Page 6 of 104 FirstFirst ... 23456789101656 ... LastLast
Results 126 to 150 of 2576

Thread: Ludilo mozga u CG i šire

  1. #126
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    910
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Drugim riječima, kvalitetan smo hardver al nas jεδε softver



    Tapatalk
    Drajveri

  2. #127
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    40
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Drugi su vam krivi za sve. Promijenite vi sebe i prestanite tudje zivote da zivite. Sest strana nebuloza od ovih najpametnijih u CG.

  3. #128
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pecaros View Post
    DA ME JE NEKO PITAO PRIJE NEGO SAM SE RODIO DJE BIH DA SE RODIM, IZABRA BIH BASSS OVU DRZAVU, a bgm i grad dje sam rodjen
    Nikšić?
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  4. #129
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,323
    Thanks Thanks Given 
    76
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tales View Post
    Drugi su vam krivi za sve. Promijenite vi sebe i prestanite tudje zivote da zivite. Sest strana nebuloza od ovih najpametnijih u CG.
    To sto si ti nadCovjek i svjestan u odnosu na sve nas reci mi kako to tvoje stanje utice na ovu drzavu?

    Mozes li lagano bez ikakvih problema da ispunis sve sto zelis u ovoj drzavi sa ovim narodom?

    Ako se bavis biznisom tece li ti med i mlijeko i nemas problema sa tvojom ciljnom grupom?

    Ako zivis u sumi imas li problem sto budale dolaze da ti ruse sumu da bi zaradili 3e?

    Ako volis more imas li problem sa tim sto te deru sa cijenama i sto su prljavi i neljubazni na vecini mjesta?

    Ako vozis auto ili biciklo je li te frka da te neko ne spici i ode, pa se provuce sa kaznom kao da je ogrebao obicni betonski mugic?

    Ako nemas problema sa tim i sve si to rijesio tako sto si ti mnogo svjesniji i pametniji od nas .. Onda si nas izaslanik, spasi nas
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  5. #130
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    40
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    To sto si ti nadCovjek i svjestan u odnosu na sve nas reci mi kako to tvoje stanje utice na ovu drzavu?

    Mozes li lagano bez ikakvih problema da ispunis sve sto zelis u ovoj drzavi sa ovim narodom?

    Ako se bavis biznisom tece li ti med i mlijeko i nemas problema sa tvojom ciljnom grupom?

    Ako zivis u sumi imas li problem sto budale dolaze da ti ruse sumu da bi zaradili 3e?

    Ako volis more imas li problem sa tim sto te deru sa cijenama i sto su prljavi i neljubazni na vecini mjesta?

    Ako vozis auto ili biciklo je li te frka da te neko ne spici i ode, pa se provuce sa kaznom kao da je ogrebao obicni betonski mugic?

    Ako nemas problema sa tim i sve si to rijesio tako sto si ti mnogo svjesniji i pametniji od nas .. Onda si nas izaslanik, spasi nas
    Nerealno je ocekivati da sve sto radis prolazi bez i jednog problema. Ja sam se okruzio ljudima sa kojima se postujem i razumijem. Da ces naici na neku fukaru povremeno, to je neminovno, bilo dje da si na planeti. Zivim od svog imanja na selu. Niko me ne uznemirava. Ne volim more toliko a ljudska neljubaznost me ne dotice nimalo.
    Ne mogu vas ja spasiti. Samo mogu reci pokusajte da radite svoj biznis i ne ocekujte da vas neko zaposli jer ste vi to zasluzili, zavrsili neku skolu. Na kraju krajeva, od bilo kojeg zanata cete bolje zivjeti nego pola CG. Eto, toliko od bota.

  6. #131
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,323
    Thanks Thanks Given 
    76
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tales View Post
    Nerealno je ocekivati da sve sto radis prolazi bez i jednog problema. Ja sam se okruzio ljudima sa kojima se postujem i razumijem. Da ces naici na neku fukaru povremeno, to je neminovno, bilo dje da si na planeti. Zivim od svog imanja na selu. Niko me ne uznemirava. Ne volim more toliko a ljudska neljubaznost me ne dotice nimalo.
    Ne mogu vas ja spasiti. Samo mogu reci pokusajte da radite svoj biznis i ne ocekujte da vas neko zaposli jer ste vi to zasluzili, zavrsili neku skolu. Na kraju krajeva, od bilo kojeg zanata cete bolje zivjeti nego pola CG. Eto, toliko od bota.
    Mi se ubismo pokusavajuci ali fukare nam ne dozvoljavaju..

    Banja je tebi na selo radit i bit okruzen sa dobrim ljudima, samo sacekaj da dodju i do tebe razno razni genijalci, pa da valorizuju tvoj prostor i da te presele nedje drugo.. Kao sto polako rade sa svima.

    Ee tad cu te pitat pomaze li ti to da gledas samo sebe. (Ne daj Boze da do toga dodje)
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  7. #132
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,323
    Thanks Thanks Given 
    76
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Softver budi siguran, bagovit, bez apdejta

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk
    Nama je graficka crkla. Maticna probija sa strujom. Ali smo kupili i9, grdilo rama i vodeno hladjenje, sve to pokusavamo sa zipujemo u pentium 1
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  8. #133
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    40
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    Mi se ubismo pokusavajuci ali fukare nam ne dozvoljavaju..

    Banja je tebi na selo radit i bit okruzen sa dobrim ljudima, samo sacekaj da dodju i do tebe razno razni genijalci, pa da valorizuju tvoj prostor i da te presele nedje drugo.. Kao sto polako rade sa svima.

    Ee tad cu te pitat pomaze li ti to da gledas samo sebe. (Ne daj Boze da do toga dodje)
    Ne gledam samo sebe, pomazem svim ljudima kojima sam okruzen. Mozda i dodju da "valorizuju" ali niko ti nece oteti zemlju bez nadoknade. Mene lokacija ne veze, ja idem na drugo selo. Drzava pomaze sa 50% za masine, objekte, razne premije. Nije idealna i svi se zaposljavaju preko veze, nestrucni, to je jasno ali ja ne mogu i ne zelim da se borim sa kriminalcima. A takodje odrastajuci u zanatskoj familiji od malih nogu sam naucio par zanata od kojih sam jedno vrijeme i zivio. Ali mi je sad ovako ljepse. Ako mi vjerujes zavrsio sam fakultet samo sto me odredjena materija zanimala a ne da bi se uglavio u drzavnu firmu. Cijeli zivot ulazem u znanje sto i svima zelim.

  9. #134
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,323
    Thanks Thanks Given 
    76
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Pricu si dobro sastavio ali ti ne pije vodu
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  10. #135
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Filip Vujanovic: Potvrda iz katastra nema nikakvu vaznost.
    Dnevnik RTCG: Crnogorska vlast pomaze dijasporu.
    Javni mediji: Uprava za javnu upravu dijeli otpremnine i povecava broj zaposlenika.

    A dje, nije ovo Montenegro no Monti Pajton na spidu.

  11. #136
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,323
    Thanks Thanks Given 
    76
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Malo i vedrijih tema, na koga se ovo multicom naljutio?





    Editonja:

    Da ne bude da sam otisao u pogresnu temu, smijesno mi je i veoma ludo koliko se konkurencija u CG ne podnosi. Svako ko se bavi istim poslom kao i ti momentalno ti postane neprijatelj. Umjesto da se sararadjuje i izvuce najbolje iz postojeceg trzista zajednickim snagama oni se svi jedni izmedju drugih unistavaju.

    Veoma zanimljivih prica ima za ove nase vodece i najjace firme iz raznih oblasti, prosto steta sto ne mogu javno da ih pomenem i sve nabrojim. Nije korektno ali takvih olajavanja jednih za druge to je nerealno na svaki moguci korak.

    Stvarno smo posebna sorta ljudi.
    Last edited by REALista_05; 27-07-19 at 21:01.
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  12. #137
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Pa mislim ako te neko kopira da to i nije neka konkurencija za primjer.

    Ima milion drugacijih dizajna, ideja i fora da se nesto izreklamira a ne ovako da je bukvalno isto napravio taj neko.

    Opet je problem u CG zaštiti se od ovokvih stvari, jer kod nas postoji ta fora oko zastite ali ne funkcionise bas najbolje.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    This time next year we'll be millionaires

  13. #138
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    "dizajn"
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  14. #139
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tales View Post
    Nerealno je ocekivati da sve sto radis prolazi bez i jednog problema. Ja sam se okruzio ljudima sa kojima se postujem i razumijem. Da ces naici na neku fukaru povremeno, to je neminovno, bilo dje da si na planeti. Zivim od svog imanja na selu. Niko me ne uznemirava. Ne volim more toliko a ljudska neljubaznost me ne dotice nimalo.
    Ne mogu vas ja spasiti. Samo mogu reci pokusajte da radite svoj biznis i ne ocekujte da vas neko zaposli jer ste vi to zasluzili, zavrsili neku skolu. Na kraju krajeva, od bilo kojeg zanata cete bolje zivjeti nego pola CG. Eto, toliko od bota.
    Nije baš tako jednostavno. Možete biti najbolji stručnjak (zanatlija, doktor, inženjer itd) u određenoj oblasti ali doći do poslova je najbitniji zadatak svakog biznisa.
    Crnogorsko tržište je malo, i ovdje nije lako uspjeti ako radite pošteno i bez većih početnih ulaganja.
    Konkretno kod zanata je dodatni problem zaostao od doba komunizma jeste što se zanati ne cijene. Polako počinje da se to mijenja mada sporo, recimo kuvari bivaju sve plaćeniji ali mnoge druge profesije su zapostavljene.
    Primjer iz moje branše, u USA bez problema ljudi kupuju Apple računare po 2000$ i skuplje, kad dođe vrijeme za popravku nije im teško izdvojiti i do 500$ za popravku.
    Kod nas ljudi plaćaju te iste Apple računare još skuplje ali kad dođe vrijeme za popravku nisu spremni izdvojiti ni 50eur no kukaju kako je skupo.

  15. #140
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    Malo i vedrijih tema, na koga se ovo multicom naljutio?





    Editonja:

    Da ne bude da sam otisao u pogresnu temu, smijesno mi je i veoma ludo koliko se konkurencija u CG ne podnosi. Svako ko se bavi istim poslom kao i ti momentalno ti postane neprijatelj. Umjesto da se sararadjuje i izvuce najbolje iz postojeceg trzista zajednickim snagama oni se svi jedni izmedju drugih unistavaju.

    Veoma zanimljivih prica ima za ove nase vodece i najjace firme iz raznih oblasti, prosto steta sto ne mogu javno da ih pomenem i sve nabrojim. Nije korektno ali takvih olajavanja jednih za druge to je nerealno na svaki moguci korak.

    Stvarno smo posebna sorta ljudi.
    Pa takav smo narod, svi želimo da komšijama pocrkaju krave a da nam bude dobro.

  16. #141
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    "dizajn"
    Mislio sam na dizajn sajta jbg :-)))

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    This time next year we'll be millionaires

  17. #142
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Ne kapiram... ovi ih javno brljaju jer su im "kopirali" reklamu...
    ???
    A ovi iz Multikoma su prvi poceli da rade sa tehnikom, oni nijesu nikog "kopirali"...

  18. #143
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,202
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    4,528
    Thanked in
    2,398 Posts

    Default

    Khm... koliko je ovaj Multicom-omov "dizajn" originalan uopste?

    Da bi mogao da kenjas po drugima trebalo bi prvo da imas dobrog osnova za to...

    Ko je slikao ova 2 telefona? Da nije Multicom u njihovom foto studiju? Da nisu oni kreirali ovaj 3D dizajn pomocu njihovih 3D dizajnera? Da li je Multicom napravio ovaj sivi 'gradient', tj. pozadinu? Da li slika (pozadina) na telefonu njihovih fotografa djelo ili preuzeta sa interneta, u najboljem slucaju kupljena sa nekog stock sajta? Da li je font koji su koristili njihovih ruku djelo? itd. itd.

    Ovo bi mnogo vidjeli kao postavljanje lopte na bijelu tacku ali na sopstvenom golu.

    Svidja mi se Multicom ali ovakve prozivke (iako se ne pominje konkretna konkurentska prodavnica) su obicno kontra-produktivne.

    Nego necu dalje niti u detalje jer ne vjerujem da je isuvise relevantno na ovoj temi.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  19. #144
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,390
    Thanks Thanks Given 
    5,516
    Thanks Thanks Received 
    4,935
    Thanked in
    2,066 Posts

    Default

    @Fidel

    Font ne mora biti njihovih ruku djelo da bi dizajn bio originalan, a ostali elementi se mogu naci po internetu, konkretno slika zenske sa pijeskom je public domain. A telefon je vjerovato mockup kome je promjenjena pozadina
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  20. #145
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default



    na koju smo mi stranu zaboga?

  21. #146
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Neka crnogorskim trgovcima price o dizajnu. Dovoljno ce bit da ne prodaju refurbisovane stvari kao nove.

  22. #147
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Nije baš tako jednostavno. Možete biti najbolji stručnjak (zanatlija, doktor, inženjer itd) u određenoj oblasti ali doći do poslova je najbitniji zadatak svakog biznisa.
    Crnogorsko tržište je malo, i ovdje nije lako uspjeti ako radite pošteno i bez većih početnih ulaganja.
    Konkretno kod zanata je dodatni problem zaostao od doba komunizma jeste što se zanati ne cijene. Polako počinje da se to mijenja mada sporo, recimo kuvari bivaju sve plaćeniji ali mnoge druge profesije su zapostavljene.
    Primjer iz moje branše, u USA bez problema ljudi kupuju Apple računare po 2000$ i skuplje, kad dođe vrijeme za popravku nije im teško izdvojiti i do 500$ za popravku.
    Kod nas ljudi plaćaju te iste Apple računare još skuplje ali kad dođe vrijeme za popravku nisu spremni izdvojiti ni 50eur no kukaju kako je skupo.
    Sto se tice crnogorskih zanatlija najbitnije je da imas uvjerljivu pricu pricinu da si na jeziku jak. Kao I sve ovdje. Jednostavno da tares jezikom musteriju da jedva ceka da ode pa sto mu Bog da. Ogroman broj ih jedva da zna da radi taj neki zanat, vecina ce ti posa zavrsit polovicno. Nemoj za to da optuzujes komunizam vec izrazeni rasizam kod ljudi u Crnoj Gori. Zanatlija je tamo neki Ciganin, Srbijanac prosto nedostojan, niza kasta u odnosu na tamo nekog umisljenog parazita sa budzeta.
    Nemoj da zaboravis da novac u Crnoj Gori ima uglavnom fukara koja ne placa sa osmjehom nego sa marijasima (sitnim novcicima). Imas dosta doduse mladjih ljudi koji se pozdrave makar I na pola godine sa svojom radnjom I odu preko okeana.

  23. #148
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Odavde je jedino ispravno otić. Narod je najveći problem.
    Valjda zato što su Turci tlačili toliko ljeta. Osudite neka sam rasista ali zaista ne mogu da nađem što su nama Turci ođe dobro donijeli.

  24. #149
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,001
    Thanks Thanks Given 
    5,016
    Thanks Thanks Received 
    2,423
    Thanked in
    1,305 Posts

    Default

    Rasista ako mrzish Turke?Valjda si shovinista,tvoj problem svakako,a Turci ko Turci,varvarski,nazadan narod... oni su krivi,aha.
    ...

  25. #150
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,322
    Thanks Thanks Given 
    14,736
    Thanks Thanks Received 
    4,086
    Thanked in
    2,068 Posts

    Default

    Ma kakvi, oni su poznati po dobru na ovim prostorima. Trebalo bi im zahvaliti što su bili ođe 500 godina.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Page 6 of 104 FirstFirst ... 23456789101656 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Ludilo racunari po ludilo niskim cijenama
    By Rhamses in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 10
    Last Post: 24-08-15, 10:25
  2. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  3. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32
  4. O Đurdevu uranak se sprema, ništa lepše od
    By englezovic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 06-05-04, 23:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •