Page 2 of 29 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 26 to 50 of 712

Thread: Xiaomi Smart Home

  1. #26
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djalac View Post
    Fidele posto vidim da imas dosta stvari od xiomi-a i da te nervira sto dosta stv za kineske uticnice itd. pa ti muka kad dodajes EU adapter i cuda.Sto prosto ne bi neku uticnicu zamijenio i stavio uticnicu koja moze da prihvati americke/kineske aparate .Ima i to da se naruci da ide na 220v

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
    Pa nije bas da imam previse stvari koje idu direktno u uticnicu... Sijalice idu u lampe, senzori idu na zid itd.

    Za uticnicu mi je glavni gateway ali eto, nije strasno... Ovaj produzni je opet EU verzija tako da je nasa utnicica, ista stvar je i za Air Purifier 2S.

    Vjerujem da ce u buducnosti bit' mnogo vise stvari sa verzijom za EU a do tada cu se snalazit' ovako, nije da me nervira nesto previse ali bi svakako bilo ljepse da ne moram adapter da koristim...


    Evo ovdje mi je gateway sa adapterom a tu je i Air Purifer 2S...



    Quote Originally Posted by mistery View Post
    Ovaj senzor za temp bih postavio na jedan zaklonjeni balkon na koji dobaca wifi...probacu

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    Samo ako mislis na ove male senzore (bez display-a) znaj da oni NE RADE bez gateway-a.

    Da ne bude da se zeznes pa ja budem kriv
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  2. #27
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Svaka cast Fidele za temu, sirimo Xiaomi propagandu!

    Ma ne smeta ni da si pisao i o drugim Xiaomi stvarima, fino za procitat iz prve ruke.
    Kao tipa sto rece mystery za novcanik, neko za mi band itd.

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    Pa dobro, sad kad bi pisao recenzije za svaki Xiaomi proizvod koji imam, ne bi zavrsio za mjesec dana

    Ja sam tako i poceo sa MiBand-om (koji i dan danas koristim redovno) i onda je nastala pomama medju drustvom i na forumu pa sam i drugima narucivao a onda poceo i da prodajem njih a onda i jos neke i tako je nastavio "Montenegro Gadgets" koji ceka da se sve rasproda pa da se stavi katanac na jednogodisnju zabavu


    Pored svih ovih sijalica (bijelih i u boji), svih senzora (za pokret, za temperaturu/vlagu, za vrata/prozore) i ostalih 'kucnih aparata' (preciscivac vazduha, automatski tecni sapun, nezavisna lampa sa senzorom pokreta, 'smart' Yeelight strip, display za temperaturu/vlagu, produzni kabl sa USB port-ovima, 'wireless switch'-evi, 'smart plug'-ovi itd. itd., imam i sledece:

    1. MiBand
    2. MiBand 2
    3. MiBand 3
    4. ROIDMI 3S
    5. BT slusalica za kola
    6. Fresh slusalice
    7. BT zvucnik 4.0
    8. BT zvucnik 4.2
    9. 'Stapic' za testiranje (pitke) vode
    10. Powerbank 10,000
    11. Powebank 20,000
    12. WiFi Repeater 2
    13. Lampicu od 1000LM (stigla prije koji dan)


    Mozda sam i zaboravio nesto ali eto... to je to u principu i ako bilo ko ima bilo kakvo pitanje vezano za pomenute proizvode, neka pise... Odgovaram kad stignem, iz prve ruke

    Zivjeli vi i zivio Xiaomi
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  3. #28
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    1,993
    Thanks Thanks Given 
    183
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Pa nije bas da imam previse stvari koje idu direktno u uticnicu... Sijalice idu u lampe, senzori idu na zid itd.

    Za uticnicu mi je glavni gateway ali eto, nije strasno... Ovaj produzni je opet EU verzija tako da je nasa utnicica, ista stvar je i za Air Purifier 2S.

    Vjerujem da ce u buducnosti bit' mnogo vise stvari sa verzijom za EU a do tada cu se snalazit' ovako, nije da me nervira nesto previse ali bi svakako bilo ljepse da ne moram adapter da koristim...


    Evo ovdje mi je gateway sa adapterom a tu je i Air Purifer 2S...





    Samo ako mislis na ove male senzore (bez display-a) znaj da oni NE RADE bez gateway-a.

    Da ne bude da se zeznes pa ja budem kriv
    Naravno, prvo sam i mislio gateway da uzmem pa onda da širim tehnikaliju

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni

  4. #29
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    1,993
    Thanks Thanks Given 
    183
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    € 30,29 16%OFF | Yeelight RGB LED 2M Smart Light Strip Smart Home for Mi Home APP WiFi Works with Alexa Google Home Assistant 16 Million Colorful
    https://s.click.aliexpress.com/e/B7X0LLi

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni

  5. #30
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mistery View Post
    Naravno, prvo sam i mislio gateway da uzmem pa onda da širim tehnikaliju

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    E pa onda nema zime...

    Samo informativno da napisem da sam cuo i procitao da ce Xiaomi pocet' i gateway da pravi za EU trziste, tj. za nase uticnice.

    Cak na ovom clanku pise da je prodaja pocela u februaru ove godine iako nema nikakvog link-a do tog proizvoda niti sam ja nasao tako nesto na Ali-ju ili nekoj drugih prodavnici... https://www.xiaomitoday.com/xiaomi-g...ropean-market/

    Cisto da znas... da potrazis mozda detaljnije ili sacekas malo. Cisto da se oslobodis adaptera i da ne slusas kineski jezik pri povezivanju A mozda i na toj EU verziji mozda da se slusaju EU stanice... Ne vjerujem da je to nesto bitno ali eto, ne skodi.


    Quote Originally Posted by mistery View Post
    € 30,29 16%OFF | Yeelight RGB LED 2M Smart Light Strip Smart Home for Mi Home APP WiFi Works with Alexa Google Home Assistant 16 Million Colorful
    https://s.click.aliexpress.com/e/B7X0LLi

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    Upravo sam od tog prodavca i narucio

    Planirao sam da ga stavim na neku policu ispod TV-a koju sam trebao da napravim ali sam od nje odustao i sad ne znam dje cu sa njim... Moracu mu nac' neko alternativno mjesto...

    Glavni 'strip' je 2 metra i kosta 30e sto mozda nije prejeftino ali je jeftinije od vecine konkurencije (kvalitetne) dok se svakako mogu nac' razna smeca upola cijene na koja ne bi gubio vrijeme i zivce.

    A onda mogu da se uzimaju produzeci od 1 metar koji su obicno ispod 10 eura i lagano se kace na glavni. Takodje mogu i da se rezu, ukoliko ima viska koji je nepotreban.
    Last edited by Fidel Castro; 10-04-19 at 21:44.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  6. #31
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    1,993
    Thanks Thanks Given 
    183
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Sačekaću onda malo...isto je ljepse bez adaptera

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni

  7. #32
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,040
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    2,347
    Thanked in
    1,212 Posts

    Default

    Fidel svaka čast za temu.
    kad budeš imao vremena, ja sam vazda u deficitu haha, vidi mi dje imama li wifi adapter za električne roletne. Imam obićan orekidač sad ali bih stavil možda bežični.
    Ja imam lampu, kameru, uzeh i onaj antistres cube, odličan






  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,215
    Thanks Thanks Given 
    703
    Thanks Thanks Received 
    1,163
    Thanked in
    650 Posts

    Default

    Bio sam prosle nedelje na jednu eSecurity konferenciju i bilo je price o smart home uredjajima, toliko se ne brine o security-ju da je smijesno. Ono tipa svako moze da vam pali gasi svijetlo, da vas gleda ako imate kamere po kuci, slusa sta pricate itd.

    Philips sijalica je imala problem pa subdrugom verzijom to ispravili, dok MI i dalje proizvodi bug-ovi verziju.

    Pokazace vrijeme koliko jos propusta ima dok se malo omasovi.

    Neke mi stvari nisu jasne zasti moraju biti "pametne" npr kuvalo? Zasto?

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  9. #34
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    1,993
    Thanks Thanks Given 
    183
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Fidel svaka čast za temu.
    kad budeš imao vremena, ja sam vazda u deficitu haha, vidi mi dje imama li wifi adapter za električne roletne. Imam obićan orekidač sad ali bih stavil možda bežični.
    Ja imam lampu, kameru, uzeh i onaj antistres cube, odličan





    Kakva je ta kamera? Jesi li zadovoljan

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni

  10. #35
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mistery View Post
    Sačekaću onda malo...isto je ljepse bez adaptera

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    Pa vrlo je upitno da li ce EU verzije uopste biti na Ali-ju i sl.

    Ali bi trebalo da se pojavi po EU prodavnicama kao recimo u Spaniji a onda je samo pitanje (kraceg) vremena kad ce doc' u HR a onda i u CG (nama sve stize preko HR koji su 'glavni' za region)...

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Fidel svaka čast za temu.
    kad budeš imao vremena, ja sam vazda u deficitu haha, vidi mi dje imama li wifi adapter za električne roletne. Imam obićan orekidač sad ali bih stavil možda bežični.
    Ja imam lampu, kameru, uzeh i onaj antistres cube, odličan
    Kakav WiFi adapter, nisam ukapirao. Imas Xiaomi roletne? Onda vjerujem da bi ti nesto kao 'wireless switch' odradio posao.

    Ako su neke druge elektricne roletne onda nisam siguran sto trazis... S' obzirom da vjerujem da ima vise funkcija, ni 'smart plug' ne bi pomogao mnogo...

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Bio sam prosle nedelje na jednu eSecurity konferenciju i bilo je price o smart home uredjajima, toliko se ne brine o security-ju da je smijesno. Ono tipa svako moze da vam pali gasi svijetlo, da vas gleda ako imate kamere po kuci, slusa sta pricate itd.

    Philips sijalica je imala problem pa subdrugom verzijom to ispravili, dok MI i dalje proizvodi bug-ovi verziju.

    Pokazace vrijeme koliko jos propusta ima dok se malo omasovi.

    Neke mi stvari nisu jasne zasti moraju biti "pametne" npr kuvalo? Zasto?

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    To je jedan od glavnih razloga sto dosta ljudi bjezi od 'smart' uredjaja.

    Sto se ovoga konkretno tice... ti se sigurno bolje razumijes ali ja vjerujem da je cijeli ovaj ekosistem siguran koliko i WiFi mreza. Znaci ako je WPA/WPA2 enkripcija i solidna sifra znam(o) da je vrlo tesko provalit' je. Nista nije nemoguce ali onda ne bi koristili ni telefon ni kompjuter niti izlazili iz kuce, jel' te... S' obzirom da svi prikaceni uredjaji na sistem idu preko 'gateway'-a, ne moze se drugacije "doci" do sijalice, prekidaca itd. osim preko njega koji je sifrom povezan na WiFi. Dodatno, Xiaomi nudi da se postavlja sifra za svaki uredjaj posebno, koliko mi se ucinilo prilikom povezivanja istih sto je vjerujem neka dodatna sigurnost...

    Kao sto vidis, ja sam se uglavnom fokusirao na svijetla jer mi to olaksava svakodnevnicu i neke manje stvari od kojih vecina nije ni povezana sa sistemom.

    Meni licno ne reba 'smart' kuvalo ali znam ljude (van CG) kojima je prakticno skoro sve 'smart'. Meni je to previse i ne vidim realnu potrebu za tim. A na pitanje "zasto" svako od njih ce imat' odgovor, vjerovatno slican mojim - olaksava im svakodnevnicu.

    Recimo Xiaomi kuvalo moze u tacno odredjeno vrijeme da zagrije vodu za caj. Mozda oces da imas toplu/vrucu vodu cim udjes u kucu kako bi bila spremna za caj ili sto vec. Xiaomi kuvalo cak i odrzava vodu na odredjenoj temperaturi koliko god je to korisniku potrebno. Slicna stvar bi bila sa aparatom za kafu (imaju i to) gdje se neko budi svaki dan u isto vrijeme za posao recimo i oce da mu kafa bude spremna cim ustane iz kreveta... Ima 'smart' "sine" i motor za roletne i podeseno mu je da samo u intervalu kad je sunce na toj strani kuce/stana, roletna je spustena a onda se podize... Za klimu, preciscivac vazduha, 'humidifier' i sl. sam vec pisao koji su vrlo korisni u kombinaciji sa senzorima temperature i vlaznosti vazduha. Xiaomi svakako ima sve zivo od 'kucnih aparata' kod njih (od TV-a, ves masina, grijalica, klima itd. itd.) pa onda njima sve ima mnogo vise smisla za 'automatizaciju'...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  11. #36
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    403
    Thanks Thanks Given 
    145
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Xiaomi je odličan brend. Imam od njih par stvari, i sa nijednom nemam nikakav problem. Sve rade perfektno.

    1. Senzor temperature i vlažnosti - od kako je postavljen nikad taknut. Mjeri vrlo precizno, brz odziv, ima i BT. Koštao oko 10 €.


    2. Toplomjer - isto radi odlično, fina sprava. Nema oscilacija, recimo jednom izmjeri normalnu temperaturu, pa onda višu, ne brlja. Uglavnom, za đecu dobra stvar. P.S. sa ovim sam provalio da je čeona temperatura često veća od temperature tijela, tako da mi redovno na čelu pokazuje 37c. Cijena oko 20 €.


    3. Full HD kameru - isto odlična stvar. U svaki tren možeš bit live kući ili na posao. Kvalitet slike odličan, sa karticom od 32Gb čuva snimke 2-3 dana. Ima i opciju da sve ide na cloud. Ima mikrofon, zvučnik, rotiraš je telefonom za 360 stepeni... Cijena oko 60 €.


    Pored ovoga, imam i Mi Band 2 i Mi Band 3 koje takođe rade odlično. I što je vrlo bitno, sve aplikacije koje prate ove uređaje su kvalitetne, jednostavne, pregledne...

    Ako vam trebaju linkovi za nešto od ovoga, pišite...
    Može link za toplomjer?

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,791
    Thanks Thanks Given 
    4,682
    Thanks Thanks Received 
    9,651
    Thanked in
    3,652 Posts

    Default

    E zapali nas ka' šibice no i neka si, vrhunski gadgeti za male pare koji se vrhunski uklapaju u prostor, bar mi se čini ovako po slikama.

    Za sada mi je u korpi toplomjer i termometar (uzeću opciju sa satom, taman mi je falio jedan sat fini pored kreveta... ) , jedno pitanje, vidim da zahtijeva Gateway, pretpostavljam da je to samo za naprednije opcije tipa snimanje istorije, povezivanje sa aplikacijom i tako to?

    https://www.aliexpress.com/item/Xiao...5ecf3c00CXtxC0

    https://www.aliexpress.com/item/Orig...5ecf3c00CXtxC0

    Ako koga interesuje, ove dvije stavke su najjeftinije u Mi Homes store , gledao sam linkove samo koje je Fidel postavio.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  13. #38
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    E zapali nas ka' šibice no i neka si, vrhunski gadgeti za male pare koji se vrhunski uklapaju u prostor, bar mi se čini ovako po slikama.

    Za sada mi je u korpi toplomjer i termometar (uzeću opciju sa satom, taman mi je falio jedan sat fini pored kreveta... ) , jedno pitanje, vidim da zahtijeva Gateway, pretpostavljam da je to samo za naprednije opcije tipa snimanje istorije, povezivanje sa aplikacijom i tako to?

    https://www.aliexpress.com/item/Xiao...5ecf3c00CXtxC0

    https://www.aliexpress.com/item/Orig...5ecf3c00CXtxC0

    Ako koga interesuje, ove dvije stavke su najjeftinije u Mi Homes store , gledao sam linkove samo koje je Fidel postavio.
    Iskreno, nisam ni pomisljao da ce ova tema imat' ovoliko interesovanje

    Sto se tice 'gateway'-a, mislim da nije neophodan za bilo koji od ova 2 proizvoda koja planiras da narucis. Nemam nijedan od njih (ne treba mi realno) ali vjerujem da oba rade potpuno nezavisno od gateway-a bez ikakvih problema.

    'Gateway' je iskljucivo za kontrolisanje odredjenih uredjaja senzorima, swtich-evima i sl.

    Cak i sijalice mogu da rade kao obicne, preko glavnog prekidaca, nikakav problem. Ali da bi mogle da rade sa senzorima (za pokret, za vrata, da se kontrolisu pomocu aplikacije itd.) onda mora da postoji 'gateway' koji ce "spojiti" te uredjaje...


    P.S. Kad vec pominjemo proizvode i van njihovog ekosistema... ja trenutno gledam ovaj:



    Citao sam neke recenzije i gledao par klipova na YT i svi su odusevljeni. Kako kvalitetom izrade tako i svime sto dodje a sto se rijetko gleda na ovim stvarima (kao sto su recimo makaze ili 'tackica' za razbijanje stakla). Imam neke jeftine i rijetko ih koristim ali kad odem u planinu moze bit' korisno...

    Ovdje sam ga vidio za 30e sto je nekih 3x manje od cijene poznatih brendova... https://www.aliexpress.com/item/xiao...979148160.html

    Ovako izgleda potpuno otvoren...




    I jedan od snimaka koje sam gledao... US

    Last edited by Fidel Castro; 11-04-19 at 13:27.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,791
    Thanks Thanks Given 
    4,682
    Thanks Thanks Received 
    9,651
    Thanked in
    3,652 Posts

    Default

    Poručih ovo dvoje gore što navedoh plus klasični ink termometar što ste pominjali, čučnuće u dnevnu top - sve 46 EUR.

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  15. #40
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    403
    Thanks Thanks Given 
    145
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    9 Posts

    Default Xiaomi Smart Home

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Poručih ovo dvoje gore što navedoh plus klasični ink termometar što ste pominjali, čučnuće u dnevnu top - sve 46 EUR.

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    Kada očekujete od allexpresa da vam stigne, mjesec dan?
    Last edited by Amygdala; 11-04-19 at 16:13.

  16. #41
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Poručih ovo dvoje gore što navedoh plus klasični ink termometar što ste pominjali, čučnuće u dnevnu top - sve 46 EUR.

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    Aj sa srecom!

    Quote Originally Posted by Amygdala View Post
    Kada očekujete od allexpresa da vam stigne, mjesec dan?
    Svi pomenuti prodavci su slali iskljucivo SG postom koliko ja pamtim. Najbrze je stiglo za 5-6 dana dok je najsporije bilo blizu mjesec dana... Nijedna od tih SG posiljki nije presla mjesec dana.

    E sad cinjenica je da je SG nesto usporio u posljednje vrijeme i da mi se sad skoro svaka posiljka primice tom mjesecu iako nijedna nije probila taj rok.

    Prethodna je stigla tacno za mjesec dana. Naruceno 9. marta, stiglo prekljuce, 9. aprila.

    Poslednja koja mi stize je narucena 18. marta a od danas je u izmjenickoj posti. Ocekujem je sjutra, najkasnije u subotu na vrata.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  17. #42
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    4,977
    Thanks Thanks Given 
    1,125
    Thanks Thanks Received 
    1,455
    Thanked in
    628 Posts

    Default

    A odusevih se sa ovom temom. Inace imam Google Home Mini uredjaj i odusevljen sam sa njim,ali cu morati ponesto od ovih cuda uzeti

    Sent from my HTC U12+ using Tapatalk

  18. #43
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,415
    Thanks Thanks Given 
    5,159
    Thanks Thanks Received 
    3,701
    Thanked in
    1,474 Posts

    Default

    Pratim temu i zesce sam se primio vec pretrazujem sta sve porucit. Hvala castro

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  19. #44
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Isto je pametnije bilo da sam ja sve ovo narucio i otvorio temu kad imam sve na lageru... da ne cekate a i ja da vam uzmem koji 'dinar'
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,791
    Thanks Thanks Given 
    4,682
    Thanks Thanks Received 
    9,651
    Thanked in
    3,652 Posts

    Default

    Sad viđeh da ima i smart trashcan, oće žena da me ubije blue:

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  21. #46
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Sotto la Collina
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Thumbs up

    Omiljeni komad alata
    (u saradnji sa Wihom)

  22. #47
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    1,993
    Thanks Thanks Given 
    183
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    € 6,22 30%OFF | Xiaomi mijia ZMI Mosquito Killer Dispeller Bugs Epochal Mini Garden Outdoor Dust-proof Mosqutio Dispeller For Home Or Travel H15
    https://s.click.aliexpress.com/e/ce6sMZUM

    Narucih danas...posto zivim u Rogame dje komarac gazduje, pas lajšmaniju u srcu nosi...da probam...Autan mi ne gine

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni

  23. #48
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Sad viđeh da ima i smart trashcan, oće žena da me ubije blue:

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    Da, da... vidjeh i ja.

    Ako mi vjerujes jos sam u potrazi za kantom da valja i ne nadjoh je a obidjoh prodavnica i prodavnica. Vecina je skartovana jer se vidi da je najgori kvalitet i plastike i samog sistem za zatvaranje a ostalo je skartovano zbog ocajnog dizajna ili neodgovarajuce velicine.

    Njihova 'smart' kanta mi je bilo u domenu "too much" pa sam je iskulirao... Mislim mora i ona da ide u struju (to mi je previse), ima svijetlo, sama zatvara vrecu a mislim da i vrece nisu obicne nego mora od njih da se kupuje (nisam siguran za ovo)... Sve u svemu, fina spravica ali mislim da ipak trazim nesto obicnije kad je kanta za smece u pitanju. N'o eto... ni to 'obicnije' ne uspijeh da nadjem, jos uvijek kacim kese iz prodavnica i bacam smece u njih...

    Quote Originally Posted by Vujos View Post
    Omiljeni komad alata
    (u saradnji sa Wihom)
    Ovo izgleda odlicno, s' tim sto sam ja vise bio zagrijan za onu automatsku verziju gdje osnovnu verziju mozes da uzmes ispod 20e a 'full pack' sa svim zivim za 30-ak eura sto je stvarno sprdnja od cijene...

    https://www.aliexpress.com/item/XIAO...987973789.html

    Nego sam ipak stisnuo kocnicu i slozio se sam sa sobom da rijetko kad otvaram telefon i neke manje uredjaje za koje bi mi ovo jedino i bilo korisno. Vise bi mi stajalo u neku ladicu nego sto bi se koristilo pa sam odustao od kupovine.

    Ali ko radi sa telefonima, laptopovima i slicnim stvarima, vjerujem da je ovo 'must have' uz neki 'fixit' combo jer vecina stvari koja se prodaje na Ali (kad je u pitanju otvaranje telefona) su tesko smece koje ne vrijede ni tih par dolara za koje se prodaju.

    Quote Originally Posted by mistery View Post
    € 6,22 30%OFF | Xiaomi mijia ZMI Mosquito Killer Dispeller Bugs Epochal Mini Garden Outdoor Dust-proof Mosqutio Dispeller For Home Or Travel H15
    https://s.click.aliexpress.com/e/ce6sMZUM

    Narucih danas...posto zivim u Rogame dje komarac gazduje, pas lajšmaniju u srcu nosi...da probam...Autan mi ne gine

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    Vidio sam i ovo (a sta nisam ) ali mi izgleda previse malo i tesko uvjerljivo. Jeste Xiaomi ali jednostavno mi ne uliva povjerenje da ovakav uredjaj moze da ima ikakvog efekta...

    Ja sam prije gledao ove vece 'spravice' za stan i 'bacio oko' na njih ali je jos rano da ih narucujem a do tad jos malo istrazujem...

    https://www.aliexpress.com/item/Orig...881293495.html i ovaj drugi: https://www.aliexpress.com/item/Orig...993446957.html

    Za sad vrlo malo informacija, pogotovo o ovom drugom (kontam da je noviji) pa cekam da procitam/vidim neke utiske prvo... I jedan i drugi su 15-20e sto je skroz ok.

    Ti svakako javi kad stignes i odes medju krvopijace pa javi utiske... Taj je svakako za drugu namjenu tako da moze bit' interesantan kad se ode nedje na kampovanje u planinu i sl.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  24. #49
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,040
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    2,347
    Thanked in
    1,212 Posts

    Default

    Fidel ubiću te!!! Znači zakasniću na posao razgledajući i stavljajući u korpu haha.

    Što se tiče kante za smeće, pogledaj u Habitat

  25. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,450
    Thanks Thanks Given 
    3,807
    Thanks Thanks Received 
    3,057
    Thanked in
    1,297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    https://www.aliexpress.com/item/Orig...881293495.html i ovaj drugi: https://www.aliexpress.com/item/Orig...993446957.html

    Za sad vrlo malo informacija, pogotovo o ovom drugom (kontam da je noviji) pa cekam da procitam/vidim neke utiske prvo... I jedan i drugi su 15-20e sto je skroz ok.

    Ti svakako javi kad stignes i odes medju krvopijace pa javi utiske... Taj je svakako za drugu namjenu tako da moze bit' interesantan kad se ode nedje na kampovanje u planinu i sl.
    Ja kapiram da kod ovog drugog koji si postovao, nema nista potrosno? Lampa privlaci komarce i usisa ih... Sto velis, sacekati feedback ali cini se da je jednostavnije rjesenje od ove prve... Takodje, kad su komarci u pitanju, najbitnije je da je rjesenje efikasno...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

Page 2 of 29 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Xiaomi Yi - home camera
    By Stivi in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 3
    Last Post: 21-02-17, 11:47
  2. Prodajem dva nova Smart led tv 39 inca Fox + Android Smart 4.2.2 Jelly Bean---- 299 e
    By PesPro in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 23-10-14, 00:50
  3. Portugal's Polish home from home
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 05-06-12, 17:20
  4. K:Modul Coming Home/Leaving Home
    By Rover in forum Vozila i oprema
    Replies: 5
    Last Post: 19-12-11, 19:52
  5. Coming home/Leaving home na Golf 4?
    By 50_CENT in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 28
    Last Post: 05-01-11, 15:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •