Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 76 to 100 of 128

Thread: Teretni a nije, 4x4 kao teretno vozilo

  1. #76
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,171
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Đe piše koja je ko kategorija?
    Recimo na ova službena vozila Clio, Dacia, su registrovana kao teretna, jesu li i ona N1?

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Naravno da su N1 kao i sva kombi vozila koja nemaju duple tockove pozadi su do 3,5t ukupne nosivosti, nemam saobracajnu kod sebe da pogledam.
    Last edited by METZ; 01-05-21 at 09:11.

  2. #77
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,942
    Thanks Thanks Given 
    1,500
    Thanks Thanks Received 
    791
    Thanked in
    494 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Mislim da sam već pitao za ovog Lexusa i da je prodat. Ili mi je registracija bila previše. Nešto je bilo. Pitaću danas vala.
    Što se tiče Infinitija rekao bih da je održavan koliko sam mogao zaključiti. A i razlika u cijeni od 4-5 hiljada oatavlja prostora i da se nešto sredi.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    U slicnoj smo dilemi( i ja bih neki suv benzinac ako kako moze) ali samo da znas sav taj entuzijazam koji te sad drzi brzo ce da te prodje kad budes placao neki dio 200+ eura i plus zvao na 10 mjesta da ga nadjes i čekaš ga 5 dana. Samo uzmi to u obzir nista vise. Dobrog majstora s sobom i otvori 4oro oci i srecno

    Sent from my Note-N9750 using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  3. #78
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,517
    Thanks Thanks Given 
    5,386
    Thanks Thanks Received 
    3,877
    Thanked in
    1,532 Posts

    Default

    Razmisli malo extravaganca. Ne zalijeci se. Sacekaj malo. Taj infinity izbjegni. Trazi jos malo. Subaru, honda, imas i one volvo podignute ako to valja ista

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  4. #79
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,789
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,514
    Thanked in
    2,607 Posts

    Default

    I ja bih mu to predlozio. Infiniti je prevelik zalogaj.

    P.S. jebao vas Infinity.


  5. The Following 3 Users Say Thank You to TAKUMI For This Useful Post:


  6. #80
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,413
    Thanks Thanks Given 
    14,881
    Thanks Thanks Received 
    4,176
    Thanked in
    2,110 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by darko cfc View Post
    U slicnoj smo dilemi( i ja bih neki suv benzinac ako kako moze) ali samo da znas sav taj entuzijazam koji te sad drzi brzo ce da te prodje kad budes placao neki dio 200+ eura i plus zvao na 10 mjesta da ga nadjes i čekaš ga 5 dana. Samo uzmi to u obzir nista vise. Dobrog majstora s sobom i otvori 4oro oci i srecno

    Sent from my Note-N9750 using Tapatalk
    Svjestan sam ja toga. Kao i ti pretpostavljam
    Ali je sigurno mnogo veći merak voziti ovog Infinitija nego li Toyotu Rav 4 koja nema praktično ništa od opreme i unutra je što neko reče za đeda. Još je skuplja. Onaj u Novi je ne da ispod 8000. Znači imam fore da uložim 2500 u Infinitija. Samo za početnu razliku. Ja kad sam uzimao Alfu 166 sa 3.0 motorom svi su mi govorili a đe to itd. I sad mi je žao što sam je prodao. Taj zvuk je fenomenalan. Izmami ti osmijeh svaki put. Ovaj Infiniti ima isto paklena zvuk i ide prilično dobro. Treba se što više smijati svakodnevno. Kad dođe taj dio oko djelova pregrmićemo nekako. Ako se bude baš kvario mislim da ne mogu previše izgubiti. Naći će se neka budala kao ja sad da ga kupi.
    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Razmisli malo extravaganca. Ne zalijeci se. Sacekaj malo. Taj infinity izbjegni. Trazi jos malo. Subaru, honda, imas i one volvo podignute ako to valja ista

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Tražio sam. Ali nema. Gledao sam onog XV. Nešto oko 8000 je. Ali je manual. Gepek je prilično mali. Itd. Honda jedino 15000. Ogromna je razlika u cijeni.
    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    I ja bih mu to predlozio. Infiniti je prevelik zalogaj.

    P.S. jebao vas Infinity.
    Hahahaha. Al zato Leksara RX može Sad ću da pitam šta je a onim

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  7. #81
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Ja bih posao napolje i kupio auto koji je odrzavan, odje iskljucivo od prvog vlasnika, upravo racunam kad je covjek kupio auto sa cijenom koliko kosta manji stan da ga je i odrzavao kako treba. Sve drugo osim novog naravno, mislim da je macak u dzaku.

  8. #82
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,413
    Thanks Thanks Given 
    14,881
    Thanks Thanks Received 
    4,176
    Thanked in
    2,110 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Ukopace te u crnu zemlju ako nije odrzavan/ako je zapusten.



    Ovaj je top:

    https://autodiler.me/automobili/prod...-ad106305371me
    Prodat je. Pitao sam ga i ranije.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  9. #83
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    107
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Mene zanimaju Dodge Nitro ili Grand Cherokee WK, eventualno Pathfinder (mada mi je on zadnja opcija, ne svidja mi se kao prethodna dva). Volio bih benzinca, mada moze i dizel. Nitrov dizajn mi se najvise dopada, nekako je timeless, makar meni. Komentari na netu su bas oprecni za njega, ili ljudi nisu nikako zadovoljni sa njim i kazu da je klasicni lemon car ili su odusevljeni. Ima jedan Nitro u Kotor, presao oko 170 000km, na slikama izgleda prilicno ocuvan. Covjek je prvi vlasnik, kaze da je bas vodio racuna o njemu. Poci cu sledece sedmice da ga pogledam.
    Tako da ako vam nije muka pisite vasa iskustva o ova tri terenca i neposredna i posredna.
    Last edited by Josh; 01-05-21 at 10:46.

  10. #84
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,413
    Thanks Thanks Given 
    14,881
    Thanks Thanks Received 
    4,176
    Thanked in
    2,110 Posts

    Default

    Ovo što sam ja čuo za Pathfindera nije ni malo dobro.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  11. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  12. #85
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Ukopace te u crnu zemlju ako nije odrzavan/ako je zapusten.

    gledali smo ga ja i cvx baš je dobar i vidi se da je održavan, vozi ga čoek koji je punpara

    da ja znam u CG valja taj, onaj u Danilovgrad je dobar isto ali je 3.5 i nije na teretno i onaj u Bar od 9800 ista priča kao taj u DG i to su jedina 3 u CG da znam da valjaju od te starije generacije
    She is only here to annoy herself!

  13. #86
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,413
    Thanks Thanks Given 
    14,881
    Thanks Thanks Received 
    4,176
    Thanked in
    2,110 Posts

    Default

    Ovaj iz DG mi je najmanje interesantan. Što se tiče ovog iz HN ima da se uloži. Plin 1000e. Gume neke bolje bar 800. Ima sitnica reče na branicima. Računam tu 200-300. Nema orginal ključ, izgubljen,kaže sa mu traže 250 za izradu novog. Što bi bilo poželjno uraditi. Servis je nedavno odrađen. Računam da bude još 500 za neke sitnice, možda nešto u trapu itd. Ne može preko. Neće ga dati sigurno ispod 5500, a i tu se nećka i ako je toliko na oglasu. Dobro reče NSX, jeste malo težak. Sve to ukupno dođe na nekih 8, 9 hiljada.
    Ovaj iz Bara bi ga dao za 9000. Najvjerovatnije i bar stotinu ispod. Obojica su drugi vlasnici. Ovaj u Baru ima ugrađen Stag kod Mladena, ali nije registrovan kao teretno. Pretpostavljam da bi se mogao registrovati kao teretno. Gume su m+s neke, kao u dobrom stanju. Znači trebalo bi i za njega uzeti gume. Kilometraža slična. @NSX kako se tebi učinio ovaj iz Bara?
    E da, i radije bih 4.5. Kad je bal...

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  14. #87
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,942
    Thanks Thanks Given 
    1,500
    Thanks Thanks Received 
    791
    Thanked in
    494 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Svjestan sam ja toga. Kao i ti pretpostavljam
    Ali je sigurno mnogo veći merak voziti ovog Infinitija nego li Toyotu Rav 4 koja nema praktično ništa od opreme i unutra je što neko reče za đeda. Još je skuplja. Onaj u Novi je ne da ispod 8000. Znači imam fore da uložim 2500 u Infinitija. Samo za početnu razliku. Ja kad sam uzimao Alfu 166 sa 3.0 motorom svi su mi govorili a đe to itd. I sad mi je žao što sam je prodao. Taj zvuk je fenomenalan. Izmami ti osmijeh svaki put. Ovaj Infiniti ima isto paklena zvuk i ide prilično dobro. Treba se što više smijati svakodnevno. Kad dođe taj dio oko djelova pregrmićemo nekako. Ako se bude baš kvario mislim da ne mogu previše izgubiti. Naći će se neka budala kao ja sad da ga kupi. Tražio sam. Ali nema. Gledao sam onog XV. Nešto oko 8000 je. Ali je manual. Gepek je prilično mali. Itd. Honda jedino 15000. Ogromna je razlika u cijeni.Hahahaha. Al zato Leksara RX može Sad ću da pitam šta je a onim

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Mozda malo stpljenja koje moze da se isplati... Sad trenutno se ne moze prodati ni golf a ne nešto takvo čudo... Sam kazes covjek je pun para uzima alfu to treba nesto da ti kaze... Sav taj osmeh na licu vjeruj mi nestane ako se nešto ne daj boze podje po zlu... U cg samo bih Vilsonu dao da mi servisira to a provjeri koliko ce on imati vremena za to... Ne ubijam ti volju samo kazem malo se strpi

    Sent from my Note-N9750 using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  15. #88
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    mnoogo lakše ćeš ugradit plin nego što ćeš ga registrovat na teretno, ovaj iz HN je imao izgleda baš jaku vezu jer njegov je jedini Infiniti u CG na teretno da ja znam

    to na branicima ćeš završit za 150e, ključ original ti ne treba ako se desi taj da izgubiš mogu ti ga u alijans vazda napravit, plin ti je 1000, gume ti ja mogu prodat sa mog 250e continentalke crosscontact jer sam uzeo pirelli četiri skoro nove pošto su mi baš povoljno iskočile(i to bukvalno par dana nakon što sam uzeo continentalke) ali žao mi ove da maknem jer su baš dobre pa sam isplanirao tek iduće god da stavljam ove pirelli, ne znam na kakve sitnice misliš ako mu je servis odradio nemaš ništa da diraš, a ovo ti je sve 1400e, znači sve te 7000 ispada max da imaš top auto sa novim plinom i jeftinom registracijom

    Quote Originally Posted by darko cfc View Post
    Mozda malo stpljenja koje moze da se isplati... Sad trenutno se ne moze prodati ni golf a ne nešto takvo čudo...
    a ono može malo sačekat svakako jer se ovaj u HN neće brzo prodat ali aj mu ti nađi džipa sa dobrom opremom automatik da malo troši i da je jeftina registracija za 7000 pošto veliš da ne može ništa da se proda
    Last edited by NSX; 01-05-21 at 12:33.
    She is only here to annoy herself!

  16. #89
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,413
    Thanks Thanks Given 
    14,881
    Thanks Thanks Received 
    4,176
    Thanked in
    2,110 Posts

    Default

    @Randy Orton će poći danas da ga pogleda pa javiti utiske

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  17. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  18. #90
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,942
    Thanks Thanks Given 
    1,500
    Thanks Thanks Received 
    791
    Thanked in
    494 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    a ono može malo sačekat svakako jer se ovaj u HN neće brzo prodat ali aj mu ti nađi džipa sa dobrom opremom automatik da malo troši i da je jeftina registracija za 7000 pošto veliš da ne može ništa da se proda
    Da trenutno ima nešto dobro ja bih uzeo krenuo sam i ja da gledam sta bilo i mjenjam kriterijume pa povukao ručnu pa cemo cekati da nešto iskoci... Auto je ok ali da ovo covjek vozi mora imati u svakom trenutku makar 2k u steku za ne daj bože... A da je auto sminka jeste...


    Sent from my Note-N9750 using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  19. #91
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,413
    Thanks Thanks Given 
    14,881
    Thanks Thanks Received 
    4,176
    Thanked in
    2,110 Posts

    Default

    Znači ako ga uzmem nisam uzeo dobar auto. Nemoj da se vrijeđamo
    Jel ima nekih specijalnih problema ovakav Infiniti sa 90000 km? Ako je održavan kao što dobijam info da jeste, sa 30 hiljada uvezen kod nas, malo prešao, ne znam zašto ne bi bio dobra kupovina za 5500 eura. Registracija od 250e, potrošnja u cijeni kao na koju Alfu 159. Oprema koju nema dosta novih vozila. 4x4. E naravno da je održavanje nešto skuplje ali ne bi trebalo meni koji prelazim 10-15 hiljada godišnje da napravi ne znam kakve probleme. A kao i što rekoh, sve i da ne bude dobar, ne mogu previše izgubiti. A uporediti onaj auto sa npr. Toyotom Rav 4 koju sam gledao prije neki dan je nebo i zemlja. Pa sve da se ta Toyota nikad ne pokvari.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  20. #92
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,189
    Thanks Thanks Given 
    1,031
    Thanks Thanks Received 
    1,646
    Thanked in
    846 Posts

    Default

    Nemoj ko nedje da se zajebe da kupi onaj narandzasti Infinity (msm da je fx35)
    Vise puta mu je otvaran motor nego vozaceva vrata



  21. #93
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,517
    Thanks Thanks Given 
    5,386
    Thanks Thanks Received 
    3,877
    Thanked in
    1,532 Posts

    Default

    Vidi, za 5-6k mozes i Porsche Cayenne nac pa da ono bas budes sminka sa mogucom samodestrukcijom
    To je luksuzno auto punoljetno
    Sjedi brate sa mirom. I to vjerovanje da neces puno izgubit. Evo sacekaj, vidjeces da ovo nece proc ni godinu. Mislim da lise tebe ga ne zove niko jos kad procitam moze zamjena za sve zivo, samo sto nije rekao nosite ga

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  22. #94
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    za 5-6k nema ovakav kajen + je kajen rupa bez dna

    a i ja mislim da mu ovaj nece proc ni za godinu al njemu treba auto sad a ne za godinu
    She is only here to annoy herself!

  23. #95
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,118
    Thanks Thanks Given 
    413
    Thanks Thanks Received 
    512
    Thanked in
    236 Posts

    Default

    Đe mene neće snaći jedno 10 hiljada sa strane, da ovako ne znam što ću s njima

  24. #96
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,942
    Thanks Thanks Given 
    1,500
    Thanks Thanks Received 
    791
    Thanked in
    494 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Znači ako ga uzmem nisam uzeo dobar auto. Nemoj da se vrijeđamo
    Jel ima nekih specijalnih problema ovakav Infiniti sa 90000 km? Ako je održavan kao što dobijam info da jeste, sa 30 hiljada uvezen kod nas, malo prešao, ne znam zašto ne bi bio dobra kupovina za 5500 eura. Registracija od 250e, potrošnja u cijeni kao na koju Alfu 159. Oprema koju nema dosta novih vozila. 4x4. E naravno da je održavanje nešto skuplje ali ne bi trebalo meni koji prelazim 10-15 hiljada godišnje da napravi ne znam kakve probleme. A kao i što rekoh, sve i da ne bude dobar, ne mogu previše izgubiti. A uporediti onaj auto sa npr. Toyotom Rav 4 koju sam gledao prije neki dan je nebo i zemlja. Pa sve da se ta Toyota nikad ne pokvari.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Nisam to rekao, savjetujem ono kako bih sebe, jer bih volio da budes full zadovoljan, ko zna kako bih i ja sam kiksao da nije bilo Takumija, sad drugacije razmišljam. Ali vidim da si mu se nameracio i nema te sile sto ce te zaustaviti da trgujes

    Sent from my Note-N9750 using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  25. #97
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Jedino neko da me časti vozio bih to, a kupio ne bih ni u snu.
    Da je to dobra kupovina davno bi bilo prodato.

    NSX ne palinjaj ljude ovuda da svašta kupuju

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  26. The Following 2 Users Say Thank You to mneonly For This Useful Post:


  27. #98
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    hoćeš da kažeš da je golf 6 sa pređenih pola miliona i crknutom turbinom za iste pare dobra kupovina? pošto se svaki takav brzo proda
    She is only here to annoy herself!

  28. The Following 4 Users Say Thank You to NSX For This Useful Post:


  29. #99
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    107
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Ekstravaganca, po meni je onaj Infiniti dobra kupovina. Pogledaj ga, probaj i ako ti se svidi, dogovaraj se sa covjekom.
    Svaka cast za razmisljane outside of the box, a ne kao vecina ovdje kod nas ukljucujuci i mog tatu ‘VW diesel’ je zakon za nase trziste. Pakao. Da je srece trebali su da im zatvore fabriku zbog Diesel-gate afere.

  30. The Following User Says Thank You to Josh For This Useful Post:


  31. #100
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,413
    Thanks Thanks Given 
    14,881
    Thanks Thanks Received 
    4,176
    Thanked in
    2,110 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by darko cfc View Post
    Nisam to rekao, savjetujem ono kako bih sebe, jer bih volio da budes full zadovoljan, ko zna kako bih i ja sam kiksao da nije bilo Takumija, sad drugacije razmišljam. Ali vidim da si mu se nameracio i nema te sile sto ce te zaustaviti da trgujes

    Sent from my Note-N9750 using Tapatalk
    Ja poštujem Takumijevo mišljenje. Isto tako i svih vas. Ne bih ništa ni pitao da mi ne treba još nečije mišljenje i savjet. Tu smo da razm8jenimo mišljenja i iskustva. Pomognemo jedan drugom ako možemo. Tako sam i odustao od kupovine Touarega. Konkretni rezlozi zašto taj auto nije dobar. Pitah za Infinitija niko ništa osim da ne treba to uzimati. Konkretan razlog?
    Da sam slušao samo savjete drugih ne bih vozio Alfe evo 10+ godina i sa ni jednom nikakvih većih problema. Kad sam uzeo 166 sa 3.0 V6 e kakvih je tu komentara bilo. A i sad mi je žao što sam je prodao. Nijedan auto mi nije izmamio osmijeh kao taj. I to n svako paljenje.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Info Kako registrovati teretno vozilo
    By djx084 in forum Vozila i oprema
    Replies: 11
    Last Post: 06-10-17, 20:12
  2. Prodajem Silikonska crijeva za putnicki i teretni program
    By John Cena in forum Vozila i oprema
    Replies: 0
    Last Post: 25-02-17, 15:54
  3. Prodajem Oprema za remont lamela i kocnica za putnicki i teretni program
    By nk-cg in forum Vozila i oprema
    Replies: 4
    Last Post: 03-03-14, 12:53
  4. I:kombi renault master L3H2 2010.god dizel teretni
    By aleksa007 in forum Vozila i oprema
    Replies: 2
    Last Post: 14-06-11, 20:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •