Page 94 of 131 FirstFirst ... 4484909192939495969798104 ... LastLast
Results 2,326 to 2,350 of 3261

Thread: #OdupriSe - 97000

  1. #2326
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,666
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post



    Znači je li realno...
    odluči neko da povede djecu na protest, pročita ovo i 99% nikad više neće poć’ ni sa porodicom a ni sam. nisu razlog za manji broj ni koncert Cece ni meč polufinala n’o ovakve budalaštine. bitno da se dobro prati društveno-politička situacija u zemlji pa se na osnovu nje dodje do ovakvog zaključka. organizatori da su pametni pa oni ovo objave na društvene mreže i da kažu da je lupanje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. #2327
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Pa vidis dao sam ti vec sta treba da ih procesuiraju. Je li problem da se izlazi na ulicu dok tuzilastvo ne pocne da radi svoj posao.
    Je li problem da se nadje 2 pravnika koja mogu da nadju u CG zakonu sta je sve ondje prekrseno. Je li problem da se izlazi dok VDT ne uradi to jer SDT nece. Je li problem da se izlazi dokle god sudije ne potvrde takvu optuznicu, ne onu sprdnju sto je SDT jedva sklepao da smanji tenziju. Je li problem da se izlazi dokle god ga Milo ne smijeni sa mjesta savjetnika koji prima platu od nasih poreza. Je li problem da se izlazi dokle god VDT ne blokira imovinu za Miga i 20 ljudi dokle god ne pokazu dokaze kako su ih zaradili.
    Je li to nesto sto se moze smatrati pobjedom, i da narodu pruzi nadu da nesto mogu da promijene. Pa ce sledeci put biti svima lakse i da se pobune i da izadju.
    Ovako kako su ovi zamislili imamo proteste ko izborni ciklus. Svake 4 godine se pobuni narod, izvisi i osjeti se prevarenim, a DPS i dalje ima auru nedodirljivosti. I svaki put su poslije toga sve bezocniji i donose jos gore zakone.
    Kad ovo na zalost propadne, a oce, DPS ce da oduva sledece izbore. Narod ce da se ili seli ili zapada u apatiju jer se uvijek poslije ovoga osjeca malim i beznacajnim, sa malim sansama da ista uradi.
    Stvarno bih volio da grijesim, ali stvarno. Niko od mene ne bi bio srecniji da se dokaze da grijesim, ali se stvarno bojim da ce mjeseci pred nama pokazati da sam ja bio u pravu, ne ti
    Pa evo osudili su ove u Pljevljima I nakon izdrzane kazne dobili imenovanja u lokalnim preduzecima. Sta se postiglo?

    Ne kazem ja da ce se nesto epohalno uspjeti sa ovim protestima, samo kazem da bi me bilo sramota da nisam izasao na ulicu I tim gestom pokazao sta mislim o ovome sto rade od svih nas.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  3. #2328
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Koje si ti argumente dao? To da su ovi sa transportom prevrnuli ogradu? I onda se zbog prevrnute ograde sve ono desilo. Ma sigurno. Taman kao da imaš tri godine ako misliš da je DF mogao da organizuje državni udar. Ni onu noć ne bi bilo ni 1000 ljudi da policija nije noć prije toga demonstrirala svoju silu. I zbog toga je narod izašao, ne zbog DF a. Kao što ni sad ne izlazi zbog ovih organizatora.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Čini mi se ne vladaš najbolje hronologijom događaja, pa da u startu definišemo par stvari:
    17. oktobra ujutro su rastureni šatori, a pokušaj novog okupljanja isti dan uveče je opet razbijen od strane policije.
    18. oktobra je izašao veći broj ljudi (čini mi se oko 7000-8000) na protest podržan od strane drugih opozicionih partija i radnika Vijesti i Monitora zbog postupanja policije (onaj protest sa samo crnogorskim zastavama)
    Tu je Mandić dao rok do subote, za zavođenje prelazne vlade.
    24. oktobra (u tu najavljenu subotu) je opet u glavnoj ulozi bio DF, dok je SNP pružio deklarativnu podršku ali nije uzeo učešća u organizaciji... Podrška ostalih je izostala.
    Taj protest je završen neredima i suzavcem. (noć prije toga se nije desilo ništa)

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Koje si ti argumente dao?
    Ja dadoh link na post, da ne bih ovdje gušio temu i ponavljao priču od prije 3 godine, ali pošto izgleda ne može drugačije:
    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Priča da je nerede izazvala "šačica huligana" te da oni nisu planirani od strane organizatora je prodavanje magle.

    A evo i zašto:

    1) Knežević je rekao da se neće tolerisati maskirana lica i ljudi sa fantomkama te da će svaki od njih biti odstranjen sa protesta uz pomoć redara i predat policiji.
    To se nije desilo. To nije ni pokušano.

    2) Kod ograde ispred Skupštine, između policije i demonstranata nije bilo redara da razdvajaju i spriječavaju eventualne izgrednike, iako su redari uz ogradu bili prisutni za cijelo vrijeme "šatorijade", kao i na ulazu u Karađorđevu ulicu između policije i demonstranata to isto veče, prilikom šetnje od trga do Skupštine.
    Zašto ih nije bilo na ogradi kod Skupštine? Mislim da je očigledno.

    3)
    Nakon 8:30 je bačeno nekoliko petardi i baklji na policiju, ali nije bilo reakcije policije osim što su policajci stavili gas maske
    Naravno, niko od ovih koji su gađali nije odstranjen sa skupa od strane redara

    4) Vođe DF-a odbijaju da uđu u Skupštinu jer im je dozvoljeno da uđu samo na sporedni ulaz. Ako je njima stalo do pregovora to ne bi trebao da bude problem. Hoće li ući na glavni ili sporedni ulaz je trivijalna stvar.

    5) Prilikom razgovora poslanika sa policijom i pokušajem da uđu u parlament, nekoliko demonstranata kreće na ogradu pri čemu im Veljko Vasiljević, poslanik Demokratskog fronta, kaže:
    "Nemojte skakat... Nemojte... Nemojte još."

    6) Oko 10 sati Radunović sa bine poručuje:
    "Mi smo do sada uz najveće napore kontrolisali masu i kontrolisali situaciju. Uz najveće napore, čak da se vama zamjerimo... Mi ne želimo nikome da se zamjerimo.
    Deset minuta još i mi više nikakvu odgovornost ne preduzimamo.
    "

    Ko ima pola zdravog mozga a ne želi da bude u neredima, čim je čuo Radunovićevu izjavu je odatle trebao da se pokupi što brže, što jedan dio demonstranata i jeste uradio ali neki nisu stigli dovoljno brzo da sklone.

    Međutim, kod većine mase dolazi do opšteg oduševljenja i kreće skandiranje "Svi! Svi! Svi!" a za koji minut i "Nema više čekanja". Šta mislite čemu su se nadali ti ljudi koji su to skandirali i šta su očekivali?
    Evo, i ovaj "alternativac" iz Nikšića, koji je kao bio dio neke "zdrave priče" protesta, stavlja higijensku masku na facu. Dakle, zna što će da se desi i opet stoji tu. (pogledati lijevo, na 0:10 do 0:25)


    Kreće gađanje petardama, zatim kamenjem i bocama,... Nakon minut leti i prva baklja i obara se ograda. Policija u taj momenat baca suzavac i šok bombe, dok se na policiju baca i nekoliko molotovljevih koktela.

    Ograda je oborena u dužini od 35-40 metara. To je uradilo bar 50 ljudi. Istovremeno, iz pozadine je policija gađana kamenjem, bakljama itd.
    Nema govora o 5, 10 ili 20 huligana. Nerede je aktivno započelo minimum 70-100 ljudi a ni ovi ostali se baš nisu pretrgli da ih zaustave ili da se sklone odatle prije nego su krenuli suzavac i šok bombe.

    Pogledajte ovaj gore snimak, sa zgrade, na 1:09. Gađa se policija, obara se ograda. Većina mase i dalje stoji na mjestu, "vaga" šta će da radi i gleda kako će situacija da se odvija, tek kad su krenuli suzavac i šok bombe na 1:40 do 1:45 se kreće u bježanje. Ovaj donji dio gura naprijed i sklanjanju ogradu sve do 1:49 kad im je ispred nosa puca suzavac. Tu onda i oni kreću u bježanje.

    Da priča o 5-20 huligana isto nema veze sa mozgom se vidi i po ovome snimku:


    Glavna masa je ovdje već razbijena na više strana:
    - Dio je otišao preko Blažovog mosta
    - Dio je otišao niz Skaline
    - Dio je skrenuo u Ulicu Slobode i centar. I tamo je bilo sukoba sa policijom, polomljenih izloga, gađanja bakljom. Samo kod Pinka se skupilo 20-30 huligana koji su gađali zgradu
    - Dio je otišao preko Mosta braće Zlatičanin put Nikića. I tuda je bilo sukoba. Na Nikiću su polupani izlozi i tu je opljačkana zlatara Majdanpek
    - I imamo ovaj dio koji vidimo, koji je produžio pored Hotela Crna Gora put Starog Aerodroma. I među tom grupom opet ima 20-ak huligana koji gađaju policijski hamer ( i nose fantomke, kapuljače, motke, itd)

    Što se tiče Radunovićeve priče da je smirivao situaciju "kupovao vrijeme Krivokapiću" sa pričom "Imate još 10 minuta, poslije toga ne snosimo odgovornost", treba ga izbit ka konja.

    Je li mogao možda da pokuša nešto ovako:
    "Molim sve prisutne za strpljenje i da se ponašaju mirno, dostojanstveno i u skladu sa zakonom. Nemojte izazivati incidente. Svakoga ko nosi fantomke, baklje ili motke prijavite redarima i uz njihovu pomoć uklonite sa skupa i predajte policiji."

    7) Peđa Bulatović je isto spremio higijensku masku i stavio je preko face. Andrija Mandić je pobjegao preko Skalina u Staru Varoš gdje ga je čekao vozač koji ga je prebacio do Kristala.

    8 ) Sami plakat kojim se mjesecima pozivalo na proteste je slika demonstranata koju ruše zaštitnu ogradu iza koje stoji policija:

    Dakle, u promociji protesta se koristi slika ljudi koji ruše zaštitnu ogradu. I onda ljudi dođu na protest i sruše zaštitnu ogradu, i krenu preko nje na skupštinu - a iz DF-a vele: "Nismo mi, nego ubačeni elementi".

    Veljko Vasiljević, poslanik DF-a, demonstrantima koji hoće da nagrću preko ograde poručuje "nemojte još", neđe oko 9 i po.
    Radunović pali masu sa pričom da ne preduzimaju odgovornost za događaje nakon deset minuta.

    Redari DF-a ne rade ništa da izgrednike uhvate i uklone sa protesta (kao što se to recimo radi na aktuelnim protestima), iako recimo početak sukoba sa policijom u 22:10 nije bio prvi incident jer je oko 20:30 bačeno nekoliko petardi i baklja na policiju. Ni tada redari nisu reagovali.
    Knežević je na RTCG-u uoči protesta tvrdio da će sve maskirane ljude i one sa fantomkama da izbacuju sa protesta a to nije ni pokušano.


    A poslije prodaju priču kako je par ubačenih momaka sa fantomkama i motkama počelo sukobe.
    Na koju foru toliko bolno upadljivi "ubačeni elementi" mogu da se probijaju kroz masu od 5000 ljudi da ih niko ne spriječava, ukoliko zaista postoji namjera da se takvi spriječe.
    Dalje kad smo kod motki, dpsovci su objavili snimak đe se vidi da neki ćelavi tip izlazi sa motkom iz kabine kamiona koji je DF koristio kao binu na trgu i na kojem su se prevezli od trga do skupštine. (vidi se na 0:15-0:25)
    Last edited by ASC; 27-03-19 at 14:58.

  4. #2329
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,664
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A ovi kao Bizbi su mi najgori.

    Srbovali su ovuda "ka ipojedni", a onda su nedje preko neke politicke veze zakucili neki sitni ćar I obrnuli ćurak. Ka oni iz Andrijevice, sve Srbi, sto glasaju DPS sa preko 65% podrske.

    A brate, makar pusti pricu I cuti.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    a takvi likovi (mnogo bi bilo nazvat ih ljudima) su ti onaj zadnji sljam sto postoji u ovu drzavu. buce i halabuce dok ga ne kupe za neku sicu, onda promjeni plocu. nego kamo srece da su takve spodobe rijetke, nego ih ima koliko oces. pljuc.
    Forever young, i want to be forever young

  5. #2330
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    A taj isti HAMER sad moraju da otplate Kalicu HAHAHAHHAHAHAHAH e jada od drzave
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  6. #2331
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    a takvi likovi (mnogo bi bilo nazvat ih ljudima) su ti onaj zadnji sljam sto postoji u ovu drzavu. buce i halabuce dok ga ne kupe za neku sicu, onda promjeni plocu. nego kamo srece da su takve spodobe rijetke, nego ih ima koliko oces. pljuc.
    Ima ih na sve strane Srbin do koske, tri prsta, tetovaze hrama Sv. Save, Milo izdajnik srpskog naroda, Milo prodao Srbe jer nas je odvojio i usao u nato, DPS udbasi, sa zastavom Srbije se ide u svatove, ispred SPC-a se pali badnjak, ne priznaje se crnogorska crkva, dres repke Srbije nekima moras spatulom da skidas kad umru, kad Srbija osvoji nesto u bilo kom sportu, pucanje, vatrometi, sviranje, arlaukanje po gradu, ovo ono i tako dalje i tako blize, i onda dobiju posao preko dps-a i glasaju ih, a nemooooj onda nista da pricas, reci ne interesuje me politika, ne razumijem se ja u to, pravi se mutav, spusti glavu i slusaj nadredjenog, kad bude glasanje vidi do 12 sati da izadjes da zaokruzis depes da te ne bi 100x zvali da te opominju da radis za 250 eura i ako ne glasas da ce upast neko drugi umjesto tebe.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  7. #2332
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,414
    Thanks Thanks Given 
    14,885
    Thanks Thanks Received 
    4,180
    Thanked in
    2,114 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Čini mi se ne vladaš najbolje hronologijom događaja, pa da u startu definišemo par stvari:
    17. oktobra ujutro su rastureni šatori, a pokušaj novog okupljanja isti dan uveče je opet razbijen od strane policije.
    18. oktobra je izašao veći broj ljudi (čini mi se oko 7000-8000) na protest podržan od strane drugih opozicionih partija i radnika Vijesti i Monitora zbog postupanja policije (onaj protest sa samo crnogorskim zastavama)
    Tu je Mandić dao rok do subote, za zavođenje prelazne vlade.
    24. oktobra (u tu najavljenu subotu) je opet u glavnoj ulozi bio DF, dok je SNP pružio deklarativnu podršku ali nije uzeo učešća u organizaciji... Podrška ostalih je izostala.
    Taj protest je završen neredima i suzavcem. (noć prije toga se nije desilo ništa)


    Ja dadoh link na post, da ne bih ovdje gušio temu i ponavljao priču od prije 3 godine, ali pošto izgleda ne može drugačije:


    Dakle, u promociji protesta koristi slika ljudi koji ruše zaštitnu ogradu. I onda ljudi dođu na protest i sruše zaštitnu ogradu, i krenu preko nje na skupštinu - A iz DF-a vele: "Nismo mi, nego ubačeni elementi".

    Veljko Vasiljević, poslanik DF-a, demonstrantima koji hoće da nagrću preko ograde poručuje "nemojte još", neđe oko 9 i po.
    Radunović pali masu sa pričom da ne preduzimaju odgovornost za događaje nakon deset minuta.

    Redari DF-a ne rade ništa da izgrednike uhvate i uklone sa protesta (kao što se to recimo radi na aktuelnim protestima), iako recimo početak sukoba sa policijom u 22:10 nije bio prvi incident jer je oko 20:30 bačeno nekoliko petardi i baklja na policiju. Ni tada redari nisu reagovali.
    Knežević je na RTCG-u uoči protesta tvrdio da će sve maskirane ljude i one sa fantomkama da izbacuju sa protesta a to nije ni pokušano.


    A poslije prodaju priču kako je par ubačenih momaka sa fantomkama i motkama počelo sukobe.
    Na koju foru toliko bolno upadljivi "ubačeni elementi" mogu da se probijaju kroz masu od 5000 ljudi da ih niko ne spriječava, ukoliko zaista postoji namjera da se takvi spriječe.
    Dalje kad smo kod motki, dpsovci su objavili snimak đe se vidi da neki ćelavi tip izlazi sa motkom iz kabine kamiona koji je DF koristio kao binu na trgu i na kojem su se prevezli od trga do skupštine. (vidi se na 0:15-0:25)
    U pravu si za ovu hronologiju, nego sam na brzinu pisao, a i davno je bilo.

    Odličan su sva ova tvoja zapažanja (ako su lično tvoja) ali mi reci, da li stvarno misliš da je DF organizovao državni udar? I misliš li da nije bilo ubačenih elemenata? Narod jeste bio napaljen za neke nerede, baš zbog ponašanja policije i to najviše 17og naveče. I složićemo se da je normalno da policija reaguje na onu situaciju, ali onako? Znaš odakle su evo mene lično na kraju "poćerali", iza KICa. Sigurno smo htjeli KIC da srušimo. Nego odosmo u nedogled.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  8. #2333
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Pa vidis dao sam ti vec sta treba da ih procesuiraju. Je li problem da se izlazi na ulicu dok tuzilastvo ne pocne da radi svoj posao.
    Je li problem da se nadje 2 pravnika koja mogu da nadju u CG zakonu sta je sve ondje prekrseno. Je li problem da se izlazi dok VDT ne uradi to jer SDT nece. Je li problem da se izlazi dokle god sudije ne potvrde takvu optuznicu, ne onu sprdnju sto je SDT jedva sklepao da smanji tenziju. Je li problem da se izlazi dokle god ga Milo ne smijeni sa mjesta savjetnika koji prima platu od nasih poreza. Je li problem da se izlazi dokle god VDT ne blokira imovinu za Miga i 20 ljudi dokle god ne pokazu dokaze kako su ih zaradili. ...
    I dalje ne objasnjavas kako izlaziti godinu ili dvije, dok traje taj tobozproces. U redu, SDT pokrene postupak protiv Miga, pocnu istrazne radnje itd, a ti iz sedmice u sedmicu demonstriras zasto? Da sve to tece brze? Pa njima i ovo sudjenje za dravni udar, koje pokusavaju da oposle sto prije, traje dvije godine.

    U pravu si za sve rizike ovog sadasnjeg pristupa, ali tvoja alternativa ne nudi ni toliko sanse da se nesto postigne. Ako imamo razloga da demonstriramo trazeci Migovu odgovornost za kovertu, imamo razloga da demonstriramo trazeci i Predsjednikovu odgovornost za Pireus, i donacije, i Abu Dabi.

  9. #2334
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,255
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    a takvi likovi (mnogo bi bilo nazvat ih ljudima) su ti onaj zadnji sljam sto postoji u ovu drzavu. buce i halabuce dok ga ne kupe za neku sicu, onda promjeni plocu. nego kamo srece da su takve spodobe rijetke, nego ih ima koliko oces. pljuc.
    Da covjek cita i ne vjeruje o cemu ovdje pricaju.

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Ima ih na sve strane Srbin do koske, tri prsta, tetovaze hrama Sv. Save, Milo izdajnik srpskog naroda, Milo prodao Srbe jer nas je odvojio i usao u nato, DPS udbasi, sa zastavom Srbije se ide u svatove, ispred SPC-a se pali badnjak, ne priznaje se crnogorska crkva, dres repke Srbije nekima moras spatulom da skidas kad umru, kad Srbija osvoji nesto u bilo kom sportu, pucanje, vatrometi, sviranje, arlaukanje po gradu, ovo ono i tako dalje i tako blize, i onda dobiju posao preko dps-a i glasaju ih, a nemooooj onda nista da pricas, reci ne interesuje me politika, ne razumijem se ja u to, pravi se mutav, spusti glavu i slusaj nadredjenog, kad bude glasanje vidi do 12 sati da izadjes da zaokruzis depes da te ne bi 100x zvali da te opominju da radis za 250 eura i ako ne glasas da ce upast neko drugi umjesto tebe.
    Nisam znao da su 3 prsta simbol Srbije.
    -------------------------------------------------
    Ovo sto vi pisete nidje veze sa vezom - ja ne znam da pisem onda ako je bilo oko 7-10hiljada da kazem da je bilo 25 dje ne moze na trg da stane gadju se ljudi sa hiljadama kao da je mrava.
    -----------------------------------------
    Imam jednog komsiju dobro bi se uklopio ovdje.

    na prezadnji protest bilo je 30-35hiljada ljudi a prosle subote je bilo oko 20hiljada.

  10. #2335
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Da covjek cita i ne vjeruje o cemu ovdje pricaju.



    Nisam znao da su 3 prsta simbol Srbije.
    -------------------------------------------------
    Ovo sto vi pisete nidje veze sa vezom - ja ne znam da pisem onda ako je bilo oko 7-10hiljada da kazem da je bilo 25 dje ne moze na trg da stane gadju se ljudi sa hiljadama kao da je mrava.
    -----------------------------------------
    Imam jednog komsiju dobro bi se uklopio ovdje.

    na prezadnji protest bilo je 30-35hiljada ljudi a prosle subote je bilo oko 20hiljada.
    Vjerovatno si mnoge stvari zaboravio od kad si se presaltao u tabor depesa, no da ako ti napune taj rezervoar do cepa.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  11. #2336
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Pa dobro jel ovo realno:

    "Da razmisle iz organizacije da omoguće da se Duško Knezević obrati građanima na skupu, mislim da bi to i te kako doprinijelo masovnosti protesta, a valjda nam je to svima cilj", rekao je Radunović.

    https://www.vijesti.me/tv/perovic-ra...a-za-gubljenje

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  12. #2337
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    A drugom uključenju predstavnici škaljarskog i kavackog klana daju svoje viđenje situacije.

  13. #2338
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pa dobro jel ovo realno:

    "Da razmisle iz organizacije da omoguće da se Duško Knezević obrati građanima na skupu, mislim da bi to i te kako doprinijelo masovnosti protesta, a valjda nam je to svima cilj", rekao je Radunović.

    https://www.vijesti.me/tv/perovic-ra...a-za-gubljenje

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Kada se to bude desilo mozete komotno staviti lock i na ovu temu kao i na proteste.

    Inace javna je tajna da je Knezevic svim sredstvima krenuo u realizaciju tog cilja iz razloga procjene da bi mu to uveliko pomoglo u postupku njegovog eventualnog izrucenja. Covjek bukvalno vuce ocajnicke poteze ne bi li se to desilo kao pokusaj organizovanja setnje do vile Gorica i sl. a obzirom na njegovu sklonost ka snimanju svega nije ni cudo sto se bas Slaven Radunovic prvi javio da podrzi montipajtonovski zahtjev Knezevica.

  14. #2339
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pa dobro jel ovo realno:

    "Da razmisle iz organizacije da omoguće da se Duško Knezević obrati građanima na skupu, mislim da bi to i te kako doprinijelo masovnosti protesta, a valjda nam je to svima cilj", rekao je Radunović.

    https://www.vijesti.me/tv/perovic-ra...a-za-gubljenje

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Zbog ovakvih kao on treba uvesti maksimum 2 poslanicka mandata, pa ako za 8 godina nisi u stanju nista da napravis neces ni za 20, idiot klasicni.
    Zna dobro da bi se pola naroda pokupilo da se DK-eva glavurda pojavi tamo (dok kucam ovo ne vjerujem kako glupa ideja, moze pasti na pamet ili kompletnom idiotu ili ceoku koji nema nikakvih dodira sa stvarnoscu).

  15. #2340
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Pa dobro ako knezevic zeli da se ubaci LIVE na trg, ja bih mu rekao, posalji ti nama dokaz protiv lomija, ti se ukljuci, a poslije tebe ide kratki film o lomiju.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  16. #2341
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Niko Radunovicu moze zabraniti da daje idiotske predloge. To govori puno o njemu, a ama bas nista o protestima i organizatorima.

  17. #2342
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Pa dobro ako knezevic zeli da se ubaci LIVE na trg, ja bih mu rekao, posalji ti nama dokaz protiv lomija, ti se ukljuci, a poslije tebe ide kratki film o lomiju.
    Pod uslovom da izbaci video bi svi pristali...I to ga ne pustat da prica dok prvo video ne posalje organizatorima, djer bi ih zajeba, isprdnjavio se i posa.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  18. #2343
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,958
    Thanked in
    2,322 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pa dobro jel ovo realno:

    "Da razmisle iz organizacije da omoguće da se Duško Knezević obrati građanima na skupu, mislim da bi to i te kako doprinijelo masovnosti protesta, a valjda nam je to svima cilj", rekao je Radunović.

    https://www.vijesti.me/tv/perovic-ra...a-za-gubljenje

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Zašto me ne iznenađuju ovakvi predlozi od DF-a?

    Sent from my Motorola 8400

  19. #2344
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    232
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    51
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Zbilja, mogao bi jednostavno da ispljune taj snimak o Lomiju, svakako posle njega ne bi više ništa bilo isto. Nešto bi se prelomilo

  20. #2345
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Da covjek cita i ne vjeruje o cemu ovdje pricaju. :grin:
    Šta je bilo Bizbi? Da nisu nešto slagali?
    Meni se čini da nisu.

    Evo recimo na forumskoj anketi iz 2012. si stavio da ćeš glasati za Demokratski front.
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...012&highlight=


    2012
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    meni je samo smijesno sto se prica o izborima kad ce oni da dobiju opet..Oni ne'smiju da izgube jer bi bili po zatvora 5000000000 godina.sve su opljackali ja nzm. sto tu ima da se prica.Obama,Beruskoni nzm. ko da je u opoziciju izgubice toliko od mene.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Mene politika ne'zanima,zivjecu isto ostali isti ili neki novi dosli,jer ne'zavisim od vlasti..

    Ali me samo zanima,kako neko moze da glasa za DPS?

    Pogledaj sto su uradili od CG u najbogatiju zemlju ne'uzimaju silom pare od naroda kao ovdje,jos od ove sirotinje..
    Euro po euro dje ima ovo..

    A juce kad je dosla jedna zena Jel' ti tu majka,htjeli smo da je pitamo jel' pristalica DPS'a.
    pi kakvi su da dalje ne'trosim ova slova..

    I kad vidim kad se okupe njih 4/5 sto nemaju osnovnu skolu zavrsenu da idu i dijele ili nzm sto rade za DPS.
    2014
    Bizbi se snebiva nad snimcima DF-a koji snalazi dpsovce sa spiskovima oko biračkih mjesta
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...18#post3743718

    2015
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Mene bi bilo sramota da podrzavam ovu vlast!

    Tako da ovi sto to podrzavaju sve o sebi govore...

    Da zivimo bolje.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Ahahahahahahahahah a koliko vas je nisam znao da vas ima toliko auuuuu..

    Veli evo ga onaj sto ne postuje zakon oce policiju da gazi ahahahahahhaha a onaj gore veli i da mozete policiju da bijete ahahahahahahahahhahahahaha a sto se radi ovdje...

    A nemojte vise da vas ne kunem.
    Mozete li sad na posao da stignete taj dobro placeni oce li biti guzve oko 2h po gradu....Salim se ocete li sad moci do biroa da se prijavite. :grin: :grin: :grin:

    2016
    Bizbi se ukurvio, ovdje već vaga šta će...

    "Upozorava" kao ljude da im se prati sve što pišu na forumu...
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Najveća glupost je kad pises o politici na forum i kritikujes osobu x. :wink:
    Ja vam to kazem jer niste svjesni da vam se sve prati.
    Bizbi se nalazi pozvanim da nam saopšti da na protestu DF-a nije bilo jače od 500 ljudi
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    2018
    Bizbi slavi pobjedu DPS-a na lokalnim izborima u Podgorici
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Još 21min i da popijem koju u grad sjutra ne idem na posao slavim apsolutnu vlast.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Šah mat. 2dana necu na posao.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Ja u Ministarstvo......
    Slavim nocas - u ponedeljak odmaram jer sam se u nedelju previse umorio u grad a onda i u utorak odmaram jer u ponedeljak nisam dobro odmorio - a moguce i da u srijedu ne budem isao na posao jer iznenada u utorak nastavim da slavim. :grin:
    Da naglasim da promjenu mišljenja, stavova ili promjenu partija uopšte ne smatram za neki tabu. Ljudi se mijenjaju.
    Ali kad se ovako pojavi neko ko stalno laje na jednu stranu a onda najednom okrene ploču i laje na drugu, tu su stvari jasne.

    Lekcija za noćas - lijepo je imati lični integritet. Ne budite k*urva kao bizbi.

  21. #2346
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Dok Slaven Radunovic i Nova ne objasne svoja ponasanja od one noci ne interesuje me nijedna prica a oni nijednu jedinu rijec o tome nisu prozborili niti ih iko vise pita o tome.

    Radunovic radi za DPS. Imaju protiv njega podnijetu krivicnu prijavu sa svim dokazima….i gle cuda to stoji u fioci.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  22. #2347
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,255
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Vjerovatno si mnoge stvari zaboravio od kad si se presaltao u tabor depesa, no da ako ti napune taj rezervoar do cepa.
    Pa ti ne citas ono sto ja pisem. da ponovim sve je ovo forum ne vjeruj svima sto pisu i za sto se izjasnjavaju.
    Danas misle jedno - rade drugo - govore trece lisica je mnogo danas ako me razumijes.

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Šta je bilo Bizbi? Da nisu nešto slagali?
    Meni se čini da nisu.

    Evo recimo na forumskoj anketi iz 2012. si stavio da ćeš glasati za Demokratski front.
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...012&highlight=


    2012



    2014
    Bizbi se snebiva nad snimcima DF-a koji snalazi dpsovce sa spiskovima oko biračkih mjesta
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...18#post3743718

    2015




    2016
    Bizbi se ukurvio, ovdje već vaga šta će...

    "Upozorava" kao ljude da im se prati sve što pišu na forumu...


    Bizbi se nalazi pozvanim da nam saopšti da na protestu DF-a nije bilo jače od 500 ljudi


    2018
    Bizbi slavi pobjedu DPS-a na lokalnim izborima u Podgorici




    Da naglasim da promjenu mišljenja, stavova ili promjenu partija uopšte ne smatram za neki tabu. Ljudi se mijenjaju.
    Ali kad se ovako pojavi neko ko stalno laje na jednu stranu a onda najednom okrene ploču i laje na drugu, tu su stvari jasne.

    Lekcija za noćas - lijepo je imati lični integritet. Ne budite k*urva kao bizbi.
    E moj ASC nisi ti nikakvu lekciju shvatio - jer vidim da lose kapiras. 1korak ispred svih....

    2012 - sam imao svega 17god i opet bio ispred ako me razumijes. a nadam se da me shvatas.

  23. #2348
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Bio si mlad, zelen i buntovan znači...
    A u međuvremenu si sazrio.

    Da, da, biće da je to to. Korak ispred svih.

  24. #2349
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Bizbi ugasen kao zadnja cigareta.



    Bizbi stara lisica gorska.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  25. #2350
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    E sve sam mislio ali da ce Zabljacani ustati protiv okupatora to nijesam mislio.

    Brani se Crno jezero svom silom ne staje se.

    Cini mi se da ce mali Bar biti sta ce odje

    Narucio covjek 30 brodskih kontejnera da ubaci na jezero hahahhahhah

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

Page 94 of 131 FirstFirst ... 4484909192939495969798104 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •