Page 23 of 28 FirstFirst ... 13192021222324252627 ... LastLast
Results 551 to 575 of 699

Thread: Mundobasket-China 2019

  1. #551
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default Mundobasket-China 2019

    počeo i Nedović da se zajebava sa selekcijom. pa posle zašto nisu pozvani Kalinić i Nedović.
    Australija moćna, mogli bi izbaciti Španiju u polufinalu. mislim da će Francuska izbaciti Argentinu. Gobert će opet da očisti centre Argentine a ovi na spoljnim pozicijama itekako mogu da isprariraju Campazzu, Laprovittoli
    kako odvratan termin polufinala Španija/Australija. u 10h ujutru


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. #552
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    A sad kim to igraju da nemaju nikakve sanse van BG > ili mislis sto nece imati igrace.
    Sa bilo kim, bice 4 grupe po 6 ekipa, a samo prvaci grupa prolaze, a vidjecemo ko ce im to igrati kvalifikacije.

  3. #553
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,825
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    147 Posts

    Default


  4. #554
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,087
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheGovernor View Post
    Sa bilo kim, bice 4 grupe po 6 ekipa, a samo prvaci grupa prolaze, a vidjecemo ko ce im to igrati kvalifikacije.

  5. #555
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Срећан Србији пласман на квалификациони турнир за ОИ
    Oh my god. Emos are such wannabe conformist

  6. #556
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ja sam poslije naše reprezentacije navijao da Srbija dogura do medalje. Kvalitet košarke nije uopšte goli k već su mnoge reprezentacije pokazale itekako dobru košarku. Jedina loša strana ovog SP su sudije. O kakvoj adaptaciji sa vremenskim zonama pričaš? Svi su se složili da ni SRB ni SAD nisu odigrali ovo SP na nivou očekivanja i to je to. Neka medalje i titulu uzmu oni koji su zaslužili. Srećno im bilo. Sada navijam za Argentinu. Ja sam iskreno mislio da će SAD osvojiti lagano ali sam se prevario...
    Владо је мало ироничан. Вјероватно друга нема, којем ће бит занимљиве његове труле пошалице, па смара по форуму...

  7. #557
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    počeo i Nedović da se zajebava sa selekcijom. pa posle zašto nisu pozvani Kalinić i Nedović.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sto se ne bi za*ebavali? Od*eba ih je bez razloga na najgori moguci nacin. Samo Kalinic je imao tu drskost i bezobrazluk da se odupre Spancima Argentincima. Obojica su odstranjeni zbog politickih izjava i to koje manje, vise su davali privatno. To ni za vrijeme Milosevica nije bilo.

    Tolika vika i kampanja kao "zemlja kosarke" a nemas zlato i tresne te Slovenija od koje si duplo bolji a na prvenstvo gdje si favorit dopustas da ti politika uplice prste umjesto da stanes iza igraca. Krenuo prvi u pripreme, ugovorio deset prijateljskih bez ikakvog razloga jer je imao prelaganu grupu kroz koju je trebao tempirati formu, spremio bukvalno dvije akcije ovi ga procitali a on bez odgovora. Nemaju nikakve veze price tipa poleceli su previse i neopravdano su proglaseni favoritima i sl. Oni jesu bili favoriti i da sad opet pocne prvenstvo opet bi bili. Jednostavno strucni stab je kiksao i to je to. Njima je na savezu da odgovore na postojecu situaciju ali sva opravdanja se besmislena. Jednostavno priznas krivicu i ides dalje sa Djordjevicem ili ne nema veze samo objektivno sagledas situaciju. Inace ja nisam pobornik kidanja glava ali kad ne povedes ono najbolje sta imas onda je nedje problem.

  8. #558
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Možete li da ne pravite toliki pritisak na repku SRB pred okršaj sa SAD? Hvala.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  9. #559
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Nemojte zaboraviti sjutra da odigrate usa-srbija i poljska-češka ukupno više poena



    Poslato sa mog sam-sung S9+ telefona...

  10. #560
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Sto se ne bi za*ebavali? Od*eba ih je bez razloga na najgori moguci nacin. Samo Kalinic je imao tu drskost i bezobrazluk da se odupre Spancima Argentincima. Obojica su odstranjeni zbog politickih izjava i to koje manje, vise su davali privatno. To ni za vrijeme Milosevica nije bilo.

    Tolika vika i kampanja kao "zemlja kosarke" a nemas zlato i tresne te Slovenija od koje si duplo bolji a na prvenstvo gdje si favorit dopustas da ti politika uplice prste umjesto da stanes iza igraca. Krenuo prvi u pripreme, ugovorio deset prijateljskih bez ikakvog razloga jer je imao prelaganu grupu kroz koju je trebao tempirati formu, spremio bukvalno dvije akcije ovi ga procitali a on bez odgovora. Nemaju nikakve veze price tipa poleceli su previse i neopravdano su proglaseni favoritima i sl. Oni jesu bili favoriti i da sad opet pocne prvenstvo opet bi bili. Jednostavno strucni stab je kiksao i to je to. Njima je na savezu da odgovore na postojecu situaciju ali sva opravdanja se besmislena. Jednostavno priznas krivicu i ides dalje sa Djordjevicem ili ne nema veze samo objektivno sagledas situaciju. Inace ja nisam pobornik kidanja glava ali kad ne povedes ono najbolje sta imas onda je nedje problem.
    jer nema potrebe možda? jer će možda biti u selekciji kad budu kvalifikacije za Tokio i za same igre? nisi pozvan, stoji da ih je oštetio ali minimun nekog dostojanstva i kulture se mora imati. Nedović je dobar dio sezone bio i povrijedjen, nije to njegova forma kao iz sezone 15/16. valjao im je Djordjević kad ih je zvao redovno (Kaliniću je 2014. godine pružio šansu pola medija u Srbiji se pitalo kako ovaj u reprezentaciju). Kalinić je dao intervju za novine, i to najdebilnije izjave. treba li sportista da se miješa u unutrašnju politiku države? najbolje sad da recimo Messi izadje i komentariše politiku Argentine. valjao bi selekciji to ne sporim (makar bi se pobio na ova 2 meča). Srbija je zemlja košarke, bila i ostala. najbolji treneri Evrope dolaze iz Srbije. u top 10 igrača ikad u Evropi najmanje 4-5 ih je iz Srbije. to im niko ne može osporiti.

    ja sam juče napisao ovdje da je Djordjević kriv za sve ovo na SPu. nije umio da iskoristi Jokića, Milutinov je imao sporednu ulogu. loša je bila igra protiv jakih ekipa, odbrane nije bilo. da nije bilo Bogdana još bi ubjedljivije izgubili ove utakmice. on je bio anemičan, nije zvao time out kad je trebalo. Scariollo dobija tehničku i stvara pritisak kod sudija ovaj ništa. neigranje polufinala sa ovakvom ekipom je slično kao onda kad mi sa Lukom na klupi izgubismo od Holandije. on nikad nije vodio ovaku jaku ekipu, sve prethodne su bile mnogo slabije ali rezultati su bili tu. Djordjević je kao trener slabo vodio ekipe, evo vidjećemo kako će to ići sa Virtusom. ozbiljan projekat, mnogo para uloženo i očekivaće odmah rezultate. pitanje je da li će moći sa tim pritiskom da izadje na kraj. njemu ističe ugovor krajem godine, bolju opciju KSS nema od njega a da je slobodan ja mislim. ja bih volio da vidim Sašu Obradovića na mjestu selektora al sumnjam da će to biti.
    dodatni problem je taj što Srbija teško da će uzeti da organizuje kvalifikacioni turnir, 2 miliona se plaća domaćinstvo. 4 grupe po 6 timova će biti a samo pobjednici idu. Srbiji vrlo lako može zapasti neka grupa sa Grčkom/Litvanijom. pitanje je i kakav će sastav biti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  11. #561
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    696
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Ja bih volio da vidim Sašu Obradovića na mjestu selektora al sumnjam da će to biti.
    Mnogi ga prizivaju , a ja bih baš volio da vidim tu njegovu "usijanu glavu" kako bi riješio problem sa ostalim "usijanim glavama" u svlačionici.

    Послато са SM-A105F помоћу Тапатока

  12. #562
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    11
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovo je najgora Srbija , pola igraca ne pric jedni sa drugima druga polovina umisila da su zvezde.
    pi gaade mi se kako su losi

  13. #563
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Njih samo Žoc može da spasi...
    Al on je pametan čovjek i neće da ulazi u tu priču. Posebno ne nakon što mu kulturni navijači CZV u sred Beograda pjevaju "zeljko turcine napusi se ku*cine"...

  14. #564
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    po kratkom postupku za sve se nadje način. pogledaj Jugoslaviju 2002. i onu ekipu, sa sve Radmanovićem. ja ne znam kako je Pešić to držao na okupu, ali uze zlato sa njima. Danilović i Djordjević dugo nisu pričali ali su na terenu izgledali ka’ najbolji..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  15. #565
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Njih samo Žoc može da spasi...
    Al on je pametan čovjek i neće da ulazi u tu priču. Posebno ne nakon što mu kulturni navijači CZV u sred Beograda pjevaju "zeljko turcine napusi se ku*cine"...
    Ne zaboravi da je i Žoc imao problema sa igračima i nepoštovanjem koje su pokazivali. Zato je i čovjek ustao i otišao da ne bi brljao svoje uspjehe nakon neuspjeha sa reprezentativcima koji su išli u provode u sred prvenstava, đe su pili i bančili do zore i onda ih ispraši ko je stigao. Postoji i njegova priča o tome na youtube kanalu kada je bio gost u nekoj emisiji. Zapamtio sam da je rekao da je jedino Vlado Šćepanović ga pozvao i rekao mu nakon neuspjeha da su se provodili po klubovima uveče i izvinio se, niko od ostalih a znaš li zašto, jer su to likovi kao i sve ođe, uzeli su pare po klubovima a reprezentativno okupljanje im dođe isto da malo daju oduška sebi. Pa i čuveni Indijanapolis 2002, kada se polako otvore igrači te generacije koja je to osvojila, veli neko od njih da su pijani na treninge dolazili. Takvim stvarima nijedan trener ne može stati na put.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  16. #566
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Može željko prelagano...
    Ali nece da se petlja u go*na, potpuno ga razumijem

  17. #567
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ne zaboravi da je i Žoc imao problema sa igračima i nepoštovanjem koje su pokazivali. Zato je i čovjek ustao i otišao da ne bi brljao svoje uspjehe nakon neuspjeha sa reprezentativcima koji su išli u provode u sred prvenstava, đe su pili i bančili do zore i onda ih ispraši ko je stigao. Postoji i njegova priča o tome na youtube kanalu kada je bio gost u nekoj emisiji. Zapamtio sam da je rekao da je jedino Vlado Šćepanović ga pozvao i rekao mu nakon neuspjeha da su se provodili po klubovima uveče i izvinio se, niko od ostalih a znaš li zašto, jer su to likovi kao i sve ođe, uzeli su pare po klubovima a reprezentativno okupljanje im dođe isto da malo daju oduška sebi. Pa i čuveni Indijanapolis 2002, kada se polako otvore igrači te generacije koja je to osvojila, veli neko od njih da su pijani na treninge dolazili. Takvim stvarima nijedan trener ne može stati na put.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Ne moze da zaboravi nesto za sta i nije znao do sad, jer je poceo da prati sport od kad je Kristina presla u real.
    Da bi se neko sjecao Eurobasketa 2005 koji je bio u SCG i fijaska nase tadasnje reprezentacije pod Zeljkovim vodjstvom, taj bi trebao i da je pratio sport u tom periodu.
    Ono je bilo zastidje, pola repke nije pricalo medjusobno, cak su se vise puta i neke tuce spominjale u svlacionici.
    Ja sam gledao u Moraci tada Litvanija-Turska i rapsodiju Siskauskasa.
    Forever young, i want to be forever young

  18. #568
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,087
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    E sto se radi po instagramu (vristim)


    1.Oce li biti docek ako dobijemo amere?

    2.Takticki izgubili da bi isli na amere jer su se spremali za njih.

    3.Cuvali se za amere - a posle pricaju salo los trener.

    4.Nije salo htio da dobije kinesko zlato.

    5.Ako dobijemo amere preko 10razlike - to znaci da smo bolji od francuza.

    6.Navijamo za argentinu da pricamo kako smo izgubili od sampiona svijeta.

    itd.... ima jos toga milion.






  19. #569
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Kako je technus sagorio ahahaha sto je ovo bez Milka Bjelice

  20. #570
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Ne moze da zaboravi nesto za sta i nije znao do sad, jer je poceo da prati sport od kad je Kristina presla u real.
    Da bi se neko sjecao Eurobasketa 2005 koji je bio u SCG i fijaska nase tadasnje reprezentacije pod Zeljkovim vodjstvom, taj bi trebao i da je pratio sport u tom periodu.
    Ono je bilo zastidje, pola repke nije pricalo medjusobno, cak su se vise puta i neke tuce spominjale u svlacionici.
    Ja sam gledao u Moraci tada Litvanija-Turska i rapsodiju Siskauskasa.
    Tu se tačno vidi ko je kakav lik. Nema toga trenera koji može sa teškim likovima recimo poput Gurovića, Darka Miličića, Radmanovića… Onaj Teodosić ja vjerujem da je baš neki čudak od lika, ne znam. Željko je bez sumnje veliki čovjek i trener ali nemoguće je ako imaš likove sa "koničkim" ponašanjem u ekipi, to me niko ubijedit ne može…

  21. #571
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    I slace se specijalne pozivnice nekim reprezentacijama i sve ce ukupno doc na 24, znaci 4 grupe po 6 ekipa.

  22. #572
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,087
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Ko je igrao da Srbija bude prva na SP > evo ima sad jacu kvotu. 2.4 > ili da se gradi na ameriku.

    Granica na Srbiju 85 po meni lagano prebacaju - jer nema nikakvog znacaja valjda nece igrati jako odbranu.
    Last edited by Biznismen Podgorica; 12-09-19 at 12:31.

  23. #573
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,830
    Thanks Thanks Given 
    4,706
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Samo Đorđević nije vidio ovu prvu petorku tokom čitavog prvenstva...
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  24. #574
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Nema ovo veze sa petorkom, opet Jokic van svega.

    Jovic jedno probijanje, misli da je ovo njemacka liga ili Mega...Zalijepljen.

    Milutinova Mitchel zagradio i skinuo mu loptu.

    Bogdanovic jedini odskace od ostalog sivila.


  25. #575
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,830
    Thanks Thanks Given 
    4,706
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Meni ovo djeluje odlično i ni nalik prošlim utakmicama, probijaju ih kako oće, protok lopte odličan a i Bogdanović sniper...
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

Page 23 of 28 FirstFirst ... 13192021222324252627 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. FIBA Basketball World Cup 2019 - China
    By aigokeros in forum Košarka
    Replies: 22
    Last Post: 31-08-19, 16:13
  2. Piaggio Liberty 125 2019 vs Kymco 150 People S 2019
    By Randy Orton in forum Motociklizam
    Replies: 0
    Last Post: 01-07-19, 10:18
  3. Made in China
    By cpu in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 3
    Last Post: 14-11-07, 16:37
  4. United colors of China
    By Chegevara in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 3
    Last Post: 04-08-04, 00:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •