Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 34

Thread: "Ko ako ne MI, kad ako ne SAD."

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    mn.nk.pg.gr.at.
    Posts
    1,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation "Ko ako ne MI, kad ako ne SAD."

    Sve cheshce na forumima, a i na mnogim primjerima van foruma, primjecujem da pokushavajuci da se poseru u neshto shto je neko drugi rekao (i to pametno rekao) pojedinci se chesto u stvari seru u stavove koje i sami potpisuju ili koje su potpisivali. "Oce kaki, nece kaki". Isfrustriranost je i vishe nego primjetna i to posebno kod gore navedenih.
    Nezadovoljstvo svojim zivotom reflektuju na okolinu ili bar pokushavaju da ga reflektuju ne bi li onda njima individualno bilo lakshe u tom kolektivnom negativnom naboju. Da bi imali sa kim da podijele ni malo zdrava i pesimistichka razmishljanja. I shto je najgore, a izgleda da je uslovljeno velikim brojem, premladih ljudi josh uvijek ne formiranih lichnosti ovdje na forumima, veoma lako pronalaze "srodne" dushe. Da li se oni slijepo vode onom "stariji, pametniji", pa obijeruchke prihvataju stavove "iskusnijih" forumasha, ili je neshto drugo u pitanju, josh uvijek pokushavam da razluchim.
    A onda se stariji "iskusniji i pametniji" forumashi zale na pesimizam, kich, nestanak bunta, i sve ostale nedostatke nashe omladine. Primijetio sam i nekoliko onih koji to rade na chak jedan vrlo suptilan, za svaku pohvalu za trud (ako se to moze pohvaliti), licemjeran nachin, vjeshto se prikrivajuci. Svaka im chast, "tiha voda brijeg roni". Prvo lagano, veoma oprezno da ne budu otkriveni, zatruju tu istu omladinu nekim pogreshnim idejama pa onda traze spas iz svojega jada i bijede likujuci time shto su oni protiv stavova koje zastupa vecina u datom momentu, chak drsko se suprostavljajuci. Protiv stavova koje su toj vecini oni sami nametnuli.
    Upravo takvi pospjeshuju mutiranje virusa, dao sam sebi slobodu pa ga nazvao "virus - mladima protiv njih samih", i otezavaju njegovo izolovanje. Da bi ovo drushtvo postalo zrelije, odgovornije za svoje postupke, upravo ti stariji i iskusniji ljudi bi trebalo da vodeci se poukama iz svojih greshaka usmejere nashu omladinu ka prosperitetu na svakom polju.
    Ako oni nijesu uspjeli, (vrijeme je bilo takvo ne krivim ih), da emancipuju ovo drushtvo, podignu nas sa "dna", stvore imidz ove nashe drzave i izgrade jedno kolektivno JA sa chvrstim stavovima i uvjerenjima, pa je onda kao takvu okrenu ka zapadu, onda neka se okanu samosazaljivanja i neka pomognu sadashnjoj omladini da to uradi. To bi, moje je skromno mishljenje, bilo mnogo pametnije nego shto rade to shto rade. Na jednoj temi neko reche da su generacije vaspitavane prije 90/91, zbog svih opshte poznatih deshavanja kasnijih godina, ostale bez “naslednika” kojima bi prenijeli znanje I zdrave ideje. Nijesu !!! Novije generacije su samo zatrovane pogreshnim idealima koje im iz njima nerazumljivih, ali i vecini iole edukovanih ljudi starijih od 20 i kusur godina veoma dobro razumljivih, namecu razni politichari, ratni profiteri i ljudi koji ne biraju sredstva da osvoje trzishte prvo politichko i muzichko pa onda i sva ostala. Oni grade pogreshnu kulturu koju su u tom generacijskom jazu, tom, NE NESTAJANJU, nego stagnaciji prenoshenja ispravih ideala sa generacije na generaciju uspjeli da zapochnu i evo do dan danas odrze.
    Imaju te generacije to u podsvijesti samo ih treba pokrenuti. Nauchili su da drugi za njih rade, ali bi se brzo probudili. Vec se bude. Gledam to iz dana u dan. Uzimaju stvar u svoje ruke. U ovom "bellum omnium contra omnes", ratu svakog protiv svih, vidim da se mnogi bude. Moja i po par generacija ispod i iznad prvenstveno, a zatim i sve ostale. Pomognimo im ako su vec naucheni da sve neko drugi radi za njih da se i oni probude pa onda radimo zajedno.
    Proshle nedjelje sam bio na demonstracijama studenata u Atini. Trebate da vidite koja je tu organizacija i sloznost prisutni. Jedni drugima otvaraju ochi. Od kamena temeljca - STARIJIH, pa sve do najmladjih, (osnovaca chak) svi prepoznaju maliciozne ideje i zajedno se bore protiv istih. Nema zdrave drzave, bez zdrave omladine. Jebesh politichke partije, oni su najveca opozicija trenutnoj vlasti. Sve se odvija relativno mirno. Izadju na ulice, pjevaju, igraju, malo vichu (ima i incidenata, ali sve u svrsi napretka) i poslije par dana eto nove uredbe ili amandmana zakona. Jedni druge edukuju. "Pobune mladih vrijedne su koliko i iskustva starih" zato se ostavimo corava posla i ne trazimo milostinju otvorenom, nego, svi zajedno, slobodu i napredak skupljenom shakom. Ozivimo bunt. Savladajmo ochaj. Vratimo nadu.
    Nijesam mogao, da vam ovo ne ispishem. Jednostavno mi je, duze vrijeme razmishljajuci o svemu, doshlo da podijelim sa vama svoje mishljenje o svemu shto se deshava kod nas, da vidim koliko vas dijeli isto i koliko vas je spremno da se probudi. Da uzme stvar u svoje ruke. Da se ujedini u cilju napretka. Da se okane one "Da komshiji crkne krava". Ne znam za vas, ali shto se mene tiche (a i mnogih drugih koje znam i sa kojima ne rijetko razgovaram na ovu temu) ovo zasigurno nece ostati prazna pricha. Sad odoh da spavam jer imam 4 ispita ove nedelje. Da uzmem tu diplomu shto prije i da se vraim za stalno u CG pa onda da krojimo sudbinu.

    Topik je postavljen na "sve i svashta" zato shto ga posjecuju manje vishe svi forumashi. Od najmladjih do najstarijih, od politichki do apolitichki nastrojenih itd itd itd

    Ajte u zdravlje.
    Last edited by Avetinjak; 07-11-06 at 05:44.
    -dico tibi verum libertas optima rerum nunquam servili sub nexy vivito fili-

  2. #2
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Californication
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko ti je trebalo da skrpis nesto ovako
    Ima tu nekih stvari s cim se neslazem ali ima i dosta s kojim se slazem 100%:
    Nemam vremena da postavim post u ovom trenutku sad ali ako ugrabim malo vremena sutra mozda
    NOTHING IN LIFE IS CERTAIN BUT TAXES AND DEATH

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    mn.nk.pg.gr.at.
    Posts
    1,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    10 minuta obrade i pisanja. Godine gledanja, slushanja, razgovaranja i razmishljanja. Prozivljavanja.

    Nego odma pochesmo neozbiljno, a ja bih bash zelio da ispitam stanje svijesti kod nashe omladine. Bar ove koja posjecuje forume.
    Last edited by Avetinjak; 07-11-06 at 05:50.
    -dico tibi verum libertas optima rerum nunquam servili sub nexy vivito fili-

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Avetinjak View Post
    a ja bih bash zelio da ispitam stanje svijesti kod nashe omladine. Bar ove koja posjecuje forume.
    zar postoji svijest na forumima? ja sam mislio da je ovo mjesto dje svi dodjemo da pljujemo jedni druge...

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,701
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    @Avetinjak
    odlichno napisano,svaka chast...

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Debata na forumima je kao "specijalna" olimpijada- i ako pobijedis, opet si tenkre. Vise sam se puta na sopstvenom primjeru uvjerio
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

  7. #7
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,880
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,415
    Thanked in
    2,223 Posts

    Default

    Kolektivno ja? Zar nije i to vsrta konformizma? Makar ti to mislio u pozitivnom smislu. Svako krupno grupisanje za mene ne moze biti dobro. Nije tacno da su vaspitani ljudi samo prije pocetka devedesetih. Samo sada druga sorta ljudi dolazi do izrazaja. Usput, sta je omladina na forumima? Ne mislim da ima previse ljudi u 40-im, 50-im i 60-im godinama. Vecina ih je mladja od 30.
    Ne moze se do bilo cega nalik na demokratiju i zdravo drustvo doci protestima na ulici. Mozda do nekog prelaznog rjesenja. Mozda. Mozda. Zbog toga i kod nas ljudi koji su dosli do vlasti nasilno ne mogu da nas izvade iz njasra u koje su nas sami uvalili.


    I ja sam za promjene. Sto prije. Doduse, nemam ideju kako da se ostvare.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  8. #8
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Thumbs up

    Htjeli mi to priznati ili ne,"tranzicione glavobolje" kojima je izložen prosječan naš čovjek već 15ak godina
    ostavljaju itekako dubok trag.Omladina je svakako jedna od najboljih slika sumorne svakodnevnice.
    U trci za boljim životom,brzom zaradom,snalaženjem na 1001 način zaboravljaju se neke "osnovne"
    vrijednosti,zaboravlja se da postoji to "svoje ja",a sve zbog podređenosti trenutnim i srednjeročnim
    interesima tipa "prećutaću,otrpjeću,valjaće mi sjutra za posao,moćiće da mi završi to i to" itd.

    U maloj sredini gdje se sve zna teško je izvesti neke radikalnije izmjene;teško,ali ne i nemoguće.
    Ne znam koliko je ovaj vid sajber buđenja svijesti dobar i djelotvoran,ali naravno da je i to bolje nego nastavak
    kolektivne apatije-možda ako ga gledamo u smislu nekog novog početka i ne bude tako loš.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma mi smo najpametniji mi smo najbolji i bolji od samih sebe a kamo li od drugih nema nas vecih i postenijih a kako vas zaebah
    pf pa$a sorta (prvo od mene pocinjem koga ne pomenem taj ne postoji)
    nego salu na stranu toliko smo veliki da je sprdnja i zajedljivi sprdnja a pamet nam je jaca strana !
    nema srece dok se ne istrijebimo i na novo rodimo !
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  10. #10
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    ovo je nesto najbolje sto procitah na forumima ko zna otkad..
    Kako Vaša bolest ?

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    mn.nk.pg.gr.at.
    Posts
    1,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad sam doshao sa faxa i prvo ocu da se pohvalim da sam polozio dva ispita Organizational Behavior i Central Information Systems

    Mugi

    -O tome ja pricham. Ne dolaziti odje da pljujemo jedni po drugima zato shto slushamo razlichite vrste muzike, shto imamo podijeljena mishljenja o nekim stvarima i da mlatimo praznu slamu, nego dolaziti i razgovarati na osnovama lijepih medjuljudskih odnosa. Od toga pocheti.

    Demijan

    - Treba mladi da se probude. Mlade ce mladi i malo stariji od njih probuditi. Ja se evo trudim da mojom prichom bar malo podstaknem mlade ljude na razmishljanje o tome da se i oni pitaju i da mogu dosta toga da promijene. Pa i da ochistimo tudja ***** nije sramota ako se pochne pravilno razmishljat poslije toga. A sa tim govnima pochistit i te koji su ih izasrali.

    Chatnick

    - Sve ja to znam. Ali ostace ovo nekima u podsvijesti barem. To mi je cilj. Da im bar krmeljine ochistim ako vec ne mogu ochi da im otvorim. Naravno ovo kazem pod pretpostavkom da sam u pravu, ali poprilichno sam siguran u to da jesam. Opet kazem poprilichno jer nijesam zadrt pa da mislim da je sve ovo shto sam rekao u potpunosti ispravno, ali na neki nachin siguran sam da jeste. Fleksibilnost u moru ispravnog nas dovodi do najboljeg rjeshenja.

    NHM

    - Glupo bi od mene bilo voditi se idejom da bi trebalo da smo svi poptuno isti i slozni po svakom pitanuju. Kad sam rekao "kolektivno JA" mislio sam da izgradimo integritet i identitet ove drzave na bazi razlichitih mishljenja svih nas. Da imamo vishe razlichitih kuca pod jednim zajednichkim krovom chiji ce se zivot bazirati na medjusobnom razumijevanju, a ne pljuvanju jednih po drugima i obratno. Kad sam rekao stariji mislio sam na sve starije od 24 - 25 godina jer morash priznati vecina takvih je i dalje vjerna nekim zdravim idealima samo su pritisnuti svakodnevicom, ali pocheli su da se bude. Nijesam rekao da mladje generacije nijesu vaspitavane samo sam rekao da su vaspitavane na nekim drugim osnovima. Po nekoj drugoj skali koja je znash i sam/a poprilichno nisko pala. Poremecen je sistem vrijednosti. Oni nikad nijesu znali za drugachije. Mi jesmo iako smo djeca komunizma i kasnije kvazi-demokratije. Zato mi treba da im otvorimo ochi. Shto se tiche protesta, tu se manje vishe slazem, ali znash i sam/a da nema revolucije bez odredjenog zrtvovanja. Pa i do prelaznog rjeshenja. Shto da ne !? To je korak naprijed. Sve je bolje od ovoga.

    Tha_Maddog

    - "Teshko, ali ne i nemoguce". Eto ga !!! O tome se radi. O tome ja pricham. Znachi nije nemoguce. Trnovit je put do zvijezda, ali postoji. Trenutno nemam drugi nachin na koji bih shirem auditorijumu mogao da kazem ono shto mislim tako da su forumi idealni za pochetak.

    TiJaNaaaA

    - Bez uvrede, ali pomenuh gore vec kako treba da se okanemo mlacenja prazne slame. Dok god budemo tako razmishljali necemo nishta napravit. Roditi se ponovo ne mozemo, ali preporoditi mozemo. Pesimizam je nadin dzelat.

    DJuzla / milicaaaaaaa

    - Nijesam ovo pisao da bih bio pohvaljen, ali hvala u svakom sluchaju Ne znam koliko milicaaaaaaa ima godina, ali ti si Braleticu taman na vrijeme da uzmesh stvar u svoje ruke.
    Last edited by Avetinjak; 07-11-06 at 19:57.
    -dico tibi verum libertas optima rerum nunquam servili sub nexy vivito fili-

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    mn.nk.pg.gr.at.
    Posts
    1,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Morate me nauchit kako se koristi onaj multiple quote ??
    Chas imam ovu ikonicu, chas nemam.
    -dico tibi verum libertas optima rerum nunquam servili sub nexy vivito fili-

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Avetinjak View Post
    Organizational Behavior
    U tesko ti to bilo polozit! Koliko si dobio?

    Edit: Nemam sad vremena ovo da iscitam pa cu kasnije! :-)
    Last edited by shrek; 07-11-06 at 20:29.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    mn.nk.pg.gr.at.
    Posts
    1,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    U tesko ti to bilo polozit! Koliko si dobio?
    A

    Aj sad edituj svoj post i odgovori mi kakvo je tvoje mishljenje na temu koju zapocheh.
    -dico tibi verum libertas optima rerum nunquam servili sub nexy vivito fili-

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    avetinjak
    ja sam ti nepopravljivi optimista i vjeciti entuzijasta samam samo sebe mijenjam al tesko da mogu na sire mase uticat
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    mn.nk.pg.gr.at.
    Posts
    1,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    avetinjak
    ja sam ti nepopravljivi optimista i vjeciti entuzijasta samam samo sebe mijenjam al tesko da mogu na sire mase uticat
    Ti sama ne previshe. Ja sam ne previshe. Ali ja, ti, Marko, Janko, Mirko, Slavko, Sladjana, Dragana, Biljana ..............................
    -dico tibi verum libertas optima rerum nunquam servili sub nexy vivito fili-

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znam ja to ! ali ma ljudi kojima je super ovako znas to je moderno i nase...
    lako je meni znas za sebe zanm za par ljudi znam ali dalje nemam pojma a znam i za par koji su kontra iz isth razloga gore !
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  18. #18
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Misljenja sam da nema radikalnim promjena, promjena preko noci, da kratkorocni planovi ne uspijevaju, vec da se scve velike promjene desavaju postepeno, pocevsi od najmanjih jedinica tj. da bi promijenili drustvo u kom zivimo prvo treba izgraditi samokrticnost i sposobnost prihvatanja zdrave kritike i promijeniti stvari koje uvidimo, a to dalje postepeno prenositi na svoju okolinu. To donosi promjene na globalnom nivou i uopste nije lako kako izgleda

    p.s. mislim da godine života i nijesu presudne za ovakve stvari a stara sam kao Grčka
    Kako Vaša bolest ?

  19. #19
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Avetinjak View Post
    Ti sama ne previshe. Ja sam ne previshe. Ali ja, ti, Marko, Janko, Mirko, Slavko, Sladjana, Dragana, Biljana ..............................
    ali sta kad smo svi,mislim posebno na mlade,stravicno podijeljeni i preziremo (mozda je prejaka rijec) sve koji su drugaciji,koji misle drugacije,koji vole drugaciju muziku,koji se oblace drugacije...Za tren su mladi spremni da nekome "prilijepe" etiketu samo na prvi utisak!
    malo vise razumijevanja,postovanja drugih i drugacijih pa mozda se sa takvog temelja moze pricati o nekom zajednistvu u bilo cemu!
    A kad ce to?Pa valjda kad jedno duze vrijeme budemo zivjeli bez svakodnevnih trzavica i stresova,valjda cemo i mi biti trezveniji,no cu ja tad biti postarija

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    mn.nk.pg.gr.at.
    Posts
    1,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ali sta kad smo svi,mislim posebno na mlade,stravicno podijeljeni i preziremo (mozda je prejaka rijec) sve koji su drugaciji,koji misle drugacije,koji vole drugaciju muziku,koji se oblace drugacije...Za tren su mladi spremni da nekome "prilijepe" etiketu samo na prvi utisak!
    malo vise razumijevanja,postovanja drugih i drugacijih pa mozda se sa takvog temelja moze pricati o nekom zajednistvu u bilo cemu!
    A kad ce to?Pa valjda kad jedno duze vrijeme budemo zivjeli bez svakodnevnih trzavica i stresova,valjda cemo i mi biti trezveniji,no cu ja tad biti postarija
    Pa ja to i velim. Samo se sa ovom zadnjom rechenicom ne slazem. Dosta je vremena proshlo. Sad smo taman na vakat
    -dico tibi verum libertas optima rerum nunquam servili sub nexy vivito fili-

  21. #21
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Za tren su mladi spremni da nekome "prilijepe" etiketu samo na prvi utisak!
    malo vise razumijevanja,postovanja drugih i drugacijih pa mozda se sa takvog temelja moze pricati o nekom zajednistvu u bilo cemu!
    & malo vise slusanja & osjetljivosti na druge...

    Quote Originally Posted by Avetinjak View Post
    Ti sama ne previshe. Ja sam ne previshe. Ali ja, ti, Marko, Janko, Mirko, Slavko, Sladjana, Dragana, Biljana ..............................
    To je to... :!: Svako da ucini svoj dio koliko moze, za neki boljitak...

    Da je kroz istoriju svaki bogovetni covjek mislio kako eto on sam ne moze nista popraviti, ne bi bilo napretka covjecanstva...
    Last edited by odli; 08-11-06 at 05:01.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,701
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    @avetinjak
    nasta konkretno mislis Tole?

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Tomashe , CMOK!
    kako dobar post...
    Kad bih pisao knjigu o "mladima u tranziciji" , citirao bih te,sto se kaze, u kompleeetu!
    Zivio ti meni i samo nastavi sa ovakvim pametovanjem, al ozbiljno.

    btw, ja sam jednom prisustvovao slicnim demonstracijama, dodushe u Thessaloniki-ju, nijedna vojska kad marshira nije ravna toj omladini !
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    mn.nk.pg.gr.at.
    Posts
    1,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Djuzla ti si otprilike idealna generacija da donesesh promjene kod nas. Moja generacija i ovi malo stariji da vam utremo put da vas podrzimo, a vi da se shkolujete na vrijeme i da nastavite.

    aCid_cOokiE treba da te pitam za jednu drugaricu tvoju a tvoju generaciju DJuzla treba da nastavi cOokiE-va i tako redoooooooom
    -dico tibi verum libertas optima rerum nunquam servili sub nexy vivito fili-

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,998
    Thanked in
    1,935 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Avetinjak View Post
    Morate me nauchit kako se koristi onaj multiple quote ??
    Chas imam ovu ikonicu, chas nemam.
    Avetinjak svaka cast za post, ali kod CG omladine je tesko ista promijenit. Zasto da mijenjam kad mi je i ovako dobro - reci ce ti 80% njih. Strah da zbog tih istih demonstracija, sjutra u politickom menadzerstvu nece nac posao ipak je prejak. Svi su se podijelili u neke klasne grupe. Ne mozes ni rostilj krsteno da organizujes sa drustvom a da se ne nadju 2-3 pametne glave i zakace se oko nekih gluposti, bilo to rivalstvo Milana i Intera, politika, djevojke i slicno.
    Svaka cast za topik
    Evo ja obecavam: kad budem premijer uzecu u obzir ove tvoje kritike. Zaduzicu Djuzlu da to obavezno bude sprovedeno



    E sad kako se radi multiple quote
    Imas pored obicnog Quopte ove znake izvoda " i +.

    Kliknes na taj plus na svaki post koji zelis da Quote-ujes. Odaberes 3-4 posta ili vise koja zels da Quotu-jes i kliknes Post Reply i otvara ti se prozor gdje su svi kvotovani i izmedju njih je napravljen razmak od po jednog reda.
    I onda ispljujes sve te kojimasi se zamjerio
    Aj sad probaj pa mi javi.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. "KO TE U BUNAR BACI, NECE TE IZ NjEGA IZVADITI" !!
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 63
    Last Post: 03-05-05, 01:04

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •