Page 10 of 104 FirstFirst ... 678910111213142060 ... LastLast
Results 226 to 250 of 2576

Thread: Ludilo mozga u CG i šire

  1. #226
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    a cekaj, ja sam tek sad skapira', znaci mali rostilj je ustvari dozvoljen, samo je veliki zabranjen, jel to to?
    Forever young, i want to be forever young

  2. #227
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    Slikovito cu vam objasniti kao decici iz neke specificne skolice

    Ovo oko cega vas vecina tupi je isto kao kada bi neki lik mojih karakteristika, ometen u fizickom razvoju i glavi dosao u Tehnomax i kupio televizor od 70"
    Šta ti je? Kako si to ometen?

  3. #228
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    a cekaj, ja sam tek sad skapira', znaci mali rostilj je ustvari dozvoljen, samo je veliki zabranjen, jel to to?
    Upravoo tako. Isto kao za ribicu. Male one ispod 30-35cm vracas, zabranjene su. E tako isto i za rostilj.
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  4. #229
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    aaaa, pa sto odma ne rece, napadoste/mo momka koji je nit luk jeo, nit luk mirisa (dobro, mozda samo malo uz rostilj) :-D
    Last edited by technus; 12-08-19 at 16:18.
    Forever young, i want to be forever young

  5. #230
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Tako je tebreeeee eto sve je razjasnjeno. Ajmo sad svi zajedno da nadjemo onog lika iz price i da ga zajebavamo i mozda malo kroz rucice propustimo haaaaa?
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  6. #231
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    14,564
    Thanks Thanks Received 
    4,040
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Hahahhaahhahaha, ludlio mozga definitivno

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  7. #232
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,827
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Illuminated View Post
    Cekaj, ne znam jesam li shvatio dobro - tamo ima tip koji ti kaze sto moze a sto ne? A tabla stoji, onako?
    To nije tabla nego slika koja visi na stub... Evo

    Quote Originally Posted by Illuminated View Post
    E tako i vi. Skoro niko od vas nije ni bio tamo nikad, niti zna dje je to. I lik vam je poperio sliky nekakvu koja tu bukvalno za ukras sluzi.

    Imas coeka koji ti kaze sta moze i sta ne moze.


    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  8. #233
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Jerevanska, a u njoj Nagorno - Karabah.
    Click image for larger version. 

Name:	jer.jpg 
Views:	123 
Size:	10.3 KB 
ID:	163754

  9. #234
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    E ovo je za svaka cast
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  10. #235
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Sjećam se bješe to mislim 1989 ili 1990 i šetam ja sa dedom trasom Tuški put - Stara Varoš - Gorica i spuštamo se na sastavke Ribnice u Moraču iliti Skaline i tamo ja kao sasvim malo dite uzeh da bacam kamenčiće u vodu. A tamo nekih deset metara od nas bješe neki pecaroš mučeni i ja batalih da mu ne plašim "ribu". Prošla su vremena kad si sa svoje strane pazio da ne proizvodiš probleme i kad tabla sa "idiot - proof" uputstvima nije bila potrebna. No valjda su nas ovih zadnjih 30 godina i napravili životinjama pa je teško očekivati neko gospodstvo u saobraćaju, plaži, čemu li već. Mada i tih godina imao si na primjer KAT/KAP sa uludo poginulima i Miliciju koja se trudila oko "ulice" čvrstom rukom.

  11. #236
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kljift View Post
    Sjećam se bješe to mislim 1989 ili 1990 i šetam ja sa dedom trasom Tuški put - Stara Varoš - Gorica i spuštamo se na sastavke Ribnice u Moraču iliti Skaline i tamo ja kao sasvim malo dite uzeh da bacam kamenčiće u vodu. A tamo nekih deset metara od nas bješe neki pecaroš mučeni i ja batalih da mu ne plašim "ribu". Prošla su vremena kad si sa svoje strane pazio da ne proizvodiš probleme i kad tabla sa "idiot - proof" uputstvima nije bila potrebna. No valjda su nas ovih zadnjih 30 godina i napravili životinjama pa je teško očekivati neko gospodstvo u saobraćaju, plaži, čemu li već. Mada i tih godina imao si na primjer KAT/KAP sa uludo poginulima i Miliciju koja se trudila oko "ulice" čvrstom rukom.
    E ovo je normalan covjek, uokvirite komentar covekov!!

    Ovako ste svi trebali da reagujete. I da normalne komentare zveknete. I pruzite mi podrsku.

    Ali sam naisao na gnusne lazi, podvale, vredjanja i osude. Niko nije rekao heeeeej "svaka ti dala, treba si ga za mene jednom pljastit"
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  12. #237
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Jesu li te uvatili u mašinu, jesu.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  13. #238
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Jesu li te uvatili u mašinu, jesu.
    Jesu brate, zgazili me. A ja mrtav ozbiljan bio, a oni bez milosti, sve jedan za drugim ka osice napadaju Ima sam osecaj ka da pricam sa kinezima. I to onim malim tek rodjenim. A onda sam provalio da se sale. I da je ovaj forum pun saljivdzija

    One love za sve
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  14. #239
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Zvuci smijesno ali to je prica nasih zivota. Nemamo samodiscipline, osjecaja da necemu pripadamo, korektivnog faktora. Rezultat je da nas svaki dosljak ili vise njih popiske. Od Deripaske, Beograda, Brisela, izbjeglica, stranih banaka, apotekarskih lanaca, pjevaca i pjevacica. Nema toga ko se nije izredjao na Crnogorce. Zato sto smo pametni kano pcelice. No kad bolje razmislim bolje Hrvat u Vrazjem jezeru nego u Vrazjoj diviziji. Trebali ste ga pustit da se kupa, kao Djenka Kristinu.

  15. #240
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Mene je samo izludio jer je rekao da se osjeca ugrozeno na Zabljaku i u Crnoj Gori, da ga je strah da govori svoj jezik. Pa je rijesio da se pravi gluvi englez..

    Apsurd, ugrozena ti je bezbijednost ali ces da radis sve kao da si sam na svijetu i to u sred "pakla" (mejbi adrenalin dzanki).

    A svi mu skretali paznju samo da se pazi, da se udalji, da predje na drugu stranu. Ko jbe ribe i cuda ka da su od zlata. Nego ko ce u onu zabit pomoc liku ako se nagrdi. A ima 60 godina i nasao da preplivava jezero 4 puta i da kulira sve ljude koji su iz najbolje namjere zeljeli nesto da mu kazu.

    To je bila moja poenta, nego je Fidel uletio sa nekakvom slikom i svi skocili, skrenuli temu u pricu dje nema veze sa vezom o poenti o kojoj sam govorio. Jos sam se primio i pricam o stvarima za koje me realno i boli uvo. Neka je moj prekrsaj 200 puta veci.. Zabolje me. Terorista sam. Ali ovome oprostit samar zbog toga nikad necu.

    A kasniji zakljucak je trebao biti. Da je neko udario tog lika, ovi na vlasti bi osudili to kao nekog ostrascenog ludaka iz opozicije pa bi ti zveknuli tvorza, a ovi iz opozicije bi rekli ovo je ubaceni element, u dogovoru sa vlastima je to uradio da bi nama prikacili e to je meni bilo ludo. Jer to vidim kao sve cescu situaciju, kao odbojke da igraju sa tako glupim situacijama

    A ova "afera plivac" bez zajebancije moze da posluzi kao kul analiza nekome. Uzorak na maloj kolicini ljudi.

    Isto kao u citavoj drzavi, kad se desi nesto lose po npr vlast. Odma se ubaci neka situacija koja treba da skrene paznju na totalno drugu stvar, a prva ce sama od sebe da iscezne u tom ludilu, jer se nece znati ko koga j.

    E tako je bilo ovdje, umjesto o liku koji se pravi da je englez i da ga je strah u CG. Mi smo pricali jesam li ja napravio mali ili veliki rostilj, je li vracena riba ili nije i ciji je prekrsaj veci. Sve zbog slike..

    Ako bilbord treba da ti kaze sta smijes da radis a sta ne, e propalo sve. Onda treba stavit na svaku zgradu, ne skacite sa terase i ne lozite vatru na sred sobe..

    To bi bilo to, hvala svima koji su ucestvovali u ovoj aferi. I ko me vidi da slovo vise napisem o ovome neka me zalijepi na sred ulice i to 4 puta.

    Ljubav za cve
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  16. #241
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Cekaj, sad te ozbiljno pitam, u ovoj "aferi plivac", presmijah se jer smo dosli do toga da imamo aferu plivac, sta je tebi u stvari krivo??

    To sto se ovaj bukvalno "pravio Englez" a to smatras cistim bezobrazlukom ili to sto mozda stvarno misli da na divlji Zabljak moze da ima problem jer je Hrvat sa lokalnim ribolovcima koji izgledaju ko da su iz sume izasli I piju pivo?
    Last edited by kimmi; 13-08-19 at 08:17.

  17. #242
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Ja bih prioritet dao kupačima. Jezero je svačije. Ako su kupači ugroženi udicama onda ribolovci treba da povuku udice, a ne da mavaju kupačima da se sklone. Merak je i jednima i drugima da koriste jezero ali kad je sigurnost u pitanju onda zna se... Gasi mješalicu i motaj kablove. Ne znam kakvo je to pecanje na mjestima gdje ima kupača al ok.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  18. #243
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    To je bila moja poenta, nego je Fidel uletio sa nekakvom slikom i svi skocili, skrenuli temu u pricu dje nema veze sa vezom o poenti o kojoj sam govorio. Jos sam se primio i pricam o stvarima za koje me realno i boli uvo. Neka je moj prekrsaj 200 puta veci.. Zabolje me. Terorista sam. Ali ovome oprostit samar zbog toga nikad necu.
    Kako nema veze? Itekako ima... Po vrh svega ne vidjeh da je ioko podrzao tog plivaca, barem ja ne vec osudih i njegovo ponasanje.

    Isto tako mi je potpuno razumljivo da se neko iz CG osjeca ugrozenim u HR, kao i neko iz HR u CG. Imam podosta prijatelja koji evo skor 30 godina nakon rata nece da odu do Dubrovnika jer se boje, al' to je njihov subjektivni osjecaj za koji je diskutabilno jel' opravdan il' nije.

  19. #244
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Ja bih prioritet dao kupačima. Jezero je svačije. Ako su kupači ugroženi udicama onda ribolovci treba da povuku udice, a ne da mavaju kupačima da se sklone. Merak je i jednima i drugima da koriste jezero ali kad je sigurnost u pitanju onda zna se... Gasi mješalicu i motaj kablove. Ne znam kakvo je to pecanje na mjestima gdje ima kupača al ok.
    Pa realno. Doduše išao sam tamo da se kupam više puta, ni jedan put nijesam sreo pecaroše.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  20. #245
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Jezero je dovoljno veliko i za pecaroše i za kupače, samo ne treba biti neotesano govedo i ulijetati u udice ljudima koju su došli prije tebe da pecaju...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  21. #246
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  22. #247
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Jezero je dovoljno veliko i za pecaroše i za kupače, samo ne treba biti neotesano govedo i ulijetati u udice ljudima koju su došli prije tebe da pecaju...

    Sent from Tapatalk
    To "neotesano govedo" pričaš samo zato što je čovjek Hrvat. Priznaj.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  23. #248
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Evo vas čitam i potpuno razumijem da neko popizdi, pogotovo ako ste ribolovac. Ako mu se već skreće pažnja da ne pliva đe ne treba, to je samo bezobrazluk da se oglušuje , koje god nacionalnosti bio. Još je gore da kao gost u nečijoj kući se tako ponašaš. Da je neki naš odavde to u Split uradio vjerujem da bi ga prinosili ajkulama na udicu...

  24. #249
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Znam dobro za slucaj jedne gospodjice koja nije htjela da daje sem strancima. Salijetali je domaci momci ali dzaba. Nameracili se tako njoj pa jedan od njih sto je solidno parlao engleski sredi upoznavanje sa njom I iskoce na veceru. On full galantan i na engleski sa njom pricao cijelu noc itd. Podjose oni uvece da se klepe I on kako joj ga je stavio rece: "e ovo ti je za Zabjelo".

    Naravoucenije: ovi pecarosi su dobro prosli sto ih ovaj Hrvat nije iz.ebao.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 13-08-19 at 15:24.

  25. #250
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Evo vas čitam i potpuno razumijem da neko popizdi, pogotovo ako ste ribolovac. Ako mu se već skreće pažnja da ne pliva đe ne treba, to je samo bezobrazluk da se oglušuje , koje god nacionalnosti bio. Još je gore da kao gost u nečijoj kući se tako ponašaš. Da je neki naš odavde to u Split uradio vjerujem da bi ga prinosili ajkulama na udicu...
    A mozda je ovaj Hrvat pogledao tablu I na njoj vidio da je zabranje rostiljanje, pa kad je vidio da ovi ribolovci rostiljaju u stvari tamo plivao iz protesta. Mozda je lik ekoloski osvijescen pa je na taj nacin iskazao protivljenje krsenju pravila.



    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

Page 10 of 104 FirstFirst ... 678910111213142060 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Ludilo racunari po ludilo niskim cijenama
    By Rhamses in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 10
    Last Post: 24-08-15, 11:25
  2. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 20:14
  3. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 09:32
  4. O Đurdevu uranak se sprema, ni&#353;ta lep&#353;e od
    By englezovic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 07-05-04, 00:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •