Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 26 of 26

Thread: Ko radi plastike na Motoru?

  1. #26
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Znas kako, ja ocu da sredim kako valja, po mom ukusu i kvalitetu koji zelim, zato bas dosta sam citao o cijeloj proceduri i raspitujem se oko svega ukljucujuci majstore. Nemam nekog iskustva sa njima, pa po default-u ocekujem najgore, ne znam ko i kako radi ali dok sam citao online sto i kako i tu je bilo situacija sa i bojama, i plastikama koje se deformisu od toplote (kineske jeftine) pa tako i sa naljepnicama, ne cesto ali kao sto rekoh, prvo na najgore mislim pa svaku situaciju uzimam u obzir. Mislim da mi je najprije palo na pamet oko farbanja samog motora tj poklopca, da treba koristiti heat resistant boje itd no nebitno. Meni je problem kad ne znam tu osobu ni njegov rad ja na to gledam ko da nikad nista nije radio i onda se full spremim da znam svaki detalj kako mora pa da vidimo dalje. Pogotovo jer sam sto imao sto vidio ili cuo svakakva iskustva sa svim sortama majstora pa kad radim nesto sto je meni bitno ne bih se zajebavao tu. Jedna bitna stvar koja utice na svo ovo moje raspitivanje je sto na stranim forumima, i Hrvatskom izmedju ostalog, kad sam citao koliko samo materijali, kvalitetne boje i sve to kosta, bez ruka, ispadalo je dosta vise nego sto odje sve sa rukama traze a ne vjerujem da su sami proizvodi tamo mnogo skuplji, no obrnuto bude.

    Sto se tice 100 zalijepljenih motora, da vjerovatno, ali jbg nemam iskustvo iz prve ruke a vidio sam podosta nakaradno ofarbanih motora, lose izlijepljenih itd. Znam sta zelim, to je da dodjem do fabrickog stanja sto vise, naravno to kosta, fabricke plastike da ne spominjem koliko su, zato gledam da uradim to kako valja jer necu da radim nesto sto mi se nece svidjet i nervirat me.


    Edit: Da ne bude da paranoisem, ali kakvih sam se sve stvari nagledao (k)od majstora, zato uvjek sa velikom dozom predostroznosti ulazim u poslove, pogotovo oko moje bebice
    Last edited by N_L; 12-08-19 at 03:51.
    rm -rf /

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Molim Vas za pomoć o Diseq motoru
    By radja in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 6
    Last Post: 16-03-12, 01:14
  2. Inf o motoru
    By kvarni in forum Motociklizam
    Replies: 6
    Last Post: 19-08-09, 23:27
  3. Cagiva Raptor 125 - misljenja o ovom motoru?
    By Max Mozley in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 22
    Last Post: 30-10-08, 15:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •