Page 51 of 131 FirstFirst ... 4147484950515253545561101 ... LastLast
Results 1,251 to 1,275 of 3261

Thread: #OdupriSe - 97000

  1. #1251
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo je sustina
    Svaki otac porodice koji ce pognuti glavu pred ovakvom prijetnjom, i pristati na privatnu drzavu Blaza, Mila i Aca i tako za sledecih 50 godina, ne zasluzuje tu djecu .
    DPS i UDBA su stvarno promijenili sistem razmisljanja ljudi , na stranu to sto su ih doveli do ivice bijede.

    Brano Gvozdenovic dokazano potrosi 300,000 Eura na skolovanje svoje djece od malo vise nego prosjecne crnogorske plate i zenine parfimerije. Otkuda?
    Vesna Medenica napravi kucu u moru. Zapalo je na dio sigurno kad je osvajala Dubrovnik.
    Zugic centralni bankar i rodjak Stadion isto tako kucu u moru. I njih zapalo na dio.

    Zbog Ane Djukanovic Deutch Telekom je platio bar 30% od 100 i nesto miliona nagdbe. Americka komisija za hartije od vrijednosti sve crno na bijelo o tome. Sin stan na Menhtenu u isto vrijeme isplate od tog posla.
    I sad treba neki roditelj da razmislja o 300 eura kratkorocnog smanjenja jer ne podrzava ovu gospodu.

    Na svaku suptilnu prijetnju obicni covjek treba da odgovori isto tako suptilnom.
    Jer su na vlasti kukavice koje samo uz pomoc UDBInih trikova odrzavaju ljude u strahu.



    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Lako je, velis.. Dobro, lako je...

    edit: Ali moram da dodam odje nesto. Eto, neka bude da je "lako" nama koji nemamo djecu. Ali zar ne bi trebalo da je obratno?? Zar ne bi trebalo da je upravo taj otac, od kog zavisi egzistencija njegove porodice, mnogo drcniji, zustriji, zajebaniji u odbrani svojih stavova, svoje porodice?? Jbt, ti recimo meni suptilno porucujes kako mogu da ostanem bez posla, a djeca da mi ostanu gladna.. Alooo, bree!! Da moja djeca zbog tvog hira ostanu gladna?? Da ti sjebes mene i moju porodicu jer sam ti politicki nepodoban?? Pa bas tad covjek treba da je jos veca zvijer, da im se mile majke najeebe! Na mene mogu da pokusaju, ali opet nema efekta nikakvog. Ali da imam djecu, pa da mi neko nesto kaze.. tu bi krv legla, kunem ti se!

  2. #1252
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Citam ja dobro , znaci partijsko zapošljavanje u citavoj firmi samo ti zalutao.
    Ili u nekom momentu, ma neeee nemoguće.
    Mora da im promaklo nekako, stari liberali imaju prodju svuda.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  3. #1253
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Vidji, vrlo vjerovatno ne bi oni davali otkaze zbog toga. Pa ja sam u drzavnom preduzecu, vise od decenije me svi znaju kao "crnu ovcu" koja je jedina tamo protiv ovakvog lopovskog, trulog sistema, pa nista. Smjenjivali su se direktori i partije i svi se redom cudili kako i zasto radnik poput mene u drzavnom preduzecu, ali kad krenu nesto konkretno na tu temu, vide da nema smisla pokusavati da me ukrote ili asimiluju. I samo mi jos daju razloga da se sprdam kad god se neko sraanje desi u preduzecu, pa prodjem pored njih i zapjevam ironicno "nidje nebo nije plaaavooo.." Ne podnose me, rado bi me se rijesili, ali znaju da mene boli kuurac i da sam spreman krvi da im se napijem. I onda je najbolje ne dirati nista..
    Ali da se vratim na poslodavce, ne bi oni mozda ni ovima sto sam pomenuo dali otkaz, ali dovoljno je da se baci spica. Suptilno se upozori, pa ti onda razmisljaj da li su ozbiljni ili ne. Na zalost, vecina stanovnistva ne zeli uopste da se kocka, pa se samo povuku.
    Znači ti si ubačen u državno preduzeće od strane opozicije ?
    Predrag Bulatović ti stvorio lažni indetitet elitnog DPSovca da bi te primili u državnu firmu . Ili je to ili si (bio) DPSovac. Pada mi na pamet nešto iz Šerloka Holmsa u vezi jednostavno objašnjenje je uvjek ispravno

    Šta je prelomilo ? Preskočilo te unaprjeđenje


    Ako si i dalje DPSovac odlično obavljaš posao prikazivanja opozicije u lošem svjetlu
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  4. #1254
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Bem li ga. Ladno sest godina proslo od kada je DF postavio ultimatum od 10 dana rezimu inace ce da pokrene demonstracije a povodom predsjednickih izbora. Kao da je juce bilo... Ide vrijeme...


  5. #1255
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    I od koga stize pomoc drugu u nevolji?
    Od Vucka naravno...


    https://borba.me/udruzivanje-svih-sn...u-okruzenju-2/

    Sad kad krene nacionalna prica, pishaj ga...


    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  6. #1256
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,214
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    4,530
    Thanked in
    2,399 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ju-u-opoziciju

    Pa cekaj... zar nisu do danas organizatori bili opozicija? Sad su organizatori zbunili opoziciju?

    Divan je ovaj Divanovic, autor izjava poput "Drzava nije brava nit' klip-klap sistem" i "Svi smo mi DPS".
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  7. #1257
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Pa i nije bas tako Fidele, tacnije nije uopste tako :-D. Zna se ko su organizatori i oni su obicni gradjani, opozicija samo daje logistiku i mozda neku finansijsku pomoc, neces vidjeti tamo na binu politicare kako drze govore.
    Forever young, i want to be forever young

  8. #1258
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,214
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    4,530
    Thanked in
    2,399 Posts

    Default

    Nisi ukapirao moju poruku... nije to bilo moje misljenje nego izjava istih ovih koji sad izjavljuju nesto deseto...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  9. #1259
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,328
    Thanks Thanks Given 
    14,738
    Thanks Thanks Received 
    4,091
    Thanked in
    2,072 Posts

    Default

    @odupri se 97001
    Kad već pomenu Aninog sina, hotel i kompleks vila u Dobroti.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  10. #1260
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...asa-savjetnica

    Mislim da je krajnje vrijeme da organizatori postave vladu eksperata kao uslov, jer opozicija samo neka je zdravo!

    Jel realno da DF postavlja savjetnicu gradonacelniku iz redova GO DPS, a sa druge strane jel realno da Demokratama ovoliko traje veto na medjuopoziciona prepucavanja.




    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  11. #1261
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...asa-savjetnica

    Mislim da je krajnje vrijeme da organizatori postave vladu eksperata kao uslov, jer opozicija samo neka je zdravo!

    Jel realno da DF postavlja savjetnicu gradonacelniku iz redova GO DPS, a sa druge strane jel realno da Demokratama ovoliko traje veto na medjuopoziciona prepucavanja.




    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Ako Demokrate imaju nešto konkretno protiv dotične, to treba da iznesu. U suprotnom, čine da Carević od nepismenog grbaljskog šofera dobije imidž progresivnog tehnokrate. Arogancija i isključivost Demokrata je bez pokrića, ponašaju se kao da imaju bezmalo 35-40% podrške birača.

    S jedne strane Carević "ne interesuje me politika, nisam protiv DPS već za Budvu", s druge Demokrate, koje praktično samo što ne kažu da svaki član i simpatizer DPS treba u njihovoj viziji CG da nosi ekvivalent Davidove zvijezde oko rukava, jer je svaki od njih lopov, i treba te hiljade ljudi izopštiti iz svakog učešća u javnom životu, bez obzira na lična svojstva i mogućnosti.

    Autogol crvenih kravata, što se mene tiče. I generalno pogrešan izgovor da obore BD vlast. Ako misle da su u naletu, i oće da isprovociraju izbore u BD, mogli su to suptinije da odrade.

  12. #1262
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,161
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Apropo pisanja pobune na rabotu. Tu postoji milion razlictih situacija. Nije se isto pobunit ako si fakultetski obrazovan, na nekoj srednjoj ili visoj poziciji u firmi i ako tamo vec imas staza neki visi broj godina. To nije isto i radit kod privatnika kao magacioner ti i zena ti a doma troje djece gladno. I vikat ja sam protiv vlasti. Lako mozes dobit otkaz a sjutra djetetu nemas sto turit u pjat za marendu. Kako ces nac novi poso? Dje? Kad? Kolika ce bit plata i koliko ce bit siguran? Nemojte se za**bavat. I nece oni vas izbacit s rabote isti taj dan kad vi viknete "Milo lopove" u kolektivu. Polako. Da prodje malo, koji dan, koja nedjelja. I onda ti se fino kaze, vidi jarane, ti si mene odje najbolji radnik. Bas najbolji. Ali radimo ti neku sistematizaciju ovih dana, reorganizaciju, pa od ponedjeljka vise ne moras dolazit na rabotu. Bez eto ako bas....ne moras...Mos kao volonter. Os da budes volonter...? A izbacani su ljudi i sa diplomama i sa stazom, a ako ne izbacani onda premjestani na nize pozicije ili im je onemogucavano napredovanje i hijerarhiji..Eto..
    Last edited by Platinum; 06-03-19 at 08:53.

  13. #1263
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    31
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default




    alo hobotnica uspije da popljacka svih 200 miliona aktive iz Atlas banke i 22 miliona iz IBM banke od rezidenata,nerezidenata,stranih i domacih firmi,kompanija i fondova i da pritom nema nikakve reakcije i posledica kako u zemlji tako i u svijetu...skidam kapu na svima u toj piramidi na vrhunskoj pljacki i otimacini..vladace dovijeka...
    Last edited by mast; 06-03-19 at 15:29.

  14. #1264
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,387
    Thanks Thanks Given 
    4,188
    Thanks Thanks Received 
    4,504
    Thanked in
    2,184 Posts

    Default

    Eno ga Dikej jos spotove snima. Nije opterecen sa sporazumom oce da veli.
    Dikej ako ne izbaci neku senzaciju ubrzo, bolje mu je da batali.
    Moglo bi se reci da je Milo poprilicno relaksiran danas:

    https://www.instagram.com/p/BuqXCnnAoGO/

    https://www.instagram.com/p/BuqjFqOA-oR/

    https://www.instagram.com/p/Buq3HRbAJXR/

    https://www.instagram.com/p/Buq358qAONf/
    Last edited by avet; 06-03-19 at 20:56.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  15. #1265
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    31
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  16. #1266
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    ....
    Moglo bi se reci da je Milo poprilicno relaksiran danas:
    Ako ocekujes da ce njegovi da izaberu za objavljivanje nerelaksirane fotografije od par stotina koje snime nacekaces se.

    Ja sam siguran da godinama nije bio ovoliko nerelaksiran.

  17. #1267
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Nista sto malo belog ne moze da resi.
    Sazidao par crkava
    da malo smirim savest
    posle svega sto sam prosao
    nocu tesko zaspim

    A preko dana naspem
    tu i tamo i povucem
    samo malo da se sredim
    nisam ja navucen

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  18. #1268
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Ljudi, valjda vam je svih ovih godina postalo jasno da Milo i DPS jedino mogu pasti na izborima.
    Ako ponovo dobiju na predstojeće izbore to je zbog toga jer i dalje imaju para da finansiraju ovaj njihov sistem.

  19. #1269
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Valjda nam je svih ovih godina postalo jasno da Milo i DPS jedino ne mogu pasti na izborima. 'Izborima'.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  20. #1270
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ajde sad malo samo jedna analizica.

    Pratim dosta proteste u Albaniji jer su oni ispred nas u ovom trenutku. Jer su sa mirnih radikalizovali.

    Sta se desava tamo ? :

    - svi poslanici i svi kandidati za poslanike su vratili mandate i na taj nacin se postarali da nema niko iz opozicije u parlamentu

    - izasli na ulice ujedinjeno

    - Protestanti usli u parlament prosle nedjelje nikome nista

    - poslije tog incidenta EU pozvala opoziciju da smiri strasti i da su napravili gresku sa vracanjem mandata

    - i oni imaju identicnu situaciju kao mi da je jedan dio opozicije proruski nastrojen.

    - juce je zasijedanje u parlamentu bilo, cijela Tirana blokirana. Parlament opkoljen od strane protestanata.

    - dimne bombe, petarde, kamenovanje policije. Sve su im radili sem sto nijesu pucali u njih.

    Rama govori vidimo se bravi izbori su za 2 godine. EU cuti, ne salje izaslanika i sad ce da nastane shitshow.


    Lagano ovakav scenario mozemo i kod nas ocekivati.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  21. #1271
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,357
    Thanks Thanks Given 
    1,335
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Pa i u Srbiji je isto, bojim se da balkansko proljece ne bude krvavo.

    U Srbiji picousti pravi kontra mitinge, ulazi u bolnicu kad je epidemija gripe u punom jeku da bi se slikao sa bolesnom djecom, obecava kule i gradove itd itd, evropa cuti.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  22. #1272
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    31
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Pa i u Srbiji je isto, bojim se da balkansko proljece ne bude krvavo.

    U Srbiji picousti pravi kontra mitinge, ulazi u bolnicu kad je epidemija gripe u punom jeku da bi se slikao sa bolesnom djecom, obecava kule i gradove itd itd, evropa cuti.
    dok se citav region ne oslobodi njuski iz 90-ih...Vucic,Haradinaj,Milo,Izetbegovic,Dodik ima 2 smernice - omladina sto pre da se makne iz ovoga gliba i da potrazi srecu u EU ili u SSSR-u a matori,grbavi,ubogi i kljasti sto pre da umru da ne budu na teretu budzeta - kad se svi odsele iz regiona + babe i dedede poumiru ostace samo oni...+ migranti iz Pakistana,Avganistana...i sa Madagaskara...od 20 godina sa stizicama medju nogu ...POLAKOTE!!
    Last edited by mast; 06-03-19 at 23:31.

  23. #1273
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    1,638
    Thanks Thanks Given 
    1,470
    Thanks Thanks Received 
    508
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Ima li setnje u subotu ili je 16.og iduci protest?

  24. #1274
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,357
    Thanks Thanks Given 
    1,335
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Illuminated View Post
    Ima li setnje u subotu ili je 16.og iduci protest?
    16. ...
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  25. #1275
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Pa i u Srbiji je isto, bojim se da balkansko proljece ne bude krvavo.

    U Srbiji picousti pravi kontra mitinge, ulazi u bolnicu kad je epidemija gripe u punom jeku da bi se slikao sa bolesnom djecom, obecava kule i gradove itd itd, evropa cuti.
    A nije isto.

    U Srbiji su jos mirni, setau, slusau muziku i to je to.

    U Albaniji vec gadjaju, pale, provociraju, provaljuju.

    Zanimljiv je odnos Dodika - Rame - Vucica i evo sad Djukanovica.

    Znaci ignorisu i to je to.

    Imate zakone i vidimo se. To sto su pokrali izbore, sto svi zive kao begovi i sto su doveli akciju "Siguran glas" afere "Snimak" svoje do savrsenstva to nema veze.

    Demokratija je da te glasa neko za dzak brasna

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

Page 51 of 131 FirstFirst ... 4147484950515253545561101 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •