Page 22 of 29 FirstFirst ... 12181920212223242526 ... LastLast
Results 526 to 550 of 712

Thread: Xiaomi Smart Home

  1. #526
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    4,539
    Thanked in
    2,403 Posts

    Default

    Ja te robote nisam nikako pratio ali u zadnjih mjesec dana jesam dosta citao/gledao/istrazivao i skontao sam da je najnoviji S7 definitivno najbolji. A kao nesto jeftinija varijanta bi bio 5S Max..

    Za ove ostale ne znam a znam da ih ima pun q, od 200e pa do 700e koliko je S7 bio kod nas. Doduse u SRB se isti S7 moze nac' za recimo 550e (koliko je kod nas S5 Max).
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  2. #527
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,096
    Thanks Thanks Given 
    2,226
    Thanks Thanks Received 
    2,387
    Thanked in
    1,229 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Haha kad si otvorio temu prije par godina nisam imao ništa ali sam vidio da imaju stvarno interesantnih i korisnih gadgeta/toolova uz to i kvalitetne izrade, te počeh da skupljam, posebno od kad je Comtrade ovdje uletio sa Xiaomi EU pričom.
    Uglavnom, sve uređaje koje sam uzeo koristim što ja, što familija, neke rjeđe, neke češće, poneke jednom u po godine ali dobro.

    Evo kolekcije:

    Rasvjeta: 2-3 Mi LED Smart Bulb, Mi Bedside Lamp 2, plafonjerka Mi LED Ceiling Light 450, Yeelight Lightstrip Plus (led traka)

    Alat: Mi x Wiha 8-in-1 Precision Screwdriver, Mi Precision Screwdriver Kit, Cordless Electric Screwdriver

    Kućni aparati: Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner G10, Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini, Xiaomi Mi Induction Cooker, Mi Portable Electric Air Compressor, Xiaomi Mi Air Purifier 3H, Xiaomi Wireless Smart Video Doorbell, Xiaomi Mi Body Composition Scale 2, Xiaomi Mi Smart Space Heater S

    Audio/Video: Mi Smart Compact Projector, Mi TV Box S, 2x Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker (16W) Blue, Xiaomi Bluetooth Speaker, Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2

    Senzori/utičnice: Xiaomi Mi Smart Sensor set, više mjerača temperature i vlažnosti u raznim oblicima, više zigbee utičnica, Xiaomi Mi Power Strip 3 Sockets + 3 USB 5V 2A

    Ostalo: Par powerbankova, par ruksaka, 2 kofera i na poslu Mi monitor i aluminijska Xiaomi olovka

    Uglavnom sigurno se ponešto i zaboravilo ali uglavnom to je to...

    Telefon: Samsung

    Vanja odmah na reklamu da te stavi
    Zanima me ovaj doorbell kako radi? Je li samolijepiv i lagano ga neko mopze skinuti?

  3. #528
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post



    Valja li ovo?

    Mislio sam za poslovni da uzmem (laminat)
    Imam ga ja. Usisva odlično. Džogerisnje malo slabije.
    Nemoj je odmah navikavati na robota, nek u početku malo sama usisava pa kasnije nek dođe robot.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  4. The Following 2 Users Say Thank You to dontigar For This Useful Post:


  5. #529
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,924
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,791
    Thanked in
    3,714 Posts

    Default

    @montenegrina
    Ubola si jedinu stvar koju ne koristim Uzeo sam ga prije par godina zbog jednih vrata đe nema špijunke ali nešto ga nikad nisam koristio jer mi je tu bio loš WiFi a ovaj uređaj zahtijeva baš savršen WiFi.
    Sad sam na tu stavio jedan Ubiquity AP tako da je to sređeno i moga bi ga taman zakačit. Inače nije samoljepljiv (mada se to lako sredi) nego je zamišljen da je na nosaču. Lako se skida i može ga lagano neko ponijet što veliš.

    Uz njega dođe i jedan zvučnik koji se ubode u utičnicu, nalik aparatima za komarce, tako izgleda, pa kad neko zazvoni na vrata, zvoni i na taj zvučnik. Može se dokupiti i još tih zvučnika kome treba da mu zvoni na sve bande.
    Uz to, naravno, kad neko zazvoni odma na telefonu se pali video u realnom vremenu da vidite ko je ispred vrata.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  6. The Following 2 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  7. #530
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,954
    Thanks Thanks Given 
    1,359
    Thanks Thanks Received 
    1,668
    Thanked in
    946 Posts

    Default Xiaomi Smart Home

    Hvala, uzeh pa da vidimo....

    Ja sam mislio da pustim da malo dzogerise i usisva, ništa strašno

  8. The Following User Says Thank You to stefke For This Useful Post:


  9. #531
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,731
    Thanks Thanks Given 
    10,799
    Thanks Thanks Received 
    5,113
    Thanked in
    2,382 Posts

    Default

    Xiaomi-ju je ostalo samo još da razviju i izbace par modela sexy doll i da se zaokruži ponuda.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  10. #532
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,731
    Thanks Thanks Given 
    10,799
    Thanks Thanks Received 
    5,113
    Thanked in
    2,382 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    @montenegrina
    Ubola si jedinu stvar koju ne koristim Uzeo sam ga prije par godina zbog jednih vrata đe nema špijunke ali nešto ga nikad nisam koristio jer mi je tu bio loš WiFi a ovaj uređaj zahtijeva baš savršen WiFi.
    Sad sam na tu stavio jedan Ubiquity AP tako da je to sređeno i moga bi ga taman zakačit. Inače nije samoljepljiv (mada se to lako sredi) nego je zamišljen da je na nosaču. Lako se skida i može ga lagano neko ponijet što veliš.

    Uz njega dođe i jedan zvučnik koji se ubode u utičnicu, nalik aparatima za komarce, tako izgleda, pa kad neko zazvoni na vrata, zvoni i na taj zvučnik. Može se dokupiti i još tih zvučnika kome treba da mu zvoni na sve bande.
    Uz to, naravno, kad neko zazvoni odma na telefonu se pali video u realnom vremenu da vidite ko je ispred vrata.
    Ovaj door bell si kupio u CG ili...? Koliko je koštao i koliko mogu baterije?

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  11. #533
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,924
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,791
    Thanked in
    3,714 Posts

    Default

    Ne, on mi je došao sa Alija, nije za EU tržište. Mislim da je na AA baterije

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  12. #534
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,293
    Thanks Thanks Given 
    720
    Thanks Thanks Received 
    1,180
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Hvala, uzeh pa da vidimo....

    Ja sam mislio da pustim da malo dzogerise i usisva, ništa strašno

    Nama dzogerisanje radi sasvim ok, ne moze da ti mice fleke ali da ti pokupi onu finu prasinu i da ti je 90%, vidjeces sam. JA sam zadovoljan.

  13. The Following User Says Thank You to GaD For This Useful Post:


  14. #535
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,740
    Thanks Thanks Given 
    2,107
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Ja sam vidio i kišobrane da proizvode, sad da li rade automatski da se otvaraju na senzore za vlagu, nzm
    Forever young, i want to be forever young

  15. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  16. #536
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    4,539
    Thanked in
    2,403 Posts

    Default

    Sad ce te i mene napalit' taj da uzmem i ne cekam S7 koji ko zna kad ce doc' a ne bi me cudilo da mu lupe jos jacu cijenu od one koja je bila (700e)

    Prvi sam koji ne voli uporedjivanja cijena sa 'vani' ali ovo je vec brutalno...

    Last edited by Fidel Castro; 10-12-21 at 23:13.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  17. #537
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    173
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Zna li neko zasto mi ne stizu notifikacije na Xiaomi Home app kad senzor pokreta detektuje pokret...nego tek kad otvorim aplikaciju stigne 100 notifikacija da su detektovani pokreti

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni

  18. #538
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,954
    Thanks Thanks Given 
    1,359
    Thanks Thanks Received 
    1,668
    Thanked in
    946 Posts

    Default Xiaomi Smart Home

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Hvala, uzeh pa da vidimo....

    Ja sam mislio da pustim da malo dzogerise i usisva, ništa strašno
    Ovako, posle 10ak dana....

    Sa njim dodju dvije "posude" jedna je za usisavanje, druga sa vodom (za usisavanje + brisanje poda)

    E sad kad je samo usisavanje ta posuda je dobra, filter se ne prlja puno tj prije njega ima dodatni kao filter, a kad se stavi ova 2u1 odradi posao dobro ali filter bude nagrdjeno prljav, pitanje je koliko može da traje...

    Baterija nekad izdrži da odradi ovo 2u1, nekad ne....

    U suštini najbolje bi bilo da se pusti usisavnje prvo, kad završi izvadi se posuda, pa se napuni baterija i stavi ova 2u1 da odradi opet usisavanje + brisanje poda....


    Ali meni to nije izvodljivo jer ga ja posle radnog vremena upalim....


    Tako sa zadovoljan sam nekih 7/10 možda.... Posao odradi ok ali ima drugih "mana"


    Valjalo bi da ova posuda 2u1 ima dodatnj filter kao i ona za usisavanje...


    Za stan vjerovatno top stvar, probaću ga pa javljam

  19. #539
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    4,539
    Thanked in
    2,403 Posts

    Default

    Dok S7 stigne kod nas, taman cu odustat' od kupovine.

    Mozda ga i donesem od susjeda, ionako je dostupniji i jeftiniji nego kod nas.

    Nije ni S5 Max los ali ne za ove pare sto ga Multicom prodaje stvarno... Dvije godine drze istu cijenu.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  20. #540
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,954
    Thanks Thanks Given 
    1,359
    Thanks Thanks Received 
    1,668
    Thanked in
    946 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Ovako, posle 10ak dana....

    Sa njim dodju dvije "posude" jedna je za usisavanje, druga sa vodom (za usisavanje + brisanje poda)

    E sad kad je samo usisavanje ta posuda je dobra, filter se ne prlja puno tj prije njega ima dodatni kao filter, a kad se stavi ova 2u1 odradi posao dobro ali filter bude nagrdjeno prljav, pitanje je koliko može da traje...

    Baterija nekad izdrži da odradi ovo 2u1, nekad ne....

    U suštini najbolje bi bilo da se pusti usisavnje prvo, kad završi izvadi se posuda, pa se napuni baterija i stavi ova 2u1 da odradi opet usisavanje + brisanje poda....


    Ali meni to nije izvodljivo jer ga ja posle radnog vremena upalim....


    Tako sa zadovoljan sam nekih 7/10 možda.... Posao odradi ok ali ima drugih "mana"


    Valjalo bi da ova posuda 2u1 ima dodatnj filter kao i ona za usisavanje...


    Za stan vjerovatno top stvar, probaću ga pa javljam
    Update...

    Probah ga na stanu od 80m2 i malo je reći da sam RAZOČARAN...

    Upalih 2u1 i izadjoh kad stiže na app error (dodjem kući kad on zaglavio se na tepih)

    Onda odlucih da upalim samo usisavanje (da mapira fino) opet se sa tepihom bas mučio, zaglavio par puta, jedva završio i tražio punjač 5min....

    Mislim da bi im ga 90% amera ili evropljana vratilo jer ne radi ono zbog čega su ga kupili?

    Vidjeh i zid na jednom mjestu da je zakačio plastikom i malo isprljao....


    Skoro pa bačene 300€.....

  21. #541
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,924
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,791
    Thanked in
    3,714 Posts

    Default

    Dobro je da uzeh onda G10, možda i najbolje potrošene pare u prethodnoj godini. Fantastičan usisivač, bukvalno smo klasični Samsung na kabl spakovali a ovaj G10 koristimo kao primarni i jedini usisivač. Sad je i meni interesantno da usisavam...

    Btw, da apdejtujem Mi kolekciju, uzeh Mi Automatic Foaming Soap Dispenser i punilo za njega (inače se prodaje odvojeno ali kod nas se prodaje kao bundle) U ovo vrijeme korone, praktična stvar skroz vidjeću samo koliko traje ta njihova pjena jer nije jeftina posle. Radi lijepo, dozira taman koliko treba, pjena je prijatnog mirisa i antibakterijska je.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  22. #542
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    4,539
    Thanked in
    2,403 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Btw, da apdejtujem Mi kolekciju, uzeh Mi Automatic Foaming Soap Dispenser i punilo za njega (inače se prodaje odvojeno ali kod nas se prodaje kao bundle) U ovo vrijeme korone, praktična stvar skroz vidjeću samo koliko traje ta njihova pjena jer nije jeftina posle. Radi lijepo, dozira taman koliko treba, pjena je prijatnog mirisa i antibakterijska je.
    A ovo koristim godinama a od skoro vidjeh da ima za 15e da se kupi u Tehnoplus. Cak ima i u djelovima da se uzme, tj. gornji dio sa mehanizmom i baterijom i donji dio kao skladiste za samu tecnost.

    Sto se tice pjene... zaboravi na originalne i skupocu istih. Mozes da sipas bilo kakav tecni sapun, pomijesas sa vodom i eto ti miris po zelji.

    Samo treba malo 'testiranja' vezano za odnos tecnog sapuna i vode, nista vise. Ako vidis da izlazi previse suvo i tesko, dodas malo vise vode. Ako vidis da ide previse tecno i manje pjene, dodas malo tecnost sapuna.

    Ja sam prije pratio instrukcije vezano za odnos ali sad to radim 'odoka' jer ionako nije svaki tecni sapun isti (iste gustine/jacine).
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  23. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  24. #543
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    4,539
    Thanked in
    2,403 Posts

    Default

    A dje ste vi sto koristite ove kamerice... ?

    Nemam nigdje ukljucene video/audio zapise po Xiaomi Home-u (makar koliko se ja pitam) ali sam planirao samo da probam jednu uj spavacoj sobi, da vidim koliko se stotina puta okrenem u toku noci

    Shodno tome mi je bitno da ima IR ili kako vec snima po noci a da je prihvatljivo, tj. da se vidi nesto na tom nocnom snimku.

    I kako se uopste dolazi do snimka... mora da se vadi kartica pa prebacuje snimak ili moze preko WiFi-a nekako da se dodje do snimka na laksi/direktniji nacin?

    Jel' ona radi samostalno, preko postojeceg gateway-a ili mi je potrebno nesto trece sa njom?

    ZaFaljujem.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  25. #544
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Do snimka dolazis prelagano, imaš opciju da mu sam upališ recording, da snima cijelo vrijeme, ili da snima na "motion detection", mislim da bi ti ta okretanja u snu prepoznao prelagano i sa njim...

    Ne moras vaditi karticu, nego direktno imaš opciju da downloaduješ izabrani snimak na telefon (preko wifi), a isto tako možeš ih sve pregledati na samom telefonu (stream) bez ikakvih prebacanja..

    I radi odlično sve, interfejs je fino implementiran i za kameru, stabilno radi, nisam primijetio nikakve bugove ni ništa...

    P.S. i IR im je mnogo dobar, u totalnom mraku slika je kao na dnevnom svjetlu, makar u indoor varijanti
    Last edited by ^^0LIvEr_QuEeN^^; 15-01-22 at 12:46.

  26. The Following User Says Thank You to ^^0LIvEr_QuEeN^^ For This Useful Post:


  27. #545
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    4,539
    Thanked in
    2,403 Posts

    Default

    A koja konkretno?

    Posto vidim u recimo Multicom-u ima dosta njih.. Navodno jedno 3-4 za unutrasnje potrebe i onda jos 5-6 za spolja...

    Ili neka peta, sa neta?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  28. #546
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Moja je konkretno ova, uzeo sam je u Multicomu prije par godina, vidim da je sada nema

    https://store.mi.com/in/item/3184700002

    Ovo je stariji model, obična, i ja sam zadovoljan, tako da kapiram da su nove još i bolje

    Ja je koristim kao babymonitor, obavlja mi tu funkciju kako treba

    I ne rekoh ti, rade samostalno, ne treba gateway

    Ne znam ima li neko sličnu situaciju, ali meni npr neke sijalice što sam uzimao sa aliexpress, rade samo kada mi je izabrana China kao region/server, i tada mi ne rade svi ostali uređaji po kući, zato ne bih sa alija više uzimao xiaomi, mada kapiram da se može pročitati sa kojim tačno proizvodima je takva situacija

  29. The Following User Says Thank You to ^^0LIvEr_QuEeN^^ For This Useful Post:


  30. #547
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    4,539
    Thanked in
    2,403 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    Moja je konkretno ova, uzeo sam je u Multicomu prije par godina, vidim da je sada nema

    https://store.mi.com/in/item/3184700002

    Ovo je stariji model, obična, i ja sam zadovoljan, tako da kapiram da su nove još i bolje

    Ja je koristim kao babymonitor, obavlja mi tu funkciju kako treba

    I ne rekoh ti, rade samostalno, ne treba gateway

    Ne znam ima li neko sličnu situaciju, ali meni npr neke sijalice što sam uzimao sa aliexpress, rade samo kada mi je izabrana China kao region/server, i tada mi ne rade svi ostali uređaji po kući, zato ne bih sa alija više uzimao xiaomi, mada kapiram da se može pročitati sa kojim tačno proizvodima je takva situacija
    Zahvaljujem.

    Sacekacu jos neko da javi za neku od ovih novijih koje su sada u ponudi pa da uzmem jednu radi probe... Nije mi zurba nikakva, svakako.

    Sto se tice regije... posto je meni skoro sve sa Ali-ja ja sam na 'China Mainland' i sve radi kako treba. Mislim imam vise problema sa netom pa to utice nekad na rad kompletnog sistema ali sve u svemu sistem radi kako treba. Jedina stvar koju sam kupio kod nas je preciscivac vazduha pa njega nisam uspio nikako da prikljucim na 'Mi Home' app, najvjerovatnije bas zbog toga. Ali mi to ne predstavlja neki veliki problem pa ne brinem.

    Jedino zbog cega 'brinem' je sto ce bit' ako uzmem Roborock S7 i ocu li njega moc' da dodam ako ga kupim kod nas... Jer bi mi za njega app bila obavezna ali kontam da on moze da se koristi i preko Roborock app a ne samo Mi Home?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  31. #548
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Montenegro, Podgorica
    Posts
    529
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    239
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Ima li neko iskustva sa Xiaomi Mi box S? Vrijedi li uzimati? Oko 60e je u xiaomi store-u..

  32. #549
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Meni su samo ove sijalice sa Alija, ostalo sam u Evropi uzimao, pa mi je jedan stari telefon ulogovan sa istim accountom na "Chinese mainland" kojim kontrolišem tu rasvjetu, a telefon koji koristim je na "Montenegro" i on mi je za sve ostalo (kamera, radijator, prečišćivač, wifi utičnice..) pakao

    Nisam robota nikad imao, pa ne znam oko toga ništa, ali na MiHome kapiram da ti ne bi radilo, kao ovo što pominjasmo :/

  33. #550
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    4,539
    Thanked in
    2,403 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Splinter99 View Post
    Ima li neko iskustva sa Xiaomi Mi box S? Vrijedi li uzimati? Oko 60e je u xiaomi store-u..
    Pa nemas drugog izbora od strane Xiaomi-ja kod nas, zar ne?

    Ja imam stariji MiBox 3 i radi bez greske. Ocu sam uzeo taj 'S' i dosta su slicni iako mi se cini (mozda tripujem) da njegov nekako vise 'koci', tj. muci se sa odredjenim aplikacijama ali ne iskljucujem da to moze bit' posledica toga sto on ima vise aplikacija i cuda na njemu.

    Sve u svemu ne vjerujem da ces pogrijesit' a isto tako ne vjerujem da kod nas ima neki drugi (pogotovo ne bolji) izbor.
    Last edited by Fidel Castro; 15-01-22 at 13:28.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


Page 22 of 29 FirstFirst ... 12181920212223242526 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Xiaomi Yi - home camera
    By Stivi in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 3
    Last Post: 21-02-17, 10:47
  2. Prodajem dva nova Smart led tv 39 inca Fox + Android Smart 4.2.2 Jelly Bean---- 299 e
    By PesPro in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 22-10-14, 23:50
  3. Portugal's Polish home from home
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 05-06-12, 16:20
  4. K:Modul Coming Home/Leaving Home
    By Rover in forum Vozila i oprema
    Replies: 5
    Last Post: 19-12-11, 18:52
  5. Coming home/Leaving home na Golf 4?
    By 50_CENT in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 28
    Last Post: 05-01-11, 14:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •