Results 1 to 5 of 5

Thread: Dje je najbolje uzet Master Card za online trgovinu???

  1. #1
    Join Date
    Aug 2018
    Location
    Danilovgrad
    Posts
    279
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default Dje je najbolje uzet Master Card za online trgovinu???

    Eh ovako, ako sam na pogresno mjesto objavio SORRY

    Ja trgujem preko 5-6 godina na aliexpress sajtu pa komsinica hoce da se navuce na online kupovinu ali ona ima Societe General karticu dje prima platu pa nebih da joj preporucim da koristi tu karticu za online trgovinu pa dodjoh odje da vas pitam.

    Dje je najpametnije uzet Master Card karticu za online trgovinu (Aliexpress, gearbest, ebay itd...) al da je samo na dopunu tj kad hoces da trgujes samo ubacis novac u karticu i kupujes

    Ja imam Hipotekarnu Master Card Premium karticu i preko nje ne primam nista samo sto dopunjavam kad hocu da trgujem nesto. Meni odrzavanje ide 0.40e + 0.50e mjesecno sto dodje ukupno 0.90e. Imam ukljuceno SMS obavjestenje za svaku transakciju pa mi stize poruka svaki put kad nesto kupim ili kad uplatim u karticu.


    Pa preporucite neku banku koja ima dobre usluge za online kupovinu i mora imat SMS obavjestenje. I naravno da ne bude previse skupo odrzavanje kartica sa SMS obavjestenjem

  2. #2
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,873
    Thanks Thanks Given 
    1,476
    Thanks Thanks Received 
    771
    Thanked in
    483 Posts

    Default

    Komsinica otvori jos jedan racun u istu banku trazi karticu i samo prebacuje s racuna na racun kad kupuje mada ako ce da koristi pomenute sajtove moze i s tom od plate nikakav problem.

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  3. #3
    Join Date
    Aug 2018
    Location
    Danilovgrad
    Posts
    279
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by darko cfc View Post
    Komsinica otvori jos jedan racun u istu banku trazi karticu i samo prebacuje s racuna na racun kad kupuje mada ako ce da koristi pomenute sajtove moze i s tom od plate nikakav problem.

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
    Ja evo koristim aliexpress 5-6 godina i imao sam problema x2, x2 mi je skinuto duplo sa racuna a da o tome nisam ni obavjesten bio.

    Primjer: Narucio masinicu za brijanje, mislim da je kostala oko 28e na aliexpress. Nakon uplate ja sam dobio SMS da je skinuto samo 28e i nije bilo problema, onda na kraju mjeseca tj prvog u mjesecu dobio SMS da sam u minusu a trebao sam bit u plusu, sto znaci da mi je skinulo 2x isti iznos tj kao da sam x2 kupio tu masinicu. Prvi put kad mi se ovo desilo ja sam mislio da je aliexpress bio krivac ali na kraju se ispostavilo da je greskom banka drugu uplatu prebacila u neku "Rezervu" ili tako nesto se zove. Onda sam bio u banku i rekao da povrate taj novac tj da prebace sa rezerve na racunu. Ovo mi se 2x desilo pa zato nebih preporucio komsinici da koristi tu karticu jer ne zelim posle da mi grinja oko toga pa bolji pusti djaola

  4. #4
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,873
    Thanks Thanks Given 
    1,476
    Thanks Thanks Received 
    771
    Thanked in
    483 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AMDkorisnik View Post
    Ja evo koristim aliexpress 5-6 godina i imao sam problema x2, x2 mi je skinuto duplo sa racuna a da o tome nisam ni obavjesten bio.

    Primjer: Narucio masinicu za brijanje, mislim da je kostala oko 28e na aliexpress. Nakon uplate ja sam dobio SMS da je skinuto samo 28e i nije bilo problema, onda na kraju mjeseca tj prvog u mjesecu dobio SMS da sam u minusu a trebao sam bit u plusu, sto znaci da mi je skinulo 2x isti iznos tj kao da sam x2 kupio tu masinicu. Prvi put kad mi se ovo desilo ja sam mislio da je aliexpress bio krivac ali na kraju se ispostavilo da je greskom banka drugu uplatu prebacila u neku "Rezervu" ili tako nesto se zove. Onda sam bio u banku i rekao da povrate taj novac tj da prebace sa rezerve na racunu. Ovo mi se 2x desilo pa zato nebih preporucio komsinici da koristi tu karticu jer ne zelim posle da mi grinja oko toga pa bolji pusti djaola
    Ja kazem za societe general koju ja koristim da ima svega ima al moje iskustvo je takvo...

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  5. #5
    Join Date
    Oct 2018
    Location
    Kotor
    Posts
    290
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Ja koristim visa i master,komercijalne banke i kupujem svugde bez problema i bilo kakvih skidanja sa racuna a da ja to nisam upucen.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Info Softver za trgovinu
    By Bugi in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 02-04-17, 23:51
  2. Kupujem Polovnu opremu za trgovinu
    By Wave in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 06-01-14, 16:26
  3. pokemon traiding card game online
    By wwewwe in forum Game Server CG
    Replies: 0
    Last Post: 01-06-11, 18:56
  4. P: Napajanje Cooler Master Thermal Master 420W
    By Sunlite in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 24-10-10, 13:29
  5. Master Card i prva banka CG
    By cpu in forum Internet
    Replies: 7
    Last Post: 03-12-08, 08:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •