Page 71 of 131 FirstFirst ... 216167686970717273747581121 ... LastLast
Results 1,751 to 1,775 of 3261

Thread: #OdupriSe - 97000

  1. #1751
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Meh, biće da nije frka za pare nezaposlenim ljudima čim na stotine njih donira po 2000€. Inače, đe je slika onoga maloga kojem glava samo što ne eksplodira dok je neka đevojka pored njega? Slika i prilika df-a dok im je Lekić bio maskota građanskosti. Nadoknadili su trpljenje u periodu nakon izbora za treći mandat Fijipa Nejakoga...

    Ja ne bih da prebiram goovna po wc šolji, no bih da pustim da voda sve ponese.
    Možemo mi sad do ujutro da filozofiramo i da jedan drugom pametujemo. U principu se ja i ti slažemo oko wc šolje i vode, ali ja mislim da ti je pogrešan pristup kako doći do toga da ta voda sve/svakoga ponese.

    Ja sam odavno o tome dosta pisao, pa ne bih sad opet da drvim i detaljišem o tome. Kratko i jasno da ti kažem, ne sviđa mi se nijedna partija (a za DF nisam nikad glasao). Nekad mi se najviše sviđao SDPR (prethodnica SDP-a, početak 90-ih), pa Narodna sloga, pa PzP, pa Pozitivna, pa Demokrate ...možda sam neku i zaboravio (i kod svake od njih je bilo ponešto što mi se ne sviđa, a najmanje sam zamjerki imao prema Demokratama, pri čemu mi se nije previše sviđao njihov stil izlaganja, ali u zadnje vrijeme -i prije ovih njihovih paralelnih protesta -u mojim očima i Demokrate padaju, a neću sada o tim razlozima).

    I je li sad najbitnije da prebiramo po oozicionim goovnima i da ih mjerimo, da vidimo koga ćemo (prije) da odstranimo? Je li to sad bitno za uspjeh trenutnih protesta? Evo i sama ta goovna kažu da im je u svrhu uspjeha protesta i smjene režima nebitno da se oni sada međusobno mjere, da ističu svoje priče i napadaju jedni druge. A ti i Gandalf ih mjerite ako oćete, bujrum.
    Last edited by hop; 18-03-19 at 22:14.

  2. #1752
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,037
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    537 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Sto se tice autobusa.

    Ne znam koliko pratis FB ali ako pratis isprati sta pise Stari Liberal ili isprati Spasoja Tomica i jos kojeg omladinca iz GO Nova pa ces vidjeti zbog cega sam rekao da nece sa njima u bus.

    Ti ljudi ne mogu biti normalni nikako. Pozivaju na radikalizaciju od pocetka, pljuju po protestantima, po organizatorima, pricaju o ulasku u skupstinu itd itd itd
    Niko im ne valja, nista im ne valja... Samo kao 2015 samo sad treba da budemo svi zajedno, krvi do koljena i ta prica.
    Mislim da su njih radikalizovali jos vise ovi dogadjaji 2015 naovamo... I sad su bas indoktrinirani u fulu.
    I ne moze se sve preko noci, preko nekih stvari se moze preci i napraviti kompromis a preko nekih ne. Znam o cemu pricam jer sam 2015 bio na ulici sa nekim od njih i mnogo su opusteniji i manje radikalni bili. Ali je zadnje 2-3 godine i pojacao nacionalizam DF sto je realno jer sa padom rejtinga ide i porast nacionalizma.

    Sto se tice paraprotesta ni ja nijesam saglasan. Moglo se i bez toga.


    I zanima me samo zbog cega su u opoziciji toliko sujetni i kako ne mogu naci zajednicki sadrzalac u 4 tacke :

    1. Trajni bojkot drzavnog i lokalnih paralamenata i odbora

    2. Nema izbora bez izmjene izbornog zakonodavstva

    3. Izmjena izbornog zakonodavstva po smjernicama opozicije

    4. Pregovore sa DPS-om mogu voditi samo parlamentrane partije i predstavnici odbora organizatora protesta



    Ako nijesu u stanju da njih 39 potpisu jednu plarformu sa 4 tacke koja ne zadire u njihove programe ili programske razlike - onda ovaj narod ne zasluzuje takvu opoziciju.

    Pa neka se iz organizatora protesta stvaraju nove partije i poklope ih, ima tamo i pametnih ljudi i naucnika i strucnjaka...

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

    Prvo, gore navedeni ljudi su prskotine, likovi koji su ucescem u politici svom zivotu dali znacaj. Citav zivot su u svemu bili losi i sad tripuju da su clanovi neceg znacajnog, da su dio pokreta koji prevazilazi nase lokalne okvire. Veliki bukaci ali samo u masi, ovako ih nidje nema, M. KNEZEVIC im je ikona, misle da tako treba a centrala ih potpaljuje dodatno. Sve da se makne dps i raspane df opet ce nastaviti. Mrze sve sto se ne uklapa u njihovu matricu, neo nacisti jednom rijecju.

    Sto se tice drugog dijela, bojkot ne dolazi u obzir zbog para, izgubili bi dobar dio aktivista i clanova ako ostanu bez budzetskih davanja, to im je bitnije negoli nsrod i demokratija. Njih treba prozivati postepeno pa sve zesce, pa ili ce uraditi sto treba ili ce i narod progledati kome daje glas i nedje drugo usmjeriti ga. Sad je vrijeme za formiranje nove politicke grupe koja ce napraviti otklon od svih sa scene.
    Promjena izbornog zakonodavstva im ne odgovara, tu se lovi u mutnom, uzimaju pare takodje, omogucava se vodjama da i dalje vode iako redjaju neuspjehe. Glas za covjeka a ne partiju bi bila strasna promjena al to niko nece, ko bi glasao gubitnike, osvjedocene lopove i psihicki nestabilne osobe.
    Ja sam nedje davno napisao da bi se unistio dps prvo treba unistiti opoziciju, bez nje ovakve odose i oni. Toliko serviranih stvari na tacni i nista.

  3. #1753
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Sto se tice drugog dijela, bojkot ne dolazi u obzir zbog para, izgubili bi dobar dio aktivista i clanova ako ostanu bez budzetskih davanja, to im je bitnije negoli nsrod i demokratija.

    Bojkot parlamenta ne znači i bojkot blagajne

    Ono o čemu ti pričaš je vraćanje mandata to je extremna mjera koju bih volio da vidim na našoj sceni ali za tim nema šanse.
    One Ring to Rule them all...

  4. #1754
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,037
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    537 Posts

    Default

    Pobrkao sam, mislio sam na bojkot izbora.

  5. #1755
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    345
    Thanks Thanks Given 
    50
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Zašto se ova tema više ne pojavljuje u dijelu "Najposjećivaniji forumi", kad je daleko najposjećenija?

  6. #1756
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ministar Radunovic danas u Zagoricu smiruje zitelje park sume ahhahahahahaha

    Ovo je plach kunem se rahmetom mi dedinim



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  7. #1757
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    14,567
    Thanks Thanks Received 
    4,040
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Kako gadan tip

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  8. #1758
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ministar Radunovic danas u Zagoricu smiruje zitelje park sume ahhahahahahaha

    Ovo je plach kunem se rahmetom mi dedinim



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    O cemu se ovdje radi?

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  9. #1759
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    O cemu se ovdje radi?

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk
    Imali su skup mjestani park sume gdje je gost bio Pajke da im objasni oko novih rjesenja za placanje porodicama Vucinic i Stamatovic na cijoj se zemlji nalaze kuce ilegalno izgradjene

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  10. #1760
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,679
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Df-ovci kmeče po internetu da df preuzme vođstvo hahahaha kakve glave daleko bilo

    Sent from my p20 lite using Tapatalk
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  11. #1761
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Df-ovci kmeče po internetu da df preuzme vođstvo hahahaha kakve glave daleko bilo

    Sent from my p20 lite using Tapatalk
    Mislim da bi, onog momenta kada bi na govornicu izasao bilo ko iz DFa, 80% ljudi odustalo od protesta, a makar 30% bi poslo odma a da taj ne bi ni govor zavrsio, ja prvi.

    Fale profesori, Milan Popovic npr., Kekovic iz Unije sindikata (oni valjda u cetvrtak odlucuju o tome da li da se pridruze), neko tipa Ramba Amadeusa, moze I Popaj iz TBOK, mozda neki koncert da se organizuje, kao afterparty, da se vidi da smo mi urbani, a ne kao ovaj predsjednik mladih dpsa sto slusa Acu Lukasa.

    https://www.facebook.com/95074914841...4914820494523/


    Imaju li ovi iz opozicije kakvo ozvucenje da obezbijede, bolje bi im to bilo no ista, kad se vec ne mogu ni oko cega dogovorit.



    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  12. #1762
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Izvin'te, jel problem? Niko me nije obavijestio da treba da se "obnavlja članarina" na forumu da bi ja mogao sad da dođem i da pišem na podforumu na kome sam hiljade postova napisao od prije 15 godina na ovamo; niti se sjećam da neko ima tapiju na diskurs, pa sad ja ovde sreću kvarim, i upadam na žurku đe su se svi fino dogovorili da su protesti kul, da ima 50 000 ljudi, i da samo treba da se razgovara o nijansama taktike do konačne pobjede.

    Ispričavam se, nije mi stiglo cirkularno pismo o nepisanim smjernicama za diskusiju, a pisane još nisam prekršio, pa ću ja nastaviti o onome što me zanima, sve se usko držeći teme i pravila foruma. Kome se ne sviđa, ima dugme ignore, ima obično manuelno ignorisanje...
    Ma lagano, ulazi covjek po potrebi za depes svrhe da pise i broji narod ka ovce i iznosi svoje stavove, sve je to super, evo sam malo bacio pogled na tvoj profil, 2015 i 2016 o izborima i protestima, pa te nema 2 godine i onda opet o platama, pa te nema 7-8 mjeseci i onda pises odje i prebrojavas narod, zamisli koliko si jadan kad ti je sa 40+ godina jedini cilj u zivotu da podrzis covjeka i partiju koja ti jede drzavu kao cancer time sto ces na forumu pisati lose o opoziciji, narodu koji se buni protiv vlasti i brojati sa jos 3 druga koliko je naroda na protestu, jadno.

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Mislim da bi, onog momenta kada bi na govornicu izasao bilo ko iz DFa, 80% ljudi odustalo od protesta, a makar 30% bi poslo odma a da taj ne bi ni govor zavrsio, ja prvi.

    Fale profesori, Milan Popovic npr., Kekovic iz Unije sindikata (oni valjda u cetvrtak odlucuju o tome da li da se pridruze), neko tipa Ramba Amadeusa, moze I Popaj iz TBOK, mozda neki koncert da se organizuje, kao afterparty, da se vidi da smo mi urbani, a ne kao ovaj predsjednik mladih dpsa sto slusa Acu Lukasa.

    https://www.facebook.com/95074914841...4914820494523/


    Imaju li ovi iz opozicije kakvo ozvucenje da obezbijede, bolje bi im to bilo no ista, kad se vec ne mogu ni oko cega dogovorit.



    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Kad bi sjutra mom djetetu bio uzor neki ovakav tip, ja bih ga poslao na odvikavanje od droge casti mi, jer normalnom i zdravom mozgu ovakav covjek ne moze biti uzor.
    Last edited by ^izzy^; 19-03-19 at 02:54.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  13. #1763
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,483
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    698
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Sto se tice autobusa.

    Ne znam koliko pratis FB ali ako pratis isprati sta pise Stari Liberal ili isprati Spasoja Tomica i jos kojeg omladinca iz GO Nova pa ces vidjeti zbog cega sam rekao da nece sa njima u bus.

    Ti ljudi ne mogu biti normalni nikako. Pozivaju na radikalizaciju od pocetka, pljuju po protestantima, po organizatorima, pricaju o ulasku u skupstinu itd itd itd
    Niko im ne valja, nista im ne valja... Samo kao 2015 samo sad treba da budemo svi zajedno, krvi do koljena i ta prica.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Plus izvjesna Kuljak i pokret Sloboda narodu. Pa su još napravili i stranice neke po fejsu.
    Nevjerovatna antipropaganda , DPS da im pozavidi.

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

  14. #1764
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Dobro jutro Crna Goro cirilicom
    Evo HOP u cilju nacionalnog pomirenja



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  15. #1765
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    lijepo receno...

  16. #1766
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    391
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    I ja mislim da se sa po pola sata mirne šetnje po užem centru ne može postići ništa...To ne smeta nkome iz vlasti.Saobraćaj se kratko zaustavlja i to je to.Milo nikad neće mrdnuti prstom na kratke mirne šetnje.Jedino mirnom dugotrajnom blokadom glavnih saobraćajnica,rtcg-a,skupštine itd se nešto može postići.Ako mislite da će EU ili neko drugi da podrži mirne šetnje varate se.

    Poslato sa Huawei Mate 20 pro uz pomoć Tapatoka

  17. #1767
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NovakRamov View Post
    I ja mislim da se sa po pola sata mirne šetnje po užem centru ne može postići ništa...To ne smeta nkome iz vlasti.Saobraćaj se kratko zaustavlja i to je to.Milo nikad neće mrdnuti prstom na kratke mirne šetnje.Jedino mirnom dugotrajnom blokadom glavnih saobraćajnica,rtcg-a,skupštine itd se nešto može postići.Ako mislite da će EU ili neko drugi da podrži mirne šetnje varate se.

    Poslato sa Huawei Mate 20 pro uz pomoć Tapatoka
    Polakote ljudi sa tom radikalizacijom! Polakote!
    Ne može to odjednom sve. Vidite li da organizatori nemaju para ozvučenje da iznajme.
    Vidite li da nemaju para 100 postera da zalijepe.

    Ovaj protest je još uvjek u početnoj fazi. Zar ne vidite ljudi u Srbiji mjesecima protestuju prije radikalnog poteza zauzimanja institucije javni servis.
    Oni su imali razlog jer ih vlast mjesecima ignoriše. Za ove proteste se ne može reći da ih vlast ignoriše, a pogotovo ne mjesecima!
    Evo je Đukanović počeo da kmeči iz Berlina kako je potreban dijalog sa ljudima koji protestuju.

    Sad ljudi koji protestuju treba da odigraju pametno.
    Ne smiju bit okarakterisani kao neko ko nije spreman na dijalog.
    Sa Đukanovićem se treba pregovarati, da bi bili etablirani kao ozbiljan pokret koji nije zatvoren za pregovore.
    Naravno posle pregovora koji obavezno moraju biti neuspjeli, treba nastaviti sa protestima.

    Ima se kad za radikalizaciju. Ako se nakon 5-6 mjeseci utvrdi da institucije ignorišu postojanje nezadovoljnih građana, onda se radi blokada institucija (blokada institucija se vrši "BEZ NASILJA").

    Ako nismo spremni da se 5-6 mjeseci borimo mirnim protestima za bolje sjutra onda realno ni ne zaslužujemo bolje sjutra.

  18. #1768
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    391
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Nigdje ni jedan mirni protest,a pogotovo ne jedno nedeljni nije donio promjene.Hajde navedite mi jedan.Evo dolazi lijepo vrijeme.Treba početi sa što češćim okupljanjima.Za početak.

    Poslato sa Huawei Mate 20 pro uz pomoć Tapatoka

  19. #1769
    Join Date
    May 2018
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SubWay View Post
    Polakote ljudi sa tom radikalizacijom! Polakote!
    Ne može to odjednom sve. Vidite li da organizatori nemaju para ozvučenje da iznajme.
    Vidite li da nemaju para 100 postera da zalijepe.
    Organizatorima sve plaćaju opozicione stranke, a isti ti sujetni organizatori konstantno prave zbrku u želji da se nametnu i postanu popularni, svaku stvar rade napamet.
    Jedan koji je korektan je Džemal Perović, ostali su puni sujete i kompleksa.

  20. #1770
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Ma lagano, ulazi covjek po potrebi za depes svrhe da pise i broji narod ka ovce i iznosi svoje stavove, sve je to super, evo sam malo bacio pogled na tvoj profil, 2015 i 2016 o izborima i protestima, pa te nema 2 godine i onda opet o platama, pa te nema 7-8 mjeseci i onda pises odje i prebrojavas narod, zamisli koliko si jadan kad ti je sa 40+ godina jedini cilj u zivotu da podrzis covjeka i partiju koja ti jede drzavu kao cancer time sto ces na forumu pisati lose o opoziciji, narodu koji se buni protiv vlasti i brojati sa jos 3 druga koliko je naroda na protestu, jadno. Kad bi sjutra mom djetetu bio uzor neki ovakav tip, ja bih ga poslao na odvikavanje od droge casti mi, jer normalnom i zdravom mozgu ovakav covjek ne moze biti uzor.
    Ja iza svakog svog posta stojim, a to što pojedini žive u eho-komorama, red Vijesti, red ovog podforuma, red slično raspoloženog neposrednog okruženja, pa je svako razmišljanje mimo "bolje crni đavo nego Milo, sva sredstva dozvoljena" jadno - to ne znači da je to tako u, što bi rekao Katnić, spoljnjem svijetu.

    2015-2016 sam ja bio spreman na svaki način da se suprotstavim onim i ovakvim protestima, i kad bi trpio žestoku ličnu cijenu. Zamisli Gandalfa, samo s druge strane. Prema ovima sam indiferentan, sve dok ne čujem plan za "dan posle" i malo bolje ne sagledam ko je izgledan da potencijalno najviše profitira politički iz eventualne promjene vlasti. Za to je još rano, još se opozicija čačka i pipka, niko još nije naskočio. Ako ovde DF ili Milačić uzmu maha, kao što je u Srbiji Boško Obradović eliminisao Branislava Lečića i Sergeja Trifunovića - eto me na pozicijama iz 2015 za sekund, a ti tvoju đecu śutra vaspitavaj i odvikavaj kako oćeš.

    P.S. Nemam +40 godina, niti blizu.

    Quote Originally Posted by NovakRamov View Post
    Ako mislite da će EU ili neko drugi da podrži mirne šetnje varate se
    EU samo ponavlja da je mjesto dijaloga parlament. Evo i juče onaj Njemac.

  21. #1771
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    za radikalizaciju protesta treba kriticna masa ljudi...al bas kriticna...
    u Srbiju su krenuli u radikalizaciju sa hiljdu ljudi (upad u RTS i blokadu presjednistva), pucali su sebe u koljeno. ti protesti su gotovi tamo, nista postici nece.
    da ne pricamo o tome da je tamo Vucic spraman u svakom trenutku da izadje na izbore i da ih pocisti sve...

  22. #1772
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by artemida View Post
    Organizatorima sve plaćaju opozicione stranke, a isti ti sujetni organizatori konstantno prave zbrku u želji da se nametnu i postanu popularni, svaku stvar rade napamet.
    Jedan koji je korektan je Džemal Perović, ostali su puni sujete i kompleksa.
    LAŽ!

    Sve što političke partije plaćaju je prevoz svojim pristalicama! (jedini razlog što to rade je što bi u suprotnom od istih svojih glasača bili okarakterisani kao dekoracija milove vlasti i saboteri protesta)

  23. #1773
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Bolest

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  24. #1774
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NovakRamov View Post
    Nigdje ni jedan mirni protest,a pogotovo ne jedno nedeljni nije donio promjene.Hajde navedite mi jedan.Evo dolazi lijepo vrijeme.Treba početi sa što češćim okupljanjima.Za početak.

    Poslato sa Huawei Mate 20 pro uz pomoć Tapatoka
    Protesti u Crnoj Gori GI za nas. Tražena je Vlada sa opozicijom, dobijena je vlada sa opozicijom. (to što vlada sa opozicijom nije dovoljna za razbijanje organizovane kriminalne grupe na vlasti čiji pipci zalaze u svaku instituciju sistema je druga priča)

  25. #1775
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Bolest

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Koliko koštaju ovi experti i njihove analize?

    Đe ga je onaj Trifunović ne javlja se u zadnje vrijeme.

Page 71 of 131 FirstFirst ... 216167686970717273747581121 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •