View Poll Results: Ko osvaja ove sezone LaLigu?

Voters
37. You may not vote on this poll
  • Barcelona

    13 35.14%
  • Atletico Madrid

    8 21.62%
  • Real Madrid

    8 21.62%
  • Valencia

    2 5.41%
  • Sevilla

    0 0%
  • Atletico Bilbao

    0 0%
  • Getafe

    1 2.70%
  • Espanyol

    2 5.41%
  • Real Sociedad

    3 8.11%
Page 8 of 39 FirstFirst ... 45678910111218 ... LastLast
Results 176 to 200 of 951

Thread: LaLiga Santander 2019 - 2020

  1. #176
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Koliko je od tih 620 miliona upumpano prljavih para od namjestanja?

    Nikad neces znati.

    Cekaj, ti prvo dolazis do neke grube brojke od 250 miliona i kazes da klubovi kad bi imali samo tolike prihode ne bi mogli da placaju plate igracima i trose pare na transfere.
    Ja ti onda kazem da prihodi nisu 250 nego 620 i tvoj zakljucak je da to svakako nije bitno jer su to pare koje su upumpane od namjestanja. Znaci prvo nema dovoljno prihoda, a kad vidis da ima dovoljno prihoda, onda su to svakako upumpane pare.

  2. #177
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Uvijek me je interesovalo zasto ljudi koji vjeruju da se utakmice uveliko namjestaju, na najvecem nivou, prate fudbal?
    Zasto gledate nesto ako mislite da je ishod meca dogovoren, i jos neko onda dodje i nabija nekom na nos neciju titulu i trofej, za koji je on prvo ima zasluge isto koliko i moja baba, a ta titula je jos ranije bila dogovorena?
    Poenta.

    A meni je Babbo izgledao kao dobar sagovornik, a on "vjeruje" da se sve namješta i ne odstupa, iako su mu izneseni podaci. Otkačiti, nema šta.

  3. #178
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Cekaj, ti prvo dolazis do neke grube brojke od 250 miliona i kazes da klubovi kad bi imali samo tolike prihode ne bi mogli da placaju plate igracima i trose pare na transfere.
    Ja ti onda kazem da prihodi nisu 250 nego 620 i tvoj zakljucak je da to svakako nije bitno jer su to pare koje su upumpane od namjestanja. Znaci prvo nema dovoljno prihoda, a kad vidis da ima dovoljno prihoda, onda su to svakako upumpane pare.
    Na ovom forumu velika većina učesnika ima neku neobjašnjivu potrebu da izbanalizuje stvari do nevaspitane mjere samo da bi mu neko priznao ''tvoj je ku*ac veći''. Ne kapiram čemu to, ipak bi trebalo da ste malo otvorenijeg uma i spremniji da primite informaciju koja ne mora nužno da se poklapa sa onim u šta ste ubijeđeni. Dakle, ne trudim se da te ubijedim da vjeruješ u ono u šta ja vjerujem, ali se isto tako ne trudim da te predstavim glupim zbog toga što misliš suprotno. Upravo ovo potonje radite maltene svi, odvratno je.

    Što se tiče ovoga, ja nisam finansijski ekspert niti sam guglao Junajtedove finansijske iskaze da bih ti u cent objasnio ''Evo ovih pet eura je od namještanja utakmica''. Linkovao sam prvo što mi je Google dao pod Mutd Sponsorship deals.

    Ako si već toliki ekspert, nije mi problem da ti linkujem ovdje bilans uspjeha Mančester Junajteda, pa pošto sve znaš i sprdaš se da mi objasniš stavku po stavku od čega su koje pare. A ne ovako da lupetaš, a veze nemaš. Ovdje nije poenta da se išta nauči ili kvalitetno prodiskutuje, poenta je da se sagovornik diskredituje i da jedni te isti kolo vode i tapšu jedni druge po ramenu.

    Gadluk.

  4. #179
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Na ovom forumu velika većina učesnika ima neku neobjašnjivu potrebu da izbanalizuje stvari do nevaspitane mjere samo da bi mu neko priznao ''tvoj je ku*ac veći''. Ne kapiram čemu to, ipak bi trebalo da ste malo otvorenijeg uma i spremniji da primite informaciju koja ne mora nužno da se poklapa sa onim u šta ste ubijeđeni. Dakle, ne trudim se da te ubijedim da vjeruješ u ono u šta ja vjerujem, ali se isto tako ne trudim da te predstavim glupim zbog toga što misliš suprotno. Upravo ovo potonje radite maltene svi, odvratno je.

    Što se tiče ovoga, ja nisam finansijski ekspert niti sam guglao Junajtedove finansijske iskaze da bih ti u cent objasnio ''Evo ovih pet eura je od namještanja utakmica''. Linkovao sam prvo što mi je Google dao pod Mutd Sponsorship deals.

    Ako si već toliki ekspert, nije mi problem da ti linkujem ovdje bilans uspjeha Mančester Junajteda, pa pošto sve znaš i sprdaš se da mi objasniš stavku po stavku od čega su koje pare. A ne ovako da lupetaš, a veze nemaš. Ovdje nije poenta da se išta nauči ili kvalitetno prodiskutuje, poenta je da se sagovornik diskredituje i da jedni te isti kolo vode i tapšu jedni druge po ramenu.

    Gadluk.
    Na koji sam ja nacin napao tebe, pricam o onome sto si ti napisao.
    Ti si svoj argument bazirao na podatku da junajted ima prihode od oko 250m, kapiram da si to rekao ugrubo ali je to baaas daleko od realnog.
    Uspijehe ili neuspjehe kluba za koji navijam/pratim ne dozivljavam kao licne i nemam potrebu da po tom pitanjU mjerim bilo sta sa nekim, kao ni sa nekim poznavanjem fudbala. Ali ti si argument poceo sa informacijom koja je daleko od tacne, to je tvoja greska. Nije problem sto neko misli ovo I ono ali ako svoj stav brains argumentima koji nisu validni moras da ockujes da ce ti neko reci da nisi u pravu.
    Ne mogu ja da kazem Mandzukic je najbolji napadac zato sto je dao 40 golova prosle sezone kad nijeJ. Ja ne lupam nista nego sam iznio podatak koji je pouzdan https://ir.manutd.com/financial-info...orts/2019.aspx.
    Sto se same price o namjestanju tice, vjerujem da namjestanja na visokom nivou ima vrlo malo, tj da su to pojedinacni slucajevi. To da klubovi primaju stotine miliona I da su direktno ukljuceni, sto bi znacilo da su I vecina igraca I trenera ukljuceni, jer bi oni morali da ostvare taj trazen rezultat, ne vjerujem. tu vec pricamomo ljudima koji imaju milionske ugovore I imaju mnogo vise da izgube nego neko u drugoj bugarskoj ligi. Da vjerujem mecevi koje gledam masovno namjestaju batalio bi da pratim fudbal.

  5. #180
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Na koji sam ja nacin napao tebe, pricam o onome sto si ti napisao.
    Ti si svoj argument bazirao na podatku da junajted ima prihode od oko 250m, kapiram da si to rekao ugrubo ali je to baaas daleko od realnog.
    Uspijehe ili neuspjehe kluba za koji navijam/pratim ne dozivljavam kao licne i nemam potrebu da po tom pitanjU mjerim bilo sta sa nekim, kao ni sa nekim poznavanjem fudbala. Ali ti si argument poceo sa informacijom koja je daleko od tacne, to je tvoja greska. Nije problem sto neko misli ovo I ono ali ako svoj stav brains argumentima koji nisu validni moras da ockujes da ce ti neko reci da nisi u pravu.
    Ne mogu ja da kazem Mandzukic je najbolji napadac zato sto je dao 40 golova prosle sezone kad nijeJ. Ja ne lupam nista nego sam iznio podatak koji je pouzdan https://ir.manutd.com/financial-info...orts/2019.aspx.
    Sto se same price o namjestanju tice, vjerujem da namjestanja na visokom nivou ima vrlo malo, tj da su to pojedinacni slucajevi. To da klubovi primaju stotine miliona I da su direktno ukljuceni, sto bi znacilo da su I vecina igraca I trenera ukljuceni, jer bi oni morali da ostvare taj trazen rezultat, ne vjerujem. tu vec pricamomo ljudima koji imaju milionske ugovore I imaju mnogo vise da izgube nego neko u drugoj bugarskoj ligi. Da vjerujem mecevi koje gledam masovno namjestaju batalio bi da pratim fudbal.
    A sta je tvoje objasnjenje za situaciju gdje svaki veliki klub ima betting partnera?
    Moze li Junajted sa 600+ miliona prihoda da funkcionise i bez tih 3 miliona eura, i izbjegne navlacenje bilo kakve sumnje na sebe? Moze. Zasto to ne radi? Niko ne umije da objasni. Samo se prica ''batalio bih fudbal da pratim kad bih mislio da se namjesta''. Ok, to je stav, ali masovno namjestanje svakako nije moguce jer postoje neki ishodi koji su izuzetno realni i moraju da se dogode. Dovoljno je da top klubovi prodaju par utakmica godisnje i da kockarnice zadovoljno trljaju ruke.

    Real Madrid ima sumnjivo sudjenje tokom posljednjih pet godina u eliminacionoj fazi LS. Barselona prokocka 3:0 protiv Liverpula na Enfildu, a njihov trener ne dobije otkaz? Da ne pricamo o predstavi Lukasa Moure protiv Ajaksa...

    E pa meni se te stvari ne mogu objasniti sa ''lopta je okrugla''. Mislim okrugla je ona, samo je ponekad okruglija nego sto zdrav razum moze da procesuira.

  6. #181
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    A sta je tvoje objasnjenje za situaciju gdje svaki veliki klub ima betting partnera?
    Moze li Junajted sa 600+ miliona prihoda da funkcionise i bez tih 3 miliona eura, i izbjegne navlacenje bilo kakve sumnje na sebe? Moze. Zasto to ne radi? Niko ne umije da objasni. Samo se prica ''batalio bih fudbal da pratim kad bih mislio da se namjesta''. Ok, to je stav, ali masovno namjestanje svakako nije moguce jer postoje neki ishodi koji su izuzetno realni i moraju da se dogode. Dovoljno je da top klubovi prodaju par utakmica godisnje i da kockarnice zadovoljno trljaju ruke.

    Real Madrid ima sumnjivo sudjenje tokom posljednjih pet godina u eliminacionoj fazi LS. Barselona prokocka 3:0 protiv Liverpula na Enfildu, a njihov trener ne dobije otkaz? Da ne pricamo o predstavi Lukasa Moure protiv Ajaksa...

    E pa meni se te stvari ne mogu objasniti sa ''lopta je okrugla''. Mislim okrugla je ona, samo je ponekad okruglija nego sto zdrav razum moze da procesuira.
    Betting partner je sponzor, ako cemo da pricamo da oni potpisu simbolicne sponzorske ugovore a onda upumpavaju pare preko drugih kompanija to je jako tesko dokazati I za mene spada u teoriju zavjere, nije nemoguce ali povlaci sa sobom hiljade I hiljade umjesanih lica.
    Ove primjere koje si naveo, mislis li da je uprava barse sisla u svlacionicu I rekla "momci nocas pustate liverpul", ili su za to bili zaduzeni 2-3 igraca koji su samo trebali slabije da odigraju. Barsa bi ulaskom u finale uzela 15m, znaci da su sigurno dobili vise od toga za namjestanje, cini mi se da su to velike pare za jedan mec i ne znam kako bi bet365(ili ko god im daje pare za to) profitirao od toga. Ako tako gledamo mnogo logicnije izgleda namjestanje u ligi dje je mnogo manji ulog za klubove.
    Druga stvar koja mi ne stima je zasto bi kladionice uopste namjestale meceve kad mlate ozibljne pare I bez toga, naravno da njima nije nikad dosta para ali interesuje me kako mislite da to funkcionise logisticki. I na koji bi nacin profitirala kladionica ako recimo daju Barsi 15-20m da prodaju mec.

  7. #182
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Pavle, i ti se sad zajebavas.
    Babbo Natale kaze da top klubovi kao Barselona, Real, Siti, Juventus koji svake sezone imaju po 25+ pobjeda u ligi mogu da priuste sebi po 3-4 iznenadjujuca remija/poraza u sezoni a da se to ne odrazi na njihov uspjeh na kraju sezone, zato sto ce ovi drugi klubovi koji su tu u top4 svakako izvrsit samoubistvo

    Primjeri iz ove sezone su poraz Sitija od Norica, remi Barselone u Pamploni, Juventusovih 0:0 u Firenci, o Real Madridu da ne pricamo sta rade evo godinu ipo dana... remi sa Valjadolidom na Bernabeuu. Ne mora tu da bude uvijek ishod pobjednika, namjesta se i na golove...

  8. #183
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Ok, ali kako tacno funkcionise namjestanje? Jel kad ekipa izadje na teren svi unaprijed znaju danas igramo na to i to?

  9. #184
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Neozbiljna prica.

    Barselona za 2020. ima projektovane prihode na 1 milijardu i 50 milioan eura, sto ce biti rekord u fudbalu.

    Znas li koliko ce biti u plusu? Oko 30-40 miliona. Znaci imaju troska milijardu eura, od cega na plate ide 60%...povrsno sve gledate. Pricate o platama igraca i sabirate samo neto a doprisnosi drzavi su,u spaniji, 64%....znaci na 10 miliona busketsu ide iz kase jos 6.4 miliona drzavi.

    Betting industrija je jedna od najjacih industrija trenutno pa ne vidim zasto se ne bi grabili za svakog jaceg klijenta. Evo ti primjer u CG...koje se ovdje pare obrcu? Ko se reklamira u prime time-u? Maxbet, lob, zlatnik, meridijan i slicni.

    Sustina price je da ne moze klub da namjesti - jer ne igraju preshednik i vlasnik kladionice nego 11 igraca i trener. Znaci svi moraju da namjeste.

    Upumpavanje prljavog novca u klub? Kako mislite da se to radi? Nije to Bosna, CG ili Srbija nego Spanija, Engkeska i Italija.
    Mogu da namjeste Pike i Ter Stegen u smislu da puste gol ili skrive penal ali da namjeste svi...


    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  10. #185
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Ok, ali kako tacno funkcionise namjestanje? Jel kad ekipa izadje na teren svi unaprijed znaju danas igramo na to i to?
    Otkud ja znam.
    Mislim da se u svijetu profesionalnih fudbalera o tome sve zna, ali da postoje neki ugovori kojima je predvidjeno da se o tome cuti. Tako ja to zamisljam. Jednostavno je... ako misle da zadrze nivo plata koji je aktuelan, ponekad jednostavno treba da odigraju za onoga ko ce to da finansira. Ko konkretno zna kad je namjesten mec... golman i trener 100%, izvede neki debilan sastav kojem se mi iscudjavamo po forumu, postavi neku nakaradnu formaciju za koju znamo da ne radi, promijeni jednog stopera i jednog veznog i eto ti...

  11. #186
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Postoji nešto što se zove vjerovatnoća, a vjerovatnoća da neki fudbalski tim, ma koliko on bio jak, ne kiksa nekoliko puta tokom prvenstva je praktično ravna nuli, s matematičke strane gledišta.
    Kladionice funkcionišu na principima matematike koja, kao egzaktna nauka, kaže da će kladionice na duže staze biti uvijek u plusu jer im se kvote baziraju na vjerovatnoći + marginama za njihovu zaradu, koje se kreću i do 30% na jednom meču. Tako da te priče o namještanju na visokom nivou možete okačiti mačku o rep jer to prosto nije potrebno velikim sistemima.

    Послато са E6653 помоћу Тапатока
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  12. #187
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Otkud ja znam.
    Mislim da se u svijetu profesionalnih fudbalera o tome sve zna, ali da postoje neki ugovori kojima je predvidjeno da se o tome cuti. Tako ja to zamisljam. Jednostavno je... ako misle da zadrze nivo plata koji je aktuelan, ponekad jednostavno treba da odigraju za onoga ko ce to da finansira. Ko konkretno zna kad je namjesten mec... golman i trener 100%, izvede neki debilan sastav kojem se mi iscudjavamo po forumu, postavi neku nakaradnu formaciju za koju znamo da ne radi, promijeni jednog stopera i jednog veznog i eto ti...
    Ok, a zasto pratis fudbal ako mislis da se ne igra regularno?

  13. #188
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Ok, a zasto pratis fudbal ako mislis da se ne igra regularno?
    Generalno pratim fudbal zbog toga sto ga volim kso igru. Nekoliko namjestenih utakmica godisnje ne moze da mi ubije zelju ako to posmatram na pravi nacin. Na kraju kad sve saberes i oduzmes jasno je da je profesionalni fudbal danas prvo biznis pa onda sport.

    Kockarski lobi je izuzetno jak, mozda i najjaci lobi na planeti uz gej i farmaceutski. Stotine miliona ljudi sirom svijeta kockaju i zarade kockarnica su ogromne. Dio tih para se rasporedjuje onima koji to omogucavaju, a to su upravo klubovi. Vece plate fudbalerima, vece dazbine drzava naplacuje, svi dobijaju a gube samo oni koji su u tom lancu najvise naivni - kockari.

    Primjera radi, lupam sad - Real Madrid igra promjenljivo i tezak je za predvidjeti iz kola u kolo. Vecina ljudi umjesto tipa 2 protiv Sevilje ide na "bezbjedniju varijantu" od 3+ golova. Algoritam pokaze da u tom slucaju kladionica isplacuje 25m eura sirom planete. Jedan poziv koji kaze "5m eura ako to spakujete u ne vise od 2 gola" i Real pobijedi 0:1. Svi srecni i zadovoljni.

  14. #189
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Pobjeda ali losa igra. Mesi se opet povrijedi ali se nadam da nije ozbiljno.
    Dako dobiju granadu iduce kolo...red bi bio.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  15. #190
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,494
    Thanks Thanks Given 
    1,638
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Ovaj Zidan misli stavrno sa ovim timom da dobije nekog? Ako Ramos ga da jedino iz penala ili kros iz slobodnog...

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  16. #191
    Join Date
    May 2015
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Taman htjedoh da napisem kakva je prevara ovaj Vinisijus kad ga brat dade.. coek sam sebe dribla, svaki drugi pas mu je pogresan.. Jovic bas nema srece.

  17. #192
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,341
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    368 Posts

    Default

    Ista stvar.
    Momak veze s vezom ali eto
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  18. #193
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,341
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    368 Posts

    Default

    E ovo je masina.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  19. #194
    Join Date
    May 2015
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Ista stvar.
    Momak veze s vezom ali eto
    Na Jovica mislis ?

    Ne bih se slozio, tek je dosao, ekipa ne igra kako bi trebalo i kako su igrali prethodnih godina, msm na broj sansi koje stvaraju tokom meca..
    Steta za vecerasnji ponisteni gol, dobio bi dosta samopouzdanja za naredne meceve..

  20. #195
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,341
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    368 Posts

    Default

    Na onu brazilsku prevaru mislim.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  21. #196
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,620
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Definitivno highlight primere do sad je Odeegard, ubjedljivo najbolji igrac dosadasnjih par kola. Sjajno, maestro!

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  22. #197
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,150
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    ovo cerecenje odbrane je bilo u stilu drugog najboljeg igraca reala u zadnjih 30 godina.
    nakon ramba petkovica, naravno.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  23. #198
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Zamisljam ove koji su platili ne bas jeftinu ulaznicu da gledaju ovo 93minutno smaranje...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #199
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,341
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    368 Posts

    Default

    To su Colovi sljedbenici, oni obozavaju ovakvu igru.
    Sta znaci dobar golman, onaj sut Benzeme bi Kurtonu usao u 10/10 pokusaja
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  25. #200
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,342
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Cime se bavi Edin Azarovic? Kapiram da nekome treba vremena da se prilagodi sistemu igre stilu i drugim izgovorima. Ali da coek ne umije ni da primi loptu to mi nesto nije jasno.
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

Page 8 of 39 FirstFirst ... 45678910111218 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Seria A TIM 2019/2020
    By Samo Niksic in forum Fudbal
    Replies: 1584
    Last Post: 31-08-20, 17:00
  2. Piaggio Liberty 125 2019 vs Kymco 150 People S 2019
    By Randy Orton in forum Motociklizam
    Replies: 0
    Last Post: 01-07-19, 09:18
  3. Replies: 1373
    Last Post: 29-05-19, 11:27
  4. Qtek 2020 na prodaju.....
    By BiTrAtE in forum Ostali oglasi
    Replies: 8
    Last Post: 15-06-05, 01:29
  5. Slusalice za Qtek 2020
    By BiTrAtE in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 0
    Last Post: 06-05-05, 10:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •