Page 86 of 131 FirstFirst ... 367682838485868788899096 ... LastLast
Results 2,126 to 2,150 of 3261

Thread: #OdupriSe - 97000

  1. #2126
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    557
    Thanked in
    270 Posts

    Default

    Cini li se meni ili je organizator protesta potpuno zaboravio na Mila Djukanovica i njegovu smjenu a svu pricu skrenuo na prelaznu Vladu i nove parlamentarne izbore...?
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  2. #2127
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neki se ovđe više slade napadima na DF i vrijeđanjima DF-a, neko da se DPS zaljulja.
    Dobro je, našao se krivac ako protesti ne uspiju. To je DF.
    A i kako bi drugačije kad je DF kriv i što je DPS na vlasti (a DPS nije nimalo kriv što je na vlasti).

    A što ima veze i ako DF pozove pristalice (što nije uradio ...makar ne još) da ne idu na protest -zar nije DF sada marginalna partija (ovaj, koalicija), što bi trebalo da znači da nisu bitne njihove pristalice za masovnost protesta, pa samim tim ni za uspjeh protesta?
    I što ako DF ne potpiše ovakav ponuđeni sporazum, ili bilo koji drugi budući modifikovani sporazum -da li je to kraj protestovanja?

  3. #2128
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,679
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    Cini li se meni ili je organizator protesta potpuno zaboravio na Mila Djukanovica i njegovu smjenu a svu pricu skrenuo na prelaznu Vladu i nove parlamentarne izbore...?
    Čini ti se, primarni zahtjevi su ostavke, a nakon toga prelazna Vlada. Da bi se došlo do prelazne Vlade prvo moraju da se podnesu ostavke

    Sent from my p20 lite using Tapatalk
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  4. #2129
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hop View Post
    Neki se ovđe više slade napadima na DF i vrijeđanjima DF-a, neko da se DPS zaljulja.
    Dobro je, našao se krivac ako protesti ne uspiju. To je DF.
    A i kako bi drugačije kad je DF kriv i što je DPS na vlasti (a DPS nije nimalo kriv što je na vlasti).

    A što ima veze i ako DF pozove pristalice (što nije uradio ...makar ne još) da ne idu na protest -zar nije DF sada marginalna partija (ovaj, koalicija), što bi trebalo da znači da nisu bitne njihove pristalice za masovnost protesta, pa samim tim ni za uspjeh protesta?
    I što ako DF ne potpiše ovakav ponuđeni sporazum, ili bilo koji drugi budući modifikovani sporazum -da li je to kraj protestovanja?
    Pa očigledno se to i hoće. Srbi su odavno označeni kao protivnici integracija, DF su poistovjetili kao predstavnike Srba i sad su Srbi opet problem, kočničari napretka itd. Kako je to sve jasno... Ovo je samo proces mirnog povlačenja njihovog vožda , naravno u kojem će učestvovati odabrani i oni za koje je gazda na kruševcu dao amin... Sve i da dođe do smjene, a mora doći, sve će ostati isto. Biće poneki sudski proces i farsa kao u Hrvatskoj i to je to...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  5. #2130
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Na sastanak noćas nije došao niko iz df-a, snp-a, ucg-a i demosa.
    Došli iz ure, demokrata, sdp-a, janko vučinić i Neđeljko. Mada noćas je bio kongres pzp-a, pa moguće da je to razlog

    Sent from my p20 lite using Tapatalk
    Od 39 poslanika za sada sporazum podržava... koliko?

    Sent from my Motorola 8400

  6. #2131
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    DF mi se zgadio.
    Išla sam na jedan njihov protest, bila sam protiv njihovog progona i hapšenja, branila ih mnogo puta. Pa sam od Crnogorke za neke koji ne znaju što su, odjednom postala Srpkinja. Ja sam od rodjenja do smrti Crnogorka, nacija se ne mijenja, ali isto tako, uvijek ću se boriti za bilo čija prava kada smatram da su ugrožena. Ljude nikaad neću dijeliti po naciji.
    Jedinu emociju imam prema Crnoj Gori i iz dna duše mrzim DPS jer su je uništili. DF izgleda se priključio tom uništenju. Pi!
    E da, i ja sam bila protiv ulaska u NATO, ali smatram da jednostavno nemamo izbora, da se ne pitamo.

    Nadam se velikom broju ljudi na trgu u subotu, i to onih kojima je prvi cilj da se ovi smijene sa vlasti. Da pet zajedno šetamo bez obzira na naciju i vjeru. Ako neko ne misli da je to osovni cilj, neka sjedi doma i nikada se više ne požali n augrožena prava. Sami hoćete tako i dobro vam je.

    #OdupriSe

  7. #2132
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    DF je no comment... Kaže Medojević da od njih treba da se uči kako se kreiraju protesti. Pa nije lijepo da psujem ali dok sam čitao nema psovke koju nisam izgovorio.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  8. #2133
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    DF je no comment... Kaže Medojević da od njih treba da se uči kako se kreiraju protesti. Pa nije lijepo da psujem ali dok sam čitao nema psovke koju nisam izgovorio.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...pritiska-vlast

    Ovom Medu je bas dobro!!!
    Znaci ne vjerujem sta prica covjek.
    A evo ne vjerujem ni ja za koga sam davno nekad glasao, ono kad su prvi put izasli kao PZP na izbore (nedje tamo oko 2003, ne sjecam se sad godine).

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  9. #2134
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ma neka se nose u 3 lijepe. Ovo je lud narod sreće mi... Evo čitam ranya krivi 200.000 eura akcija u luci Kotor...blagoš blagoš. Patriota jado moj... No sve nekako potajno se nadam da će se desiti "nešto" a oni samo talože...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  10. #2135
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    DF je no comment... Kaže Medojević da od njih treba da se uči kako se kreiraju protesti. Pa nije lijepo da psujem ali dok sam čitao nema psovke koju nisam izgovorio.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Pa zar nije elegantno i gospodski napalit narod da krene na skupštinu a onda fino sjesti u restoran i večerat dok policija gadje suzavcima,bije pendrecima i sa džipom Kalića ( kojem treba da platimo 2 miliona troškova za pretrpljene dušene bolove i neostavrenu finansijsku dobit ) neke pokušava bukvalno da pregazi ... pa onda in memoriam na obljetnicu od nereda pokupi dobar dio tog naroda i šetnju završi upravo pred tim restoranom dje naravno ode na ručak ... što se toga tiče oni su idealni organizatori za mentalno retardirane ljude kojih u svakoj državi ima ali ja ipak mislim da su ovi bolji ...
    deuscroix

  11. #2136
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Pa zar nije elegantno i gospodski napalit narod da krene na skupštinu a onda fino sjesti u restoran i večerat dok policija gadje suzavcima,bije pendrecima i sa džipom Kalića ( kojem treba da platimo 2 miliona troškova za pretrpljene dušene bolove i neostavrenu finansijsku dobit ) neke pokušava bukvalno da pregazi ... pa onda in memoriam na obljetnicu od nereda pokupi dobar dio tog naroda i šetnju završi upravo pred tim restoranom dje naravno ode na ručak ... što se toga tiče oni su idealni organizatori za mentalno retardirane ljude kojih u svakoj državi ima ali ja ipak mislim da su ovi bolji ...
    Elegantno u stilu Peđe Bulatovića...Fuj!

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  12. #2137
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...pritiska-vlast

    Ovom Medu je bas dobro!!!
    Znaci ne vjerujem sta prica covjek.
    A evo ne vjerujem ni ja za koga sam davno nekad glasao, ono kad su prvi put izasli kao PZP na izbore (nedje tamo oko 2003, ne sjecam se sad godine).

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

    "Da bi ubijedili narod da nam vjeruje moramo da se dogovaramo, mi smo iskusniji, možda mozete da naučite kako se organizuju protesti i pritiska vlast. Mi smo to učinili 2015. Mirnim šetnjama i pjevanjem pjesmica i vođenjem politike da se nikome ne zamjerimo se ne može stići do cilja” kazao je Medojević


    #ludilo
    One Ring to Rule them all...

  13. #2138
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Guzichko utripovani,e moj Dzemale na shto si spa ccccc
    ...

  14. #2139
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    Cini li se meni ili je organizator protesta potpuno zaboravio na Mila Djukanovica i njegovu smjenu a svu pricu skrenuo na prelaznu Vladu i nove parlamentarne izbore...?
    Povodom krivog interpretiranja Sporazuma o budućnosti dijela javnosti i dijela političkih činilaca, Organizacioni odbor građanskih protesta „Odupri se“ pojašnjava i saopštava:

    �� Preduslov za formiranje Vlade građanskog jedinstva su ostavke koje smo tražili. Dakle, nismo odustali od zahtjeva za smjenu ključnih ljudi sistema – kako neki zlonamjerno poturaju – već su oni preduslov za primjenu Sporazuma o budućnosti.

    �� Vlada građanskog jedinstva je prelazna, privremena Vlada, čiji je glavni cilj priprema prvih slobodnih izbora i oslobađanje institucija od svih vrsta uticaja. Privremena Vlada nigdje u svijetu ne mijenja spoljnopolitičke pravce i ne donosi druge strateške odluke, zbog ograničenog mandata. Jedino Skupština i Vlada koje se izaberu na fer i poštenim izborima koje pripremi ta prelazna i privremena Vlada, ima mandat da odlučuje o takvim pitanjima i sprovodi ih.

    �� Nestranački dio buduće Vlade nije rezervisan za članove Organizacionog odbora protesta već za autonomne nestranačke i stručne ličnosti od integriteta, koje bi se izabrale u opštim konsultacijama.
    Potpisivanje ovog sporazuma doprinijelo bi jačanju protesta i dodatnom pritisku na režim, a uz to bi poboljšalo sinhronizaciju i komunikaciju građana i opozicionih predstavnika, koja je bitna za dalji proces suštinske promjene sistema i dolaska do fer i slobodnih izbora.

    �� U cilju potpunog pojašnjenja svega navedenog, uputili smo poziv na konsultativni sastanak svim predstavnicima parlamentarne opozicije.

    izvor: #oduprise9700

  15. #2140
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    "Da bi ubijedili narod da nam vjeruje moramo da se dogovaramo, mi smo iskusniji, možda mozete da naučite kako se organizuju protesti i pritiska vlast. Mi smo to učinili 2015. Mirnim šetnjama i pjevanjem pjesmica i vođenjem politike da se nikome ne zamjerimo se ne može stići do cilja” kazao je Medojević


    #ludilo
    A ko smeta njemu da podje večeras i bači monotovljev koktel na zgradu vlade ???
    deuscroix

  16. #2141
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Utorak, Mirjana Kuljak izbača neki sadržaj nekog ponuđenog sporazuma ...i napada ga.
    Utorak, organizatori protesta kažu to nije naš sporazum. Kažu sjutra ćete sve čuti na konferenciji u 11 sati.
    Srijeda, 7 sati ujutro (!), na portalima izlaze izjave Demokrata i URE da podržavaju sporazum koji nude organizatori. Što ćeš, ljudi spremni i organizovani.

    Srijeda 11 sati, organizatori kažu napisali smo i ponudili sporazum, čekamo odgovor 2 dana.
    Zašto samo dva, čemu trka, da mora biti završeno prije ove subote? Je li nešto presudna ova subota? A što nije do sad bila trka oko dogovora sa opozicijom? Protesti su počeli 2. februara, a valjda su se i prije toga pripremali, pa se do sada nisu obraćali opoziciji da pričaju o sporazumima, izbjegavajući je i govoreći da to nisu protesti opozicije. Mislim, jesu kontaktirali sa opozicijom, ali koliko sam shvatio samo oko logističke podrške protestima, a ne oko eventualnih planova u vezi promjena, smjena i daljeg uspostavljanja vlasti.
    A oko traženih ostavki predstavnika vlasti nije baš tolika trka? Oko zakazivanja novih protesta nije trka (na 7 dana ili na 14 dana) , ne trebaju svakodnevni protesti, niti ostajanje na trg preko noći.

    A onda danas popodne zahtjev da opozicija dođe na sastanak isto danas, u 9 uveče. Eto slučajno, večeras je PzP imao izbornu skupštinu, koja je naravno odavno bila zakazana (i na kojoj su pretpostavljam među gostima bili i ostali lideri DF-a).

    E ako mi je išta jasno ...ovo u vezi žurbe. Polakote.
    Kritikuje se DF da požuruje proteste, da oće da ih radikalizuje, a sad se organizatorima žuri.
    Organizatori su do sada odustajali od nekih najava, pa da vidimo koliko su spremni da ispeglaju ovo oko ponuđenog sporazuma i da vrate mogućnost da se sva opozicija sa njima nađe istovremeno na sastanku.

    A to da li treba ponuditi pripremljeni sporazum, ili śesti sa opozicijom pa od nule pokušati napraviti dogovor -o tome neću sada da raspravljam, jer se tu otvara milion pitanja.
    Samo da ne bude ovo metod dogovora kao "platforma-Srebrenica-Nikšić" (i da se ne dobije epilog kao onaj/ovaj koji je proizvela vlada "izbornog povjerenja"). I da vidimo da li će organizatori definisati i uspjeti da obezbijede da u tehničkoj vladi u trećini koja bi pripala DPS-u budu samo pripadnici "zdravog krila/tkiva" (mada, odgovorili su Dušku Kneževiću da nema zdravog tkiva u DPS-u) ...i u ostalim strukturama i ustanovama, po dubini. Da li je trebalo to (i mnogo toga drugog) prvo prodiskutovati sa opozicijom, pa onda praviti pisani sporazum i određivati rokove za njegovo prihvatanje?

  17. #2142
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    A ko smeta njemu da podje večeras i bači monotovljev koktel na zgradu vlade ???
    On je naveo da ne želi da se ponovi 1918. godina i da “Đukanović može da ode kao kralj Nikola sa milijardama koje je opljačkao i ostavi Crnu Goru bez institucija i opljačkanu te da je raskomadaju neke druge države kao kompenzaciju”.
    One Ring to Rule them all...

  18. #2143
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,350
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    znači opet #nikadviše1918




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. #2144
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Djukanović jedino može da podje na sudjenje u London koje , ako bi gledali uporedne slučajeve sudskih procesa tajkuna iz Rusije , može da ga iscijedi kao limun ... nažalost to uglavnom i jesu narodne pare iako ih narod ne može imat u svojim rukama osim u izbornim godinama ali ih opet uredno vrati raznim metodama ... sad jesu li one u Prvu banku ili u neku od Britanskih banaka potpuno je irelevantno iz perspektive običnog gradjanina ...
    deuscroix

  20. #2145
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hop View Post
    Utorak, Mirjana Kuljak izbača neki sadržaj nekog ponuđenog sporazuma ...i napada ga.
    Utorak, organizatori protesta kažu to nije naš sporazum. Kažu sjutra ćete sve čuti na konferenciji u 11 sati.
    Srijeda, 7 sati ujutro (!), na portalima izlaze izjave Demokrata i URE da podržavaju sporazum koji nude organizatori. Što ćeš, ljudi spremni i organizovani.

    Srijeda 11 sati, organizatori kažu napisali smo i ponudili sporazum, čekamo odgovor 2 dana.
    Zašto samo dva, čemu trka, da mora biti završeno prije ove subote? Je li nešto presudna ova subota? A što nije do sad bila trka oko dogovora sa opozicijom? Protesti su počeli 2. februara, a valjda su se i prije toga pripremali, pa se do sada nisu obraćali opoziciji da pričaju o sporazumima, izbjegavajući je i govoreći da to nisu protesti opozicije. Mislim, jesu kontaktirali sa opozicijom, ali koliko sam shvatio samo oko logističke podrške protestima, a ne oko eventualnih planova u vezi promjena, smjena i daljeg uspostavljanja vlasti.
    A oko traženih ostavki predstavnika vlasti nije baš tolika trka? Oko zakazivanja novih protesta nije trka (na 7 dana ili na 14 dana) , ne trebaju svakodnevni protesti, niti ostajanje na trg preko noći.

    A onda danas popodne zahtjev da opozicija dođe na sastanak isto danas, u 9 uveče. Eto slučajno, večeras je PzP imao izbornu skupštinu, koja je naravno odavno bila zakazana (i na kojoj su pretpostavljam među gostima bili i ostali lideri DF-a).

    E ako mi je išta jasno ...ovo u vezi žurbe. Polakote.
    Kritikuje se DF da požuruje proteste, da oće da ih radikalizuje, a sad se organizatorima žuri.
    Organizatori su do sada odustajali od nekih najava, pa da vidimo koliko su spremni da ispeglaju ovo oko ponuđenog sporazuma i da vrate mogućnost da se sva opozicija sa njima nađe istovremeno na sastanku.

    A to da li treba ponuditi pripremljeni sporazum, ili śesti sa opozicijom pa od nule pokušati napraviti dogovor -o tome neću sada da raspravljam, jer se tu otvara milion pitanja.
    Samo da ne bude ovo metod dogovora kao "platforma-Srebrenica-Nikšić" (i da se ne dobije epilog kao onaj/ovaj koji je proizvela vlada "izbornog povjerenja"). I da vidimo da li će organizatori definisati i uspjeti da obezbijede da u tehničkoj vladi u trećini koja bi pripala DPS-u budu samo pripadnici "zdravog krila/tkiva" (mada, odgovorili su Dušku Kneževiću da nema zdravog tkiva u DPS-u) ...i u ostalim strukturama i ustanovama, po dubini. Da li je trebalo to (i mnogo toga drugog) prvo prodiskutovati sa opozicijom, pa onda praviti pisani sporazum i određivati rokove za njegovo prihvatanje?
    Zato što je ,,sporazum o budućnosti" vrlo jednostavan i, usudio bih se reći, opšt, te je na fonu onoga što se skoro svake subote pričalo. To je, da se tako izrazim, stavljeno na papir te se odlučilo na konktetizovanje onoga što je pričano. Šta? Neki nisu spremni na konkretne korake? Poštujem, ali neka se manu (jeftine) demagogije. Nekima se ne sviđa kako se vode protesti? Poštujem, ali zar nisu takvi kakvi jesu upravo zato što nema stratega poznatih od ranije.

    Trebaju nekakvi pregovori od X dana da se dođe do zajedničkog sporazuma? Možda treba ona čuvena: ,,ako želiš da nešto ne uspije formiraj radnu grupu".

    Sent from my Motorola 8400

  21. #2146
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    DK upravo live na instagramu organizuje okupljanje kod kafea Forum "odakle se krece na kucu Mila Djukanovica"


    KAKO JE PUKAO TIP ALO ! ! ! ALO ! ! !
    One Ring to Rule them all...

  22. #2147
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    DK upravo live na instagramu organizuje okupljanje kod kafea Forum "odakle se krece na kucu Mila Djukanovica"


    KAKO JE PUKAO TIP ALO ! ! ! ALO ! ! !
    Sto je ovo veceras?! Kolektivna erupcija svakog napoleonovog kompleksa u ovoj iskompleksiranoj opoziciji?

  23. #2148
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    DK upravo live na instagramu organizuje okupljanje kod kafea Forum "odakle se krece na kucu Mila Djukanovica"


    KAKO JE PUKAO TIP ALO ! ! ! ALO ! ! !
    Jel rekao da ce pozvati i stedise banke na taj protest posto je uglavnom sa time prijetio rezimu

    A taman, ja koji sam kastigao ovaj protest i govorio da necu da trosim energiju na zaludne rabote sa neozbiljnim ljudima, poceo da ih hvalim, setam i pozivam druge a oni kao da su mene cekali da pocnu sa uobicajenim cirkusom.

    Pocinjem da vjerujem da je do mene, jer dje god ja dodjem tu nastaje takva parada gluposti. Necu ici na ovaj mozda se poprave

  24. #2149
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Upravo gledate manifestaciju davanja prioriteta usko partijskim interesima na štetu interesa svih građana Crne Gore i države Crne Gore.
    Mene uopšte nije čudno što se to dešava, jer je to priroda političkih partija. Ako postoji mogućnost da se uskopartijski interesi nekažnjeno postave ispred interesa svih građana svaka partija će upravo to da uradi.

    Nije ovo prvi put da se dešava ovakva situacija. Prije par godina jedna druga stranka (Demokrate) je procijenila da će imati veći politički profit sabotiranjem udruživanja opozicije i nastavkom djelovanja u stanju statusa quo.
    I to se ispostavilo tačno. Oni su nastavili da burliču kako je milo lopov i na sledećim izborima osvojili veći broj glasova, u prevodu više para iz budžeta (a budžet se puni iz vaših džepova).

    Ovaj put DF procjenjuje da će održavanjem statusa quo (neudruživanjem opozicije) imati veći politički profit.

    Meni je samo žao što im stanovništvo Crne Gore dozvoljava ovakvo političko djelovanje. I ovima prije par godina, i DF-u danas.
    DF otvoreno laže svoje glasače kako imaju nešto protiv platforme. Cijelo vrijeme neće glasno da kažu šta imaju protiv platforme.
    Među članstvom DF kruži priča kako je kamen spoticanja "spoljno-političko djelovanje vlade", kao da potencijalna vlada za godinu dana uopšte može da promijeni spoljnu politiku.
    Čak i kad bi se u platformu unijela stavka "promjena spoljne politike i izlazak iz NATO pakta" opet ne bi bilo moguće ispuniti takvu agendu za kratko vrijeme sa tehničkom vladom.
    Ako se promijene stavke na kojima insistira DF, platforma bi postala neprihvatljiva za međunarodnu zajednicu što opet znači njeno propadanje.
    Dakle u ovoj situaciji, DF želi bilo koju opciju po kojoj platforma ne uspijeva. Oni žele platformu bez njih samih, što znači nema ujedinjene opozicije ili platformu neprihvatljivu za međunarodnu zajednicu.

    A sve to prodaju kao priču "branimo Srbe od Nato Pakta"! Podsjeća li vas ovo na neku drugu partiju. Ona isto brani Crnogorce, samo od Rusa i Srba.

  25. #2150
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    DF je no comment... Kaže Medojević da od njih treba da se uči kako se kreiraju protesti. Pa nije lijepo da psujem ali dok sam čitao nema psovke koju nisam izgovorio.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    df na vlasti u bilo kojem obliku,ne moze donijeti nista dobro drzavi....ada ljudi zamislite Pipuna za premijera ili Mandica za predsjednika....
    Ai Krivokapic ......koliko je Ranja bio uz Dps?godinama,i sad glumi nesto.....promjenio je sve strane,i opet ce kad Lomi naredi..
    mi kao narod trebamo sve ove elemente maknut sa vlasti da bi se krenulo ka boljem....
    Last edited by jokac; 23-03-19 at 09:16.

Page 86 of 131 FirstFirst ... 367682838485868788899096 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •