Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 31 of 31

Thread: Iskorišćavanje

  1. #26
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Ne znam.

  2. #27
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Crče tema, a?

    Evo o nečemu da mislite, pošto je prošao taj pms.

    Nije lako, ali je jako rođaci.

  3. #28
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    4,530
    Thanks Thanks Given 
    1,730
    Thanks Thanks Received 
    1,685
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    E, ta te valja! Začepismo se dobro, mislim, na topicu.
    Svaki dan je dobar za upiranje.

  4. #29
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by novakb14 View Post
    A lot of sex... navedeno nije tačno. Uplitanja mora biti ali...slaba energija, različita frekvencija, vibracija - pa se ebu u prazno. .
    A nema jebanja u prazno nole, svaki odnos koji stvorimo je naš odraz i vječan je, ma koliko trajao, jer svaki trenutak postoji vječno (njegova energija ti je zauvijek dostupna, svaka misao o kojoj si razmišljao i dalje postoji - tako da kada si povezan sa nekim drugim, na jedan ili više načina, uvijek ćeš imati dio sebe koji ostaje zajedno sa njim/njom).
    Nikad više nisi isti onaj stari ti, jer si se zahvaljujući drugome proširio, porastao. Stvar je u tome, da li i dalje u svom životu ili van njega održavaš sličan fokus ili ga mijenjaš - to je ono što samo ti možeš da uradiš - niko drugi to neće uraditi za tebe. Imaš pravo da staviš tačku na bilo koji odnos, ali to neće promijeniti činjenicu da je taj odnos vječan.
    Stvari se iskristališu, ako to želiš, pa posle nekog vremena ne nailaziš više na takve osobe (možda jednom u 10, 20 života) ali i pored toga ste i dalje vječno povezani. Ako ti basta, i dalje možeš s njima da komuniciraš, bilo da su tu fizički ili ne, živi, mrtvi... Ili se prosto usredsrediš se na nešto drugo. Ali to je nešto što trebaš da uradiš sam.

    Svako iskustvo koje si imao je pomak. To uključuje sva bića koja si imao u toku života do sad. Najmanja nanosekunda susreta je i dalje pomak. To važi i za ovaj kako ga ti nazva '"sex u prazno". Efekat toga ostaje vječno. I tako...

  5. #30
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    4,530
    Thanks Thanks Given 
    1,730
    Thanks Thanks Received 
    1,685
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    Postoje seksualni manipulatori. To su ovi, na koje Nole misli. Apsolutno je moguće jebanje "na kašičicu", sa uplitanjem.
    Svaki dan je dobar za upiranje.

  6. #31
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Moguće, i, ako će stavljanje nekoga u ladicu ove ili one karakterizacije, definicije i sl. donijeti olakšanje ili zaključak kako bi se makao s mrtve tačke - ima punu podršku.

    Prošlost ne postoji u fizičkom, to je samo sjećanje. Budućnost ne postoji u fizičkom, to je projektovana misao. Postoji samo SADA i to je vječno jer mi uvijek živimo u sadašnjosti. Mi se zaljubljujemo kada svoj fokus usmjerimo u prošlost ili u opaženu budućnost. Bez negativne prošlosti ili budućih vezanosti možemo samo iskusiti postojeću ljubav koju osećamo u ovom trenutku, a zadržavanje sebe u ovom trenutku je vječno. Jbga, nekima je više fokus na što je bilo ili što će biti i onda kad treba da su prisutni - nisu.
    Ne bi ja nikakve konačne presude donosila, nešto mi ne pričinjava zadovoljstvo, a sa druge strane treba biti svjestan da se sve može promijeniti za onoliko stepeni koliko želimo. Ali to radi svako sam za sebe.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Info ko ugrađuje daljinsko otključavanje/zaključavanje auta
    By galer in forum Vozila i oprema
    Replies: 7
    Last Post: 28-02-15, 17:13
  2. Otključavanje BB Z10
    By Aquaria in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 1
    Last Post: 30-05-14, 19:48
  3. Unovčavanje čeka
    By MRDzA in forum Ekonomija
    Replies: 0
    Last Post: 27-05-14, 16:31
  4. Info Otključavanje sa 67
    By fikusmali in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 0
    Last Post: 27-11-12, 12:40
  5. Iskorišćeno motorno ulje vs. ekologija...?
    By Tica in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 05-09-08, 08:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •