Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 55 of 55

Thread: Racunarske / Kancelarijske stolice

  1. #51
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi, evo prelistah ovaj razgovor. Koristio sam Namosove -divlje stolice,pa onda ove "gejmerske" Cooler master 280e neka crno ljubicasta, vratio sam im je poslije 2 mjeseca, pa sad iz office+ kod masinske neku kao kancelarijsku od 250e. Ni 1 jedina stolica nije cvrsta, svaka se klima ili je nagnuta na neku stranu, doduse taj nagib je mali ali iritantan, ni malo dobar za kicmu. Imam 1.75 i variram izmedju 85 i 100kg, prosto je nemoguce nac' kvalitetnu stolicu. 80% stolica koje stizu ovdje se ovdje i sklapaju i memorijske pjene koje pisu u opisu su najobicniji sundjeri koje nasi majstori kupe na m2. Bavim se projektovanjem i provodim mnogo vremena u stolici. Zelio bih da kupim normalnu stolicu koja se ne klima, nije nagnuta na jedan cosak i slicno, da je cvrsta i udobna sa visokim naslonom, po mogucnosti mrezasta jer je Pg u pitanju. Ne zelim da porucim te Markus stolice, pa da mi stigne jysk smece. A Energomont neka je zdravo sa cijenama i ponudom, ta prica za firme i slicno macku o rep...
    Last edited by shule; 07-03-23 at 00:05.

  2. #52
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,616
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    352
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Da malo refreshujem temu.

    Idea Markus i dalje najbolja opcija? Vidim u Lubenicu 220-230e, al cu morat poc posle praznika da je probam.
    @REALista_05 kako ti se drzi ta SPAWNova danas?

    Je li ko sto trgova pa da baci predlog, kakve su ove sto multicom ima AH Seatings, MARVO, Bytezone, Trust GTX?

  3. #53
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,496
    Thanks Thanks Received 
    4,580
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    U Hr ispane jeftinije poprilično (dostave je do Du), i imaš 10 god garanciju (Lubenica daje 2 god).

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  4. #54
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,943
    Thanks Thanks Given 
    511
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    658 Posts

    Default

    Kupio Markus prije 3 mjeseca, stolica je top. Vrlo udobna i vrlo cvrsta. Na mojih 110kg se nimalo ne krivi, u kojem god položaju da se navalim čvrsta je kao beton.

  5. #55
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,244
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,564
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ja i jos par kolega smo prije jedno po' godine uzeli u Namos stolicu "Beatriz".




    Tada je bila na nekoj rasprodaji iako vidim da je i dalje ima na sajtu (iako ne pise cijena niti da li je zaista dostupna).

    Evo nas sve sluzi dosta dobro, za nekih 70-80e koliko je bila (ne sjecam se tacno) je vise nego odlicna. Bilo je jos nekih opcija ali je ova po mnogo cemu bila bolja i od skuplje konkurencije.


    Svakako da ovo nije u kategoriji onih sa dodatnim jastukom za donji dio ledja ili sa 'jastukom' za podlaktice itd. ali u tom (i pribliznom) cjenovnom rangu je odlicna.
    Evo meni ova i poslije pune 4 godine drzi odlicno. Mnogo bolje nego sto sam ocekivao, realno.

    Nisam pitao kolege jesu li i njihove u zivotu ali sam ja definitivno vise nego zadovoljan.

    Vjerovatno nema dosta stvari koje imaju druge, visestruko skuplje, ali meni nista od toga i ne treba.


    P.S. Ne vidim da je vise ima kod nas (Namos ili bilo gdje drugo) ali je ima u okruzenju... bilo SRB ili HR za nekih 100e.

    https://www.furnitura.hr/uredska-stolica-beatriz
    Last edited by Fidel Castro; 04-01-24 at 16:36.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kupujem Kancelarijske stolice
    By NovakRamov in forum Sve za dom
    Replies: 1
    Last Post: 15-06-19, 16:35
  2. Prodajem Kancelarijske stolice
    By aleksa007 in forum Sve za dom
    Replies: 7
    Last Post: 15-05-19, 00:57
  3. Prodajem kancelarijske stolice
    By aleksa007 in forum Ostali oglasi
    Replies: 41
    Last Post: 13-12-17, 13:34
  4. Info kancelarijske stolice
    By fanste in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 15-07-17, 21:17
  5. Info Dobro opremljena prodavnica kancelarijske opreme
    By Titania in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 07-02-14, 16:38

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •