Page 10 of 19 FirstFirst ... 67891011121314 ... LastLast
Results 226 to 250 of 471

Thread: Poziv na glasanje za crnogorsku wikipediju!

  1. #226
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    chatnik...stvarno me vrijedjash
    upozorila sam da me ne vrijedjash, jesam li?
    nije Lepo to sto radish chitavo vrijeme
    Prichash jako ruzne stvari o ljudima ovdje, imenujuci organizaciju sa gnusnim neistinama
    Vredjao si u osnovi Crnogorske Dame sa jednim ni malo finim akcentom na nacionalnost
    Sada opet insinuirash i neke bele ilegalne - jako kaznjive radnje.
    Zaista ne znam zasto me i dalje gnjavish, moracu da se obratim adminima servera, ovo je nedopustivo.
    Mislim da bi i Srbijanski Admini za ovoliko vrijedjanja korisnika, kao i nechijeg nacionalnog i kulturnog identiteta, reagovali zabranom zloupotrebe ovog foruma od vashe strane.
    Jel hoce neko da nas zastiti ovdje?

    le smrc
    p.s. na kraju krajeva ne dozvoljavaju mi ni da zavrshim lakiranje mojih noktica konstantnim prozivanjem i zlonamjernim provokacijama. Ja moram da se branim

  2. #227
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,671
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki View Post
    Ajme, ochigledno si srbin, a onda se nije ni za chudit da tako neshto izjavish...

    Ochigledno, s obzirom da si srbin, imash iskrivljenu sliku onoga shto bi dama trebala da bude, a ja cu te samo uputit na to shto nije, a to su masne srpkinje sa juzhne pruge koje mosh vidjet na srpske televizije i na crnogorsko more... Samo su za jednu stvar dobre, a za nju dolaze "dole"
    kako da nisam BA srbin ahahahahahaha. Ocigledno pratis moje postove po forumima

  3. #228
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ovo su samo provokacije koje bi nesto trebale da postignu... meni se samo zeludac cudno osjeca jer ne mogu da vjerujem da ovakvih ljudi ima.

  4. #229
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by metalac View Post
    kako da nisam BA srbin ahahahahahaha. Ocigledno pratis moje postove po forumima
    Ah Ba ako si iz bosne onda tek nisi kompetentan da prichash o damama moj ti

  5. #230
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,671
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki View Post
    Ah Ba ako si iz bosne onda tek nisi kompetentan da prichash o damama moj ti
    ama isto ****** drugo pakovanje , isto ko i ovaj jezik :-D

  6. #231
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by metalac View Post
    ama isto ****** drugo pakovanje , isto ko i ovaj jezik :-D
    Ko si ti da sudish ko je kao ti? Ako si ti takav ne mora da znaci da su drugi takvi.

  7. #232
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ove zvezdice su mu sigurno opis njegovog obraza, pa ne moze da se izrazi kako treba...ruzno djeluje lik, jel da?

    p.s. metalac ukoliko sklonish to sa tvog obraza, mozda i uspijesh da pishesh u vezi sa temom a ne konstantno u neka prepucavanja izazivanje nacionalne mrznje i uvreda na lichno, nije lepo.
    zaista ruzno djeluje...

  8. #233
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    guest... nisi pratio
    ja sam vrijedjana zato sto sam Crnogorka, i politichke konotacije su oni kreirali...ja samo navijam za CG kulturnu slobodu izrazavanja na nashoj wikipediji, a oni su doshli da vrijedjaju lichno, prozivajuci sve i svakoga, klevecuci i da vrijedjaju CG nacionalni i kulturni identitet, treba da cutim? To je nedopustivo.

    smrc

  9. #234
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ovo se potpuno namjerno i svjesno radi da bi se isprevocirala prirodna ljudska osjecanja za njihovu nacionalnu pripadnost.

    Tako se sije mrznja i neprijateljstvo. I tome dolazi kraj. Gledajte da afirmisete svoje nacionalne interese unutar vase zajednice a ne na stetu drugih. Ovo sto se desilo da je 70 ljudi glasalo protiv crnogorske wikipedije je bruka.

    Pogledajte molim vas zlatiborski jezik je vec u inkubatoru (u testiranju) a ovdje su se digli da nipodastavaju pravo ljudi.

    no pravde ce biti i stidjecete se sto ste radili.

  10. #235
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Ovo se potpuno namjerno i svjesno radi da bi se isprevocirala prirodna ljudska osjecanja za njihovu nacionalnu pripadnost.

    Tako se sije mrznja i neprijateljstvo. I tome dolazi kraj. Gledajte da afirmisete svoje nacionalne interese unutar vase zajednice a ne na stetu drugih. Ovo sto se desilo da je 70 ljudi glasalo protiv crnogorske wikipedije je bruka.

    Pogledajte molim vas zlatiborski jezik je vec u inkubatoru (u testiranju) a ovdje su se digli da nipodastavaju pravo ljudi.

    no pravde ce biti i stidjecete se sto ste radili.
    Dobro je, mene su poslali kostunica, Dart Vejder i Andrija Mandic da vas odje zamutim.
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

  11. #236
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chatnick View Post
    Dobro je, mene su poslali kostunica, Dart Vejder i Andrija Mandic da vas odje zamutim.

    Sta ti je covjece? ovo bi trebalo da pomogne svima u Crnoj Gori? Sta ti je?

  12. #237
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koje? vikipedija na crnogorskom? cisto sumnjam, obicnom narodu koji nema nista sa politikom najvise bi pomoglo ujedinjavanje svega toga u jednu juznoslovensku vikipediju. A podvodjenje vikipedije pod kontrolu jedne institucije je za mene nepojmljivo.
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

  13. #238
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    ....stidjecete se sto ste radili.
    Ovakve nepreciznosti se na primjer ne mogu naci na crnogorskoj wiki jer stidjeti se samo mogu oni koji imaju makar malo obraza.

  14. #239
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,257
    Thanks Thanks Given 
    2,758
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LadyDaytona View Post

    smrc
    A ne no trt...
    She is only here to annoy herself!

  15. #240
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,671
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo ja sada ispadoh nacionalista a jedino sto radim je pokusavam da vam dokazem da je nepotrebno imati 10 jezika za bivsu Jugu kad bi mogli imati samo jedan sa daleko vise clanaka, dok se vi ovde bakcete kako TREBA napraviti wiki za sve jezike na balkanu. Cek dok se Sarajlije okupe pa na satrovacki svu wikipediju da stave :-D

  16. #241
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Lightbulb

    Ja sam za Zabjelsku wiki.

  17. #242
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,257
    Thanks Thanks Given 
    2,758
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Ceka prvo drzava pa onda wiki, ka i Crna Gora
    She is only here to annoy herself!

  18. #243
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Nije Darko, njega su ponijele neke cudne emocije u potpuno pogresnom smjeru samo ne znam zbog cega.
    zato sto sam za tu vikipediju vezan mnogo vise nego za ovu drzavu il tako nesto. Zato sto mi smeta sto neko jedan pojam koji je vaninstitucionalan zeli u jeku ove histerije da institucionalizuje. Zato sto ce za to imati itekako veliku pocetnu podrsku (i na kraju propasti zbog vakuum efekta u izostanku iste, kao i mnogi drugi projekti, da ih ne pominjem ako ne moram). Zato sto ce neko mene koji sam iz crne gore da prozove po tome sto sam iz drzave "dje institucija rukovodi vikipedijom".
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

  19. #244
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nevjerovatno. Projekat se namjerno vulgarizuje pravljenjem vulgarnosti.
    Ako neki narod hoce da ima svoju wikipediu, ja ne vidim zasto bilo ko ima problem s tim. Ako nekom ne odgovara crnogorska neka ide na onu koja mu odgovora, ne znam koji to poriv moze biti da se glasa protiv i ne znam zasto se oko tako normalnih stvari koje se rjesavaju u hodu, dize ovolika prasina. Ljudi moji to je samo wikipedia. Ne daj boze da je nesto bitnije u pitanju, ja ne znam sto bi se cinjelo i kako bi se te mrcne odluke donosile. Stvarno mi nije jasno.
    S druge strane, Srbi sami sebi prave medvjedju uslugu. Kao opstruiraju projekat a ako projekat ne uspije, mi cemo ici na srpsku/hrvatsku i tamo ce nas gledat na "svojoj teritoriji" a kao nas ocima vidjet ne mogu, pa nam zato ovo rade. Koliko treba imati izopacen um da se svom snagom unosis u necije tudje poslove i smetas u rjesavanju tebi sasvim nebitnih problema...
    Kako Vaša bolest ?

  20. #245
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahahahaha odvratno...

    ovo se odnosi na chetnikov post...

  21. #246
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    Nevjerovatno. Projekat se namjerno vulgarizuje pravljenjem vulgarnosti.
    Ako neki narod hoce da ima svoju wikipediu, ja ne vidim zasto bilo ko ima problem s tim. Ako nekom ne odgovara crnogorska neka ide na onu koja mu odgovora, ne znam koji to poriv moze biti da se glasa protiv i ne znam zasto se oko tako normalnih stvari koje se rjesavaju u hodu, dize ovolika prasina. Ljudi moji to je samo wikipedia. Ne daj boze da je nesto bitnije u pitanju, ja ne znam sto bi se cinjelo i kako bi se te mrcne odluke donosile. Stvarno mi nije jasno.
    S druge strane, Srbi sami sebi prave medvjedju uslugu. Kao opstruiraju projekat a ako projekat ne uspije, mi cemo ici na srpsku/hrvatsku i tamo ce nas gledat na "svojoj teritoriji" a kao nas ocima vidjet ne mogu, pa nam zato ovo rade. Koliko treba imati izopacen um da se svom snagom unosis u necije tudje poslove i smetas u rjesavanju tebi sasvim nebitnih problema...
    "narod ima vikipediju"?

    A nije ni pitanje vikipedije, nego nacina na koji se uspostavlja i nacina na koji ce se njom rukovoditi. Konkretno, skoro siguran sam da ce ako neko ubaci prevod vikipedijinog clanka o otislom nam premijeru, neko izbacit pasus

    Đukanović frequently visited scores of reservists and volunteers from Montenegro that fought in Konavle and Dubrovnik frontlines in 1991. Some of his notable statements from this period include a proclamation about "starting to hate chess because of the šahovnica (the chequerboard Croatian coat-of-arms)" and an aggressive declaration delivered in a public speech during assault on Dubrovnik that "it's time to once and for all establish the firmest border possible with Croatia, but it will be a border a lot more just and realistic than the existing one that was drawn-up by Bolshevik map makers"

    koji se nalazi u presvijetloj nam Engleskoj, ako se vikipedija uspostavi na ovim osnovama. A to znaci politicki projekat.
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

  22. #247
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by metalac View Post
    evo ja sada ispadoh nacionalista a jedino sto radim je pokusavam da vam dokazem da je nepotrebno imati 10 jezika za bivsu Jugu kad bi mogli imati samo jedan sa daleko vise clanaka, dok se vi ovde bakcete kako TREBA napraviti wiki za sve jezike na balkanu. Cek dok se Sarajlije okupe pa na satrovacki svu wikipediju da stave :-D
    A sto to ne recesh onima koji su napravili tu bruku? I sad zbog toga sto su onio unistili njihove wikipedije treba i svi da je uniste. Neznam kakva je to logika.

    jedini nacin da se zastiti jeste da svako ima svoju.

  23. #248
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chatnick View Post
    zato sto sam za tu vikipediju vezan mnogo vise nego za ovu drzavu il tako nesto. Zato sto mi smeta sto neko jedan pojam koji je vaninstitucionalan zeli u jeku ove histerije da institucionalizuje. Zato sto ce za to imati itekako veliku pocetnu podrsku (i na kraju propasti zbog vakuum efekta u izostanku iste, kao i mnogi drugi projekti, da ih ne pominjem ako ne moram). Zato sto ce neko mene koji sam iz crne gore da prozove po tome sto sam iz drzave "dje institucija rukovodi vikipedijom".
    Ti ne samo sto si wikipedista no si i vizionar. ti znash sto ce biti?

  24. #249
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja nemam kontakt sa tim ljudima, ja ne znam ko vodi tu vikimediju. Volonterski radim i kontaktiram iskljucivo sa par ljudi iz austrije i amerike, i to vrlo rijetko. Kolko znam, viki je napravljen prvo na svim jezicima, pa se onda poslo sa idejom za ujedinjenje srpske i hrvatske. Ne znam nikoga iz srpske vikimedije, opet kazem, niti sam ikad i sa kim od njih kontaktirao.
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

  25. #250
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by metalac View Post
    evo ja sada ispadoh nacionalista a jedino sto radim je pokusavam da vam dokazem da je nepotrebno imati 10 jezika za bivsu Jugu kad bi mogli imati samo jedan sa daleko vise clanaka, dok se vi ovde bakcete kako TREBA napraviti wiki za sve jezike na balkanu. Cek dok se Sarajlije okupe pa na satrovacki svu wikipediju da stave :-D
    pa za ukidanje hrvatske, bosanske, srbijanske i ostalih wikipedija idi i trazi na wikimedia. cg wiki josh nije realizovana i koji je smisao tvoje priche? Da sprijechish ovo za sata se borimo prichajuci fantaziranja za malu djecu? Daj ne foliraj se.
    Totalan besmisao onog sta prichash a fol za koji se zalazesh.

Page 10 of 19 FirstFirst ... 67891011121314 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Islam!
    By Bijesno pile in forum Religija i filozofija
    Replies: 2694
    Last Post: 03-06-11, 23:23
  2. Ne znam sto ce mi ovo ali ajde ... GLASANJE
    By kefalo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 22
    Last Post: 04-06-04, 07:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •