Page 20 of 131 FirstFirst ... 101617181920212223243070120 ... LastLast
Results 476 to 500 of 3261

Thread: #OdupriSe - 97000

  1. #476
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,014
    Thanks Thanks Given 
    5,022
    Thanks Thanks Received 
    2,429
    Thanked in
    1,308 Posts

    Default

    U prve redove sa starom ekipom,jes da nas je dosta rahmetli od ekipe,nazalost,ali ovo je ka otac rahmetli iz groba da je usta sinoć,takav mi je osjeaj bio,neke koje zvah pojma nisu imali o ovome tako da sumnjam da je tachno.
    Poshto si mladji puno,ne znash o kojoj se ekipi radi,pitaj brate moj iz Tamatoe tadashnje,tu nam je baza bila,murija tu nije smjela uć tada sem par insajdera,Jevrema smo direktno prebachili kad je u bjekstvu bio,sve ovo mozesh lako provjerit.
    ...

  2. #477
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    U prve redove sa starom ekipom,jes da nas je dosta rahmetli od ekipe,nazalost,ali ovo je ka otac rahmetli iz groba da je usta sinoć,takav mi je osjeaj bio,neke koje zvah pojma nisu imali o ovome tako da sumnjam da je tachno.
    Poshto si mladji puno,ne znash o kojoj se ekipi radi,pitaj brate moj iz Tamatoe tadashnje,tu nam je baza bila,murija tu nije smjela uć tada sem par insajdera,Jevrema smo direktno prebachili kad je u bjekstvu bio,sve ovo mozesh lako provjerit.
    Samo je bitno da se stare ekipe probude. Oni koji su apstinirali i bili razocarani 2 decenije, i oni koji su presli na mracnu stranu...
    :*

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  3. #478
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,338
    Thanks Thanks Given 
    14,755
    Thanks Thanks Received 
    4,095
    Thanked in
    2,074 Posts

    Default

    Ako nas Shjata ne spasi neće niko. A ne sprdajte se. Neko reče da će Slavko "dovesti" 10 hiljada ljudi na proteste. Sprdnja.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  4. #479
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Click image for larger version. 

Name:	52478488_10213341554956495_3469730591824412672_n.jpg 
Views:	178 
Size:	14.2 KB 
ID:	161419
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  5. #480
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svako treba da izidje na proteste zbog sebe. Za to je milion razloga pa sve da Vam Milo Djuknaovic familiju okrepljuje i odrzava kako rece Knezevic.
    Slavko stetu ne moze donijeti nikome ko je protiv ovog rezima
    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ako nas Shjata ne spasi neće niko. A ne sprdajte se. Neko reče da će Slavko "dovesti" 10 hiljada ljudi na proteste. Sprdnja.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  6. #481
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ako nas Shjata ne spasi neće niko. A ne sprdajte se. Neko reče da će Slavko "dovesti" 10 hiljada ljudi na proteste. Sprdnja.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    A dobro, nedje sam cini mi se procitao da ti smatras DF jedinom pravom opozicijom, ili nesto kao tipa jedini si u njih siguran da nece prodati.... Ako grijesim I ako sam permutovao, izvini.

    Ja kapiram da hard core krilu DFa ne odgovara Slavko, prije svega zbog njegove uloge u odrzavanju na zivotu ideje nezavisne Crne Gore devedesetih. Ipak, nije u redu da Srbi zaborave da je Slavko I LSCG uvijek bio principijelan, da su branili nesretnog radikala Acima Visnjica u skupstini, da su prvi oni sa NS napravili Narodnu Slogu kao most saradnje I pokusaj da se pomiri Crna Gora u borbi za normalno I demokratsko drustvo, da im je bila prica prvo demokratija pa onda drzava.
    Nije kriv LSCG sto Pedja Bulatovic nije imao sluha 2001. I prihvatio da se srede biracki spiskovi I demokratizuje drustvo pa onda ma fer referendum pa ko sto ponese. Pedja za to nije htio ni da cuje, inace bi DPS davno bio proslost.

    Ipak, mislim da ne bi bilo lose, ako je ovo za Slavka tacno, ukljuciti u organizacioni odbor I npr. Dragana Soca, jer se on ipak dostojanstveno povukao iz politike I predstavnik je srpskog naroda u CG, a u isto vrijeme je intelektualac I veoma realan covjek, cisto malo radi balansa a I radi Srba koji ne shvataju do kraja ko je I sto je bio Slavko I LSCG, vec su podlegli medijskoj satanizaciji koja je bila mnogo gora, vjerovali ili ne tako je, od ovog sto radi Nova (pink m) I RTCG.



    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  7. #482
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,338
    Thanks Thanks Given 
    14,755
    Thanks Thanks Received 
    4,095
    Thanked in
    2,074 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oduprise97001 View Post
    Svako treba da izidje na proteste zbog sebe. Za to je milion razloga pa sve da Vam Milo Djuknaovic familiju okrepljuje i odrzava kako rece Knezevic.
    Slavko stetu ne moze donijeti nikome ko je protiv ovog rezima
    Naravno da svako zbog sebe izlazi. To ja uopšte ne sporim. I ja ću izlaziti protiv ovakve vlasti ma ko god organizovao. Ali 20 postova o Slavku. A sigurno neće doći 10 hiljada ljudi zbog njega. Čak mogu neki da ne dođu zbog njega. Ima nas svakakvih.

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A dobro, nedje sam cini mi se procitao da ti smatras DF jedinom pravom opozicijom, ili nesto kao tipa jedini si u njih siguran da nece prodati.... Ako grijesim I ako sam permutovao, izvini.

    Ja kapiram da hard core krilu DFa ne odgovara Slavko, prije svega zbog njegove uloge u odrzavanju na zivotu ideje nezavisne Crne Gore devedesetih. Ipak, nije u redu da Srbi zaborave da je Slavko I LSCG uvijek bio principijelan, da su branili nesretnog radikala Acima Visnjica u skupstini, da su prvi oni sa NS napravili Narodnu Slogu kao most saradnje I pokusaj da se pomiri Crna Gora u borbi za normalno I demokratsko drustvo, da im je bila prica prvo demokratija pa onda drzava.
    Nije kriv LSCG sto Pedja Bulatovic nije imao sluha 2001. I prihvatio da se srede biracki spiskovi I demokratizuje drustvo pa onda ma fer referendum pa ko sto ponese. Pedja za to nije htio ni da cuje, inace bi DPS davno bio proslost.

    Ipak, mislim da ne bi bilo lose, ako je ovo za Slavka tacno, ukljuciti u organizacioni odbor I npr. Dragana Soca, jer se on ipak dostojanstveno povukao iz politike I predstavnik je srpskog naroda u CG, a u isto vrijeme je intelektualac I veoma realan covjek, cisto malo radi balansa a I radi Srba koji ne shvataju do kraja ko je I sto je bio Slavko I LSCG, vec su podlegli medijskoj satanizaciji koja je bila mnogo gora, vjerovali ili ne tako je, od ovog sto radi Nova (pink m) I RTCG.



    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Nisam rekao da smatram DF jedinom opozicijom već da mislim da jedino njima vjerujem da jesu stvarno opozicija i kad bi došli na vlast većina vladajuće garniture bi u Spuž. Dok nisam siguran da bi to uradila "građanska" opozicija. I isto tako sam siguran da bez glasača DF protesti ne mogu uspjeti. Tako da se mora naći neka sredina. Jer su Srbi najviše propatili pod ovom vlašću. I najmanje se prodali. Itd itd. A nema ih malo. Tako da...

    Razumijem ja i poštujem ljude koji su "za" Slavka ali mora se pogledati i druga strana.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  8. #483
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Ne znam je li ko i toku ali opozicija je dobila prvi put sastanak sa hanom danas

  9. #484
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Ne znam je li ko i toku ali opozicija je dobila prvi put sastanak sa hanom danas
    Oces da kazes da je prva adresa Hana opozicija, pa onda posle ide sa vlastima da razgovara??? Ili prvo protokol pa danas kasnije sa opozicijom??



    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  10. #485
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,740
    Thanks Thanks Given 
    2,107
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Ne znam je li ko i toku ali opozicija je dobila prvi put sastanak sa hanom danas
    To je Ranjo najavio prije 7-8 dana jos kad je tak najavljen dolazak Hana, samo sto to nije bilo potvrdjeno iz nijednog staba.
    Forever young, i want to be forever young

  11. #486
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Ja sam mislio da su za danas planirani Milo i Dusko, a opozicija sjutra?


  12. #487
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Nisam siguran kakav je protokol, siguran je sastanak cak je i DF pozvan cuh, sto je vrlo interesantno

    @ovizionizi moguce da je takav raspored, mislim da je sjutra tipa u 11
    Podgorica Podgoricanima!

  13. #488
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,094
    Thanks Thanks Given 
    2,221
    Thanks Thanks Received 
    2,384
    Thanked in
    1,228 Posts

    Default

    Danas vlast, sjutra opozicija.

  14. #489
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,580
    Thanks Thanks Given 
    7,486
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Danas vlast, sjutra opozicija.
    Jel ovo raspored po$eta ili sudbina dps-a...? :mrgreen:

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  15. #490
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Nisam siguran kakav je protokol, siguran je sastanak cak je i DF pozvan cuh, sto je vrlo interesantno

    @ovizionizi moguce da je takav raspored, mislim da je sjutra tipa u 11
    Danas Milo sjutra Dusko i opozicija

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  16. #491
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Bogumi, sve su prilike da je Milo juče..

  17. #492
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,161
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Milo se ne boji Knezevica ni malo skoro. Boji se stranog faktora i protesta, to dvoje.

    I mozda, mozda Duska ali Markovica. To mi je znak ?

    Neki ljudi vec mastaju o tome da DPS bude zabranjena stranka a Milo u zatvoru...Ni jedno ni drugo se nece desit. Nema ni teoretskih sansi. Ni sad ni u buduce.

    Ako bude dolazilo do nekih rokada na politickoj sceni, nece se desiti da DPS u jednom udarcu komplet ode s vlasti.

    Bice neka kombinacija, npr. Milo ce ostat predsjednik a Vladu preuzet opozicija. Ili obrnuto. On otic, opozicinar bit predsjednik a Vladu da vodi Markovic i DPS.

    Moguce da predsjednik DPS-a postane Markovic ove godine, to bi bila velika rokada.

    Mozda budemo imali siroku Vladu sastavljenu od DPSa i opozicije, orocenu na npr. 2 godine uz ciljeve koje treba do tad zavrsit.

    Kombinacija je mnogo, a da DPS ode citav, zatvori, Spuz....zaboravite na to.

    Zapad kad bude i ako bude mijenjao vlast radice to polako postupno.

    Nisu oni bas sigurni kako bi funkcionisala vlada i vecina u Parlamentu sastavljena od Demokrata, DF-a, Demosa, SDPa, URAe, SNPa...

    Jednu stvar ljudi nisu svjesni, svi uporedo mrzeci DPS mrze i Bosnjacku stranku, HGI i albanske stranke, sto je logicno...Medjutim kad dodje opozicija jednog dana na vlast, sve te stranke ce opet biti u vlasti, tako da se ne radujte njihovom odlasku...

    G. Dzemal Perovic je po meni prije neki dan malo abolirao strane faktore pricajuci da sve zavisi od nas, nasih protesta. Ipak ce prije bit da taj strani faktor, zapadnjaci i njihovi centri moci, zapocinju ratove, krize, haose, prevrate, obojane, neobojane revolucije, atentate, dje im se cefne, kad im se cefne. Ali razumijem i njegovu logiku - treba protestovat da se privuce paznja tih centara moci, ima i to neku logiku i ugao. Stranci su ti koji odlucuju svakako.

    Prerano je za bilo kakve prognoze. Afera se tek odmotava, protesti u povoju, bice tenzija...

  18. #493
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zasto ne postoji teoretska sansa da M Djej zavrsi u zatvoru ako se za to prikupe potrebni dokazi? A2A, Telekom, kredit i akcije Prve, su samo neke od afera koje se polako odmotavaju

  19. #494
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    zato sto ga nema ko osudit jer je sudstvo njegovo.

  20. #495
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma ok, znam da ga nece osudit Katnic, nego ako dodje do nekih promjena

  21. #496
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,161
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Taj ce prosto prije poginut nego otic u zatvor. Taj scenario je nemoguc. Ako vec dodje do toga pobjeci ce nedje, ali u zatvor nece ulazit. Ne vlada Milo sam u CG, to je citava masinerija bogatasa, kriminalaca, podzemlja, ljudi koji su medjuzavisni u velikim interesima itd... Zato ne prekrizujte odma Markovica, on je mozda jedini kljuc smjene DPS-a. Mislim da covjeku za razliku od Djukanovica prosto nista ne zavisi od vlasti i da je spreman da je napusti kad mu se kaze bez problema. Plus taj covjek zna sve i ima veliku moc i uticaj i mehanizme da aventualno Djukanovica donekle oslabi...za razliku od tamo nekog Becica, Abazovica, Lekica. Markovic je ipak proveo godine u DB.

  22. #497
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako je pretpostavka da strane sile umnogome kontrolisu politicka desavanja kod nas, ako one odluce da je vrijeme da Milo ide u zatvor, ne vjerujem da ce ovaj to moci da sprijeci. Mada, slazem se da scenario nije toliko realan koliko neki u kome dolazi do mirnog povlacenja bez nekog sudskog gonjenja i oduzimanja sve nelegalno stecene imovine citavoj porodici. A time ne dobijamo nista

  23. #498
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Racunica je jasna: ako Milo ne zavrsi u zatvor, to ce nedvosmisleno znaciti da mozemo ocekivati iste takve lopove i nakon njega. Zvali se oni Becici ili Markovici. Kao sto milion puta vec ponovih, to ce znaciti da se zlocin isplati. A to je glavna lekcija koju nasi gradjani i funkcioneri moraju nauciti, da se zlocin NE isplati!.


  24. #499
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Kakva bi karma bila da Slavko skine dps haha, no ne vjerujem da će se on pojavljivati na protestima

    Sent from my p20 lite using Tapatalk
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  25. #500
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Ako i bude, ne bih ga aktivirao ove subote, nego za finale.


Page 20 of 131 FirstFirst ... 101617181920212223243070120 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •