Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 99

Thread: [TURIZAM] Apartmani / iznajmljivači

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Greska...
    One Ring to Rule them all...

  2. #52
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Pa mislim da je dovoljno sto ovdje nisam ulazio vise od pola godine (trebalo bi to da je jak dokaz)
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Sto se tice Booking'a - nama su sezone mnogo dobre i dosta jake cijene i stalno nam je sve puno.

    Ali npr: ima tu jedan stan od komsije koji se ne moze uporedjivati sa mojim ni 1% (obicno/sprosjecan) stan i on izdaje taj stan preko Booking'a 100/120e dan i stalno mu je puno - stan od 48 kvadrata..

    Pa me zanima kako to ide ako neko zna (objavio bi 6 stanova na jedan oglas) pa da probam da vidim kako ce to ici jer uveliko su poceli sa rezervacijama..
    stalno pun cega?

  3. #53
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,087
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by StefanPG View Post
    Preko bukinga mu se javile porodice na vajber

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Ne razumijem se u buking ali je tako bilo.
    Javili se na vajber > preko bukinga su vidjeli stan koji ne znam ni ja kako sam izbacio i isti sekund je bio objavljen.
    Javile se dvije porodice.

    Jedni su bili 4 dana po 100e
    Drugi su bili 10dana po 100e
    ----------------------------------
    Gosti iz Srbije.
    Koliko bi onda stranci dali? + sto su platili boravisnu taksu 10dana x 6osoba. eee zaboravih 11 dana su bili jer su pred kraj produzili jos 1 dan...

    Quote Originally Posted by Bronx-PG View Post
    Evo informacija iz prve ruke, u Petrovac na prvu liniju do mora 2 apartmana/stana, sve odvojeno. Znači do plaže ima cijelih 15 metara. U sred sezone JUL AVGUST tad se izdaje manji 100€ veći 120€ MAJ-JUN-SEPTEMBAR 50 manji 70€ veći
    Cijena je PO DANU. Kad odbiješ sve troškove (komunalije, sitne popravke) ne možeš izać preko 15k da bi se je8ao trika nema.
    Na prvu liniju do mora ne može se uzet preko 15k€ za 2 apartmana, a ne tamo đe je Bizbi 300-400m od mora u brdo.
    _Kakve su ovo dezinformacije - ustv. nisu jer momak samo lupa prica u prazno.
    Prva linija mora.

    A mi u maj izdali stan na mjesec dana 800e

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Greska...
    Nije - ako ti on tako kaze to ti je tako.

    Quote Originally Posted by jokac View Post
    stalno pun cega?
    Ne znam. ne bavim se tudjim radnjama. samo kazem sto su mi rekli - da izmisljaju ne bi digli toliko hiljada kredita u crno da se zaviju ako ovo sto su mi rekli nije tacno.

  4. #54
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Pa ja ne znam sto ce tebi booking i airbnb kad ti je i u maju puno, ti si vazda pun, nemas potrebe da se cimas oko bookinga i ostalih...
    Kaze Srbijanci dali 100 eura dan, koliko bi tek dali stranci, ostavimo na stranu da su i Srbijanci stranci, ali kako moze neko da ti da vise ili manje ako ti stoji 100 eura dan na sajtu bookinga? Ili tebe mozda zovu preko vajbera pa se cenkate kao Turci...
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  5. #55
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,087
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Pa ja ne znam sto ce tebi booking i airbnb kad ti je i u maju puno, ti si vazda pun, nemas potrebe da se cimas oko bookinga i ostalih...
    Kaze Srbijanci dali 100 eura dan, koliko bi tek dali stranci, ostavimo na stranu da su i Srbijanci stranci, ali kako moze neko da ti da vise ili manje ako ti stoji 100 eura dan na sajtu bookinga? Ili tebe mozda zovu preko vajbera pa se cenkate kao Turci...
    Pa ja nisam rekao da mi je potreban.
    Samo sam iznosio sto sam cuo pa podijelio vezano za booking sto i kako moze li to tako ili ne moze.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Pa mislio sam koliko bi tek dali ovi iz drzava dje su platezne moci 5x vece.
    --------------------------------------------------------------------------------------
    Odakle ja znam koliko sam u tom trenutnu stavio na booking pojma ja nemam sto sam tu radio i kako sam to objavio.

    Samo su se javili na vajber mi smo vidjeli smjestaj na booking ali nam niko nije odg. sto li otkazali smo tamo rezervaciju i onda se preko vajbera dogovorili i oni pristali odma kao da sam im rekao 5e.
    -------------------------------------------------

    Znaci ne treba se zalijecati. odlicno je i ovo da se ne glupiram sa bukinZima i airbzima. > rekla cula kazala.


    - ali bi ipak opet pokusao samo kad bi mi neko sve fino detaljno objasnio castio bi ga palacinku.

  6. #56
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Bravo genije, izasao si na buking a nemas predstavu sta si sve odradio. Da si ikad otvorio njihovu stranicu za hosta ne bi takvu glupost izvalio.


  7. #57
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    630
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    60
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    On 50k€ uzme od 2 apartmana čisto. Ne treba njemu buking i ostalo no čisto iz fore da vidi može li uzet 90k€
    Prodaja/otkup i ugradnja muzike za auto.
    Više informacija u inbox.

  8. #58
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Pa ja ne znam sto ce tebi booking i airbnb kad ti je i u maju puno, ti si vazda pun, nemas potrebe da se cimas oko bookinga i ostalih...
    Kaze Srbijanci dali 100 eura dan, koliko bi tek dali stranci, ostavimo na stranu da su i Srbijanci stranci, ali kako moze neko da ti da vise ili manje ako ti stoji 100 eura dan na sajtu bookinga? Ili tebe mozda zovu preko vajbera pa se cenkate kao Turci...
    Show majq ukopa eto. Izgleda voli da cascava ove sa booking-a 10-15% :-D
    Forever young, i want to be forever young

  9. #59
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,087
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zarate View Post
    On 50k€ uzme od 2 apartmana čisto. Ne treba njemu buking i ostalo no čisto iz fore da vidi može li uzet 90k€
    Ne uzimam ja - nego to druga osoba uzima.
    --------------------------------------------------
    Ja uzmem 40tak % 45% - manje od ovoga sto sam naveo da drugi uzima za 2 apartmana 50hiljada.

    On 2 ja 6

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Show majq ukopa eto. Izgleda voli da cascava ove sa booking-a 10-15% :-D
    Ja sam samo rekao da ovaj uzima za 2 50hiljada za godinu dana.

    Ja 40tak 45% manje od njega > samo ja sto radim od 5 u mjesecu do 9 u mjesecu > bez ako neko dodje malo ranije i ostane malo kasnije od navedenog datuma.

    + sto on ima 2 apartmana a ja 6

    izniO sam cinjenice sto sam cuo za booking pitao da li tamo da probam + sto se daje tih 15% sto kazete ili da budem i dalje bez njega kao do sad.


    evo vidim da ste svi protiv toga bookinga da se ne moze toliko zaraditi kao sto drugi navode iz moje price. pa ga vise necu pominjati i drzacu se izdavanja kao do sad.

  10. #60
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Palacinku vas nece castit

    Kako to da imas 3 puta vise apartmana od njega, a on 2 puta vecu zaradu od tebe? Sto tebe sprjecava da izdajes citave godine?
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  11. #61
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    630
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    60
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Kod toga su dozvoljeni kućni ljubimci, to je razlika. A možda i lokacija, opremljenost itd..,
    Prodaja/otkup i ugradnja muzike za auto.
    Više informacija u inbox.

  12. #62
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Jedan stan je 50m2+ 10m2 terase + 40m2 dvorista.
    Drugi je 70m2 + 2 terase od po 10tak kvadrata.
    Treci je 80m2 + 2 terase ogromne + dosta dvorista itd..

    Svi nasi gosti zele mir a to ovamo imaju + sto su im plaze previse blizu.

    Eto na pjenu od mora u Petrovac i ne moze uzet makar 50-60 hiljada za ljeto...
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  13. #63
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    čitah ovo što se piše ovdje i ja ne mogu skapirat’ ko izdaje, koliko apartmana i koliko je dobar na kraju sezone


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  14. #64
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Bizbi oko 25 000 eura za sezonu na 6 apartmana u Petrovac, a njegov drug 50 000 eura na 2 stana koja nisu u Petrovac ali ih momak izdaje citave godine. I sad bizbi hoce preko bookinga da poveca zaradu, ali ne zna kako pa casti palacinke onoga ko mu objasni, a prije neki dan je napisao da placa 10 eura sat. Skapira li sad?
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  15. #65
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,087
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Palacinku vas nece castit

    Kako to da imas 3 puta vise apartmana od njega, a on 2 puta vecu zaradu od tebe? Sto tebe sprjecava da izdajes citave godine?
    Ocu nego je poskupila u skolijeru za 50c.
    -------------------------------------------------
    Ne sprecava me nista mislim sprecava booking. > on samo preko bookinga nastavlja (citave godine radi) samo ima strance ja bez bookinga od 5 do 9 u mjesecu i to je to kraj sezone.

    Quote Originally Posted by Zarate View Post
    Kod toga su dozvoljeni kućni ljubimci, to je razlika. A možda i lokacija, opremljenost itd..,
    Ja se nisam do sad susretao sa ljubimcima i bolje tako da ostane.

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Jedan stan je 50m2+ 10m2 terase + 40m2 dvorista.
    Drugi je 70m2 + 2 terase od po 10tak kvadrata.
    Treci je 80m2 + 2 terase ogromne + dosta dvorista itd..

    Svi nasi gosti zele mir a to ovamo imaju + sto su im plaze previse blizu.

    Eto na pjenu od mora u Petrovac i ne moze uzet makar 50-60 hiljada za ljeto...
    Gosti su iskljucivo:
    Srbija 60%
    Rusija 25%
    - ostali procenat su Makedonija > BiH > Bjelorusija > i ostatak svijeta

    Mislim da mi je to neki maksimum - ali evo vidjecu ove sezone mozda ako se zaradi 500/600e do 1000e ajde ali mislim da je to/to.

    Quote Originally Posted by outline View Post
    čitah ovo što se piše ovdje i ja ne mogu skapirat’ ko izdaje, koliko apartmana i koliko je dobar na kraju sezone


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Bizbi oko 25 000 eura za sezonu na 6 apartmana u Petrovac, a njegov drug 50 000 eura na 2 stana koja nisu u Petrovac ali ih momak izdaje citave godine. I sad bizbi hoce preko bookinga da poveca zaradu, ali ne zna kako pa casti palacinke onoga ko mu objasni, a prije neki dan je napisao da placa 10 eura sat. Skapira li sad?
    Valjda jeste.
    ------------------
    Ja mislim da taj booking ipak moze da donese ogromnu zaradu. jer kad gosti iz Srbije placaju toliko za dan 70/80e - koliko bi tek stranci placali koji imaju veliku plateznu moc od Srbije.

  16. #66
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Ne razumijem se u buking ali je tako bilo.
    Javili se na vajber > preko bukinga su vidjeli stan koji ne znam ni ja kako sam izbacio i isti sekund je bio objavljen.
    Javile se dvije porodice.

    Jedni su bili 4 dana po 100e
    Drugi su bili 10dana po 100e
    ----------------------------------
    Gosti iz Srbije.
    Koliko bi onda stranci dali? + sto su platili boravisnu taksu 10dana x 6osoba. eee zaboravih 11 dana su bili jer su pred kraj produzili jos 1 dan...



    _Kakve su ovo dezinformacije - ustv. nisu jer momak samo lupa prica u prazno.
    Prva linija mora.

    A mi u maj izdali stan na mjesec dana 800e



    Nije - ako ti on tako kaze to ti je tako.



    Ne znam. ne bavim se tudjim radnjama. samo kazem sto su mi rekli - da izmisljaju ne bi digli toliko hiljada kredita u crno da se zaviju ako ovo sto su mi rekli nije tacno.
    ako ne znas,saznaj pa napisi.meni je drug digao veliki kredit za manji hotel a drzi i apartmane.prodje solidno,zaradi za sezonu na apartmanima(13),oko 30000e,al oni porodicno sve rade,od pranja posteljine i ciscenja i svega.e,da drug mi je u Sutomoru.

  17. #67
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,087
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Ja najvise cistim/usisavam i slicno navikao se - zena ce mi odmarati od toga.

    Zaboravio sam peglanja i sto god oces.

  18. #68
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    čitah ovo što se piše ovdje i ja ne mogu skapirat’ ko izdaje, koliko apartmana i koliko je dobar na kraju sezone


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    bolje d ne kapiras,ovo su sve meleoneri na ovi podforum.

  19. #69
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    2,207
    Thanks Thanks Given 
    259
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Obzirom da nisi iz te branse, trebala bi ti jedna osoba kojoj das procenat (manje nego agencije) koja ipak posjeduje neka makar osnovna saznanja o izdavanju, dokumentaciji, turizmu uopste. To moze raditi neko ko je u blizini, i van svog posla. Takodje, ta ili druga osoba bi trebala ocistiti, srediti stan.

    Ako se vec radi o 6 stanova i atraktivnoj lokaciji.

    Jer, racunaj da :
    - Moras registrovati smjestaj u opstini
    - Moras imati sistem za elektronsku prijavu gosta ( Mup RB90)
    - Moras platiti pristupni put, zavusno od opstine
    - Naravno knjige stranih i domacih gostiju
    - Knjiga prihoda
    - Da evidentiras i placas taksu za strance

    Ima tu jos stvari, ali u osnovni to je to. Ako zelis legalno da poslujes. Sve inspekcije sada rade u koordinaciji, tako da ako krenes da radis off radar, ocekuj neku kaznu uskoro



    E sad, mozda bi mogao neko to da ti postavi sve na svoje mjesto, a ti kasnije rutinski da obavljas komunikaciju sa turistima i zavrsavas ostalo.

    Sto se tice momka koji je pitao za jedan stan, opet kazem, zavisi od lokacije i nacina uredjenja stana.
    I zavisi od toga koliko vremena imas da se posvetis.

    Ako ces da imas manje posla, izdajes kompletan stan ( cijena automatski varira u odnosu na broj osoba, podesi se tako na Bukingu)
    Ako zelis bas da se bavis time, ili imas nekog da se posveti, podjelis stan u vise jedinica, veca je i zarada naravno.


    Ja inace radim kao menadzer hotela, ali sam se u prethodnoj godini odlucio da (obzirom da posjedujem smjestaj na jednoj neatraktivnoj lokaciji za turiste, reklo bi se) sve legalizujem i odem na booking.
    Iznenadjujuce dobro sam prosao.
    Tako da, nikad se ne zna. Dosta ljudi i poslednje vrijeme dolazi u Crnu Goru, na nacin sto na aerodromu uzmu rent a car, i avantura krece, pa na sta naidju.

    Za dosta ljudi sam i radio postavljanje i registraciju vikendica u sjevernom dijelu, nisu lose ni oni prosli.

    Ako nekom treba savjet, tu sam, neka
    se javi u inbox. ☺️��

  20. #70
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    464
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Kako imas iskustva u turizmu, moze li savjet koje lezajeve da kupim za smjestaj. Mislio sam u jednu sobu da ubacim bracni i samac krevet, a u drugu tri samca. Ili je bolji neki drugi raspored? Mada imam i dva lezaja na razvlacenje tipa Mojca, potpuno nova, da ubacim po jedan taj lezaj i bracni/dva samca.
    Mislim da je ovo najbitnije kod izdavanja, da gosti mogu normalno da odmore i odspavaju

  21. #71
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    2,207
    Thanks Thanks Given 
    259
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Totalno Lagan View Post
    Kako imas iskustva u turizmu, moze li savjet koje lezajeve da kupim za smjestaj. Mislio sam u jednu sobu da ubacim bracni i samac krevet, a u drugu tri samca. Ili je bolji neki drugi raspored? Mada imam i dva lezaja na razvlacenje tipa Mojca, potpuno nova, da ubacim po jedan taj lezaj i bracni/dva samca.
    Mislim da je ovo najbitnije kod izdavanja, da gosti mogu normalno da odmore i odspavaju
    Ja bih iskoristio te na razvlacenje. Jer ako ti bude manji broj osoba trenutno, manje zauzimaju prostora, a bitno je da nije pretrpano.

    Recimo, u jednoj bracni plus samac. U drugoj dva samca (jedan na sprat osposobis?)
    A u dnevnoj koristis te na razvlacenje u odnosu na broj gostiju. Samo jednostavno i estetski ok, i nemas brige.

  22. #72
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,277
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markez View Post
    Ja bih iskoristio te na razvlacenje. Jer ako ti bude manji broj osoba trenutno, manje zauzimaju prostora, a bitno je da nije pretrpano.

    Recimo, u jednoj bracni plus samac. U drugoj dva samca (jedan na sprat osposobis?)
    A u dnevnoj koristis te na razvlacenje u odnosu na broj gostiju. Samo jednostavno i estetski ok, i nemas brige.

    Ovako nešto?




    https://dubrovackidnevnik.rtl.hr/vij...IxwTxV4KL0Mc0c
    The more things change, the more they stay the same.

  23. #73
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    464
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Da se glasnem. Bio sam do Namosa i odlucio sam se za one velike krevete, tj visoke koji kao da imaju dva duseka jedan na drugi. Okacicu sliku ako je nadjem, ali nadam se da znate na sta mislim, pa ako je neko imao iskustva sa tim krevetima nek napise
    https://www.namos.co.me/mob/me/namje...nid=0000001817
    Last edited by Totalno Lagan; 24-03-19 at 18:33.

  24. #74
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    464
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Namjestaj je stigao, sad da se to jos malo skocka, namjesti i fotografise. Zanima me kako ide procedura oko bookinga, jedna prijateljica mi je govorila da sam to trebao jos u februaru da oglasim, jer je potrebno da se prodju odredjene provjere i sl

  25. #75
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Jedno pitanje...
    Sto mislite o turizmu u Podgorici?
    Svaki dan sretnem jedno 20 pekdekera, kako li se vec zovu...
    Plus jos toliko plavusana i stranih grdnih faca...
    Rekao bih da ima turista, ipak je ovo glavni grad jedne drzave... jes da ce biti razocarani, ali opet...
    Moze li se valorizovati sprat od kuce u Podgorici, ili kupit dva-tri apartmana (garsonjere) u onaj dio oko autobuske i zeljeznicke, nije skup kvadrat...
    Lezis i nista ne radis, a pare ti kapaju, ljepota...
    Plus sto si u glavni grad, ne moras se cimat po ovih sela i vukohebina po primorju i sjeveru...

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Turizam - što se to dešava!?
    By sinisam in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 15636
    Last Post: 17-03-24, 18:58
  2. P/I: Apartmani na ZABLJAKU - APARTMANI KALjEVIC
    By Apatmani Kaljevic in forum Ostali oglasi
    Replies: 4
    Last Post: 18-08-11, 22:31
  3. fakultet za turizam?
    By dada_hn in forum Primorski
    Replies: 21
    Last Post: 22-06-10, 10:40
  4. Crnogorski Turizam??????
    By junackopleme in forum Putovanja
    Replies: 1
    Last Post: 27-05-08, 17:09
  5. Hrvatski turizam
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 20-03-04, 01:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •