Page 10 of 12 FirstFirst ... 6789101112 LastLast
Results 226 to 250 of 293

Thread: (Ne)kultura u saobracaju

  1. #226
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Pricam i vozim non stop i nema neke razlike specijalne kad neko zna da vozi..
    Naravno ne vozim brzo 50-60..
    Sad su auta sa Bluetoothom pa je to skroz ok

  2. #227
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,124
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Da li si to ozbiljno napisao da više ljudi ubiju oni koji tokom vožnje povremeno zablenu u telefon nego oni koji voze od 100+ km/h !!!!!!!!!!!

    Ajde da poredimo samo slučajeve na ovoj temi

    uzmimo da je svaki slučaj "izgubljene kontrole" prouzrokovan telefonom, ni izbliza ali uzmimo da je tako čisto da ne bi mogao da kažeš da je broj umanjen. I tu cifru uporedimo sa svim paljevinama koji divljaju
    Jesam. Redovno vozim 200, a od ukupno 2 puta u zivotu sto sam udario, udario sam sa 20kmh auto od pozadi dok sam gledao u telefon.





    I mi ovdje ne pričamo o razgovaranju na telefon, nego u blenjenju u telefon, kucanju poruka..

  3. #228
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,147
    Thanks Thanks Given 
    1,009
    Thanks Thanks Received 
    1,610
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Pa vecina ljudi je u ful koncentraciji kad leti...
    Medjutim drugi ljudi nisu, tako da kad neko drugi kiksa, sa 50 mu opsujes sve zivo i nastavis, sa 200 se pise po forumu "tragedija"



  4. #229
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    Pricam i vozim non stop i nema neke razlike specijalne kad neko zna da vozi..
    Naravno ne vozim brzo 50-60..
    Sad su auta sa Bluetoothom pa je to skroz ok
    Kakav si majstor voznje

  5. #230
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Realno pričaš moram priznat ahahah
    Jedino je zajebano kad ti zovnes maleru ahaha

  6. #231
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,494
    Thanks Thanks Given 
    2,326
    Thanks Thanks Received 
    4,411
    Thanked in
    2,549 Posts

    Default

    Vala maler ovaj G60, ukopao me zivog, a za to si i ti kriv, indirektno.


  7. #232
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,657
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    I mi ovdje ne pričamo o razgovaranju na telefon, nego u blenjenju u telefon, kucanju poruka..
    Ajde ponovo pročitaj post na koji si odgovorio, ali se ovog puta malo potrudi
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  8. #233
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    287
    Thanked in
    188 Posts

    Default

    limun zuti klio tz ab 009,vozi iz tuza prema podgorici i izbaca limenke iz auta,koliki ma...ac moras da budes da bi to radio

  9. #234
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,019
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Vjerujem da je ova tema prevazidjena, sad su svi vidovi saobracajnog degenerizma postali normalni, posebno u Podgorici.

    Eto svratih juce i ne mogu rec' da sam se iznenadio ali mogu rec' da ne bi mogao u tom saobracaju ucestvovat' duze od po' dana sto sam bio tamo jer se bojim da bi izgubio zivce i zalijepio nekog, cisto da me zelja mine.

    Jes da je bila kisa i to moze uticat' na guzve ali se na to ne bih ni osvrcao vec iskljucivo na nacin voznje koje je eto - postao "normalan".

    Horizontalna signalizacija ne postoji, iako je traka za iskljucivo skretanje... ako ima manje auta onda vele-vozaci u njoj cekaju da nastave pravo. I obratno - iz one za pravo skrecu jer je manje auta bilo u tom trenutku.

    Crveno svijetlo postoji ali samo ako je bas dugo tu. Ako je od skoro ('rano crveno', jelte) onda se prolazi bez problema, posebno ako oni iz okomite ulice jos nisu krenuli ili ne mogu od onih koji su blokirali kompletnu rasksrsnicu. A koji su to? Pa oni koji su opet prosli nakon crvenog jer ako moze onaj ispred da prodje valjda moze i jos jedan iza pa ce proc' nekako... sacekace ovi drugi. A ne ceka niko jer se zuri da se stigne na robotu, da se ne o'ladi rucak, da ne prodje popus' u Deltu.

    O parkiranju po trotoarima i na sred ulice da ne pricam, ne mozes 200 metara prec' istom putanjom a da ne moras da izbjegnes nekoga ko je parkiran ili je "samo stao na minut" na 4 zmigavca po sred ulice. Ispunjeni trotoari su vec 'normala', gdje god je to moguce a da nema onih cunjeva, barikada i sl.

    Polukruzna se rade na sred bulevara, dje god ima rupe. Ukljucujuci i ona mjesta gdje je to izricito zabranjeno. Pa se tu dodatne guzve prave a oni nervozni znaju da izlete u traku do (da zaobidju magarca) pa mi se cini da su to najcesci kontakti... Isto tako skretanja tamo gdje je to zabranjeno, pa cak i sa duplom punom (onamo prema KIPS-u, JUMBO-u ili sto vec). Niko ne ebe zivu silu, idem pa da ako prodjem...

    Nemam sto vise da duzim, posto ste vecina iz PG vjerujem da znate sve ovo i vise se vi cudite mojim cudjenjem n'o sto se ja cudim vasom degenericnom voznjom.

    Izgleda je moto "svi su degenerici, sto ne bi bio i ja... bolje degenerik kao svi nego budala".

    Samo se pitam oce li se one kamere ikad stavit' u funkciju i kako ce to funkcionisat'. Posto garantujem (glavom svojom) da bi na dan bilo materijala dovoljno za hiljade kazni.
    Last edited by Fidel Castro; 30-11-21 at 11:49.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  10. The Following 5 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  11. #235
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,516
    Thanks Thanks Given 
    1,922
    Thanks Thanks Received 
    2,505
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Ja sam bio u petak jedno pola dana, to je kasapnica, vozi se kao po suvom, ali imam osjecaj da taksi najvise doprinosi haosu, niti cekaju, niti gledaju, zaustavlja se bez zmigavaca... Bas nikakvog reda nema.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  12. #236
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    U Podgorici ne znas da li ce onaj sa lijevim skretanjem sacekati da ti prodjes ili ce probati da uskoci prije tebe. Bukvalno svaka raskrsnica kocka.
    Ali budimo realni. Podgorica je najveci grad, ima najvise ucesnika u saobracaju pa se tu onda najbrze i primijeti koliko smo kolektivno nervozni, bezobzirni i bezobrazni.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  13. The Following 2 Users Say Thank You to Dejan For This Useful Post:


  14. #237
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Najjača scena: lijeva ruka na volan, desna telefon i ukrštena na lijevo uvo..
    Umjetnost bez Marije..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  15. The Following 2 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  16. #238
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,517
    Thanks Thanks Given 
    1,038
    Thanks Thanks Received 
    773
    Thanked in
    542 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    U Podgorici ne znas da li ce onaj sa lijevim skretanjem sacekati da ti prodjes ili ce probati da uskoci prije tebe. Bukvalno svaka raskrsnica kocka.
    Ali budimo realni. Podgorica je najveci grad, ima najvise ucesnika u saobracaju pa se tu onda najbrze i primijeti koliko smo kolektivno nervozni, bezobzirni i bezobrazni.
    juce je momak po najvecoj kisi i PAKLU saobracaja zaustavio jebeni zeleni talas ka starome da bi sa mosta iz skroz desne trake (za pravo) skrenuo LIJEVO u Stanka Dragojevica... 10minuta je ceko da ugrabi priliku za tako nesto i drzao traku... ne daj boze da ode pravo pa skrene kod suda ili pu pu okruzi kroz centar tih 5minuta
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  17. #239
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,575
    Thanks Thanks Given 
    10,455
    Thanks Thanks Received 
    4,984
    Thanked in
    2,317 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Vjerujem da je ova tema prevazidjena, sad su svi vidovi saobracajnog degenerizma postali normalni, posebno u Podgorici.

    Eto svratih juce i ne mogu rec' da sam se iznenadio ali mogu rec' da ne bi mogao u tom saobracaju ucestvovat' duze od po' dana sto sam bio tamo jer se bojim da bi izgubio zivce i zalijepio nekog, cisto da me zelja mine.

    Jes da je bila kisa i to moze uticat' na guzve ali se na to ne bih ni osvrcao vec iskljucivo na nacin voznje koje je eto - postao "normalan".

    Horizontalna signalizacija ne postoji, iako je traka za iskljucivo skretanje... ako ima manje auta onda vele-vozaci u njoj cekaju da nastave pravo. I obratno - iz one za pravo skrecu jer je manje auta bilo u tom trenutku.

    Crveno svijetlo postoji ali samo ako je bas dugo tu. Ako je od skoro ('rano crveno', jelte) onda se prolazi bez problema, posebno ako oni iz okomite ulice jos nisu krenuli ili ne mogu od onih koji su blokirali kompletnu rasksrsnicu. A koji su to? Pa oni koji su opet prosli nakon crvenog jer ako moze onaj ispred da prodje valjda moze i jos jedan iza pa ce proc' nekako... sacekace ovi drugi. A ne ceka niko jer se zuri da se stigne na robotu, da se ne o'ladi rucak, da ne prodje popus' u Deltu.

    O parkiranju po trotoarima i na sred ulice da ne pricam, ne mozes 200 metara prec' istom putanjom a da ne moras da izbjegnes nekoga ko je parkiran ili je "samo stao na minut" na 4 zmigavca po sred ulice. Ispunjeni trotoari su vec 'normala', gdje god je to moguce a da nema onih cunjeva, barikada i sl.

    Polukruzna se rade na sred bulevara, dje god ima rupe. Ukljucujuci i ona mjesta gdje je to izricito zabranjeno. Pa se tu dodatne guzve prave a oni nervozni znaju da izlete u traku do (da zaobidju magarca) pa mi se cini da su to najcesci kontakti... Isto tako skretanja tamo gdje je to zabranjeno, pa cak i sa duplom punom (onamo prema KIPS-u, JUMBO-u ili sto vec). Niko ne ebe zivu silu, idem pa da ako prodjem...

    Nemam sto vise da duzim, posto ste vecina iz PG vjerujem da znate sve ovo i vise se vi cudite mojim cudjenjem n'o sto se ja cudim vasom degenericnom voznjom.

    Izgleda je moto "svi su degenerici, sto ne bi bio i ja... bolje degenerik kao svi nego budala".

    Samo se pitam oce li se one kamere ikad stavit' u funkciju i kako ce to funkcionisat'. Posto garantujem (glavom svojom) da bi na dan bilo materijala dovoljno za hiljade kazni.
    S blagim sramom od samoga sebe-potpisujem sve što si rekao

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  18. #240
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,791
    Thanks Thanks Given 
    4,682
    Thanks Thanks Received 
    9,651
    Thanked in
    3,652 Posts

    Default

    Potpisujem i ja sve sem ovo isticanje Podgoričana ka nešto većih degenerika u odnosu na ostale - niđe veze. Može samo kvantitativno da bude više jer PG ima mnogo više stanovnika nego ostali, po glavi stanovnika kvalitetnih degenerika manje-više ima svuđe isto u CG.

    Bješe li ti iz Bara Fidel? Eo prije mjesec dana žena sa troje đece, kamikaza, puni gas slećela sa trotoara (da, parkirana je na trotoar bila) i zakucala se u mog oca, u kola, štete 3500e no srećom nikome ništa bilo nije.
    Onda, bješe li dolje u samo 10 dana razmaka dvije saobraćajne nesreće na fakin ŠETALIŠTE, ulijećali majmuni s kolima na puno šetalište.

    Svuđe ima degenerika fidele no je gustina saobraćaja kod vas dolje takva da nije ni čudo da ti je vožnja relax dolje kad god $edeš u auto
    Kad pomenuh gustinu saobraćaja, $etih se ljetos kad su one katastrofalne gužve vikendom bile, kako su nervozni Barani fatali prečice preko ostrva na sred bulevara jer nisu mogli čekat u koloni.
    Last edited by BiTrAtE; 30-11-21 at 13:45.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  19. The Following 9 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  20. #241
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,655
    Thanks Thanks Given 
    1,244
    Thanks Thanks Received 
    871
    Thanked in
    568 Posts

    Default

    Podjite do Ribarevina i snimite BP tablice sto rade, vecih kamikaza nema u CG


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  21. The Following User Says Thank You to Tripleta For This Useful Post:


  22. #242
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,019
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Potpisujem i ja sve sem ovo isticanje Podgoričana ka nešto većih degenerika u odnosu na ostale - niđe veze. Može samo kvantitativno da bude više jer PG ima mnogo više stanovnika nego ostali, po glavi stanovnika kvalitetnih degenerika manje-više ima svuđe isto u CG.

    Bješe li ti iz Bara Fidel? Eo prije mjesec dana žena sa troje đece, kamikaza, puni gas slećela sa trotoara (da, parkirana je na trotoar bila) i zakucala se u mog oca, u kola, štete 3500e no srećom nikome ništa bilo nije.
    Onda, bješe li dolje u samo 10 dana razmaka dvije saobraćajne nesreće na fakin ŠETALIŠTE, ulijećali majmuni s kolima na puno šetalište.

    Svuđe ima degenerika fidele no je gustina saobraćaja kod vas dolje takva da nije ni čudo da ti je vožnja relax dolje kad god $edeš u auto
    Kad pomenuh gustinu saobraćaja, $etih se ljetos kad su one katastrofalne gužve vikendom bile, kako su nervozni Barani fatali prečice preko ostrva na sred bulevara jer nisu mogli čekat u koloni.
    Naravno da pricam o kvantitativnom degenerizmu kad je pola CG u PG. To je samo logican ishod centralizacije kompletnog stanovnistva.

    Nisam ni pomislio da ce se moj post s'vatit' kao "Bar VS PG", posebno sto Bar nidje ni pomenuo nisam. A ako je ko pricao i pisao o degenericima po Baru - to sam ja. Od kamikaza koji drift-uju onamo oko luke pa do parkiranja po trotoarima. Tako da nemam sto da komentarisem 'incidente' po Baru kojih svakako da ima i cesce nego sto bi trebalo jer se vozi na isti nacin. Niti su Barani manji degenerici niti sam ja to igdje napisao... Uostalom, dobar dio tih degenerika po PG su iz Bara tako da... Nemoj mi se vrijedjat' na gradskoj osnovi jer siguran budi da si onda promasio poentu post-a.

    Mentalitet je naroda, ne Podgorice. Pomenuh Podgoricu jer se zna koliko vise problema ima i koliko se to osjeti ma kojom dionicom po gradu da vozis. Pogotovo danas, kraj novembra, kad sam i napisao post.

    Ljeti komotno moze obrnuto da bude - PG je relativno prazna, nema upola problema koliko ima sad. Po primorju su nesnosne guzve, svako gleda neku precicu da u'vati pa bilo to kontra smjerom, trotoarom ili nekom livadom pored.

    Da se razumijemo - prosao sam dovoljno svijeta da mogu rec' da ima mnoooooogo goreg saobracaja. Nisam jedini koji je bio po recimo Indiji, Egiptu i sl. zemljama a posebno po vecim gradovima. Tu se ne zna ko pije ko placa. Glava u torbi u trenutku kad obrnes kljuc... Mi smo za njih zlatni ali se ne moramo vazda uporedjivat' sa najgorim pod sloganom "Ima i gorih" kao i "Cuti, moze i gore". Valjda co'ek treba da se nada da stvari mogu da idu i na bolje....
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  23. The Following 3 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  24. #243
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Isto su Barani najgori

  25. #244
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,902
    Thanks Thanks Given 
    1,340
    Thanks Thanks Received 
    1,632
    Thanked in
    926 Posts

    Default (Ne)kultura u saobracaju

    Kad vidite pungas il vozim dinamicno naljepnica ili okvir za tablice.... Kreten 1/1 koji preko pune pretice i snima za insta..
    Last edited by stefke; 30-11-21 at 17:07.

  26. #245
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,764
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    3,264
    Thanked in
    1,813 Posts

    Default

    Ja sam poslije preko 100.000 gradske vožnje kroz PG skapirao da ne treba da gledam okolo jer će me srce okinuti.
    Voziš propisima, nadaš se najboljem i da ima neka kamera da snima u slučaju udesa..

    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  27. #246
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    936
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Fidel koji dođe u Podgoricu jednom u mjesec dana kuka na saobraćaj. Ja sam baš dosta po gradu sa autom i jedno vrijeme sam mislio da ću izluđeti. Kunem vam se da mi je dolazilo da ubijem nekog kretena. Ali bukvalno mi je mrak na oči padao nekoliko puta. Očigledno su to vidjeli i ovi "krivci" pa se se sklanjali brže bolje. Ali to ne valja ništa. Zadnjih nekoliko mjeseci sam počeo da kuliram koliko je moguće. Da ne pričam kako je ćerkica reagovala na moje nerviranje i psovke. I supruga koja kaže pa nemoj. A šta bre memoj, Ajde da vidim tebe da svakodnevno toliko cirkulišeš po gradu pa onda kaži nemoj. Uhh. Nerviram se i dok ovo pišem.
    Inače, petak je najgori dan što se tiče saobraćaja u Podgorici. Pretpostavljam da se ovi iz drugih gradova vraćaju svojim domovima.
    Neko pomenu da su taksisti ti koji su najveći problem. Ima i toga. Ali zamislite kako je tim ljudima voziti toliko svaki dan po Podgorici. Plus svakojake mušterije. Ne bih volio da sam u njihovoj koži.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  28. #247
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    1,595
    Thanks Thanks Received 
    1,703
    Thanked in
    1,021 Posts

    Default

    U Pg pokazivac pravca dodatna oprema,svuda ima idiota al kao Pg tesko. Jer je najveci grad u Cg,i sislo sa konca i konopca

    Sent from my Poco X3 Pro using Tapatalk
    Last edited by miovrag; 30-11-21 at 19:53.

  29. #248
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,271
    Thanks Thanks Given 
    736
    Thanks Thanks Received 
    871
    Thanked in
    453 Posts

    Default

    Bogata smo sredina, svaka familija po tri vozila, gorivo se ne mora stedjeti pa se moze i po leb na 200 metara kolima, parking mjesta su takodje povoljna jer vecinom je besplatno parkirati na ulici, na trotoaru, pjesackom prelazu, zelenim povrsinama, ulazima u objekte i ostalim za to namjenskim mjestima.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  30. #249
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,742
    Thanks Thanks Given 
    10,815
    Thanks Thanks Received 
    2,113
    Thanked in
    1,077 Posts

    Default

    Podgoričani znaju da nema nijednog kukalog bulevara na kojem se smiješ prestrojiti u lijevu traku, ako si krenuo ka Hiltonu, Pozorištu, Sup-u, gore ka ex maloj pjaci ili ka bloku V ili bloku VI iz pravca Staroga, ista stvar iz suprotnoga smjera iz pravca Bloka VI ka Starome, nemaš se rašta prestrojavati u desnu traku ako treba da skrrećeš desno od degenerika koji se zaustavljaju na minut i zakrče saobraćaj...a najviše me iritira kad se zaustave u dvosmjernoj ulici i to kao za inat baš nasuprot već parkiranoga auta?! NE kontam dje je mozak pa da pokušaš da malo promisliš pa da staneš dva metra gore ili dolje...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  31. #250
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    17,992
    Thanks Thanks Given 
    702
    Thanks Thanks Received 
    1,886
    Thanked in
    944 Posts

    Default

    1000x sam rekao, evo ponovicu jos jednom...... jedini nacin da se ovo rijesi je makar 4-5 vozila koja cirkulisu gradom i samo snimaju... i svako parkiranje/zaustavljanje dje to nije dozvoljeno, sankcionisati i to sa kaznom koja ima 3 cifre.... i naravno da se onolike kamere koje postoje u gradu stave u svrhu evidentiranja prekrsaja, u smilsu prekoracenja, prestrojavanja, skretanja gdje je zabranjeno i sl...
    a onda lijepo kad ti dodje kazna na adresu....pa jos ukapiras da je to uradio marko markovic kome si prodao auto prije 2g ali ga nije preveo.... eeee onda cemo svi i auta da prevodimo istoga momenta.... pa eto para u budzet i od toga....
    ali kod nas sve ide na foru pusti ne diraj nikoga, izgubicemo glasove.... neka bude anarhija i to je to...

  32. The Following 4 Users Say Thank You to E_K_V For This Useful Post:


Page 10 of 12 FirstFirst ... 6789101112 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kultura pjesaka u saobracaju
    By clickprint in forum Društvena hronika
    Replies: 0
    Last Post: 17-08-15, 14:33
  2. sto vas iznervira u saobracaju?
    By dr dn in forum Sve i svašta
    Replies: 73
    Last Post: 16-03-12, 23:12
  3. Zakon o saobracaju
    By KingofDenmark in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 4
    Last Post: 10-01-08, 23:23
  4. Zakon o saobracaju
    By G in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 17
    Last Post: 13-03-07, 20:34
  5. zakon o saobracaju
    By moon safari in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 53
    Last Post: 28-02-06, 00:39

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •