Page 117 of 131 FirstFirst ... 1767107113114115116117118119120121127 ... LastLast
Results 2,901 to 2,925 of 3261

Thread: #OdupriSe - 97000

  1. #2901
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    Sigurno je Mandić kriv što DPS vlada 30 godina. Nije narod. Mandić bre. Cijelo vrijeme Mandić.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    U vremenima kao do sada na Balkanu najbolje je palio populizam i nacionalizam. I to smo vidjeli u svim zemljama.

    Ta se politika pokazala kao retrogradna.

    Ali sta ocekujes od ekonomsko skrhanog naroda bez "hljeba i igara" ?

    Meni je neizmjerno drago sto je podrska DF-u u ovom trenutku izmedju 7 i 8%.

    Bez jakog DF nema ni jakog DPS-a.



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  2. #2902
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Rak rana
    Mandic jos jednom priskace u pomoc DPS-u upravo u trenutku kada im je najteze. Situacija u kojoj smo je iznad svake nacije, svake politike i iznad svakog naroda. Ovo je borba za CG !
    Nizom prozivki, saopstenja i pokusaja da se razbiju organizacija protesta "Odupri se" od strane DF-a, samo pokazuje da funkcionerima DF-a nije u interesu sloboda CG vec spas svojih fotelja. Za spas tih fotelja decenijama vec prinose najvecu zrtvu - jedinstvo gradjana. Gradjani odbijaju da budu zrtva pa je tako DF na lokalnim izborima za samo 18 mjeseci i u samo 8 opstina izgubio 53% biraca u odnosu na parlamentarne izbore. I umjesto da vide da ta prica skodi kako njihovom savezu tako i gradjanima, oni je uprono forsiraju.
    Odupri se ludilu !



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    Sigurno je Mandić kriv što DPS vlada 30 godina. Nije narod. Mandić bre. Cijelo vrijeme Mandić.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Da se podsjetimo Mandica I afere wikileaks, evo je akutuelan Asanz opet

    "6. (SBU) MANDIC TOLD POLOFF THAT HE WENT TO HIS MAIN BOARD WITH A PROPOSAL THAT SNS ENDORSE NATO MEMBERSHIP FOR MONTENEGRO. HE SAYS HIS MAIN BOARD REJECTED THAT, CLAIMING THEIR VOTERS WOULD NOT GO FOR IT. POLOFF TOLD MANDIC THAT HE AGREED MANDIC NEEDED TO STAY CLOSE TO HIS VOTERS, TO LEAD THEM IN GAINING A BETTER UNDERSTANDING OF NATO. "

    https://wikileaks.org/plusd/cables/0...RICA140_a.html

    Niko nije u svijetu diplomatije I politike negirao tacnost podataka objavljenih na wikileaks-u, sem Mandica, koji je svojevremeno zamalo napustio emisiju kod Komnenica kad ga je ovaj pitao oko objavljene diplomatske poste, I DPSa koji je negirao realnost nalaza americke diplomatije o opsegu korupcije u vlasti na vise nivoa.

    https://kodex.me/clanak/11732/vikili...a-u-crnoj-gori




    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  3. #2903
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Bilo bi korisno spasiti sve te bisere od zaborava jednom posebnom temom o DF-u, savezniku DPS-a. Bilo je i previse poteza kojim su rasturali opoziciju i pomagali DPS-u, pa bi valjalo objedinit sve to.


  4. #2904
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Nedolazak DF-a moze samo da omasovi okupljanja. Dosta ljudi ne dolazi na protest zato sto je DF tamo.
    Zato ce neke tamo subote da se pokajnicki pojave, kao predomislili se...

  5. #2905
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    557
    Thanked in
    270 Posts

    Default

    DF je pseudocetnicka mafijasko-kriminalna organizacija gora i od samog DPSa,za koje rade,zbog kojih postoje,od kojih zive (i bogate se).
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  6. #2906
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

  7. #2907
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Tačno je napisala sve ono što i ja mislim. Evo tekst u cjelosti

    Svega mi je preko glave, dođe mi da prestanem i da pišem i da protestujem i da živim u ovakvoj zemlji. Koja je odavno probila političko, ekonomsko i - prije svega - moralno dno. I gdje protivnici pokušavaju da obore vlast tako što sve više liče na nju. Kao da slijede njen najvažniji projekat - svi su isti, svi kradu, svi lažu, svi špijaju, svi potkupljuju...


    Ne čudim se onda što bar dvaput dnevno čujem - čemu uopšte pobuna protiv ove vlasti, poslije nje doći će još gora...


    Šest slobodnih ljudi pokrenulo je 2. februara proteste Odupri se. I za dva i po mjeseca postalo, izgleda, najveći problem Crne Gore. Ništa kriminal i korupcija, kakva sječa ne samo drveća nego i života na sjeveru, rasprodaja na primorju... Ko se još sjeća pljački o kojima tužilac nema ni udaljenu sumnju, ali iz blizine zna ko je sve udario na državu, da ne nabrajam ostale lažne optužnice...





    Važno je bar stotinak puta dnevno pljunuti po timu Odupri se, za svaki slučaj. Da se zna ko je izdao i građane i državu, ako protesti ne daju rezultat prije ljeta... Kao da 30 godina autokratije i terora mogu nestati za tri mjeseca... I kao da je revnosnim pomagačima-kritičarima sve to vrijeme bilo zabranjeno da organizuju proteste onako kako oni misle da treba....


    ***


    Ne valja vam ozvučenje, kao da imamo para za bolje. Grozna vam je muzika, kao da pozivamo na žurku. Govornici su vam anonimni, kao da ne znaju da su se oni slavni dobro udomili i neće da izlaskom na binu remete svoju idilu. A ostali još vagaju na koju će stranu...


    Dajte radikalnije akcije, šetnja je dosadna. Dali smo nekoliko, jednu ispred Cedisa, oni koji su je tražili nijesu ni privirili. Ali jeste policija, sa 11 prijava. Kao da su naši aktivisti sami sebe tukli po rebrima, naročito Danijela i Vinka.


    Zašto protesti samo u Podgorici, dođite kod nas. Pošli smo u skoro sve opštine, domaćini su imali prečega posla. Pozovite D.K. da se obrati, on je pokrenuo proteste. Kao da su svi zaboravili da ih je pokrenula korupcija čiji je on učesnik. I kao da se sve može obrisati time što je progovorio nakon tri decenije...


    Ne nerviraj se, kaže mi najbolji drug, nije sva Crna Gora na portalima i fejsbuku. Ti anonimusi su palanačke torokuše, samo tehnološki unaprijeđene. Znam, ali bojim se da su većinske, ili su makar privlačne većini. Kojoj je politička pismenost na nivou osnovne škole...


    ***


    Kad je uoči prvog protesta Odupri se opozicioni poslanik Nebojša Medojević prvi izjavio kako ih organizuju Soroš, Vijesti i neke zapadne ambasade, nijesam mnogo udarala na trag. Umije on da preventivno uvrijedi i ljude koje odlično poznaje, a računala sam i doći će, vidjeće, prestaće... Došao je i vidio, ali - prestao nije...


    Vlast je reagovala tek nakon drugog protesta, kad je na ulicu izašlo desetak hiljada građana. Krenula je prvo paljba iz paravojnih medija, a onda i od regruta u parlamentu. Rade za Demokratski front, mrze sve što je crnogorsko, srušiće državu i napraviti srpsku pokrajinu... Dolazili su njihovi špijuni na proteste, vidjeli i shvatili, ali prestali nijesu...


    Saučesnik u skandalu poznatom kao Koverta podržao je proteste tako što je sve žešće pokazivao ambiciju da ih preuzme. I da se poslije objavljivanja sopstvenih dokaza protiv sebe obrati građanima na Ulici. Uprkos poštovanju za njegove insajderske informacije, to nije bilo prikladno... Shvatio je i on, ali nije prestao, čak ni nakon što je organizovao vlastite proteste...


    “Ne može proteste da vodi Džemal, već samo Crnogorac snažan poput Mila”, shvatili smo i mi njega. Ne samo u dijelu o Džemalu, ima toga u još gorim verzijama, nego u dijelu o - Milu... Ne bilo Crne Gore ako dozvoli da je ikad više vodi iko tako snažan poput njega...


    ***


    Neki dan, oglasio se i Beli Orao. Tako je udrobio proteste i NATO da još nijesam shvatila misli li on kako Alijansa stoji iza pokreta Odupri se ili je poziva da ga bombarduje...


    Razumijem ja da preletači slabo stoje sa lingvistikom, ne shvataju kako socijalno ne isključuje političko, naročito u zemlji u kojoj režim do kosti opelješi rođene podanike. Ali ne znam kakve veze ima NATO s tim što na protestima nema nacionalnih zastava.


    Što se ne ugledaju na Srbiju i Albaniju (inače skoro jednonacionalne, prim. a.), tamo ih s ponosom nose - pitala je patriotski jedna od dvije glave Belog Orla, nakon što je ona druga poginula u borbi za tuđu državu...


    Čudo je ta vojska, ispere mozak toliko da se zaborave i lekcije iz Prirode i društva. Kako će pet nacija pod jedan nacionalni barjak... Možda bi mogle pod državni, kad bi ta država jednako držala do svih pet. Ova naša priznaje samo jednu naciju, montenegrinsku.


    ***


    Kako sam krenula, zagrdiću Belog Orla i zaratiti ne samo s pola Crne Gore, nego i sa svima iz pokreta Odupri se. Zaludu im apeli svake sedmice, Ratka, samo pozitivno, bez nervoze... Ali, jače je to od mene, zato ću o još nekim sitnicama sasvim lično.


    Prvo, tražim od Službe da mi skloni Službenika ispred ulaza, uznemirava komšije pod čijim je balkonima parkiran. Džaba obrćem na šalu kako je lik zaljubljen u neku iz ulaza, kako nije problem što tu dreždi, nego što troši naše pare za prekovremeni rad...


    Poznanike iz depeesa upozoravam da me više ne ubjeđuju kako je ovo uzalud, kako i oni sve vide i sve znaju, ali koga ćemo kad ovi odu... Ima valjda ova zemlja stotinak obrazovanih i časnih ljudi, dako ih nekako nađemo za godinu dana...


    ***


    Građane koji subotom ne izlaze na Ulicu, nego mi između protesta prilaze i licemjerno čestitaju na hrabrosti, molim da ubuduće prelaze na drugi trotoar. Za pobunu ne treba hrabrost, samo trunka elementarnog poštenja. Prema sebi, svojoj familiji, prijateljima i komšijama.


    Bivše kolege iz svih paravojnih i policijskih medija, pod kojim god imenom da su registrovani, opominjem da prestanu da lažu. Neće ovaj režim dugo, čak i ako uspije da uguši sve proteste, pohapsi svu opoziciju i pogasi sve nevladine organizacije. A onda će neka lustracija zakačiti i njih.


    Trula je hobotnica iznutra, raspada se zbog grabeža ko će više blaga da sakrije ili ko će prvi u pokajnike. Iz ratnih devedesetih su se nekako izvukli, iz ovih mirnodopskih neće uspjeti. Čudo su društvene mreže, ipak imaju jednu dobru osobinu - ne daju se zapaliti kao štampane novine i vehaes kasete od prije tri decenije.


    P.S. Na kraju, ljubazno apelujem na pet-šest poslanika opozicije i još toliko aktivista NVO da mi, pod jedan, objasne kako to podržavaju proteste Odupri se šireći o organizatorima laži po mrežama i medijima. Pod dva, iako sam ateista, bogom ih kumim da objave sve te tajne koje navodno znaju o vođama protesta. I, pod tri, preklinjem ih da nam ovako više ne pomažu...

    https://www.vijesti.me/kolumne/odupri-se-palanci

  8. #2908
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,541
    Thanks Thanks Given 
    7,408
    Thanks Thanks Received 
    4,490
    Thanked in
    1,746 Posts

    Default

    Ratka doktorski standardno...
    #fakenews

  9. #2909
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    615
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Odlicna, preporucio bih svakome da procita.
    Jednostavne stvari koje svi znamo samo lijepo pretocene i poslozene u jedan tekst

  10. #2910
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,304
    Thanks Thanks Given 
    4,129
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Ima li koliko naroda nocas?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  11. #2911
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    696
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    Ja ovo ispred skupštine ne umijem ocijeniti , ali ima masu ljudi.

  12. #2912
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,679
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Rtcg trenutno

    Sent from my p20 lite using Tapatalk
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  13. #2913
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    snimi drugu stranu
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  14. #2914
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-da-propustite

    ja sam pravo zaplakao slusajuci tipa...
    One Ring to Rule them all...

  15. #2915
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,679
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    snimi drugu stranu
    Slikah jer se ulećelo neplanirano na ulaz iz sredine kolone a ne da pokažem koliko je ljudi

    Sent from my p20 lite using Tapatalk
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  16. #2916
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-da-propustite

    ja sam pravo zaplakao slusajuci tipa...
    Svaka mu čast, običan čovjek ali def ima harizmu da govori. Ovakvih treba više na protestima.
    Jes da će ga neki okarakterisat odma da je Srbin, DF-ovac, samoupravljač i sl.
    Ali čovjek priča golu istinu, govori iz srca.
    Last edited by autodijagnostika; 20-04-19 at 23:52.

  17. #2917
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    9og maja.sledeci.protesti

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  18. #2918
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    696
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    Jbt , ja tek sad kad dođoh kući , vidim da je ispred vrata RTCG-a bila tri prstena policije.

  19. #2919
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    I unutra jos preko 100 kormjaca

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  20. #2920
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Kakav je govor odrzao coek, brutalanoooo!! Doktor. Sve vise ce se ovakvi ljudi oslobadjati i pridruzivati.

    Pa da vidimo uskoro i Gandasha na binu imali bi dva top govornika
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  21. #2921
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Govor običnog i poštenog čovjeka, čista srca, sjajno.
    Opozicija naravno, ljubomorna jer oni ne uspijevaju da mijenjaju nista, jer su 30 godina i oni paraziti, ništa ne čine da podrže proteste. Pih

    Javne ličnosti i dalje ćute, niko da podrži protest, nego i oni čupkaju svoj emrvice od ove vlasti. Jad.
    Last edited by montenegrina; 21-04-19 at 08:06.

  22. #2922
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    ...Javne ličnosti i dalje ćute, niko da podrži protest, nego i oni čupkaju svoj emrvice od ove vlasti. Jad....

    Ovo je veliki problem. Kod nas su sve te javne ličnosti uglavnom poltrončići vlasti i Milovi šupkavci, tako da od toga nema ništa.
    Žalosno je to, jer ovđe više nije pitanje ko je Crnogorac ko Srbin ili Albanac ovđe je DPS najveća muka...



    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    This time next year we'll be millionaires

  23. #2923
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Govor običnog i poštenog čovjeka, čista srca, sjajno.
    Opozicija naravno, ljubomorna jer oni ne uspijevaju da mijenjaju nista, jer su 30 godina i oni paraziti, ništa ne čine da podrže proteste. Pih

    Javne ličnosti i dalje ćute, niko da podrži protest, nego i oni čupkaju svoj emrvice od ove vlasti. Jad.

    Idu skupa u BG da prate tekme,nemoj tako!
    ...

  24. #2924
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    .




    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post

    Pa da vidimo uskoro i Gandasha na binu imali bi dva top govornika

    Hahahahha kako si lud

    Zvali su me ove subote da budem govornik, morao sam da odbijem, krenula mi je sezona, radnici jos nisu tu a valja ovu nejac prehraniti
    Last edited by Gandalf_White; 21-04-19 at 11:36.
    One Ring to Rule them all...

  25. #2925
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    345
    Thanks Thanks Given 
    50
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Sinoćni protesti bez dileme najmanje posjećeni od svih do sada. To ipak nimalo ne čudi. Svak ko se iole razumije u psihologiju masa i osnove politike zna da se ovo moralo očekivati još prije mjesec dana, kada smo vidjeli da kod organizatora ne postoji nikakvo profesionalno znanje o tome kako se organizuju protesti i smjena vlasti, tj da nemaju dugoročan plan i jasnu strategiju koja bi imali barem neke šanse za uspjeh. Ovako - neplanski, može se definitivno reći i apsolutno naivno i amaterski uz ponavljanje istih metoda, ili bolje rečeno istih grešaka, bez ikakve racionalne vizije, uz jednu letargičnu atmosferu oni su zaboravljeni od mnogih gradjana, što brojke i pokazuju. Da li je to odrađeno sa planom da bi narodu opao moral, a vlast ostala na toj poziciji do daljnjeg - pitanje je koje, neki bi rekli, spada u domene teorija zavjere i na koje mi sada vjerovatno ne možemo imati odgovor. Lično mislim da je u pitanju samo čisto neznanje, dok naravno sa suprotne strane uvijek postoje saboteri koji su veoma uigrani i znaju kako da dezavuišu protivnika na svakom frontu. Pitanje svih pitanja u ovom trenutku je naravno - šta dalje? Da li je uopšte sada iz ovog blata moguće nešto preduzeti? Urgentna reakcija je neophodna ili će buduće akcije postati kontraproduktivne. Ne želim ni da podsjećam koliko su svi raniji neuspješni protesti na kraju odgovarali strukturama vlasti. U nastavku citiram svoja zapažanja od prije mjesec dana, koja se pokazuju tačnim:


    Quote Originally Posted by --SpArTaNaC-- View Post
    Mnogo gradjana nije doslo zbog organizatora koji se ponasa krajnje neozbiljno. Prvenstveno - jer ne pokazuju da imaju bilo kakvu taktiku i plan. Naravno da ne postoji strategija za koju cemo moci odmah reci da ce biti 100% uspjesna, ali zato postoje definitivno one koje su osudjene na propast.
    Dakle, kada preuzmete odgovornost da se borite protiv ovako jakog napredijatelja koji drzi sve resursa, onda morate biti izuzetno obrazovani - pravno, politicki, geopoliticki, tu je i poznavanje psihologije masa i ponasanja u kriznim situacijama, naravno uz obavezno poznavanje istorije kao "magistra vitae" (posebno naseg naroda), marketing, informaticka obrazovanost i koriscenje novih tehnologija za sticanje prednosti itd itd. A sta mi imamo? Organizatora koji bez ikakvog plana salje ljude na ulicu vec 6. put po skroz istom scenariju. Jesmo li nocas ista doznali ili novo vidjeli? Kakvi su dalji planovi, koja je taktika? Nijesmo, i taktike nema. Kao da se nadaju da ce sve ici povoljno po inerciji i razvijati se spontano. Sto naravno u ovakvim situacijama ne moze biti, treba mudrosti. Iz pouzdanih razloga znam da je u organizacionom odboru protesta mnogo nesuglasica, jedna grupa ljudi ne mari za misljenje ostalih, neki su se i sami nasli u cudu sto su na ovoj poziciji nakon onog prvog malog performansa poslije DK snimka, a neki su sa druge strane jedva docekali da dobiju krupnu ulogu pod reflektorima javnostima uprkos svom neznanju i preuzmu donekle samoinicijativno ulogu vodje za desetine hiljade pobunjenih ljudi koji zele promjene...
    Quote Originally Posted by --SpArTaNaC-- View Post
    Apsolutno se slazem, masovnost ce imati tendenciju pada u buducnosti ukoliko ne dodje do nekih noviteta i dinamike. To je de facto prosta psihologija. Najmasovniji protesti su sa razlogom bili oni kad je bila pauza od 14 dana Zasto? Pa naravno, jer je narod pretpostavio da su se za to vrijeme organizatori dogovorili oko dalje strategije i da ce im to saopstiti. Da ce imati nesto opipljivo sto barem donekle obecava. Kako god, ukoliko ne dodje do neke promjene, protesti ce gubiti na masovnosti i onda ce kao takvi vec postati obesmisljeni i bice laka meta svima. Dakle, ukoliko sto hitnije ne dodje do nekih promjena protesti ce biti pamceni kao jos jedna od stvari koji su ubili moral i volju probudjenom narodu. Zato sam i rekao u prethodnom postu da su organizatori preuzeli preveliku odgovornost i samim tim snose krivicu, jer nijesu dovoljno mudri za koordinisanje narodom u ovoj teskoj bitki.
    Last edited by --SpArTaNaC--; 21-04-19 at 14:28.

Page 117 of 131 FirstFirst ... 1767107113114115116117118119120121127 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •