Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 26 to 50 of 112

Thread: Naše primorije :)

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,834
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Malo danas terorisah booking, bogomi može se i kod nas naći povoljan i jako dobar smještaj, posebno je Ulcinj razuman sa cijenama.
    Evo npr. ova Aria, 32e po osobi sa brutalnim doručkom, to je skroz ok, Velika plaža na 2min.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    Ovo za Ulcinj si u pravu, samo nemoj ni da pomisljas da ides do grada uvece da setate jer ces da zaglavis u kolonama... Smjestaj-plaza, chill out ti je najbolje...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  3. #28
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,776
    Thanks Thanks Given 
    140
    Thanks Thanks Received 
    458
    Thanked in
    245 Posts

    Default

    Veliki Pijesak ima sve sto trazis,a cijene su pristupacne...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #29
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,038
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Malo danas terorisah booking, bogomi može se i kod nas naći povoljan i jako dobar smještaj, posebno je Ulcinj razuman sa cijenama.
    Evo npr. ova Aria, 32e po osobi sa brutalnim doručkom, to je skroz ok, Velika plaža na 2min.
    Samo računaj da su ostali gosti 90 posto Albanski gastarbajteri. I ako ćeš da se kupaš na dio plaže gdje opet nisu isto oni (bliže Adi) onda će povratak u hotel da traje i traje.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  5. #30
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,125
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Jes, mi veličine koji smo ispred svih pa ne možemo uz albance da se kupamo...

  6. #31
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,038
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    Ko je pričao o veličinama? Ja sam mu rekao samo kakva je situacija. To je neki problem?

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  7. #32
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,125
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Nema problema, i ja samo komentarišem

  8. #33
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Kako je extravaganca konfliktan. @bitrate imas u buljarici neki smjestaj jedno 100-tinjak metara cini mi se od plaze, ima i bazen, a cijena je cini mi se vise nego korektna. Doduse cini mi se da su samo apartmani u pitanju.

    Ja sam ga na booking nasao ali ne mogu da se sad sjetim tacno kako se zove. Nemam link, ali ces ga lako naci. S magistrale se spustis put dolje, pa prva lijevo i onda u toj ulici.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,834
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Bio sam u Buljaricu prije par dana, ima u Savojo odličan smještaj na samoj obali ali onamo se nema baš niđe prošetati uveče.

    U suštini, bio sam pretprošle godine u Xanadu i to mi je idealno ali se plaže po Kumboru raspadaju doslovno...

    Sent from my Galaxy S10e using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  10. #35
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Ja eo par vikenda uzimam na tri noci apartmane preko bukinga u Nuru.( https://www.booking.com/hotel/me/villa-nura.sr.html ).

    Dakle Donji Stoj apartman odlican cist kome treba ima kuhinjicu mada ja koristim samo ujutro da skuvam kafu. Za Nas troje dva nocenja 60 eura sto je top. Parking je tu a Stoj je prepun marketa i restorana. Vecinom se kupamo na sandbox dje je baldahin 15 e sto je po meni korektno. Iz bara uzmes flajer narucis hranu iz Di Trevija cojek ti donese na baldahin. Nema jace. Na sandbox I nema previse guzve. Totalna je banja za kuluranje. Restorani kroz Stoj sasvim ok sa pristupacnim cijenama.
    Sjecam se kad tamo nije bilo marketa no se moralo za sve u Ulcinj ici. Kome smetaju Albanci bolje da pogleda sebe prvo. Ja sa tim ljudima imam odlicna iskustva. Sto sa konobarima sto sa ovim vlasnicima apartmana. U PG svaki konobar I radnik na pumpu gleda da te zavrne.

  11. #36
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Ne vidjeh da si trazio ovo zajebah se hahaha
    Imaju na skretanje za Kopakabanu neke vrhunske kucice sa masu zelenila ispred sa restoranom i bazenom. Vrhunski djeluje...

    Eo nadjoh ga predobre kucice ali cini mi se preskupo..

    https://www.booking.com/hotel/me/tou...ach.en-gb.html
    Last edited by PrijekiLijek; 22-07-19 at 01:11.

  12. #37
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,038
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    Aj kad ste već navalili. Prijeki, a i ostali, mora li da mi bude fino sa Albanskim gastarbajterima? Nije mi fino ni sa našim, a još manje sa Albanskim. Ne osjećam se fino. Imam razloga za to. Ne pričam napamet. Zadnjih 10, 11 godina sam svakog ljeta minimum nedelju dana na velikoj plaži plus vikendi. Tako da znam o čemu pričam. Na Sandbox nemaš ni jednog. Ne gastarbajtera, nego Albanca uopšte. Bio sam i na plažama gdje se konstantno pušta Albanski turbo-folk. I to treba da mi se sviđa? Dešavalo mi se da konobari NEĆE da razumiju kad im tražim hleb. Itd itd. I ne poturajte mi nešto što nisam rekao. Samo sam ga dobronamjerno savjetovao šta da očekuje. Ništa drugo.
    Kad mu već predlažeš reci gdje će to da prošeta u Štoj? Drugo, onaj smještaj u koji ti ideš vala i nije nešto. Za te pare ja ću da ti nađem ljepši. Na kraju pitaj ljude iz Sandboxa ima i kod njih ljepšeg smještaja za manje para.


    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  13. #38
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Ne moras mi trazit ja sam tu miran taman mi je. Prvi put cujem za konobare koji pricaju samo albanski. Ovo je spektakl sto ti pises. Velika plaza ima 11 km tako da imas i albanski turbo folk i srpske cajke a za ove sto im to para usi naci ce i najvecu alteenativu.
    Sto se sandbox-a tice ima svega. Od albanaca sa svojim suncobranima do srbalja sa kajtovima.

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    Ova Vila Nuru je jako fin smjestaj, bio sam tamo prije 2 godine. Od mene preporuka... Ali mozda ne za @BiTrAtE i ou varijantu koju on trazi. Jer eto setnja kroz Stoj i nije neka...
    A Velikom plazom sam ja tada sa dvoje djece (9+3 god) bio zadovoljan... Ni ja ne naidjoh na only Albanian ali mozda nijesam dobro trazio. Svaki dan smo se kupali da kazem kod drugog zakupca na Velikoj plazi...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  15. #40
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Bitrate, za bebu i šetnju je ipak možda zaliv najbolji, gdje imaš donji put. Herceg Novi i Igalo, ali možda bolje rivijera od Kumbora do Kamenara, ili možda negdje u Donju lastvu. Ja sam nekako navikla na ove zalivske plaže sa prirodnim i ne toliko sitnim pijeskom koji se daniam ispira sa sveg amogućeg

  16. #41
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,038
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Ne moras mi trazit ja sam tu miran taman mi je. Prvi put cujem za konobare koji pricaju samo albanski. Ovo je spektakl sto ti pises. Velika plaza ima 11 km tako da imas i albanski turbo folk i srpske cajke a za ove sto im to para usi naci ce i najvecu alteenativu.
    Sto se sandbox-a tice ima svega. Od albanaca sa svojim suncobranima do srbalja sa kajtovima.
    To što ti prvi put čuješ znači da ja lažem jel? E ovo je kolektivno ludilo! Odlično ja znam kolika je velika plaža i šta sve ima. Odlično! Ali je Bitrate postovao određeni smještaj, i ja sam na osnovu toga napisao ono kako bih mu pomogao, čisto da zna šta da očekuje. Za razliku od tebe koji mu predlažeš stvari koje uopšte nije tražio, ali si se ti uhvatio mog posta kao da sam ne znam šta rekao za Albance. Što se tiče Sandboxa nije istina da ima Albanaca. Pitaj me kako znam. Da me neko pogrešno ne shvati, i da ih ima nikakav problem. Ljetujem toliko godina tamo, da imam ikakav problem sa tim ne bih to sebi radio. Kao što mi ne bi bilo prijatno da naši i srbijanski gastarbajteri okupiraju plažu i puštaju Stoju, onda mi ovo bude još gore.

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Ova Vila Nuru je jako fin smjestaj, bio sam tamo prije 2 godine. Od mene preporuka... Ali mozda ne za @BiTrAtE i ou varijantu koju on trazi. Jer eto setnja kroz Stoj i nije neka...
    A Velikom plazom sam ja tada sa dvoje djece (9+3 god) bio zadovoljan... Ni ja ne naidjoh na only Albanian ali mozda nijesam dobro trazio. Svaki dan smo se kupali da kazem kod drugog zakupca na Velikoj plazi...
    E zamisli ja naiđoh. Ne samo na jednu. A nisam ni ja tražio.
    https://m.facebook.com/paradisebeachulcinj/videos
    Evo jedan od primjera gdje sam se zadesio i nije mi bilo lijepo. Pogledaj snimke. Nekom je to možda ok, meni nije.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  17. #42
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,125
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Ja zadnje 2 godine ljetujem u Albaniju, čak prošle godine u Shenjin, soba pored moje porodica iz Kotora, i ja ono u čudu "što ćete vi ovjde?" i oni vele kako evo treća godina ljetuju tu, i kako im je lijepo i prijatno, i tamo ljetuju pored svoje kuće u Kotoru.. A ne da mi smetaju ođe kod nas

  18. #43
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,209
    Thanks Thanks Given 
    732
    Thanks Thanks Received 
    2,137
    Thanked in
    1,618 Posts

    Default

    Ja znam đe ću. Naše primorje dolazi u obzir samo maj,jun i septembar.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  19. #44
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,972
    Thanks Thanks Given 
    530
    Thanks Thanks Received 
    772
    Thanked in
    334 Posts

    Default

    ja sam prosle godine bio u Verse (ili ti Vila Rijana kod Shaka :glee: :glee: :glee: sto sam tek skapirao kad smo stigli ) suma sumarum , ljudi su me odusevili toliko su ljubazni bili , usluzni , leceli su oko nas, smjestaj vrhunski , cisto uredjeno , bazen , kuhinja, kafeterija ... Iskreno prepozitivno iskustvo

    sto se tice kupanja i izlaska u Ulcinj, pocetak ulcinja je dno dna i ova prica sto su gore poveli je tacna, ja sam imao situaciju da konobar ne razumije srpski no moram na engleski da narucujem , da bih ga cuo da posle 5min sa lokalnim mjestanom prica na srpski ka pravi ... mada iskreno mene je patka boljela za to to je odraz njegove nekulture i jadluka .

    za kupanje od sredine stoja pa do kraja zajedno sa adom... ako zelite nas narod i ok uslugu ... mi smo visili na Marbuenu , 15e baldahi cio dan , kuliranje , po koje pivo od po kile i ljepota , posle plaze nedje na rucak/veceru i kuliranje na smjestaj pored bazena i spavanje ... iskreno ni jedno ljeto nisam odmorio kao tamo

    e sad nije svako fleksibilan , da mu ne smetaju ovi mali upadi sa ovim cimanjem sa konobarma (koje moze da se desi ) , guzve predvece jesu mada su ove godine sredili onu magistralu pa bi trebalo da su manje ... a i moras da volis veliku plazu da bi ti bilo lijepo a ne voli svako taj tip plaze

    jedina mana ovog smjestaja je sto je na pocetak ulcinja i sto se definitivno mora palit auto da bi se islo na plazu https://www.booking.com/hotel/me/vil...s=1&#hotelTmpl
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,694
    Thanks Thanks Given 
    2,094
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Ja znam đe ću. Naše primorje dolazi u obzir samo maj,jun i septembar.
    Isto.
    jul i avgust samo planina.

  21. #46
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Treba ic samo dje ima najmanje rusa. Kakvi su ono cigani nevaspitani. Ne mozes peskir rasirit sto ti ga nece napunit pijeska kad prolaze, dodje ta stoka i rasiri peskir uz moj prakticno me dodiruje i leze pored mene. Da moze na vr' mene bi lega. Prasad.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,834
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Ja sa Albancima generalno imam jako pozitivnog iskustva, posebno u Albaniji nego nije tema, da ne razglabamo.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  23. #48
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,910
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    Treba ic samo dje ima najmanje rusa. Kakvi su ono cigani nevaspitani. Ne mozes peskir rasirit sto ti ga nece napunit pijeska kad prolaze, dodje ta stoka i rasiri peskir uz moj prakticno me dodiruje i leze pored mene. Da moze na vr' mene bi lega. Prasad.
    Bijah i u rusiji 10ak dana, pa kakvi su to smecari... Nisam 5 ljubaznih sreo...

    A ovi tek u cg sto dolaze, zadnja ološ

  24. #49
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    kako neko moze na plazu ,pa da ti neko dise za vrat , meni ono nije jasno . Kapiram roditelje , pa zbog djece , ajde valja im , ali ove ostale NE

  25. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    Evo ja prvi ne volim da se nekome sa, prosle godine dvoje, ove godine sa troje djece parkiram za vratom... Stvarno uvijek povedemo racuna, iako su nam djeca bas mirna i znaju da se ponasaju, da ne uzurpiramo ostale na plazi...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Info Soba na 5dana-primorije
    By gogan in forum Nekretnine
    Replies: 0
    Last Post: 13-07-14, 09:56
  2. Znamo li za naše?
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 7
    Last Post: 10-08-11, 12:22
  3. Najljepse/najbolje plaze na CG primorije?
    By Junglist in forum Primorski
    Replies: 11
    Last Post: 19-05-08, 11:23
  4. Underwater ljuče naše.....
    By kastigulja in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 23
    Last Post: 23-08-06, 05:08
  5. Naše komšije....
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 4
    Last Post: 29-12-05, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •