Zelim sve da obavjestim da se klonite ovog sajta.
Kod njih sam imao racun nekoliko godina, i da bi jedan dan napravio profit od 500€ , oni su mi zakljucali nalog i rekli da rade provjeru.
jednom kazu provjeravamo zadnji mec jer je bio sumnjiv ( ako je nesto sumnjivo a ti primis uplatu, prihvatas se rizika ) , onda su rekli da provjeravaju sve meceve sto sam igrao od pocetka . STO JE NAJVECA GLUPOST.

i kazu provjera moze da traje NAJVISE 15 DANA.

ja ih pustim svih ti 15 dana da "provjeravaju" da bi mi taj dan kad je istekao 15ti dan, rekli "bicete u toku dana obavjesteni " .
I naravno ne isplate nista niti me obavjeste. samo kazu " provjera nije zavrsena jos traje"
kad ih pitam kako je moguce da traje vise od maksimalnog roka, oni kazu "sve je moguce" !!!
a sto je NAJVECA SRAMOTA, taj mec sto su prvo rekli da provjeravaju, su ISTI DAN KAD JE MEC ZAVRSEN ISPLATILI DRUGIM IGRACIMA KOJI SU KOD NJIH IGRALI.
samo mene provjeravaju!

Imam sve screnshotove njihovih emailova, sto su lagali.
jenom citiraju svoj pravilnik, pa onda kad prekrse pravilnik onda pricaju drugu pricu.

Slucaj je prijavljen Upravi za Inspekcijski nadzor u Vladi CG.

18 dana sam ih cekao da isplate, posto ovo idu smisljeno da me ne isplate i ukradu zaradjenje pare, odlucio sam se da prijavim slucaj.
kao i na svim portalima cu objaviti textove o njima.

Ako su meni ukrali pare, ne treba nikome drugome da se desi ovakav slucaj.

U STO VECEM LUKU ZAOBILAZITE MERIDIANBET U CG

za sve gore navedeno imam dokaze, screnshotove emailova, isplata sto su drugim korisnicima isplatili a meni samo ne.
a sto je najzalije , kad ih nesto pitate na sluzbeni email, samo vam salju robot odgovore vec pripremljene tekstove koje svima salju.

DNO DNA OD KLADIONICE !!!!