Page 25 of 29 FirstFirst ... 15212223242526272829 LastLast
Results 601 to 625 of 713

Thread: Xiaomi Smart Home

  1. #601
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    4,560
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Na konto Multicom-a... ja kad vidim ovoliko razno-raznih cijena, muka me spopadne..



    Sa 159.3e je spustena cijena na 140e ali ako platis jednokratno onda je 135e odnosno ipak ne jer je spustena cijena na 119e.

    A onda kad znas da je prosle godine bila 60-70e onda tek.

    Ove prodavnice gdje je SVAKI proizvod na vjecitom popustu su po pravilu smece.

    Realni prikaz gornjih cijena bi bio ovako nesto...





    Ne bas primamljivo za kupce, a?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  2. The Following 2 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  3. #602
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    I ja misljah da je novi model ali sam onda vidio da je identican... po nekim prodavnicama nisu ni korigovali cijenu (da se teze udje u trag) nego su proizvod skroz uklonili a dodali novi (isti), sa duplo jacom cijenom.

    Divota.

    Elem, a sto je sa onim Xiaomi uticnicama? Ima li ih idje vise? Ja sam zadovoljan sa njom ali am htio da uzmem i mojima jednu... Ja je platih 15e prosle godine, sad je nema nidje. U Mobilend navodno 20e ali kad sam posao rekli su mi da nema a onda isti dan i na sajtu azurirali da vise nije na stanju.



    Zna li ko dje ga nac'? Ili nesto slicno...
    Kupih u pc gameru samo što je proizvođač remax, 14 eura...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to pumba For This Useful Post:


  5. #603
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    4,560
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Jel' do mene ili im stranica ne radi? (blank page)

    https://pc-gamer.me/
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  6. #604
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    759
    Thanks Thanks Received 
    329
    Thanked in
    191 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Jel' do mene ili im stranica ne radi? (blank page)

    https://pc-gamer.me/
    https://pc-gamer.me/index.html

  7. The Following User Says Thank You to coldplay For This Useful Post:


  8. #605
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    4,560
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    Kupih u pc gameru samo što je proizvođač remax, 14 eura...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ovaj? https://pc-gamer.me/p/REMAX-RU-S2-produzni-kabl--71402

    To dodje isto ovo u Multicom? https://www.multicom.me/racunari-i-o...-s2-91615.html

    Cudne su mi ove rupe, mnogo mi je 'normalnije' ovo sto ja imam od Xiaomi-ja.. to mi izgleda bas za EU dok je ovaj malo cudniji..
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  9. #606
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Taj, i ja sam se čudio, ali na njemu piše da je za EU, ovo su univerzalne rupe idu bukvalno svi utikači. Što je i dobro. Koristim ga već neko vrijeme.

  10. The Following User Says Thank You to pumba For This Useful Post:


  11. #607
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    4,560
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Vaša porudžbina je uspješno poslata i nalazi se u procesu obrade.

    Po ovoj zimi jedva i stan da napustam a ne grad/opstinu

    Inace on-topic... prije neki dan dodjoh doma pa sam morao da zamjenim baterije na pojedinim uredjajima, poslije neke 2-3 godine ako se ne varam. Morao bih provjerit' kad sam ih tacno 'instalirao' ali ima najmanje toliko.

    Ono sto mi je cudno je da na recimo 2 senzora temperature/vlage sam morao da zamjenim bateriju jer nije davao znake zivota a na trecem sve oke.. A instalirani u isto vrijeme, radili isto vrijeme. I sad kad odem na Xiaomi Home aplikaciji (ili je sad Mijia?) mi kaze da je 'battery sufficient', kao da je baterija skroz ok iako ja vjerujem da ce i ona morat' uskoro da se mijenja.. Mozda sam mogao sve 3 svakako da zamjenim ali nisam namjerno, da vidim koiko ce ta treca trajat'.

    Ove ostale stvari sljakaju bez problema, godinama nakon instalacije. Sijalicu jednu jedinu nisam promjenio jos uvijek a imam nekoliko 'spare'-a.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  12. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  13. #608
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    4,560
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Za ove robote/usisivace koristite iskljucivo 'Roborock' aplikaciju?

    Ja pokusah ovog mog malog da dodam na 'Xiaomi Smart Home' aplikaciju ali ga ne moze nac' a kad idem rucno da trazim, uopste nema tog modela ili ijednog slicnog.

    Inace sam na 'Mainland China', mozda bi na drugom serveru radilo ali kontam da je ta 'Roborock' aplikacija svakako dosta bolja, a?

    Jeste li eksperimentisali da mu pomognete da 'preskoci' odredjene barijere kao sto su previsoki pragovi koje ne moze da predje a valjalo bi
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  14. #609
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,955
    Thanks Thanks Given 
    1,360
    Thanks Thanks Received 
    1,669
    Thanked in
    947 Posts

    Default Xiaomi Smart Home

    Ja nisam ni znao za tu app

    Koristim iskljucivo Xiaomi Home


    Taman cu je isprobati ako moze uopste?
    Last edited by stefke; 05-02-23 at 16:43.

  15. #610
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    4,560
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Ja nisam ni znao za tu app

    Koristim iskljucivo Xiaomi Home


    Taman cu je isprobati ako moze uopste?
    A evo sad gedam da ovo sto se prodaje kod nas je iskljucivo Xiaomi. Nema vise 'Roborock' modela kao prije sto je bilo...

    Kod nas se prodaje par istih modela, na slicnu foru i to je to od cjelokupne ponude iako ima na stotine razlicitih modela 'vani'.

    Ti probaj al' mozda taj Xiaomi (kontam da imas neke od ovih Mop 2 primjerala) radi samo na Xiaomi Home kao sto moj Roborock radi samo na Roborock.

    Znam da je nekad moglo i jedno i drugo, 100% al' mozda vise ne.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  16. #611
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,942
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,330
    Thanked in
    1,862 Posts

    Default

    Treba da počnem da gradim sistem od nule na novom mjestu.

    Šta kupiti i đe?
    * Smart sijalice
    * jednu ili dvije kamere (bežične)
    * smart robot
    * prečišćivač vazduha
    * pametne utičnice
    * pametni prorudžni kabal
    * Smart LED trake

    Pretpostavka je da mi treba prvo neki HUB za sve ovo...

    Nakradije bih sve kupio na jednom mjestu, ne poručuje mi se preko interneta, zbog garancije...

    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Last edited by Bugi; 08-02-23 at 14:40.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  17. #612
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    4,560
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Ja vjerujem da su cijene manje-vise svuda iste/slicne. Garancija ti je identicna dje god da uzmes.

    Samo je pitanje sto ko ima na lageru jer je vrlo moguce da neces sve nac' na samo jednom mjestu... Ja bih poceo od Multicom-a (ma koliko bio kivan na njih vec duze vrijeme) a pogledao i samu Xiaomi radnju... Tehnopus isto ima dosta Xiaomi proizvoda dok Tehnomax ima manje, rekao bih...

    Preko neta svakako ne bi preporucio jer ne bi ni mogao sve to da narucis (preciscivac vazduha npr.) pa bi onda imao problema sto ti je pola uredjaja za Kinu a pola za EU sto sa sobom nosi probleme konekcije na serveru, povezivanje medju samim uredjajima, nemogucnost dodavanja na isti server i mnoge druge probleme...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  18. #613
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,942
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,330
    Thanked in
    1,862 Posts

    Default

    A koji hub je najbolji?
    Ili Hub više ne treba pošto sve ide na Home app?

    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  19. #614
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,765
    Thanks Thanks Given 
    2,657
    Thanks Thanks Received 
    2,524
    Thanked in
    1,429 Posts

    Default

    Mobile premium je takodje uvoznik xiaomi proizvoda

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  20. #615
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    4,560
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    A koji hub je najbolji?
    Ili Hub više ne treba pošto sve ide na Home app?

    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Pa i prije je islo preko aplikacije.. ja da znam bez hub-a ne mozes nista, to ti je najosnovniji dio za 'umrezavanje' bio cega. On je taj koji kao 'gateway' stvara privremene WiFi konekcije medju uredjajima itd. Da sad da ne idem u detalje o tome kako sto funkcionise tacno...

    A mislim da je manje bitno koji hub uzimas a posto je razika medju njima obicno minimalna (i cjenovno) onda obicno uzmes onaj koji ti je najdostupniji...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  21. #616
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,932
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,802
    Thanked in
    3,717 Posts

    Default

    Hub ti treba za komunikaciju sa senzorima (pokreta, temperature, vode, svjetlosti...) kao i za komunikaciju sa utičnicama sa zigbee protokolom. Zigbee utičnice ti trebaju za uređaje koji nisu smart.

    Primjer, imaš kvarcnu peć od prije 20 godina, povežeš je na zigbee utičnicu. Zadaš automatizaciju da ako (IF) je temperatura manja od <-23c (THEN) grijalica će biti upaljena i npr. novi uslov da IF temperatura -> 23c grijalica se gasi.
    Temperatura se očitava sa senzora temperature (koji postaviš u toj prostoriji) koji kontroliše hub a koji ti podešavaš kroz Mi Home aplikaciju.

    Za produžne kablove, prečišćivače i sve uređaje koji su smart ti hub ne treba, kontrolišeš ih skroz preko aplikacije. Hub ti treba jedino kad te uređaje hoćeš da uvežeš sa raznim senzorima. Dajem opet primjer, recimo da ako otvoriš prozor da se prečišćivač automatski gasi, a kad se zatvori da se pali, to je jedna od popularnijih automatizacija (štedi se tako drastično filter)
    Last edited by BiTrAtE; 08-02-23 at 23:26.
    War. War never changes.

  22. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  23. #617
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    888
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Hub ti treba za komunikaciju sa senzorima (pokreta, temperature, vode, svjetlosti...) kao i za komunikaciju sa utičnicama sa zigbee protokolom. Zigbee utičnice ti trebaju za uređaje koji nisu smart.

    Primjer, imaš kvarcnu peć od prije 20 godina, povežeš je na zigbee utičnicu. Zadaš automatizaciju da ako (IF) je temperatura manja od <-23c (THEN) grijalica će biti upaljena i npr. novi uslov da IF temperatura -> 23c grijalica se gasi.
    Temperatura se očitava sa senzora temperature (koji postaviš u toj prostoriji) koji kontroliše hub a koji ti podešavaš kroz Mi Home aplikaciju.

    Za produžne kablove, prečišćivače i sve uređaje koji su smart ti hub ne treba, kontrolišeš ih skroz preko aplikacije. Hub ti treba jedino kad te uređaje hoćeš da uvežeš sa raznim senzorima. Dajem opet primjer, recimo da ako otvoriš prozor da se prečišćivač automatski gasi, a kad se zatvori da se pali, to je jedna od popularnijih automatizacija (štedi se tako drastično filter)
    Ne bih preporucio kacenje rezistivnih opterecenja tipa peci, grijalica, bojlera i sl. na ove obicne tajmere/smart uticnice, jer je to kratkog vijeka i moze lako da dodje do pozara, i da coek nastrada, bez obzira sto na nekima pise da mogu da trpe tipa 3-3.6KW. Rezistivnim opterecenjima se iskljucivo upravlja preko kontaktora koji mogu da trpe ista, i koji su dizajnirani za to, a kontaktorima moze da se upravlja putem smart tajmera, releja i sl.

  24. The Following 2 Users Say Thank You to techlinkit For This Useful Post:


  25. #618
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    4,560
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Nadovezao bi se na to i iz mog iskustva primjetio da svi ti uredjaju znaju da zabudale u odredjenim 'nesvakidasnjim situacijama', posebno kod nestajanja struje, znacajnog pada/skoka u naponu i sl. sto se kod nas nazalost desava cesce nego sto bi trebalo, posebno nestabilan napon koji zna da nagrdi el. uredjaje a u nekim slucajevima je i potencijalna opasnost za pomenuti pozar i sl.

    Recimo meni kad, nakon nestanka struje, ona ponovo dodje... SVE sijalice se popale po stanu i 'gore' dok ih ja rucno ne ugasim ili ne 'trigger'-ujem vec nesto sto ce ih ugasit' (pokret, tj. nedostatak istog u mom slucaju).

    Ne bih da zvucim kao panicar jer nisam al' cisto da se dobro razmisli sto se i kako kaci na tim uredjajima koji su na kraju krajeva jako jeftina potrosna roba.

    Ja sam pominjao i kad sam htio da instaliram onaj senzor za cesmu... to bi znacilo da je voda uvijek pod pritiskom a samo na pokret ruku se aktivira dok ostatak vremena taj mali uredjaj od 10-ak eura drzi sav pritisak u cijevi. Doduse ja sam manje vjerovao cjevima zgrade (i svojim cjevima u stanu) nego tom uredjaju ali svakako nisam imao mooda da to instaliram i drzim dok nisam tu, sa sve dodatnim senzorom za vodu (senzor koji je osjetljiv na vodu i daje alarm ili radi sto vec treba, 'IF') jer sam racunao da poplava stana u tim okolnostima prilicno moguc scenario. A taj mi stres nije trebao (niti treba) u zivotu.
    Last edited by Fidel Castro; 10-02-23 at 09:27.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  26. #619
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,932
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,802
    Thanked in
    3,717 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by techlinkit View Post
    Ne bih preporucio kacenje rezistivnih opterecenja tipa peci, grijalica, bojlera i sl. na ove obicne tajmere/smart uticnice, jer je to kratkog vijeka i moze lako da dodje do pozara, i da coek nastrada, bez obzira sto na nekima pise da mogu da trpe tipa 3-3.6KW. Rezistivnim opterecenjima se iskljucivo upravlja preko kontaktora koji mogu da trpe ista, i koji su dizajnirani za to, a kontaktorima moze da se upravlja putem smart tajmera, releja i sl.
    Slažem se, naveo sam primjer samo kako to funkcioniše, kontaktori su predviđeni za jače potrošače svakako.
    War. War never changes.

  27. #620
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    4,560
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Zaista sam pokusao da oprostim Xiaomi-ju sve probleme koje sam imao (a bilo ih je dosta tokom zadnjih par godina) ali mislim da se stanje samo pogoršava.

    Vjerujem da je to zbog sve većeg broja korisnika i prosječnih servera, pogotovo za korisnike van Kine koji njih i ne zanimaju toliko.

    Sve češće imam problema sa povezivanjem i sa gubljenjem povezanosti na mreži a sve to prouzrokuje dosta gubljenja vremena i živaca koje imam sve manje.

    Ukoliko se nešto značajno ne promjeni... mislim da ću da mijenjam kompletan sistem za neki drugi brend jer ova nestabilnost nije vrijedna, makar ne meni.

    Danas i cijeli "gateway" pao a sa njim ponovno povezivanje svakog uredjaja što je takodje nocna mora, tj. skoro nemoguca misija jer nacin na koji se povezuju novi uredjaji je katastrofalan i mnogo gori nego sto je nekad bio.



    Jako sam razočaran i ne tako daleko od lomljenja uredjaja, jedan po jedan.

    Poslato preko goluba pismonoše
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  28. #621
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,942
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,330
    Thanked in
    1,862 Posts

    Default

    Planiram da kupim uređaje za smart home.
    Najradije bih uzimao kod nas zbog garancije i cimanja.

    Gdje je najveći izbor? Multicom, Tehnoplus?

    Pretpostavljam da mi treba Hub, na sajt Multicoma ih ima nekoliko. Da li tu ima nekih razlika?
    Je li svaki uređaj Xiaomi smart kompatibilan sa svakim Hubom?

    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  29. #622
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    883
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    215
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Planiram da kupim uređaje za smart home.
    Najradije bih uzimao kod nas zbog garancije i cimanja.

    Gdje je najveći izbor? Multicom, Tehnoplus?

    Pretpostavljam da mi treba Hub, na sajt Multicoma ih ima nekoliko. Da li tu ima nekih razlika?
    Je li svaki uređaj Xiaomi smart kompatibilan sa svakim Hubom?

    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............

    A sto bi konkretno stavio?

    Na benchmark rs forum ima razradjena tema o tome. Ono sto mene interesuje je da umjesto konvencionalnih prekidaca za spustanje/podizanje roletni stavim pametne wifi prekidace. Osim toga, imam pametni wifi prekidac u razvodnu tablu, montiran na din sinu koji pali bojler kad je jeftina struja. Ima trenutnu i totalnu potrosnju struje. Sobzirom da mi klima nije pametna, nju bih opametio modulom da unaprijed mogu zagrijati ili rashladiti prostoriju.
    COMMUNITAS CIVITATIS CATHARI
    navigare necesse est, vivere non est necesse



  30. #623
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,942
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,330
    Thanked in
    1,862 Posts

    Default

    Za početak svijetla i smart utičnice.
    Svijetla u dvije sobe, dnevni boravak i kupatilo, a smart utičnice na bojler i još po neke uređaje po kući.

    Treba mi prosto ON/Off sistem unoredefinisanom vremenu. Takođe bi kasnije dodao pametno zvono, pametni usisivač.

    Već imam prečišćivač vazduha i nekoliko smart utičnica.

    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  31. #624
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,018
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Za pocetak, ako uzimas neki centralni hub, preporucujem ti da bude Matter/Thread kompatibilan kako bi se obezbijedio malo za buducnost. To su "novi" standardi koje su usvojili svi veci proizvodjaci u cilju standardizovanja uredjaja kako bi svi mogli da razgovaraju jedni sa drugima, bez obzira na brend. Google, Apple, Amazon su vodeci i jedni od njih.


    Sto se tice rasvjete, ja licno preferiram da to bude nesto sto NISU WiFi sijalice. Ja koristim sijalice koje rade na ZigBee-ju (wireless sistem u kojem sijalice i kontroleri komuniciraju jedni sa drugim a koji je low-power) pa onda mogu da koristim daljinske za kontrolu rasvjete a koji rade na baterije po par godina. Prosto, ne smatram da je prakticno da ako hoces da ukljucis, iskljucis, dimmujer rasvjetu i promijenis boju, moras da: uzmes telefon, udjes u aplikaciju, izaberes sijalicu i odradis sve to. Prosto, to nije za koriscenje u porodici. Philips Hue ti je jedna opcija za to, ali su oni bas skupi. Jeftinija opcija ti je IKEA Tradfri.

    Nisam naisao na WiFi sijalice koje imaju mogucnost kontrole sa nekim daljinskim ili nesto slicno.

  32. #625
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Jedno pitanje ako neko ima slicno rjesenje...

    Mogu li na kabal od bojlera zakaciti ovakav smart prekidac: https://hr.elmarkstore.eu/wifi-smart...v-product27781

    Ideja mi je da ga onda automatizujem kroz aplikaciju da tokom noci radi bojler na jeftinu a tokom dana gasi...
    Uglavnom, da li je ovakav prekidac (sa podrzanom strujom od 10A) dovoljan za bojler (sa 2kW grijacem)?
    Matematicki jeste, nego u praksi radi li to ok, moze li se pregrijati, zapaliti itd?
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

Page 25 of 29 FirstFirst ... 15212223242526272829 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Xiaomi Yi - home camera
    By Stivi in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 3
    Last Post: 21-02-17, 10:47
  2. Prodajem dva nova Smart led tv 39 inca Fox + Android Smart 4.2.2 Jelly Bean---- 299 e
    By PesPro in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 22-10-14, 23:50
  3. Portugal's Polish home from home
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 05-06-12, 16:20
  4. K:Modul Coming Home/Leaving Home
    By Rover in forum Vozila i oprema
    Replies: 5
    Last Post: 19-12-11, 18:52
  5. Coming home/Leaving home na Golf 4?
    By 50_CENT in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 28
    Last Post: 05-01-11, 14:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •