Page 3 of 14 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 51 to 75 of 329

Thread: Pametni Satovi

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,450
    Thanks Thanks Given 
    3,807
    Thanks Thanks Received 
    3,057
    Thanked in
    1,297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ja trenutno imam mehanicki sat na jednoj ruci i MiBand na drugoj.
    Ovo je moj setup i samo zbog prevelike ljubavi prema mehanickim satovima, ne bih ja tu nista dir'o... Mi Band 4 sa skoro 4 nedjelje baterije mi pruza komoditet da se ne opterecujem punjenjem jos jednog gadgeta...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  2. #52
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,019
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Ovo je moj setup i samo zbog prevelike ljubavi prema mehanickim satovima, ne bih ja tu nista dir'o... Mi Band 4 sa skoro 4 nedjelje baterije mi pruza komoditet da se ne opterecujem punjenjem jos jednog gadgeta...
    Ja sam na MiBand 1s ako mi vjerujes. Probao sam svaki naredni ali mi je ovdje baterija ubjedljivo najduze trajala (postavljao sam 'screenshot' gdje baterija traje 54 dana), najlaganiji od svih da mi apsolutno nikad ne smeta, da mogu da spavam sa njim itd.

    Ne znam ocu li moc' da presaltam na ovaj pametni sat ali bih pokusao iz nekih prakticnih razloga kao sto je recimo cinjenica da sad ako ocu da izvozim biciklo, moram u "torbicu" (ispod sjedista) da stavim i telefon kako bi imao GPS sa rutom i ostalim. Sa tim satom uopste ne bi nosio telefon sa sobom sto je, po meni, veliki plus.

    Ima tu i drugih razloga ali dok ne probam, necu znat'. Vjerovatno cu ga uzet' u Multicom-u naredne nedelje, ako se ne pojavi dje jeftinije ili se neko smori (ili mu ne odgovara) pa ga postavi nedje ispod cijene...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  3. #53
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    412
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    I ja bas volim satove i zato mi se nije kupovao smartwatch ali sam kod jednog druga vidjeo galaxy pa mi se svidjelo kako sve to funkcionise i sad se razmisljam sta da kupim i da li da kupim. Nesto mi previse da nosim miband 4 i sat jer to dodje kao dva sata. Jedino me odbija to trajanje baterije koje je u najboljem slucaju 3 dana ako se koristi kao smart. Ovo sto reklamiraju po 15 dana to je ako ga koristis kao obicni sat.

  4. #54
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,019
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ogard View Post
    I ja bas volim satove i zato mi se nije kupovao smartwatch ali sam kod jednog druga vidjeo galaxy pa mi se svidjelo kako sve to funkcionise i sad se razmisljam sta da kupim i da li da kupim. Nesto mi previse da nosim miband 4 i sat jer to dodje kao dva sata. Jedino me odbija to trajanje baterije koje je u najboljem slucaju 3 dana ako se koristi kao smart. Ovo sto reklamiraju po 15 dana to je ako ga koristis kao obicni sat.
    Tacno je da vecina pametnih satova ne mogu da traju preko dan/dva, u najboljem slucaju 3 dana ali to ne vazi za bas svaki sat.

    Prije svega su tu modeli poput ovog sto je Bugi postavio koji trose znatno manje baterije nego 'full-fledged' pametni satovi sto zbog znatno manjeg ekrana, monohromatskog prikaza, rijedjeg 'refresh rate'-a itd.

    A tu su i ovi satovi gdje su se proizvodjaci ipak fokusirali i na taj aspekt baterije pa tako ovaj Amazfit GTR koji je pominjem moze znatno duze da traje... Ovo kazem na osnovu brojnih recenzija, ne na osnovu svog licnog iskustva kojeg (jos uvijek) nemam.

    Xiaomi tvrdi da GTR moze da traje 24 dana sa normalnim koriscenjem, 74 dana sa 'basic functions' (kontam da se misli bez povezivanja na telefon) i 145 dana u 'standby mode'-u. Neka traje pola toga (a po svemu sudeci ne i vise od toga), ja sam sasvim zadovoljan i pruza mnogo bolju bateriju od bilo koje konkurencije, pogotovo kad su sve ove funkcije u pitanju.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  5. #55
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,764
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    3,264
    Thanked in
    1,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    A da li je vodotporan ili to nisi testirao niti te zanima?

    Jer po svim reklamama/prezentacijama reklamira se kao 'waterproof' i forsiraju se slike na plazi, surfboard-u itd. a kad mnogima crkne nakon kupanja onda ne prihvataju garanciju. Cak su i na pitanje "can I swim in the sea with it" odgovarali sa "Sorry, you cannot."

    Ne znam koja je cijena ovog sata... na Amazon-u gdje sam gledao je $200 a na eBay-u ga ne nalazim..

    Vjerujem da je ovdje fokus na izgled sto je subjektivna stvar a ja licno ne bih dao ni pomenutih 50e za ovakav sat, sto ne znaci da neko ne bi dao 4-5 puta vise od toga.
    Na oficijelnom sajtu piše...

    https://www.withings.com/be/en/steel-hr-sport
    Go wherever life takes you

    Shower-proof and swim ready with water resistance up to 50m.


    Mislim da ovdje zaista nema prevare

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  6. #56
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    95
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samsung Galaxy Watch...sve preporuke! Koristim ga malo jace od godinu dana, i zbilja ga KORISTIM.

    1. na poslu/sastanku mozes lako da vidis poziv/poruku i po potrebi posaljes quick reply bez da prekidas sagovornika, jer telefon mozes da drzis na silence
    2. sinhronizuje kalendar i remindere za sve obaveze koje imas u toku dana
    3. Samsung Pay (trebalo bi da moze i Google Pay) putem NFC. ovu opciju ne koristim uvijek, ali npr korisna mi je jer mogu da izadjem vani na trcanje/biciklo/trening bukvalno bez icega, sat i kljucevi od stana i to je to. ne moram da nosim telefon i novcanik.
    4. ima 4gb storage, sto je dovoljno za dosta muzike (takodje u toku treninga npr).
    5. u vezi sa prethodnom tackom, mogu da povezem slusalice sa satom i slusam muziku ili 'trenera'
    6. u vezi sa prethodnom tackom podrzava veliki broj fitness aplikacija koje osim klasicnih tracking funkcija imaju i trening programe. ovo mi je mozda i omiljena funkcija ovog sata s obzirom da uglavnom treniram sam, i brze gubim motivaciju ako trening postane monoton.
    konkretno mislim na samsung health app i pear app (topla preporuka i ako ne koristite smart watch). ogromna baza trening programa, glas koji vam daje instrukcije o vrstama vjezbi, broju ponavljanja, trajanju pauze itd... digitalni personal trainer
    7. vodootporan je do 5ATM, za one koji se bave plivanjem, samsung health app ima jako precizan tracker

    ovo je na prvu loptu sto mi je ispalo iz glave, ako neko ima konkretna pitanja, rado cu da odgovorim...

    ako bih morao da sumiram kompletan utisak u jednoj recenici... Smart watch ce vam olaksati dzepove, i bukvalno i figurativno :highly_amused:
    ...a kad mi se glas, i oči, i dah upokoje,
    ti ćeš me, znam, uzeti na krilo svoje...

  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,450
    Thanks Thanks Given 
    3,807
    Thanks Thanks Received 
    3,057
    Thanked in
    1,297 Posts

    Default

    Battery life?
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  8. #58
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,019
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Na oficijelnom sajtu piše...

    https://www.withings.com/be/en/steel-hr-sport
    Go wherever life takes you

    Shower-proof and swim ready with water resistance up to 50m.


    Mislim da ovdje zaista nema prevare

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Moja greska, ove probleme koje sam citao su za onaj sajt sa GearBest-a sto je postavljen, ne za ovaj.

    Ne rece koja je cijena.... jedno 150-200e?


    P.S. Ne znam o kojoj generaciji Samsung Galaxy Watch-a je pricao kolega ali vjerujem da u praksi tesko moze da dobije vise od 2-3 dana sa njim.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  9. #59
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,764
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    3,264
    Thanked in
    1,813 Posts

    Default

    199E sa dodatnim kaišem.
    Malo jeste jača cijena, ali ja znam da ne mijenjam stvari često...
    Telefone na 18m
    Laptopa na 4 godine
    Auto vozim isto koje sam kupio prije 16 godina
    Sat neću najvjerovatnije mijenjati neki duži period, naročito što računam da ga punom 20x godišnje. To znači da baterija može minimum 10 godina

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  10. #60
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    95
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tacno tako, 2-3 dana battery life... Mada mi to ne pravi neku bitnu razliku... Nikad nisam mogao da spavam sa satom na ruci, pa tako ni sa ovim, i jednostavno ga svaki treci dan stavim na punjac kad idem da spavam i to je to.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
    ...a kad mi se glas, i oči, i dah upokoje,
    ti ćeš me, znam, uzeti na krilo svoje...

  11. #61
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,019
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    A isto bi pocinuo kad bi ga punio jednom u 15-20 dana, vjeruj mi

    I ja mislim da cu tesko spavat' sa satom (kao sto spavam sa MiBand-om 1s) ali vidjecemo...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  12. #62
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,771
    Thanks Thanks Given 
    140
    Thanks Thanks Received 
    450
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Ja sam prodao NO1 pa sam dobio Apple Watch i ja vam mogu reci da sam bas bas zadovoljan,iskreno bas mi je to falilo...
    Vodootporan je za tusiranje(nisam se kupao),baterija oko 2 dana ali jbg ne mozes sve da imas


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #63
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    412
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Harvey Dent View Post
    Tacno tako, 2-3 dana battery life... Mada mi to ne pravi neku bitnu razliku... Nikad nisam mogao da spavam sa satom na ruci, pa tako ni sa ovim, i jednostavno ga svaki treci dan stavim na punjac kad idem da spavam i to je to.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
    Jeli opao kapacitet baterije poslje godinu dana?

    Sent from my SM-A750FN using Tapatalk

  14. #64
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    95
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ogard View Post
    Jeli opao kapacitet baterije poslje godinu dana?

    Sent from my SM-A750FN using Tapatalk
    I dalje je 2-3 dana... Zapravo, u pocetku je mozda bilo i malo duze, ali ne mislim da je to znak da je kapacitet opao, vec samo nisam koristio sve funkcije koje danas koristim

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
    ...a kad mi se glas, i oči, i dah upokoje,
    ti ćeš me, znam, uzeti na krilo svoje...

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,764
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    3,264
    Thanked in
    1,813 Posts

    Default

    A onda je meni top, ja se mislim oće li moj moći 20 dana...

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  16. #66
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,019
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Evo vidim da je Xiaomi napokon izbacio svoj prvi pametni sat kao "Mi Watch" a ne pod drugim sub-brendovima...

    Za sad samo CN verziju, ne znam kad se ocekuje Global verzija...

    Po meni ovakvo kopiranje Apple-a je u najmanju ruku degutantno i nisam bas ovo ocekivao od Xiaomi-ja.

    Koliko sam shvatio, ima vecu bateriju od recimo GTR-a ali traje znatno krace (neka 3 dana).

    Kao slag na torti.. cijena ce bit' jos skuplja od GTR-a sto je po meni tesko objasnjivoz makar ovako na prvi pogled...

    Da ne kacim ovdje slike i snimke... guglajte sami.

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  17. #67
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,694
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Ja što više gledam sve manje znam šta da kupim. Ovaj GTR mi je lijep, ali po recenzijama nije "dovoljno smart". Mislim da nema tu vrstu interakcije kao Samsungov sat. Baterija mu je ok.... Izgleda da je Huawei GT bolji i precizniji, ali i skuplji. Sa druge strane imam xiaomi telefon pa je GTR logičan izbor. Čak mi ni onaj F18 nije loša opcija, prilično jeftina.

    Kolko ne znam što da radim razmišljam da uzmem sad za sad MI Band 4, pa ako sledece godine izadje neki kompletan sat sa dugotrajnom baterijom da se trguje.

    Zbilja, jel MI Band 4 precizno mjeri krvni pritisak, odnosno mjeri li ga uopšte??

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 22-11-19 at 00:52.

  18. #68
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,927
    Thanks Thanks Given 
    4,971
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    Samo puls.
    ...

  19. #69
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,450
    Thanks Thanks Given 
    3,807
    Thanks Thanks Received 
    3,057
    Thanked in
    1,297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Zbilja, jel MI Band 4 precizno mjeri krvni pritisak, odnosno mjeri li ga uopšte?
    Ne mjeri pritisak, samo puls. Honor Band 5 npr mjeri koncentraciju kiseonika u krvi, dodatno u odnosu na Mi Band 4 ali mu baterija traje krace nego MB4 (10-ak dana cini mi se)...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  20. #70
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Evo vidim da je Xiaomi napokon izbacio svoj prvi pametni sat kao "Mi Watch" a ne pod drugim sub-brendovima...

    Za sad samo CN verziju, ne znam kad se ocekuje Global verzija...

    Po meni ovakvo kopiranje Apple-a je u najmanju ruku degutantno i nisam bas ovo ocekivao od Xiaomi-ja.

    Koliko sam shvatio, ima vecu bateriju od recimo GTR-a ali traje znatno krace (neka 3 dana).

    Kao slag na torti.. cijena ce bit' jos skuplja od GTR-a sto je po meni tesko objasnjivoz makar ovako na prvi pogled...

    Da ne kacim ovdje slike i snimke... guglajte sami.

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
    Watch language incomplete(Mixed Chinese and English)Watch App Cannot use Mobile Phone Download & SymcWatch App Cannot Download Other Application NowWatch App Store Only Support Chinese App NowMore Compatibility and languages need to wait for xiaomi's development

    Ovo je izgleda neki prototip za developere koji su požurili da ga se trse. Dobar hardver, perspektivan wmiui ali ovakvih goana je prepun Alliexpress, ne znam šta će im ta avantura kad im Huami radi super satove po super povoljnim cijenama kojima niko ne može da konkuriše u tom segmentu. Ja još nisam naišao na "no sim"-sat koji može da se primakne amazfitu . Generalno mislim da ljudi imaju nerealna očekivanja od pametnih satova. Da nešto raščistimo, SAT JE NAKIT, bio smart ili ne, prije nego što pogledamo funkcionalne karakteristike prvo pogledamo kako nam stoji na ruci a tek kad zadovolji taj uslov upuštamo se ostale detalje. Tipkati poruke, odogvarati na mail, gledanje YT klipova na ekranu od 1,2-2", je notorna budalaština pa da je ne znam kakav ekran u pitanju. Igrice? Ma daaaj... Neću se upuštati u analizu psihološkog profila osobe koja je spremna da pukne 500+ eur za sat na kojem će jedino koristiti funkciju "tačno vrijeme" ali je veoma samozadovoljna zato što na ruci ima tako vrijedan komad brendiranog aluminijumskog nakita, naravno, sa baterijom koju treba puniti svaka 2-3 dana. Po meni, prilikom izbora pametnog sata, svako treba da krene od toga za šta mu treba pametni sat, koje su mu primarne funkcije koje će koristiti na njemu , je li mu 3/4G mreža na satu neophodna obzirom da niko od nas ne ispušta tel iz ruke. Za praćenje djece ok, tu je gprs neophodan ali za odraslu osobu , meni je to potpuno beskorisna mogućnost, jer ne vjerujem da postoji osoba na planeti koja će potpuno zamijeniti telefon sa satom osim ako nema oči sa zumom i prste kao čačkalice. . Evo zašto su po meni Amazfit bip i Amazfit GTR najbolji pametni satovi na tržištu, prva i najznačajnija karakteristika, autonomija! 2. solidna tel. aplikacija koja se stalno unapređuje. 3. cijena Amaz-Bipa , za 70€ kod nas, 50 na Aliju imate ultra lagani FITNES sat sa nenadhebivom autonomijom, koji ima odličan sony GPS, Kompas, barometar, prilično precizan HRM, i sve neophodne funkcije koje se najviše koriste. Zamjerka je često na rezoluciju ekrana ali to nije nikakav hendikep ako uzmemo u obzir da je na suncu njavidiljiviji mogući ekran, niža rezolucija - manja potrošnja, a sa druge strane, na hiljade tema za promjenu izgleda. Lijep nije, izgleda jeftino ali nije ni ružan, a izdržljiv jeste, nakon godinu dana, moj izgleda kao da sam ga sad raspakovao a nije ni mažen, ni pažen a podosta kvašen. Drugi favorit mi je GTR, takođe sat sa odličnom autonomijom ali ovog puta nema zamjerki na izgled, sat je bez daljnjeg komad funkcionalnog nakita, bilo crni i li ss, izgleda fino u što god da ste obučeni, (osim u Kappa trenerci) . Takođe sve neophodne funkcije , izvrstan ekran, gomilu fejsa za svaku priliku i boju odjeće i najzad sa novim fw-apdejtom i always on ekran, koji je siromašniji od glavnog ekrana ali pokazuje osnovne funkcije vrijeme i datum. Za moj ukus izvanredan sat koji ima neke sitne felerinke preko kojih se može preći tipa deformacije na vanjskoj strani kožnog remena koji se koliko vidim dosta brzo manifestuju ali to je na kraju, ipak "potrošni materijal". Neke notifikacije nisu čitljive kao ni poruke sa vibera ali tako je bilo i na bipu pa su ga malo iskrpili sa apdejtovima a na storu ima i dosta alternativnih aplikacija za tu namjenu. Dakle, definitvno, moj glas kad je u pitanju pametni sat koji zadovolajva sve važne kriterijume , izgled, autonomija funkcionalnost i CIJENA ide Amazfitu GTR-u!

  21. #71
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,515
    Thanks Thanks Given 
    7,373
    Thanks Thanks Received 
    4,439
    Thanked in
    1,731 Posts

    Default

    Amazfit GTR ima jednu manu, za nekog odlučujuću, nema interne memorije, tj nije moguće ubaciti i slušati muziku... Ukoliko vam je to bitno, moj predlog je Huawei GT2... Ako muzika nije bitna, Amazfit GTR je odlično rješenje...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  22. #72
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Amazfit GTR ima jednu manu, za nekog odlučujuću, nema interne memorije, tj nije moguće ubaciti i slušati muziku... Ukoliko vam je to bitno, moj predlog je Huawei GT2... Ako muzika nije bitna, Amazfit GTR je odlično rješenje...

    Sent using Tapatalk
    Misliš ono, staviš slušalice pustiš mjuzu sa sata i trčiš? Fina je to mogućnost kad trčiš u parku mada i tamo te može sprštiti neki bajker ili trotinetaš. U urbanoj sredini taj luksuz može lako da te košta invalidska kolica u jeftinijoj varijanti i mrtvačka u skupljoj. Vidiš da nema dana da neki pješak ne završi u KBC, ne igrajte se glavom. Nije to mana jer je takav koncept sata, svaki dodatni MB memorije značajno utiče na potrošnju baterije.
    Last edited by Tivatech; 22-11-19 at 17:40.

  23. #73
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,019
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Uzeh GTR danas, nocas nemam kad ni da ga pair-ujem a kamoli isprobam tako da vise o prvim utiscima pisem za koji dan, nakon vikenda najvjerovatnije...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  24. #74
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Uzeh GTR danas, nocas nemam kad ni da ga pair-ujem a kamoli isprobam tako da vise o prvim utiscima pisem za koji dan, nakon vikenda najvjerovatnije...
    Aj sa srećom, uzdravlje da ga nosiš!

  25. #75
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,019
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Uzeh GTR danas, nocas nemam kad ni da ga pair-ujem a kamoli isprobam tako da vise o prvim utiscima pisem za koji dan, nakon vikenda najvjerovatnije...
    Sat prelijep, funkcije meni dovoljne, baterija ima izglede da bude sasvim solidna... ALI... GPS ne radi ni priblizno kako bi trebao...

    Nakon cudjenja sto ne moze da pronadje GPS signal i naidjoh na gomilu ljudi koji se zale na isto tako da je vrlo moguce da je u pitanju hardverski problem...

    Znaci iako sam napolju, na skroz otvorenom prostoru, ne krecem se itd. (idealni uslovi da pronadje signal za par sekundi), on vrti jedno 3-4 minuta pokusavajuci da zakuca satelite...



    I onda nakon tih 3-4 minuta prijavi gresku da ne moze da dodje do GPS signala...




    Vjerovatno 'idu na loptu' da dosta ljudi (mozda i vecina) nece koristit' GPS ili ce bit' dovoljno naivni da koriste GPS sa telefona a ne interni od samog sata.

    Bilo kako bilo meni ovakav sat, po ovoj cijeni, bez GPS-a ne treba nista tako da cu prvom prilikom da im ga vratim pa cu cekat' neku novu seriju ili uzet' MiBand 4 kao privremeno rjesenje.

    Ovo je potpuno razocarenje i po meni neprihvatljiva falinka. Da mi vrate 100e mozda bi ga zadrzao kao malo skuplja opcija MiBand-a.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


Page 3 of 14 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Casio Pro Trek WSD F-20 pametni sat
    By NovakRamov in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 7
    Last Post: 02-03-19, 18:26
  2. Prodajem Alcatel (pametni sat) one touch
    By Konstatin in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 17-11-17, 15:20
  3. Kupujem pametni sat za djecu (myki)
    By boyche in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 07-09-17, 12:23
  4. Prodajem Pametni sat
    By tebrasin in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 2
    Last Post: 29-05-15, 21:46
  5. i pametni plaču, zar ne?
    By zvoncica in forum Ljubav
    Replies: 12
    Last Post: 27-01-11, 01:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •