Results 1 to 19 of 19

Thread: Sigurnosni problemi na Cetinju?!

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Sigurnosni problemi na Cetinju?!

    Dragi Cetinjani, pozdrav iz Berana


    Kao što znate, sutra se igra rukometna utakmica Lovćen-Berane. Navijači iz Berana su izražili želju da dodju u prijestonicu, ali uprava Berana je otkazala autobus iz "bezbjedonosnih razloga".

    Pitam vas, kakvi su to bezbjedonosni problemi na Cetinju? Je li stvarno moguće da su Cetinjani toliko negostoljubivi, da bi napravili neke veće probleme Berancima?

    Nadam se da ćete mi potvrditi uvjerenje, da gostima na Cetinju ne prijeti linč, kako se ovdje tvrdi

    uzdravlje

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Navijaci" (cikam nekog da potvrdi da ona divljacka skupina moze biti nazvana istim imenom kao recimo podrzavaoci West Hema, Arsenala, Barselone, Milana....) iz Berana su na utakmici odigranoj prosle subote izrazili, ipak, jednu drugu namjeru - da lincuju "******" koje eto dodjose da igraju rukomet.

    Bezbjednosni razlozi samo su izgovor. Jednako ce biti kordon policije u sali kao kad bi bilo i "navijaca". Svi jako dobro znamo da cilj nije da se pomogne ekipi Berana (koja ima bas dobrog srednjeg beka i dobro lijevo krilo!) nego da "brani srpstvo" u crnogorskoj prijestonici.

    Ravnodusan sam - proslog puta kad su dolazili ne cini mi se da je bilo nekih problema, a ako me sjecanje sluzi momci iz Berana (pojacani na lijevom krilu mojim dragim kumom) osvojili su bod. Linc je, ipak, djelatnost svojstvena nekim drugim krugovima u Crnoj Gori. Cetinje je u prethodnoj deceniji pokazalo svoj odnos prema istom. Na Berane jos uvjek cekamo....

    Nemojte da se ko nadje uvrijedjen. Nista licno.
    Caesar`s wife must be above suspicion

  3. #3
    Join Date
    May 2006
    Posts
    272
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ao coce, "sigurnosni problemi"

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Montero, nema linca samo ponekoga uskope, ali nece valjda na tebe potreviti

  5. #5
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    CT
    Posts
    70
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sigurno bi doslo do sukoba ako bi pocele one cetnicke pjesme ka` u berane
    Last edited by Rednix; 10-11-06 at 13:45.

  6. #6
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    2,486
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by MonterO View Post
    Dragi Cetinjani, pozdrav iz Berana


    Kao što znate, sutra se igra rukometna utakmica Lovćen-Berane. Navijači iz Berana su izražili želju da dodju u prijestonicu, ali uprava Berana je otkazala autobus iz "bezbjedonosnih razloga".

    Pitam vas, kakvi su to bezbjedonosni problemi na Cetinju? Je li stvarno moguće da su Cetinjani toliko negostoljubivi, da bi napravili neke veće probleme Berancima?

    Nadam se da ćete mi potvrditi uvjerenje, da gostima na Cetinju ne prijeti linč, kako se ovdje tvrdi

    uzdravlje
    Pa pitaj upravu Berana.Ochito oni raspolazu nekim informacijama koje mi nemamo.

    Koliko ja znam ovamo se nishta znachajno ne deshava...osim shto se blizi dan dodjele 13-to novembarskih nagrada, pa su mozda tu malo tenzije podignute

  7. #7
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    698
    Thanks Thanks Given 
    364
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ispade da se mi ovamo hanibalstvom bavimo. Sam covjek kaze uprava Berana je rekla da navijaci zbog sigurnosti ostanu kuci, pa sto onda mi ovamo treba da radimo? Da ih ubjedjujemo i nagovaramo da dodju jer im se nista nece desiti? Mogucnost da im se nesto desi je jednaka koliko i da se desi nekomeslucajnom prolazniku iz Berana koji bi dosao na Cetinje. Znaci, on se ponasa normalno, nema razloga da ga neko ''izije'', e ako pocne da siri neke cetnicke parole po Cetinju ... onda neka ipak ostane u Berane, to je sigurnije za njega
    Kome je sudjeno da bude *eben, gace mu same spadaju

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    LocalHost
    Posts
    272
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Problem je sto su cetinjski igraci ispljuvani u Beranama uz pjesme "Ovo je Srbija" itd...i sad su se beranci malo uplasili. Ali u svakom slucaju mislim da ne bi trebalo da bude niceg posebnog, svakako, ja cu taj dogadjaj zaobici...

    Opet, s druge strane mislim da bi bilo pogubno da to isto pocnu pjevat u Cetinje, jer im je gsn NAGUAL na 15m, ja s Lagunom Limuzinom na 15 secundi, a resto Cetinja na 15 minuta.

    **** & Destroy.
    If I had a world of mine, everything would be non-sense. Nothing would it be what it is, because everything would be what it isnt, and contrary-wise, what it is, it wouldn be, and what it wouldnt be, IT WOULD... - You see?
    Alice In WonderLand.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ako su oni pjevali "Ovo je Srbija" to znaci da ne znaju geografiju i mozda se uprava kluba boji da avetinje nedje ne zalutaju. Ko zna dje bi oni stigli kad je Srbija do Tokija. Posto se ne bi znali vratiti kuci poslije bi Cetinje bilo krivo jer bi kuci rekli da tamo idu. E greote od njih.

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Random View Post
    Problem je sto su cetinjski igraci ispljuvani u Beranama uz pjesme "Ovo je Srbija" itd...i sad su se beranci malo uplasili. Ali u svakom slucaju mislim da ne bi trebalo da bude niceg posebnog, svakako, ja cu taj dogadjaj zaobici...

    Opet, s druge strane mislim da bi bilo pogubno da to isto pocnu pjevat u Cetinje, jer im je gsn NAGUAL na 15m, ja s Lagunom Limuzinom na 15 secundi, a resto Cetinja na 15 minuta.

    **** & Destroy.
    Sto ti velis zaobici cu taj sportski i jos "dogadjaj" jer se kod mene igra prvijenstvo Crne Gore, ovaj put nezavisne, u karambolu 3 strane, ma nije daleko da po potrebi doskocim
    virtuality is under construction.

  11. #11
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    2,486
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Random View Post
    ... a resto Cetinja na 15 minuta. ...
    Ovo cu tretirati kao nenamjernu greshku.Pogotovo ako budem na posa' , zatrebace samo da mi velechasni NGL zazvijuche ozdo

    P.S. Vidjeh nocas jedan golf II BA tablica na sred parkinga ispred studentskog doma pa se zapitah jesu li se to Cetinjani vec "nakrkali" bili ili stvarno nemamo namjeru da se hranimo Berancima kako nam se spochitava.

    P.S. 2 Mozda im je meso zilavo :roll:

  12. #12
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    mislim da je sva ova prica suvisna koju ste svi ispricali. Cetinje i mi Cetinjani smo dokazali da smo gospoda. Za primjer treba navesti utakmicu sa Partizanom, nama su u BGD linc bili spremili i svi vi dobro znate na sto je llicila ta utakmica u BGD, a tu istu gospodu smo mi doceklai aplauzom. Prema tome, Beranci dodjite, ali ne da provocirate nego da navijate....
    S`tim sto ja vas razumije kad sadjete odozgo, nije vam lako...
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  13. #13
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja se sjecam jedne utakmice protiv beranaca na kojoj su njihovi navijaci (kojih je bilo svega oko 30-ak) izazivali nase navijace! najgore je bilo to sto su provokacije beranskih navijaca bile na politickoj osnovi! mozda im je bolje da ne dolaze dok ne nauce da razlikuju sport od politike!!!


  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    E pa smijesno...

    Igraju se nasi sportisti i uprave velikih klubova... A tek ''navijacke skupine od na prste moguce nabrojati clanova''...


    Nadam se da ćete mi potvrditi uvjerenje, da gostima na Cetinju ne prijeti linč, kako se ovdje tvrdi
    Mnim da nijedan gost nece biti neugoscen sve dok zna i postuje pravila kucnoga reda
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    LocalHost
    Posts
    272
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dobio sam informaciju da dolazi preko 50 Beranskih navijaca "streetboys" na fajting. Tako da znate braco Cetinjani
    If I had a world of mine, everything would be non-sense. Nothing would it be what it is, because everything would be what it isnt, and contrary-wise, what it is, it wouldn be, and what it wouldnt be, IT WOULD... - You see?
    Alice In WonderLand.

  16. #16
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Evo Beranac, kao sto si vidio, ipak smo mi ovamo gospoda.....
    jos nesto, uvjek ste dobrodosli na Cetinje
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  17. #17
    Join Date
    May 2004
    Posts
    402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako se zavrsi sinoc utakmica koji je bio rezultat?
    pun energije i volje za zivotom ali zasto... otom potom

  18. #18
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    kOKO MRTVIJAG BLJESE HAHAHAHHAAHAHHAHHA ! E qq sto se cini od veljeserbalja hahhahah ! Sto rece komsija mi smo Cetinjani vazda bili i ostali GOSPODA ! Ko je dosa dobronamjerno o$etice kako se gosti docekuju na Cetinje ,ma ko godj dolazi ka nesoj ,o$etice kako Cetinjani docekuju stoku !!!!!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  19. #19
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Trst, Italija
    Posts
    395
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Drago mi je da cetinjski klub ide dalje a za mi je zbog beranaca sto i oni nece igrat u osminu-finala.Sljedece godine Crna gora bvi trebala imat 5 predstavnika u euro-kupove pa se nadam da ce Berane bolje odigrat...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. :) Slovo po slovo :)
    By apsolutno_nemoguca in forum Centralni
    Replies: 36
    Last Post: 21-12-06, 23:43
  2. sto bi ovo? Gospodar morase u inostranstvo?
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 42
    Last Post: 24-10-05, 23:30
  3. Poslanstva/ Ambasade na CT
    By apsolutno_nemoguca in forum Centralni
    Replies: 12
    Last Post: 04-09-05, 00:09
  4. „Revolucija” je počela na Cetinju (Pobjeda)
    By Guzlar in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 26-04-04, 20:30

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •