Page 45 of 131 FirstFirst ... 354142434445464748495595 ... LastLast
Results 1,101 to 1,125 of 3261

Thread: #OdupriSe - 97000

  1. #1101
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,973
    Thanks Thanks Given 
    3,228
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Ovaj narod ce jedino u vecoj masi se skupiti kad ne budu mogli da placaju gorivo, struju, vodu, hranu... Spali su na to da ce trpjeti dok im i najosnovnije potrebe nisu ugrozene. A mislim da nismo jos dostigli taj nivo... Zato nema konkretnog protesta za gorivo, struju, vodu, one esencijalne stvari.

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  2. #1102
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,801
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,957
    Thanked in
    2,322 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpellStealer View Post
    Niko ne pominje zahtjeve koji su se uputili opoziciji?
    Da citiram sebe

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Zahtjev upućen opoziciji na mjestu

    Sent from my Motorola 8400

  3. #1103
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post

    Ali to nije moguce najvise zbog finansiranja politickih partija koje bi se svaka redom pogasile par mjeseci poslije takve odluke.



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk


    Cekaj, zar ovi ne padaju 16? Nemoj mi reci da opoziciju i ove silne autobuse onda finansira "diktatorska" drzava.

    U malom pokazana vjera u uspjeh jednog od najagilnijih opozicionara ovdje.

    Razlog zbog kojeg sam ja jos davno odustao i sada sam samo mirni posmatrac i podbadac sa strane je sto moje iskustvo govori da je to uglavnom zaludan posao u nizu pogresnih odluka i unistavanja svake energije i svi dosadasnji protesti su vodili samo jednom da se ispusti ventil kada pritisak po vlast postane neizdrziv. Umjesto da linija pritiska raste odlucili su da je obore. Moj utisak. Do sada sam uvijek bio u pravu. Ocekujem da jednom i ja pogrijesim.

  4. #1104
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post


    Cekaj, zar ovi ne padaju 16? Nemoj mi reci da opoziciju i ove silne autobuse onda finansira "diktatorska" drzava.

    U malom pokazana vjera u uspjeh jednog od najagilnijih opozicionara ovdje.

    Razlog zbog kojeg sam ja jos davno odustao i sada sam samo mirni posmatrac i podbadac sa strane je sto moje iskustvo govori da je to uglavnom zaludan posao u nizu pogresnih odluka i unistavanja svake energije i svi dosadasnji protesti su vodili samo jednom da se ispusti ventil kada pritisak po vlast postane neizdrziv. Umjesto da linija pritiska raste odlucili su da je obore. Moj utisak. Do sada sam uvijek bio u pravu. Ocekujem da jednom i ja pogrijesim.
    Ajde reci kako bi ti organizovao i sta bi radio, ili mislim da uopste protesti ne mogu da donesu nikakve promjene.

  5. #1105
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post


    Cekaj, zar ovi ne padaju 16? Nemoj mi reci da opoziciju i ove silne autobuse onda finansira "diktatorska" drzava.

    U malom pokazana vjera u uspjeh jednog od najagilnijih opozicionara ovdje.
    .
    Ne znam kako si zakljucio ovo za vjeru?


    Sistem se mora mijenjati. A i opozicija je dio sistema.

    Ne slazete se sa izborima, parlamentom, ne vjerujete u institucije sistema ?

    Ok gospodo. Hajde sad svi vratite mandate do jednoga (cijele liste 81 poslanik svake partije ) i dodjite sa nama na ulicu svaki dan cijeli dan.

    Ako vam se gade institucije sistema izvolite.

    Ali onda nema para za plate u partijskoj infrastrukturi, nema para za prostore i racune, telefone itd.

    I to bi na pravi nacin procistilo opoziciju. Ostali bi oni koji vjeruju u promjene, oni sto ne vjeruju bi poceli da se bave necim drugim.

    Ali kao sto rekoh to je san, na zalost... Nece se desiti.

    Sjutra su izbori u Tuzima...

    Demokrate i SnP izlaze na izbore u toku najvece politicke krize. To je van svake pameti !!!
    Umjesto da se sve stranke taj dan sjate u Tuzi i ometaju izborni proces.
    Hiljade ljudi u Tuzi, upadanje na biracka mjesta itd itd.

    Ali vjerujem to nije dobro za EU i za medije i onda ne zele... Ali tako se stvara kriza, i to prava politicka kada su ugrozena prava.

    ________

    U proteste vjerujem. U radikalizaciju sad jos vise

    DPS se pravi mrtav i da protesti ne postoje.
    Pretvaraju se da nema politicke krize.
    Da je sve regularno...

    Ubjedjuju sebe da ce sve biti ok.

    Kao onaj put sa aferom animak, duvanskom aferom, kao onaj put sa Svetom itd itd
    Last edited by Gandalf_White; 02-03-19 at 22:56.
    One Ring to Rule them all...

  6. #1106
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Umjesto da se sve stranke taj dan sjate u Tuzi i ometaju izborni proces.
    Hiljade ljudi u Tuzi, upadanje na biracka mjesta itd itd.
    Nemoj me pogresno shvatiti, niti da hocu da te uvrijedim potcijenim i sl. jer mislim da si vrijedan i inteligentan covjek ali jesi li svjestan izgovorenog i kakve bi posljedice imalo takvo djelovanje i da bi sam protest bi ugasen u svakom smislu. U takvu sredinu upadati sa takvim namjerama mala je rijec da bi bilo kontraproduktivno.

  7. #1107
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Nemoj me pogresno shvatiti, niti da hocu da te uvrijedim potcijenim i sl. jer mislim da si vrijedan i inteligentan covjek ali jesi li svjestan izgovorenog i kakve bi posljedice imalo takvo djelovanje i da bi sam protest bi ugasen u svakom smislu. U takvu sredinu upadati sa takvim namjerama mala je rijec da bi bilo kontraproduktivno.
    Da da svjestan sam posljedica.

    Ali cijena se mora platiti.

    Mislio sam moci ce bez toga.


    Ali cini mi se bogomi, da ovo bez krvi ne prolazi. (Iako to toliko na ruku ide DPS da je to smijesno)

    Jedini nacin da se EU umijesa je upravo ovo. Ekstremna kriza itd. Kao u Makedoniji... Dok nije dosla voda do grla gledali su sa strane. Kad je krenula frka smirili su sve i rijesili za 3 dana
    One Ring to Rule them all...

  8. #1108
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Nadam se da ce neki od ovih aktivista koji se bave nocas fotografijama i kako nabaciti 30k eventualno u narednim danima se baciti na sustinsko a to je ova neplanirana radikalizacija u momentu kada nije izgradjeno ama bas nista. Niti postignut konsenzus, dogovor, niti ima kriticne mase...itd., itd... Ukoliko Djukanovic prezivi ovu aferu necemo ga micati jos 30 godina dok se uvijek jedni te isti likovi pojave da izduse balon kada zagusti. Ako i ovaj put u uspiju da posrkaju svu energiju kao sto su uradili pet puta do sada hoce li opet imati obraza da svojim djelovanjem dijele uvrede i pletu zavjere. Ko ce biti ovaj put kriv? Za postavljene zahtjeve i pritisak da oni budu usliseni tebi treba minimum 3, 4 pita vise naroda nego nocas. No eto mozda ja pojma nemam, mozda Milo koliko je nocas podnese zahtjevu kad vidi da su mu Demir, Branko i ekipa onako zestoko zaprijetili...
    Najbolje da svo stanovnistvo izadje, pa da ti cifra bude dovoljna. CG ima 680 000 stanovnika sto ukljucuje i djecu do 12 godina. CG ima oko 190 000 domacinstava(mozda 200 000) a ti ocekujes da izadje oko 100 000 na ulicu da bi rekao “e ovoliko vas treba da bih vas podrzao”
    AB revolucija kad su ovi zajahali nije brojala ni u jednom trenutku preko 22-23 000, pa je bilo dovoljno. Ne pravdaj svoj strah da se pobunis mlim brojem ljudi. Takvima kao ti nikada nece cifra biti dovoljno velika da bi se uspravili i rekli sta mislite i imali svoj stav

  9. #1109
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    AB revolucija kad su ovi zajahali nije brojala ni u jednom trenutku preko 22-23 000, pa je bilo dovoljno. Ne pravdaj svoj strah da se pobunis mlim brojem ljudi.
    Pogledao sam dokumentarac o AB revoluciji i nesto citao.

    Nidje se ne spominje broj ljudi tipa 20-30-50k. Uvijek kazu "vise desetina hiljada".

    Iz price ovih starijih koji su bili na AB protestu uvijek se stvara dojam da je to bilo grdilo tipa 50-100 000.


    Koliko je bilo onu noc kada je umalo za*****lo i poceo gradjanski rat Momo/Milo?

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  10. #1110
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Ajde reci kako bi ti organizovao i sta bi radio, ili mislim da uopste protesti ne mogu da donesu nikakve promjene.
    Crnoj Gori prije svega fali demokratske i gradjanske kulture a najvise u samoj opoziciji kao i intelektualcima sklonoj njoj. Ovo je po meni prilika da se prave male radionice o kulturi bunta, gradjanske neposlusnosti i borbe za pravednije i demokratsko drustvo.

    Spisak uvreda, podmetanja, svakojakih etiketiranja i olajavanja je predugacak ne samo medju opozicionim prvacima nego i izmedju samih navodnih organizatora. Sami mediji i partije iz opozionog miljea uopste i ne posvecuju paznju organizatorima, niti se moze cuti njihov glas sa protesta i samo ozvucenje nije lose slucajno.

    Ja bi nastavio proteste svake subote uz organizovanje raznih perfomanasa kao i sirenja protesta i u druge CG gradove. Postizanje minimuma zajednickog dogovora medju opozicijom, davanje zajednickog stava po svim pitanjima koja dijele CG drustvo i formiranja jedne liste sa kojom bi mozda pristao na izbore koje vlast organizuje nakon kojih bi dosao i eventualni finalni protest ukoliko opet bude izbornih nepravilnosti i mahinacija.

    Postoje mnogi nacini borbe kao i razliciti putevi da sama borba da rezultate ali oni u ovom trenutku niti su dostigli kriticni nivo usljed kojeg bi mogli nekom da prijete ili zahtijevaju niti imaju ijedan dogovor ili viziju kako doci do cilja, niti imaju svoj stav ili rjesenje po ijednom pitanju usljed koga je njihov nocasnji zahtjev u ovom trenutku apsurdan.

  11. #1111
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    P.S.

    Da me ko ne shvati pogresno. Niti dozivam nerede niti ih podrzavam.


    Ali organizatori protesta su nocas zapoceli opasnu igru.

    Bez ikakve povratne informacije od strane vlasti.

    Bez konsultacija sa opozicijom odlucuju se da kroz 2 nedelje ne odlaze ispred parlamenta nego da radikalizuju protest tako sto ce ostati na ulicama.

    Ok...

    I DPS ce opet da ignorise.
    I onda sledeci stepen radikalizacije znamo kako se zavrsio sa DF-om.

    Mada iskreno, mozda znaju nesto sto mi ne znamo.

    Mozda im je DK rekao sta i kad ce sledece da objavi.

    Mozda imaju neka druga saznanja koja mi nemamo.

    Ali su se bas istrcali sa ovim

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  12. #1112
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Skup je imao minimum 20,000 ljudi od 18:40 pa posle toga.
    Kad se pojavi Miskov snimak , predlazem da ga posaljemo pismo protesta Reutersu i Bloombergu ciji su zivjestaci
    https://www.reuters.com/article/us-m...-idUSKCN1QJ0LC
    Reporting by Aleksandar Vasovic; Editing by Catherine Evans and David Gregorio
    napisali "thousands"
    i uopste ne pominju snimljenu kovertu.
    Sta Reuters objavi to je na Zapadu istina, a Reuters iz CG ima za dopisnike bivse ljude Publike i Republike

    Quote Originally Posted by green box View Post
    Nema dileme da je ovaj protest bio najmasovniji od 06-e. S obzirom da se protest Vrijeme je kojeg je organizovala Calovicka I ekipa odrzavao danju na istom prostoru tada je trg bio pun ali manje nego nocas. E sad, stajao sam na raskrsnici ka parkingu kod stadiona. Ladno je 17 minuta kolona prolazila pored mene. Znaci, strava osjecaj!

    I za ponos je kad recimo se trenutno u CG nalazi recimo 500k ljudi da zivi I imas 20k ljudi na ulici u mirnoj protestnoj setnji. To je ljudi vrhunski broj, ozbiljna masa naroda.

  13. #1113
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oduprise97001 View Post
    Skup je imao minimum 20,000 ljudi od 18:40 pa posle toga.
    Kad se pojavi Miskov snimak , predlazem da ga posaljemo pismo protesta Reutersu i Bloombergu ciji su zivjestaci


    Miskov snimak

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  14. #1114
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    super
    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post


    Miskov snimak

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  15. #1115
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

  16. #1116
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Najbolje da svo stanovnistvo izadje, pa da ti cifra bude dovoljna. CG ima 680 000 stanovnika sto ukljucuje i djecu do 12 godina. CG ima oko 190 000 domacinstava(mozda 200 000) a ti ocekujes da izadje oko 100 000 na ulicu da bi rekao “e ovoliko vas treba da bih vas podrzao”
    AB revolucija kad su ovi zajahali nije brojala ni u jednom trenutku preko 22-23 000, pa je bilo dovoljno. Ne pravdaj svoj strah da se pobunis mlim brojem ljudi. Takvima kao ti nikada nece cifra biti dovoljno velika da bi se uspravili i rekli sta mislite i imali svoj stav
    Kada je bila AB revolucija bilo je popunjeno dupke od Hotela CG pa do zgrade stare Vlade to jos niko nije ponovio u CG. Vlast tada nije pala od te sile vec sto nije shvatila trenutak. To je bio soj komunista i ljudi koji su pogledali kroz prozor i rekli ovaj narod hoce da idemo i oni su posli. Da su htjeli da se bore za vlast i odgovore izazovu vremena i da se suprostave Milosevicu koji je i organizovao AB revoluciju mogli su se relativno lako odbraniti. Sadasnji Milo Djukanovic bi lagano izasao na kraj sa ondasnjim.

  17. #1117
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Naroda je bilo dosta.
    Ovoga puta sam se malo promuvao kroz masu i nadjoh i ljude koje bas I nisam ocekivao.

    Nizi management iz EPCG....zgadio im se lopovluk, kazu da struja poskupljuje jer su morali da kupe rudnik uglja zbog Aca.
    Poznanika koji dosta radi za MUP...pruza im usluge. Kaze da je I obucnim zaposlenim u MUP jasno da je ovoliki lopovluk neodrziv.
    Stao sam na ispred kolone da napravim par snimaka….a malo ispred mene stoje dva policajca. Jedan kaze….puno naroda nocas…..a drugi odgovora...ahaaaa. Ne znam je li do mene, ali sam bio prilicno siguran da im je milo. Tako je zvucalo.

    Otisao sam pjeske iz bloka…..a na ulicama usput dosta svijeta, nezainteresovanog...kao da se sve ovo njih ne tice.
    TV Vijesti bi mogle/trebale da organizuju okrugli sto na kome bi se obicnim ljudima prakticno objasnjavalo zasto lose zive I zasto je ovo nacin da se to promijeni.
    Imalo bi se tu dosta toga ispricati….za sagovornike izabrati neka nova lica...koja se inace ne bave politikom…... poznate ljekare, sportiste, glumce, profesore.
    Izabrato one koje ne tupe, nego konkretno i jednostavno…..a voditelj da ih slusa a ne da upada u rijec svakih 5 sekundi.

    Nisam ocekivao ultimatum. Ili su naivni, pa ih ponijelo…...ili je sve ovo puno bolje isplanirano nego sto se prikazuje.
    Vidjecemo….valjda znaju sta rade.
    Last edited by high; 02-03-19 at 23:32.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  18. #1118
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    ...


    Ali organizatori protesta su nocas zapoceli opasnu igru.

    Bez ikakve povratne informacije od strane vlasti.

    Bez konsultacija sa opozicijom odlucuju se da kroz 2 nedelje ne odlaze ispred parlamenta nego da radikalizuju protest tako sto ce ostati na ulicama. ...
    Tajming im je odlican. Za dvije sedmice bi ljudi vec poceli da se zamaraju i shvataju da Vodja nece dati ostavku pa i da svaki gradjanin Crne Gore izadje. Najavljivati tada nesto bi izgledalo kao potez iz ocaja. Danas izgleda kao potez sa pozicije snage.

    E, sad, sta planiraju i koliko to ima smisla je sasvim drugo pitanje.

  19. #1119
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post

    E, sad, sta planiraju i koliko to ima smisla je sasvim drugo pitanje.
    Ne znam...

    Mozda je dobra ova pauza od 15 dana da se ovo malo slegne i dodju neki novi momenti.

    Ono sto sad mogu slobodno reci, i to je ujedno moj najveci strah u vezi sa CG je da se ne ostvari druga opcija :



    1. Ovo se mirno zavrsava, Milo podnosi ostavku ide u Dubai

    2. Imamo krv na ulicama

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  20. #1120
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poslao email urednici Ewans koja je odobrila clanak.
    Evo glavnog dijela
    ---------
    Dear Catherine,
    Hope all is well.
    As someone who is a user of Reuters services for a while , I am disappointed with your coverage of rally against president Djukanovic in Podgorica and especially with the heading of the article . Fair game would be "Ten"



  21. #1121
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    P.S.

    Milo 16og Marta ide za Azerbejdzan

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  22. #1122
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,290
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Karta u jednom pravcu? :roll:
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  23. #1123
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Pa onda organizovati stalno okupljanje na oba aerodroma…..da ne moze da sleti
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  24. #1124
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Vi se za*ebavate ovdje dok ovaj lik "oduprise" marljivo pise novinarima sirom svijeta da im objasni da je nocas bilo 10k Jel ovo stvarno napisao 10k? Jes' fino pise ten... aooo...

    Milo valjda ide 14 a vraca se 16 sa globalnog foruma u Azerbejdzanu. To su ovi sto DiKej veli da ih je on doveo

    Ti momenti su mi kod DiKeja najmiliji kad prica da je on sve zavrsavao...

  25. #1125
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Moja losa 14-16 je tamo.

    Inace valjda je presuda za drzavni udar 13og...

    Kad opale ove DFovce po jedno 3-6-10 godina. Bice veselo

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

Page 45 of 131 FirstFirst ... 354142434445464748495595 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •