavajuci clanke posmatrackim radom ili istrazivanjem o uticaju necega na ove prostore. Najdublje sto sam usao u politiku tamo je to sto sam dodao buffalo_buffalo clanku i srpski prevod, pomazuci covjeku da istu stvar uradi i za hrvatski jezik. Nikad tamo nisam napisao politicku stvar i vrlo malo clanaka sam poceo, samo ih upotpunjavao. Eventualno sam objavio komad clanka napisan za neki ovdasnji magazin, ako je preveden iz engleske vikipedije, kao prevod na hrvatski. Svojevremeno sam iznio ideju nekih koncepata na kojima bi pocivao automatski hrvatsko-srpski prevodilac (i obratno), konkretno njegov algoritam za detekciju ijekavici/ekavici svojstvenih rijeci bez koristenja potpune liste, sa googlanjem ruskog ili koristenjem crkvenoslovenskih zapisa za referencu koje njihove komade treba ijekavizovati odnosno ekavizovati.
    Last edited by chatnick; 15-11-06 at 21:34.
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

  24. #199
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funestis View Post
    Nego što bi Ego ko mi se uvalio na nik (mislim odakle)
    Neko iz novog sada.

  25. #200
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a sto se ishvali covjek nocas... alo bre da necesh i tvoj epitaf da nam pokazesh, posto si se nesto zaletio, mozda si i to spremio nakon sto ti srbijanski admini izvuku za ushi ili dobijesh po doopetu nakon josh jednog uzaludnog pokushaja eliminacije cgwikipedije?

    zna se istina - to je njegova sr wiki istina
    svako - to je u prevodu srbijanski admini

    i sta reche ono 'crnogorska dama'? a fashisto?

Page 8 of 19 FirstFirst ... 45678910111218 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Islam!
    By Bijesno pile in forum Religija i filozofija
    Replies: 2694
    Last Post: 03-06-11, 23:23
  2. Ne znam sto ce mi ovo ali ajde ... GLASANJE
    By kefalo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 22
    Last Post: 04-06-04, 07:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •