Page 20 of 21 FirstFirst ... 10161718192021 LastLast
Results 476 to 500 of 508

Thread: Online shopping - Internet prevare - Rinard Gjonbalaj i drugari

  1. #476
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,948
    Thanks Thanks Given 
    3,936
    Thanks Thanks Received 
    6,445
    Thanked in
    3,086 Posts

    Default

    Samo da ne bude kao sa jednim do juce maloljetnim lopovom, provalnikom, nasilnikom, posle svakog djela on napolje. upisa se i punoljetan i opet napolje.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  2. #477
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,902
    Thanks Thanks Given 
    1,340
    Thanks Thanks Received 
    1,632
    Thanked in
    926 Posts

    Default Online shopping - Internet prevare - Rinard Gjonbalaj i drugari

    Pazite se…..


    Bukirao ja hotel, i stiže mi poruka od njih na bookingu




    Stiže mi email kao od bookinga:



    Kad se klikne continue naravno sajt 99% kao booking i trazi podatke sa kartice…





    Pored svega ovoga, javljaju se na whatsappu, prvo standardno…

    Treba li parking, bus blabla a onda…

    Another situation, we received an email from Booking that they were unable to verify your card Normally in this case Booking should have sent you an email asking you to rebook. - You need to go into your email and find that email, then click on confirm and enter your card information. - Booking will debit your reservation amount for one minute and give it back, this is the card verification. (Payment will be on the day of check-in, don't worry, you need to go through card verification) - This should be done within 12 hours. So look for the email like in the picture above.



    Uglavnom, javih se bookingu i hotelu i oni potvrdiše da im je hakovan nalog bio….


    Odmah mi je bilo sumnjivo jer imam rok još 10ak dana da otkažem besplatno….
    Last edited by stefke; 05-05-23 at 14:58.

  3. The Following User Says Thank You to stefke For This Useful Post:


  4. #478
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    62
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Da upozorim!
    Nedavno sam kupio EA PLAY pretplatu ,tj.nalog na forumu Razmena igara i doživeo svojevrsnu prevaru.
    Naime,forumaš LEXPOWER mi je prodao nalog ne obavestivši me da se radi o deljenom nalogu,mislio sam da je u pitanju običan nalog.
    Uplatio sam mu novac,onoliko koliko je tražio,čovjek me je optužio da mu nisam uplatio dovoljno,jer je PAYPAL uzeo svoju proviziju,tj. JEDAN EURO.
    Imenovani forumaš je počeo da mi šalje poruke na VAJBERU,'rafalnom paljbom'.
    Tražio je da se uloguje,da mu pošaljem KOD,jer sam ,normalno,odmah zaštitio svoj nalog dvostrukom autentifikacijom(2FA - 2 Step Verification).
    Posle 'niske' uvreda u porukama,odlučio sam da mu vratim nalog i ne tražim pare nazad(mislim 11,80E),neću ni da se zamaram.
    Mislio sam da ga prijavim policiji posle svega,jer mi je tražio adresu stanovanja da se razračuna sa mnom,kaže: 'pravim ga budalom.'
    Čovjek,ili nije psihički dobro ili je samo bezobrazan.
    Nevjerovatno je koliko su ljudi spremni da idu nisko.
    Napisao je kratku recenziju o meni na Ben... forumu(da ne reklamiram).
    Elem,nije vrijedan,samo da upozorim na potencijalne prevare.
    Vjerujte,ako vam se igra neka igra,bolje sačekati akcije na STORE-u,ušteđeti pare pa kupiti,štagod...
    Posle ovoga iskustva samo CD KEYS i provjereni sajtovi.
    Mir nema cijenu.

    Neki primjeri uplata:
    Attachment 177887Attachment 177888

  5. #479
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    1,595
    Thanks Thanks Received 
    1,703
    Thanked in
    1,021 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by catalan View Post
    Da upozorim!
    Nedavno sam kupio EA PLAY pretplatu ,tj.nalog na forumu Razmena igara i doživeo svojevrsnu prevaru.
    Naime,forumaš LEXPOWER mi je prodao nalog ne obavestivši me da se radi o deljenom nalogu,mislio sam da je u pitanju običan nalog.
    Uplatio sam mu novac,onoliko koliko je tražio,čovjek me je optužio da mu nisam uplatio dovoljno,jer je PAYPAL uzeo svoju proviziju,tj. JEDAN EURO.
    Imenovani forumaš je počeo da mi šalje poruke na VAJBERU,'rafalnom paljbom'.
    Tražio je da se uloguje,da mu pošaljem KOD,jer sam ,normalno,odmah zaštitio svoj nalog dvostrukom autentifikacijom(2FA - 2 Step Verification).
    Posle 'niske' uvreda u porukama,odlučio sam da mu vratim nalog i ne tražim pare nazad(mislim 11,80E),neću ni da se zamaram.
    Mislio sam da ga prijavim policiji posle svega,jer mi je tražio adresu stanovanja da se razračuna sa mnom,kaže: 'pravim ga budalom.'
    Čovjek,ili nije psihički dobro ili je samo bezobrazan.
    Nevjerovatno je koliko su ljudi spremni da idu nisko.
    Napisao je kratku recenziju o meni na Ben... forumu(da ne reklamiram).
    Elem,nije vrijedan,samo da upozorim na potencijalne prevare.
    Vjerujte,ako vam se igra neka igra,bolje sačekati akcije na STORE-u,ušteđeti pare pa kupiti,štagod...
    Posle ovoga iskustva samo CD KEYS i provjereni sajtovi.
    Mir nema cijenu.

    Neki primjeri uplata:
    Attachment 177887Attachment 177888
    E ovako druze,

    1. Nisi upoznat sa sajtom razmenaigara(sto je naslov sam kaze) na kojem sam eto duze od 10 godina,koje je njegova svrha uopste. Sajt se zasniva na povjerenju da bi kupio igru za 20e,koja je direktno na store 60-70e.
    Normalno da je dijeljen nalog,kada je ogromana razlika u Cijeni??????
    2. Na tom sajtu ima ljudi 1/1 koji bas precizni,a ima i prevaranta al manji broj bas,al to se sve vidi na njegovom profilu po +/- ocjena.
    3. Pri sa samoj kupovini trebao si da se raspitas dal je nalog koji ti prodavac prodaje (nemam pojma koje lik,nisam saradjivao sa njim) share nalog,dal primarni(da igras sa svog naloga ili ghost da igras sa naloga koji ti je on prodao). Naravno,razlika je u cijeni. Obican nalog kao sto sam kazes da platis 11e,
    4. Prodavac je napravio gresku, vjerovatno si nov u svijetu igara sto te nije obavijestio da se radi o share nalogu. Osnovo tj logički je da razmislis EA Play platis 12e,a na zvanicnom PSN storu je 3x vise kosta(ne znam koji su uzeo jer ima 3 vrste).
    5. Uplatama preko paypall-a tacno ide provizija,i to je iskljucivo NJEGOVA krivica sto te nije obavijestio na vrijeme da trebas uplatit 1-2e vise.
    6.Ovo nije PREVARA druze,nego nisi ti informisan za kupovinu igara sto se tice share grupacije,isto prvo trebao da pitas ovdje i na ostala 2 foruma koje pominjes kako ide procedura jer si mislio za 12e dobices nalog kompletan da mozes da ga ti dijelis sa nekim 3 licem.
    7.To je zabranjeno 2 step verifikacija prilikom kupovine share igara, svakako prodavac ima e mail sifru i moze nalog da vazda da povrati.
    8.Ovdje def.snosis sam krivicu jer se upustio u kupovinu nečega ,o cemu pritom nisi dovoljno informisan. Prodavac je ,kao sto sam napisao nije te informisao o gore navedenom sto sam pisao,pretpostavljajuci da su upucen u svijet razmena igara na konzolama ps4/ps5.
    A tvoje bilo da pitas.
    9. Ja sam kupio 2 naloga za ps5 ,takodje share bez ikakvog problema Ps+ i EA play takodje
    Mislim da ima isto kolega sa foruma koje tako uzimaju jer je jeftnije.
    Ponavljam da NISI DOVOLJNO INFORMISAN ZA KUPOVINU SHARE IGARA,tako kao sto si sam rekao drzi se cdkeys -ili akcija na ps store
    Pozdrav

    Sent from my Kinensko Mudovište
    Last edited by miovrag; 29-08-23 at 06:48.

  6. #480
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,516
    Thanks Thanks Given 
    1,922
    Thanks Thanks Received 
    2,505
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Evo ja ne znam sta je share nalog?! Moze kratko objasnjenje?

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  7. #481
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    1,595
    Thanks Thanks Received 
    1,703
    Thanked in
    1,021 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Evo ja ne znam sta je share nalog?! Moze kratko objasnjenje?

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Ukratko nalog koji je kupljen sa original PSN prodavnice i koji se dijeli na vise korisnika. (najvise 3) Nalog dobijes e mail adresu i sifru,kreiras novog korisnika na svojoj konzoli i igras sa tog naloga koji se naziva GHOST(jeftinija opcija) ili igras sa svog naloga koji se zove PRIMARNI ili NOSILAC(skuplja)opcija,al moja preporuka svakako.
    Bitno da je da ne brises naloga,da ne mijenjas sifru. Samo je tvoje da igras. Sve se ovo uzima jer jeftnije nego da se kupi direktno,jedino sto igru nemas na svom licnom nalogu nego na nekom drugom.

  8. #482
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    62
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    E ovako druze,

    1. Nisi upoznat sa sajtom razmenaigara(sto je naslov sam kaze) na kojem sam eto duze od 10 godina,koje je njegova svrha uopste. Sajt se zasniva na povjerenju da bi kupio igru za 20e,koja je direktno na store 60-70e.
    Normalno da je dijeljen nalog,kada je ogromana razlika u Cijeni??????
    2. Na tom sajtu ima ljudi 1/1 koji bas precizni,a ima i prevaranta al manji broj bas,al to se sve vidi na njegovom profilu po +/- ocjena.
    3. Pri sa samoj kupovini trebao si da se raspitas dal je nalog koji ti prodavac prodaje (nemam pojma koje lik,nisam saradjivao sa njim) share nalog,dal primarni(da igras sa svog naloga ili ghost da igras sa naloga koji ti je on prodao). Naravno,razlika je u cijeni. Obican nalog kao sto sam kazes da platis 11e,
    4. Prodavac je napravio gresku, vjerovatno si nov u svijetu igara sto te nije obavijestio da se radi o share nalogu. Osnovo tj logički je da razmislis EA Play platis 12e,a na zvanicnom PSN storu je 3x vise kosta(ne znam koji su uzeo jer ima 3 vrste).
    5. Uplatama preko paypall-a tacno ide provizija,i to je iskljucivo NJEGOVA krivica sto te nije obavijestio na vrijeme da trebas uplatit 1-2e vise.
    6.Ovo nije PREVARA druze,nego nisi ti informisan za kupovinu igara sto se tice share grupacije,isto prvo trebao da pitas ovdje i na ostala 2 foruma koje pominjes kako ide procedura jer si mislio za 12e dobices nalog kompletan da mozes da ga ti dijelis sa nekim 3 licem.
    7.To je zabranjeno 2 step verifikacija prilikom kupovine share igara, svakako prodavac ima e mail sifru i moze nalog da vazda da povrati.
    8.Ovdje def.snosis sam krivicu jer se upustio u kupovinu nečega ,o cemu pritom nisi dovoljno informisan. Prodavac je ,kao sto sam napisao nije te informisao o gore navedenom sto sam pisao,pretpostavljajuci da su upucen u svijet razmena igara na konzolama ps4/ps5.
    A tvoje bilo da pitas.
    9. Ja sam kupio 2 naloga za ps5 ,takodje share bez ikakvog problema Ps+ i EA play takodje
    Mislim da ima isto kolega sa foruma koje tako uzimaju jer je jeftnije.
    Ponavljam da NISI DOVOLJNO INFORMISAN ZA KUPOVINU SHARE IGARA,tako kao sto si sam rekao drzi se cdkeys -ili akcija na ps store
    Pozdrav

    Sent from my Kinensko Mudovište
    Razumijem ja to sve,slažem se sa većinom što si rekao,ali nije u tome problem.
    Problem je u tome,što sam ja već kupovao u tog lika nalog,nije mi tražio nalog nazad niti išta u vezi naloga.Mislio sam da je "pošten" tgovac,ajde donekle pošten trgovac i da mogu da mu vjerujem i kupujem od njega.
    Prva kupovina,tražio mi je oko 6 i kusur evra i ja ga preplatim,platim mu okruglo 7 eura(prilog sam dao u prethodnom postu).
    Drugi put kad sam kupovao od njega napravio mi je problem,na moje zaprepašćenje.
    Nije napisao detalje naloga,kao što to rade stari forumaši:ko šeruje,ko je nosioc,ko gost...sve se zna.
    Nije me napomenuo u vezi provizije,koju uzimaju servisi za transfer novca.
    Niišta napisao nije,samo da prodaje nalog,zato sam i pretpostavio da je običan nalog,u sprotnom ga ne bi kupovao.
    Što se tiče cijene,radi se o turskom nalogu,na kom je upravo tolika cijena pune pretplate,pa nema nikakve razlike u cijeni.
    Štaviše napomenuo sam mu da je cijena pune turske pretplate,toliko,koliko sam mu platio.Sve je znao.
    Moderatori na tom forumu su krivi,meni se čini,da tamo moderatora i nema,što tako postavljaju oglase,bez dodatnih detalja.
    Ne vidi se šira slika,već daju informacije koje oni žele.
    Ali,što je bilo,bilo je.
    Treba biti na oprezu...

  9. #483
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,764
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    3,265
    Thanked in
    1,814 Posts

    Default

    Poslednje prevare.
    Navodna Pošta CG
    Ko detaljnije pročita, vidjeće pravopisni grešaka, link je pogrešan za uplatu.

    Ali sa druge strane dovoljno je da svaki 20 korisnik klikne i prevaranti su uzeli dobar kajmak.

    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  10. #484
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,450
    Thanks Thanks Given 
    3,807
    Thanks Thanks Received 
    3,057
    Thanked in
    1,297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Poslednje prevare.
    Navodna Pošta CG
    Ko detaljnije pročita, vidjeće pravopisni grešaka, link je pogrešan za uplatu.

    Ali sa druge strane dovoljno je da svaki 20 korisnik klikne i prevaranti su uzeli dobar kajmak.

    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    A Bugi,

    Kako ovakav mail uopste moze da stigne sa zvanicne mail adrese Poste CG?

    Pod hitno bi trebalo prijaviti Pošti... Haos
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  11. #485
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,764
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    3,265
    Thanked in
    1,814 Posts

    Default

    Prijavio ja juče (došlo mi na drugi mail)
    Izdali su saopštenje... Na radio

    Mislim zaista ne znam kako bi trebalo da reaguju ali ovako ne trebaju.

    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  12. The Following User Says Thank You to Bugi For This Useful Post:

    NSX

  13. #486
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,450
    Thanks Thanks Given 
    3,807
    Thanks Thanks Received 
    3,057
    Thanked in
    1,297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Prijavio ja juče (došlo mi na drugi mail)
    Izdali su saopštenje... Na radio

    Mislim zaista ne znam kako bi trebalo da reaguju ali ovako ne trebaju.

    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    Slažem se. Ču na radio. Ne no su trebali preko radio amatera nešto u eter puštiti... Još eto svoj domen imaju, nije neka eksterna adresa. Par puta sam zagledao da nije neka fake adresa, sa nekim karakterom ubacenim...

    Nedje je tako moj brat pomorac dobio neke mailove od neke "kompanije", ponudu za angazman i otprilike krenuo da im nesto uplati i bzvz mi posalje screenshot i ja bzvz gledajuci skapiram da je prevara (gmail mi je bio red flag). E kako su ti likovi napravili bili fake sajt i sve, imena i prezimena stvarnih direktora kompanije... Prilicno su se potrudili. Ali eto devil is in the details... Doduše prilično lame je da uz sve to nijesu nekako bolje mail adresu fake-ovale ali eto, buraz se primio bio...
    Last edited by Ben Dover; 12-09-23 at 10:10.
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  14. The Following 2 Users Say Thank You to Ben Dover For This Useful Post:


  15. #487
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    439
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    90 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    A Bugi,

    Kako ovakav mail uopste moze da stigne sa zvanicne mail adrese Poste CG?

    Pod hitno bi trebalo prijaviti Pošti... Haos
    Bio je nekad emkei cz fake mailer, stavis koju god adresu zelis

  16. #488
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,325
    Thanks Thanks Given 
    5,457
    Thanks Thanks Received 
    4,863
    Thanked in
    2,033 Posts

    Default

    Jeste, to je bio propust Telekoma, ali su to ispravili prjje par godina ili sada to ne radi.

    Slali smo mi (izabranim) kolegama mailove sa direktorove "adrese" da se hitno jave na razgovor (cekao se pravi trenutak), prije nego se zalete zaustavljali smo ih. Trauma i shok, dobra stara vfemena.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  17. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  18. #489
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,764
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    3,265
    Thanked in
    1,814 Posts

    Default

    Može i sada, zahtijeva malo znanja, ali ne bih baš to objašnjavao.

    Poenta je da naslovna strana Pošte nema informacija o ovome.
    Da nijesu objavili banner neki na portale, da nijesu stavili u dnevnik... Nisam marketing mag, ali radio mi se čini tako 90te...

    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  19. The Following User Says Thank You to Bugi For This Useful Post:


  20. #490
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,214
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    540
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Poslednje prevare.
    Navodna Pošta CG
    Ko detaljnije pročita, vidjeće pravopisni grešaka, link je pogrešan za uplatu.

    Ali sa druge strane dovoljno je da svaki 20 korisnik klikne i prevaranti su uzeli dobar kajmak.

    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    Bila je informacija prošle neđelje.

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...a-budu-oprezni

    Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk

  21. #491
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,764
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    3,265
    Thanked in
    1,814 Posts

    Default

    Pročitah komentare.
    Ovaj mi je jak.

    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  22. #492
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Pročitah komentare.
    Ovaj mi je jak.

    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    Likovi iz poste pomazu (spam) lopovima. PREJAKO!!!

  23. #493
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,764
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    3,265
    Thanked in
    1,814 Posts

    Default

    Ako ovo nije definicija organizovanog kriminala ne znam šta je

    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  24. #494
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,019
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Dobro je da makar nešto imamo organizovano u ovoj zemlji.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  25. The Following 2 Users Say Thank You to Fenix For This Useful Post:


  26. #495
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    439
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    90 Posts

    Default


    Komedija

  27. #496
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,771
    Thanks Thanks Given 
    140
    Thanks Thanks Received 
    450
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sl0t3 View Post

    Komedija
    Isto i meni stiglo


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  28. #497
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,518
    Thanks Thanks Given 
    1,014
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    172 Posts

    Default

    E kakve su ovo prevare, ne mozes ih ni shvatit vise hahahaha

    Sent from my T Phone using Tapatalk

  29. #498
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,019
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    3 su mi stigle za 2 dana.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  30. #499
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,764
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    3,265
    Thanked in
    1,814 Posts

    Default

    Evo i ovdje....

    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  31. #500
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,214
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    540
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Upornosti zbilja ne fali...


Page 20 of 21 FirstFirst ... 10161718192021 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Online shopping
    By L'enfant_terrible in forum Ženski kutak
    Replies: 42
    Last Post: 27-07-14, 15:50
  2. CKB Visa + online shopping
    By beat in forum Internet
    Replies: 10
    Last Post: 16-10-13, 17:36
  3. Subotičanin uhapšen zbog Internet prevare
    By hermann in forum Internet
    Replies: 8
    Last Post: 16-04-10, 11:13
  4. Online shopping
    By BOLOGMO in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 19-01-07, 14:31
  5. Internet prevare-veliki telefonski racuni
    By Djetic in forum Internet
    Replies: 46
    Last Post: 12-07-05, 18:31

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •