Page 125 of 131 FirstFirst ... 2575115121122123124125126127128129 ... LastLast
Results 3,101 to 3,125 of 3261

Thread: #OdupriSe - 97000

  1. #3101
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wooly View Post
    Mislim da nije htio to da kaze, vec da su veci dio kolaca uzimali politicari iz Srbije, od kad smo se odvojili od njih, citav kolac je ostao pogodite kome.
    Mislim da je mislio upravo ono kako je i napisao, inace ne bi koristio termin "kontrola".

  2. #3102
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Siguran sam da postoje ljudi koji i dalje smatraju da su (ovi) politicari nezavisnost progurali iz rodoljublja. Cestitke lepetanac, u velikoj si zabludi.


    Procitaj jos jednom sto je napisano, a kolega wooly je razumio napisano.



    To je to.
    Ma trebali smo ostati u zajednici jer bi nas onda Srbi lakse kontrolisali, sad smo im izmakli istoj. Sve jasno...
    Evo se vidi kako sebe kontrolisu u istu tu Srbiju.
    Ili i oni kradu jer ih Crna Gora ne kontroliše???
    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  3. #3103
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Mislim da je mislio upravo ono kako je i napisao, inace ne bi koristio termin "kontrola".
    Kad vec mislimo, ja mislim da DPS-u nije stalo do samostalne drzave koliko do samostalne kradje ovog napacenog naroda.

  4. #3104
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Da se priključim mišljenjima da smo xebena strana kako god obrneš mada moram priznati da je ideja o braći kontrolorima iz Srbije dražesna i nadasve inspirativna.

  5. #3105
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Rankune, da li stvarno vjerujes da je moguce da osoba koja se bavi politikom u CG, 30 godina, nije sebi (ili svojoj familiji) odvojila nesto tokom tih godina?
    Pola partija je jedva docekalo nezavisnot da bi bez kontrole Srbije (zajednice) mogli da pljackaju Crnu Goru.
    Moje vjerovanje ili ne-vjerovanje nema veze. Ne gledam konkretne stvari poput krađe kroz političku prizmu.

    Forumaši jednostavno nisu objektivni

    Neko će pomisliti da branim Krivog zato što glasam za SDP. Činjenica, glasao sam za njih na prošlim izborima i glasao sam za Draginju na preśedničkim ali su izgubili moj glas onog momenta kad su bojkotovali parlament. I ako više neću glasati za njih neću izmišljati gluposti

    Dobar primjer "objektivnosti" forumaša je da za iste stvari za koje se sa razlogom pljuje po preśedniku opštine Žabljak onaj sa crvenom kravatom iz Kotora dobija "free pass" zato što je prvi iz DPS-a, a drugi iz Demokrata. U mojim očima su apsolutno identični i ako pljuješ na jednoga pljuj i na drugoga

    Ako za nekoga postoji "crno na bijelo" odakle mu novac i nema nikakvih ne dokaza već indicija da je krao (kao što ne postoji za Krivog) onda je dotični čist pa bio 130 godina na vlasti.

    Ta priča da neko za 30 godina ne može biti "čist" je glupost. Šveđani imaju istu vlast 60 godina (socijaldemokrate) pa ne vidim da imaju takvih problema, da neko krade svoju zemlju je potrebno da je ne voli

    PS.
    To za kontrolu Srbije je baš zabavno, nema šta.
    Podsjeti me za koji period 'talijani terete Mila
    Last edited by Rakun; 03-05-19 at 18:18.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  6. #3106
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,563
    Thanks Thanks Received 
    5,001
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Mislim da je mislio upravo ono kako je i napisao, inace ne bi koristio termin "kontrola".
    Poenta recenice nije bila u kontroli jedne drzave nad drugom drzavom (Srbija nije kontrolisala Crnu Goru, jel tako?). Svakako ova prica vec prelazi u okvire druge teme.

    Poenta je da su nasi politicari nezavisnocu drzave sebi omogucili pljacku velikih razmjera koju su mogli da kontrolisu samostalno, bez upleta Srbije. Pljacku i imunitet.
    Nije tesko skontati sto je napisano, ako batalite da gledate kroz nacionalizam.
    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ma trebali smo ostati u zajednici jer bi nas onda Srbi lakse kontrolisali, sad smo im izmakli istoj. Sve jasno...
    Evo se vidi kako sebe kontrolisu u istu tu Srbiju.
    Ili i oni kradu jer ih Crna Gora ne kontroliše???
    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    lepetanac, nije prvi put da se kao pjan plota uhvatis za dio recenice i vrtis je do besvjesti. Tvoj stav, konkretno o Srbiji, koliko god negirao je veoma jasan.
    Drzi se nacionalizma i vjeruj da politicke stranke (ukljucujuci i one opozicione) nisu profiitirale od te ideje, kao i da je sve odradjeno zbog rodoljublja.
    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Moje vjerovanje ili ne-vjerovanje nema veze. Ne gledam konkretne stvari poput krađe kroz političku prizmu.

    Forumaši jednostavno nisu objektivni

    Neko će pomisliti da branim Krivog zato što glasam za SDP. Činjenica, glasao sam za njih na prošlim izborima i glasao sam za Draginju na preśedničkim ali su izgubili moj glas onog momenta kad su bojkotovali parlament. I ako više neću glasati za njih neću izmišljati gluposti

    Dobar primjer "objektivnosti" forumaša je da za iste stvari za koje se sa razlogom pljuje po preśedniku opštine Žabljak onaj sa crvenom kravatom iz Kotora dobija "free pass" zato što je prvi iz DPS-a, a drugi iz Demokrata. U mojim očima su apsolutno identični i ako pljuješ na jednoga pljuj i na drugoga

    Ako za nekoga postoji "crno na bijelo" odakle mu novac i nema nikakvih ne dokaza već indicija da je krao (kao ne postoji za Krivog) onda je dotični čist pa bio 130 godina na vlasti.

    PS.
    Ta priča da neko za 30 godina ne može biti "čist" je glupost. Šveđani imaju istu vlast 60 godina (socijaldemokrate) pa ne vidim da imaju takvih problema, da neko krade svoju zemlju je potrebno da je ne voli


    To za kontrolu Srbije je baš zabavno, nema šta.
    Podsjeti me za koji period 'talijani terete Mila
    Poredjenje Crne Gore sa Svedskom je lijepa prica, za Monstat.
    O postenju Krivog, a i drugih politicara vecih od njega, nadam se da cemo cuti u narednih par godina.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  7. #3107
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,807
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Procitaj jos jednom sto je napisano, a kolega wooly je razumio napisano.
    Poenta moje pisanje je da je u Srbiji potpuno isti sistem kao i u Crnoj Gori, te da se u zajednici ama baš ništa ne bi promijenilo (eventualno bi umjesto Kurta došao Murta). Pa jel' onaj depresivac što je sada u BG ojadio svojim poslovima savezni budžet? Nebitno, u svakom slučaju dalju raspravu na ovu konkretnu temu zaključujem što se mene tiče.



    Sent from my Motorola 8400

  8. #3108
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wooly View Post
    Kad vec mislimo, ja mislim da DPS-u nije stalo do samostalne drzave koliko do samostalne kradje ovog napacenog naroda.
    Naprotiv, ja mislim da im je stalo skoro koliko sdp-u i ne znam odakle vama to da neko krade ovaj narod i to jos napaceni ? Znaci ovaj narod im je dao za pravo da arce drustvenu imovinu i da se zaduzuju u ime ovog naroda i daleko od toga da je napacen kad moze sebi da priusti ovakvu vlast.

  9. #3109
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Antares,
    nasi politicari nijesu referendumom sebi omogucili nikakve ekstra mogucnosti za pljacku, oni su sve to imali i koristili obilato i u federaciji i
    ne razumijem o kojem nacionalizmu pricas, licno ne gledam nista kroz nacije i vjere. O eventualnom uplitanju Srbije ili uplitanju CG u privatizacije jedna drugoj ili kroz savezne organe nikad nije bilo rijeci, uostalom sve i da je postojao neki mehanizam mislim da bi se pridrzavali onog da vrane ne vade oci jedna drugoj.

  10. #3110
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,563
    Thanks Thanks Received 
    5,001
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Antares,
    nasi politicari nijesu referendumom sebi omogucili nikakve ekstra mogucnosti za pljacku, oni su sve to imali i koristili obilato i u federaciji i
    ne razumijem o kojem nacionalizmu pricas, licno ne gledam nista kroz nacije i vjere. O eventualnom uplitanju Srbije ili uplitanju CG u privatizacije jedna drugoj ili kroz savezne organe nikad nije bilo rijeci, uostalom sve i da je postojao neki mehanizam mislim da bi se pridrzavali onog da vrane ne vade oci jedna drugoj.
    Za postreferendumsku pljacku se necu slozit sa tobom. Dobitkom nezavisne drzave izgradili su sistem koji sami kontrolisu, zakone koji selektivno primjenjuju (ili ih neprimjenjuju) i naravno "profit" koji prije svega zadrze za sebe.
    Za nacionalizam se izvinjavam, upao si u quote koji je prije svega namjenjen lepetancu.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  11. #3111
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Jeste, Lepetanac je nacionalista hahahaha
    Nije vama lose , da ne smetam odoh ja pa se vi zabavljajte.
    Nego u pravu si , za sve je kriva nezavisnost Crne Gore.
    Zivio mi sto godina

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  12. #3112
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,821
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,042
    Thanked in
    1,807 Posts

    Default

    Мислим да је у 2019. години причати о некаквим лошим странама независности Црне Горе, потпуно апсурдно.Од тог смо потеза имали само бенефите.

    Са друге стране све оне системске слабости и проблеми би наставили да цвјетају и у заједници, плус пун кофер политичких проблема Србије, плус нефункционалност државне заједнице, итд.
    Ево нешто из онога чиме се ја бавим у слободно вријеме: замислите да нам је Вулин министар одбране!? Мислим Бошкић је Бошкић, али Вулин је ноћна мора...

    Имамо ми својих проблема, великих проблема, али гледајући оно што се народу тамо сервира, а онда разговарајући са људима, веома сам захвалан, што смо 2006. успјели да утечемо, ако већ 1991. као народ нисмо били способни да препознамо у какву се каљугу уваљујемо улазећи у творевину звану СРЈ.
    Last edited by BAR; 03-05-19 at 22:43.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  13. #3113
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,563
    Thanks Thanks Received 
    5,001
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Jeste, Lepetanac je nacionalista hahahaha
    Nije vama lose , da ne smetam odoh ja pa se vi zabavljajte.
    Nego u pravu si , za sve je kriva nezavisnost Crne Gore.
    Zivio mi sto godina

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Ono sto ja vidim je da su tvoji postovi puni.. mrznje? / prezira? ka Srbiji. Odnosno, napadas sve/svakog za koga mislis da govori protiv Crne Gore, a najcesce kada se spomene Srbija. Nacionalizam?

    Dalje, tvoje rijeci "Nego u pravu si , za sve je kriva nezavisnost Crne Gore." se odnose na - koji dio mojih postova? Ako mozes, quote-uj taj dio dje je to napisano.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  14. #3114
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Poenta recenice nije bila u kontroli jedne drzave nad drugom drzavom (Srbija nije kontrolisala Crnu Goru, jel tako?).
    Naravno da jeste i treba biti poseban nivo glasača Demokrata da se izjavi da nije
    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Poenta je da su nasi politicari nezavisnocu drzave sebi omogucili pljacku velikih razmjera koju su mogli da kontrolisu samostalno, bez upleta Srbije

    Za koji ono bješe period Italija optužuje Mila ? Prije obnove državnosti ili poslije
    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Poredjenje Crne Gore sa Svedskom je lijepa prica, za Monstat.
    Nisam ja poredio Crnu Goru sa Švedskom. Prije će biti smak svijeta nego što dođemo na taj nivo
    TI si rekao da je nemoguće da političar bude 30 godina na vlasti, a da ne krade. Ja sam ti naveo primjer političara koji su 60 godina na vlasti i ne kradu već razvijaju zemlju da ne može više. Razlika je što su Šveđani birali vlast koja voli Švedsku i izabrali je, dok smo mi birali vlast koja voli drugu zemlju i izabrali je prije 30 godina u liku DPS-a koji je i tvoje Demokrate iznjedrio
    Quote Originally Posted by Antares View Post
    O postenju Krivog, a i drugih politicara vecih od njega, nadam se da cemo cuti u narednih par godina.
    Eto mu ti imputiraš na osnovu "logike" dugo je u vlasti s'toga mora da je krao bez obzira što ne možeš da navedeš ni indiciju da je krao
    Last edited by Rakun; 04-05-19 at 03:22.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  15. #3115
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Ono sto ja vidim je da su tvoji postovi puni.. mrznje? / prezira? ka Srbiji. Odnosno, napadas sve/svakog za koga mislis da govori protiv Crne Gore, a najcesce kada se spomene Srbija. Nacionalizam?
    Aj živo me interesuje đe li lepetanac pljuvao po Srbiji. Ne po našim goovnima, već po Srbiji i Srbima
    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Dalje, tvoje rijeci "Nego u pravu si , za sve je kriva nezavisnost Crne Gore." se odnose na - koji dio mojih postova? Ako mozes, quote-uj taj dio dje je to napisano.
    Ko je ođe izjavio da Crnoj Gori treba kontrola Srbije ?
    Neko ti je hakovao nalog možda ?
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  16. #3116
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Aj živo me interesuje đe li lepetanac pljuvao po Srbiji. Ne po našim goovnima, već po Srbiji i Srbima


    Ko je ođe izjavio da Crnoj Gori treba kontrola Srbije ?
    Neko ti je hakovao nalog možda ?
    Ja i po nasim ...... ne pljujem , ja ih samo zalim nista vise. To jedino mozes zaliti kad ti je druga zemlja bliza od svoje, za psihijatriju je to.
    A to sto on i slicni izjavljuju ja samo iskuliram , ja se sad sa njim trebam preganjat oko nekih stvari sto on izmislja.
    Misli ako sto puta nesto napise da ce to postati istina.
    Pa sama recenica da je DPS bio za nazavisnost jer ga Srbija onda nece kontrolisati dok krade govori sve.
    A ovi vise pokrali dok su bili zajedno , nego trebaju jos novi argumenti zasto je bolje da smo ostali zajedno.
    Sledece ocekujem, da se Crna Gora nije osamostalila nikad Rusija ne bi Krim uzela. A ni Englezi ne bi izasli iz EU.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  17. #3117
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,563
    Thanks Thanks Received 
    5,001
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Aj živo me interesuje đe li lepetanac pljuvao po Srbiji. Ne po našim goovnima, već po Srbiji i Srbima


    Ko je ođe izjavio da Crnoj Gori treba kontrola Srbije ?
    Neko ti je hakovao nalog možda ?
    Pretraga foruma je raspad, svakako nadjoh
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...61#post5040661

    Rankune, lik si koji voli da progugla samo da bi dokazao da je u pravu, pa u tom stilu samo quote-uj taj dio dje rekoh da Crnoj Gori treba kontrola Srbije.

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ja i po nasim ...... ne pljujem , ja ih samo zalim nista vise. To jedino mozes zaliti kad ti je druga zemlja bliza od svoje, za psihijatriju je to.
    A to sto on i slicni izjavljuju ja samo iskuliram , ja se sad sa njim trebam preganjat oko nekih stvari sto on izmislja.
    Misli ako sto puta nesto napise da ce to postati istina.
    Pa sama recenica da je DPS bio za nazavisnost jer ga Srbija onda nece kontrolisati dok krade govori sve.
    A ovi vise pokrali dok su bili zajedno , nego trebaju jos novi argumenti zasto je bolje da smo ostali zajedno.
    Sledece ocekujem, da se Crna Gora nije osamostalila nikad Rusija ne bi Krim uzela. A ni Englezi ne bi izasli iz EU.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Zaboravio si pored Rusije i Krima, da dodas i Kosovo, a valjalo bi da dodas i SPC i CPC.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  18. #3118
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Pretraga foruma je raspad, svakako nadjoh
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...61#post5040661

    Rankune, lik si koji voli da progugla samo da bi dokazao da je u pravu, pa u tom stilu samo quote-uj taj dio dje rekoh da Crnoj Gori treba kontrola Srbije.



    Zaboravio si pored Rusije i Krima, da dodas i Kosovo, a valjalo bi da dodas i SPC i CPC.
    I sto ti je onamo pljuvanje po Srbiji hahahaha
    Pa zasto su onda izabrali crnogorsku nosnju ako se dice svojom.
    Nego me Rakun nenamjerno opet uvuce u pricu sa tobom.
    Zivio bio dječače, uzivaj u životu pa da se sjetis jos razloga zašto nam je bilo bolje u zajednici sa Srbijom.
    Možda bi usporili klimatske promjene onda , i ova kisa sa pjeskom iz pustinje bi nas zaobišla.


    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  19. #3119
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Pretraga foruma je raspad, svakako nadjoh
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...61#post5040661
    Hvala što si mi oči otvorio .


    lepetanac tek sad vidim da ti nisi nacionalista, ti si fašista
    Umjesto da ih fino i kulturno nazoveš nečijim kopiladima ti im se sprdaš sa nošnjom

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Rankune, lik si koji voli da progugla samo da bi dokazao da je u pravu, pa u tom stilu samo quote-uj taj dio dje rekoh da Crnoj Gori treba kontrola Srbije.
    Potpuno si u pravu sa tim komentarom da volim da pokažem dokaze da sam u pravu . ZAMISLI BITNI SU MI DOKAZI I ARGUMENTI !!!!!

    Mislio sam da nema potrebe da citiram nešto što je bilo na prošloj strani i što ponovi 3 puta od tad ali evo TI reče da smo posebno najebali od kako nismo pod kontrolom Srbije
    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Pola partija je jedva docekalo nezavisnot da bi bez kontrole Srbije (zajednice) mogli da pljackaju Crnu Goru.
    Last edited by Rakun; 04-05-19 at 15:32.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  20. #3120
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,563
    Thanks Thanks Received 
    5,001
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Hvala što si mi oči otvorio .


    lepetanac tek sad vidim da ti nisi nacionalista, ti si fašista
    Umjesto da ih fino i kulturno nazoveš nečijim kopiladima ti im se sprdaš sa nošnjom
    I drugi put.

    Moram sam sebe quote-ovat
    Quote Originally Posted by Antares
    Pola partija je jedva docekalo nezavisnot da bi bez kontrole Srbije (zajednice) mogli da pljackaju Crnu Goru.
    Ovo sto je podebljano znaci Polovina politickih partija.
    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Potpuno si u pravu sa tim komentarom da volim da pokažem dokaze da sam u pravu . ZAMISLI BITNI SU MI DOKAZI I ARGUMENTI !!!!!

    Mislio sam da nema potrebe da citiram nešto što je bilo na prošloj strani i što ponovi 3 puta od tad ali evo TI reče da smo posebno najebali od kako nismo pod kontrolom Srbije
    Dje je tu ovo podebljano. I ko su MI? Gradjani?

    Nije prvi put Rankone da krenes u napad (ili odbranu) svojih stavova ne procitavsi, ili djelimicno prociitavsi sagovornika.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  21. #3121
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Čekaj, je li to ispade ova i ovakva Srbija nekakav dobar kontrolni mehanizam protiv pljačke? Pa je bolji scenario bio da smo ostali s njima - jer bi se manje pljačkalo pod budnim okom beogradske administracije, koja je tako uspješno suzbila pljačku u svom dvorišu? Ili je možda greota što samo ovi domaći brste, ne daju ovima odozgo da se primaknu ćupu?

    Zamisli da te Srbija kontroliše, i onda si uređenija država. Zemlja za koju to važi ne postoji na evropskom kontinentu.

  22. #3122
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,563
    Thanks Thanks Received 
    5,001
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Kakav je ovaj Antares, ne mogu da vjerujem da se zalaze za zajednicu i da prica da je bolje da nas Srbija kontrolise.

    Cak je to i jasno napisao... Tu nedje. Nema veze, ne mogu sad naci ali tu je nedje. Mora da je obrisao post.

    A neka to, no je jos reka' da je bolje da ovi iz Srbije uzimaju parce i da smo najebali od kako nismo zajedno. Isto je tu nedje zapisano.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  23. #3123
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    U Crnoj Gori, kao u ostalim zemljama regiona pređene su sve granice dobrog ukusa, a o moralnim normama je deplasirano pričati. Nije sramota ukrasti jer krade taj i taj pa ga ne hapse, nije sramota ubiti jer ubija taj i taj pa ga niko ne hapsi... Ljudi dozivljavaju politicare kao bogove a tepaju im kao kucnim ljubimcima (Ranjo, Milas...)... Vole ih vise od clanova porodice.
    Sve je dozvoljeno raditi, bitno je samo ne biti uhvaćen i procesuiran. Sve se lomi na sirotinji i poštenim ljudima. Nekako se nameće zaključak da političari moraju da petljaju, kradu i šta ne sve, jer eto zaboga, oni se žrtvuju, ugaze u blato politike pa bivaju vučeni kroz blato pa makar neka se sami pobrinu da to dobro naplate. Najbesomučnije laži su svojevremeno pričane za ljude koje su Momir Milo i Sveto skinuli sa trona a koji su obrni okreni časna sirotinja i moralne gromade za svakog političara na političkoj sceni Crne gore, od onoga poslednjeg opozicionog naviše, o vladajućim i da ne govorim. Realno i opozicioni i pozicioni političari u Crnoj Gori bi krepali od gladi da krenu trbuhom za kruhom i moraju živeti od svog rada i svojih sposobnosti bilo gde na tržištu rada EU.

    Bar ovdje na forumu ne treba braniti nekoga ko krade i to opravdavati višim ciljevima, valjda smo odrasli ljudi? Ili ipak ne?

  24. #3124
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Kakav je ovaj Antares, ne mogu da vjerujem da se zalaze za zajednicu i da prica da je bolje da nas Srbija kontrolise.

    Cak je to i jasno napisao... Tu nedje. Nema veze, ne mogu sad naci ali tu je nedje. Mora da je obrisao post.

    A neka to, no je jos reka' da je bolje da ovi iz Srbije uzimaju parce i da smo najebali od kako nismo zajedno. Isto je tu nedje zapisano.
    Pola partija je jedva docekalo nezavisnot da bi bez kontrole Srbije (zajednice) mogli da pljackaju Crnu Goru.
    Evo quote - ova tvoja izjava nije nikakva činjenica, već tvoje viđenje i dedukcija. Dakle, ti misliš da je pola partija jedva dočekalo nezavisnost, jer se lakše pljačka bez kontrole Srbije. Meni je urnebesna ideja zajednice sa Srbijom kao nekakvog kontrolnog mehanizma protiv pljačke. A mislim da je i tim partijama na koje misliš...kome su to Slobo, Đinđić ili Koštunjavi pobrkali kombinaciju u CG?

  25. #3125
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,563
    Thanks Thanks Received 
    5,001
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Evo quote - ova tvoja izjava nije nikakva činjenica, već tvoje viđenje i dedukcija. Dakle, ti misliš da je pola partija jedva dočekalo nezavisnost, jer se lakše pljačka bez kontrole Srbije. Meni je urnebesna ideja zajednice sa Srbijom kao nekakvog kontrolnog mehanizma protiv pljačke. A mislim da je i tim partijama na koje misliš...kome su to Slobo, Đinđić ili Koštunjavi pobrkali kombinaciju u CG?
    Quote Originally Posted by Antares
    Poenta je da su nasi politicari nezavisnocu drzave sebi omogucili pljacku velikih razmjera koju su mogli da kontrolisu samostalno, bez upleta Srbije. Pljacku i imunitet.
    Rankun je par puta postavljao pitanje sverca cigara, koje sam narafski iskulirao jer nije u stanju da procita ono sto je napisano.

    Quote Originally Posted by Antares
    Dobitkom nezavisne drzave izgradili su sistem koji sami kontrolisu, zakone koji selektivno primjenjuju (ili ih neprimjenjuju) i naravno "profit" koji prije svega zadrze za sebe.
    DPS je, uz pomoc partija poput SDP-a, napravio odlican sistem za doadtnu pljacku - sistem bez straha da ce se u Srbiji (odnosno zajednici) otvoriti neki sudski postupak protiv "tebe", i da ce te nekadasnji drug iz doba Milosevica izruciti ako zagusti.
    Manje ljudi = veca kontrola
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

Page 125 of 131 FirstFirst ... 2575115121122123124125126127128129 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •