Page 9 of 131 FirstFirst ... 56789101112131959109 ... LastLast
Results 201 to 225 of 3261

Thread: #OdupriSe - 97000

  1. #201
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Marcus Aurelius View Post
    Govor organizatora skupa 97,000, Dzemala Perovića: https://www.dailymotion.com/video/x2qu5ja

    To je bilo 1996-e, a isto kao da je taj govor 2019-e održao, potpuno ista kritika i rječnik.

    A šta se to promijenilo od tada, osim što je Sveto i formalno postao Srbin :lolblue:
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  2. #202
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Svaka cast na skupu..
    Samo se treba i distribucija posjetit usput

  3. #203
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Treba prosiriti ovu listu zahtjeva :

    1. Da se DPS zabrani kao sto je zabranjena Hitlerova NSDAP
    2. Ko je god obavljao politicku funkciju u DPS ne moze obavljati javnu funkciju, baviti se politikom ili raditi u javnom sektoru

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  4. #204
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,745
    Thanks Thanks Given 
    608
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Realno postoji znacajan broj ljudi koji su zadovoljni postojecim stanjem i ne zele nista da se mijenja do kraja svijeta.
    Ljudi koji zele promjene su u manjini,nemaju podrsku studenata univerziteta manjina a ni Zapada i tu imamo slijepu ulicu.
    Ja licno u materijalnom smislu nikad bolje nisam zivio ali sam nezadovoljan postojecim stanjem medjutim pesimizam se uvukao u mene i ne vidim sansu za promjenom drustva na bolje.
    Idem ipak na proteste pa sto Bog da
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  5. #205
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Realno postoji znacajan broj ljudi koji su zadovoljni postojecim stanjem i ne zele nista da se mijenja do kraja svijeta.
    Ljudi koji zele promjene su u manjini,nemaju podrsku studenata univerziteta manjina a ni Zapada i tu imamo slijepu ulicu.
    Ja licno u materijalnom smislu nikad bolje nisam zivio ali sam nezadovoljan postojecim stanjem medjutim pesimizam se uvukao u mene i ne vidim sansu za promjenom drustva na bolje.
    Idem ipak na proteste pa sto Bog da
    Par nedelja dati fore da daju ostavke i nesto promijene.

    Poslije toga radikalizacija protesta.

    Najveca greska DF je bila sto je organizovao proteste na jednom mjestu. Pa su kerovi mogli da poguraju tu masu i da je opkole.

    Sinoc se kolona razvukla preko 2km. Sledece nedjelje ce makar za pola ovoliko ljudi.

    Pa onda jos jedna subota i jos jedna


    E zamisli kad se razleti 15-17-20k ljudi na 4 strane svijeta, pa pocnu neke vatrice itd
    Last edited by Gandalf_White; 17-02-19 at 08:54.
    One Ring to Rule them all...

  6. #206
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,115
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    464
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Bravo Podgoricani moji...i vama ostalima sto ste izasli sinoc na ovako velicanstven otpor diktatoru.... Sledece subote sam i ja tamo sa citavom porodicom...

    Nije CG zemlja primitivaca, nepismene i bahate olosi... ipak smo imali djedova i pradjedova koji su za datu rijec i obraz glavu gubili... a pogledajte ko nas danas vodi, ko nas predstavlja, ko su ljudi koji odlucuju u nase ime. e pa DOSTA JE BILO BANDO.

    Setnja je najbolji model sto kaze gendalf... nadam se da ce i vrijeme u narednim subotama posluziti kako bi se ova slika sirila Podgoricom, Crnom Gorom, Evropom....

  7. #207
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Bravo Podgoricani moji...i vama ostalima sto ste izasli sinoc na ovako velicanstven otpor diktatoru.... Sledece subote sam i ja tamo sa citavom porodicom...

    Nije CG zemlja primitivaca, nepismene i bahate olosi... ipak smo imali djedova i pradjedova koji su za datu rijec i obraz glavu gubili... a pogledajte ko nas danas vodi, ko nas predstavlja, ko su ljudi koji odlucuju u nase ime. e pa DOSTA JE BILO BANDO.

    Setnja je najbolji model sto kaze gendalf... nadam se da ce i vrijeme u narednim subotama posluziti kako bi se ova slika sirila Podgoricom, Crnom Gorom, Evropom....
    Veliki vjetar ako ovako ostane ali nema kise to je glavno.

    Jutros se samo o protestima prica i sapuce : GOTOV JE

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  8. #208
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Realno postoji znacajan broj ljudi koji su zadovoljni postojecim stanjem i ne zele nista da se mijenja do kraja svijeta.
    Ljudi koji zele promjene su u manjini,nemaju podrsku studenata univerziteta manjina a ni Zapada i tu imamo slijepu ulicu.
    Ja licno u materijalnom smislu nikad bolje nisam zivio ali sam nezadovoljan postojecim stanjem medjutim pesimizam se uvukao u mene i ne vidim sansu za promjenom drustva na bolje.
    Idem ipak na proteste pa sto Bog da
    Ok, slazemo se, samo sto je to sve postalo od danas do sjutra, kad-tad se moraju napraviti ogromni rezovi u javnom sektoru, kad-tad ce prestati dijeljenje stanova partijskim poslusnicima, zivi se bukvalno na kredite MMF-a i prodajom obveznica, socijalna primanja se bukvalno isplacuju od otimackih akciza, ne moze to do 'kraja svijeta.' Cini mi se i da su i oni svijesni da se polako blizi kraj bjesomucnom kreditiranju, jer vidi se kako u zadnju uru pokusavaju da izmuzu drzavnu sisu maksimalno, od najobicnijeg poltrona, do poslanika i clanova raznoraznih odbora, naravno svak u skladu sa svojom pozicijom.

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-do-1-960-eura
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...a-i-dvije-kuce
    Vec smo postavljali ove vijesti, po meni je to naznaka onoga 'grabi dok mozes.'
    A iznamo ko su ti koji su vecinom zadovoljni, poluproizvodi i nepismeni likovi koji znaju da ne bi mogi ni u snu doci do pozicijama na kojima jesu da im nije partije kojoj su odani vise nego icemu, upravo iz pomenutog razloga i sa druge strane kriminalci kojoj itekako pogoduje ova situacija i vlast.
    Last edited by technus; 17-02-19 at 09:14.
    Forever young, i want to be forever young

  9. #209
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Na osnovu slika koje sam vidio sa krovova zgrada za vrijeme protesta ispred tuzilastva, sinoc je bilo oko 3000-3500 ljudi. I to nije sad neko smanjivanje, apsolutno nemam potrebu za tim, ovo kazem na osnovu ranijeg iskustva u procjeni kojeg mi ne fali. Ko zna blokovne kvadratne principe racunanja gustine mase, to zaista nije tesko, a postoje i drugi principi koji daju rezultat u 3-5% odstupanja tacnosti.
    Prica o duzini kolone nije realna, snimci mimohoda to najbolje pokazuju, gustina kolone je razjedinjena maksimalno, nema neku posebnu sirinu, ali dobro to svi iskoriste za pokazivanje snage jer na slikama i snimcima iz frontalnih kadrova izgleda impresivno. Ali dobro, svako radi sta misli da je najbolje za cilj.

    Iskreno neka bude i 35000 radi mene i neka protestuju svaki dan samo dok postuju zakon i ne politizuju protest.
    Ako se drznu da urade nesto sto ne treba, zna se sta treba da odgovorne institucije treba da rade.

    Ajmo sad standardni napadi na mene
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  10. #210
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,444
    Thanks Thanks Given 
    5,237
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    Mora bit napada na tebe, jer predposlednjom recenicom radis ono sto radi svaki dps glasac.
    Udri milicijo, gvozdena pesnico rezima.
    Dakle bitno je da se nista ne promijeni za tebe lucke, nek ima gladnih, samo da je tebi dobro. Nek kradu, rasprodaju komplet cg ali tebi da je i dalje dobro.
    Sigurno i ti mislis da je ona trudnica trebalo da bude doma, da je tu policija da sluzi dpsu a ne gradjanima?

    Moj Lucke, jebes ti takve crnogorce i branitelje crne gore kao sto si ti

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  11. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  12. #211
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Žalosti.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  13. #212
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,115
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    464
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Pa takvi su ti svi prepaid dps crnogorci... mojoj guzici dobro za ostale (drzavu) mi puca k....
    To su ti te patriote...
    A cim prebrojavaju i krecu da objasnjavaju ko vucic koliko je ljudi bilo to je dobar znak.

  14. #213
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Bilo je sjajno, dostojanstveno i kulturno. Više ljudi nego sma očekivala.
    Oni što im fali crnogorska zastava, njima će vazda nešto faliti da imaju razlog da ne izadju na proteste. I ovi koji su gradjanski bez ijednog jedinog obilježja, sad im fali što ih nema Sjedite doma i dobro vam je.

    Evo fotke sa raskrsnice kod predsjedništva, nema kraja koloni. Lucke, pogledaj snimak Miška Djukića, i dlaje misliš 3000 ljudi?




  15. #214
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Par nedelja dati fore da daju ostavke i nesto promijene.

    Poslije toga radikalizacija protesta.

    Najveca greska DF je bila sto je organizovao proteste na jednom mjestu. Pa su kerovi mogli da poguraju tu masu i da je opkole.

    Sinoc se kolona razvukla preko 2km. Sledece nedjelje ce makar za pola ovoliko ljudi.

    Pa onda jos jedna subota i jos jedna


    E zamisli kad se razleti 15-17-20k ljudi na 4 strane svijeta, pa pocnu neke vatrice itd
    Vise ljudi od sinoc tesko da ce doc, jedino da izbaci DK snimak dje Milo direktno uzima pare... Ja bi volio da izadje i 50 000 ali nije realno ocekivat ni 10 000 da izadje...
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  16. #215
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Na osnovu slika koje sam vidio sa krovova zgrada za vrijeme protesta ispred tuzilastva, sinoc je bilo oko 3000-3500 ljudi. I to nije sad neko smanjivanje, apsolutno nemam potrebu za tim, ovo kazem na osnovu ranijeg iskustva u procjeni kojeg mi ne fali. Ko zna blokovne kvadratne principe racunanja gustine mase, to zaista nije tesko, a postoje i drugi principi koji daju rezultat u 3-5% odstupanja tacnosti.
    Prica o duzini kolone nije realna, snimci mimohoda to najbolje pokazuju, gustina kolone je razjedinjena maksimalno, nema neku posebnu sirinu, ali dobro to svi iskoriste za pokazivanje snage jer na slikama i snimcima iz frontalnih kadrova izgleda impresivno. Ali dobro, svako radi sta misli da je najbolje za cilj.

    Iskreno neka bude i 35000 radi mene i neka protestuju svaki dan samo dok postuju zakon i ne politizuju protest.
    Ako se drznu da urade nesto sto ne treba, zna se sta treba da odgovorne institucije treba da rade.

    Ajmo sad standardni napadi na mene
    od kad se kaze mimohod u CG?

  17. #216
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Na osnovu slika koje sam vidio sa krovova zgrada za vrijeme protesta ispred tuzilastva, sinoc je bilo oko 3000-3500 ljudi. I to nije sad neko smanjivanje, apsolutno nemam potrebu za tim, ovo kazem na osnovu ranijeg iskustva u procjeni kojeg mi ne fali. Ko zna blokovne kvadratne principe racunanja gustine mase, to zaista nije tesko, a postoje i drugi principi koji daju rezultat u 3-5% odstupanja tacnosti.
    Prica o duzini kolone nije realna, snimci mimohoda to najbolje pokazuju, gustina kolone je razjedinjena maksimalno, nema neku posebnu sirinu, ali dobro to svi iskoriste za pokazivanje snage jer na slikama i snimcima iz frontalnih kadrova izgleda impresivno. Ali dobro, svako radi sta misli da je najbolje za cilj.

    Iskreno neka bude i 35000 radi mene i neka protestuju svaki dan samo dok postuju zakon i ne politizuju protest.
    Ako se drznu da urade nesto sto ne treba, zna se sta treba da odgovorne institucije treba da rade.

    Ajmo sad standardni napadi na mene
    Mozemo li se i mi, neglasaci DPS i oni koji nismo pripadnici policije popet na krovove, da fotografisemo zajedno?
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  18. #217
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Ok samo rokajte po meni, rekao sam sto sam imao. Ako vam je lakse da prosipate pricu da je bilo 10k, super i to nastavite, znam sta su ciljevi propagande i to je ocekivano

    O ovim frontalnim slikama i od nazad sam vec rekao. Vidjeo sam 15-20 slika sa krovova i terasa, neobradjenih u trenutku govora pred tuzilastvom kad su svi statični, i odradio procjenu.

    Sto organizatori ili partije opozicione ne podijele te slike, a znam da ih imaju pouzdano? Jedino je SDP to uradio sa jednom slikom, i to dosta kao nevjesto, mada mozda su upravo imali neki drugi cilj izmedju redova.

    Kao sto rekoh, neka vas i 35k bude samo protestujte iskreno vam to zelim jer postujem pravo drugih na drugacije misljenje i to je pozeljno u svakoj drzavi i moze vlast natjerati da radi bolje u bilo kojoj drzavi, ali naravno u granicama zakonskih ogranicenja. Tu kompromisa nema i ne znam sto vam to smeta. Nista drugo.

    Do sledece subote i nove procjene gledamo se sto bi sadikovic rekao.
    Last edited by lucke91; 17-02-19 at 10:05.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  19. #218
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Mozemo li se i mi, neglasaci DPS i oni koji nismo pripadnici policije popet na krovove, da fotografisemo zajedno?
    Ko ti brani? Krovovi stambenih zgrada su dostupni svima, o balkonima i prozorima stanova naroda da ne pricam, to je tek dostupno i slikaj do mile volje.

    Nemoj misliti da nije bilo ljudi gore koji su upravo to radili po nalogu organizatora ili opozicije, ali jbg vidjeli su da im nije u korist da to objave.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  20. #219
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Ja znam 30 ljudi imenom i prezimenom koji su bili sinoć na protestu, tako da je to sigurna brojka. Koliko je bilo preko... ma još toliko da ih znam iz viđenja... Eto, ni stotinu ljudi...

    P. S. da ostane zabelježeno, procjene o broju okupljenih se kreću od 1.800 do 14.250.

    Sent from my Motorola 8400
    Last edited by wulfy; 17-02-19 at 10:12.

  21. #220
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Izjavis nesto ovakvo, i onda te, greote napadaju
    Quote Originally Posted by lucke91 View Post

    Iskreno neka bude i 35000 radi mene i neka protestuju svaki dan samo dok postuju zakon i ne politizuju protest.
    A zbog cega ti mislis da ovi ljudi protestvuju. Klimatskih promjena?
    Ovaj narod koji je izasao se ne slaze kako POLITICARI upravljaju drzavom. Ispade da se bune zbog stanista hrcaka na Biocu
    Ako se drznu da urade nesto sto ne treba, zna se sta treba da odgovorne institucije treba da rade.
    Da ih uvedu na zadnja vrata tuzilastva?

  22. #221
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default



    Kome nije jasno koliko ljudi je bilo ako ih zanima da vide svojim ocima a ne sa krovova kao pravi spijuni rezimski izvolite video sa ulice. Pa kome se broji neka broji

    Protestanti pocinju da prolaze na 1:30

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  23. #222
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Znao sam, Lucke je Stefanovic..

  24. #223
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Nema šta ovdje da se broji, izborojio je Lucke sa krova

  25. #224
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Ovaj navijach Zvijezde me podsjeca bash na DK...e kako bi taj obrnuo prichu,sve je smijeshno
    ...

  26. #225
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    sto bi rekao vucko zimski period nose se zimske jakne pa stane manje ljudi na kvadrani metar

    Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

Page 9 of 131 FirstFirst ... 56789101112131959109 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •