Page 83 of 131 FirstFirst ... 337379808182838485868793 ... LastLast
Results 2,051 to 2,075 of 3261

Thread: #OdupriSe - 97000

  1. #2051
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,350
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Jesu li ovi iz petnjice rožaja i gusinja uz narod ili đe su vazda bili uz vlast i privilegije?
    Ako mislis na BS reci BS, jer ima i tom predjelu naroda koji misle svojim mozgom, koji nisu u BS i koji isto zele depesu kao ti i ja, necemo ih sve pod istu kapu stavljat, ali da je BS najodvratnija partija, to stoji, najljigavi ljudi su tu i kad njih gledam, tacno me sramota bude sto sam musliman.

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Pa to govorim jer vjerujem da većina recimo naroda u Crnoj Gori ne želi da ima loše odnose sa Rusijom, da ne želi sankcije Rusiji, želi da ima dobre odnose sa svima… Ja sam lično protivnik i proglašene nezavisnosti Kosova. Moramo li svi titrati onako kako nam drugi naređuje? Jel to demokratija?
    E ako ce mi bit preca Rusija i Putin, ili Turska i Erdogan i pitanje Kosova od praznog trbuha ti reci. A znamo koliko je ta ista Rusija pomagala Srbiji tokom istorije, a tek sto bi mi imali nesto od njih, nego to nije tema, kazem gladan sam, a za Rusiju me zabolje, kao i za Ameriku.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  2. #2052
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Sve si rekao sto ti smeta, u redu je jasnije nam je. Možda da je neki Radovan bio umjesto Dzemala protesti bi uspjeli.
    Zavrsavam sa ovim svu diskusiju na tu temu

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  3. #2053
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Ako mislis na BS reci BS, jer ima i tom predjelu naroda koji misle svojim mozgom, koji nisu u BS i koji isto zele depesu kao ti i ja, necemo ih sve pod istu kapu stavljat, ali da je BS najodvratnija partija, to stoji, najljigavi ljudi su tu i kad njih gledam, tacno me sramota bude sto sam musliman.

    E ako ce mi bit preca Rusija i Putin, ili Turska i Erdogan i pitanje Kosova od praznog trbuha ti reci. A znamo koliko je ta ista Rusija pomagala Srbiji tokom istorije, a tek sto bi mi imali nesto od njih, nego to nije tema, kazem gladan sam, a za Rusiju me zabolje, kao i za Ameriku.
    Nije meni bliža ni Rusija ni Turska ali zamisli da kojim slučajem vojnik CG ide da se obračunava sa Turskim oružanim snagama jer je Amer tako zapovijedio i svemoćni NATO. Ili da te neko tjera da ratuješ pritiv Rusije jer si njihov vojni saveznik? Poenta jeste da će sve biti isto dokle god ne budu narodi ovdhje ispravili kičmu, iskreno se okrenuli jedni drugima(ne lažno kao do sada)...

  4. #2054
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Pa jasno, zato kažem da smo bijedni svi… Prije neki dan onaj prasac Ivica Dačić kaže poslije upada demonstranata u zgradu RTS-a ireakcije policije da niko iz amabasada nije reagovao… Fuj na što su spali ovi EX YU narodi. Garantujem da većina tih EU političara je teško smeće.
    To je 100% tačno ali ima jedna bitna činjenica da većina naroda u EU državama ne mora znati ko je predsjednik države ili premijer jer mu to nije bitno za posao dok je kod nas to jako bitan faktor !!! Znači ako naveče čujete informaciju da je predsjednik države navukao kumove da polože keš kolateral za njegov kredit i po sopstvenom priznanju ih pokrao za odredjenu sumu u sradnji sa nekada uglednim biznismenom a danas odbjeglim tajkunom ( iako kaže da mu je to toliko teško palo da je sa tim istim uglednim biznismenom išao 2 god. nakon toga da se brčka u San Trope ) onda ujutro na poslu prosto morate da kažete " svaka mu čast kako je sposoban čovjek " !!! To u državama EU nije slučaj ...
    deuscroix

  5. #2055
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Sve si rekao sto ti smeta, u redu je jasnije nam je. Možda da je neki Radovan bio umjesto Dzemala protesti bi uspjeli.
    Zavrsavam sa ovim svu diskusiju na tu temu

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Kao i uvijek dotičem suštinu. Nisi dao odgovor...

  6. #2056
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    To je 100% tačno ali ima jedna bitna činjenica da većina naroda u EU državama ne mora znati ko je predsjednik države ili premijer jer mu to nije bitno za posao dok je kod nas to jako bitan faktor !!! Znači ako naveče čujete informaciju da je predsjednik države navukao kumove da polože keš kolateral za njegov kredit i po sopstvenom priznanju ih pokrao za odredjenu sumu u sradnji sa nekada uglednim biznismenom a danas odbjeglim tajkunom ( iako kaže da mu je to toliko teško palo da je sa tim istim uglednim biznismenom išao 2 god. nakon toga da se brčka u San Trope ) onda ujutro na poslu prosto morate da kažete " svaka mu čast kako je sposoban čovjek " !!! To u državama EU nije slučaj ...
    Jel ti stvarno misliš da ćemo mi ulaskom u EU imati takve privilegije kao zapadni svijet. Pogledaj Hrvatsku i sve je jasno kao dan...

  7. #2057
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,244
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Postavljanje prioriteta je vrlina kojom se ne mogu mnogi pohvalit'.

    Da citiram..

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    E ako ce mi bit preca Rusija i Putin, ili Turska i Erdogan i pitanje Kosova od praznog trbuha ti reci.
    Znaci ako su neki spoljno-politicki odnosi vazniji od cinjenica da zivimo u trulom sistemu, korumpiranom do srzi gdje sve institucije rade u interesu odredjene grupe gradjana koji su prodali zemlju i uvalili nas u nezapamcene dugove koji ce samo rasti narednih godina i decenija dok tata Milo donosi zakon da se sinu Blazu finansira lopovski projekat preko strika Aca a parama iz nasih dzepova... onda nek' ide sve u q.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  8. #2058
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Jel ti stvarno misliš da ćemo mi ulaskom u EU imati takve privilegije kao zapadni svijet. Pogledaj Hrvatsku i sve je jasno kao dan...
    daleko smo mi od standarda EU po mnogim kriterijuma. što naravno ne znači da nas neće primiti, jer veći interesi. kad su već ‘ugurali’ Bugarsku i Rumuniju.




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  9. #2059
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Jel ti stvarno misliš da ćemo mi ulaskom u EU imati takve privilegije kao zapadni svijet. Pogledaj Hrvatsku i sve je jasno kao dan...
    Smjenom DPS-a će makar ljudi moći da kažu što misle a da ne snose ni dobre ni loše posledice !!! Tu privilegiju će imati svaki gradjanin bez dileme samo što je druga stvar koliko će ljudi biti zadovoljni fiksnom platom i obavezama da uredno servisiraju mjesečne namete !!! Plašim se da bi tu bilo ogromno razočarenje DPS-DF aktivista ...
    deuscroix

  10. #2060
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    a što se tiče dfa, zar mislite da su toliko ludi da se odreknu tolikog novca koje se upumpava u tu partiju zadnjih par godina? još su ubijedili sve da samo oni brane interese ugroženih Srba kod nas.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  11. #2061
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,784
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,942
    Thanked in
    2,315 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Jesu li ovi iz petnjice rožaja i gusinja uz narod ili đe su vazda bili uz vlast i privilegije?
    Ja ne znam koji problem imaš da shvatiš nešto jednostovano, ti, kakvi god da su, uz vladajuću strukturu su (koalicija) tako da je znak jednakosti normalan, a ovi su opozicija, bar se tako prestavljaju...

  12. #2062
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Pa to govorim jer vjerujem da većina recimo naroda u Crnoj Gori ne želi da ima loše odnose sa Rusijom, da ne želi sankcije Rusiji, želi da ima dobre odnose sa svima… Ja sam lično protivnik i proglašene nezavisnosti Kosova. Moramo li svi titrati onako kako nam drugi naređuje? Jel to demokratija?
    Ajmo ovako, postoji izbor da se pokusa promijeniti sistem, odrze prvi slobodni izbori a na njima neka partije guslaju o cemu oce, pa I o Kosovu I Rusiji, pa ako osvoje vecinu nek je srecno. Druga opcija je da se sada gusla o zastavama, Kosovu I Rusiji, da se na tome proba zaraditi koji politicki poen kod odredjenog dijela birackog tijela, a da ovi ostanu na vlasti nepoljuljani. Cini mi se da DF bira ovu drugu opciju, nazalost.

    Ono sto me raduje je sto vecina ljudi (90%) koji izlaze na ulicu ne izlaze zbog partija vec zbog sebe. Sa vecinom sa kojima sam pricao otprilike istog su stava. Ovaj sistem je nametnuo I partitokratiju izmedju ostalog. E pa majku mu, ako treba mi kao narod Crne Gore da cekamo sto ce nam bilo ko od lidera partija poruciti da bi izasli na ulice I pokazali sta mislimo o ovom trulom sistemu, pisaj ga, nismo za bolje.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 22-03-19 at 13:20.

  13. #2063
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Jel ti stvarno misliš da ćemo mi ulaskom u EU imati takve privilegije kao zapadni svijet. Pogledaj Hrvatsku i sve je jasno kao dan...
    Mi necemo,ali ce djeca imat privilegiju da pobjegnu odavde,nesto nauce,zarade a i budu tretirani kao ljudi.
    Last edited by Sidewinder; 22-03-19 at 13:33.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  14. #2064
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,350
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Nije meni bliža ni Rusija ni Turska ali zamisli da kojim slučajem vojnik CG ide da se obračunava sa Turskim oružanim snagama jer je Amer tako zapovijedio i svemoćni NATO. Ili da te neko tjera da ratuješ pritiv Rusije jer si njihov vojni saveznik? Poenta jeste da će sve biti isto dokle god ne budu narodi ovdhje ispravili kičmu, iskreno se okrenuli jedni drugima(ne lažno kao do sada)...
    Kad vec zamisljamo, zamisli i ti ovo - dijete ti sjutra zavrsi fakultet, ti si dizao kredite da bi ga skolovao, prijavi se na par otvorenih konkursa za posao, ne dobije nidje, upadnu ljudi sa manjim prosjekom, sa slabijim fakultetom, jer su eto imali kuma u depesu i ti koji objasnjavas djetetu - znas sine tati je prioritet bio spoljna politika u trenutku kad smo mogli da srusimo vlast i da svi bolje zivimo, ali prica' sam sa kumom da radis u piljaru kod njega za 22 000 Rubalja.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  15. #2065
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Mi necemo,ali ce djeca imat privilegiju da pobjegnu odavde,nesto nauce,zarade a i budu tretirani kao ljudi.
    Iskreno, to mi je nažalost velika želja...

  16. #2066
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Kad vec zamisljamo, zamisli i ti ovo - dijete ti sjutra zavrsi fakultet, ti si dizao kredite da bi ga skolovao, prijavi se na par otvorenih konkursa za posao, ne dobije nidje, upadnu ljudi sa manjim prosjekom, sa slabijim fakultetom, jer su eto imali kuma u depesu i ti koji objasnjavas djetetu - znas sine tati je prioritet bio spoljna politika u trenutku kad smo mogli da srusimo vlast i da svi bolje zivimo, ali prica' sam sa kumom da radis u piljaru kod njega za 22 000 Rubalja.
    Pa naravno da mi nije bliža spoljna politika od oslobađanja Crne Gore od ove pošasti ali neke stvari su mogle da se interno dogovore, da se izbjegne osipanje i razjedinjavanje… To je sve.

  17. #2067
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Antena M je pitanju , mamicu im.

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
    xaxaxaxa, kakvo epsko gasenje Su(p)kovica i ekipe, aoo. Nisu ga mogli bolje poklopit po usima.
    Forever young, i want to be forever young

  18. #2068
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,689
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    622
    Thanked in
    276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Pa naravno da mi nije bliža spoljna politika od oslobađanja Crne Gore od ove pošasti ali neke stvari su mogle da se interno dogovore, da se izbjegne osipanje i razjedinjavanje… To je sve.
    A sta ako nisu mogle da se dogovore?
    Sto puta su bili neki sastanci opozicije, pa kao neki dogovori….pa sutra svadja ko je izdao.
    I to se desavalo zbog licnih sujeta, sitnih interesa i DPS spavaca.
    Sad je neko ocigledno smislio drugi put.
    Ponuda je javna, ako se neko ne slaze….valjda je red i da javno kaze sa cim se ne slaze….a ne ova suplja uopstena prica.
    DF je da se srusi Djukanovic ali ne zele da se unaprijed dogovore neki principi.
    Kako oni to zamisljaju…..idu protesti, ovi svi podnesu ostavke i sta onda?
    Ne misle valjda da oni na brzaka zauzmu prazna mjesta I nastave tamo gdje je DPS stao.....ili misle?
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  19. #2069
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,107
    Thanks Thanks Given 
    2,231
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,232 Posts

    Default

    Bas dugo nijesam na ovom podforumu vidjela ovoliko kvalitetnih postova i razmisljanja.

    Vidimo se u subotu. #oduprise

  20. #2070
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li iđe da se vidi originalan i kompletan tekst ponuđenog sporazuma?
    Da ga neko okači ovđe, ili da postavi link?

    Čuh juče da na početku piše nešto kao "mi organizatori u ime građana", pa ako je već tako ne bi marilo i da vidimo.

  21. #2071
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ulice zovu

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  22. #2072
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,689
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    622
    Thanked in
    276 Posts

    Default

    Vezano za ono sto se pisali o stranim ambasadama….

    Licno me veoma nervira kad naseg glavnog lopova primaju neki strani zvanicnici, ili kad potrce da sat nakon izbora kazu da je sve bilo u redu.
    Tako gledajuci, ja bih rado na ovaj spisak zahtijeva prema vlasti I prema opoziciji dodao I par zahtijeva prema stranim ambasadama.
    ALI, ja realno ne znam da li ovu smjenu vlasti organizuju upravo te ambasade, pa se prave blesavi.
    Ili oni ustvari brane ovu vlast, pa se prave blesavi.

    Volio bih i ja da mi imamo vlast koja ne ide po misljenje kod stranaca, ali da bi se to desilo mi prvo moramo postati nezavisni.
    Sve dok ova zemlja funkcionise tako da mi dnevno pozajmljujemo vise od milion eura….mi nismo nezavisni.
    Da bi se to promijenilo treba prvo maci ove lopuze, pa kad dugove stavimo pod kontrolu….onda imamo bar preduslov da budemo partneri a ne poslusnici.
    Trenutno nismo u poziciji za nesto bolje. Mi smo ko neki klipan od 30 godina, koji nikad nije radio, ujutru od majke trazi Euro za kafu…..al hoce da je ravnopravan u kuci, jer on ima 30 godina I nije vise mali.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  23. #2073
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    �� Opozicionim partijama ponuđen je nacrt sporazuma koji je rezultat sveopštih konsultacija sa intelektualcima od integriteta, a dokument je u jednom dijelu podložan izmjenama.

    �� Ima djelova koji su uzmi ili ostavi, jer ne možemo da se vraćamo nazad oko pitanja kao što je bojkot svih izbora do ispunjenja uslova, a samo nova Vlada može pripremiti prve fer izbore u Crnoj Gori. Nema učešća u skupštini, kada je ona proizašla iz nedemokratskih izbora. Da kriza ne bi išla u nekom pogrešnom pravcu, mi nismo tražili ostavke poslanika, nego samo neučestvovanje.

    �� Vjerujemo da će nam svi opozicioni subjekti do subote pozitivno odgovoriti jer ne postoji nijedan razlog da se ne održi jedinstvo koje smo već postigli.

    �� Odgovor na Đukanovićev poziv na dijalog: Dok se bude špekulisalo da iza nas stoji neko drugi, na takav poziv na dijalog nećemo odgovoriti. Kada dođe ozbiljan poziv za dijalog, mi ćemo uraditi kao što ovdje piše, dakle zajednički ćemo se zalagati za formiranje vlade. Nećemo mi ići na pregovore, nego će ići ujedinjena opozicija zajedno sa nama.

    �� Svaki napad na organizacioni odbor ništa neće dobro donijeti režimu, jer on ima posla sa građanima. Organizatori samo artikulišu njihovu volju.

    �� U Organizacionom odboru ne postoje struje, iako među članovima postoje različiti stavovi.

    �� Kad donosimo odluke, onda svi stojimo iza toga. Ne vidimo značajniji korak nego da se u subotu na bini pojavi 39 poslanika. Naš bi predlog bio da se preko puta Skupštine raspravlja o zakonima gdje bi se vidjela superiornost opozicije i građana, na primjeru parlamenta u sjenci.

    �� Poručujemo odbjeglom biznismenu Dušku Kneževiću da ne prisvaja proteste, već da nastavi sa razotkrivanjem afera režima.

    �� Cijenimo da on radi odličnu stvar, jer samo on to može kao insajder unutar sistema. On se sam legitimisao kao pokajnik i da je spreman da snosi svoj dio odgovornosti. Mi ga pozivamo da on nastavi u tom dijelu a ne da prisvaja naš protest.

    izvor: #oduprise9700
    i vise nego korektno. ko ima problema sa ovim i kome nije sprece skidanje drps kancera i slanje istog na smetliste istorije od geopolitickih igara, nek i ne dolazi. mislim da je df protivljenjem sporazumu pucao sam sebi u nogu. uz malo srece, da ovaj narod progleda pa da se i ta stranka bori za cenzus, taman bi mogla neka koalicija drps-df pa da uzmu par poslanickih mjesta zajedno.
    Forever young, i want to be forever young

  24. #2074
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    i vise nego korektno. ko ima problema sa ovim i kome nije sprece skidanje drps kancera i slanje istog na smetliste istorije od geopolitickih igara, nek i ne dolazi. mislim da je df protivljenjem sporazumu pucao sam sebi u nogu. uz malo srece, da ovaj narod progleda pa da se i ta stranka bori za cenzus, taman bi mogla neka koalicija drps-df pa da uzmu par poslanickih mjesta zajedno.
    Ali upravo je sve geopolitička igra…

  25. #2075
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hop View Post
    Ima li iđe da se vidi originalan i kompletan tekst ponuđenog sporazuma?
    Da ga neko okači ovđe, ili da postavi link?

    Čuh juče da na početku piše nešto kao "mi organizatori u ime građana", pa ako je već tako ne bi marilo i da vidimo.



    ovo uokvireno je 'krivi' dio df-u i par nebitnih avetinja.



    Quote Originally Posted by high View Post
    Vezano za ono sto se pisali o stranim ambasadama….

    Licno me veoma nervira kad naseg glavnog lopova primaju neki strani zvanicnici, ili kad potrce da sat nakon izbora kazu da je sve bilo u redu.
    Tako gledajuci, ja bih rado na ovaj spisak zahtijeva prema vlasti I prema opoziciji dodao I par zahtijeva prema stranim ambasadama.
    ALI, ja realno ne znam da li ovu smjenu vlasti organizuju upravo te ambasade, pa se prave blesavi.
    Ili oni ustvari brane ovu vlast, pa se prave blesavi.

    Volio bih i ja da mi imamo vlast koja ne ide po misljenje kod stranaca, ali da bi se to desilo mi prvo moramo postati nezavisni.
    Sve dok ova zemlja funkcionise tako da mi dnevno pozajmljujemo vise od milion eura….mi nismo nezavisni.
    Da bi se to promijenilo treba prvo maci ove lopuze, pa kad dugove stavimo pod kontrolu….onda imamo bar preduslov da budemo partneri a ne poslusnici.
    Trenutno nismo u poziciji za nesto bolje. Mi smo ko neki klipan od 30 godina, koji nikad nije radio, ujutru od majke trazi Euro za kafu…..al hoce da je ravnopravan u kuci, jer on ima 30 godina I nije vise mali.
    :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    e crka majci, polenu mi sok, imadoh se zadavit, axaxaxaxa
    ali ubo si sustinu...
    Last edited by technus; 22-03-19 at 14:49.
    Forever young, i want to be forever young

Page 83 of 131 FirstFirst ... 337379808182838485868793 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •