Page 2 of 131 FirstFirst 1234561252102 ... LastLast
Results 26 to 50 of 3261

Thread: #OdupriSe - 97000

  1. #26
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,012
    Thanks Thanks Given 
    760
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    727 Posts

    Default

    Ajde batali sa podmetacinama acs, sad ti vec prica ne lici ni na sta. Izgubio si kompas, pa vase osobine pronalazite u svima. Imam dosta imovine, da mi ni metra vise ne treba. Nego se vidjite vi za vasu, teskom mukom stecenu, sta ce bit..


  2. #27
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

  3. #28
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,678
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Idemo

    Sent from my p20 lite using Tapatalk
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  4. #29
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,678
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Nakon 16. protesti idu svake subote, tako reče ovaj momak iz zoon politikon-a što je jedan od organizatora

    Sent from my p20 lite using Tapatalk
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Nakon 16. protesti idu svake subote, tako reče ovaj momak iz zoon politikon-a što je jedan od organizatora

    Sent from my p20 lite using Tapatalk
    Tako je...

    Imacemo sad i vise novih poslastica i od DK i to 14 pa 21 februara
    One Ring to Rule them all...

  6. #31
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,742
    Thanks Thanks Given 
    10,815
    Thanks Thanks Received 
    2,115
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Ne mora da znači da ako ćutimo ne podržavamo! Svima je dosta svakakvih gadosti koje se dešavaju, ali nema svrhe da sad svi pisemo ovdje pojedinačno "dosta više" "precerli su" " e nećemo više ćutat" i slične parole...
    Ja nijesam prosto od onih koji idu na bilo kakve skupove mitinge i sl prosto ne volim gužve jer se plašim ne onih koji su došli sa dobrim, nego onih koji dođu sa lošim namjerama... ali podržavam i ne znam zašto stalno mislite da forum na bilo koji način nas koji ga moderiramo usmjerava kako da mislimo? I Fidela i svakog moderatora je za njegovo mjesto preporučila njegova kultura govora, forumski rejting a ne politička pripadnost...meni se čini da vi svakoga ko vas ne potapse po ramenu za ono što kažete i uradite na forumu, a priori smatrate protivnikom i odmah imate gard! A nije tako!
    Podržavam sve što će nam život u našoj miloj Crnoj Gor učinjeti boljim!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Podržavam sve što će nam život u našoj miloj Crnoj Gor učinjeti boljim!
    Posteno nema sta.
    Nijesi od onih sto niti podrzavaju niti ne podrzavaju.
    Makar si na pravoj strani

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  8. #33
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,118
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    973 Posts

    Default

    Da remiziramo sve kvazi gradjanske proteste koji se ciklicno ponavljaju u CG. Svi oni polaze od jedne te iste grupe ljudi koji preko drustvenih mreza na dnevnoj bazi naklapaju sve i svasta o nasoj svakodnevnici a vrlo cesto o sebi samima kada se dohvate ko je udbas a ko nije sto im, jel, dodje kao poslastica. Dakle, radi se o ljudima potpuno zatvorenih pogleda i svijesti sa cesto tragikomicnim ispadima liseni svake kreativnosti i suvislosti. Ono sto je ideja vodilja svih tih preduzimanja mjera kao sto je organizovanja protesta je zajednicki zakljucak da je opozicija nesposobna, isluzena i "kupljena" potpuno zanemarujuci da je opozicija samo vrh ledenog brijega i da se radi o cijeloj strukturi nesposobnih, isluzenih i "kupljenih" ciji su kamen temeljac upravo sami organizatori takvih desavanja i hepeninga. Jos jedna zanimljivost ili popularno kazano fun facts je to sto se radi uglavnom o vrlo situiranim ljudima za nase prilike pa ako uzmemo u obzir vokabular koji koriste opisujuci sveukupno okruzenje i nacin na koji se obracunavaju sa neistomisljenicima neupitno dovodi do brojnih tegoba u stomaku. Uglavnom ih krasi neoriginalnost i kopiranje nekih protesta iz svijeta na koje su se nalozili tih dana, nepostojanje jasne ideje i nacina njenog ostvarenja usljed cega dodje do razmirica i najnizih medjusobnih prozivanja... Nezaobilazni ucesnici su Mira Kuljak i ostali facebook fanatici kojoj farsi uvijek daju poseban smek. Pocetno nezadovoljstvo brojem prisutnih zamijeni se samozavaravanjem i naravno setnjom koja ce uvijek petsto pretvoriti u pet hiljada itd., itd., itd...

    Ne ja necu biti sa njima nikada. Moj prezir dijele jednako sa ovom vlasti. Vise ima opozicionarstva u mom malom prstu nego u njima zajedno na gomili. Ja sam svoju cijenu platio a njima u ovom sistemu koliko vidim lose ne ide. Jedini protesti koji mene zanimaju su oni koje organizuju odredjene politicke strukture a ovi smijesni igrokazi "zabrinutih" gradjana do sada su imali samo jednu svrhu i ukoliko se ponovi i ovaj put ko ce opet biti kriv ako ne oni!?

    Nema veze, potpuno sam se iskljucio iz zbivanja kao i mnogi. Rado bi se sprdao sa svima ali eto i tu mi volje manjka a neki ljudi umjesto podsmjeha zasluzili su iskreno zaljenje. Elem, taj osjecaj bezvoljnosti, apatije i nedostatka energije je glavni proizvod svih tih "aktivista". Nema tu DPS, UDBA i botovi i slicne gluposti koje ti zasljepljeni umovi mogu da smisle. To smo mi....
    Last edited by Rodion Romanovich; 13-02-19 at 22:56.

  9. #34
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,515
    Thanks Thanks Given 
    7,374
    Thanks Thanks Received 
    4,439
    Thanked in
    1,731 Posts

    Default

    Kad "remiziraš", spušti se sa oblaka pa povedi ti proteste... E nam prije toga nema spasa...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Ja idem svakako.

    Sramota bi me bilo da lajem okolo a da onda ne mogu pola sata odvojiti. Ne interesuje me ni ima li sanse ni nema li, ni je li sve namjesteno i unaprijed prodato, je li DPS vjecan, a Predsjednik dozivotan. Ne izlazim ni za Mandica ni za Becica ni za DK. Trideset godina zivimo u necem sto se samo kao zlo moze opisati. Mozda cemo jos 30 godina, ali valjalo bi, kad ti cio zivot oduzmu, sazvacu i ispljunu, makar promrmljati sebi u bradu "da vam pas mater".

    Znam bar desetak ljudi koji isto idu.

  11. #36
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo “slomise” botovi i Zvoncicu ...



    sad je vec postalo ozbiljno ��
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  12. #37
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,040
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    2,347
    Thanked in
    1,212 Posts

    Default

    Bilo bi mi muka od sebe i ovih 30 godina borbe da ne izadjem na proteste. Eto, još jednom da dignem svoj glas pa makar ništa ne promijenio. Ali znaću da sam bila i da nijesam palamudila u prazno.

    I ne idem zbog sebe, jer moje najljepše godine je uništio onaj protiv koga dižem glas, idem za maldje naraštaje, da nikada ne prodju ovo.

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ja idem svakako.

    Sramota bi me bilo da lajem okolo a da onda ne mogu pola sata odvojiti. Ne interesuje me ni ima li sanse ni nema li, ni je li sve namjesteno i unaprijed prodato, je li DPS vjecan, a Predsjednik dozivotan. Ne izlazim ni za Mandica ni za Becica ni za DK. Trideset godina zivimo u necem sto se samo kao zlo moze opisati. Mozda cemo jos 30 godina, ali valjalo bi, kad ti cio zivot oduzmu, sazvacu i ispljunu, makar promrmljati sebi u bradu "da vam pas mater".

    Znam bar desetak ljudi koji isto idu.
    Nijesmo bravi pa da neko treba da nas izvodi. Izlazi se radi sebe i svoje potrebe da se konzumira gradjansko pravo i demokratija.
    Zelja da se nesto promijeni.
    Da kad te dijete pita za 10 godina mozes mu reci ja sam bio na ulici kad su se ***** skidala i kad smo oslobadjali zemlju.
    I da sebi mozes reci pokusao sam.



    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Bilo bi mi muka od sebe i ovih 30 godina borbe da ne izadjem na proteste. Eto, još jednom da dignem svoj glas pa makar ništa ne promijenio. Ali znaću da sam bila i da nijesam palamudila u prazno.

    I ne idem zbog sebe, jer moje najljepše godine je uništio onaj protiv koga dižem glas, idem za maldje naraštaje, da nikada ne prodju ovo.
    Koliko ovo lijepo zvuci kad ga ti srocis
    One Ring to Rule them all...

  14. #39
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,344
    Thanks Thanks Given 
    1,325
    Thanks Thanks Received 
    1,465
    Thanked in
    592 Posts

    Default

    Sto se tice prevoza, bice nekog prevoza i iz drugih gradova, ali organizatori kazu da su slabi sa novcima jer ne zele (jos uvijek) ni jednu stranku iza sebe, vec zele prvo da se gradjani ukljuce u sve ovo, pa tek onda opozicija, kazu da imaju po malo donacija, ali sve je to tanko, prosle proteste su jedva skupili za ozvucenje i plakate, ali kazu da ima dosta donacija koje dolaze van teritorija Crne Gore, od nasih gradjana koji su po bijelom svijetu otisli trbuhom za kruhom i to me ohrabruje. Isto tako kazu da su im neki pominjali da pitaju i DK-a za donacije (inace ih je podrzao na fb i instagram profilu) medjutim ne zele to jer bi dps simpatizeri odmah to okarakterisali kao prljavi novac i tako se ne bi razlikovali od miga koverte.
    Sto se tice prvih protesta, rekli su da nisu ocekivali ni 100 ljudi s obzirom da su kampanju poceli 3 dana prije protesta i bez ikakvih sredstava i guranja fb/instagram grupe, pa je doslo preko 1000 ljudi, sad ocekuju minimum hiljadu, a nadaju se i 10 000, ali kazu da ce tek od sledece subote poceti mnogo masovnije da se izlazi i da ce se mnogo vise sredstava i ljudi aktivirati na samom "projektu".
    Naglasavam da trenutno dobijaju najvise pozitivnih komentara i ohrabrenja od strane gradjana koji zive dobro/veoma dobro, a mnogo manje od onih koji jedva sastavljaju kraj sa krajem i da pokusavaju nekako njima da dopru do svijesti ovim protestima, znaju da se ljudi plase za svoju egzistenciju, ali...

    Inace upitan sam od njihove strane ko vam je onaj sto je po svemu sudeci okacio lomijevu sliku iznad kreveta, jer na fb profil sa kojeg nam pise i prijeti sliku sa zenom i djecom nema, bez samo sa gospodarom HAHAHAHAHHAHA

    No mozda nas pohapse sve jer pisemo po internetu svasta, ovo je sve za zatvor!!!

    edit ovaj sa lomijem je bitna stavka dpsa grada Bara :stupid:
    Last edited by ^izzy^; 13-02-19 at 23:41.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  15. #40
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,118
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    973 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Naglasavam da trenutno dobijaju najvise pozitivnih komentara i ohrabrenja od strane gradjana koji zive dobro/veoma dobro, a mnogo manje od onih koji jedva sastavljaju kraj sa krajem i da pokusavaju nekako njima da dopru do svijesti ovim protestima, znaju da se ljudi plase za svoju egzistenciju, ali...
    Neka im kazu ti situirani i "osvijesceni" gradjani da su udbasi, kupljeni i stoka kao i prosli put sto su uradili i rijesena stvar.

    Inace da se i ja uglavim sa ovom popularnom marketinskom postapalicom koja je izgleda proslijedjena i ove prilike da se dijeli a radi se o instrukciji da se prica svima kako znaju najmanje deset sto su im rekli da ce doci a nisu prije dolazili . Evo ja ne znam nikog. Naprotiv. Znam neke sto su bili prije i rekli su nece vise

    P. S. Izvinjavam se osvijestenom i situiranom dijelu foruma ali morao sam. Bilo je jace od mene. Sta cu, siromah ubogi, ah

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Kad "remiziraš", spušti se sa oblaka pa povedi ti proteste... E nam prije toga nema spasa...

    Sent from Tapatalk
    Nije on na oblake. Vidiš li da se nalazi u "Centar za Remiziranje" odakle uspješno godinama remizira. Postigao je toliki nivo remiziranja da su oni verbalni ispadi Miga Stijepovića za njega čist amaterizam.

    Nego ako se malo uozbiljim, mogao bih reć da ovoliku količinu izlupetanih gluposti odavno nisam pročitao na forumu. Pročitah u detalje opis ljudi koji po ko zna koji put neuspješno organizuju građanski protest, samo mi nije jasno kako ih to nikad niko nije vidio. Od 4 inicijatora i organizatora, troje njih nikad u životu nije organizovalo protest, ovo im je prvi put. Za ovoga četvrtog nisam siguran, pa ne bih da remiziram.

  17. #42
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,012
    Thanks Thanks Given 
    760
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    727 Posts

    Default

    Pazi sad kad ispadne novi drzavni udar, gradjani htjeli da uhapse Mila i likvidiraju ga u skupstinu, ali Katnic sve na vrijeme otkrio..


  18. #43
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,344
    Thanks Thanks Given 
    1,325
    Thanks Thanks Received 
    1,465
    Thanked in
    592 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Neka im kazu ti situirani i "osvijesceni" gradjani da su udbasi, kupljeni i stoka kao i prosli put sto su uradili i rijesena stvar.

    Inace da se i ja uglavim sa ovom popularnom marketinskom postapalicom koja je izgleda proslijedjena i ove prilike da se dijeli a radi se o instrukciji da se prica svima kako znaju najmanje deset sto su im rekli da ce doci a nisu prije dolazili . Evo ja ne znam nikog. Naprotiv. Znam neke sto su bili prije i rekli su nece vise

    P. S. Izvinjavam se osvijestenom i situiranom dijelu foruma ali morao sam. Bilo je jace od mene. Sta cu, siromah ubogi, ah
    Ljudi koji rade za 300 eura ili zive od socijale tako razmisljaju, ne svi, ali vecina - sto ako milo padne, ja necu primat 120 eura penzije, bolje da glasam mila, sto ima veze sto mi je penzija 120, a struja, voda, potrosacka korpa 300, bolje i 120 no nista, ako dodje DF pa nas spoji sa Srbijom ili Ura pa naprave od nas Veliku Albaniju tad necemo imat 'leba da jedemo.

    No vidji da "remiziras" ti jos jednom ovo sto sam napisao, mozda se i osvijestis.

    Meni nije niko rekao da ce izaci na proteste, mada nikoga nisam ni pitao, boli me patka, prije 20 dana kad je u Baru bio protest pitao sam 2 druga za koja sam znao da nece izaci, cisto da ih pecnem jer rade u drzavne firme, nasli su glupe razloge da ne dodju, ali nisu otvoreno rekli da nece.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  19. #44
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,118
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    973 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SubWay View Post
    Nije on na oblake. Vidiš li da se nalazi u "Centar za Remiziranje" odakle uspješno godinama remizira. Postigao je toliki nivo remiziranja da su oni verbalni ispadi Miga Stijepovića za njega čist amaterizam.

    Nego ako se malo uozbiljim, mogao bih reć da ovoliku količinu izlupetanih gluposti odavno nisam pročitao na forumu. Pročitah u detalje opis ljudi koji po ko zna koji put neuspješno organizuju građanski protest, samo mi nije jasno kako ih to nikad niko nije vidio. Od 4 inicijatora i organizatora, troje njih nikad u životu nije organizovalo protest, ovo im je prvi put. Za ovoga četvrtog nisam siguran, pa ne bih da remiziram.
    Vidi stvarno sam napisao remiziramo a je se cudim o cemu pricaju ljudi ahahahaha

    Za ostalo nemam komentar, neka bude da si ti u pravu a ja siroti mali hrcak, ovaj bot...

  20. #45
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,118
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    973 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    No vidji da "remiziras" ti jos jednom ovo sto sam napisao, mozda se i osvijestis.
    Sto me sprdate sad, pisem sa tapatalk-a. Karma je cudo, toliko sam za*ebavao ljude zbog remiziranja da me konacno stiglo. Ah zivote...

  21. #46
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    ...P. S. Izvinjavam se osvijestenom i situiranom dijelu foruma ali morao sam. Bilo je jace od mene. Sta cu, siromah ubogi, ah
    Ne opterecuj se izvinjenjima. Ne mozes protiv prirode.

  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Vidi stvarno sam napisao remiziramo a je se cudim o cemu pricaju ljudi ahahahaha

    Za ostalo nemam komentar, neka bude da si ti u pravu a ja siroti mali hrcak, ovaj bot...

    Mnogo je čudnija tvoja tvrdnja da su Ratka Jovanović , bivša novinarka Liberala, onaj mladi muzičar Gajović i Džemal Perović iz LSCG-a organizovali seriju neuspješnih kvazi-građanskih protesta.
    KAD i ĐE?
    Od ovo troje nabrojanih, jedino Perović ima iskustva sa protestima, koji niti su bili građanski nego politički i promotivni skupovi LSCG-a, i nisu se dešavali ciklično i neuspješno jer ih u zadnje 15 god a i više, nije organizovao.

  23. #48
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,742
    Thanks Thanks Given 
    10,815
    Thanks Thanks Received 
    2,115
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Evo “slomise” botovi i Zvoncicu ...



    sad je vec postalo ozbiljno ��
    evo i tebe dočim veliš da je postalo ozbiljno
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. #49
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,344
    Thanks Thanks Given 
    1,325
    Thanks Thanks Received 
    1,465
    Thanked in
    592 Posts

    Default

    Lupeta tip, treba ga iskulirat, par botova po forumu vise ne znaju ni sto pisu, mozda su ushiceni pred rodjendan tate.

    @subway
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  25. #50
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Na prethodni protest nisam izašao iz ličnih principa, budući da nije bilo jasno ko su organizatori i koji su zahtjevi protesta, a i nije mi se svidio način komunikacije i organizacije.

    Ipak, prijatno sam se iznenadio kako je taj skup protekao, sudeći po onome što sam imao priliku da vidim u medijima i na društvenim mrežama. Mislim da su i sami organizatori bili iznenađeni koliko je naroda došlo, a rekao bih i da je dobra energija uspjela da nadomjesti sve propuste u organizaciji.

    Sada sve to izgleda mnogo ozbiljnije, pa se s pravom očekuje više hiljada ljudi. Naravno, nama je u mentalitetu da svemu tražimo zamjerke, pa se ovih dana konstruišu razne teorije zavjere, prozivaju pojedini organizatori, preispituju zahtjevi i koncept protesta. Međutim, organizatore i zahtjeve koji svima odgovaraju sigurno nećemo nikad imati - jer je to prosto nemoguće. O ovima koji sada predvode organizaciju ne mogu da kažem ništa loše. A i teško da ćemo imati bolju i manje politički obojenu priliku da se okupimo i pokažemo što mislimo o ovom nakaradnom sistemu u kojem živimo. Zato sam kao neko ko želi dobro ovoj zemlji i narodu dužan da se pojavim tamo.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

Page 2 of 131 FirstFirst 1234561252102 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •