Page 74 of 131 FirstFirst ... 246470717273747576777884124 ... LastLast
Results 1,826 to 1,850 of 3261

Thread: #OdupriSe - 97000

  1. #1826
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SubWay View Post
    Umobolni stavovi Mirjane Kuljak trenutno su glavna i udarna vijest na portalu CDM.
    Takođe se nalaze na naslovnoj strani Antene M.

    Očekuje se gostovanje Mirjane Kuljak kod Darka Šukovića, a potom kod Ivane Šebek.
    Očekuje se osnivanje stranke Mirjane Kuljak sa medijskim savjetnikom Bebom Popovićem.

    Mirjana kuljak sabotira građanske proteste zarad političkih interesa pokreta kojem pripada!
    Namjerno ili nesvjesno?
    Mirjana Kuljak Udbas :-):-):-)

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  2. #1827
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Mirjana Kuljak Udbas :-):-):-)

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Udbaši su pošteni ljudi kad se uporede sa političarima.
    Ovo pljuvanje i sabotiranje protesta od strane gospođe Kuljak iz razloga što se organizatori ne slažu sa njenim idejama izlaska iz Nato pakta i povlačenja priznanja Kosova ne znam kako da nazovem.
    Ili si idiot pa ne vidiš da tvoji zahtjevi ne mogu bit uvaženi, pa čak nemaju ni podršku većine protestanata, ili to namjerno radiš da bi svom političkom pokretu podigao rejting!

    A cijelo vrijeme sve to radiš na štetu pokušaja uvođenja vladavine prava i jačanja institucija države u Crnoj Gori.

    Svi vi koji želite da Crna Gora postane država koja ima institucije dobro razmislite kakvi su ljudi kojima je od toga bitniji uspjeh i promocija svog pokreta.ž
    Ovako su se do danas uglavnom ponašale političke partije u Crnoj Gori koje su svoj partijski interes uvjek stavljale ispred državnog.
    Last edited by SubWay; 20-03-19 at 13:03.

  3. #1828
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Mirjana Kuljak i ekipa na protestima dijele flajere tog njihovog pokreta kako bi povećali članstvo. Toliko o toj njihovoj iskrenoj "borbi", koriste proteste za svoju korist. Dobio sam jedno desetak flajera od njih na protestima i svaki zgužvao pred njima

    Sent from my p20 lite using Tapatalk
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  4. #1829
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Mirjana Kuljak i ekipa na protestima dijele flajere tog njihovog pokreta kako bi povećali članstvo. Toliko o toj njihovoj iskrenoj "borbi", koriste proteste za svoju korist. Dobio sam jedno desetak flajera od njih na protestima i svaki zgužvao pred njima

    Sent from my p20 lite using Tapatalk
    Drago mi je da ima ljudi koji vide ove pozadinske namjere pojedinaca i njihovih pokreta.

    Protesti su se desili kao reakcija na bezobzirnu pljačku države i na saučesništvo institucija (prije svega tužilaštva i centralne banke) a ne kao reakcija na priznanje kosova i članstvo cg u nato.
    Protesti su se desili bez ikakvog uticaja i pomoći pokreta koji predstavlja Mirjana Kuljak!

    Ko brani Mirjani Kuljak da pokrene proteste ako se sa ovima ne slaže i okupi svih svojih 17 simpatizera?
    Ko brani Mirjani Kuljak da pokrene inicijativu o poništenju priznanja kosova i izlasku crne gore iz nato pakta i naravno završi na političkom smetlištu gdje pokušava da odvede i pokret odupri se zarad povećanje simpatizera njenog pokreta na 35 ljudi?

  5. #1830
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holiday View Post
    A počeli ste se klat među se oči povadili
    Počeli ste da kmečite što vam neće bit dozvoljeno da građanske proteste obojite u anti nato pokret????

  6. #1831
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,126
    Thanks Thanks Given 
    2,236
    Thanks Thanks Received 
    2,407
    Thanked in
    1,240 Posts

    Default

    Nem abojanja protesta, jedini ciulj je da se maknu ovi sa vlasti i da se nakon toga gradi normalan i demokratski sistem. Ali osnovni preduslov je da se ovi maknu.

  7. #1832
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    To je to, potpis.

    Kad bi jos ovakav dan bio u subotu, da izadjes sa merakom da prosetas!
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  8. #1833
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Ne bih se bas slozio. POgotovo za ove zadnje dvije firme. Dodje drugi na vlast i onda drug "Zetagradnja" kroji DUP. Zna se ko su najveci neimari u CG, pokazu prstom i tu se usadi zgrada, koeficijen izgradjenosti na parceli nije 30% ka za mene i tebe, no bar 90%. Kad nemas to ides niz vodu bajo moj.
    A bogami kroje svakome DUP-ove kako oće. U novoj Dalmatinskoj ulici su Miki maus investitori, pa je svakom dozvoljeno da gradi na cipan cijelom placu.

    Ko je najprogresivnija snaga opozicije? Mnogi će reći URA. Ko ju je osnovao? Žarko Rakčević. Kako gradi Žarko Rakčević? Gore nego Baća Radević, glavu ti dajem, eno idi u Blok IX pa pogledaj osinjak koji sad zida, na 99,9% placa, bez žbuna posađenog. To naravno ne smeta sinovcu Luki Rakčeviću iz pomenute stranke da ide po City Kvartu i drži predavanja kako nema drveća i kako se ne gradi održivo.

    Ja razumijem Barane za park, razumijem i primjedbe na DUP kasarne Morača, ono je bila katastrofa. To je neko opšte dobro grada. Ali nikako ne razumijem šta koga boli uvo kako je uređen život u City Kvartu i sličnim naseljima. Ćera li te ko da kupiš stan tamo? Ne. Moraš li da ideš tamo? Ne. Možeš li imati kao građanin Podgorice nekakvu emotivnu vezu sa tim područjem? Ne, to je bilo pod kapijom od kad znamo za sebe. Što je onda muka...

  9. #1834
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    A bogami kroje svakome DUP-ove kako oće. U novoj Dalmatinskoj ulici su Miki maus investitori, pa je svakom dozvoljeno da gradi na cipan cijelom placu.

    Ko je najprogresivnija snaga opozicije? Mnogi će reći URA. Ko ju je osnovao? Žarko Rakčević. Kako gradi Žarko Rakčević? Gore nego Baća Radević, glavu ti dajem, eno idi u Blok IX pa pogledaj osinjak koji sad zida, na 99,9% placa, bez žbuna posađenog. To naravno ne smeta sinovcu Luki Rakčeviću iz pomenute stranke da ide po City Kvartu i drži predavanja kako nema drveća i kako se ne gradi održivo.

    Ja razumijem Barane za park, razumijem i primjedbe na DUP kasarne Morača, ono je bila katastrofa. To je neko opšte dobro grada. Ali nikako ne razumijem šta koga boli uvo kako je uređen život u City Kvartu i sličnim naseljima. Ćera li te ko da kupiš stan tamo? Ne. Moraš li da ideš tamo? Ne. Možeš li imati kao građanin Podgorice nekakvu emotivnu vezu sa tim područjem? Ne, to je bilo pod kapijom od kad znamo za sebe. Što je onda muka...
    Kakvo je ovo razmisljanje? Znaci mene licno ne dotice nesto pa ga sravnite sa zemljom onda, valjda je svakom u interesuje da zivi u gradu sa boljim kvalitetom zivota, a betonska naselja sigurno tome ne doprinose.

  10. #1835
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...osti-opoziciji

    Ajmo ko sto moze da ima protiv ovoga???


    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  11. #1836
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...osti-opoziciji

    Ajmo ko sto moze da ima protiv ovoga???
    Moze. Eno ti na In4S vec pricaju kako je to "ultimatum opoziciji", neprihvatljiv zbog moratorijuma na spoljnu politiku.

    Jer je, znas, DF taman skupio vecinu da CG napusti NATO pakt.

  12. #1837
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Sa ovim definitivno bi definitivno DF otišao u proslost a DPS se sveo na nekih 30% dje realno imaju

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  13. #1838
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,878
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,412
    Thanked in
    2,221 Posts

    Default

    Sve je to fino, samo nisam siguran koliko je realno da neka tehnička, prelazna, ili vlada narodnog jedinstva postigne sve što je tamo navedeno. Sve ono bi trebalo da bude zadatak neke nove parlamentarne većine, a prelazna vlada bi trebalo da se skoncentriše na stvaranje okvira za fer izbore pa ko na njima osvoji vlast neka sprovodi ostatak zahtjeva. Čišćenje biračkog spiska, kriminalizacija kupovine glasova i drugih aktivnosti kojim se utiče na volju birača, neko je već pominjao priču o kriminalizaciji vožnje neregistrovanih kola dan prije i za vrijeme izbora i slične konkretne stvari. To je izvodljivo u nekom kraćem vremenskom periodu. Nije problem usvojiti i zakone o dokazivanju porijekla imovine, mada mislim da je to već regulisano postojećim zakonima, samo što se ne primjenjuju. E da, valjalo bi usvojit zakon kojim se onemogućava zastarijevanje krivičnih djela iz oblasti privrednog kriminala.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  14. #1839
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    391
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    tehnička vlada sa trećinom ministara iz Drps-a???? Aaaa pa ljudi da li ste svjesni da sa lopovima ni u ludilu!!!

    Poslato sa Huawei Mate 20 pro uz pomoć Tapatoka

  15. #1840
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Sa ovim definitivno bi definitivno DF otišao u proslost a DPS se sveo na nekih 30% dje realno imaju

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Nemaju oni ni 10% realnih, 30% je neki maksimum koji mogu da izvuku u narednih par godina, a onda bi polako poceli da ostaju bez velikih sponzora koje bi sami pustili niz vodu ili bi "presli" da finansiraju neku drugu partiju, zavrsili u zatvoru, pobjegli iz zemlje, itd. i onda bi se to sve svelo na ispod 10% onih zagrizenih penzosa i uze familije.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  16. #1841
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    391
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Demanti da je organizacija protesta autor ovog sporazuma o budućnosti

    Poslato sa Huawei Mate 20 pro uz pomoć Tapatoka

  17. #1842
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Sve je to fino, samo nisam siguran koliko je realno da neka tehnička, prelazna, ili vlada narodnog jedinstva postigne sve što je tamo navedeno...
    Mislim da je manje bitno sta bi postigla prelazna vlada, a vise moralni efekat na birace - ocigledni poraz DPS-a kad bi morali da predaju mjesto premijera i dvije trecine vlade.

  18. #1843
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Dobra fora sa ovom podmetnutom "platformom". Ja sam otprilike znao da vjerovatno nije autentična, a ako jeste, da nije za javnost... Ali objavljivanje iste ima rezultat da sad svi ponovo misle o tome šta će biti sa CG u slučaju promjene, u smislu EU, NATO, zastava...a ne zbog čega su protesti počeli. Ono, ako za sad nema zastava na protestu, ajde da im fotošopujemo mentalne zastave...

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Kakvo je ovo razmisljanje? Znaci mene licno ne dotice nesto pa ga sravnite sa zemljom onda, valjda je svakom u interesuje da zivi u gradu sa boljim kvalitetom zivota, a betonska naselja sigurno tome ne doprinose.
    Ne radi se o tome da mene ne dotiče, nego o mom pravu da učim druge ljude kako da žive. Ja lično nikad ne bih kupio stan u takvom naselju, ali koja je tačno šteta za grad i za mene lično ako van centra, na privatnom zemljištu, niču naselja guste stambene visokogradnje?

    Da ne pominjem licemjerstva raznih vrsta - isti oni koji žale za "trči, trči, pa zgrada" sistemom gradnje, krive vratove oduševljeno kad odu u kakav grad koji je 5 puta gušći i 5 puta manje zelen od Podgorice, bio Beograd, bio neki grad van bivše Jugoslavije. To im je tamo jako urbano, prija im "buzz" velikog grada koji takva gustina izrodi...ali ovde bi trebalo da Podgorica iz nekog razloga ostane raštrkana, sa vjetrovitim pustopoljinama...da bi ih prerije između naselja podsjećale na zavičaj, šta li? Cetinjski put je bio bolji kad je izgledao kao put od Vuksanlekića do Tuzi?

    Da ne pominjem ovo drugo, političko, licemjerstvo. Najeksponiraniji od tih "zelenih" dušebrižnika za kvalitet života je Luka Rakčević. Ja ne mogu da vjerujem da ga niko nije pitao zašto osnivač njegove stranke i njegov rođak ne gradi prema smjernicama koje propovijedaju, već napuni plac zgradom, tako da terase vise iznad trotoara? Odgovor bi bio vjerovatno kao DK što kaže "morate tako u ovom sistemu, da bi ste preživjeli"...kao što moji drugovi vlasnici lokala kažu "ja ne bi mogao da budem konkurentan kad bi kucao svaki račun", a ispred stoji BMW X5...bio bi konkurentan, bajo, nego si alav i bezobrazan.

  19. #1844
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Ja ne mogu da vjerujem da ga niko nije pitao zašto osnivač njegove stranke i njegov rođak ne gradi prema smjernicama koje propovijedaju, već napuni plac zgradom, tako da terase vise iznad trotoara?
    To nema nikakve veze sa investitorom. Investitor za svoje pare može da nacrta što god mu je volja. Ključno je - ko odobrava takve projekte? Ko kroji planove ne poštujući zakonske i druge smjernice? Ko izdaje građevinske dozvole za projekte koji krše te smjernice? Ko i kako kontroliše i sankcioniše gradnju objekata koji ne isunjavaju propisane uslove? To treba da se zapitamo.
    Last edited by Viscount; 20-03-19 at 18:27.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  20. #1845
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,958
    Thanked in
    2,322 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    To nema nikakve veze sa investitorom. Investitor za svoje pare može da nacrta što god mu je volja. Ključno je - ko odobrava takve projekte? Ko koji planove ne poštujući zakonske i druge smjernice? Ko izdaje građevinske dozvole za projekte koji krše te smjernice? Ko i kako kontroliše i sankcioniše gradnju objekata koji ne isunjavaju propisane uslove? To treba da se zapitamo.
    Poslije planova vidjeti ko je potpisao UTU (urbanisticko-tehnicke uslove)... i to će doći na red...

  21. #1846
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    E tu ide ono cuveno, sve je radjeno po zakonu i politizuje se tema, to ih obavezno nauce prije nego sto se zabodu u fotelju.

  22. #1847
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,878
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,412
    Thanked in
    2,221 Posts

    Default

    Dps logopedi.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  23. #1848
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Izgleda da se sprema medijski pritisak na pokret -odupri se- i opoziciju od srpskog interesnog centra u crnoj gori. Njihov cilj je unošenje teza o nepriznavanju Kosova i napuštanju Nato Pakta u memorandum o saradnji pokreta odupri se i cijele opozicije. Podršku ovom potezu ne daje ni jedna parlamentarna stranka. Ovaj potez bi bio nešto najgluplje što bi pokret odupri se mogao da uradi jer bi tako izgubio mogućnost međunarodne podrške. Ovaj potez bi bio samouništenje pokreta odupri se.

    Većina srpskog glasačkog korpusa glasa za Demokrate i DF. I demokrate i df mirno protestuju bez nacionalnih obilježja i prihvataju građanski koncept Crne Gore.
    Odakle se onda pojavljuju interesni centri okupljeni oko navodnih pro srpskih portala i marginalizovanih facebook pokreta i od pokreta -odupri se- zahtijevaju više od srpske opozicije?
    Sa kojim pravom ovi pokreti koji ukupno imaju 70 pratilaca ucjenjuju pokret 1000 puta veći od njih. Ovo liči na klasičnu sabotažu!

    Interesantno je što se sabotaži memoranduma daje ogroman medijski prostor i na portalu vijesti i na portalu CDM.

  24. #1849
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,414
    Thanks Thanks Given 
    14,885
    Thanks Thanks Received 
    4,180
    Thanked in
    2,114 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SubWay View Post
    Izgleda da se sprema medijski pritisak na pokret -odupri se- i opoziciju od srpskog interesnog centra u crnoj gori. Njihov cilj je unošenje teza o nepriznavanju Kosova i napuštanju Nato Pakta u memorandum o saradnji pokreta odupri se i cijele opozicije. Podršku ovom potezu ne daje ni jedna parlamentarna stranka. Ovaj potez bi bio nešto najgluplje što bi pokret odupri se mogao da uradi jer bi tako izgubio mogućnost međunarodne podrške. Ovaj potez bi bio samouništenje pokreta odupri se.

    Većina srpskog glasačkog korpusa glasa za Demokrate i DF. I demokrate i df mirno protestuju bez nacionalnih obilježja i prihvataju građanski koncept Crne Gore.
    Odakle se onda pojavljuju interesni centri okupljeni oko navodnih pro srpskih portala i marginalizovanih facebook pokreta i od pokreta -odupri se- zahtijevaju više od srpske opozicije?
    Sa kojim pravom ovi pokreti koji ukupno imaju 70 pratilaca ucjenjuju pokret 1000 puta veći od njih. Ovo liči na klasičnu sabotažu!

    Interesantno je što se sabotaži memoranduma daje ogroman medijski prostor i na portalu vijesti i na portalu CDM.
    I na dnevniku RTCG.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  25. #1850
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...osti-opoziciji

    Ajmo ko sto moze da ima protiv ovoga???


    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Ovo je odlicno! Svaka cast!!!


    Inace:""Vijesti" su greškom prenijele da je pokret demantovao da taj sporazum postoji. Pokret je demantovao verziju sporazuma koji je objavljen na društvenim mrežama, a potom su je prenijeli mediji bliski režimu."

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

Page 74 of 131 FirstFirst ... 246470717273747576777884124 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •