Page 5 of 13 FirstFirst 123456789 ... LastLast
Results 101 to 125 of 321

Thread: NLO - vanzemaljci

  1. #101
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Ja ne vjerujem i ne želim da vjerujem da smo sami u svemiru. Ako nema inteligentnog a ono kakva ameba, bakterija i visus sigurno ima neđe da j.o. Nego meni nije jasna jedna stvar, zašto mnogi ljudi troše ogromnu energiju, vrijeme i novac da dokažu ne da vanzemaljci postoje, nego da sve vlade nešto VELIKO skrivaju? Pa nisu sve vlade masonske, iluminatske, templarske i alkoholičarske ima i buntovničkih, revolucionarno komunističkih koje boli patka o navodnim razlozima zašto "ameri skrivaju istinu o nlo-ima". I one nešto skrivaju? Kako bi saznanje sa čvrstim dokazima da su "tu", pa čak i kontakt koji bi se dogodio sjutra, promjenio život na ovoj usranoj planeti na gore ili na bolje? Mislim, ovo me podsjeća na onaj vic o jehovinim svjedocima kad ih je domaćin pustio u kuću i pitao ok, da čujem ... pa ne znamo šta da vam kažemo, nikad nismo stigli do ovđe, obično nas izmrškaju sa vrata. Recimo da se složi 99,9% populacije da alieni postoje, da su tu sa nama među nama ... ŠTA ONDA? Koji je sljedeći korak ?

  2. #102
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,821
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,289
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Onda ide priča pa jesmo li uspostavili kontakt sa njima prije 50 godina ili 100 godina.

    Da li su zato USA dobila oba rata, onda malo pljuvanja opet po svima kako smo mogli da živimo bolje itd itd... Ista terminologija, samo druga tema...

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  3. #103
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,087
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default


  4. #104
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,087
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default


  5. #105
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,087
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default


  6. #106
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Bizbi daj prepričaj nešto, neki komentar, nešto...ja ne mogu da gledam ove snimke ali bih mogao čitati.

  7. #107
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,087
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by novakb14 View Post
    Bizbi daj prepričaj nešto, neki komentar, nešto...ja ne mogu da gledam ove snimke ali bih mogao čitati.

  8. #108
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    časti mi, otvorih temu kad vidjeh da je Bizbi postovao, pomislih da je vidio NLO
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  9. #109
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,087
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default


  10. #110
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

  11. #111
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by napalm View Post
    Sta ovo leti iza SPACEX Dragon-a ?????

    Ovo je mozda i najgora video montaza ikad.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  12. #112
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,125
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Nije NLO, ali piramide su stvarno najveća misterija planete, a tu su nam pred nos


  13. #113
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,087
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default


  14. #114
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,522
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Vrhunski video, pogotovo za one koji su pogledali predavanja Dr. Terzina Tomislava oko celija, DNK, mozga, funkcija tijela, itd.

  15. #115
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    403
    Thanks Thanks Given 
    145
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    9 Posts

    Default



    Sent from my MI 9 using Tapatalk

  16. #116
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Amygdala View Post


    Sent from my MI 9 using Tapatalk
    Koja je ovo fukara , prevarant kakav se rijetko rađa!

  17. #117
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,087
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Amygdala View Post


    Sent from my MI 9 using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Koja je ovo fukara , prevarant kakav se rijetko rađa!
    Bila je emisija o njemu na History2- pricali su sveCki strucnjaci koji su dolazili sa kraja svijeta i rekli su da je ovo veliki prevarant..
    ---------------------------------
    Tema je vanzemaljci - a ne ispricane price o piramidama..
    Odavno je sve obustavljeno i vlada ne daje da se nastave istrazivanja.
    Jer logicno pricamo o Egiptu.... a ne o ovome smijesnom snimku gore.

  18. #118
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    403
    Thanks Thanks Given 
    145
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Da li je prevarant...??? Teško je odgovriti. Veći su prevaratni SVJETSKI...kako ih ti nazivaš...

    Tema je ista...Piramide nijesu izgradili ljudi...o tome govori i ovaj video prije ovog koji ti bode oči...

    Sent from my MI 9 using Tapatalk

  19. #119
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    1,633
    Thanks Thanks Given 
    1,456
    Thanks Thanks Received 
    508
    Thanked in
    263 Posts

    Default


  20. #120
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Amygdala View Post
    Da li je prevarant...??? Teško je odgovriti. Veći su prevaratni SVJETSKI...kako ih ti nazivaš...

    Tema je ista...Piramide nijesu izgradili ljudi...o tome govori i ovaj video prije ovog koji ti bode oči...

    Sent from my MI 9 using Tapatalk
    Seljačić koji se iz dna goozice napinje da zvuči kao intelektualac a ne zna đe je šupalj. Hohštapler koji može da vara neobrazovanu primitivnu populaciju ali ne i akademsku zajednicu. Da je BiH država kao što nije odavno bi bio u KPD Zenica za neovlašćeno iskopavanje arheoloških nalazišta, nadriljekarstvo, prevaru i obmanu.

  21. #121
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,087
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Amygdala View Post
    Da li je prevarant...??? Teško je odgovriti. Veći su prevaratni SVJETSKI...kako ih ti nazivaš...

    Tema je ista...Piramide nijesu izgradili ljudi...o tome govori i ovaj video prije ovog koji ti bode oči...

    Sent from my MI 9 using Tapatalk
    Jeste - ovi sto dokazu crno na bijelo - prikazu sve oni su prevaranti.
    A ovaj iz bih govori istinu - nisi gledao emisiju pa ne znas (kazu da ovaj u bosnu pravi faraone od lego kockica) da oce da ih zakopa dolje i prikaze kako su oni tu zivjeli.
    Ne budi smijesan - kad nesto ne pratis i ne znas nemoj da pricas..

    Ja sam u ovome ima min. 5god sve moguce sto je objavljeno sam ispratio i sve sto se moglo nauciti sam naucio.
    Tako da mi pricas o ovome gore i piramidama po bosni je kao da mi pricas neki crtani film ili moze neku dobru komediju.

  22. #122
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    403
    Thanks Thanks Given 
    145
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Jeste - ovi sto dokazu crno na bijelo - prikazu sve oni su prevaranti.
    A ovaj iz bih govori istinu - nisi gledao emisiju pa ne znas (kazu da ovaj u bosnu pravi faraone od lego kockica) da oce da ih zakopa dolje i prikaze kako su oni tu zivjeli.
    Ne budi smijesan - kad nesto ne pratis i ne znas nemoj da pricas..

    Ja sam u ovome ima min. 5god sve moguce sto je objavljeno sam ispratio i sve sto se moglo nauciti sam naucio.
    Tako da mi pricas o ovome gore i piramidama po bosni je kao da mi pricas neki crtani film ili moze neku dobru komediju.
    Po priči i sa Donal Trampom si se družio . Vidi bate moj, ja dosta čitam ali ne vjerujem zapadu.

    Sent from my MI 9 using Tapatalk
    Last edited by Amygdala; 06-12-19 at 13:10.

  23. #123
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    1,633
    Thanks Thanks Given 
    1,456
    Thanks Thanks Received 
    508
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Jeste - ovi sto dokazu crno na bijelo - prikazu sve oni su prevaranti.
    A ovaj iz bih govori istinu - nisi gledao emisiju pa ne znas (kazu da ovaj u bosnu pravi faraone od lego kockica) da oce da ih zakopa dolje i prikaze kako su oni tu zivjeli.
    Ne budi smijesan - kad nesto ne pratis i ne znas nemoj da pricas..

    Ja sam u ovome ima min. 5god sve moguce sto je objavljeno sam ispratio i sve sto se moglo nauciti sam naucio.
    Tako da mi pricas o ovome gore i piramidama po bosni je kao da mi pricas neki crtani film ili moze neku dobru komediju.
    Mislim da bi NASA objerucke prihvatila takav kadar. Usudjujem se reci da Crna Gora odavno nije imala ovakvog strucnjaka za vanzemaljska pitanja.

  24. #124
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,522
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Cim su velike televizije i emisije rekle za Samira da je prevarant znaci da je skroz obratna situacija.

  25. #125
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoReason View Post
    Cim su velike televizije i emisije rekle za Samira da je prevarant znaci da je skroz obratna situacija.
    Da, znači mega prevarant.
    vi znamo za "Stonehenge". To je niz uspravnh kamenih pravougaonika poredanih u krug. To je baština cijeloga svijeta i pod zaštitom UN-a, samo zato što je to jedna od najstarijih "građevina". Budući da se radi o arheoloskom spomeniku, da bi ga konzervirali, naučnici su zahtijevali da se zabrani i hodanje ljudi u blizini Stoneheng-a, i zaista ne smije se prići blizu ni da se slika. Naime, ako bi ljudi hodali u blizini, zemlja bi se vremenom slijegala i postepeno bi se izgubila autentičnost Stonehenge-a. Ima i u Bosni i Hercegovini spomenika pod zastitom UN-a.

    Svjetski naučnici, uključujuci i arheoologe su se davno izdigli iznad nacionalnih strasti i sve što zaista vrijedi u svijetu svesrdno prihvataju i čuvaju. Kada je Osmanagić objavio da je otkrio te svoje navodne piramide, arheolozi cijeloga svijeta su pohitali u ushićenju za jednim takvim gigantskim otkrićem. I kada su to pogledali svojim sturčnim očima razočarano i indignirano su se razišli, jer su odmah shvatili da se radi o prevari jednog šarlatana. Srećom, objavili su svoje stručne ocjene. Tako je Osmanagićevo kopanje po “dolini piramida” u svijetu okarakterisano kao buldožerisanje po Stonehenge-u, da bi se dokazale neke tajne odaje nekog izgubljenog drevnog čudotvorca. (Garrett Fagan, sa Pennsylvania State University kazao je za New York Times: “It’s as if someone were given permission to bulldoze Stonehenge to find secret chambers of lost ancient wisdom underneath.”)

    A evo šta Evropsko udruženje Arheologa zvanično kaže o "piramidama":

    "Osmanagic's claims have been repeatedly condemned by qualified scientists and archaeologists. Seven leading European archaeologists issued a European Association of Archaeologists Declaration stating:

    We, the undersigned professional archaeologists from all parts of Europe, wish to protest strongly at the continuing support by the Bosnian authorities for the so-called "pyramid" project being conducted on hills at and near Visoko. This scheme is a cruel hoax on an unsuspecting public and has no place in the world of genuine science. It is a waste of scarce resources that would be much better used in protecting the genuine archaeological heritage and is diverting attention from the pressing problems that are affecting professional archaeologists in Bosnia-Herzegovina on a daily basis.[Citat iz Wikipedije]"

    Dakle, evropski naučni arheoloski autoriteti su zvanično okarakterisali Osmanagićev rad kao "okrutnu prevaru naivnog naroda" itd..

    Kada će se jednom nase vlasti smilovati na vapaje BiH i svijetske naučne javnosti da se prekine sa Osmanagićevim šarlatanskim uništavanjem vrijednog arheološkog blaga Bosne i Hercegovine iz anitičkog vremena i srednjeg vijeka u okolini Visokog. Naime, Osmanagić pravi ogromnu štetu jer otkopava arheološko blago Bosne i Hercegovine i otkopine tumači nestručno, u skladu sa njegovom prevarom o navodnim piramidama. Nauku pretvara u nenaučnu fantastiku, tj. nadrinauku koju naravno ozbiljni naučnici nikada neće priznati, čak neće ni da gube vrijeme na tu budalaštinu. To što svijet neće da prizna to bulažnjenje, Osmanagic tumači teorijom zavjera, da je to zato što svijet mrzi muslimane. Pa te navodne piramide, s obzirom na njegove tvrdnje da su stare hiljadama godina, nemaju veze sa islamom, zašto bi ih onda svijet ignorisao. Osim toga, kako svijetu ne smetaju egipatske piramide, i one su na teritoriji muslimanske države? A Osmanagić tim otkopavanjima nepovratno upropaštava potencijalna naučna otkrića iz istorije Bosne, jer im daje pogrešna objašnjenja u skladu sa njegovim fantazijama. Najmanje je bitno koje pare Osmanagić koristi (kažu donacije, a ne državne pare). Najbitnije je da se zaštiti arheolosko blago Bosne i Hercegovine od ovoga stetočine i prevaranta.

    Najnovije vijesti su da se Semir Osmanagić sa arheologije prešaltao na bionergiju, tj. tajanstvene zrake koje zrače iz "piramida" i koje tobože imaju ljekovita svojstva?! Znači, kao i svaki drugi prevarant, prebacuje se na nadrimedicinu jer je shvatio da je ljudsko zdravlje najplodnije polje za prevaru, da će najlakše tu naći krda nepismenih i bolesnih ljudi koji će mu vjerovati. Međutim, ni tu nije originalan, jer odavno hodže daju zapise i "liječe" naš neškolovani svijet, a u novije vrijeme tu su se istakli hodže kao Torabi, koji su već osvojili to tržiste nepismenih BiH - masa.

    (Preneseno sa sajta „Bosanski Kongres“)
    Last edited by Tivatech; 06-12-19 at 15:56.

Page 5 of 13 FirstFirst 123456789 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. drevni vanzemaljci
    By ovizionizi in forum Nauka generalno
    Replies: 165
    Last Post: 28-10-14, 13:27
  2. vjerujete li da postoje vanzemaljci ?
    By dr dn in forum Sve i svašta
    Replies: 57
    Last Post: 26-07-14, 00:58
  3. Vanzemaljci dolaze u novembru?
    By Escobar_BP in forum Sve i svašta
    Replies: 32
    Last Post: 14-07-11, 21:50
  4. Vanzemaljci nas posjećuju
    By makach in forum Nauka generalno
    Replies: 67
    Last Post: 21-05-09, 22:17
  5. vanzemaljci...
    By lost_soul in forum Sve i svašta
    Replies: 154
    Last Post: 10-03-08, 12:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •