Page 20 of 28 FirstFirst ... 10161718192021222324 ... LastLast
Results 476 to 500 of 699

Thread: Mundobasket-China 2019

  1. #476
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ma ne

    Nije lako, ali je jako rođaci.

  2. #477
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Mnogo se priča bespotrebno. Pobijedio je bolji tim i zdravo. Cijeli život slušam nekakve priče o krivcima. Odavno se ne sjekiram što neki sportista koji ima milione usere neku utakmicu jer ga boli uvo...

    Ja sam makar zapamtio 1995 godinu i čuveno osvajanje EP , poslije Zvijezdinog osvajanja LŠ i Indijanapolisa 2002 najmiliji sportski trenutak života(da ne zaboravim i Novakove uspjehe)

    To su te neke generacije igrača koji su bili gladijatori na terenu. Ovi danas su sve proračunate pi*kice. Jedino Hrvati u fudbalu odskaču i svaka im čast.

    Napomenuću da Vlado Šćepanović i Drobnjak imaju medalju prvaka svijeta, a čini mi se da ih uopšte ne cijenimo dovoljno.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  3. #478
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    156
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Ocigledan krivac je Djordjevic.
    Jos protiv Spanije (a i danas) igra mu se svodi na Bjelicu koji je sve promasio, danas 5/17, pa kako on ima veci kredit od Bogdana nije mi jasno..

  4. #479
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    2,669
    Thanks Thanks Given 
    1,687
    Thanks Thanks Received 
    380
    Thanked in
    190 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Mnogo se priča bespotrebno. Pobijedio je bolji tim i zdravo. Cijeli život slušam nekakve priče o krivcima. Odavno se ne sjekiram što neki sportista koji ima milione usere neku utakmicu jer ga boli uvo...

    Ja sam makar zapamtio 1995 godinu i čuveno osvajanje EP , poslije Zvijezdinog osvajanja LŠ i Indijanapolisa 2002 najmiliji sportski trenutak života(da ne zaboravim i Novakove uspjehe)

    To su te neke generacije igrača koji su bili gladijatori na terenu. Ovi danas su sve proračunate pi*kice. Jedino Hrvati u fudbalu odskaču i svaka im čast.

    Napomenuću da Vlado Šćepanović i Drobnjak imaju medalju prvaka svijeta, a čini mi se da ih uopšte ne cijenimo dovoljno.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Hrvati u fudbalu komedija....

    Послато са SM-G955F помоћу Тапатока

  5. #480
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Misko Kluni View Post
    Hrvati u fudbalu komedija....

    Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
    Najborbenija su reprezentacija ex yu prostora i najbolja. Realan sam. Kako igra CG, Srbija, BiH? Nema ih/nas niđe. Nemojmo brate. Kada stavimo tegove prošlosti i netrpeljivosti po strani, lako se sagleda da sam u pravu..

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  6. #481
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    798
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Nego, sto mislite o ostalim reprezentacijama i o prvenstvu uopste?

  7. #482
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    14,791
    Thanks Thanks Received 
    4,116
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    neće oni mać Sašu ali moraš priznati da je on krivac za ovaj poraz, pogotovo ako imaš ekipu kakvu je Srbija imala. oni i bez Teodosića mogu da igraju odlično, pogotovo danas on ne bi imao šta da traži, koliko god neki smatrali da je bio potreban. Campazzo i Laprovitolla bi ga razbili na oba kraja terena. ali kad se uzme u obzir situacija Micića (svaka čast momku što je pored svega toga svo ljeto bio tu) sa te strane je dobro da je bio tu. Milosavljević im je falio previše, pogotovo jer on bi se i ‘pobio’ sa ovima danas. previše mekanu odbranu su igrali, neshvatljivo. popili su batina al nisu uzvraćali. a Jugoslavija je uvijek bila poznata po tome, vazda se sjetim kako je Savić vratio na fabrička podešavanja Fućku u onom finalu. Kalinića neka nije zvao, momak je debil i to dokazuje i danas ovim. to za svadju se provlači ali ajde da ne bude vazda ista priča. što se tiče centara morao je naći sistem igre u kom Jokić dolazi do izražaja, moraš iskoristiti činjenicu da ti najbolji centar NBA lige igra. o Milutinovu se ogriješio, momak je izdominirao sezonu bio u top3 centra EL a svakako najbolji igrač Olya.
    ako gledamo vodjenje meča danas i u nedelju moraš reći da je podbacio. nikad on nije vodio ovako jak tim i sa ovolikim očekivanjima. i do toga je vjerovatno, lakše je bilo voditi Srbiju i ‘14 pa i ‘16. onda, gledam dokumentarac o Atini ‘98 i Berić kaže kako Željko nikad nije paničio pa samim tim ni oni. trener itekako svojim ponašanjem u toku meča utiče na ekipu. ponekad nije loše ni dobiti tehničku (što znaju da urade Žoc ili Pešić) jer prebacaš pritisak i ne daš na sebe, to je Scariolo uradio u nedelju. on je bio potpuno izgubljen a to ipak ne smije da mu se dešava


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Reći da Teodosić nema ništa da traži protiv Kampaza i ovog na L je smiješno. Čovjek je među najboljim evropskih plejevima ikad i reći da on nema šta da traži. Ne znam.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  8. #483
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Mnogo se priča bespotrebno. Pobijedio je bolji tim i zdravo. Cijeli život slušam nekakve priče o krivcima. Odavno se ne sjekiram što neki sportista koji ima milione usere neku utakmicu jer ga boli uvo...

    Ja sam makar zapamtio 1995 godinu i čuveno osvajanje EP , poslije Zvijezdinog osvajanja LŠ i Indijanapolisa 2002 najmiliji sportski trenutak života(da ne zaboravim i Novakove uspjehe)

    To su te neke generacije igrača koji su bili gladijatori na terenu. Ovi danas su sve proračunate pi*kice. Jedino Hrvati u fudbalu odskaču i svaka im čast.

    Napomenuću da Vlado Šćepanović i Drobnjak imaju medalju prvaka svijeta, a čini mi se da ih uopšte ne cijenimo dovoljno.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Odličan post.
    Suština potrefljena.
    Nego da se vrnemo na prvenstvo.
    Po meni su USA i dalje prvi favoriti...

  9. #484
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Evo Bjelica cmolji, igrao sam kao gowno, nijesmo bili mentalno spremni.
    Sad ćemo zaustavit prvenstvo, da se male princeze namjeste kako im odgovara. Koferi i ćao.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  10. #485
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Po kvalitetu igre i ekipa ovo dosad je najgore prvenstvo koje sam ikad gledao. Kvantitet dominira, kvalitet ograničen.
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  11. #486
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Najgore jer je Srbija dobila dva časa timske košarke, a dizali su ku*ac na svakoga kad su se iživljavali na amatere sa Filipina i Angolu. Da, da...

  12. #487
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    PS da su ga slučajno osvojili (iako od početka pričam da je polufinale bilo misaona imenica za njih) pričali bi da je najjače ikad...

    To su ti dvojni aršini, karakteristični za Srbe

    Koja je to samo arogancija i uzdizanje po portalima bilo dok se s amaterima i prosječnom Italijom igralo... karma is a bitch sorry

  13. #488
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Moze li sta Francuska ovoj USA danas?

  14. #489
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Srbija realno ima najjači tim iz Evrope Vlado ali ovo sa pisanjem po portalima tj člancima koji su objavljivani svakodnevno su katastrofa. Nemaju igrači sa tim veze. Evo pazi kada je 1998 godine tadašnja Jugoslavija otišla na svjetsko prvenstvo sa ekipom koja je unaprijed bila otpisana od strane javnosti, a za koju su igrali Šćepanović, Drobnjak, Saša Obradović itd, NIJEDAN novinar ih nije ispratio sa aerodroma u Beogradu. To kažu svi oni koji su začepili usta ljudima osvajanjem svjetskog prvenstva. Ujedno, pripreme te ekipe pred SP su bile najteže ikada po priči košarkaša te generacije a koji su učestvovali u emisiji koja se snimala pred SP.

  15. #490
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autoput View Post
    Moze li sta Francuska ovoj USA danas?
    Moramo sacekat kraj utakmice.

    Ovdje svi sve znaju kad se zavrsi utakmica

  16. #491
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    PS da su ga slučajno osvojili (iako od početka pričam da je polufinale bilo misaona imenica za njih) pričali bi da je najjače ikad...

    To su ti dvojni aršini, karakteristični za Srbe

    Koja je to samo arogancija i uzdizanje po portalima bilo dok se s amaterima i prosječnom Italijom igralo... karma is a bitch sorry
    Pravo u centar. Ovo je istina.

  17. #492
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Nije mjesto prozivanja nacije zbog pisanja portala. U komentarima ljudi jasno se moglo vidjeti da svi su osuđivali napumpane naslove i favorizovanje Srbije poslije 2 utakmice. Druga je stvar što ljudi i dalje u svemu umeću animozitet prema nekoj naciji, što je presmiješno tj pretužno

  18. #493
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,943
    Thanks Thanks Given 
    511
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    658 Posts

    Default

    Kad kritikujete centre, a pogotovo Jokica, Vucevica i Dubljevica, morate znati jednu stvar: igraci na pozicijama 4 i 5 mogu dobro da igraju samo ako ekipa ima dobar sistem igre. Bekovi mogu da soliraju, da ih krene sut, da iskorite situaciju za ulaz i sl, ali visoki igraci ne mogu nista ako ih odbrana zakljuca. A zakljucace ih uvijek kad im provale sistem, a ekipa nema plan b. Bukvalno na prste jedne ruke se mogu nabrojati centri koji su mogli da vuku kad ekipa nema dobar sistem (Sekil, Vilt, Hakim), ali oni nisu sa poredjenje sa danasnjim centrima.
    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    Micić igra ka da mu je majka umrla
    Jos nije banovan covjek?

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

  19. #494
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Kad kritikujete centre, a pogotovo Jokica, Vucevica i Dubljevica, morate znati jednu stvar: igraci na pozicijama 4 i 5 mogu dobro da igraju samo ako ekipa ima dobar sistem igre. Bekovi mogu da soliraju, da ih krene sut, da iskorite situaciju za ulaz i sl, ali visoki igraci ne mogu nista ako ih odbrana zakljuca. A zakljucace ih uvijek kad im provale sistem, a ekipa nema plan b. Bukvalno na prste jedne ruke se mogu nabrojati centri koji su mogli da vuku kad ekipa nema dobar sistem (Sekil, Vilt, Hakim), ali oni nisu sa poredjenje sa danasnjim centrima. Jos nije banovan covjek?

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Slažem se. Dodao bi da je i uloga trenera tu presudna takođe…

  20. #495
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Jos nije banovan covjek?
    Onda ću ja nastavit, đe je on stao.

    Ovo je igra samo, sport, nije takmičenje ko je luđi, relax.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  21. #496
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Najgore jer je Srbija dobila dva časa timske košarke, a dizali su ku*ac na svakoga kad su se iživljavali na amatere sa Filipina i Angolu. Da, da...

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    PS da su ga slučajno osvojili (iako od početka pričam da je polufinale bilo misaona imenica za njih) pričali bi da je najjače ikad...

    To su ti dvojni aršini, karakteristični za Srbe

    Koja je to samo arogancija i uzdizanje po portalima bilo dok se s amaterima i prosječnom Italijom igralo... karma is a bitch sorry

    Ti si momče komedija, i to ona najgora, ljigava, koja sve u ovoj državi svodi na sentiment baziran na međunacionalnim netrpeljivostima i sve gleda kroz tu prizmu.

    Boli mene racku jesi li Crnogorac, Srbin ili Marsovac, ali nikoga neću eliminisati apriori zato što je ovo ili ono. A ti to radiš, sladiš se đe god stigneš neuspjesima drugih, a ne vidiš svoju ograničenost upravo zbog toga. Ljekovito je za promjenu malo izaći iz tih okvira.

    Ovo prvenstvo ima kvantitet, a ni blizu kvalitet kao neka prethodna. Znao bi to da pratiš košarku, ili da ima imalo realnosti u tebi. USA, Španija, Litvanija, Rusija, Australija, Argentina, Brazil, Turska, Italija, Kanada itd. svi oni su doveli lošije ekipe nego na ranijim prvenstvima, jedino je tu Srbija od favorita po imenima imala bolju ekipu. A da ne pričam o nekim Filipinima, Koreji, Obali Slonovače, Tunisu i sličnima koji su zalutali ovdje. I naša reprezentacija je pokazala da je zalutala, nažalost.

    Tako da ovo što pričaš samo pokazuje koliko pojma nemaš i koliko pojma nemaju ovi što se nadovezuju na tvoje gluposti i klimaju na njih glavom.
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  22. #497
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by D.S. View Post
    Ti si momče komedija, i to ona najgora, ljigava, koja sve u ovoj državi svodi na sentiment baziran na međunacionalnim netrpeljivostima i sve gleda kroz tu prizmu.

    Boli mene racku jesi li Crnogorac, Srbin ili Marsovac, ali nikoga neću eliminisati apriori zato što je ovo ili ono. A ti to radiš, sladiš se đe god stigneš neuspjesima drugih, a ne vidiš svoju ograničenost upravo zbog toga. Ljekovito je za promjenu malo izaći iz tih okvira.

    Ovo prvenstvo ima kvantitet, a ni blizu kvalitet kao neka prethodna. Znao bi to da pratiš košarku, ili da ima imalo realnosti u tebi. USA, Španija, Litvanija, Rusija, Australija, Argentina, Brazil, Turska, Italija, Kanada itd. svi oni su doveli lošije ekipe nego na ranijim prvenstvima, jedino je tu Srbija od favorita po imenima imala bolju ekipu. A da ne pričam o nekim Filipinima, Koreji, Obali Slonovače, Tunisu i sličnima koji su zalutali ovdje. I naša reprezentacija je pokazala da je zalutala, nažalost.

    Tako da ovo što pričaš samo pokazuje koliko pojma nemaš i koliko pojma nemaju ovi što se nadovezuju na tvoje gluposti i klimaju na njih glavom.
    Uopšte nemam nikakvu netrepeljivost prema narodu bilo koje rase ili nacionalnosti. Ove uvrede koje si iznio u uvodnoj rečenici svog posta su samo maliciozan pokušaj da me uvučeš u tu vrstu rasprave, što ti naravno ne može uspjeti, ali dobro je što si javno pokazao da si u dubokom kanalu što se tiče elementarnog vaspitanja i kulture dijaloga.

    Naravno, to te u startu eliminiše za bilo kakvu raspravu sa mnom u budućnosti i ovo je posljednji put da ti odgovaram.

    I ponoviću još jednom - da je Srbija kojim slučajem osvojila ovo prvenstvo, čisto sumnjam da bi tvoja (a i ostale većine) priča bila ovakva i da bi se ovoliko dovodio u pitanje kvalitet reprezentacija koje su tamo igrale.

    Objektivno nedostajale su samo tri ekipe - Slovenija, Letonija i možda Hrvatska. Ostali su svi bili tu. Amerikanci imaju svoju politiku kad su u pitanju ova okupljanja i tu nema ništa novo. Na kraju krajeva, Srbija nije pobijedila niti jednog od dva ozbiljna protivnika na koje je naišla i tu je kraj svake priče.

    A čim jedna takva "vanzemaljska" ekipa gubi 2 puta u 3 dana onda je evidentno da na prvenstvu kvalitet postoji. Truba ekipa ima u svakom sportu. Pa i na svakom SP u fudbalu ima "zalutalih". Konkretno u Rusiji 2018 si imao Saudijsku Arabiju, Panamu, Kosta Riku, Iran... pa Francuzima niko ne osporava zlatnu medalju koju su osvojili prilično dominantno.

    Tako da te priče o kvalitetu i kvantitetu prvenstva ne piju vodu, no se pričaju sad kad Srbije nema na postolju. Kad se ispadne - nije bitno, ionako je bzv prvenstvo bilo, kad se osvoji - niko kao mi.

    Neće da može.

  23. #498
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post

    To su ti dvojni aršini, karakteristični za Srbe

    Koja je to samo arogancija i uzdizanje po portalima bilo dok se s amaterima i prosječnom Italijom igralo... karma is a bitch sorry
    A ti si ovdje pokazao baš da si sagovornik za ozbiljne diskusije. Portali, Srbi, karma... Ovakve stvari najmanje fale diskusijama. Meni niko od poznanika iz Srbije nije rekao ništa "nebesko" kada su odrali 2 utakmice, već su isti komentarisali da neće na dobro izać to što ih toliko po vijestima dižu u nebesa. Kakve veze ima nacija sa ovom pričom i karma?

  24. #499
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    A ti si ovdje pokazao baš da si sagovornik za ozbiljne diskusije. Portali, Srbi, karma... Ovakve stvari najmanje fale diskusijama. Meni niko od poznanika iz Srbije nije rekao ništa "nebesko" kada su odrali 2 utakmice, već su isti komentarisali da neće na dobro izać to što ih toliko po vijestima dižu u nebesa. Kakve veze ima nacija sa ovom pričom i karma?
    Pa šta sam ja rekao?
    Da tebi tvoji drugovi pričaju ili da ih javnost uzdiže i da je tolika količina arogancije kad se osjeti bilo kakva, makar i najmanja, dominacija na bilo kom životnom polju karakteristična za Srbe?

    Isto tako mogu da kažem da je neozbiljan pristup pripremama, lijenost i neprofesionalizam karakterističan za Crnogorce. Pragmatičnost i istrajnost za Njemce itd. Što posebno boli kad se nešto loše za Srbe kaže je pitanje na koje treba da se nađe odgovor, a ne ovo što ti pitaš...

  25. #500
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Uopšte nemam nikakvu netrepeljivost prema narodu bilo koje rase ili nacionalnosti. Ove uvrede koje si iznio u uvodnoj rečenici svog posta su samo maliciozan pokušaj da me uvučeš u tu vrstu rasprave, što ti naravno ne može uspjeti, ali dobro je što si javno pokazao da si u dubokom kanalu što se tiče elementarnog vaspitanja i kulture dijaloga.

    Naravno, to te u startu eliminiše za bilo kakvu raspravu sa mnom u budućnosti i ovo je posljednji put da ti odgovaram.

    I ponoviću još jednom - da je Srbija kojim slučajem osvojila ovo prvenstvo, čisto sumnjam da bi tvoja (a i ostale većine) priča bila ovakva i da bi se ovoliko dovodio u pitanje kvalitet reprezentacija koje su tamo igrale.

    Objektivno nedostajale su samo tri ekipe - Slovenija, Letonija i možda Hrvatska. Ostali su svi bili tu. Amerikanci imaju svoju politiku kad su u pitanju ova okupljanja i tu nema ništa novo. Na kraju krajeva, Srbija nije pobijedila niti jednog od dva ozbiljna protivnika na koje je naišla i tu je kraj svake priče.

    A čim jedna takva "vanzemaljska" ekipa gubi 2 puta u 3 dana onda je evidentno da na prvenstvu kvalitet postoji. Truba ekipa ima u svakom sportu. Pa i na svakom SP u fudbalu ima "zalutalih". Konkretno u Rusiji 2018 si imao Saudijsku Arabiju, Panamu, Kosta Riku, Iran... pa Francuzima niko ne osporava zlatnu medalju koju su osvojili prilično dominantno.

    Tako da te priče o kvalitetu i kvantitetu prvenstva ne piju vodu, no se pričaju sad kad Srbije nema na postolju. Kad se ispadne - nije bitno, ionako je bzv prvenstvo bilo, kad se osvoji - niko kao mi.

    Neće da može.
    Ti bi momče trebalo da se prvo osvrneš na svoje postove prije nego kreneš drugima da spočitavaš bilo što. Stojim iza svega što sam napisao jer upravo tako doživljavam tvoju pisaniju (i daleko je ovo od uvreda). Baš zbog toga si mi bio jedno vrijeme na ignore (jedina osoba ikad, mislim), ali te maknuh u nekom trenutku. Kakva greška.

    Inače, potpuno si promašio poentu. Srbija je imajući u vidu svoj sastav i sastav ostalih ekipa morala da igra u završnici prvenstva, osvoji medalju ili čak zlato ako se neke kockice poslože. To njihov rezultat čini još većim neuspjehom, a nikako ne podiže niti spušta kvalitet prvenstva koje je takvo kakvo je, prosječno i na nižem nivou od prethodnih. Iako pokušavaš opet sve da svedeš na neku drugu ravan, ispadanje Srbije nema veze za ocjenom kvaliteta prvenstva (barem kod mene). Porediti SP u fudbalu sa ovim SP je neozbiljno i samo pokazuje površnost tvog stava.
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

Page 20 of 28 FirstFirst ... 10161718192021222324 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. FIBA Basketball World Cup 2019 - China
    By aigokeros in forum Košarka
    Replies: 22
    Last Post: 31-08-19, 15:13
  2. Piaggio Liberty 125 2019 vs Kymco 150 People S 2019
    By Randy Orton in forum Motociklizam
    Replies: 0
    Last Post: 01-07-19, 09:18
  3. Made in China
    By cpu in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 3
    Last Post: 14-11-07, 15:37
  4. United colors of China
    By Chegevara in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 3
    Last Post: 03-08-04, 23:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •