Page 3 of 9 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 51 to 75 of 225

Thread: 5G mreza - potencijalni efekti na živi svijet

  1. #51
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,279
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by siux View Post
    Starwalker, iza mene je polje izučavanja a ne korporacija! Ova priča se može jednom jedinom rečenicom zatvoriti: Sunce 'zrači' jače!

    Pazi sad ovo:
    Energija na izlazu sijalice je oko 50 do 100 puta VEĆA a fekvenija kojom zrači je stotinama hiljadaa puta veća nego WIFI 'ruteru' ili telefonu. Zašto ne dižeš frku oko sijalica onda?
    Šta kažeš na ideju da prvo demistifikujemo efekte zračenja iz baznih stanica i WiFi mreža, pa se potom bacimo na žarko nam Sunce i štedne i rasipne sijalice, može?

    A sad, ako si iz konkretne oblasti dobrodošao si da argumentovano predočiš materiju, možda se usput i neko od neznavenih konvertuje na 'pravu' stranu.

    Forum je pritom u hroničnom deficitu kvalitetne diskusije i vapi za ljudima od zvanja.. Nek ti to bude motivacija

    O. T.


    Kada ovdje čitamo da nema nikakvih naučnih dokaza o negativnim efektima na ljudsko zdravlje, zanemaruje li se svjesno podatak da je IARC (tijelo pri WHO) u evaluaciji rizika raka zračenje klasifikovalo u Grupu 2B (potencijalno kancerogeno za ljude)?

    Da bismo imali donekle drugačiju perspektivu stvari na visokim instancama, na koji način (WHO i slične organizacije) se donose odluke i proglašavaju statuse (u konkretnom slučaju) možda nije loše baciti pogled na link ispod :


    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5504984/

    Tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  2. #52
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    2,197
    Thanks Thanks Given 
    66
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Šta kažeš na ideju da prvo demistifikujemo efekte zračenja iz baznih stanica i WiFi mreža, pa se potom bacimo na žarko nam Sunce i štedne i rasipne sijalice, može?
    Ja sam moje argumente dao ali ih ti svjesno ignorišeš pa ne možemo voditi kvalitetnu diskusiju!

    I jedno i drugo su ista stvar, samo imaju različitu frekvenciju. Ono što zovemo svjetlo ima frekvenciju oko 600 hiljada milijardi ciklusa u sekundi, dok ono što zovemo radio talas ima nekoliko stotina miliona do nekoliko milijardi ciklusa u sekundi.

    Često se ljudi hvataju za mikrotalasu, te što mikrotalasna radi na 2.4Ghz kao WIFI, bluetooth itd. Naravno da strah proizilazi iz ne upućenosti! Ne radi se o frekvenciji nego o snazi, rezonovanju i blizini izvoru zračenja!

    P.S. POTENCIJALNO ne znači ŠTETI!

  3. #53
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,093
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Sarkazam bez pokrica . Naravno da se ne radi zbog ljudi nego zbog profita , ali da li mislite da ti koji to rade setaju u olovna odjela i da na njih ne utice to ? Ili !?
    Quote Originally Posted by siux View Post
    Starwalker, iza mene je polje izučavanja a ne korporacija! Ova priča se može jednom jedinom rečenicom zatvoriti: Sunce 'zrači' jače!

    Pazi sad ovo:
    Energija na izlazu sijalice je oko 50 do 100 puta VEĆA a fekvenija kojom zrači je stotinama hiljadaa puta veća nego WIFI 'ruteru' ili telefonu. Zašto ne dižeš frku oko sijalica onda?
    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Prvo nema potrebe za uvredama ( inace zbog tog IQ sam imao samo probleme al ajd ) drugo tih nekoliko stotina profesora mogu biti i profesori koji nemaju nikakve veze sa tehnologijom . Znaci nemate argumente da je stetna vec pretpostavke . Mozda jeste a mozda i nije . Ja to ne znam . Mozda jeste stetna . Ali znam da obo sto su pricali o pticama pcelama itd se nije ostvarilo . Znaci tih nekoliko stotina su tu promasili .
    Ponavljam ne znam da li je stetna jer nisam strucnjak za to .
    Sto bi svijet bio bolji od nas ? Pa i po svijetu su kampanju protiv vakcina vodili ljudi koji blage veze sa medicinom nemaju . Tako i za ovo . Teorije zavjetra su jako prijemcljive . Pogotovo danas u eri neta kad svako svaku glupost moze da plasira .
    Ako postoji neka teorija zavjete stvarna vjerujte da ni vi ni ja ni tih nekoliko stotina profesora ne zna za nju .
    Quote Originally Posted by siux View Post
    Ja sam moje argumente dao ali ih ti svjesno ignorišeš pa ne možemo voditi kvalitetnu diskusiju!

    I jedno i drugo su ista stvar, samo imaju različitu frekvenciju. Ono što zovemo svjetlo ima frekvenciju oko 600 hiljada milijardi ciklusa u sekundi, dok ono što zovemo radio talas ima nekoliko stotina miliona do nekoliko milijardi ciklusa u sekundi.

    Često se ljudi hvataju za mikrotalasu, te što mikrotalasna radi na 2.4Ghz kao WIFI, bluetooth itd. Naravno da strah proizilazi iz ne upućenosti! Ne radi se o frekvenciji nego o snazi, rezonovanju i blizini izvoru zračenja!

    P.S. POTENCIJALNO ne znači ŠTETI!
    Procitah ovo i ne mogu da vjerujem sto se pise.

    Zakljucio sam da su ovo one osobe koje kazu da smo mi sami u univerzumu.. #DaNeDuzimDalje

  4. #54
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    2,197
    Thanks Thanks Given 
    66
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Biznismenu a ti sigurno znaš da nismo sami? Moguće je da jesmo, moguće je da nismo, ne znamo niti trenutno možemo dokazati, ali možemo pretpostaviti.

    Ovim si rekao više nego što misliš, kako za tebe tako i slične tebi, da se vaša ubjeđenja stvaraju na slijepim mišljenjima i vjerovanjima bez pokrića. Takvi stavovi su štetni za sve nas!

  5. #55
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Evo su krenuli u Holandiju prije 3 mjeseca da montiraju uredjaje za 5g. Planiraju cijelu drzavu da pokriju za nepune dvije godine. Huawei je dobio posao, i angazovao bugarskog podizvodjaca, odakle i imam ove informacije. Da vidimo oce li pretec holandjani ovo...

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  6. #56
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,093
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by siux View Post
    Biznismenu a ti sigurno znaš da nismo sami? Moguće je da jesmo, moguće je da nismo, ne znamo niti trenutno možemo dokazati, ali možemo pretpostaviti.

    Ovim si rekao više nego što misliš, kako za tebe tako i slične tebi, da se vaša ubjeđenja stvaraju na slijepim mišljenjima i vjerovanjima bez pokrića. Takvi stavovi su štetni za sve nas!
    Pa to ti je to >>> ti i isti/slicni sto se tice misljenja dje ima dokaza kaze se to nije moguce to je namjesteno to ovo to ono..
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Za kraj mi samo kazi > zbog cega ima milion bolesti? zbog cega gledas cesto na drustvenim mrezama/novinama pomoc SMS djetetu od 2god pa od 4 pa od 6 pa od godinu sve kod nas dje nas ima saka jada..
    Kako to? >>> rade 5g zbog profita.

    - https://www.jacionline.org/article/S...107-8/abstract

  7. #57
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,567
    Thanks Thanks Given 
    2,339
    Thanks Thanks Received 
    4,429
    Thanked in
    2,561 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Ajmo u opkladu da to kraja 2022 nasa zemlja ce biti pokrivena . Pg i primorje prvo onda ostatak . E sad zamislite da vam vise ne treba optika .


    Ja cu vjerovatno ucestvovati u implementaciji 5G kod nas. Bilo je price, ali ne vjerujem da ce biti prije 2024. Ima tu previse posla. Implementacija 4G je bila pickin dim. Montiras antenu, RRUS, TCU i ta sranja i pustis.

    Nece trebat optika ako ides ispod antene, ali unutar kuce/stana neces imat 5G.


  8. #58
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,444
    Thanks Thanks Given 
    5,237
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    Jas kolega na lokaciji je to bio pdim ali ima tu posla i sa druge strane
    Inace 5G ce bit sigurno kod nas 2022

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  9. #59
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,567
    Thanks Thanks Given 
    2,339
    Thanks Thanks Received 
    4,429
    Thanked in
    2,561 Posts

    Default

    Znam kad sam za jedan dan zavrsio sve (baterije, ploce, kablove...) na Gradac (PV). Link sa Šule.

    I na Dvrsnik, ono brdo gdje su one rusevine austrougarske tvrdjave....i td.
    Last edited by TAKUMI; 04-11-19 at 23:29.


  10. #60
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,279
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by siux View Post
    Ja sam moje argumente dao ali ih ti svjesno ignorišeš pa ne možemo voditi kvalitetnu diskusiju!
    I jedno i drugo su ista stvar, samo imaju različitu frekvenciju. Ono što zovemo svjetlo ima frekvenciju oko 600 hiljada milijardi ciklusa u sekundi, dok ono što zovemo radio talas ima nekoliko stotina miliona do nekoliko milijardi ciklusa u sekundi.Često se ljudi hvataju za mikrotalasu, te što mikrotalasna radi na 2.4Ghz kao WIFI, bluetooth itd. Naravno da strah proizilazi iz ne upućenosti! Ne radi se o frekvenciji nego o snazi, rezonovanju i blizini izvoru zračenja!
    I, gdje sam te demantovao? Tražiš da pobijam neke opštepoznate činjenice ili šta? Jedino što se ovdje izbjegava/poništava/okreće na sprdnju od samog starta je pokušaj da se razgovara o - dugoročnim efektima na zdravlje čovjeka. Za neke ovdje to nije relevantno, ukratko - ne postoji. Kapiram li dobro, ovdje se istovremeno sugeriše da nijedna benigna stvar na Planeti ne može imati negativnan efekat na organizam uslijed dugoročne izloženosti istoj, hm?

    Da kristalizujemo problematiku topika: Short-term immediate health effects vs. long-term cumulative effects (ako je lakše za shvatiti)je sva priča koja ovdje traži pažnju; a na koju ukazuju 'neupućeni' doktori medicine. Treba neko te ljude upozoriti na Sunce, ipak su izloženi 24/7 sunčevim zracima.

    A oni sastanče o glupostima:

    Meeting with WHO on electromagnetic fields, 3rd of March, 2017


    P.S. POTENCIJALNO ne znači ŠTETI!
    Ignorisao si link. Šteta, saznao bi nešto o klasifikaciji i odnosu ICNIRP / IARC / WHO
    The more things change, the more they stay the same.

  11. #61
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,279
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Evo su krenuli u Holandiju prije 3 mjeseca da montiraju uredjaje za 5g. Planiraju cijelu drzavu da pokriju za nepune dvije godine. Huawei je dobio posao, i angazovao bugarskog podizvodjaca, odakle i imam ove informacije. Da vidimo oce li pretec holandjani ovo...

    Švajcarska je startovala u februaru, planirali su da pokriju do kraja godine. Nalaze u zastoju zbog potencijalnih zdravstvenih rizika + otpora javnosti i pritiska s relevantnih adresa

    Wegen möglicher Gesundheitsrisiken: 5G-Ausbau in der Schweiz kommt ins Stocken
    tagblatt.ch

    Schweizer demonstrieren gegen neuen Mobilfunkstandard 5G
    zeit.de
    Last edited by starwalker; 06-11-19 at 03:04.
    The more things change, the more they stay the same.

  12. #62
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Kao sto negdje napisah bice i 6G i 7G samo ne znam sta ce sad da smisle ljubitelji teorija zavjere . Posto su pcele zive , ptice i dalje lete a mozak ljudi nije skuvan od 5G !
    Kinezi su zvanicno saopstili da rade na 6G mrezi sto znaci za pet-sest godina. ( tako nekako jer tehnologija ubrzava ) bice pustena u rad .
    Ako je 5G oko 100 do 1000 puta brzi od 4G znaci gigabit do deset gigabita po sekundi ide , 6G ce onda biti terabit po sekundi ( valjda je to sledeca mjerna jedinica posle gigabita )

  13. #63
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,466
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    U Beogradu je Telekom Srbija montirao i pustio testno s bazne stanice na 5G jos ljetos.
    "You can check-out any time you like,
    But you can never leave!"

  14. #64
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Slovenija i Švajcarska su početkom godine obustavile instalaciju 5G stanica zbog potencijalnog rizika za zdravlje, naravno to nije dokaz da je štetno već da postoji mogućnost da jeste, a ti dokaži da je nema uopšte
    She is only here to annoy herself!

  15. #65
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,444
    Thanks Thanks Given 
    5,237
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    https://www.sunrise.ch/en/residential/world-of-5g.html

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  16. #66
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Slovenija i Švajcarska su početkom godine obustavile instalaciju 5G stanica zbog potencijalnog rizika za zdravlje, naravno to nije dokaz da je štetno već da postoji mogućnost da jeste, a ti dokaži da je nema uopšte
    Slovenija nije zabranila nego je odložila raspravu za dodjelu frekvencija za 5G dok se ne utvrdi navodna štetnost ali to je privremena mjera a protivnici treba da prilože naučne studije da su štetne a takvih nema od kompetentnih izvora.
    Početkom februara je Financial Times objavio kako je Švajcarska zabranila uvođenje 5G mreže na njenoj teritoriji, što su brojni mediji preneli. Međutim, ubrzo je stigao demant od švajcarske agencije za životnu sredinu. Oni su objasnili da se mere odnose samo na određene kantone i da su one zapravo samo preporuke kako da se nastavi sa uvođenjem 5G mreže, u skladu sa daljim istraživanjima.
    Zvaničnici Swisscom-a, najveće telekomunikacione kompanije u Švajcarskoj, objasnili su i da su frekvencije na kojima radi 5G slične onima na kojima radi 4G, i da su ispitane u hiljadama studija. Takođe, napominju da Švajcarska ima 10 puta rigoroznije granice dozvoljene radijacije od preporuka Svetske zdravstvene organizacije, gde po njima i nastaje problem.

  17. #67
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Slovenija i Švajcarska su početkom godine obustavile instalaciju 5G stanica zbog potencijalnog rizika za zdravlje, naravno to nije dokaz da je štetno već da postoji mogućnost da jeste, a ti dokaži da je nema uopšte
    Bio jedan doktor koji je u Britanskom parlamentu apelovao da se zabrani proizvodnja automobila jer ce isti uskoro da idu brzinama vecim nego sto covjek moze da trci, a to ce stvoriti gomilu zdrastvenih problema ljudskom bicu... Da, imao je sledbjenike.
    Kakva je tek kampanja bila protiv neizmjenicne struje i koliko je ista opasna, zapravo protiv elektricne energije i magnetnog polja koje stvara protok iste...
    I puno puno puno drugih primjera...


    Sent from my Motorola 8400

  18. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  19. #68
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    pa u pravu je bio, eto koliko automobilskih nesreća ima svake godine vidiš...

    a bilo koje zračenje je donekle štetno, čak i WiFi, samo je pitanje da li je to u dovoljnoj mjeri da može bitnije da utiče na zdravlje
    She is only here to annoy herself!

  20. #69
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    pa u pravu je bio, eto koliko automobilskih nesreća ima svake godine vidiš...

    a bilo koje zračenje je donekle štetno, čak i WiFi, samo je pitanje da li je to u dovoljnoj mjeri da može bitnije da utiče na zdravlje
    Nejonizirajuće zračenje nema dovoljno energije da pomjeri molekule u našem genomu niti da jonizira atome u našem tijelu i generalno u ničijem, ni pčela ni ptica, pa zbog toga ne može ni da ga ošteti. 5 minutno izlaganje suncu u podne je 27000 puta štetnije za zdravlje od 5G mreža.

  21. The Following 2 Users Say Thank You to Tivatech For This Useful Post:


  22. #70
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    5 minutno izlaganje suncu u podne je 27000 puta štetnije za zdravlje od 5G mreža.
    Ne znaš jer niko ne zna. uticaj 5g na organsku materiju je minimalno testirano
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  23. #71
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Nejonizirajuće zračenje nema dovoljno energije da pomjeri molekule u našem genomu niti da jonizira atome u našem tijelu i generalno u ničijem, ni pčela ni ptica, pa zbog toga ne može ni da ga ošteti. 5 minutno izlaganje suncu u podne je 27000 puta štetnije za zdravlje od 5G mreža.
    preko 300 naučnika se ne slaže sa tobom

    http://www.5gappeal.eu/about/

    možeš li da nađeš jednog renomiranog naučnika ko svojim potpisom garantuje da 5G nije štetan?!
    She is only here to annoy herself!

  24. #72
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    preko 300 naučnika se ne slaže sa tobom

    http://www.5gappeal.eu/about/

    možeš li da nađeš jednog renomiranog naučnika ko svojim potpisom garantuje da 5G nije štetan?!
    Prva stvar, ovo što je Tivatech napisao je potpuno tačno, i ti ne razumiješ da ni ovi naučnici koji su potpisali tu peticiju bi se složili sa njim, nijedan naučnik za sada ne poznaje mehanizam kojim bi 5G mreže mogle da utiču na atome u našem tijelu.

    Druga stvar, mnogo veći broj načnika bi se složio da nemamo nikakvog posebnog razloga da povezujemo 5G i kancer ( ne ništa više nego što imamo npr. kofein i kancer )

    Imaš mnogo šarlatana i u svijetu naučnika i istraživača, evo u CG bi skupio 5 doktora nauka za koje bi konzensus bio da su kreteni potpuni, a ne na nivou svijeta/EU da skupiš 300 nekih naučnika da potpišu peticiju

    Najveći šarlatan medju njima je dr. Berezov, sa Barkley-a u Kalifroniji, koji je sve ovo isto pričao po Fox Newsu i sličnima i za Wi-Fi, a sad mu je 5G valjda prirodan korak..

    Mediji i jesu najveći krivci, i meni je potpuno jasno da mi odgovara, da bi lako mogao da koristeći novinske članke lako da predstavim da tu postoji neka objektivna opasnost ( npr. provlači se često studija o 5G i pacovima, kako je "izazvao" kancer kod njih, a nigdje se ne pominje zakljucak i analiza te studije )
    Bez potpisa.

  25. #73
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by esimidobar View Post
    Prva stvar, ovo što je Tivatech napisao je potpuno tačno, i ti ne razumiješ da ni ovi naučnici koji su potpisali tu peticiju bi se složili sa njim, nijedan naučnik za sada ne poznaje mehanizam kojim bi 5G mreže mogle da utiču na atome u našem tijelu.
    znaš li da je SZO klasifikovala mobilnu telefoniju još prije desetak godina kao potencijalno karcinogenu? 5G mreža dodaje gomilu predajnika (mnogo više nego 4G mreža). Tek će se u godinama koje su pred nama utvrditi da li je i koliko štetno ili ne.
    She is only here to annoy herself!

  26. #74
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    znaš li da je SZO klasifikovala mobilnu telefoniju još prije desetak godina kao potencijalno karcinogenu? 5G mreža dodaje gomilu predajnika (mnogo više nego 4G mreža). Tek će se u godinama koje su pred nama utvrditi da li je i koliko štetno ili ne.
    Znam, pa zato sam ti i naveo kofein, nalazi se u istoj kategoriji kao kofein i milion drugih stvari koje svakodnevno koristimo...

    Cak i iz kategorije kancerogenih imas stvari koje svaki dan unosimo u sebe ili koristimo, a ne potencijalno kancerogenih...
    Bez potpisa.

  27. #75
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by esimidobar View Post
    Znam, pa zato sam ti i naveo kofein, nalazi se u istoj kategoriji kao kofein i milion drugih stvari koje svakodnevno koristimo...

    Cak i iz kategorije kancerogenih imas stvari koje svaki dan unosimo u sebe ili koristimo, a ne potencijalno kancerogenih...
    Odlično poređenje
    Uzmimo da je 5G po štetnosti ekvivalentna kofeinu
    Koliko će da ti skrati život ako piješ 50 limenki Red Bull-a dnevno ?
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

Page 3 of 9 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Pitanje ? Mreza...
    By EOPOMALO in forum Software
    Replies: 7
    Last Post: 17-07-11, 19:33
  2. Mreza za odbojku?
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 20
    Last Post: 22-05-11, 16:34
  3. N900 mreza ?
    By Springfild in forum Nokia
    Replies: 1
    Last Post: 18-04-11, 13:29
  4. ad-hoc mreza
    By DJuzla in forum Software
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-11, 11:57
  5. 068 mreza
    By SRGA in forum Operatori
    Replies: 29
    Last Post: 23-11-05, 21:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •