Page 92 of 131 FirstFirst ... 4282888990919293949596102 ... LastLast
Results 2,276 to 2,300 of 3261

Thread: #OdupriSe - 97000

  1. #2276
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ja upravo i govorim od pocetka da je brojanje besmislica ali kada neko odvali cifre od 20000, 30000... cinik u meni mora da odreaguje.
    Kako cinik u tebi ne mora da reaguje kad Antena M odvali cifru od 1600 :-)

  2. #2277
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,688
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    621
    Thanked in
    276 Posts

    Default

    Brojanje jeste bitno jer je plan da se mirno i brojnoscu smijeni vlast.
    Jedna dobra ili losa partija ne resava prvenstvo.
    Sledece sedmice ce biti vise ljudi....ja sam ove bio na rodjendanu :-)
    Sve i da ovi protesti sutra prestanu, nijedan problem nije rijesen.
    Ko normalan moze da ucestvuje na izborima posle svega?
    Ko ce normalan da izadje na izbore posle ovoga?
    Ja sigurno necu vise nikad, dok spiskovi ne budu javno dostupni, ukinute bojice, kola bez tablica, vracene u normalnu ukradene institucije itd…..

    Dosta toga ovi lopovi mogu, ali dug da stave pod kontrolu ne umiju….I kad finansijeri procijene da ce im pozajmice propasti vlast ce se promijeniti.
    Mislim da smo vec u toj fazi. Konfuzija koju mi vidimo je posledica onoga sto se desava iza scene....a siguran sam da tamo nije dosadno.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  3. #2278
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,453
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,153
    Thanked in
    1,777 Posts

    Default

    Nisam siguran da opozicione partije neće naći neki dobar razlog za ucestvovanje na izborima, ako ništa žrtvovaće se zbog birača koji će im dati povjerenje.

  4. #2279
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,789
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,311
    Thanked in
    2,163 Posts

    Default

    Eto i Milo veli da je žrtvovao 30 godina svog života zbog politike, ada neće opozicionari sebi dozvolit da budu gori ljudi od Mila.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  5. #2280
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Sledeća šetnja će da bude vrhunska imam neki predosjećaj ... DK će u naredna 2-3 dana predat spisak svih računa na koje je uplaćivao donacije ... info iz prve ruke ...
    deuscroix

  6. #2281
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Od DK ljudi ocekuju snimak sa Milom, za koji laze da ga ima. Ovo ostalo im manje vise nije toliko bitno.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  7. #2282
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,325
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    51
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    Od DK ljudi ocekuju snimak sa Milom, za koji laze da ga ima. Ovo ostalo im manje vise nije toliko bitno.
    Zasto mislis da laze da ima taj snimak?

    Nije to sitacija da smije tek tako da izbaci snimak. Ako ga objavi njemu vise nema spasa. On ce morat da odgovara i odlezi pofino.

    Kakva god sitacija da je ne mozes proci tek tako da dajes presjedniku ili premijeru jedne drzave novac na crno. Pa neka te reketira tajno 100 puta.

    Sigurno mu je to za kraj, ako ovo sto sad radi ne upali i vidi da mu nema spasa onda roka klip, i odose njih dvojica zajedno u zSpu. Preko toga im niko nece preci. (Kad kazem niko, mislim na ove strane sile. Narod bi oprostio jer smo raspadi klasicni)
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  8. #2283
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Pa on je rekao da je spreman da ide u zatvor... Mislim da blefira za snimak, da izvrsi pritisak na Mila da se povuce ili trazi neku uslugu. Milo ne moze znat i bit siguran je li sniman ili ne ako je uzimao pare od njega, sto ova veprina pokusava da iskoristi. To je tolko ocigledno po njegovim izjavama...
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  9. #2284
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,092
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    2,377
    Thanked in
    1,226 Posts

    Default

    Nevjerovatno je koliko PG, Nk i ostalih tablica u subotu u HN, na Cecin koncert. Pih!
    Od 14h su krenule kolone. Odvratno.
    daj narodu 'ljeba i igara.
    Pušti proteste, dobro nam je...idemo na koncert.

  10. #2285
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    Zasto mislis da laze da ima taj snimak?

    Nije to sitacija da smije tek tako da izbaci snimak. Ako ga objavi njemu vise nema spasa. On ce morat da odgovara i odlezi pofino.

    Kakva god sitacija da je ne mozes proci tek tako da dajes presjedniku ili premijeru jedne drzave novac na crno. Pa neka te reketira tajno 100 puta.

    Sigurno mu je to za kraj, ako ovo sto sad radi ne upali i vidi da mu nema spasa onda roka klip, i odose njih dvojica zajedno u zSpu. Preko toga im niko nece preci. (Kad kazem niko, mislim na ove strane sile. Narod bi oprostio jer smo raspadi klasicni)
    Taj snimak nema;nikakvu pravnu snagu

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  11. #2286
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Nevjerovatno je koliko PG, Nk i ostalih tablica u subotu u HN, na Cecin koncert. Pih!
    Od 14h su krenule kolone. Odvratno.
    daj narodu 'ljeba i igara.
    Pušti proteste, dobro nam je...idemo na koncert.
    Cecin koncert, dani vina I ukljeve, 1/2 aba lige CZV-PAR I tihi bojkot DFa. Kad to sve uzmes u obzir, masu nas je bilo.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  12. #2287
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Cecin koncert, dani vina I ukljeve, 1/2 aba lige CZV-PAR I tihi bojkot DFa. Kad to sve uzmes u obzir, masu nas je bilo.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Panika koju su organizatori i njima bliski ljudi dizali cijeli dan na fb isto da se uzme u obzir.

    Mislio sam gorece Podgorica

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  13. #2288
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Panika koju su organizatori i njima bliski ljudi dizali cijeli dan na fb isto da se uzme u obzir.

    Mislio sam gorece Podgorica

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Najgore su mi te priče iz pouzdanih izvora, spremaju nam pokolj, dovedite đecu ovo ono. Mislim se, oću sad ću donijeti dijete tebi da ga prinesem budaletino.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  14. #2289
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Cecin koncert, dani vina I ukljeve, 1/2 aba lige CZV-PAR I tihi bojkot DFa. Kad to sve uzmes u obzir, masu nas je bilo.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    + Samo da se zna da nije baš jeftino i lako svaki vikend ići u PG, baš se umori čovjek...
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  15. #2290
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Panika koju su organizatori i njima bliski ljudi dizali cijeli dan na fb isto da se uzme u obzir.

    Mislio sam gorece Podgorica

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Makse, ja htio djecu da vodim I na kraj odustao zbog tenzije koja se napravila bez ikakve potrebe.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  16. #2291
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default #OdupriSe - 97000

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ne znam zasto insistiras da neko mora biti kriv u ovoj fazi. Ovo je proces, jos uvijek, i znace se ko je kriv tek na kraju (mada je meni trenutno zla namjera DF ocigledna).

    Volio bih da cujem tvoje misljenje sta bi trebalo da se radi. Ja sam zasad vrlo prijatno iznenadjen... uzevsi u obzir neiskustvo organizatora vrlo malo gresaka je napravljeno. Protesti su se omasovili i izbjegli onu gresku Vanje Calovic sa konstantnim umnozavanjem (i razmnozavanjem) zahtjeva iz sedmice u sedmicu.

    Prije par sedmica je dostignut neki organizaciono/fizicki maksimum koji mozemo ocekivati (oko 10% stanovnistva Podgorice - u Beogradu bi to izvelo na ulice 200k ljudi). Sad moras preci na neki kvalitativno drugaciji nivo ili, ako ne napravis taj korak dalje, prihvatiti odumiranje.
    Da bi prihvatili sta se desava, moramo nesto i nauciti iz svega. A ovo je tacno trenutak kada treba definisati krivicu, da bi ovo bila lekcija a ne “eto desilo se, nismo mi mogli uticati....drugi je kriv”. Sto vec velika vecina radi.
    Da bih ti odgovorio moram ti prvo reci zasto ovo ne funkcionise. Svaki ovakav dogadjaj ima prelomni trenutak. Protest DF-a se omasovio brutalnom reakcijom policije. Trenutak za koji znam da ce sve da ode dodjavola je dranje Vojvode od ANB-a “eno ih bjeze avionom, imate nedelju dana da date ostavke....”. Kraj. Gotovo.
    Niko tu nije izasao da se slozi sa njihovom politikom niti da rusi Vladu i Skupstinu. Svi su izasli ukljucujuci i mene, a taj stav sam branio i ovdje, jer ne zelimo da zivimo u policijskoj drzavi niti da tolerisemo policijsku brutalnost jer se sa nekim ne slazemo politicki. Godine kasnije su pokazale da je pomjeranje fokusa sa cilja koji je okupio ljude, na smjenu vlade dovelo do toga da imamo policiju koja bez problema prebija gradjane po ulici jer im nesto dobacuju.
    Fast forward cetiri godine naprijed, ista greska. Imamo DK snimak politicke korupcije, na koje institucije cute i ne reaguju. Geupa ljudi koja godinama drzi tablu ispred skupstine i niko ih ne zarezuje, poziva narod da izadje. Mjesec dana poslije ista greska. Smjena svih po visini, dubini, horizontalno, vertikalno... ili radikalizacija. Trepnuli su i izgubili. Sve kasnije price su samo prikrivanje sujete. Ukljucujuci i paljenje sklempi tamo dje znas da smijes, a to je ova cuvena platforma za objedinjavanje opozicije. Tipicno skidanje odgovornosti sa greake koje si napravio. A napravili su ih od starta gomilu. Sto nedje procitah, zivimo Inception i ako zavrtimo cigru, nece se zaustaviti jer smo u Milovom snu.
    Da krenemo ispocetka
    1. Ovo su gradjanski protesti, jer je opozicija nesposobna, losa i nista bolja od DPS-a (zatvaras vrata prema ljudima sa kojima ces kad tad morati da sjednes)
    2. Pomjeranje fokusa sa slucaja politicke korupcije i nereagovanja institucija, na ostavke i dalje pljujuci po opoziciji da su problem koliko i DPS i da treba promijeniti sistem(opet bez ikakvog plana sta ako kazu iz DPS-a ne, a dajes im opciju da je ovo politicki a ne gradjanski protest, jer si dovoljno sujetan da mislis da je ok jer ujedno pljujes po opoziciji i njihovim biracima)
    3. Defanzivno ponasanje kod izjave MUP-a da su demonstranti nasilni jer napadaju policiju. Umjesto da cutis i kazes “ok znamo da snimate, pokazite snimke dje vas napadaju” ides sa pricom “jeste jedan, evo vam snimak”. Sto se vecine tice, nema to vise veze je li jedan ili hiljadu, DPS ih je pokazao kao rusilacke i remetilacke.
    4. Spasavanje sujete i zelja da u svojoj glavi sacuvas sebe od pogresnih odluka koje si napravio. Platforme prema opozicionim partijama, istim onim koje pljujes u stavci 1, da nesto moraju da ispostuju. I to sa nekim nadmenim i snobovskim stavom “imate dva dana”. E ovo je paljenje sklempi slabijem djecaku u dvoristu jer su te jaca ismijala, pa cuvas obraz. Ako odbijete onda propast za ovo je samo na vama. Kako su 95% protestanata opozicioni biraci, partije(osim naravno kratkovidog DF-a) kazu DA. Zasto? Jer su te pljunuli u lice, ali ces svejedno da pristanes jer te nista ne kosta. Da su trazili i kosmodrom na Cetinje opet bi odgovor bio isti. Jer znaju da se nista od toga nec desiti. A da ne ispadnu zrtveno jagnje nekoliko ljudi za propast svega, mozemo da pristanemo na bilo sto sto pise u tom dokumentu(zvuci li kao saopstenje Demokrata)

    Sta je trebalo uraditi. Drzati se onoga zbog cega ste i poceli. Insistiranje da institucije sistema rade svoj posao i da im vjerujemo. A to je procesuiranje Miga Stjepcevica ne nekim lijevim optuzbama, kao i ostanak na ulici dok se to ne uradi ili izmjesti u VDT da bi ljudi vratili povjerenje u to da je ovo drzava a ne privatna zabava oko 500 ljudi

    I onda se cudimo sto covjek vedri i oblaci evo 30 godina. Iz ovoga ce izaci jaci nego sto je bio. Ajde sad ti objasni nekome da mozes nesto da uradis kad on prezivi cak i ovakav skandal. Ne on samo, vec i Migo, bez da po prstu dobije.
    Nisu oni presposobni, nego su samo strpljivi jer za protivnike imaju ljude kojima sujeta ne dozvoljava da vide dalje od sjutrasnjeg dana
    Last edited by Hell Raiser; 25-03-19 at 09:00.

  17. #2292
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Nevjerovatno je koliko PG, Nk i ostalih tablica u subotu u HN, na Cecin koncert. Pih!
    Od 14h su krenule kolone. Odvratno.
    daj narodu 'ljeba i igara.
    Pušti proteste, dobro nam je...idemo na koncert.
    a sve ne slusaju srpsku majku.....bas odvratno.znaci li to da je bilo vise naroda na cecu nego na proteste....bas Pih!!

  18. #2293
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Svi su izasli ukljucujuci i mene, a taj stav sam branio i ovdje, jer ne zelimo da zivimo u policijskoj drzavi niti da tolerisemo policijsku brutalnost jer se sa nekim ne slazemo politicki.
    Može pitanje? Šta je onda odgovor na onu situaciju? Ostaviti glavni gradski bulevar blokiran sve dok se DF sam ne pomjeri, a to je nikad, jer njih ništa nije koštalo da rotiraju 3-4 ljudi da čuvaju šatore do plus beskonačno...

    To je presedan da bilo ko može da blokira bulevar, bila njegova muka legitimna ili ne. Je li to prihvatljivo? Ako nije, onda imamo onakve scene. Može možda neka grupa građana da odčepi bulevar, da ne bi bila policijska država?

  19. #2294
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default #OdupriSe - 97000

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Može pitanje? Šta je onda odgovor na onu situaciju? Ostaviti glavni gradski bulevar blokiran sve dok se DF sam ne pomjeri, a to je nikad, jer njih ništa nije koštalo da rotiraju 3-4 ljudi da čuvaju šatore do plus beskonačno...

    To je presedan da bilo ko može da blokira bulevar, bila njegova muka legitimna ili ne. Je li to prihvatljivo? Ako nije, onda imamo onakve scene. Može možda neka grupa građana da odčepi bulevar, da ne bi bila policijska država?
    Moze. Potpuno si promasio poentu. Nije poenta bila ostaviti ih ondje. U onom trenutku smetaju svima. Svi znaju da je to pukla prica i generalno zavrsena. Znali su i oni. Ali na 20 ljudi ne ulijeces onako, posebno kad si oklopljeniji i jaci.
    Poenta je da je policija valjda obucena da se njih 50-60 izbori sa 10 ljudi koji se kocopere, bez lomljenja i prebijanja. Sve to mozes da spakujes brzo i efikasno. Koliko su puta Marka Milacica unijeli kao pecivo u maricu. Bez ikakvih brutalnosti. Znaci da znaju samo sto je tad trebalo napraviti predstavu za narod

  20. #2295
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Može pitanje? Šta je onda odgovor na onu situaciju? Ostaviti glavni gradski bulevar blokiran sve dok se DF sam ne pomjeri, a to je nikad, jer njih ništa nije koštalo da rotiraju 3-4 ljudi da čuvaju šatore do plus beskonačno...
    Odgovor je, naravno, policijska intervencija bez bespotrebne brutalnosti koju onda drsko porices uprkos video snimaka.

    Isto ono sto vidimo u svakom takvom slucaju, nadrasticnije kod Mija Martinovica.

  21. #2296
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Da bi prihvatili sta se desava, moramo nesto i nauciti iz svega. A ovo je tacno trenutak kada treba definisati krivicu, da bi ovo bila lekcija a ne “eto desilo se, nismo mi mogli uticati....drugi je kriv”. Sto vec velika vecina radi.
    Da bih ti odgovorio moram ti prvo reci zasto ovo ne funkcionise. Svaki ovakav dogadjaj ima prelomni trenutak. Protest DF-a se omasovio brutalnom reakcijom policije. Trenutak za koji znam da ce sve da ode dodjavola je dranje Vojvode od ANB-a “eno ih bjeze avionom, imate nedelju dana da date ostavke....”. Kraj. Gotovo.
    Niko tu nije izasao da se slozi sa njihovom politikom niti da rusi Vladu i Skupstinu. Svi su izasli ukljucujuci i mene, a taj stav sam branio i ovdje, jer ne zelimo da zivimo u policijskoj drzavi niti da tolerisemo policijsku brutalnost jer se sa nekim ne slazemo politicki. Godine kasnije su pokazale da je pomjeranje fokusa sa cilja koji je okupio ljude, na smjenu vlade dovelo do toga da imamo policiju koja bez problema prebija gradjane po ulici jer im nesto dobacuju.
    Fast forward cetiri godine naprijed, ista greska. Imamo DK snimak politicke korupcije, na koje institucije cute i ne reaguju. Geupa ljudi koja godinama drzi tablu ispred skupstine i niko ih ne zarezuje, poziva narod da izadje. Mjesec dana poslije ista greska. Smjena svih po visini, dubini, horizontalno, vertikalno... ili radikalizacija. Trepnuli su i izgubili. Sve kasnije price su samo prikrivanje sujete. Ukljucujuci i paljenje sklempi tamo dje znas da smijes, a to je ova cuvena platforma za objedinjavanje opozicije. Tipicno skidanje odgovornosti sa greake koje si napravio. A napravili su ih od starta gomilu. Sto nedje procitah, zivimo Inception i ako zavrtimo cigru, nece se zaustaviti jer smo u Milovom snu.
    Da krenemo ispocetka
    1. Ovo su gradjanski protesti, jer je opozicija nesposobna, losa i nista bolja od DPS-a (zatvaras vrata prema ljudima sa kojima ces kad tad morati da sjednes)
    2. Pomjeranje fokusa sa slucaja politicke korupcije i nereagovanja institucija, na ostavke i dalje pljujuci po opoziciji da su problem koliko i DPS i da treba promijeniti sistem(opet bez ikakvog plana sta ako kazu iz DPS-a ne, a dajes im opciju da je ovo politicki a ne gradjanski protest, jer si dovoljno sujetan da mislis da je ok jer ujedno pljujes po opoziciji i njihovim biracima)
    3. Defanzivno ponasanje kod izjave MUP-a da su demonstranti nasilni jer napadaju policiju. Umjesto da cutis i kazes “ok znamo da snimate, pokazite snimke dje vas napadaju” ides sa pricom “jeste jedan, evo vam snimak”. Sto se vecine tice, nema to vise veze je li jedan ili hiljadu, DPS ih je pokazao kao rusilacke i remetilacke.
    4. Spasavanje sujete i zelja da u svojoj glavi sacuvas sebe od pogresnih odluka koje si napravio. Platforme prema opozicionim partijama, istim onim koje pljujes u stavci 1, da nesto moraju da ispostuju. I to sa nekim nadmenim i snobovskim stavom “imate dva dana”. E ovo je paljenje sklempi slabijem djecaku u dvoristu jer su te jaca ismijala, pa cuvas obraz. Ako odbijete onda propast za ovo je samo na vama. Kako su 95% protestanata opozicioni biraci, partije(osim naravno kratkovidog DF-a) kazu DA. Zasto? Jer su te pljunuli u lice, ali ces svejedno da pristanes jer te nista ne kosta. Da su trazili i kosmodrom na Cetinje opet bi odgovor bio isti. Jer znaju da se nista od toga nec desiti. A da ne ispadnu zrtveno jagnje nekoliko ljudi za propast svega, mozemo da pristanemo na bilo sto sto pise u tom dokumentu(zvuci li kao saopstenje Demokrata)

    Sta je trebalo uraditi. Drzati se onoga zbog cega ste i poceli. Insistiranje da institucije sistema rade svoj posao i da im vjerujemo. A to je procesuiranje Miga Stjepcevica ne nekim lijevim optuzbama, kao i ostanak na ulici dok se to ne uradi ili izmjesti u VDT da bi ljudi vratili povjerenje u to da je ovo drzava a ne privatna zabava oko 500 ljudi

    I onda se cudimo sto covjek vedri i oblaci evo 30 godina. Iz ovoga ce izaci jaci nego sto je bio. Ajde sad ti objasni nekome da mozes nesto da uradis kad on prezivi cak i ovakav skandal. Ne on samo, vec i Migo, bez da po prstu dobije.
    Nisu oni presposobni, nego su samo strpljivi jer za protivnike imaju ljude kojima sujeta ne dozvoljava da vide dalje od sjutrasnjeg dana
    Pokusacu da sumiram, jer je dosta toga vezano za taktiku a ne strategiju protesta.

    Ako stavimo na stranu ko se o koga vise ogrijesio, organizatori ili opozicija (nije nezadovoljstvo opozicijom nesto sto su organizatori izmislili, duboko je, i sa dobrim razlozima, taj osjecaj uvrijezen medju ljudima koji glasaju protiv DPS), ostaje da ti mislis da nije trebalo siriti zahtjeve vec samo insistiranje na procesiranju Stijepovica... e, sad, da te pitam jednu stvar.

    Da DPS nije glup kao tocak za sve PR stvari, kao sto jeste, pa da kazu pocelo je procesiranje slucaja, trebace nekoliko mjeseci ali ne moze sve da se ispita u sekundi - sta onda uraditi? Nema smisla nastavljati sa protestima, oni ce za par mjeseci produziti na 6 mjeseci, i ubrzo se niko nece sjecati vise nego sto se danas sjecamo afere Snimak.

    Ovako izaberes pitanje koje je svakom jasno - Milovo priznanje da je trosio pare bankara, da je Pireus zajam sumnjiv, da je svjestan koverte - i onda trazis njegovu ostavku ili makar ozbiljnu istragu. Jasno je svakom gradjaninu i svakoj ambasadi da trazis sto bi se trazilo u ovoj situaciji u svakoj normalnoj zemlji. Uostalom, zato i izlaze hiljade ljudi na ulice.

  22. #2297
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Panika koju su organizatori i njima bliski ljudi dizali cijeli dan na fb isto da se uzme u obzir.
    To su oni preslatkiši 'koji znaju svashta neshto'? <3
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  23. #2298
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Najgore su mi te priče iz pouzdanih izvora, spremaju nam pokolj, dovedite đecu ovo ono. Mislim se, oću sad ću donijeti dijete tebi da ga prinesem budaletino.
    Je li relano da je ovo neko rekao. Sprema se pokolj dovedi te djecu? Zar su tolko naivni da misle da ce neko odustat od bolesnog nauma ako ga ima kad vidi djecu? Ili je trebalo da mozda djecu kao stit drzimo. Kakvi degeni...
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  24. #2299
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    Je li relano da je ovo neko rekao. Sprema se pokolj dovedi te djecu? Zar su tolko naivni da misle da ce neko odustat od bolesnog nauma ako ga ima kad vidi djecu? Ili je trebalo da mozda djecu kao stit drzimo. Kakvi degeni...



    Znači je li realno...
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  25. #2300
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Pokusacu da sumiram, jer je dosta toga vezano za taktiku a ne strategiju protesta.

    Ako stavimo na stranu ko se o koga vise ogrijesio, organizatori ili opozicija (nije nezadovoljstvo opozicijom nesto sto su organizatori izmislili, duboko je, i sa dobrim razlozima, taj osjecaj uvrijezen medju ljudima koji glasaju protiv DPS), ostaje da ti mislis da nije trebalo siriti zahtjeve vec samo insistiranje na procesiranju Stijepovica... e, sad, da te pitam jednu stvar.

    Da DPS nije glup kao tocak za sve PR stvari, kao sto jeste, pa da kazu pocelo je procesiranje slucaja, trebace nekoliko mjeseci ali ne moze sve da se ispita u sekundi - sta onda uraditi? Nema smisla nastavljati sa protestima, oni ce za par mjeseci produziti na 6 mjeseci, i ubrzo se niko nece sjecati vise nego sto se danas sjecamo afere Snimak.

    Ovako izaberes pitanje koje je svakom jasno - Milovo priznanje da je trosio pare bankara, da je Pireus zajam sumnjiv, da je svjestan koverte - i onda trazis njegovu ostavku ili makar ozbiljnu istragu. Jasno je svakom gradjaninu i svakoj ambasadi da trazis sto bi se trazilo u ovoj situaciji u svakoj normalnoj zemlji. Uostalom, zato i izlaze hiljade ljudi na ulice.
    Vec sam ranije kimmiju odgovorio na ovo. Sta dje i kako da ne dodje do scenarija o kojem pricamo.
    Sustina je da se pritiska dok se sve iz toga ne procesuira i da tuzilastvo pokrene istragu o porijeklu novca i imovine za Miga i 20 pomagaca, smjena sa politicke funkcije koju sada obavlja.
    I istrajati na tome dok optuznica u tom formatu nije potvrdjena od suda. Ne moze se otezati jer em imas narod na ulici em bi i iz EU to pritiskali jer ne smiju da dozvole da se vladavina prava dovodi u pitanje.
    Ovako su ih pospremili da Orav vidi sta im fali i imate skupstinu da rjesavate politicke nesuglasice.

Page 92 of 131 FirstFirst ... 4282888990919293949596102 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •