Page 110 of 131 FirstFirst ... 1060100106107108109110111112113114120 ... LastLast
Results 2,726 to 2,750 of 3261

Thread: #OdupriSe - 97000

  1. #2726
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,772
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    4,929
    Thanked in
    2,310 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    https://www.vijesti.me/kolumne/vampiri-iz-devedesetih

    Hm....Ratka bez pardona, to je njen stil. Postujem.

    Mislim da je Dzemal Perovic odlican izbor. Ako protesti stvarno imaju namjeru da budu gradjanski. Dzemal je odmjeren, neukaljan, nema repova (ja da znam), to sto je bio u LSCG je svakako PLUS - a za mene, to sto je Albanac je posebno PLUS - ako zelimo da pravimo gradjansku drzavu, nebitno je ko je koje vjere i nacije. Od vjere i nacije mnogo je vaznije kako se ko odnosi prema drzavi. Ja imam posebne simpatije prema jos jednom pripadniku manjinskih naroda, koji je medju organizatorima - Omer Sarkic, poznat kao bloger Zipp. Ne znam licno covjeka, ali ga znam dovoljno iz onog sto je pisao. Prije bih njemu dao da rukovodi drzavom, nego ovim iz opozicije.

    A za ove iz SDP i DF, da ih ujedinim...Gospode pomiluj, gospode pomiluj....
    Odlična, kao i uvjek

    ,,Samo dva-tri dana poslije javnog potpisa, DF i SDP ušli su u parlament. Važna tema zbog koje su pogazili riječ bio je - zakon o kozmetici..."

  2. #2727
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Dugo su se uzdrzavali da ne odgovaraju na DF provokacije, ne znam je li pametno i sad.

    Ocigledno je da od pocetka DF ide na to da izaziva svadju pa da naprave javni raskid i potkopaju proteste. Evo sad natezanje u 100 eura koliko su dali i autobusa obezbijedili, iako ih od pocetka reklamiraju kao DF autobuse.

  3. #2728
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default




    Sirotiljo napusi se K !
    One Ring to Rule them all...

  4. #2729
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by emiretf View Post
    Valjda covjeku treba dati vlast da bi vidio kakav je covjek.

    Ili, dobar je covjek ali pretpostavljam da ne bi bio dobar vladar jer nije neka faca i da je valjao uspio bi do sad nesto...

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

    Таман као и она наопака логика да би и "они други" крали да им се може. Нека, боље да "ови" остану, они су се накрали, неће више.
    Полакоте!

  5. #2730
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,069
    Thanks Thanks Given 
    506
    Thanks Thanks Received 
    424
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post



    Sirotiljo napusi se K !
    Ako sam shvatio ti si pristalica DF-a ? Ako nisi izvinjavam se.
    Ako jesi,onda bih volio da cujem tvoje misljenje o ovoj slici i slici dje je u drustvu Gvozdenovica .
    Moje misljenje ( i ako mozda ne zeli niko da ga cuje )
    Osumljiceni za drzavni udar putuje van CG i gleda utakmicu i u drustvu "zakletih neprijatelja DPS"
    1. Da je ovo srecna drzava ne bi se mogao setat van Spuza (i ako mislim da je drzavni udar prestava i glupost)
    2. I jedan i drugi bi morali dat neopozivu ostavku na svim funkcijama.


    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  6. #2731
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,950
    Thanks Thanks Given 
    1,359
    Thanks Thanks Received 
    1,665
    Thanked in
    944 Posts

    Default

    Evo je sl

  7. #2732
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,161
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    DF je jedina stranka gora od DPSa u CG.Sa ovim drugima znas na cemu si,lopovi smo i tacka,ne krijemo to.Ovi prvi kazu da su opozicija a temelj su i posljednja linija odbrane ovih drugih.Hvala Bogu pa ih je masovno napustilo i i dalje napusta clanstvo,glasaci,aktivisti.Procitana prica.A da je pravde bili bi skupa sa DPSovcima na Goli otok.DF i nije stranka,to je esencija kriminalno-mafijaskog podzemlja,ko ima posla sa tim ljudima zna da ima posla sa punopravnim clanovima ANB-a i najdubljim i najmracnijim katakombama crnogorskog kriminala.Biti protiv DFa ne znaci biti protiv Mandica i Knezevica i ostalih,oni su marionete u rukama onih najmracnijih i najmocnijih.Na to marionetstvo su pristali,zna se zbog cega.Mozda bi i neko od nas,no nam nije moglo bit.Neki kazu kako oni rade za vlast a protiv njih se vodi milion postupaka,istina.I ja bih volio da se pod tim uslovima protiv mene vode postupci.I mene da posaljes na Goli otok sad....za platu....da robijam...ja bi iso...Svak od nas bi iso.Takvi se postupci vodili protiv svija nas da Bog da.DPSu teze pada slabljenje DFa nego njih samih.Kvazicetnicke profesionalno velikosrpske bitange kojima je jedini zadatak da strase domacu javnost ukidanjem drzave,negiranjem crnogorske nacije,ljudskih prava,a od njih ce CG naravno da odbrani DPS.To je ta osovina zla.I ne samo DF,koji sustinski nema blage veze ni sa srpstvom ni sa velikosrpstvom ni sa cetnistvom,jedinu iskrenu ljubav i emociju koju gaje je ljubav prema Djukanovicevom kravavom ratnoprofiterskom kriminalnom novcu.Inace vecina udruzenja,organizacija,medija,koji imaju u svom nazivu prefiks "srpsko","srpski" je pod direktnom kontrolom ANBa i DPSa.Tu izuzimam SPC,njihov odnos sa rezimom je dubok,specifican,na ravnopravnim osnovama postovanja i usluga.To je pakt iz kojeg je vlast mnogo profitirala,mozda i opstala,a SPC dobila odrijesene ruke za svoju anarhiju i sirenje ideologije,ne mogu rec i vjere jer su nevjernici,antihristi i jeretici koji se rugaju i ponizavaju hriscansko ucenje i religiju a povremeno koketiraju sa satanistickim ucenjem i logikom.Kad to pisem mislim na vrhusku,naravno da tu ima vrhunskih ljudi medju svjestenstvom.

    Robovanje svijesti/obrazovanju/znanju,savjesti i ispravnom univerzalnom moralu,ispravlja sve anomalije u drustvu.
    Porazite sve oko sebe sto vas odravca od toga i rijesicemo se svih dusmana nas naroda crnogorskog i drzave Crne Gore. Dusmana iz vlasti, opozicije, NVOa i stranih faktora. Robovanje apsolutnoj krajnjoj slobodi i nezavisnosti. Na to nas obavezuje istorija, sto ne znaci robovanje istoj. Dok se ne rijesmo svega onoga sto nas svjesno sistematski, urotnicki odvraca od (sa)znanja nemamo o cemu pricat. A ta je urota na svakom koraku. Da je Bog, utrkivali bismo se da je se rijesimo,ali ne mozemo to ucinit bez znanja...Crnogorce care mali....Ne daj da ti dvore pali...
    Last edited by Platinum; 13-04-19 at 16:38.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  8. #2733
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djalac View Post
    Ako sam shvatio ti si pristalica DF-a ?
    A dje me nadje i kako to zakljuci bez svija ?

    DF je kancer CG

    Rame uz rame sa DPS-om u silovanju.nase mucenice Crne Gore.
    Jedno bez druga ne mogu

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  9. #2734
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    A dje me nadje i kako to zakljuci bez svija ?

    DF je kancer CG

    Rame uz rame sa DPS-om u silovanju.nase mucenice Crne Gore.
    Jedno bez druga ne mogu

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Dobro jos imas zivota da se objasnjavas sa ljudima.

  10. #2735
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,069
    Thanks Thanks Given 
    506
    Thanks Thanks Received 
    424
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    A dje me nadje i kako to zakljuci bez svija ?

    DF je kancer CG

    Rame uz rame sa DPS-om u silovanju.nase mucenice Crne Gore.
    Jedno bez druga ne mogu

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Prastaj,onda je Mojsije Mislim da sam nedje citao kad se pricalo o politici i kad sam ja napisao da je najveci problem losa opozicija i da se jedino u mlade mozda oslanjam i mozda ovaj Becic nije los.Pa sam mislio da si tad nedje kazao da Becic los izbor ,bla,bla itd itd.Uglavnom permutovao sam,prastaj. Ali eto dosta si ukljucen u proteste i cuda Ja bih posao fino sa ovom slikom kod organizatora proyesta i kazao "Vidite ovu sliku,morate da ga izbacite iz ove price i trazite da,da ostavku"
    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Dobro jos imas zivota da se objasnjavas sa ljudima.
    A sto ne bi ? Normalno sam ga pitao i unaprijed kazao da prasta ako grijesim.
    I svakako nisam zelio da se raspravljam jer politika me nesto specijalno ne zanima.Ali me zanima i dalje da cujem misljenje nekog simpatizera DF-a na moje pitanje.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
    Last edited by Djalac; 13-04-19 at 08:03.

  11. #2736
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,002
    Thanks Thanks Given 
    5,016
    Thanks Thanks Received 
    2,423
    Thanked in
    1,305 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    A dje me nadje i kako to zakljuci bez svija ?

    DF je kancer CG

    Rame uz rame sa DPS-om u silovanju.nase mucenice Crne Gore.
    Jedno bez druga ne mogu

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Gandush,ovo je ....uh chupaj se sad kako znash i umijesh:lolblue:
    ...

  12. #2737
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default #OdupriSe - 97000

    Quote Originally Posted by Djalac View Post
    Prastaj,onda je Mojsije Mislim da sam nedje citao kad se pricalo o politici i kad sam ja napisao da je najveci problem losa opozicija i da se jedino u mlade mozda oslanjam i mozda ovaj Becic nije los.Pa sam mislio da si tad nedje kazao da Becic los izbor ,bla,bla itd itd.Uglavnom permutovao sam,prastaj.A sto ne bi ? Normalno sam ga pitao i unaprijed kazao da prasta ako grijesim.
    I svakako nisam zelio da se raspravljam jer politika me nesto specijalno ne zanima.Ali me zanima i dalje da cujem misljenje nekog simpatizera DF-a na moje pitanje.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
    Sve vas ne interesuje politika, ali zato uvijek morate da pitate da nije neko za DF, cisto onako.

    Evo cu ja postaviti tebi nezainteresovano pitanje na tvoja, pa mozemo dalje
    1. Ako mislis da je sudjenje za drzavni udar farsa(a i ako ne mislis, nebitno) zasto mislis da neko treba da lezi u zatvoru ako nema direktnih ni indirektnih dokaza(za sad) da je kriv. Jer se ne slazes sa njim politicki.
    2. Zasto bi davali ostavke na funkcije koje pokrivaju. Obojica su poslanici koji predstavljaju odredjene birace u CG. Nije to bio konkurs za radno mjesto, pa su se prijavili. Ostavke u politici se daju samo ako partije procijene da ce im nanijeti stetu na izborima, tj. da biraci smatraju da ih treba kazniti na narednim izborima(tako je svugdje u svijetu, pa i kod nas)

  13. #2738
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djalac View Post
    I svakako nisam zelio da se raspravljam jer politika me nesto specijalno ne zanima.
    Nemoj zamjeriti ali ovo je bas povrsna, da ne kazen glupa izjava.. i vrlo svojstvena glasacima DPS. Tj tipovima koji nece da se raspravljaju i kojim je iz nekog razloga "dobro" ali izadju i zaokruze DPS/SD na izborima.

    Zanima li te ? :


    To sto je struja skupa preskupa
    Heroin los i nikakav
    Gorivo medju najskupljim u regionu
    Male minimalne i prosjecne plate
    Nezaposlenost medju mladima brutalna
    Cijene nekretnina nijesu u skladu sa primanjima
    To sto nema parkinga
    Dovoljno skola ili vrtica
    To sto je sve postala korupcija
    Lose zdravstvo
    To sto skoro pa ne mozes da kupis domaci proizvod u CG a ako mozes onda je skuplji nego uvozni
    Devastacija zivotne sredine
    Rat kriminalnih klanova i ubijanja po ulicama
    Ranjavanje i ubijanje novinara
    Zanima li te sto je od 2006 do juce CG napustilo 100 000 gradjana
    Sto nam sve sto valja ode sa strane
    Sto u prosjeku djeca u Evropi odlaze od kuce sa 21-22 godine a u CG nikada ne odu nego panjati od 30+ godina zive sa roditeljima
    Sto nam pada natalitet konstatno

    ???
    Itd itd

    E ako te sve ovo zanima mora te zanimati i politika.

    Ako te ne zanima onda nesto sa tobom nije u redu.



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  14. #2739
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,069
    Thanks Thanks Given 
    506
    Thanks Thanks Received 
    424
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Sve vas ne interesuje politika, ali zato uvijek morate da pitate da nije neko za DF, cisto onako.

    Evo cu ja postaviti tebi nezainteresovano pitanje na tvoja, pa mozemo dalje
    1. Ako mislis da je sudjenje za drzavni udar farsa(a i ako ne mislis, nebitno) zasto mislis da neko treba da lezi u zatvoru ako nema direktnih ni indirektnih dokaza(za sad) da je kriv. Jer se ne slazes sa njim politicki.
    2. Zasto bi davali ostavke na funkcije koje pokrivaju. Obojica su poslanici koji predstavljaju odredjene birace u CG. Nije to bio konkurs za radno mjesto, pa su se prijavili. Ostavke u politici se daju samo ako partije procijene da ce im nanijeti stetu na izborima, tj. da biraci smatraju da ih treba kazniti na narednim izborima(tako je svugdje u svijetu, pa i kod nas)
    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Nemoj zamjeriti ali ovo je bas povrsna, da ne kazen glupa izjava.. i vrlo svojstvena glasacima DPS. Tj tipovima koji nece da se raspravljaju i kojim je iz nekog razloga "dobro" ali izadju i zaokruze DPS/SD na izborima.

    Zanima li te ? :


    To sto je struja skupa preskupa
    Heroin los i nikakav
    Gorivo medju najskupljim u regionu
    Male minimalne i prosjecne plate
    Nezaposlenost medju mladima brutalna
    Cijene nekretnina nijesu u skladu sa primanjima
    To sto nema parkinga
    Dovoljno skola ili vrtica
    To sto je sve postala korupcija
    Lose zdravstvo
    To sto skoro pa ne mozes da kupis domaci proizvod u CG a ako mozes onda je skuplji nego uvozni
    Devastacija zivotne sredine
    Rat kriminalnih klanova i ubijanja po ulicama
    Ranjavanje i ubijanje novinara
    Zanima li te sto je od 2006 do juce CG napustilo 100 000 gradjana
    Sto nam sve sto valja ode sa strane
    Sto u prosjeku djeca u Evropi odlaze od kuce sa 21-22 godine a u CG nikada ne odu nego panjati od 30+ godina zive sa roditeljima
    Sto nam pada natalitet konstatno

    ???
    Itd itd

    E ako te sve ovo zanima mora te zanimati i politika.

    Ako te ne zanima onda nesto sa tobom nije u redu.



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Sve vas ne interesuje politika, ali zato uvijek morate da pitate da nije neko za DF, cisto onako.

    Evo cu ja postaviti tebi nezainteresovano pitanje na tvoja, pa mozemo dalje
    1. Ako mislis da je sudjenje za drzavni udar farsa(a i ako ne mislis, nebitno) zasto mislis da neko treba da lezi u zatvoru ako nema direktnih ni indirektnih dokaza(za sad) da je kriv. Jer se ne slazes sa njim politicki.
    2. Zasto bi davali ostavke na funkcije koje pokrivaju. Obojica su poslanici koji predstavljaju odredjene birace u CG. Nije to bio konkurs za radno mjesto, pa su se prijavili. Ostavke u politici se daju samo ako partije procijene da ce im nanijeti stetu na izborima, tj. da biraci smatraju da ih treba kazniti na narednim izborima(tako je svugdje u svijetu, pa i kod nas)
    Pogresno si ti mene shvatio ali evo odg cu ti.
    Mislim da je sudjenje farsa.
    Ali da sam ja DPS drzao bih se te farse striktno jer moji glasaci vjeruju u drzavni udar i samim tim kad neko uslika Knezevica evo i Gvozdenovica zapitace se "jbt pa ovi nas foliraju za ovaj drzavni udar,cak vise druze se"
    A sto se ostavki tice pa ova slika steti,ugrozava i jednu i drugu partiju. Valjda znas da ima toliko slijepih glasaca,pogotovo DPS-@a kojima treba svaki dan neka ovakva slika da bi poceli gledat ?

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Nemoj zamjeriti ali ovo je bas povrsna, da ne kazen glupa izjava.. i vrlo svojstvena glasacima DPS. Tj tipovima koji nece da se raspravljaju i kojim je iz nekog razloga "dobro" ali izadju i zaokruze DPS/SD na izborima.

    Zanima li te ? :


    To sto je struja skupa preskupa
    Heroin los i nikakav
    Gorivo medju najskupljim u regionu
    Male minimalne i prosjecne plate
    Nezaposlenost medju mladima brutalna
    Cijene nekretnina nijesu u skladu sa primanjima
    To sto nema parkinga
    Dovoljno skola ili vrtica
    To sto je sve postala korupcija
    Lose zdravstvo
    To sto skoro pa ne mozes da kupis domaci proizvod u CG a ako mozes onda je skuplji nego uvozni
    Devastacija zivotne sredine
    Rat kriminalnih klanova i ubijanja po ulicama
    Ranjavanje i ubijanje novinara
    Zanima li te sto je od 2006 do juce CG napustilo 100 000 gradjana
    Sto nam sve sto valja ode sa strane
    Sto u prosjeku djeca u Evropi odlaze od kuce sa 21-22 godine a u CG nikada ne odu nego panjati od 30+ godina zive sa roditeljima
    Sto nam pada natalitet konstatno

    ???
    Itd itd

    E ako te sve ovo zanima mora te zanimati i politika.

    Ako te ne zanima onda nesto sa tobom nije u redu.


    Ti mi nisi odg na pitanje,ali odg cu ja tebi.
    Kad kazem da me ne zanima politika to mislim zbog toga sto : Nisam nikad bio clan neke partije.
    Zbog toga sto nisam glasao od referenduma.
    A da pratim,znam ljude iz politike,znam.
    A sve gore sto si naveo ja se slazem sa tobom.
    Ali meni ne moze da bude jasno da se razmislja "Daj da srusimo samo vlast,to je prioritet pa nema veze sto ce se desit i koja ce druga bagra doc " Ne daj boze DF (moje misljenje)
    Zbog toga kazem i trazim simpatizera DF-a da cujem misljenje.
    Isto kao sto cu ja ovu sliku pokazat mome djedju i babi jer oni misle da su ova dvojica na noz.
    Meni je djed izjavio da ako ove ne osude za drzavni udar nece vise glasat za DPS. A i da ih ne osude,kao sto nece ne vjerujem mu preko 20%



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk


    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  15. #2740
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,069
    Thanks Thanks Given 
    506
    Thanks Thanks Received 
    424
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Ihaaa kako ovo izvedoh...Nadam se da mozete pohvatat.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  16. #2741
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    615
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Ono kad ne znam da li dps'ovci trolaju iki neko stvarno vidi Knezevica na obu sliku. Nisam niciji advokat ali me nervira ova informer taktika

  17. #2742
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,069
    Thanks Thanks Given 
    506
    Thanks Thanks Received 
    424
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjije View Post
    Ono kad ne znam da li dps'ovci trolaju iki neko stvarno vidi Knezevica na obu sliku. Nisam niciji advokat ali me nervira ova informer taktika
    Mislis li ti da je ovo foto montaza ili da ovo stv nije on ?

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  18. #2743
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djalac View Post
    Pogresno si ti mene shvatio ali evo odg cu ti.
    Mislim da je sudjenje farsa.
    Ali da sam ja DPS drzao bih se te farse striktno jer moji glasaci vjeruju u drzavni udar i samim tim kad neko uslika Knezevica evo i Gvozdenovica zapitace se "jbt pa ovi nas foliraju za ovaj drzavni udar,cak vise druze se"
    A sto se ostavki tice pa ova slika steti,ugrozava i jednu i drugu partiju. Valjda znas da ima toliko slijepih glasaca,pogotovo DPS-@a kojima treba svaki dan neka ovakva slika da bi poceli gledat ?





    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
    Ajde ovako. Mi iz komunizma nikad izasli nismo, vec zivimo u nekom hibridnom mutantu. U hibridnom mutantu komunizma i dalje je zakon partije jedini koji se vrednuje. Tako da se niko nece zapitati oko ove slike ili sta ona znaci, ili da li je to normalno, ili da li bih trebao da razmislim..... Partija ce reci sta da mislim i koga da mrzim zbog toga.
    I zasto pominjes opoziciju odmah. Kome se ne svidja uvijek moze da osnuje partiju i iznese svoje stavove. Postajem malo alergican na tu pricu o mogucnostima dolaska ovoga ili onoga. Sto rece Gando najcesci izgovor glasaca DPS-a zasto ih glasaju, iako su razlozi strah za posao, ili si nesto smuljao ili treba da smuljas(tipa nadogradnja kuce bez dozvole)
    Sta oni mogu da naprave, to ne znamo, ali znamo da je poreski sistem raspad, da je zdravstvo i obrazovanje raspad, da je bankarski sistem poceo da se raspada. Gradjani su smanjili depozite za 51,4 miliona eura koliko mu vjeruju. Dosadasnji prosjek od 2005-6 je bio +/- 3 do 7 miliona, sad odjednom 1800 do 800% razlike.
    I za to nije kriva opozicija, vec jednostavno strah. Strah koji su usadili ljudima da ako se nesto njima desi, desice se i CG. Stalno ces cuti ovdje da DPS nije drzava, ali vecina ljudi koji to prica su isti oni koji ih podrzavaju.
    A to svakoga podsjeca na raspad komunizma i raspad drzave. Vjerovatno su i tada pricali da komunizam nije drzava, ali se svakim korakom pravio takav sistem.
    Ovo je zadnji bastion takvog sistema u Evropi, ako ne racunas Kosovo

  19. #2744
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjije View Post
    Ono kad ne znam da li dps'ovci trolaju iki neko stvarno vidi Knezevica na obu sliku. Nisam niciji advokat ali me nervira ova informer taktika
    Potvrdio knezevic da je on. sta je sporno ?

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  20. #2745
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,069
    Thanks Thanks Given 
    506
    Thanks Thanks Received 
    424
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ajde ovako. Mi iz komunizma nikad izasli nismo, vec zivimo u nekom hibridnom mutantu. U hibridnom mutantu komunizma i dalje je zakon partije jedini koji se vrednuje. Tako da se niko nece zapitati oko ove slike ili sta ona znaci, ili da li je to normalno, ili da li bih trebao da razmislim..... Partija ce reci sta da mislim i koga da mrzim zbog toga.
    I zasto pominjes opoziciju odmah. Kome se ne svidja uvijek moze da osnuje partiju i iznese svoje stavove. Postajem malo alergican na tu pricu o mogucnostima dolaska ovoga ili onoga. Sto rece Gando najcesci izgovor glasaca DPS-a zasto ih glasaju, iako su razlozi strah za posao, ili si nesto smuljao ili treba da smuljas(tipa nadogradnja kuce bez dozvole)
    Sta oni mogu da naprave, to ne znamo, ali znamo da je poreski sistem raspad, da je zdravstvo i obrazovanje raspad, da je bankarski sistem poceo da se raspada. Gradjani su smanjili depozite za 51,4 miliona eura koliko mu vjeruju. Dosadasnji prosjek od 2005-6 je bio +/- 3 do 7 miliona, sad odjednom 1800 do 800% razlike.
    I za to nije kriva opozicija, vec jednostavno strah. Strah koji su usadili ljudima da ako se nesto njima desi, desice se i CG. Stalno ces cuti ovdje da DPS nije drzava, ali vecina ljudi koji to prica su isti oni koji ih podrzavaju.
    A to svakoga podsjeca na raspad komunizma i raspad drzave. Vjerovatno su i tada pricali da komunizam nije drzava, ali se svakim korakom pravio takav sistem.
    Ovo je zadnji bastion takvog sistema u Evropi, ako ne racunas Kosovo
    Ja ljudi sve sto kazete podrzavam.
    Ali ja samo kazem da je opozicija (bilo koja u svijetu) razlog kako ce vlada da funkcionise.
    Znaci mi imamo istu,prelosu opoziciju 30godina.Da su samo malo bolji bili ,bilo bi nam bolje stanje u drzavu.
    Drzim se opozicije jer za vlast sve znamo pa je glupo o tome pricat.
    Moje misljenje.
    Citava opozicija,svaki clan koji ima vise od 40god da napusti parlament. Jer su rame uz rame svih ovih godina i isti su kao i vlast.
    Takodje to mislim za ove iz vlasti.
    Smatram takodje da ovi protesti su propast od samog pocetka jer tu nema ni vodje ni plana.
    Moze da izadje bukvalno citava CG na trg nista se promijenit nece.

    Jer ti nemas koga da glasas covjece,ne vidis u nikome svijetlu tacku da moze da vodi drzavu.
    Ja se nadah u Becica ali kako kome u zadnje vrijeme spomenem bio taj vlast/opozicija svi mi kazu "Ma ne jesi li ti lud,jos jedan pion,prodao se" itd,itd..
    Moje misljenje da zastupa politiku kao prvog dana i da se ne priklanja nijednojbpartiji da bi na kraj dalo rezultata.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  21. #2746
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    615
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Potvrdio knezevic da je on. sta je sporno ?

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Mozes li mi nac tu njegovu potvrdu, molim te i idem kod ocnog odmah.
    Nadam se da imas tu potvrdu, da nisi nasjednuo na informer propagandu

  22. #2747
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjije View Post
    Mozes li mi nac tu njegovu potvrdu, molim te i idem kod ocnog odmah.
    Nadam se da imas tu potvrdu, da nisi nasjednuo na informer propagandu
    Nijesam ali vidim clanovi DF ga brane.

    Plus se slikao sinoc na utakmici.

    Nije demantovao i ?

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  23. #2748
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,324
    Thanks Thanks Given 
    14,736
    Thanks Thanks Received 
    4,087
    Thanked in
    2,069 Posts

    Default

    Od priče da je opozicija kriva za stanje u državi i da su oni isti kao DPS mi je muka. Toliko da mi se povraća. Eto.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  24. #2749
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,069
    Thanks Thanks Given 
    506
    Thanks Thanks Received 
    424
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Od priče da je opozicija kriva za stanje u državi i da su oni isti kao DPS mi je muka. Toliko da mi se povraća. Eto.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Pa ti kazi ko je kriv,koga treba podrzat itd.
    Odje se jedini ja izjasnih za svakog sta imam i jedino se za mene zna ko sam,tj da se ne krijem iza "umjetnickog imena" no lako do mene se moze doc.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  25. #2750
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,324
    Thanks Thanks Given 
    14,736
    Thanks Thanks Received 
    4,087
    Thanked in
    2,069 Posts

    Default

    Ti si se jedini izjasnio jel? Kako si došao do toga zaključka?
    Pa ne mogu ti ja kazati za koga treba da glasaš ili šta da radiš. Ali ako se slažeš bar sa većinom onog gore što je Gandalf napisao, mislim na probleme u državi, onda pronađi nekog od 45 političkih stranaka komti najviše odgovara i glasaj za njih. Po meni prosto.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Page 110 of 131 FirstFirst ... 1060100106107108109110111112113114120 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •