Page 52 of 131 FirstFirst ... 24248495051525354555662102 ... LastLast
Results 1,276 to 1,300 of 3261

Thread: #OdupriSe - 97000

  1. #1276
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    31
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    demokratija na Balkanu je fiktivna umisljena mrckalica - potemkinova sela


    ne idi kod Bordzija u dom na konak i kazan...otrovace te ili zavrsavas u slivniku ili u demokratskoj jami ili rupcagi izlazis na kraju kroz vrata sa nogama napred + hladan i ukocen.

    Posle 4-6 protesta enegija ce da ispari i nikom nista
    Last edited by mast; 07-03-19 at 01:00.

  2. #1277
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mast View Post
    omladina sto pre da se makne iz ovoga gliba i da potrazi srecu u EU ili u SSSR-u

    :stupid:
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  3. #1278
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Da će nas preskočit' patriote, koji u životu nisu ni na jedan protest izašli, sa pričom kako ne treba ić' na proteste jer je jedna đevojka u trećem redu nosila crno bijelu trenerku, a oni bi eto izašli samo da je bila bijelo crna.

    A još s' njima kad bi nas preskočili i "ja politiku odavno ne pratim ali..." dušebrižnici i analitičari, đe bi nam kraj bio.

  4. #1279
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Da će nas preskočit' patriote, koji u životu nisu ni na jedan protest izašli, sa pričom kako ne treba ić' na proteste jer je jedna đevojka u trećem redu nosila crno bijelu trenerku, a oni bi eto izašli samo da je bila bijelo crna.

    A još s' njima kad bi nas preskočili i "ja politiku odavno ne pratim ali..." dušebrižnici i analitičari, đe bi nam kraj bio.
    Jes' ali kako drugacije pred sobom opravdati vlastiti kukavicluk i nemanje kicme?

  5. #1280
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,271
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,036
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Da će nas preskočit' patriote, koji u životu nisu ni na jedan protest izašli, sa pričom kako ne treba ić' na proteste jer je jedna đevojka u trećem redu nosila crno bijelu trenerku, a oni bi eto izašli samo da je bila bijelo crna.

    A još s' njima kad bi nas preskočili i "ja politiku odavno ne pratim ali..." dušebrižnici i analitičari, đe bi nam kraj bio.
    To je to.
    Mene nerviraju i ovi koji potenciraju to da su na zadnji skup/protest bili 2006, kao da to što su sve do sad preskočili treba da bude pozitivno. A prednjače sa pričom o ovim protestima.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  6. #1281
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,440
    Thanks Thanks Given 
    5,234
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    Spartao sam na svaki mrceni protest. Sa cak ovom unijom sindikata sam mlatio nedje prosle godine.
    Nema promjena bez pobune, samo to da mladi shvate.

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  7. #1282
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Glavni Bordzija je u kuci ugledan domacin,
    zezaju ga provodi po tudjim kucama i Jami-jama
    Quote Originally Posted by mast View Post
    demokratija na Balkanu je fiktivna umisljena mrckalica - potemkinova sela


    ne idi kod Bordzija u dom na konak i kazan...otrovace te ili zavrsavas u slivniku ili u demokratskoj jami ili rupcagi izlazis na kraju kroz vrata sa nogama napred + hladan i ukocen.

    Posle 4-6 protesta enegija ce da ispari i nikom nista

  8. #1283
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    31
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako zelite da vidite Crnu Goru u sledecih 5 godina ?

    - preko skype-a

  9. #1284
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nece
    Rade ljudi , pa makar i na nebitnom forumu
    na kom je Kusovac prije evo skoro 20 godina bio glavno pero Djukanovica
    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Da će nas preskočit' patriote, koji u životu nisu ni na jedan protest izašli, sa pričom kako ne treba ić' na proteste jer je jedna đevojka u trećem redu nosila crno bijelu trenerku, a oni bi eto izašli samo da je bila bijelo crna.

    A još s' njima kad bi nas preskočili i "ja politiku odavno ne pratim ali..." dušebrižnici i analitičari, đe bi nam kraj bio.

  10. #1285
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    To je to.
    Mene nerviraju i ovi koji potenciraju to da su na zadnji skup/protest bili 2006, kao da to što su sve do sad preskočili treba da bude pozitivno. A prednjače sa pričom o ovim protestima.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

    Pa naravno da je pozitivno. Kad bi ljudi mislili da je na ulice izasao isti onaj dio naroda koji je izasao na prethodne DF proteste, svi bi ove proteste otpisali odmah, a ne bi bilo ni 20% naroda kojeg ima sada na protestima.

    Pa zar nije bolje da ljudi prepoznaju neku novu pricu, novi momenat, nove ljude.

    Ja ovoj nasoj opoziciji ne vjerujem puno, a DFu ne vjerujem ni malo. Tvrdim da bi DPS mnogo ranije pao da nema ove radikalne DF price, koja predstavlja babarogu za manjine i jedan dio birackog tijela, mozemo ga nazvati strasljivim ili naivnim kako god.

    Nego, postadoh sam sebi dosadan sa ovom pricom.

    Sto se tice ranijih DF protesta, pokazali su se na djelu, tako da ne smatram greskom sto tamo nisam bio, naprotiv. Uspjeli su da ubiju zelju narodu da izadje na ulice.


    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  11. #1286
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,271
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,036
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pa naravno da je pozitivno. Kad bi ljudi mislili da je na ulice izasao isti onaj dio naroda koji je izasao na prethodne DF proteste, svi bi ove proteste otpisali odmah, a ne bi bilo ni 20% naroda kojeg ima sada na protestima.

    Pa zar nije bolje da ljudi prepoznaju neku novu pricu, novi momenat, nove ljude.

    Ja ovoj nasoj opoziciji ne vjerujem puno, a DFu ne vjerujem ni malo. Tvrdim da bi DPS mnogo ranije pao da nema ove radikalne DF price, koja predstavlja babarogu za manjine i jedan dio birackog tijela, mozemo ga nazvati strasljivim ili naivnim kako god.

    Nego, postadoh sam sebi dosadan sa ovom pricom.

    Sto se tice ranijih DF protesta, pokazali su se na djelu, tako da ne smatram greskom sto tamo nisam bio, naprotiv. Uspjeli su da ubiju zelju narodu da izadje na ulice.


    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Znači onaj dio naroda koji je tada bio ne valja jel? Fino. Bilo je protesta i prije DFa. Protestvovale su i vođe ovih ja mislim. ;-)

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  12. #1287
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Sto se tice ranijih DF protesta, pokazali su se na djelu, tako da ne smatram greskom sto tamo nisam bio, naprotiv. Uspjeli su da ubiju zelju narodu da izadje na ulice.
    DF-ovi protesti su u prosjeku imali 200-300 učesnika dnevno zadnjih mjesec dana, ako i toliko. Hiljade su na kraju izašle na ulicu revoltirani time što je vlast odlučila da se njihov protest na silu završi. Ja sam iz tog razloga bio tamo, i svi koje znam su iz tog razloga bili tamo. No to nije tema, a i ovo je više puta ispričana priča. A to što je DF izigrao taj pokušaj odbrane demokratije, i svojatao taj broj ljudi i to što se desilo što se desilo je već naknadna pamet i sa ove daljine je lako pričati.

    A ja sam siguran da je makar pola (i to da budem konzervativan u procjeni) istih ljudi koji su bili tada, i sada na protestima. Makar iz moje okoline je tako. Isti ljudi ignorišu proteste i pričaju kako bi izašli da je ovako ili onako, i da im smeta ovo ili ono, a oni koji su inače buntovni po prirodi su tolerantniji i prema organizaciji i prema učesnicima. Koračaju iza Džemala kao što su koračali iza Mandića, bez ikakve razlike, radi višeg cilja. Ko traži razlog da se ne pojavi, lako će ga naći i neće se pojaviti i to je za svake proteste tako bilo. I u mom Baru zbog čempresa i vrtića, i u Podgorici sada i tada, i za majke itd its.

  13. #1288
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,271
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,036
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    DF-ovi protesti su u prosjeku imali 200-300 učesnika dnevno zadnjih mjesec dana, ako i toliko. Hiljade su na kraju izašle na ulicu revoltirani time što je vlast odlučila da se njihov protest na silu završi. Ja sam iz tog razloga bio tamo, i svi koje znam su iz tog razloga bili tamo. No to nije tema, a i ovo je više puta ispričana priča. A to što je DF izigrao taj pokušaj odbrane demokratije, i svojatao taj broj ljudi i to što se desilo što se desilo je već naknadna pamet i sa ove daljine je lako pričati.

    A ja sam siguran da je makar pola (i to da budem konzervativan u procjeni) istih ljudi koji su bili tada, i sada na protestima. Makar iz moje okoline je tako. Isti ljudi ignorišu proteste i pričaju kako bi izašli da je ovako ili onako, i da im smeta ovo ili ono, a oni koji su inače buntovni po prirodi su tolerantniji i prema organizaciji i prema učesnicima. Koračaju iza Džemala kao što su koračali iza Mandića, bez ikakve razlike, radi višeg cilja. Ko traži razlog da se ne pojavi, lako će ga naći i neće se pojaviti i to je za svake proteste tako bilo. I u mom Baru zbog čempresa i vrtića, i u Podgorici sada i tada, i za majke itd its.
    Tako je!

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  14. #1289
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Ne znam koliko ima svrhe licitovati sa tim koji procenat od sadasnjih ucesnika protesta je izasao na ulice u znak revolta zbog policijske akcije uklanjanja satora DFa. Moguce je da je tako kao sto ti kazes I sigurno da ima jedan znacajan procenat ljudi koji uvijek izlazi na proteste.

    U mom konkretnom slucaju, od nas petoro koje je bilo na zadnja dva protesta, ja I kum smo zadnji put bili 2006. (ja na miting za nezavisnu a on dan ili dva ranije kad je bio miting za zajednicku drzavu), dvoje nikad u zivotu ni na kakav miting ili protest nijesu bili, a jedan je bio ranije, ali ne na taj DFov o kom smo pricali vec onaj nakon kradje na stetu Miodraga Lekica.

    Razlicita su iskustva I nije realno na osnovu toga vrsiti procjene, a u konacnom I nebitno je, nego ovaj Extravaganca nalazi manu ljudima I smetaju mu oni koji ranije nijesu izlazili, a po meni je to samo kvalitet vise. Beskorisno je raspravljat vise na tu temu, svakako

    Volio bih kad bi organizatori pozvali ljude da svako dovede jos makar po jednog novog, da izvedu porodice, mislim da bi uspjelo jer takva neka energija postoji, pricao sam o tome, a to bi mozda dovelo skoro do duplanja broja ljudi na ulici, a onda vise nikom iz vlasti ne bi bilo svejedno.

    Takodje ne bi bilo zgoreg da dodje neka javna licnost da odrzi govor ili se obrati putem medija. Pada mi na pamet, pored Slavka Perovica, Rambo Amadeus npr.

    Toliko od mene za ovo ukljucenje.



    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 08-03-19 at 23:23.

  15. #1290
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,271
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,036
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ne znam koliko ima svrhe licitovati sa tim koji procenat od sadasnjih ucesnika protesta je izasao na ulice u znak revolta zbog policijske akcije uklanjanja satora DFa. Moguce je da je tako kao sto ti kazes I sigurno da ima jedan znacajan procenat ljudi koji uvijek izlazi na proteste.

    U mom konkretnom slucaju, od nas petoro koje je bilo na zadnja dva protesta, ja I kum smo zadnji put bili 2006. (ja na miting za nezavisnu a on dan ili dva ranije kad je bio miting za zajednicku drzavu), dvoje nikad u zivotu ni na kakav miting ili protest nijesu bili, a jedan je bio ranije, ali ne na taj DFov o kom smo pricali vec onaj nakon kradje na stetu Miodraga Lekica.

    Razlicita su iskustva I nije realno na osnovu toga vrsiti procjene, a u konacnom I nebitno je, nego ovaj Extravaganca nalazi manu ljudima I smetaju mu oni koji ranije nijesu izlazili, a po meni je to samo kvalitet vise. Beskorisno je raspravljat vise na tu temu, svakako

    Volio bih kad bi organizatori pozvali ljude da svako dovede jos makar po jednog novog, da izvedu porodice, mislim da bi uspjelo jer takva neka energija postoji, pricao sam o tome, a to bi mozda dovelo skoro do duplanja broja ljudi na ulici, a onda vise nikom iz vlasti ne bi bilo svejedno.

    Takodje ne bi bilo zgoreg da dodje neka javna licnost da odrzi govor ili se obrati putem medija. Pada mi na pamet, pored Slavka Perovica, Rambo Amadeus npr.

    Toliko od mene za ovo ukljucenje.



    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Aj nastavljamo ujutro. ;-):-)

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  16. #1291
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,063
    Thanks Thanks Given 
    495
    Thanks Thanks Received 
    422
    Thanked in
    234 Posts

    Default



    Ovima nije trebao razglas
    To su demonstracije

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  17. #1292
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  18. #1293
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Da će nas preskočit' patriote, koji u životu nisu ni na jedan protest izašli, sa pričom kako ne treba ić' na proteste jer je jedna đevojka u trećem redu nosila crno bijelu trenerku, a oni bi eto izašli samo da je bila bijelo crna.

    A još s' njima kad bi nas preskočili i "ja politiku odavno ne pratim ali..." dušebrižnici i analitičari, đe bi nam kraj bio.
    kukavice se radjaju i umiru kao takvi,ne moze se gen promjenit.....

  19. #1294
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Odlazi Milo...

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  20. #1295
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    bogami ovaj na sliku kao da ima uljeza na "back side"....

  21. #1296
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Katnic opet briljira i najavljuje haos

    "Žao mi je što su pomamili ovaj narod da protestuje. Bolje da su pošli ako imaju gdje malo zemlje da obrađuju, da sade luk ili nešto drugo, pošto je teška i mrčna godina pred nama. Ne bih volio da ovo neko shvati kao uvredu, već kao dobronamjeran savjet, jer i ja to radim", rekao je Katnić.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  22. #1297
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Neko treba podsjetiti gospodina Katnica ko mu daje platu.
    Hasta siempre!

  23. #1298
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,271
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,036
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    Kakvo je to govedo majko mila. Uhhh.


    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  24. #1299
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Ima li đe da se nađe onaj logo "Da živimo bolje!" ? Gledam na google images, nema...
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  25. #1300
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Hoce li bit lijepo vrijeme za setnju u subotu zna li ko?
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

Page 52 of 131 FirstFirst ... 24248495051525354555662102 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •