View Poll Results: Ko osvaja ove sezone LaLigu?

Voters
37. You may not vote on this poll
  • Barcelona

    13 35.14%
  • Atletico Madrid

    8 21.62%
  • Real Madrid

    8 21.62%
  • Valencia

    2 5.41%
  • Sevilla

    0 0%
  • Atletico Bilbao

    0 0%
  • Getafe

    1 2.70%
  • Espanyol

    2 5.41%
  • Real Sociedad

    3 8.11%
Page 7 of 39 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast
Results 151 to 175 of 951

Thread: LaLiga Santander 2019 - 2020

  1. #151
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    ljudima je cudno zasto se kladionice reklamiraju po ligama i zasto ih vidimo na dresovima klubova.
    bas zanimljivo da se odluce za taj potez a usko, najuze je vezano za djelatnost kojom se bave. :lolblue:
    to ti je isto kao da se zapitas zasto li su holovi bolnica i apoteke prepune reklama za razne farmaceutske usluge...bas cudno.

  2. #152
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    ljudima je cudno zasto se kladionice reklamiraju po ligama i zasto ih vidimo na dresovima klubova.
    bas zanimljivo da se odluce za taj potez a usko, najuze je vezano za djelatnost kojom se bave. :lolblue:
    to ti je isto kao da se zapitas zasto li su holovi bolnica i apoteke prepune reklama za razne farmaceutske usluge...bas cudno.
    Pazi ovome poredjenje ahahhaha zasto se reklamiraju farmaceutske kuce po apotekama i bolnicama.. pa zato sto ih snadbijevaju ljekovima, a cime to kladionica snadbijeva Barselonu i Real? Hahhahahaha

  3. #153
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    A skini se ti više sa ovih tema jer svaku truješ. Jedan post smisleni ne umiješ da napišeš no sve nešto pametuješ i izvodiš...aj pa gledaj benzemu kako daje golove i onda se raduj ili ipak da se ne raduješ jer znaš da je namješteno. Znaš da su uzeli pare a ti ka dalabu gledaš i nešto se kao cimaš.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  4. #154
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Pazi ovome poredjenje ahahhaha zasto se reklamiraju farmaceutske kuce po apotekama i bolnicama.. pa zato sto ih snadbijevaju ljekovima, a cime to kladionica snadbijeva Barselonu i Real? Hahhahahaha
    snadbijevaju ih parama kroz sponzorski ugovor koje plate za mogucnost da ih ti vidis na dresu, reklami oko terena da bi kasnije otisao na sajt te kladionice i ostavio to malo para sto imas u sta ne sumnjam gledajuci koliko se razumijes u fudbal.
    i ti i tebi slicni koji ne bi ni znali za postojanje istih da ih ne vidis na dresu AtM-a, Reala...i dalje ti nije jasno ili treba jos neko pojasnjenje?

  5. #155
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Prastaj brate.

  6. #156
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    oprosteno.
    drago nam je ako smo bili od pomoci...covjek uci dok je ziv.

  7. #157
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,762
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,665
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    Gasenje vlada vol. 999.
    Forever young, i want to be forever young

  8. #158
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Dosta neozbiljno raspravljate na temu.

    Postoji jedna grupica likova za koje je toliko ocigledno da udruzeno djeluju samo da na neki nacin diskredituju Vlada, koji je u ovom slucaju u pravu. To sto im prica nema nikakvo uporiste u realnosti je jednostavno nebitno. Otkud toliki animozitet prosto ne mogu da shvatim, ali na kraju krajeva nebitno je. Samo da znate da je providno.

    Da se vratim na temu

    Quote Originally Posted by laciale
    Tako to ide na velikom nivou. I to sve pod budnim okom FIFA i UEFA...infantino kaže perezu, perez zidanu a onda karvahal, benzema i družina namjeste. To tako ide?


    Je li Babbo Natale? Objasni nam proces jer evo vidimo da si upućen. Otvorite posebnu temu pa tamo teorije zavjere razvijajte.


    Daleko od toga da sam upućen, niti imam bilo kakve insajderske informacije. Međutim, ta matematika po kojoj se u fudbalu obrće ovoliko para bez prisustva kockarskog elementa je u najmanju ruku rupičasta.

    Hajde da pogledamo sponzorske ugovore oko kojih se sve vrti.

    Mančester Junajted, koji je najveći brend u Engleskoj, koja je najfudbalskija zemlja sa najpopularnijom fudbalskom ligom u Evropi. zarađuje 80 miliona eura godišnje od Adidasa, po osnovu novog ugovora o sportskoj opremi koji će biti na snazi narednih 10 godina. Zarađuju godišnje oko 35 miliona eura na osnovu prodaje TV prava u Engleskoj. Neka bude da od svih ostalih sponzorskih ugovora (koji ne mogu biti veći od Adidasovog) zarađuju ukupno još 100 miliona eura. Dakle, dolazimo od cifre od nekih 250 miliona eura godišnje (ugrubo) sa sve stadionom i ulaznicama.

    Njihov bruto trošak na plate igračima koji su trenutno u rosteru (dakle, tu se računaju samo oni koji igraju u Mančesteru, bez igrača na pozajmicama kojima se plaća dio ili cijela plata) je oko 280 miliona eura godišnje.

    Zadnjih pet sezona Mančester Junajted je u transfer balance-u u minusu oko 500 miliona funti, a za zadnjih 10 ukupno 835. Ovo znači da im 10godišnji sponzorski ugovor za opremu ne može pokriti minus koji imaju na tržištu, nego bi opet ostao neki rep od 100 miliona eura.

    A gdje su plate, održavanja stadiona, omladinske škole, putovanja i još hiljade zaposlenih koji rade, primaju plate u i oko kluba. Dakle, matematika se jednostavno ne poklapa. Potrebna je ogromna finansijska injekcija da bi sve ovo popilo vodu, ne radi se ovdje ni o 30, ni o 50 ni o 100 miliona eura. Radi se o daleko ozbiljnijim ciframa, kako bi sve ovo moglo da funkcioniše na duži rok.

    Tu dolazimo do onoga bez čega se ''jednostavno ne može''

    http://www.sportspromedia.com/news/m...etting-sponsor

    Azijski lanac kladionica. Simboličnih 3 miliona funti godišnje. Kako da ne.

    Mislim, ne dokazuje ovo ništa, ali sama činjenica da svaki veliki fudbalski klub na svijetu ima svog ''betting partnera'' formira određene sumnje. To što niko iz UEFA i FIFA to ne preispituje niti sankcioniše samo baca sumnju na njih da su i sami akteri. Evo, Yabo Sport je zamijenio MoPlay kladionicu u partnerstvu, nikad nisam vidio niti jedan od ovih natpisa ne na dresu nego uopšte na Old Trafordu, pa opet plaćaju ''tri miliona funti'' Junajtedu. Za šta?

    Samo razmišljajte malo...
    Last edited by Babbo Natale; 24-09-19 at 11:08.

  9. #159
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Gasenje vlada vol. 999.
    Sutnu li Van la Para ili i dalje cekamo?

  10. #160
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Zarađuju godišnje oko 35 miliona eura na osnovu prodaje TV prava u Engleskoj.
    Koliko ja znam, TV prava su trocifrena u Engleskoj. Po timu, naravno. Ova cifra što si pomenuo, 35m, je možda samo za Englesku.

    Ukupno su (Man.U.) za TV prava, domaća i inostrana, sezone 2017/2018 dobili preko 155m eura u TV pravima.

  11. #161
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,762
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,665
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    xaxaxaxa, lik na temi o La Ligi prica o Zvezdi. koji su to kompleksi bajo moj.
    Stadijum level PRO.
    Forever young, i want to be forever young

  12. #162
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Koliko ja znam, TV prava su trocifrena u Engleskoj. Po timu, naravno. Ova cifra što si pomenuo, 35m, je možda samo za Englesku.

    Ukupno su (Man.U.) za TV prava, domaća i inostrana, sezone 2017/2018 dobili preko 155m eura u TV pravima.
    Moguce, ja sam naisao na ovaj podatak

    http://www.sportspromedia.com/analys...v-rights-deals

    Manchester United

    Last season: 6th
    Owner: The Glazer family
    Managing director: Richard Arnold
    Stadium: Old Trafford (75,000)
    Kit supplier: Adidas, UKŁ75 million (US$91.9 million) per season, signed 2015, expires 2025
    Main sponsor: Chevrolet, UKŁ64 million (US$80 million) per season, signed 2012, expires 2021
    Sleeve sponsor: Kohler, UKŁ20 million (US$27.5 million) per season, signed 2018, length unreported
    2018/19 prize money: UKŁ28.5 million (US$34.6 million)
    2018/19 Premier League TV revenue: UKŁ31.2 million (US$37.8 million)
    Major deals since 2018/19: Konami, Marriott International, Maui Jim, Remington, Canon, True Religion

    Lista svih prihoda. Sve i da dobijaju 155m eura kao sto kazes, ostaju rupe koje je nemoguce popuniti cistim parama. Ovo je matematika za peti razred osnovne skole. Opet ponavljam, ne dokazuje nista, ali izaziva izuzetno jake sumnje. Niko ne zeli da gubi novac.

  13. #163
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    xaxaxaxa, lik na temi o La Ligi prica o Zvezdi. koji su to kompleksi bajo moj.
    Stadijum level PRO.
    Pitao sam te ja tamo dje treba no te nema od derbija, pa ovako dje te sretnem da pitam ne bi li me poducio malo o ovom novom fudbalskom pravcu koji ste implementirali ove godine

  14. #164
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,762
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,665
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    to je stil igre koji je implementirao real xaxaxa.
    nesto ne vidim da si na onoj temi posle derbija licno mene ista pita', tako da ostajem pri dijagnozi level PRO. :lolblue:
    Forever young, i want to be forever young

  15. #165
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    to je stil igre koji je implementirao real xaxaxa.
    nesto ne vidim da si na onoj temi posle derbija licno mene ista pita', tako da ostajem pri dijagnozi level PRO. :lolblue:
    Samo uzivaj, cekamo taj sut na go pa da organizujemo podcast s ovima iz SportKluba da se to potanko analizira :lolblue:

  16. #166
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Moguce, ja sam naisao na ovaj podatak

    http://www.sportspromedia.com/analys...v-rights-deals

    Manchester United

    Last season: 6th
    Owner: The Glazer family
    Managing director: Richard Arnold
    Stadium: Old Trafford (75,000)
    Kit supplier: Adidas, UKŁ75 million (US$91.9 million) per season, signed 2015, expires 2025
    Main sponsor: Chevrolet, UKŁ64 million (US$80 million) per season, signed 2012, expires 2021
    Sleeve sponsor: Kohler, UKŁ20 million (US$27.5 million) per season, signed 2018, length unreported
    2018/19 prize money: UKŁ28.5 million (US$34.6 million)
    2018/19 Premier League TV revenue: UKŁ31.2 million (US$37.8 million)
    Major deals since 2018/19: Konami, Marriott International, Maui Jim, Remington, Canon, True Religion

    Lista svih prihoda. Sve i da dobijaju 155m eura kao sto kazes, ostaju rupe koje je nemoguce popuniti cistim parama. Ovo je matematika za peti razred osnovne skole. Opet ponavljam, ne dokazuje nista, ali izaziva izuzetno jake sumnje. Niko ne zeli da gubi novac.
    Nisu poslednjih godina bili preuspješni u Evropi, ali te podatke ne vidim ođe, i od toga je bilo para.

    A i fali sponzora na ovoj listi koliko oćeš. Samo pogledaj listu partnera.

    https://www.manutd.com/en/partners

    Ti si naveo da "Neka bude da od svih ostalih sponzorskih ugovora (koji ne mogu biti veći od Adidasovog) zarađuju ukupno još 100 miliona eura." Uz Adidasov koji si pomenuo od 80m. Znači, po tvojoj gruboj procjeni, circa 180m.

    E, pa ta procjena je pogrešna za nekih 90m.

    Manchester United topped the club-by-club list, generating €269 million (Ł235m/$309m) per year from 68 commercial deals.
    Tako da rupe koje zamišljaš mogu dosta lako da se popune.

  17. #167
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Nisu poslednjih godina bili preuspješni u Evropi, ali te podatke ne vidim ođe, i od toga je bilo para.

    A i fali sponzora na ovoj listi koliko oćeš. Samo pogledaj listu partnera.

    https://www.manutd.com/en/partners

    Ti si naveo da "Neka bude da od svih ostalih sponzorskih ugovora (koji ne mogu biti veći od Adidasovog) zarađuju ukupno još 100 miliona eura." Uz Adidasov koji si pomenuo od 80m. Znači, po tvojoj gruboj procjeni, circa 180m.

    E, pa ta procjena je pogrešna za nekih 90m.



    Tako da rupe koje zamišljaš mogu dosta lako da se popune.
    Ma totalno nebitno. Pricu o prihodima i troskovima sam izveo ugrubo da objasnim koliko se para zapravo obrce od ''sponzora i ulaznica''. Sve i da je minus milion eura, mnogo je. A veci je. I klubovi se kreditno zaduzuju da kupuju igrace... da ne ulazimo previse u to sad. Junajted sam uzeo kao primjer jer su poznati kao klub koji kroz marketing generise najvise para u Evropi.

    Sto se tice para od Evrope, sve je ukalkulisano u Prize Money.

    U startu sam rekao da to ne dokazuje apsolutno nista. Poenta je bila da se postavi pitanje sta ce fudbalskim klubovima betting partneri? Bilo javni (na dresovima, stadionima) bilo tihi (tek u samom cosku sajta, prakticno nevidljivi). Zar se fer igra i kockarnice ne kose jedno sa drugim?

    Zasto se to precutno odobrava i ne preispituje. Pitanje koje trazi odgovor, a odgovora nema. Sustina.
    Last edited by Babbo Natale; 24-09-19 at 12:38.

  18. #168
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Jeste li ovo upravo izracunali da Man utd ima godisnje prihode od 250m? Ne znam je li toliko tesko proguglati malo, 650m prihoda za proslu godinu, ako cemo da pricamo da je to napumpano na ovaj ili onaj nacin to je druga prica skroz.
    Ali prica da fudbalski klubovi(ovi u najjacim ligama) ne mogu da opstanu bez pare koje dobijaju od "namjestanja" utakmica nema veze sa mozgom, da ne ulazimo tek u pricu kako to namjestanje funkcionise.

  19. #169
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Jeste li ovo upravo izracunali da Man utd ima godisnje prihode od 250m? Ne znam je li toliko tesko proguglati malo, 650m prihoda za proslu godinu, ako cemo da pricamo da je to napumpano na ovaj ili onaj nacin to je druga prica skroz.
    Ali prica da fudbalski klubovi(ovi u najjacim ligama) ne mogu da opstanu bez pare koje dobijaju od "namjestanja" utakmica nema veze sa mozgom, da ne ulazimo tek u pricu kako to namjestanje funkcionise.
    Niko nije rekao da ne mogu da opstanu.

    Samo pokusavam da objasnim da ovoliko trosenje na transfere i plate ne moze da se generise od sponzora i ulaznica.

    Ne moze.

  20. #170
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Jeste li ovo upravo izracunali da Man utd ima godisnje prihode od 250m? Ne znam je li toliko tesko proguglati malo, 650m prihoda za proslu godinu, ako cemo da pricamo da je to napumpano na ovaj ili onaj nacin to je druga prica skroz.
    Ali prica da fudbalski klubovi(ovi u najjacim ligama) ne mogu da opstanu bez pare koje dobijaju od "namjestanja" utakmica nema veze sa mozgom, da ne ulazimo tek u pricu kako to namjestanje funkcionise.
    Eto tako ispade po Babbu

    @Babbo Natale, ti ponovo pišeš o prihodima, i stavljaš samo sponzore i ulaznice ahhahahahaha pa ti si nemoguć. Fale ti opet TV prava i prize money, domaći i evropski

  21. #171
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Eto tako ispade po Babbu

    @Babbo Natale, ti ponovo pišeš o prihodima, i stavljaš samo sponzore i ulaznice ahhahahahaha pa ti si nemoguć. Fale ti opet TV prava i prize money, domaći i evropski
    Ne mogu da se ponavljam. Mislio sam na sve to ukupno. Nemoguce je.

    Kako se pare upumpavaju u klub nije moj fah, ali s obzirom da smo svjedoci da strucnjaci u Crnoj Gori to rade bez problema, siguran sam da Englezi/Spanci/Francuzi/Arapi to znaju makar maaaaaaalo bolje.

    Da ne spamujemo vise, nevezano je za temu. Svako vjeruje u sta hoce.

    Pozdrav!

  22. #172
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Niko nije rekao da ne mogu da opstanu.

    Samo pokusavam da objasnim da ovoliko trosenje na transfere i plate ne moze da se generise od sponzora i ulaznica.

    Ne moze.
    Ne moze na osnovu brojke koju si ti rekao, koja nema veze sa mozgom, evo rekoh ti prihodi man utd za proslu godinu su bili 620miliona.

  23. #173
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Ne mogu da se ponavljam. Mislio sam na sve to ukupno. Nemoguce je.

    Kako se pare upumpavaju u klub nije moj fah, ali s obzirom da smo svjedoci da strucnjaci u Crnoj Gori to rade bez problema, siguran sam da Englezi/Spanci/Francuzi/Arapi to znaju makar maaaaaaalo bolje.

    Da ne spamujemo vise, nevezano je za temu. Svako vjeruje u sta hoce.

    Pozdrav!
    Nema tu vjeruješ li ti ili ne, svi klubovi prikazuju bilanse od prošlih sezona, sve crno na bijelo pa vidiš svojim očima

    Plus, nisi nijednom pomenuo kredite, niti dokapitalizaciju niti to da je dosta klubova izašlo na berzu. Izostavio si mnogo, mnogo, mnogo.

    Pozdrav hahaha

  24. #174
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Uvijek me je interesovalo zasto ljudi koji vjeruju da se utakmice uveliko namjestaju, na najvecem nivou, prate fudbal?
    Zasto gledate nesto ako mislite da je ishod meca dogovoren, i jos neko onda dodje i nabija nekom na nos neciju titulu i trofej, za koji je on prvo ima zasluge isto koliko i moja baba, a ta titula je jos ranije bila dogovorena?

  25. #175
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Ne moze na osnovu brojke koju si ti rekao, koja nema veze sa mozgom, evo rekoh ti prihodi man utd za proslu godinu su bili 620miliona.
    Koliko je od tih 620 miliona upumpano prljavih para od namjestanja?

    Nikad neces znati.

Page 7 of 39 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Seria A TIM 2019/2020
    By Samo Niksic in forum Fudbal
    Replies: 1584
    Last Post: 31-08-20, 17:00
  2. Piaggio Liberty 125 2019 vs Kymco 150 People S 2019
    By Randy Orton in forum Motociklizam
    Replies: 0
    Last Post: 01-07-19, 09:18
  3. Replies: 1373
    Last Post: 29-05-19, 11:27
  4. Qtek 2020 na prodaju.....
    By BiTrAtE in forum Ostali oglasi
    Replies: 8
    Last Post: 15-06-05, 01:29
  5. Slusalice za Qtek 2020
    By BiTrAtE in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 0
    Last Post: 06-05-05, 10:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •