Page 4 of 9 FirstFirst 12345678 ... LastLast
Results 76 to 100 of 225

Thread: 5G mreza - potencijalni efekti na živi svijet

  1. #76
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    5G sama po sebi nije štetna ništa više no što je 2G mreža bila štetna, štetno je što će, da bi 5G mogla raditi kako treba, na svako malo biti posađen predajnik. Predajnici su štetni.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  2. The Following 2 Users Say Thank You to Dejan For This Useful Post:


  3. #77
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Ima tu vise aspekata po kojima 5G moze da bude stetna. Prvo koriste se frekvencije koje do sada nisu koristene pa se ne zna kratkotrajna a pogotovo ne dugotrajna stetnost po ljudski organizam. Drugo je sto se tice predajnika koji za 5G moraju biti 10x gusci ili ti na svakih par stotina metara pa ce samim tim i zracenje biti znacajno vece (svi znamo da predajnici i sada zrace a ne kad ih bude toliko gusto postavljenih). I dodatno koriscenje uredjaja-telefona sa 5G nije dugotrajno ispitano.

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    Kako ljudi lupaju gluposti o nečemu o čemu pojma nemaju, to nije zdravo a ne 5G mreža, te frekfencije se i sada koriste za komunikaciju između baznih stanica! Ako je nešto gušće NE MORA DA BUDE JAKO kao prije, kapiraš, to je kao da staviš u svakoj prostoriji ruter koji će da radi na 1/10 snage, svuđe ćeš imati pun signal jer si blizu rutera a nećeš imati jedan u dnevnom boravku koji zrači na toj po tebi "opasnoj" snazi.

  4. #78
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    300 potpisa navidnih naucnika , nijedan veze za temom nema al ajd amerikansko shvatanje trgovine , ako oni ne mogu tj ne umiju onda je stetno . Propalu naucnuk edison je ubijao slonove naizmenicnom strujom da pokaze kako je stetna ( bio je dobar trgovac ali je izgubio )

    Inace se uveliko radi na 6G pa me zanimaju teorije oko nje

    Ps zar nisi bili neki snimci kako pale repetitire za 5G mrezu samo su se zapetljaji iste snimke rekli i london i nepal . Pa isoade totalna laz .

  5. The Following User Says Thank You to brodomaketar For This Useful Post:


  6. #79
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    889
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    baš si provjerio svih 300? što ti ne nađeš samo jednog ko će da potpiše da nije štetno
    Za mobilnu telefoniju je vec naucno dokazano da izaziva kancer kod dugotrajne izlozenosti, tako da ne vidim sto to ne bi bio slucaj i sa 5G jer ce imati puno vise predajnika, od kojih ce neki emitovati signal sa puno vecom snagom i na vecim frekvencijama, gdje se neke frekvencije iz 5G opsega cak koriste u Active Denial sistemima da zagrijavaju molekule vode i potkozna tkiva i tako rastjeruju sire mase ljudi. Inace molekul vode u potpunosti upija elektromagnetno zracenje iz 5G spektra, a covjek je do 60 % voda, tako da bi logika rekla da nije dobro za zdravlje. Naravno jos nijesu uradili naucne studije, nego samo pokusavaju da puste datu tehnologiju bez ispitivanja.

  7. #80
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    baš si provjerio svih 300? što ti ne nađeš samo jednog ko će da potpiše da nije štetno

    Pričamo o stvarima koje su poznate već 100 godina. Ja ti opet ponavljam, izlaganje 5 minuta na suncu u podne tokom ljetnih mjeseci je gore nego 50 godina 5g mreći. Jedan CT snimak je kao da se 5000 godina izlažeš zracima iz ovog zelenog spektra. Ako ti je 5G sporan gasi odmah kući sve! Piši na papir i šalji poštom, neko od moderatora će objaviti tvoje postove. Nemoj više da rizikuješ.

  8. #81
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    889
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Izvor naucni ako noze za tvrdnju da mobilna izaziva kancet ?????

  9. #82
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post

    Pričamo o stvarima koje su poznate već 100 godina. Ja ti opet ponavljam, izlaganje 5 minuta na suncu u podne tokom ljetnih mjeseci je gore nego 50 godina 5g mreći. Jedan CT snimak je kao da se 5000 godina izlažeš zracima iz ovog zelenog spektra. Ako ti je 5G sporan gasi odmah kući sve! Piši na papir i šalji poštom, neko od moderatora će objaviti tvoje postove. Nemoj više da rizikuješ.
    5G nije poznat već 100 godina i zračenje na tim frekvencijama sasvim sigurno nije prisutno 100 godina.
    She is only here to annoy herself!

  10. #83
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by techlinkit View Post
    Znas li samo koliko kod nas ima doktora nauka ? Tteba li da spominjem one poznate po losem ? A koliko jevtakvih u svijet .

  11. #84
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by techlinkit View Post
    Za mobilnu telefoniju je vec naucno dokazano da izaziva kancer kod dugotrajne izlozenosti, tako da ne vidim sto to ne bi bio slucaj i sa 5G jer ce imati puno vise predajnika, od kojih ce neki emitovati signal sa puno vecom snagom i na vecim frekvencijama, gdje se neke frekvencije iz 5G opsega cak koriste u Active Denial sistemima da zagrijavaju molekule vode i potkozna tkiva i tako rastjeruju sire mase ljudi. Inace molekul vode u potpunosti upija elektromagnetno zracenje iz 5G spektra, a covjek je do 60 % voda, tako da bi logika rekla da nije dobro za zdravlje. Naravno jos nijesu uradili naucne studije, nego samo pokusavaju da puste datu tehnologiju bez ispitivanja.
    Nije lako napisati toliko gluposti u toliko malo rečenica. Radio-termalno zračenje iz mikrotalasnih pećnica ima minimalnu snagu od 600W pa do 2KW. Znaš li kolika je snaga baznih stanica kućnog wifi rutera, 4G i 5G baznih stanica, i jednog 4/5G mobilnog telefona? Zagrijavao uvo vrelim kamenom na 37-8 C ili "zračenjem" od mobilnog je potpuno isto.

  12. #85
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    889
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Znas li samo koliko kod nas ima doktora nauka ? Tteba li da spominjem one poznate po losem ? A koliko jevtakvih u svijet .
    Ne znam, pogledaj citav snimak pa sam zakljuci. Inace nije ovo jedina studija nego samo jedna od njih. Druga stvar je sto krupni lobira da bi se ova istrazivanja zataskala, ili da se ne bi radila uopste. Ima odredjenih zemalja gdje vec daju preporuke da se smanji koriscenje bezicnih uredjaja, a u skolama u nekim od tih zemalja je zabranjeno koriscenje istih. Svako moze da odluci kako da se brine o svom zdravlju, a sad ako neko ne vjeruje da su date tehnologije stetne, on ima pravo da ih koristi koliko god hoce. Naravno ako poslije 20-30 god. dobije bolest od koriscenja istih onda ce biti kasno, tako da isto mislim da logika diktira da je bolje sprijeciti nego lijeciti

  13. #86
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Ne znam, ali ja se bas radujem tim predajnicima na svakih 100 metara. To mi je bas ono super. Savrsena slika savremenog doba.. tornjevi na svaki cosak, svi bezazleni, svi emituju blagorodne talaščiće, u svim rasponima.. Sta ima tu da se ne voli?


  14. #87
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    889
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Nije lako napisati toliko gluposti u toliko malo rečenica. Radio-termalno zračenje iz mikrotalasnih pećnica ima minimalnu snagu od 600W pa do 2KW. Znaš li kolika je snaga baznih stanica kućnog wifi rutera, 4G i 5G baznih stanica, i jednog 4/5G mobilnog telefona? Zagrijavao uvo vrelim kamenom na 37-8 C ili "zračenjem" od mobilnog je potpuno isto.
    Ne poznajem te licno (ili mozda i poznajem ko ce ga znat ) ali nijednom nijesam rekao da bilo sta sto pises su gluposti. Ako ti mislis da je 4G, 5G, WIFI i sta li god vec zdravo, ti ih koristi do mile volje. Poslije ako bude posljedica bice kasno. Inace ja sam napisao o dugotrajnim posljedicama a ne o efektu kratkorocnog koriscenja istih. Inace ako imas misljenje, to je samo to, tvoje misljenje, kao i svakog drugog. I uostalom odakle mi znamo kojom snagom emituje bazna stanica za 4G, 5G, moze jedno da bude u teoriji, a drugo u praksi. Znas li ijednog provajdera koji mjeri to na Balkanu recimo i dostavlja precizne tehnicke podatke gradjanima da to vide, i sami odluce je li zdravo za njih ili ne ?? Znas kako kazu za osobe koje tvrde da sve znaju, i da su one uvijek u pravu....

  15. #88
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by techlinkit View Post
    Ne znam, pogledaj citav snimak pa sam zakljuci. Inace nije ovo jedina studija nego samo jedna od njih. Druga stvar je sto krupni lobira da bi se ova istrazivanja zataskala, ili da se ne bi radila uopste. Ima odredjenih zemalja gdje vec daju preporuke da se smanji koriscenje bezicnih uredjaja, a u skolama u nekim od tih zemalja je zabranjeno koriscenje istih. Svako moze da odluci kako da se brine o svom zdravlju, a sad ako neko ne vjeruje da su date tehnologije stetne, on ima pravo da ih koristi koliko god hoce. Naravno ako poslije 20-30 god. dobije bolest od koriscenja istih onda ce biti kasno, tako da isto mislim da logika diktira da je bolje sprijeciti nego lijeciti
    Imas li wifi kuci ? Jer svi noviji rade i na 5g

  16. #89
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    zracenje baznih stanica i predajnika provajder ne mjeri , kod nas postoji Agencija za elektronske komunikacije i poštansku djelatnost ili ti ekip... oni rade mjerenja za TV i radio predanike ...
    a za mobilne operatere ????

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  17. #90
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Ne znaš jer niko ne zna. uticaj 5g na organsku materiju je minimalno testirano
    Kako niko, evo ti znaš.
    Naravno da ne znam, ali ja kažem da ne znam koliko je opasno

    Sa druge strane ti takođe ne znaš ali ovdje tupiš da je potpuno bezopasno.

    Usput sa tom tvojom tvrdnjom se ne bi složila Svjetska Zdravstvena Organizacija koja je 2011 god. objavila studiju u kojoj je navedeno da postoji šansa da gms zračenje može prouzrokovati rak.
    e sad. pošto nije decidno rečeno da izaziva rak ja neću reći da znam da ga izaziva, ali mi je dovoljno što je rečeno da "postoji šansa" kao i činjenica da su u Norveškoj ili Holandiji(zaboravio sam đe) ukinuli testiranje zato što je pomrlo par stotina ptica je sasvim dovoljno da se ne primičem tom sranju


    bottom line
    činjenica je da pojma nemaš
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  18. #91
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,262
    Thanks Thanks Given 
    1,358
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    838 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Imas li wifi kuci ? Jer svi noviji rade i na 5g
    Ne podrzavam teoreticare zavjere oko 5G, ali ovo sto si napisao je apsolutna glupost i potpuno netacno.
    WiFi radi na 2,4GHz i 5GHz. 5G i 5GHz osim broja nemaju ništa zajedničko.
    5G mreže rade u opsegu od 24 do 90GHz.
    5G milimetarske mreže od 30GHz do 300GHz.
    Ne razumijem potrebu ljudi da polemišu i sole pamet drugima, o stvarima o kojima očigledno pojma nemaju.

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    Last edited by guvarana; 10-04-20 at 16:25.
    Those about to rock, we salute you!

  19. #92
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,985
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,338
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    To je pravi 5G koji će se koristiti u industriji.
    5G za građane će ići od 600Mhz do 6000mhz (6Ghz).

    Sa njim se već krenulo u USA a ta će frekvencija sa se koristi i u Evropi.
    Inače standardi zemalja istočnog bloka su od 3x do 6x rigorozniji od standarda Evropske unije (vjerovali vi to ili ne).

    Sa obzirom da su frekvencije za 2g mrežu 900mhz, za 3G 1800mhz, očigledno je da je frekvencija ista.

    Takođe se osim frekvencije gleda u jačina zračenja, onda tip zračenja onda karakteristike zračenja...

    Epidemije su bile i prije 400 godina kada nije bilo zračenja i kada su kosile 20% SVJETSKE POPULACIJE, a bliski rođak COVIDa 19 zvani španska groznica je poslao na onaj svijet blizu 100 miliona ljudi prije 100 godina a i tada nije bilo signala mobilnog telefona kao ni WiFi.

    Ne mlatite (da se tako izrazim).

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
    Last edited by Bugi; 10-04-20 at 16:32.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  20. The Following 4 Users Say Thank You to Bugi For This Useful Post:


  21. #93
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Naravno da ne znam, ali ja kažem da ne znam koliko je opasno

    Sa druge strane ti takođe ne znaš ali ovdje tupiš da je potpuno bezopasno.

    Usput sa tom tvojom tvrdnjom se ne bi složila Svjetska Zdravstvena Organizacija koja je 2011 god. objavila studiju u kojoj je navedeno da postoji šansa da gms zračenje može prouzrokovati rak.
    e sad. pošto nije decidno rečeno da izaziva rak ja neću reći da znam da ga izaziva, ali mi je dovoljno što je rečeno da "postoji šansa" kao i činjenica da su u Norveškoj ili Holandiji(zaboravio sam đe) ukinuli testiranje zato što je pomrlo par stotina ptica je sasvim dovoljno da se ne primičem tom sranju


    bottom line
    činjenica je da pojma nemaš
    Ne kažem ja da je koriščenje mobilnih bezopasno, opasni su za vid, skladište su patogenih organizma a takođe korišćenje mobilnih u vožnji mogu da budu kobni i za vozače i ostalih učesnika u saobraćaju. Od ovog zadnjeg je smrtnost nekoliko stotina puta veća od raka izazvanog zračenjem . Pametno, ne primiči se nikako tom sranju da ne završiš ka holanske tice.

  22. #94
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    2,673
    Thanks Thanks Given 
    1,689
    Thanks Thanks Received 
    380
    Thanked in
    190 Posts

    Default

    5G, G je oznaka za generaciju a ne za frekvenciju.

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  23. #95
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,262
    Thanks Thanks Given 
    1,358
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    838 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Naravno da ne znam, ali ja kažem da ne znam koliko je opasno

    Sa druge strane ti takođe ne znaš ali ovdje tupiš da je potpuno bezopasno.

    Usput sa tom tvojom tvrdnjom se ne bi složila Svjetska Zdravstvena Organizacija koja je 2011 god. objavila studiju u kojoj je navedeno da postoji šansa da gms zračenje može prouzrokovati rak.
    e sad. pošto nije decidno rečeno da izaziva rak ja neću reći da znam da ga izaziva, ali mi je dovoljno što je rečeno da "postoji šansa" kao i činjenica da su u Norveškoj ili Holandiji(zaboravio sam đe) ukinuli testiranje zato što je pomrlo par stotina ptica je sasvim dovoljno da se ne primičem tom sranju


    bottom line
    činjenica je da pojma nemaš
    Na istu listu su stavili i slaninu i kisele krastavce. Eto cisto da znas.

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    Those about to rock, we salute you!

  24. #96
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    Ne podrzavam teoreticare zavjere oko 5G, ali ovo sto si napisao je apsolutna glupost i potpuno netacno.
    WiFi radi na 2,4GHz i 5GHz. 5G i 5GHz osim broja nemaju ništa zajedničko.
    5G mreže rade u opsegu od 24 do 90GHz.
    5G milimetarske mreže od 30GHz do 300GHz.
    Ne razumijem potrebu ljudi da polemišu i sole pamet drugima, o stvarima o kojima očigledno pojma nemaju.

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    Da si pazljivo citao napisao sam sifi i 5g a ne 5G jer kako vadite raznorazne likove koji zarad pet minuta slave lupaju svasta . Dad lupajj oko 5G pre tiga su luoali id mobilne pa do wifi-a .
    Kazes da ne razumujes zasto ljudi polemisu ? Kazes lj to i onim koji kazu da je 5G stetna ? I da mozda sole pamet .
    Ali ako pevaljka odlucuje da li treba vakcinisati dijete sto nebi i tamo neke bile protiv novih mreza cisto da budu u trendu

  25. #97
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,262
    Thanks Thanks Given 
    1,358
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    838 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Da si pazljivo citao napisao sam sifi i 5g a ne 5G jer kako vadite raznorazne likove koji zarad pet minuta slave lupaju svasta . Dad lupajj oko 5G pre tiga su luoali id mobilne pa do wifi-a .
    Kazes da ne razumujes zasto ljudi polemisu ? Kazes lj to i onim koji kazu da je 5G stetna ? I da mozda sole pamet .
    Ali ako pevaljka odlucuje da li treba vakcinisati dijete sto nebi i tamo neke bile protiv novih mreza cisto da budu u trendu
    Šta je pisac htjeo da kaže? Ne razumijem, nepovazno pišeš.

    Nemij da se hvataš za tehnikalije, da li je 5g ili 5G, jer svakako nisi u pravu. Malo g može samo da bude gram (1/1000Kg), a veliko G se oiše samo za mobilne mreže pete generacije.

    Brkaš pojmove, generacije, gigaherce i grame.
    Kazem ja svakome, napusavam drugove i poznanike po FB svaki dan.
    Sjedi.

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    Last edited by guvarana; 10-04-20 at 16:55.
    Those about to rock, we salute you!

  26. #98
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    Na istu listu su stavili i slaninu i kisele krastavce. Eto cisto da znas.

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    Tačno !
    Na istoj su listi, a pazi sad razliku
    Slaninu i kiśele krastavce ne jedeš 24 sata dnevno, ne jedeš ih ni jednom dnevno. Dok ćeš sa druge strane 5G konzumirati konstantno

    Zamisli koliko bi ti skratilo život da pojedeš i 10 grama slanine na svakih sat vremena do kraja kratkog života
    Last edited by Rakun; 12-04-20 at 20:23.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  27. #99
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,262
    Thanks Thanks Given 
    1,358
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    838 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Tačno !
    Na istoj su listi, a pazi sad razliku
    Slaninu i kiśele krastavce ne jedeš 24 sata dnevno, ne jedeš ih ni jednom dnevno. Dok ćeš sa druge strane 5G konzumirati konstantno

    Zamisli koliko bi ti skratilo život da pojedeš i 10 grama slanine na svakih sat vremena do kraja kratkog života
    A zamisli koliko sam slanine i kiselih krastavaca pojeo ovo 30 i kusur godina?
    A tej stari ljudi...
    Batalimo se suplje price za dokone domacice

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    Those about to rock, we salute you!

  28. #100
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    5G mreža dokazano ubija insekte i utiče na ekosistem što onda u krug utiče na sve ostalo
    She is only here to annoy herself!

Page 4 of 9 FirstFirst 12345678 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Pitanje ? Mreza...
    By EOPOMALO in forum Software
    Replies: 7
    Last Post: 17-07-11, 18:33
  2. Mreza za odbojku?
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 20
    Last Post: 22-05-11, 15:34
  3. N900 mreza ?
    By Springfild in forum Nokia
    Replies: 1
    Last Post: 18-04-11, 12:29
  4. ad-hoc mreza
    By DJuzla in forum Software
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-11, 10:57
  5. 068 mreza
    By SRGA in forum Operatori
    Replies: 29
    Last Post: 23-11-05, 20:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •