Pretpostavljam da si skorije poceo da ga pratis pa ti jos nije upaljena lampica da je dosta kontenta radi pregleda i da kanal raste... Kao ovaj video, gdje nije rekao nista novo, bukvalno napravio video od pola sata zbog jedne recenice Baraka Obame. Koji uzgred budi receno je civil, a dok je bio predsjednik sigurno nije imao clearance za neke tajne tehnologije.

I konstantno provlaci kroz videe one prevarante. Nedje sam predlozio da napravi ponaosob video o glasnogovornicima, neku vrstu debunked, i ignorisao je. Jbg., kanal nece rasti ako se zakljuci da Filip Snajder je bio klinac kad su se desavale stvari za koje tvrde da su se desavale i on jos zadobio povrede, da Bob Lazar je propalitet koji je ostao duzan svakom u svom rodnom gradu i drzao i bordel, da zaradjuje od UFO price iako konstantno isticu da nema nista od toga da laze.....

Eto taj video gore sto sam okacio prica o entuzijasti koji je grdilo para potrosio da se dodje do nekih otkrica pa sam priznaje da je u sustini bio prevaren od avetinje. Mnogo pametne avetinje koja je eto sigurno vjerovala u sve to pa iz vjere u sebe muzla pare. Ali isti on tvrdi da ima nesto u svemu tome i da na Skinwalker rancu ima necega.....