Page 3 of 29 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 51 to 75 of 712

Thread: Xiaomi Smart Home

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,215
    Thanks Thanks Given 
    703
    Thanks Thanks Received 
    1,163
    Thanked in
    650 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Pa vrlo je upitno da li ce EU verzije uopste biti na Ali-ju i sl.

    Ali bi trebalo da se pojavi po EU prodavnicama kao recimo u Spaniji a onda je samo pitanje (kraceg) vremena kad ce doc' u HR a onda i u CG (nama sve stize preko HR koji su 'glavni' za region)...


    Kakav WiFi adapter, nisam ukapirao. Imas Xiaomi roletne? Onda vjerujem da bi ti nesto kao 'wireless switch' odradio posao.

    Ako su neke druge elektricne roletne onda nisam siguran sto trazis... S' obzirom da vjerujem da ima vise funkcija, ni 'smart plug' ne bi pomogao mnogo...



    To je jedan od glavnih razloga sto dosta ljudi bjezi od 'smart' uredjaja.

    Sto se ovoga konkretno tice... ti se sigurno bolje razumijes ali ja vjerujem da je cijeli ovaj ekosistem siguran koliko i WiFi mreza. Znaci ako je WPA/WPA2 enkripcija i solidna sifra znam(o) da je vrlo tesko provalit' je. Nista nije nemoguce ali onda ne bi koristili ni telefon ni kompjuter niti izlazili iz kuce, jel' te... S' obzirom da svi prikaceni uredjaji na sistem idu preko 'gateway'-a, ne moze se drugacije "doci" do sijalice, prekidaca itd. osim preko njega koji je sifrom povezan na WiFi. Dodatno, Xiaomi nudi da se postavlja sifra za svaki uredjaj posebno, koliko mi se ucinilo prilikom povezivanja istih sto je vjerujem neka dodatna sigurnost...

    Kao sto vidis, ja sam se uglavnom fokusirao na svijetla jer mi to olaksava svakodnevnicu i neke manje stvari od kojih vecina nije ni povezana sa sistemom.

    Meni licno ne reba 'smart' kuvalo ali znam ljude (van CG) kojima je prakticno skoro sve 'smart'. Meni je to previse i ne vidim realnu potrebu za tim. A na pitanje "zasto" svako od njih ce imat' odgovor, vjerovatno slican mojim - olaksava im svakodnevnicu.

    Recimo Xiaomi kuvalo moze u tacno odredjeno vrijeme da zagrije vodu za caj. Mozda oces da imas toplu/vrucu vodu cim udjes u kucu kako bi bila spremna za caj ili sto vec. Xiaomi kuvalo cak i odrzava vodu na odredjenoj temperaturi koliko god je to korisniku potrebno. Slicna stvar bi bila sa aparatom za kafu (imaju i to) gdje se neko budi svaki dan u isto vrijeme za posao recimo i oce da mu kafa bude spremna cim ustane iz kreveta... Ima 'smart' "sine" i motor za roletne i podeseno mu je da samo u intervalu kad je sunce na toj strani kuce/stana, roletna je spustena a onda se podize... Za klimu, preciscivac vazduha, 'humidifier' i sl. sam vec pisao koji su vrlo korisni u kombinaciji sa senzorima temperature i vlaznosti vazduha. Xiaomi svakako ima sve zivo od 'kucnih aparata' kod njih (od TV-a, ves masina, grijalica, klima itd. itd.) pa onda njima sve ima mnogo vise smisla za 'automatizaciju'...

    Neke stvari su stvarno koriste ali cu jos malo sacekati da to sve bude bez dodatnih adaptera Pokazace vrijeme koliko su neke stvari potrebe a koliko su neke samo moderne. (npr ovo sa roletnama je odlicna stvar)

  2. #52
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Fidel ubiću te!!! Znači zakasniću na posao razgledajući i stavljajući u korpu haha.

    Što se tiče kante za smeće, pogledaj u Habitat
    Itc maj plezr

    Zahvaljujem, pogledacu kad budem u PG.

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Ja kapiram da kod ovog drugog koji si postovao, nema nista potrosno? Lampa privlaci komarce i usisa ih... Sto velis, sacekati feedback ali cini se da je jednostavnije rjesenje od ove prve... Takodje, kad su komarci u pitanju, najbitnije je da je rjesenje efikasno...
    Pa nijedan mi ne izgleda nesto previse privlacan sto se tice efikasnosti ali to mi je samo osjecaj, ne mogu znat' dok neko ne testira to i to na komarcima a ne 'review' dje ga 'unbox'-uju i eventualno rastave u djelovima.

    Znam da vecina stvari koje se prodaju protiv komaraca su potpuno neefikasne.

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Neke stvari su stvarno koriste ali cu jos malo sacekati da to sve bude bez dodatnih adaptera Pokazace vrijeme koliko su neke stvari potrebe a koliko su neke samo moderne. (npr ovo sa roletnama je odlicna stvar)
    Pa jes, co'ek moze sa ovim da se zanese i da uzima sve i svasta a na kraju da mu to i nema neke koristi... Kao recimo ja da sam narucio ove setove srafcigera koji su odlicni ali iskljucivo za one koji cesto otvaraju telefona/laptopove i sl. Ja bi to realno rijetko koristio. Laptop sam zadnji put otvorio prije godinu dana, telefon sam skoro otvorio da mu zamijenim bateriju a nisam ga otvarao u poslednjih 5 godina... Treba glavom kupovat' a ne ocima, kad je Xiaomi u pitanju
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  3. #53
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,216
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    541
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    I od mene komplimenti za temu, vrlo korisno!

    Ima li neko iskustvo "pametnim" prekidačima za svijetlo?
    Npr. https://s.click.aliexpress.com/e/ckwCCdk4

    Inače, kvalitetnu kantu za otpatke sam kupio u Okovu, jača je cijena ali je veoma dobra.

    https://www.okov.me/mn/domacinstvo/p...alom-16l-inoks

    Sent from my Samsung Galaxy Note 9 using Tapatalk

  4. #54
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dasho View Post
    I od mene komplimenti za temu, vrlo korisno!

    Ima li neko iskustvo "pametnim" prekidačima za svijetlo?
    Npr. https://s.click.aliexpress.com/e/ckwCCdk4
    Nisam uzimao te prekidace. Trebalo bi da rade sa bilo cime iz ovog ekosistema.

    Imas dvije vrste: 'wireless' koji kacis na zid i 'zidni' koji ugradjujes umjesto obicnog prekidaca kojeg imas... Razlika u cijeni je par eura.

    Ja imam samo 'wireless switch'-eve koji odlicno rade... Imaju 3 funkcije: single press, double press i long press. To mi je obicno kao 'backup' senzorima za pokret, tj. ako je mracnije nego sto sam predvidio (kisni dan i sl.) onda uvijek mogu preko tog 'switch'-a da upalim svijetlo. Ja sam postavio da na 'single press' palim i gasim svijetlo, na 'double press' mijenja jacinu svijetla a na 'long press' da mijenjam temperaturu svijetla.




    Uzeo sam i ovaj 'dimmer' ali sam bacio pare kad je on u pitanju Mislio sam da ce radit' sa ovim Yeelight sijalicama ali on radi samo sa odredjenim Yeelight plafonjerkama koje ja nemam... Yeelight planira da napravi integraciju i sa sijalicama ali do tad mi stoji u kutiji sa 'backup' sijalicama, senzorima i ostalom opremom koju ne koristim trenutno

    Prodavac nije kriv vec ja sam, pisalo je nedje na opisu ali mi je to promaklo...



    Quote Originally Posted by Dasho View Post
    Inače, kvalitetnu kantu za otpatke sam kupio u Okovu, jača je cijena ali je veoma dobra.

    https://www.okov.me/mn/domacinstvo/p...alom-16l-inoks
    A bogomi za te pare jos bi trebalo da ne valja Realno je skupa a uz to i jako mala (16 litara). Nikako mi to ne odgovara. Ne treba mi ni 50 litara ali nekih 30l bi bilo idealno ja mislim... 20l apsolutni minimum, ispod toga ni mililitar


    EDIT: Svo sad gledam ovu od Xiaomi-ja opet... Kao prvo i ona je 15.5 litara sto je definitivno malo... Kao drugo, vec rekoh da mi se cini nepotrebnim toliko senzora, svijetlo unutra i konstantno prikljucenje na struju. Kao trece, moraju da se kupuju posebno 'ketridzi' sa vrecama (vjerujem da bi se tesko napravila neka alternativa sa drugim kesama i sl.) sto opet iziskuje dodatna sredstva, dodatno vrijeme za narucivanje itd. I kao cetvrto, vidim da je u Kini ispod 40e a na Ali-ju, GB-u i sl. je nema ispod 70-80e i to zbog velicine/tezine iskljucivo se salje DHL-om koji je jos toliko ili vise... Tako da cu tu njihovu kantu iskulirat' definitivno

    Trebalo bi najmanje 150-200e da se dodje do nje iz Kine (suludo) a onda jos 20-30 eura svako par mjeseci za dodatne ketridze. Thanks but no thanks.
    Last edited by Fidel Castro; 13-04-19 at 01:35.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  5. #55
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,040
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    2,347
    Thanked in
    1,212 Posts

    Default

    Fidel, vodi računa da se smeće brzo usmrdi i osjeti se, tako da ti veća zapremina ne treba. Ja sad gledam neku ugradnu. Nekad smo kući u Gorenje kuhinju imali ugradjenu pa kad otvoriš vrata elenta on sam podiže poklopac.

  6. #56
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Fidel, vodi računa da se smeće brzo usmrdi i osjeti se, tako da ti veća zapremina ne treba. Ja sad gledam neku ugradnu. Nekad smo kući u Gorenje kuhinju imali ugradjenu pa kad otvoriš vrata elenta on sam podiže poklopac.
    A znam ali ako mi vjerujes vise imam smeca od ambalaza iz Kine nego nekog organskog smeca koje smrdi

    I ne trazim 50 litara ali 15-16 lirara mi je ipak malo... Ja imam neku taman te zapremine i mala mi je (zapreminski) a i mala je fizicki i niska pa je bukvalno ne koristim, visocija bi mi mnogo vise odgovarala

    A ti mislis na ovako nesto...

    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  7. #57
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,524
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    468
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Fidele pođi do Multicoma, uzeli bi te odma u radni odnos
    One što rade tamo ne umiju beknut za onaj MI sektor...
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  8. #58
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,018
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Od Xiaomi za sada imam samo elektricni skuter . Nije olicenje nekog ultra kvaliteta izrade (imaj par slabih tacaka posle nekog vremena, ali nista sto se ne moze rijesiti), ali stvarno fino izgleda i zavrsava posao.
    Ja licno nemam neka ultra pozitivna iskustva sa Xiaomi telefonom, pa ih nesto ne gotivim toliko (bio je u pitanju software uglavnom...)

    Od pametnih stvari, zadnjih 4-5 godina koristim Philips Hue sijalice i nikakvih problema nisam imao. Previse su skupe doduse, bez ikakvog razloga. Ja sam tada pregrmio taj trosak, pa vise ni ne razmisljam o tome toliko.

    Narucio sam pametnu bravu, za ulazna vrata za euro cilindar od proizvodjaca Nuki.

    Kamere licno nikada ne bih uzimao za kucu, jer i ja imam neku dozu nepovjerenja kada je sigurnost u pitanju. Ako jedan veliki Amazon imao ispada sa Alexom, kao i Nest sa svojim kamerama, onda nesto ne vjerujem ni da je Xiaomi nesto bolji po tom pitanju. Sve je to OK sto je wireless WPA2 enkripcija, ali to nema nikakve veze sa tim cim su ti gatewayi na internetu...

  9. #59
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,771
    Thanks Thanks Given 
    140
    Thanks Thanks Received 
    450
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djiha View Post
    Od Xiaomi za sada imam samo elektricni skuter . Nije olicenje nekog ultra kvaliteta izrade (imaj par slabih tacaka posle nekog vremena, ali nista sto se ne moze rijesiti), ali stvarno fino izgleda i zavrsava posao.
    Ja licno nemam neka ultra pozitivna iskustva sa Xiaomi telefonom, pa ih nesto ne gotivim toliko (bio je u pitanju software uglavnom...)

    Od pametnih stvari, zadnjih 4-5 godina koristim Philips Hue sijalice i nikakvih problema nisam imao. Previse su skupe doduse, bez ikakvog razloga. Ja sam tada pregrmio taj trosak, pa vise ni ne razmisljam o tome toliko.

    Narucio sam pametnu bravu, za ulazna vrata za euro cilindar od proizvodjaca Nuki.

    Kamere licno nikada ne bih uzimao za kucu, jer i ja imam neku dozu nepovjerenja kada je sigurnost u pitanju. Ako jedan veliki Amazon imao ispada sa Alexom, kao i Nest sa svojim kamerama, onda nesto ne vjerujem ni da je Xiaomi nesto bolji po tom pitanju. Sve je to OK sto je wireless WPA2 enkripcija, ali to nema nikakve veze sa tim cim su ti gatewayi na internetu...
    To ti je i sa pametnom bravom onda,security issue...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #60
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,062
    Thanks Thanks Given 
    489
    Thanks Thanks Received 
    418
    Thanked in
    233 Posts

    Default

    Ahahahahahahahahahahhaa..Bravo,bravo
    Kakav to skuter imas ?
    Da znam imaju samo trotinet?

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  11. #61
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,018
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Istina, ali u krajnjoj liniji, barem me preko nje niko ne slusa niti gleda...
    I mislim da ova ima mogucnost da radi samo na BT, da se ne kaci na gateway nego samo na telefon.

    Ja samo imam problem da me tamo neki RUS/USA/CN lik gleda kako gologuz po kuci pjevam pjesme od hilary duff i britney spears

    A to sto ce mi on/ona upaliti svjetlo, ili iskljuciti uticnicu... Dobro je to.

    @Djalac, na trotinet i mislim, nego ga oni zovu Scooter

  12. #62
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,771
    Thanks Thanks Given 
    140
    Thanks Thanks Received 
    450
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Pametna brava koliko shvatih otkljucava vrata,tako da bih se ja vise brinuo za ovo nego za to sto ce me neko gledati,i ako nisam pristalica ni jednog ni drugog,vec klasicna brava i lanac za sidro sa katancem i gotovo


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #63
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,018
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Tako mi crnogorskih hakera, srecno im bilo ako se toliko pomuce da otkljucaju

  14. #64
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,040
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    2,347
    Thanked in
    1,212 Posts

    Default

    Fidel, tačno sma to mislila, samo moram vidjeti ko i kako to d ami ovdje odradi.

    Djiha, i pravinaziv jeste skuter, trotinet je na tri tocka. Vozila sam taj skoter i meni licno je fenomenalan za to malo bio.

  15. #65
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,325
    Thanks Thanks Given 
    5,457
    Thanks Thanks Received 
    4,863
    Thanked in
    2,033 Posts

    Default

    Svako ne planiram da opametim kucu ali pitanje - da li za upravljanje uredjajima njihova centralna jedinica koristi wireless/bluetooth konekciju ili ide preko strujnih instalacija?
    I ako je wireless konekcija da li mora biti povezana na internet ili ima i wi-fi direct opciju?

    Kontam da centralna jedinica mora bit povezana na internet da bi se moglo pristupiti uredjaju van kuce, ali dok si u kuci postoji li opcija da se iskljuci internet konekcija i da se uredjaji kontrolisu wireless-om, bez interneta?

    Takodje, da nije neko trgovao Xiaomi robota, i ako jeste neka zbori valja li to?
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  16. #66
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Svako ne planiram da opametim kucu ali pitanje - da li za upravljanje uredjajima njihova centralna jedinica koristi wireless/bluetooth konekciju ili ide preko strujnih instalacija?
    I ako je wireless konekcija da li mora biti povezana na internet ili ima i wi-fi direct opciju?

    Kontam da centralna jedinica mora bit povezana na internet da bi se moglo pristupiti uredjaju van kuce, ali dok si u kuci postoji li opcija da se iskljuci internet konekcija i da se uredjaji kontrolisu wireless-om, bez interneta?

    Takodje, da nije neko trgovao Xiaomi robota, i ako jeste neka zbori valja li to?
    Prilikom instalacije, postavljanja 'automatizacije' i sl. internet je obavezan.

    Poslije toga, moze da radi i u "local mode"-u, tj. izmedju gateway-a i ostalih senzora i 'switch'-eva, bez interneta. Nisam se previse bavio ovim ali tako bi trebalo da je.

    Inace je 'gateway' jedini uredjaj direktno povezan na net. Ostali senzori i 'switch'-evi idu preko njega.

    Robota nisam uzimao jer mi se cini da se on prodaje za nekih 400e (i jeftinje) a u Multicom-u je "skromnih" 600 eura sto je 50% skuplje od onoga sto vrijedi i po meni definitivno previse.

    Sad je izasao najnoviji od Viomi-ja (u saradnji sa Xiaomi-jem svakako) ali ne primjecujem neke velike razlike niti znacajna poboljsanja.

    Nije losa spravica ali po meni preskupa a uz to opet moraju da se narucuju dodatni filteri, cetkice i svasta nesto. Uz to je dosta bucan (usisivac, jel' te), ne moze da predje preko 2cm prepreke (neki pragovi su visociji od toga) itd.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  17. #67
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    1,993
    Thanks Thanks Given 
    183
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Da nije mislio na robota robota samobalansirajuceg za igranje, e da mi je ono hahahaha jedva cekam djeca malo da ofrknu da im ga kuuupim ahhahah

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni

  18. #68
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,325
    Thanks Thanks Given 
    5,457
    Thanks Thanks Received 
    4,863
    Thanked in
    2,033 Posts

    Default

    Jes, na tog sam robota mislio, robot igracka ne na robo usisivace
    Ne mogu je sad nac na Ali, dolje je link ka Amazonu
    https://www.amazon.com/Xiaomi-Builde.../dp/B0769LNZFM

    to mi je skroz kul ako moze bez internetra da radi taj "gateway" jer sam, kaio i dio forumasha, skeptican po pitanju sigurnosti
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  19. #69
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Moze ako je vec sve postavljeno i programirano... Znaci kad senzor za pokret osjeti pokret, salje tu informaciju gateway-u i on vraca tu informaciju na sijalicu koja se pali. No internet involved.

    Tako bi trebalo da je jeda od nacina funkcionisanja (local mode) ali ja cesto mijenjam, dodajem i uklanjam pa ga koristim na netu a ako mi Kinez upali svijetlo, oprosticu mu.

    Sent from my ONEPLUS A7003 using Tapatalk
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  20. #70
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,012
    Thanks Thanks Given 
    104
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    122 Posts

    Default

    Koja je razlika izmedju aqara i mijau gatewaya jer je ovaj prvi osjetno skuplji

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
    My Job Is Top Secret. Even I Don't Know What I'm Doing.

  21. #71
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,792
    Thanks Thanks Given 
    4,682
    Thanks Thanks Received 
    9,651
    Thanked in
    3,652 Posts

    Default

    Časti me Petronas pošteno ovaj toplomjer, da je sreće svaka kuća bi ovo imala, odlična spravica! Hvala još jednom!

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    Last edited by BiTrAtE; 15-04-19 at 21:17.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  22. #72
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,524
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    468
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Nema na što, i ti činiš svima po forumu.

    Nijesam ni znao da te sprave postoje, dok mi jedan kolega ne reče kako na stranu mjere temp. po bolnicama. Uđe ona medicinska sestra u sobu ujtro, svakoga puca u glavu i za sekund gotovo
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  23. #73
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    1,993
    Thanks Thanks Given 
    183
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Bogomi pošteno!

    Sad gledam ovaj senzor za vibracije...strasna stvar

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni

  24. #74
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    www
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Čeka se

    Xiaomi M365 PRO da izađe u junu u EU,
    i
    Roborock S5

    Globetrotting

  25. #75
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by masster View Post
    Koja je razlika izmedju aqara i mijau gatewaya jer je ovaj prvi osjetno skuplji

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
    Ti onda uzmi jeftiniji, razlika je vise estetska (nije ni ona nesto primjetno velika) a funkcionalno su skoro isti...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


Page 3 of 29 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Xiaomi Yi - home camera
    By Stivi in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 3
    Last Post: 21-02-17, 11:47
  2. Prodajem dva nova Smart led tv 39 inca Fox + Android Smart 4.2.2 Jelly Bean---- 299 e
    By PesPro in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 23-10-14, 00:50
  3. Portugal's Polish home from home
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 05-06-12, 17:20
  4. K:Modul Coming Home/Leaving Home
    By Rover in forum Vozila i oprema
    Replies: 5
    Last Post: 19-12-11, 19:52
  5. Coming home/Leaving home na Golf 4?
    By 50_CENT in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 28
    Last Post: 05-01-11, 15:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •