View Poll Results: Osvajač (formalni poll za Nantea smarača)?

Voters
27. You may not vote on this poll
  • Atalanta

    1 3.70%
  • Bologna

    0 0%
  • Brescia

    1 3.70%
  • Cagliari

    0 0%
  • Fiorentina

    0 0%
  • Genoa

    0 0%
  • Hellas Verona

    0 0%
  • Internazionale

    5 18.52%
  • Juventus (click here)

    8 29.63%
  • Lazio

    2 7.41%
  • Lecce

    0 0%
  • Milan

    2 7.41%
  • Napoli

    1 3.70%
  • Parma

    1 3.70%
  • Roma

    5 18.52%
  • Sampdoria

    0 0%
  • Sassuolo

    0 0%
  • SPAL

    1 3.70%
  • Torino

    0 0%
  • Udinese

    0 0%
Page 7 of 64 FirstFirst ... 345678910111757 ... LastLast
Results 151 to 175 of 1585

Thread: Seria A TIM 2019/2020

  1. #151
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Radja je sličan tip kao Barella. Više mslim na profil igrača kao što je Bakajoko iz Čelzija (sad u Monaku) i Matuidi. Kod Intera je jedini takav igrač Galjardini, koji nema potreban kvalitet. Iako imaju trkače koji po meču pređu po 10-11km bez problema (Barella, Brozović), nedostaje im jedan teškaš. Razbijač. Kao leb bi bio za Konteovu 3-5-2.

    Ali mene tu najviše oduševljava Sensi. Nisam ga primjetio u Sasuolu, ali od prve pripremne momak pokazuje da je materijal za odličnog igrača. Stil igre je spoj Veratija i Davida Pizara. Vidjećemo koliko daleko može da ide, uz Kontea većina igrača postiže maksimum. Zbog toga je i odličan trener,na stranu ova njegova formacija koju ja baš ne ‘mirišem’.

  2. #152
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,552
    Thanks Thanks Given 
    1,951
    Thanks Thanks Received 
    2,554
    Thanked in
    1,099 Posts

    Default



    Sent from my SM-G965F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  3. #153
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Ovaj mrznov je lagano bacio foru ljeta
    -Za ovo nam može pomoć' samo jedan čovjek.
    -A to je Supermen.
    -Ne, to je Savo Bačić.

  4. #154
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    to je ta old skul ekipa prgavog calcia, mada Montero je zasebna liga ako cemo realno
    GRANDE PAOLO

    Forever young, i want to be forever young

  5. #155
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,722
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    895
    Thanked in
    554 Posts

    Default

    Jedan od "kasapina" iz Juveove ere...

  6. #156
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    i to kakav kasapin.
    premek je fudbal danas, i sport uopste.
    Forever young, i want to be forever young

  7. #157
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,722
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    895
    Thanked in
    554 Posts

    Default

    A đe. Gleda` sam neke startove: Torićelija, Tirama, Takinardija, Kouta, Benariva, Almejde...
    Ne bi pretekli ovi današni napadači :offended:

  8. #158
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    a dobro, nije Tiram bio nesto prgav, jednostavno je bio dobar odbrambeni igrac. Takinardi sa njegovim klizecim startovima.
    ao, sastav Juvea kasnih 90-ih, odbrana Montero, |Toriceli, aaj da kazemo normalni Ferara, mislim da je i Bata Mirkovic bio sa njima, sredina Takinardi, Davids ludi, Zidan, koja moc.
    ali Kouto, uf, uf, kako je ono podmukao lik bio. bas zlo. npr. Miha nije bio podmukao, al je znao bit prgav itekako.
    au, sad se sjetih da su u Laciju jedno vrijeme zajedno igrali Miha, Kouto i ludak Jap Stam, i Stam je bio teski mentol, kakva bolesna odbrana, jedino je Nesta bio normalan lik tu. :-D.
    zaboravih i Dijega Simeonea na sredinu u Lacio, isti je igrac bio kao i trener, bas prgav lik.

    al ne samo u Italiji, jos su gori Englezi bili.
    legendarni kasapin Vini Dzons, al on je klasicni mesar i napravio je karijeru na tome, Kantona je mangup bio i vazio za bad boya, al ga isto onomad Vini pospremi, pokupi ga po noga, ne smjede mu Kantona pisnut. pa onda kad je 'iscackao' mooda isto avetnom Gazzi. Najveci irski mesar Kin sto skrati Halandu karijeru i posla ga u prevremenu penziju, Zidan je u 4-5 startova imao srce sto mu ne skratio odlicnu karijeru, imao je jos milion tuca po terenu,
    onda najveci ludak kojeg sam ja ikada gledao u real timeu je Ferguson iz Evertona, klasicna skotska budala, nikad nisam volio Everton, al njihove meceve sam pratio tada koliko sam moga samo radi njega, lik je rekorder po broju crvenih kartona a klasicni je spic, sve je jasno koliko je lud, bio je protivnicke igrace i samarima i glavom i sakom, bio se sa protivnickim navijacima, prebio je policajca, udarao glavom u precku kad promasi sansu, prebio je dva provalnika koji su mu upali u kucu i poslao ih u bolnicu, htio je Hipiju da bije u gradskom derbiju, jednom rijecju ludak, i onaj manijak od Gravesena je igrao dugo sa njim u Everton.
    Vidara je bio korektan momak, al na terenu ginuo, isao glavom dje drugi nisu smjeli nogom, ne bi bio kapiten Man UTDa tek tako, onda Teri Bucer krvave glave i dresa natopljenog krvlju lagano igra.
    Robi Sevidz, prezimega najbolje opisuje, onda onaj mesar Diks iz Vest Hema, Li Bojer, Bati, Belami, imaju ih Englezi na izvoz.
    sto me nostalgija uhvatila, malo da se prisjetimo ikonskih dogadjaja.






    Forever young, i want to be forever young

  9. #159
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Svaka čast za post, sve si obuhvatio

  10. #160
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Emre Džan rekao da će morat ozbiljno da popriča sa Anjelijem oko ovog izostavljanja sa spiska za LŠ...

    Enfild plaky od smehy

  11. #161
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,509
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    a dobro, nije Tiram bio nesto prgav, jednostavno je bio dobar odbrambeni igrac. Takinardi sa njegovim klizecim startovima.
    ao, sastav Juvea kasnih 90-ih, odbrana Montero, |Toriceli, aaj da kazemo normalni Ferara, mislim da je i Bata Mirkovic bio sa njima, sredina Takinardi, Davids ludi, Zidan, koja moc.
    ali Kouto, uf, uf, kako je ono podmukao lik bio. bas zlo. npr. Miha nije bio podmukao, al je znao bit prgav itekako.
    au, sad se sjetih da su u Laciju jedno vrijeme zajedno igrali Miha, Kouto i ludak Jap Stam, i Stam je bio teski mentol, kakva bolesna odbrana, jedino je Nesta bio normalan lik tu. :-D.
    zaboravih i Dijega Simeonea na sredinu u Lacio, isti je igrac bio kao i trener, bas prgav lik.

    al ne samo u Italiji, jos su gori Englezi bili.
    legendarni kasapin Vini Dzons, al on je klasicni mesar i napravio je karijeru na tome, Kantona je mangup bio i vazio za bad boya, al ga isto onomad Vini pospremi, pokupi ga po noga, ne smjede mu Kantona pisnut. pa onda kad je 'iscackao' mooda isto avetnom Gazzi. Najveci irski mesar Kin sto skrati Halandu karijeru i posla ga u prevremenu penziju, Zidan je u 4-5 startova imao srce sto mu ne skratio odlicnu karijeru, imao je jos milion tuca po terenu,
    onda najveci ludak kojeg sam ja ikada gledao u real timeu je Ferguson iz Evertona, klasicna skotska budala, nikad nisam volio Everton, al njihove meceve sam pratio tada koliko sam moga samo radi njega, lik je rekorder po broju crvenih kartona a klasicni je spic, sve je jasno koliko je lud, bio je protivnicke igrace i samarima i glavom i sakom, bio se sa protivnickim navijacima, prebio je policajca, udarao glavom u precku kad promasi sansu, prebio je dva provalnika koji su mu upali u kucu i poslao ih u bolnicu, htio je Hipiju da bije u gradskom derbiju, jednom rijecju ludak, i onaj manijak od Gravesena je igrao dugo sa njim u Everton.
    Vidara je bio korektan momak, al na terenu ginuo, isao glavom dje drugi nisu smjeli nogom, ne bi bio kapiten Man UTDa tek tako, onda Teri Bucer krvave glave i dresa natopljenog krvlju lagano igra.
    Robi Sevidz, prezimega najbolje opisuje, onda onaj mesar Diks iz Vest Hema, Li Bojer, Bati, Belami, imaju ih Englezi na izvoz.
    sto me nostalgija uhvatila, malo da se prisjetimo ikonskih dogadjaja.






    Kad pomenu Everton , ludi Gravesen.
    Kako je taj tip završio u Realu nikad mi neće biti jasno.

    Послато са SM-A105F помоћу Тапатока

  12. #162
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,321
    Thanks Thanks Given 
    14,735
    Thanks Thanks Received 
    4,086
    Thanked in
    2,068 Posts

    Default

    @technus

    Valter Samuel. Slušao sam negdje intervju S. Mihajlovića kad su ga pitali zašto je tako grub, prgav itd. a on kaže niste osjetili na koži Valtera. I onda priča o tome kakav je koljač.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  13. #163
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Samuel možda nije bio korpulentan, ali je bio životinja. Kad sam viđeo kako je u dvomeču s Barsom pospremio Ibrahimovića, koji nije smio prnut.. A da je bio koljač, bio je..

    Od svih je najluđi bio Stam. Ali nikad za njega ne bih mogao reć da je prljav igrač i svrstat ga u klub igrača poput Montera i Kouta. A da je bio beskompromisan, to jeste. Fenomenalan igrač i sila prirode, to se rijetko rađa.

    Dankan Ferguson je bio siledžija. Kao Toni Adams i većina tih ostvrskih igrača. Roj Kin isto, ćesme obično. Vini Džons isto bitanga. Mada se tada igralo muški, pretjerano ali bez foliranja. Mada pogledajte Kalćo snimke iz 90tih, vidjećete da je to bila kasapnica. Zamišljam Nejmara u tom svijetu...

    Južnoamerikance volim zbog borbenog duha, ali se on obično rađao iz inferiornosti. Pa kad ne mogu da se nose fudbalski, onda kose i lome. Ajala, Samuel, Simeone. Onda Venecuela i Čile, ne daj Bože Urugvaj.. Montero najgori koljač u kalćo u svojoj eri, slomi ti sve kosti i napravi onu facu "ako sam ja bez magaljaneša i alvara rekobe".

  14. #164
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    122
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Zaboraviste najluđeg - Džoi Barton

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  15. #165
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,321
    Thanks Thanks Given 
    14,735
    Thanks Thanks Received 
    4,086
    Thanked in
    2,068 Posts

    Default

    Svi englezi koji su nabrojani su ustvari bili klošari neznalice. Ili bar većina. Tiram, Stam, Simeone, Valter i neki drugi su bili koljači ali Ipak ljudi koji su znali fudbal.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  16. #166
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Gravesen je sasvim slucajno zavrsio u real ja mislim, dosli su da gledaju nekog drugog valjda, pa njega uzese.
    Nisu Englezi tada bas neznalice bili, jednostavno se tada na ostrvu igrao tvrdi fudbal i muska igra.
    Dobro, Vini Dzonsa bih bas izdvojio pa deset praznih mjesta, jer je klasici koljac bio, prljav i u toku igre i van igre, bitanga u svakom smislu te rijeci, ulicni klosar na terenu,to su svi znali pa su mu se i sklanjali.
    To je i jedini nacin bio da on uspije kao fudbaler.
    Gotivna ekipa onaj Vimbldon bjese.
    Al npr. ovi ostali nisu neznalice klasicne, Roj Kin je umio igrat, ne bi ga Ser Aleks tek tako drzao godinama, al Irac prgavi klasicni, milije mu bilo kosti lomit nego igrat.
    Onda Kantona, iako Francuz, vecinu je proveo na ostrvu, umjetnik je bio, fudbalski mangup.
    Belami maloumnik u glavu, al dobar fudbaler.
    Dankan Ferguson je spic, imao je i sut i skok, osjecaj za prostor, al fali daska u glavu i sta da mu radis.
    Dzoi Barton i npr. De Jong su produkti da kazemo skorije skole pa ih nisam uvrstio.
    Sto kaze Mitro, Stam je dosta korektan igrac bio sto se tice same igre, al zato ne kaci se sa njim nit u kakve konfrotacije ulazi jer te proguta.
    A ostatak odbrane kalca, namazaniji nego boje i lakovi, biju te po malo citavu utakmicu kad god ugrabe priliku i prave se ludi.
    Zato mi se smuci kad vidim danas ove placipiccke, zamisljam samo Ronalda, Nejmara, Sanceza i kompaniju u 90-im, pa to bi genocid bio, predali bi ih u Hag.
    Pa sve bih dao da samo jednom vidim da Montero ili Kouto cuvaju Nejmara, batalio bi fudbal.
    Last edited by technus; 04-09-19 at 21:39.
    Forever young, i want to be forever young

  17. #167
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Koliko je samo Totti preživio udaranja i košenja, sigurno jedan od najfauliranijih igrača u Evropi ikad. No nije ni čudo kad je volio da se zagradi, stane na loptu ili dribla. Mada je volio i da pane

    Pade mi na pamet sad Paolo Maldini - jedan od rijetkih igrača koji se nikad nijesu izmotavali i previjali na terenu. A da ne pričam kakva je igračina bio. Kad to kaže interista.. kad se samo sjetim gradskih derbija đe su kapiteni Zanetti i Maldini, pa prije toga Bergomi i Barezi. Beskompromisni igrači a opet nisu bili koljači. Kad čovjek samo premota film i sjeti se da su, ne tako davno, igrali i Nesta i Kanavaro, pa Turam..

    U kalćo su vazda imali odlične odbrambene igrače, a od neke 1985 pa do 2005 sigurno i najbolje. Bez konkurencije.

  18. #168
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    a ok, Zaneti i Maldini su ono bas klase i gospoda u svakom mogucem smislu, njima kapa dolje.
    Forever young, i want to be forever young

  19. #169
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Budva
    Posts
    1,806
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    271 Posts

    Default

    a dje je AlessandroDelPiero ?

  20. #170
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Pinturicchio je naravno u istu klasu sa njima, nego pricamo odefanzivcima. Bergomi, Barezi, Zaneti, Maldini...
    Forever young, i want to be forever young

  21. #171
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,552
    Thanks Thanks Given 
    1,951
    Thanks Thanks Received 
    2,554
    Thanked in
    1,099 Posts

    Default

    A dje ti je najbolji pjevac u torinu, Ciro Ferrara

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  22. #172
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    xaxaxaxa, a pomenut je gore nedje medju ovim normalnim likovima :-D
    Forever young, i want to be forever young

  23. #173
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    aj menE, moram jos ovo i onda cu sam sebi pokazati vrata za izlazak sa topica do daljnjeg :-D

    koja moc u jednoj slici, ovo je klasicni Olimp...


    Forever young, i want to be forever young

  24. #174
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Preimenovaste topik u "Kucamo na vrata zaboravlenih asova"
    -Za ovo nam može pomoć' samo jedan čovjek.
    -A to je Supermen.
    -Ne, to je Savo Bačić.

  25. #175
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Đe ga je Davide Moskardeli

Page 7 of 64 FirstFirst ... 345678910111757 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Seria A TIM 2018/2019
    By nickname in forum Fudbal
    Replies: 1142
    Last Post: 13-07-19, 15:45
  2. Piaggio Liberty 125 2019 vs Kymco 150 People S 2019
    By Randy Orton in forum Motociklizam
    Replies: 0
    Last Post: 01-07-19, 09:18
  3. Olimpijske igre 2020.
    By Ateist in forum Ostali sportovi
    Replies: 3
    Last Post: 08-09-13, 08:14
  4. Calcio - Seria A & Seria B 06/07
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 1998
    Last Post: 18-01-11, 16:02
  5. Qtek 2020 na prodaju.....
    By BiTrAtE in forum Ostali oglasi
    Replies: 8
    Last Post: 15-06-05, 01:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •