Results 1 to 4 of 4

Thread: Bol u donjem dijelu ledja...?

  1. #1
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Bol u donjem dijelu ledja...?

    Ojha,

    Evo i mene sa vjerovatno jednim od "najcescih" problema... Izvinjavam se ako je bio slican topic, ali ne uspjeh da nadjem, ako jeste, samo dajte link i zakljucavajte

    Odakle krenuti i naci pravi uzrok? Fizoterapeut? (ako da koji?), Kiroprakticnar (ako da koji?) ... itd itd ...
    Svakako smatram da prvo treba identifikovati problem, moja pretpostavka je da je u pitanju neki "nerv" ili "zgrcenost misica" ....

    Javlja se najcese pri ustajanju i nakon treninga donjih ledja... i boli u vidu u nasem naroud poznato kao ("SJECNU ME ODJE") ....


    Slusam savjete, siguran sam da je problem rasprostranjen dovoljno, da cu imati sto pametno procitati
    Hvalaaaa
    F.C.F.

  2. #2
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,776
    Thanks Thanks Given 
    140
    Thanks Thanks Received 
    458
    Thanked in
    245 Posts

    Default


    Za pocetak ovo probaj...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #3
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Posto ide ljeto, a i ako imas bazen u svom gradu, nema nista bolje nego ledjno plivanje.

  4. #4
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Killy View Post
    Ojha,

    Evo i mene sa vjerovatno jednim od "najcescih" problema... Izvinjavam se ako je bio slican topic, ali ne uspjeh da nadjem, ako jeste, samo dajte link i zakljucavajte

    Odakle krenuti i naci pravi uzrok? Fizoterapeut? (ako da koji?), Kiroprakticnar (ako da koji?) ... itd itd ...
    Svakako smatram da prvo treba identifikovati problem, moja pretpostavka je da je u pitanju neki "nerv" ili "zgrcenost misica" ....

    Javlja se najcese pri ustajanju i nakon treninga donjih ledja... i boli u vidu u nasem naroud poznato kao ("SJECNU ME ODJE") ....


    Slusam savjete, siguran sam da je problem rasprostranjen dovoljno, da cu imati sto pametno procitati
    Hvalaaaa
    Podji kod dr da se utvrdi tacno sto je. Posle ce ti fizijatar odredit terapiju i vjezbe koje ce sa tobom radit fizioterapeut. Ovo ti je najsigurnije resenje.
    Od kiroprakticara kod nas Savo Radunovic, ali je skup ni da su mu ruke od zlata. Od fizijatara Karanikic, Bokan. Fizioterapeut Milic Raickovic, fale se svi na njga.
    Ako ti pare nisu problem podjes odradis magnetnu u Hipokrat, da ne cekas preko KBC-a. I izbjegavaj vjezbe koje ti ne prijajau. A valjalo bi i da pocines od treninga malo dok se to ne smiri. To bi ti bilo to.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Plac u Donjem Štoju, Ulcinj
    By ribomax in forum Nekretnine
    Replies: 0
    Last Post: 21-08-16, 10:16
  2. U kom se dijelu svijeta nalazite?
    By cincy in forum CG dijaspora
    Replies: 27
    Last Post: 11-08-06, 18:48
  3. Replies: 10
    Last Post: 10-04-04, 18:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •