Page 8 of 104 FirstFirst ... 4567891011121858 ... LastLast
Results 176 to 200 of 2576

Thread: Ludilo mozga u CG i šire

  1. #176
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Ja se danas okupah na Vrazje. Eto Fidel mozda smo se I sreli :-)

    Nego, sta je fora jel ima virova I jel opasno za kupanje u odredjenim djelovima.

    Kako sam ga preplivavao osjetio sam da pri sredini ima malko mreskanja I strujanja od vjetra. Kao da blago vuce dolje ali nije strasno. Jedino ako neko crkne pa se prepadne I ufati ga panika moze bit opasno. Zbilja, ima li opasnih djelova??

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  2. #177
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,338
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    Nemoj tako, Fidel, najveći je problem hrvat koji hoće da pliva u jezeru...
    Mozes li da skapiras da to zakupac jezra brani? I da je opasno jer coek moze da se nagrdi? Zabacen niz udica da se iskasapi, oko nagrdi, vene pokida?

    Hrvat jeste problem jer se namjerno pravio lud, namjerno provocirao.

    I danas su se ljudi kupali, kampovali, mi rostilj pravili sve kull kad ima normalnih ljudi. Mahnes plivacu aloo pazi se i dovoljno pametnom.

    A ti si garant neki hrvat pa se nasa uvrijedjen

    Onaj sa kamp prikolicom je lik koji uvece cuva jezero, neka vrsta strazara. Lagan lik. Brat
    Last edited by REALista_05; 10-08-19 at 23:35.
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  3. #178
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Hrvat, hrvat, nema većeg od mene
    Roštiljali, kampovali i još ako se upecalo što sitno - znači sve što je zabranjeno, a ja hrvat koji bih da se okupam sam problem

  4. #179
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,338
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    Hrvat, hrvat, nema većeg od mene
    Roštiljali, kampovali i još ako se upecalo što sitno - znači sve što je zabranjeno, a ja hrvat koji bih da se okupam sam problem
    Kupili ribu, nju na rostilj, par komada upecali i banja.

    Ali opet nisi ukapira, zoves lika da mu objasnis i on se pravi lud ukupno 5 puta. I sesti put trazi na engleski jer mu je bezbijednost ugrozena..

    Kako to mozes da mi prevedes. Neko te upozorava i ti se pravis lud i namerno provoviras na isti nacin dva dana za redom i kaze ja se osjecam ugrozeno zato zelim na engleski da pricam..

    Aj prevedi mi to, hrvoje iz splita
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  5. #180
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,352
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    Kupili ribu, nju na rostilj, par komada upecali i banja.

    Ali opet nisi ukapira, zoves lika da mu objasnis i on se pravi lud ukupno 5 puta. I sesti put trazi na engleski jer mu je bezbijednost ugrozena..

    Kako to mozes da mi prevedes. Neko te upozorava i ti se pravis lud i namerno provoviras na isti nacin dva dana za redom i kaze ja se osjecam ugrozeno zato zelim na engleski da pricam..

    Aj prevedi mi to, hrvoje iz splita
    Mislim da je ukapirao kolega veoma dobro al' isto tako vidi besmislicu i u onima koji rostiljaju, kampuju, ubijaju sitnu ribu i slicno a sve je valjda zabranjeno?

    Hrvat il' ne, taj je definitivno poremecene glave ako se stvarno tako ponasao. Cisto me interesuje na osnovu cega ste zakljucili da je Hrvat, da nisu "DA" tablice?

  6. #181
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    Mozes li da skapiras da to zakupac jezra brani? I da je opasno jer coek moze da se nagrdi? Zabacen niz udica da se iskasapi, oko nagrdi, vene pokida?

    Hrvat jeste problem jer se namjerno pravio lud, namjerno provocirao.

    I danas su se ljudi kupali, kampovali, mi rostilj pravili sve kull kad ima normalnih ljudi. Mahnes plivacu aloo pazi se i dovoljno pametnom.

    A ti si garant neki hrvat pa se nasa uvrijedjen

    Onaj sa kamp prikolicom je lik koji uvece cuva jezero, neka vrsta strazara. Lagan lik. Brat

    ko je zakupac javnog jezera?
    i kako je to 'zabranjeno' kupanje, kad na info tablu koju je izbacio Fidel jasno pise 'kupanje na sopstvenu odgovornost?'
    ja koliko razumijem, a valjda razumijem, to nema nikakve veze sa zabranom.
    Forever young, i want to be forever young

  7. #182
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,948
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,332
    Thanked in
    1,863 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    I danas su se ljudi kupali, kampovali, mi rostilj pravili sve kull kad ima normalnih ljudi. Mahnes plivacu aloo pazi se i dovoljno pametnom.


    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    Kupili ribu, nju na rostilj, par komada upecali i banja.
    Možda bude jasnije...
    Ne znam kako ne vidiš da ste vi problem a ne osoba koja pliva...

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  8. #183
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,244
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,564
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Samo cu jedno napisat' - LUDILO MOZGA.

    Poyyy

    Sent from my OnePlus One
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  9. #184
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,338
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Mislim da je ukapirao kolega veoma dobro al' isto tako vidi besmislicu i u onima koji rostiljaju, kampuju, ubijaju sitnu ribu i slicno a sve je valjda zabranjeno?

    Hrvat il' ne, taj je definitivno poremecene glave ako se stvarno tako ponasao. Cisto me interesuje na osnovu cega ste zakljucili da je Hrvat, da nisu "DA" tablice?
    Dokon sam jutros posto me sunce spicilo i ne mogu nikud pa da ponovim istu pricicu jos koji put. Mejbi bude jasnije

    Dodjes kupis dozvolu 15e. Pecas. Peca jos grdilo ljudi oko tebe. I dolazi lik u 18h da prepliva citavo jezero namjerno stranom dje ljudi pecaju i dje su zabacili.

    Ako ti se toliko pliva, mozes komotno drugom stranom j*be mi se. Ali ne, on namjerno bas bas dje su svi. I to radi namjerno jer je dan ranije cuvar pokusa da ga dozove i ukaze mu na opasnost, a i j*beni ljudi su kupili dozvole da pecaju!

    Jezero je #1 namijenjeno za pecanje, poribljeno je, zakupac ima takva pravila kakva ima na tabli.

    ***Mozda su ta pravila u medjuvremenu promijenjena?? To vam nije palo na pamet? Pa nije sve dodato na taj bilbord, sta li je vec. ***

    Dakle, i ja bi se kupao ali prvi dan nam je rekao cuvar da ne moze da se pliva u taj dio dje se peca. Imas mjesta dje mozes da se kupas. Niko te nece vadit iz vode pa da je sam Bog reka nema plivanja. Ali postoji dio koji nije za plivanje.

    Takva pravila se tamo primjenjuju i najbitnija su izgleda. Nisam ih ja izmislio sad nego takva su u praksi.

    Da se vrnem na ovog debila, pokusali su da mu docaraju da je opasno, on iskulira. Prilazi mu strazar prvi put do njega on se pravi da ga ne vidi i odma opali na drugu stranu. I to isto ponovi jos 4-5 puta.

    Prvi dan ga je cuvar iskulirao posle par pokusaja da ga opomene jer je mislio da je ovaj gluv ili lud. Pa aj kuluraj. A drugi dan je namjeno sve radio da provocira i na sve to se pravio gluvi englez i rekao mene je ovdje strah, ugrozen sam. Ne smijem da govorim moj jezik.

    Je li jos nekom to cudno ili samo meni?? Plivas sprdas se i kazes mene strah. Pa ako te strah sto si dolazio koji k.
    Quote Originally Posted by technus View Post
    ko je zakupac javnog jezera?
    i kako je to 'zabranjeno' kupanje, kad na info tablu koju je izbacio Fidel jasno pise 'kupanje na sopstvenu odgovornost?'
    ja koliko razumijem, a valjda razumijem, to nema nikakve veze sa zabranom.
    Zakupac je zakupac. Sami saznajte kad vec sve znate.

    Kupanje je u praksi zabranjeno u dio koji se peca. Jer ima tonu udica i svega i svacega, a to jezero nije ni malo naivno da se kupas po sredini jezera.

    Sto se tice jednog slobodnog centimetra zemlje izvan te vodurine iz jezera, to nije u nicijem vlasnistvu koliko ja znam i da jeste tu si kao svoj na svome.

    Ima kampera i idealno je za tako nesto ako oces da iskuliras u prirodi. I ako si normalan da ne ostavljas smece niko te nece dirati.

    Ja sam tamo bio 20 puta i ako bi dosao samo da odmaram i setam oko jezera uvijek bi moje grickalice i moje "smece" pokupio, cak i tudje koje vidim jer se jezim od smeca u prirodi.

    A vi valorizujte prelijepo malo jezero, u koje je voda cista i zdrava ka dusa. Dodjite da pi*ate i se*ete u jezero. Kupajte se, donesite camce i duseke i kulirajte, bacajte u njega smece.

    Napravite turisticko smetliste za kupanje I ono cisto zdravo sto ima u jezeru od zivota unistite kao i svudje dje se turisti i kupaci pojave.


    E to je pravo ludilo mozga, vidis malu saku vode, uskaci i pravi sutomore od njega.. Poyy
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  10. #185
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    xaxxaxa, ko ti drma kavez kralju, sto meni prikaci kralju bacanje smeca, pisanje, sraanje u jezero, camce i duseke, valorizaciju, pa nema osobe u CG kojoj bi vise pristajalo ovo sto si meni etiketirao, do tebe same, jer zakljucujuci po tvojoj pisaniji po temi, uspio si da prekrsis skoro svako pravilo ponasanja na jezeru i to sve za jedan. bravo legendo, sad ti je svako drugi kriv. idi brato pecaj nesto, i ne daj tim Hrvatima da se kuurcinjaju tuda.
    Forever young, i want to be forever young

  11. #186
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,338
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    xaxxaxa, ko ti drma kavez kralju, sto meni prikaci kralju bacanje smeca, pisanje, sraanje u jezero, camce i duseke, valorizaciju, pa nema osobe u CG kojoj bi vise pristajalo ovo sto si meni etiketirao, do tebe same, jer zakljucujuci po tvojoj pisaniji po temi, uspio si da prekrsis skoro svako pravilo ponasanja na jezeru i to sve za jedan. bravo legendo, sad ti je svako drugi kriv. idi brato pecaj nesto, i ne daj tim Hrvatima da se kuurcinjaju tuda.
    Nisam tebi prikacio, nego je za tebe bio vezan samo prvi odgovor o zakupcu. Ostali dio teksta je za sire narodne mase.

    Ali ako si se pronasao u tome onda jeste direkt za tebe
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  12. #187
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Realista, šalu na stranu, dobar si momak Jasno je nama o čemu ti pričaš, i eto se vidi da te pogodilo ponašanje toga kupača i te kako, ali upadaš u suludu situaciju, đe kakvo god njegovo ponašanje bilo, ti ispadaš 5x gori...
    Jer ti koji kršiš 80% napisanih pravila si našao da ti smeta neko ko radi nešto što je dozvoljeno, pa kako god njegovo ponašanje bilo...

  13. #188
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,338
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Ako sam jedno jedino pravilo prekrsio taj dan ne maka se. Ne znam kako dodjoste do toga zakljucka .. ako cemo da govorimo o danu kad je bio tu ovaj degen..

    Dosa da pecam, ponio stap i sendvic. Ako je to mimo propisa ja se povlacim. Nesto sam onda gadno permutova.

    Druga je prica za juce, jesmo ponijeli rostilj, kupili ribu u voli, setali citav dan, samo jedan drug pecao, pili kulirali. Predvece kad su se svi razisli to malo mesa izrostiljali da ne zadimimo nekog ili nekome kvarimo ugodjaj. Pokupili svo smece i otisli.
    A dok su kupaci iza sebe ostavili grdilo smeca.

    Ako je ovo moje veci prekrsa od svega ja cu sledece nedelje da umjesto 15e platim dozvolu 215e, pa eto neka bude kazna. I da se selim iz ove drzave.
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  14. #189
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,364
    Thanks Thanks Given 
    14,797
    Thanks Thanks Received 
    4,117
    Thanked in
    2,083 Posts

    Default

    Nije tebi dobro jutros. :-)

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  15. #190
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,337
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Prekršaj je, jasno piše na tabli
    Zbog relatizovanja smo tu đe smo.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  16. #191
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,338
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Vidim da vi braco i sestre ne citate sve od reda zato smo na celu sa mnom zakomplikovali ovu tupavu pricu.

    Na tablu pise jedno, moze bit da je stara par godina i da je sad drugacije. cuvar koji vodi racuna o jezeru ti kaze da ne mozes to i to. A mozes to i to. Pa ti vidji.

    Ja sam se vodio po osobi koja je zaduzena da vodi to mjesto.

    I zalazem se da kampovanje, rostilji i plivanje na takvim mjestima bude zabranjeno. Da sluzi samo jednoj namjeni, ako je za pecanje za pecanje i laganu setnju.

    Ako je za kamp, onda za kamp i kupanje.

    Log out
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  17. #192
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    ja iskreno ne vidim razloga da idje bude zabranjeno rostiljanje (posto i sam volim rostiljske izlete), uz neke preduslove, npr. da na toj lokaciji bude neko mjesto bas predvidjeno i postavljeno za rostilj, nista velelepno, samo par kamenja u krug ili sl, ili ako neko vec donosi svoj gusani rostilj, da bude neko predvidjeno mjesto za to. uz naravno glavni uslov, da se sve, i najmanji dio smeca pokupi i ponese u kantu, ili ako nema kante, da se ponese sa sobom, al to je kod nas ve c Utopija.
    Forever young, i want to be forever young

  18. #193
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    "Moj Skutere"

    je li ovo 'Ludilo Mozga' ili za neku drugu temu , tipa sta vas nervira ili tako nesto?

    (Fidele ti prebaci gdje mu je ime)

    P.S. "Ja sam mislio da su se vremena promjenila"
    Last edited by napalm; 11-08-19 at 11:04.

  19. #194
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    Ako sam jedno jedino pravilo prekrsio taj dan ne maka se. Ne znam kako dodjoste do toga zakljucka .. ako cemo da govorimo o danu kad je bio tu ovaj degen..

    Dosa da pecam, ponio stap i sendvic. Ako je to mimo propisa ja se povlacim. Nesto sam onda gadno permutova.

    Druga je prica za juce, jesmo ponijeli rostilj, kupili ribu u voli, setali citav dan, samo jedan drug pecao, pili kulirali. Predvece kad su se svi razisli to malo mesa izrostiljali da ne zadimimo nekog ili nekome kvarimo ugodjaj. Pokupili svo smece i otisli.
    A dok su kupaci iza sebe ostavili grdilo smeca.

    Ako je ovo moje veci prekrsa od svega ja cu sledece nedelje da umjesto 15e platim dozvolu 215e, pa eto neka bude kazna. I da se selim iz ove drzave.
    Pa fino pise zabranjeno rostiljanje.

    Jeste li vracali primjerke koji nijesu dugacki preko 30cm??

    To sto neki lik koji je tu cuvar, posto ga castite limenku piva, malo slobodnije tumaci pravila to vas ne oslobadja odgovornosti za krsenje pisanih pravila.



    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  20. #195
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Pazite ovo ludilo mozga:


    https://radiojadran.com/divljanje-ko...s-izletnicima/


    Tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  21. #196
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    pa to je napalm vec izbacio
    Forever young, i want to be forever young

  22. #197
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Oprosti, potrešen prizirom ne vidjeh napalmov post

    Tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  23. #198
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    2Fast4U )))))


    Ali pakao sta se chini:!

  24. #199
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Oprosti, potrešen prizirom ne vidjeh napalmov post

    Tapatalk

    xxaxaxa, oprosteno ti je :-D



    eh, kad te ovo potresa, ti ka da si neki Njemac, presli smo mi ovu igricu davno :-)
    Forever young, i want to be forever young

  25. #200
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Jes da nije CG ali je ludilo mozga definitivno...

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

Page 8 of 104 FirstFirst ... 4567891011121858 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Ludilo racunari po ludilo niskim cijenama
    By Rhamses in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 10
    Last Post: 24-08-15, 10:25
  2. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  3. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32
  4. O Đurdevu uranak se sprema, ni&#353;ta lep&#353;e od
    By englezovic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 06-05-04, 23:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •