Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 26 to 50 of 99

Thread: [TURIZAM] Apartmani / iznajmljivači

  1. #26
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,570
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    100 dana puta 200e puta 2 stana opet je to 40 iljada crni biznismene..
    A dje su razni troskovi? Rekoh ja da ti tvoji prijatelji daju dupeta
    Ada ima 6 stanova citas li, ili dva, mada sad nabroja tri... a ko ce ga znat, ja mislim da se nesto zajebao i da uzima vise od 50k, no bi mozda zvucilo... nerealno.

  2. #27
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Pa ulozio je 10. U prevoz namjestaja babe senke iz staniseljica.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  3. #28
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Pricao je da njegovi prijatelji od 2 stana zarade 50k godisnje..

  4. #29
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default Turizam - što se to dešava!?

    O pusti ga. Sad htjedoh da mu matematicki izvedem da to sto prica nema veze sa mozgom. Ovakvi strucnjaci su se i ******** u crnogorski turizam.
    Cujes dobro mi je ovako stalno sam full ali eto da stavim na booking.
    Taman da odgovorim i tigrovo oko. Cujes 30hiljada lagano.
    Zasto su se pojavili ti koji trce sa motorima lijevo desno, jer su se upecali na ove bizbi price “iznajmis 6-7 stanova od ljudi za 50-56 na dan, iznajmljujes na booking za 75-80 i zaradis 15-20 000 za ljeto”.
    A tvoje je provizija bookingu, cistacica, primanje gostiju, naplata ostecenja, pranje i ciscenje posteljine....
    I onda se oderu i nikako da ukapiraju kako se oni oderu, a komsija sa 2 stana mu dodje i kaze “ja sam 50 000 ovo ljeto zaradio”.
    I onda se zaduzuju da uzmu jos koji stan i samo tonu, ali zato se hrabre i pricaju i oni iste lovacke price
    Last edited by Hell Raiser; 02-03-19 at 23:18.

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Prica li ovo on o stanovima iz Petrovca sto je slikao prije neku godinu i ovdje izbacivao oglase?


  6. #31
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Stan 200e dnevno? Pa za te pare mozes u Splendid ili Maestral

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  7. #32
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Ja sam navela šta vidim u okruženju, a sa bizbijem pričah na nivou vlasnik i sam svoja čistačica i etc šta sve ide ili može da ide uz to (6 stanova nije ni malo a ni puno)
    Navela sam po meni koji su uslovi da se tako nešto postigne, a daleko od toga da se "odiralo" - zadovoljstvo i dobra organizacija su ipak neophodni. Što te to toliko pogađa ne znam, ja tvrdim da je moguće, ti da nije, i svako je u pravu onome ko u to povjeruje.
    A iznerviralo me sto na svakoj temi na kojoj se pojavi isprica gomilu nebuloza, koje nemaju veze s mozgom i onda se ti pojavis i podrzis mu pricu.
    Sad ce ovdje da stema glavu, kao sto je na automobilizmu, pa je zbog toga i bio banovan na pola godine

  8. #33
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default Turizam - što se to dešava!?

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Izdaju ljudi za 350e duplex u Budvi u blizini Tre Cane, doduše samo u avgustu, ali nije im jedina jedinica koju izdaju. A imate u majinsku ulicu ležaj za 5 eura. Imate i u Stari grad za 50, kao i za 100. Plaćaju ljudi vile sa bazenom u Reževiće 200e na dan i više. Baš nema pravila, tvrdim da klijentele ima svakakve, a što vi ne možete to da zamislite....
    A nije bitno iskrno. U komsiluk mi se izdaje 8000 mjesecno stan pa je uvijek za avgust bukiran.
    Nije mogu li ja da shvatim ili ne, niti sta ko radi. Vec je ovo tema o turizmu, pravcima i propustima, a ne tema za bizbijeve vlazne snove i zabjelske bajke i basne. Ne umije pomnoziti dva broja kako treba, i ako pocnete ovdje sa ovim slobodno mozete zakljucati. Otvorite temu booking ili kako pokrenuti posao sa apartmanima, pa se do sjutra prepucavajte ko je zaradio 50 ko 100.
    Srecne vam bile i zdravo ih trosili

  9. #34
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,090
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Bizbi, ajde odmori dushe ti ochine...

    Smaras

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    (:

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    Pa ulozio je 10. U prevoz namjestaja babe senke iz staniseljica.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nemaju svi para kao ti - cijenim ono sto imam mozda nekad bude bolje.

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    O pusti ga. Sad htjedoh da mu matematicki izvedem da to sto prica nema veze sa mozgom. Ovakvi strucnjaci su se i ******** u crnogorski turizam.
    Cujes dobro mi je ovako stalno sam full ali eto da stavim na booking.
    Taman da odgovorim i tigrovo oko. Cujes 30hiljada lagano.
    Zasto su se pojavili ti koji trce sa motorima lijevo desno, jer su se upecali na ove bizbi price “iznajmis 6-7 stanova od ljudi za 50-56 na dan, iznajmljujes na booking za 75-80 i zaradis 15-20 000 za ljeto”.
    A tvoje je provizija bookingu, cistacica, primanje gostiju, naplata ostecenja, pranje i ciscenje posteljine....
    I onda se oderu i nikako da ukapiraju kako se oni oderu, a komsija sa 2 stana mu dodje i kaze “ja sam 50 000 ovo ljeto zaradio”.
    I onda se zaduzuju da uzmu jos koji stan i samo tonu, ali zato se hrabre i pricaju i oni iste lovacke price
    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    A iznerviralo me sto na svakoj temi na kojoj se pojavi isprica gomilu nebuloza, koje nemaju veze s mozgom i onda se ti pojavis i podrzis mu pricu.
    Sad ce ovdje da stema glavu, kao sto je na automobilizmu, pa je zbog toga i bio banovan na pola godine
    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    A nije bitno iskrno. U komsiluk mi se izdaje 8000 mjesecno stan pa je uvijek za avgust bukiran.
    Nije mogu li ja da shvatim ili ne, niti sta ko radi. Vec je ovo tema o turizmu, pravcima i propustima, a ne tema za bizbijeve vlazne snove i zabjelske bajke i basne. Ne umije pomnoziti dva broja kako treba, i ako pocnete ovdje sa ovim slobodno mozete zakljucati. Otvorite temu booking ili kako pokrenuti posao sa apartmanima, pa se do sjutra prepucavajte ko je zaradio 50 ko 100.
    Srecne vam bile i zdravo ih trosili
    Ti sve ovim pricas o sebi.
    Nadam se kad napunim toliko godina koliko ti imas da necu biti tako tezak.

    Quote Originally Posted by Kapetan View Post
    Prica li ovo on o stanovima iz Petrovca sto je slikao prije neku godinu i ovdje izbacivao oglase?
    A prica on greote sad ljeti se uzeo jos jedan stan dvosoban preko 100kvadrata ima bice bolje treba pruziti priliku.

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Lazes bizbi kao mali kad si bio ako ne priznas da se nisi ulogovao sekund posto ti je ban istekao.
    Ovakva prdnjava prica je falila ovom forumu.
    Makar znamo da nije neki bot, to je samo bizbi natural

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk
    Bio sam 15tak dana ostalo sve na odmor - opet cu samo sam usao zbog bookinga jer vidis ovi stariji me napadaju a duplo vise godina imaju od mene.
    Niko ih ne pominje sami se javljaju..

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    100 dana puta 200e puta 2 stana opet je to 40 iljada crni biznismene..
    A dje su razni troskovi? Rekoh ja da ti tvoji prijatelji daju dupeta
    Ko je pominjao 100dana...
    Pitacu ih za troskove pa cu ti reci pa da i to stavis na kalkulator.


    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Ada ima 6 stanova citas li, ili dva, mada sad nabroja tri... a ko ce ga znat, ja mislim da se nesto zajebao i da uzima vise od 50k, no bi mozda zvucilo... nerealno.
    Nije nerealno kad znas zbog cega radis.

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Stan 200e dnevno? Pa za te pare mozes u Splendid ili Maestral

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
    Ziva je to istina - ali je njima od 365dana zauzeto 90%
    Dan 200e van sezone 100/120e

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    Pricao je da njegovi prijatelji od 2 stana zarade 50k godisnje..
    Ovdje treba sve da se crta da napravim skicu.
    Ne znadoh sto im bi mislio sam da nekog uvrijedih - pa sam htio da se izvinim....
    Nista ih ne pitas samo napadaju - mene je sramota a svi su duplo od mene stariji ja kuliram a oni ne umiju nego dobro od mladjih se uci.

    Ljudi digli kredit 25/30hiljada tako nesto i opremili ih u ta 2 stana ima ukupno 250kvadrata.
    Docekaju goste sa aerodroma sve u sklopu cijene itd...
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Mene samo zanima posto se ljeti opucam mislim ne zalim se zaradi se i to sa merakom radim ali mi se desi da u jedan dan ima 4 stana da cistim a sjutra 2 jer su sve rezervacije od 10 do 15dana pa se poklapaju mnogo puta i tu se opucim sa ciscenjem stanova.

    Da li da to izbacam na booking ili ne jer sam cuo da moze da ti otkazu 2dana ili da se uopste ne pojave.

    Kod mene su cijene
    jednosoban 60e
    Dvosobni 70 i 80e dan

    da se ja drzim ovoga i zaboravim booking?
    Last edited by Biznismen Podgorica; 03-03-19 at 01:05.

  10. #35
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Niko ti se odje ne vrijedja, pricas tudju pricu i smaras ljude, kakiš topic s takvom pricom.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  11. #36
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    samo cisti i uzivaj....

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Neka podje u komsiluk kod Gregovica pa pita posto su sobe/apartmani. Niz ulicu ima tri hotela pa neka pita isto tako. Lazovce malo.

    Zna se daje spic sezone 25-35 dana kad je sve puno, ostalo je krpljenje.

    Troskovi vode, struje itd su druga prica. Booking uzima svojih (min) 15% svakog mjeseca. Pred sezonu imas tacno u euro na osnovu rezervacija koliko ces bookingu dati.

    Od 4-5 apartmana moze da se zaradi jos jedna (JEDNA) mjesecna bruto plata do sledece sezone u kucu kad sve zivo poplacas sta imas i to je to.

    Trange frange, ne placanje taksi, ne placanje vode, dogovor sa gostima kad dodju da otkazu pa plate u kesu i sl ne racunam.


  13. #38
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    (:



    Nemaju svi para kao ti - cijenim ono sto imam mozda nekad bude bolje.







    Ti sve ovim pricas o sebi.
    Nadam se kad napunim toliko godina koliko ti imas da necu biti tako tezak.



    A prica on greote sad ljeti se uzeo jos jedan stan dvosoban preko 100kvadrata ima bice bolje treba pruziti priliku.



    Bio sam 15tak dana ostalo sve na odmor - opet cu samo sam usao zbog bookinga jer vidis ovi stariji me napadaju a duplo vise godina imaju od mene.
    Niko ih ne pominje sami se javljaju..



    Ko je pominjao 100dana...
    Pitacu ih za troskove pa cu ti reci pa da i to stavis na kalkulator.




    Nije nerealno kad znas zbog cega radis.



    Ziva je to istina - ali je njima od 365dana zauzeto 90%
    Dan 200e van sezone 100/120e



    Ovdje treba sve da se crta da napravim skicu.
    Ne znadoh sto im bi mislio sam da nekog uvrijedih - pa sam htio da se izvinim....
    Nista ih ne pitas samo napadaju - mene je sramota a svi su duplo od mene stariji ja kuliram a oni ne umiju nego dobro od mladjih se uci.

    Ljudi digli kredit 25/30hiljada tako nesto i opremili ih u ta 2 stana ima ukupno 250kvadrata.
    Docekaju goste sa aerodroma sve u sklopu cijene itd...
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Mene samo zanima posto se ljeti opucam mislim ne zalim se zaradi se i to sa merakom radim ali mi se desi da u jedan dan ima 4 stana da cistim a sjutra 2 jer su sve rezervacije od 10 do 15dana pa se poklapaju mnogo puta i tu se opucim sa ciscenjem stanova.

    Da li da to izbacam na booking ili ne jer sam cuo da moze da ti otkazu 2dana ili da se uopste ne pojave.

    Kod mene su cijene
    jednosoban 60e
    Dvosobni 70 i 80e dan

    da se ja drzim ovoga i zaboravim booking?
    365 dana zauzeto 90%?

  14. #39
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,090
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokac View Post
    samo cisti i uzivaj....
    zaboravio si i peglanje.

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Kakav je to gospodin!!!
    Hvala cijenim ovo mnogo mi znaci.

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Kako je falio ovaj momak

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Steta imali ste priliku ali su mi dosadile vise prijavljivanja od jednih te istih lijepo li se povuci.
    Mogu da se vratim ali svaki post da mi se placa po 10e

    Quote Originally Posted by Kapetan View Post
    Neka podje u komsiluk kod Gregovica pa pita posto su sobe/apartmani. Niz ulicu ima tri hotela pa neka pita isto tako. Lazovce malo.

    Zna se daje spic sezone 25-35 dana kad je sve puno, ostalo je krpljenje.

    Troskovi vode, struje itd su druga prica. Booking uzima svojih (min) 15% svakog mjeseca. Pred sezonu imas tacno u euro na osnovu rezervacija koliko ces bookingu dati.

    Od 4-5 apartmana moze da se zaradi jos jedna (JEDNA) mjesecna bruto plata do sledece sezone u kucu kad sve zivo poplacas sta imas i to je to.

    Trange frange, ne placanje taksi, ne placanje vode, dogovor sa gostima kad dodju da otkazu pa plate u kesu i sl ne racunam.
    Lazovce malo hahahahah pazite ovo pisanje je li ovo istina a zlatilo se odmaranje od 7mjeseci od ovakvih.

    Quote Originally Posted by jokac View Post
    365 dana zauzeto 90%?
    Jun/Jul/Avgust citav rezervisan.

    Sad im je i april rezervisan - nego dobro je to maste me oni pa ja ovdje prosipam neistine.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ovdje se prica o nekakvim troskovima/ulaganjima kao da zgradu pravis.

    Nama voda/struja/itd sve su smijesne cijene jer niko ne dolazi da provodi vrijeme u stanu bez da prespava i jede i oce to sto je u stanu da provede u miru i tisini sto ovamo ima.

    i tako mi je struja u svaki stan u - po 100tinjak eura tako da je sve to unaprijed placeno prije sezone.
    Internet/kablovska/tecnosti za ciscenja/toalet papir/sto operes posteljinu itd kakvi su to troskovi?

    ee da ima troskova kad crkne sijalica pa im kazemo dje druge rezervne stoje...Nakupi se to bgm. zaradis 25hiljada za sezonu od toga pola das na rashode.

    Ovaj gore upalio kalkulator ka da racuna mjesecne racune za 30 stanova u zgradu.

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Nikad u zivotu nisi platio jedan jedini od tih racuna niti isao u nabavku za apartmane cim pises to sto pises odnosno ovo zadnje sto si nalupao.

    Ili izdajes klot apartmane sa rolnom toalet papira za 10 dnevni boravak.


  16. #41
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    zaboravio si i peglanje.



    Hvala cijenim ovo mnogo mi znaci.



    Steta imali ste priliku ali su mi dosadile vise prijavljivanja od jednih te istih lijepo li se povuci.
    Mogu da se vratim ali svaki post da mi se placa po 10e



    Lazovce malo hahahahah pazite ovo pisanje je li ovo istina a zlatilo se odmaranje od 7mjeseci od ovakvih.



    Jun/Jul/Avgust citav rezervisan.

    Sad im je i april rezervisan - nego dobro je to maste me oni pa ja ovdje prosipam neistine.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ovdje se prica o nekakvim troskovima/ulaganjima kao da zgradu pravis.

    Nama voda/struja/itd sve su smijesne cijene jer niko ne dolazi da provodi vrijeme u stanu bez da prespava i jede i oce to sto je u stanu da provede u miru i tisini sto ovamo ima.

    i tako mi je struja u svaki stan u - po 100tinjak eura tako da je sve to unaprijed placeno prije sezone.
    Internet/kablovska/tecnosti za ciscenja/toalet papir/sto operes posteljinu itd kakvi su to troskovi?

    ee da ima troskova kad crkne sijalica pa im kazemo dje druge rezervne stoje...Nakupi se to bgm. zaradis 25hiljada za sezonu od toga pola das na rashode.

    Ovaj gore upalio kalkulator ka da racuna mjesecne racune za 30 stanova u zgradu.
    a sad je samo 3 mj,nije 365 dana....:fat:,i naravno,peglanje i ono sto ide uz to....

  17. #42
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    kako ste vi ozbiljno ušli u ovu raspravu sa bizbijem i to sa sve matematikom qq
    She is only here to annoy herself!

  18. #43
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve vam bude jasno kad decko hemiju i odrzavanje ne smatra u troskove, onda vidis da nikad u zivotu sebi nije platio osim dojc i da je racun vidjeo jedino kad ga postar donese pa ga familiji preda. Iseli se Bizbi pocni da radis nesto, pa ces da vidis koliko kosta toalet papir i sampon jean pa ces se kupat sa djecijim sapunom kad pocnes svoje pare da koristis.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  19. #44
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Pomoc oko sajta Booking.com
    https://r.tapatalk.com/shareLink?sha...8&share_type=t

    Otvorio je temu jos prosle godine oko istoga. Pa su tamo pokusali da pomognu, pa ih je i tamo bio najpametniji, i sad je dosao da otvara glavu na temi koja veze nema sa tim.
    Cudi me da ga moderator jos nije pocistio sa ove teme

  20. #45
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,090
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kapetan View Post
    Nikad u zivotu nisi platio jedan jedini od tih racuna niti isao u nabavku za apartmane cim pises to sto pises odnosno ovo zadnje sto si nalupao.

    Ili izdajes klot apartmane sa rolnom toalet papira za 10 dnevni boravak.
    Za sve si u pravu - nabavka za apartmane kao da zivotinje drzim u stanovima.


    Quote Originally Posted by jokac View Post
    a sad je samo 3 mj,nije 365 dana....:fat:,i naravno,peglanje i ono sto ide uz to....
    To ja pricam za mene..
    Kod nas od 4og mjeseca pocinje po malo sve do kraja 9og mjeseca i onda se sve sredi i pokrije do sledece sezone. mislim do februara da se sve polako priprema i provjerava.

    Quote Originally Posted by StefanPG View Post
    Sve vam bude jasno kad decko hemiju i odrzavanje ne smatra u troskove, onda vidis da nikad u zivotu sebi nije platio osim dojc i da je racun vidjeo jedino kad ga postar donese pa ga familiji preda. Iseli se Bizbi pocni da radis nesto, pa ces da vidis koliko kosta toalet papir i sampon jean pa ces se kupat sa djecijim sapunom kad pocnes svoje pare da koristis.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Ispade da dolaze zivotinje a ne ljudi pa ima ulaganje.

    Kad stignu zimi racuni od po 10tak eura za struju placa se 10/15e preko toga i svaki stan je za struju u minus od po 100/150e toliko se i ne potrosi za sezonu..
    u ljeto racun za struju nije presao 35e

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Pomoc oko sajta Booking.com
    https://r.tapatalk.com/shareLink?sha...8&share_type=t

    Otvorio je temu jos prosle godine oko istoga. Pa su tamo pokusali da pomognu, pa ih je i tamo bio najpametniji, i sad je dosao da otvara glavu na temi koja veze nema sa tim.
    Cudi me da ga moderator jos nije pocistio sa ove teme
    Na forum nisam ulazio 7mjeseci kasno sam izbacio ovo za booking sezona prosla je bila najbolja i onda je na tome ostalo.

    kad sam cuo za ova 2 apartmana 50hiljada za godinu i ovaj komsija od barake uzima 100/120e za dan u sezonu pa sam opet poceo o tome.

  21. #46
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Jesi li ti procitao naziv teme uopste.
    Turizam-sta se to desava.
    Jos jedan Bizbi je poceo da se bavi turizmom, a booking mu je intelektualni izazov.
    Sad znamo sta se desava pa zakljucajte ovo

  22. #47
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,090
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Pa sta se to desava? koliko sam ja dao drzavi od toga napredujemo polako.
    ----------------------------------------------------------------------------------------

    Eeee zaboravio sam bio ja sam na booking pokusavao nesto ali mi je to bilo komplikovano i odustao sam ne znam kako sam objavio stan i to isti sekund je bio vidljiv svima - na vajber mi se javile dvije porodice > jedni 4dana po 100e druga porodica 10dana po 100e i onda me kontaktirao booking da ce ukloniti stan ako ne postavim milion nekih dodatnih info i ja sam rekao maknite ga jer mi je sajt previse komplikovan.

    Hvala svima na iskrenoj pomoci/iskrenim savjetima..

  23. #48
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Preko bukinga mu se javile porodice na vajber

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  24. #49
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    .......
    Last edited by tigrovo_oko; 04-03-19 at 22:21. Reason: Ko je pročitao, pročitao.. :D nešto sam u ban mood-u :p

  25. #50
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Evo informacija iz prve ruke, u Petrovac na prvu liniju do mora 2 apartmana/stana, sve odvojeno. Znači do plaže ima cijelih 15 metara. U sred sezone JUL AVGUST tad se izdaje manji 100€ veći 120€ MAJ-JUN-SEPTEMBAR 50 manji 70€ veći
    Cijena je PO DANU. Kad odbiješ sve troškove (komunalije, sitne popravke) ne možeš izać preko 15k da bi se je8ao trika nema.
    Na prvu liniju do mora ne može se uzet preko 15k€ za 2 apartmana, a ne tamo đe je Bizbi 300-400m od mora u brdo.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Turizam - što se to dešava!?
    By sinisam in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 15636
    Last Post: 17-03-24, 18:58
  2. P/I: Apartmani na ZABLJAKU - APARTMANI KALjEVIC
    By Apatmani Kaljevic in forum Ostali oglasi
    Replies: 4
    Last Post: 18-08-11, 22:31
  3. fakultet za turizam?
    By dada_hn in forum Primorski
    Replies: 21
    Last Post: 22-06-10, 10:40
  4. Crnogorski Turizam??????
    By junackopleme in forum Putovanja
    Replies: 1
    Last Post: 27-05-08, 17:09
  5. Hrvatski turizam
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 20-03-04, 01:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •