Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 55

Thread: Racunarske / Kancelarijske stolice

  1. #1
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Racunarske / Kancelarijske stolice

    Imaju li dje kvalitetne i udobne racunarske stolice u Crnoj Gori osim u Namos (Los kvalitet), Jysk (Los kvalitet za cijenu) i PC-Gamer (Skuplji modeli Gejmerskih stolica nisu dostupni). Znam da budzet nije preveliki za stolicu, ali mozda se moze naci nesto da se provede 8-10h bez da jedna noga u trne.

    Neka preporuka stolice od strane programera, gejmera i drugih koji provode vise sati za racunarom?

  2. #2
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    975
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    Probaj u Euro Casu u Donju Goricu. Prije par god sam uzeo stolicu u tom cjenovnom rangu i još je kao nova.

    Neka Njemačka marka je bila valjda.

  3. #3
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Ja sam kupio Spawn stolicu u multicom. 239e koliko se sjecam. Ima i jeftinija a isto sve. Mozda i najbolja moja investicija ikad.

    A sjedim ga u prosjeku po 9h dnevno. Nekad se desi i vise

    Last edited by REALista_05; 13-08-19 at 00:31.
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  4. #4
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    I ovo je strasna stolica. Samo je nema kod nas ali se moze kupiti kod nasih komsija, pa dogurati do nas. Isplati se sigurno. Garancija 10 godina. Toliko je dobra. A mislim da je oko 190e.

    Markus Ikea
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  5. #5
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Belgrade
    Posts
    1,076
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    I ovo je strasna stolica. Samo je nema kod nas ali se moze kupiti kod nasih komsija, pa dogurati do nas. Isplati se sigurno. Garancija 10 godina. Toliko je dobra. A mislim da je oko 190e.

    Markus Ikea
    Sofabed radi Ikeu, porucuju i dostavljaju sve sa sajta.

    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    Narucivanje i dostava stvari iz Srbije : http://goo.gl/wn4Ix

  6. #6
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Markus je poznata stolica medju gejmere i programere. Cimnucu Sofabed da vidim mogu li je dostaviti.

    Realista vidim u Multocom ima nekih oko 250, ne znam da li da sumnjam u gejmerske stolice? Ne izgleda nesto bas precerano ergonomski dizajnirana.

  7. #7
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sasamannn View Post
    Markus je poznata stolica medju gejmere i programere. Cimnucu Sofabed da vidim mogu li je dostaviti.

    Realista vidim u Multocom ima nekih oko 250, ne znam da li da sumnjam u gejmerske stolice? Ne izgleda nesto bas precerano ergonomski dizajnirana.
    Meni je banja jer mogu gotovo da legnem na nju i da mi dodje kao krevet tako da cesto mijenjam polozaj.

    Probas je tamo kod njih, izlozena je bas uz racunar i racunarski sto. Pa se vrtis podesavas kako ti odgovara i tako to

    Mnogo volim to sto ima jastuk kao podlogu za donji dio ledja. Uvijek sam muku mucio sa tim i imao bol u ledjima, a taj jastucic mi pruza bas dobru podlogu za ledja.
    Ima i za vrat jastucic, ali meni nekako smeta pa ga koristim samo kad bas zalegnem

    A sto se tice Markusa, jos nidje nisam vidio ni procitao da se neko zali na tu stolicu. A mnogi bogati likovi je koriste.
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  8. #8
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,599
    Thanks Thanks Given 
    400
    Thanks Thanks Received 
    279
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Kakav spawn i bakraci. Samo Markus dolazi u obzir obzirom na budzet 250e. Imam je vec godinu dana, kao nova. Sve preporuke za nju.
    ps. Moze preko neke prodavnice da se porucu u PG, mislim da izadje 50-60e skuplja. Nemoj kozu

  9. #9
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Evo bio sam do Sofa Bed, Markus izadje oko 220 Eur. Ali se ceka mjesec sigurno.

    Najgore sto ne mogu da je probam, kod nas ima odlicna (po review-ima) "gejmerska" stolica - Trust GXT 707G.

    Click image for larger version. 

Name:	1218207.jpg 
Views:	218 
Size:	11.1 KB 
ID:	163757

  10. #10
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,599
    Thanks Thanks Given 
    400
    Thanks Thanks Received 
    279
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    ​Sve te gejmerske stolice budu unistene posle god, dvije... Ako si u Nk, svrati sta da ti kazem

  11. #11
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Sve te stolice trkackog izgleda su skoro iste. Bzv ces placati vise para. Kao npr ja platio sam skoro 30e vise jer je na ovu moju nosivost mislim 150kila a na jeftiniju 120kila i tako neke gluposti, centimetar sira, uza i td.

    Na njih je eko koza pa za ljeto je pakao. Ali sam roknuo peskir preko i bombica, i imam dva u jedan, i eko kozu i platno

    Za sve pohvale su nasloni jer mogu sa se podizu gore dolje. A na neke moze cak i lijevo desno. Nisu nesto kvalitetni, utegnuti, imaju malo lufta ali valjda to tako mora.

    Svidja mi se postojanje tih izbocina na dijelu dje se sjedi. Upanes knap i nema mrdanja.

    E jedini problem je uvece, imalo me je 100 puta srce okinut.
    Kad je parkiras ima izgled kao da je ledjima okrenut neko. I jos uvijek po navici preko nje bacim majicu ili nesto pa izglesa kao kosu da ima.

    Onako snjiv uvece otvorim oci i streknem, koji je ovo k. Mislio neko mi u sobu stoji.
    Ili po povratku iz wc na ranu jutarnju svetlost koja se probija kroz prozor. Divnu siluetu coeka oslikava ova stolica pa me i tu opali srce. I tako jedan period. Sad sam se navikao
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  12. #12
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    E pa kako se ismijah...
    Hvala na detaljnom opisu kvaliteta i siluete.

    Mada, ako su metalnog frejma tesko smrti da imaju. Bitno kod svih stolica da se ne maltretira mehanizam.

  13. #13
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,936
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    908
    Thanked in
    482 Posts

    Default

    Ovo bi se moglo u kola umjesto sjedista ubaciti kako je dobra :-)

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  14. #14
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Ne izgleda lose ali bi ja ovo ishejtovao samo tako

    Mislim za moj ukus i potrebe, sto ne znaci da nekom moze bit' idealna.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  15. #15
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,811
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Pogledaj u Energomont, prodavnica je u redu dje je i SofaBed a imaju odlicne stolice. Nisu gejmerske nego kancelarijske ali su preudobne i izdrzljive. Uzeo sam jednu za kuci i prezadovoljan sam, mene je moja ispala malo preko 300e ali je udobna i ne mogu joj nista jer evo 2 godine se izlazavam po njom nista popustilo nije a krupan sam momak

  16. #16
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    https://www.multicom.me/racunari-i-o...r1f-53601.html


    Ja sam ovu uzeo kod sase sa foruma 194 e , sto je bilo 25 e jeftinije nego u multicom tada , pa eto vidji da on nema sto , ako ces na "brendirane gejmerske " da ides .

    @realista i mene je ova stolica vise puta okinula uvece , ista fora...

    Ja sam zadovoljan , stolica je stabilna ( pod tim mislim da mogu bacit naslon nazad , stoji fiksirano na mjesto , noge na sto , mogu se opustit potpuno a da se ne cimam da se neki tocak odvojio od poda .

    Problem su ova "krila " gdje ramena idu , jer su nagnuta naprijed vise nego mi odgovara , tako da kad se uvalim , osjecam da mi gura/skuplja ramena . A ono , nisam u treningu , mrsaviji sam , tako da ne bih rekao da je do mene
    A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

  17. #17
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    913
    Thanks Thanks Given 
    457
    Thanks Thanks Received 
    226
    Thanked in
    127 Posts

    Default

    Ima li ko kakvo novo iskustvo, da nije neko otkrio jos neku dobru radnu stolicu?

  18. #18
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Ja i jos par kolega smo prije jedno po' godine uzeli u Namos stolicu "Beatriz".




    Tada je bila na nekoj rasprodaji iako vidim da je i dalje ima na sajtu (iako ne pise cijena niti da li je zaista dostupna).

    Evo nas sve sluzi dosta dobro, za nekih 70-80e koliko je bila (ne sjecam se tacno) je vise nego odlicna. Bilo je jos nekih opcija ali je ova po mnogo cemu bila bolja i od skuplje konkurencije.


    Svakako da ovo nije u kategoriji onih sa dodatnim jastukom za donji dio ledja ili sa 'jastukom' za podlaktice itd. ali u tom (i pribliznom) cjenovnom rangu je odlicna.
    Last edited by Fidel Castro; 20-06-20 at 00:49.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  19. #19
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    155
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ova malo izlazi iz tvog budzeta (nekih 70-80e), ali ako se mos skrpit za nju i nac je kod nas, nece ti se izlazit iz nje.. https://www.comtradeshop.com/hyperx-...lica-crna.html
    Ova nema donji jastuk, jer ima tockic po sredini naslona, kojim podesavas dubinu istog.
    Last edited by Mashki; 20-06-20 at 03:19.

  20. #20
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    913
    Thanks Thanks Given 
    457
    Thanks Thanks Received 
    226
    Thanked in
    127 Posts

    Default

    Hvala, Fidel, poci cu da pogledam, iako mi bas treba podrska/jastuk za donji dio ledja. Ali, nista dok ne probam.

    ima li sanse da ova tema bude prebacena na Domacinstvo, cini mi se da ce je vise ljudi tamo vidjeti? Ja sam je slucajnom pretragom nasla..

  21. #21
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tonya View Post
    Hvala, Fidel, poci cu da pogledam, iako mi bas treba podrska/jastuk za donji dio ledja. Ali, nista dok ne probam.

    ima li sanse da ova tema bude prebacena na Domacinstvo, cini mi se da ce je vise ljudi tamo vidjeti? Ja sam je slucajnom pretragom nasla..
    Prebaceno. Svaki put mislim da nece niko dalje pisat' na oglasu pa se opet neko javi

    Pa ova ima ovaj donji dio (jastuk kao) koji je malo izbacen i prija ledjima, makar meni, kad ja sjedim. Svakako da nema nista dok neko licno ne sjedne na stolicu, ispomjera se malo, podesi zeljenu visinu, ugao i sl. pa vidi kako mu odgovara.

    Jedino lose moze bit' ako je nemaju izlozenu nego samo u magacin (gdje smo ih inace pokupili) ali bi trebalo da imaju makar jednu boju izlozenu u salonu (dolje, u prizemlju).

    Ako je budzet veci onda vjerovatno moze i nesto bolje... Eto je gore ovaj HyperX bas kao gejmerska a nije preskupa. Meni licno nikako ne odgovara jer od koze bjezim k'o od dja'ola. Zimi je prehladna (znao sam da stavljam neku postavu izmedju stolice i guzice) a ljeti se znojim na njoj i ulijepim citav. Kozne garniture, kozni sicevi u autu, kozne stolice i fotelje... da mi ih neko pokloni rekao bi mu da ih nosi na smece direktno. Ali to sam samo ja.

    Ima kod nas i mnogo skupljih stolica ali je veliko pitanje jesu li vrijedne i pola tih para za koje se prodaju. Obicno su precijenjene ili zato sto su kao gejmerske pa mogu da kostaju 200-300e iako mi ne izgleda opravdanost cijene ili su neke 'fensi' za 'moderne kancelarije' (ima jedna takva radnja blizu hrama recimo, zaboravih joj ime) gdje je najgora stolica preko 100e (ne vrijedi ni 20) a ima onih od po 500-600-700e sa nekim kvazi mehanizmima da moze da ti stvara malo veci pritisak na lijevi guz u odnosu na desni i imas dodatak da mozes slamcicu da provuces ispod pazuha i pijes sok iz kesice. Debilizam.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  22. #22
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    412
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ja sam sa ikea Markus prezadovoljan. Na neku akciju u Ikea u Srbiji sam je uzeo za oko 120 130e i za te pare mislim da je odlicna.

    Sent from my SM-A750FN using Tapatalk

  23. #23
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,827
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sasamannn View Post
    Evo bio sam do Sofa Bed, Markus izadje oko 220 Eur. Ali se ceka mjesec sigurno.

    Maloprodajna, ne-akcijska cijena Markusa u Srb je ~160€

    Upravo bio do Sofabeda, sad im je 263€ i kusur!
    Važi!

    Ka' da šalju kurira avionom da je donese! Uh, ka naša posla



    ------------


    Nego ova mrežasta leđa na Markusu, koliko je to 'dovoljno dobro' za neko razumno trajanje!?
    Kod nas čeljad nemaju 50 kila, no su obično malo jača

  24. #24
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    412
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ja imam Markus 1.90 i 90kg i skroz mi je ok mada ne provodim.bas cinele dane na njoj. Probajte u lubenici dosta je jeftinije od Sofabed

    Sent from my SM-A750FN using Tapatalk

  25. The Following User Says Thank You to ogard For This Useful Post:


  26. #25
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Pogledajte u Energomont ako vam nije za igranje nego za rad. Mi smo uzeli baš jednu dobru i kvalitetnu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kupujem Kancelarijske stolice
    By NovakRamov in forum Sve za dom
    Replies: 1
    Last Post: 15-06-19, 17:35
  2. Prodajem Kancelarijske stolice
    By aleksa007 in forum Sve za dom
    Replies: 7
    Last Post: 15-05-19, 01:57
  3. Prodajem kancelarijske stolice
    By aleksa007 in forum Ostali oglasi
    Replies: 41
    Last Post: 13-12-17, 14:34
  4. Info kancelarijske stolice
    By fanste in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 15-07-17, 22:17
  5. Info Dobro opremljena prodavnica kancelarijske opreme
    By Titania in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 07-02-14, 17:38

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •