Page 59 of 131 FirstFirst ... 94955565758596061626369109 ... LastLast
Results 1,451 to 1,475 of 3261

Thread: #OdupriSe - 97000

  1. #1451
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    svaka cast za Lekovica, uvjek se isticao na RTCG-u kao neutralni voditelj i neko ko ima kitschmu, napokon da se oglasi neko iz tog legla. jel i ova Nevenka sa Sramnog servisa?
    Forever young, i want to be forever young

  2. #1452
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    E ako ce vam jos i Zoran Lekovic biti perjanica slobodnog i nezavisnog novinarstva onda da se razilazimo. Lik koji je iz svoje sujete pravio probleme svakome urednistvu a najvise onoj koja je bila smijenjena i nezavisna sto je ova druga strana dobro koristila.

    https://www.vijesti.me/kolumne/sivonja-sa-dobrom-kitom

  3. #1453
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    svaka cast za Lekovica, uvjek se isticao na RTCG-u kao neutralni voditelj i neko ko ima kitschmu, napokon da se oglasi neko iz tog legla. jel i ova Nevenka sa Sramnog servisa?
    Vodila je onaj Okvir kad je bilo o cempresima i napravila dosta zestoku emisiju koja je mnoge ostavila otvorenih usta... Mislim da je bila na prvoj do skoro i uskocila da vodi tu jednu emisiju na RTCG ali ne znam jel' dio njega ili tako privremeno uskace... Po onome sto vidim, pise da radi u RTCG (i Sindikat Medija Crne Gore) ali i ona pravi buku tamo (u RTCG) i gledaju da je maknu...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  4. #1454
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,090
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Vodila je onaj Okvir kad je bilo o cempresima i napravila dosta zestoku emisiju koja je mnoge ostavila otvorenih usta... Mislim da je bila na prvoj do skoro i uskocila da vodi tu jednu emisiju na RTCG ali ne znam jel' dio njega ili tako privremeno uskace... Po onome sto vidim, pise da radi u RTCG (i Sindikat Medija Crne Gore) ali i ona pravi buku tamo (u RTCG) i gledaju da je maknu...
    Jes' znamo iz emisije nedjelja u petak na A1

    kad ce da je maknu onda - prica protiv njih. mijenja se ploca.

  5. #1455
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    E kad covjek procita sta se sve pise na ovom dijelu foruma... pa ne budi sarkastican majcin sine. Zvoncice salji mi jos jednu infrakciju, cisto preventivno, moje srce ne moze da izdrzi... Ahhhhhh

  6. #1456
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Vodila je onaj Okvir kad je bilo o cempresima i napravila dosta zestoku emisiju koja je mnoge ostavila otvorenih usta... Mislim da je bila na prvoj do skoro i uskocila da vodi tu jednu emisiju na RTCG ali ne znam jel' dio njega ili tako privremeno uskace... Po onome sto vidim, pise da radi u RTCG (i Sindikat Medija Crne Gore) ali i ona pravi buku tamo (u RTCG) i gledaju da je maknu...
    da, vidjeh na profil da joj pise da radi u RTCG. odlicno, drmaju se temelji dobro znaci, cim im sarafi propagandnog servisa lupaju samare. treba nam sto vise zvizdaca iz svih institucija.


    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    E ako ce vam jos i Zoran Lekovic biti perjanica slobodnog i nezavisnog novinarstva onda da se razilazimo. Lik koji je iz svoje sujete pravio probleme svakome urednistvu a najvise onoj koja je bila smijenjena i nezavisna sto je ova druga strana dobro koristila.

    https://www.vijesti.me/kolumne/sivonja-sa-dobrom-kitom
    full si u pravu batice, nego ja ne rekoh nista od toga sto mi spocitavas, tj. ogranicio sam se na Sramni servis. nego reci nam, koga ti smatras za nezavisnog novinara, pretpostavljam crnogorsku Barbaru, iliti u slobodnom prevodu Sebekovu poznatu po 'neZgodnim' pitanjima (da ti vratim istom mjerom}.
    Forever young, i want to be forever young

  7. #1457
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    da, vidjeh na profil da joj pise da radi u RTCG. odlicno, drmaju se temelji dobro znaci, cim im sarafi propagandnog servisa lupaju samare. treba nam sto vise zvizdaca iz svih institucija.




    full si u pravu batice, nego ja ne rekoh nista od toga sto mi spocitavas, tj. ogranicio sam se na Sramni servis. nego reci nam, koga ti smatras za nezavisnog novinara, pretpostavljam crnogorsku Barbaru, iliti u slobodnom prevodu Sebekovu poznatu po 'neZgodnim' pitanjima (da ti vratim istom mjerom}.
    Hahahaha... Eh da znas sam bi izbrisao ovaj post jos bi rekao izvini brate

    Nego je ovako nekako ljepse.

    Ja se samo trudim da izbacim besmislice iz vasih rasprava i mislim da je to najopozicionija aktivnost na ovome forumu doduse nekada klonem pod pritiskom istih a ovih dana ne da su se nagomilale nego je ovo opsti kijamet na ovome dijelu foruma.

  8. #1458
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    E ako ce vam jos i Zoran Lekovic biti perjanica slobodnog i nezavisnog novinarstva onda da se razilazimo. Lik koji je iz svoje sujete pravio probleme svakome urednistvu a najvise onoj koja je bila smijenjena i nezavisna sto je ova druga strana dobro koristila.

    https://www.vijesti.me/kolumne/sivonja-sa-dobrom-kitom
    Rodione, partibrejkeru

    Da. Zoran Leković je bio zaratio sa prošlim rukovodstvom koje je smijenjeno na besraman način i poslije toga zauvijek napustio novinarstvo, oh wait... Dakle, govorimo o rukovodstvu na čelu sa Vladanom Mićunovićem i Andrijanom Kadijom. Samo da se prisjetimo:

    https://m.cdm.me/drustvo/lekovic-tvr...-dostojanstvo/

    https://m.cdm.me/drustvo/rtcg-lekovi...-na-bolovanje/

    https://m.cdm.me/drustvo/zoran-lekov...a-novinarstvo/

    Simptomatično je da se dolaskom novog od DPS-a postavljenog rukovodstva naprasno vratio novinarstvu. Disident. Seems legit.

    Hoćemo li malo o Ćirovićkoj. I ona se žalila na diskriminaciju Vladana Mićunovića. Posljednji pasus:

    https://m.cdm.me/drustvo/durovic-usa...taje-u-msss-u/

    Ima toga još:

    https://www.in4s.net/cirovic-demokra...ideo/?lang=lat

    Pa kaže:

    https://volimpodgoricu.me/2018/06/12...ugi-diktirali/

    Evo sam dao i dva linka sa prosrpskih portala, da bude za svačiji merak.

    I što ćemo sad? Da zaćutimo na gluposti o navodnim perjanicama crnogorskog novinarstva i da zaboravimo na period kad su ratovali sa rukovodstvom Javnog servisa u njegovom najboljem periodu u istoriji, valjda ćemo se složiti u tome osim ukoliko nijeste pasionirani ljubitelj "minut-dva".

    P.S. O novinarstvu u Crnoj Gori nekom drugom prilikom i na novom topicu. Najbolje bi bilo da ga sad otvorim, pa da me bolesni paranoici optuže da skrećem pažnju sa trenutnih dešavanja. Neka, biće vremena.

  9. #1459
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Vodila je onaj Okvir kad je bilo o cempresima i napravila dosta zestoku emisiju koja je mnoge ostavila otvorenih usta... Mislim da je bila na prvoj do skoro i uskocila da vodi tu jednu emisiju na RTCG ali ne znam jel' dio njega ili tako privremeno uskace... Po onome sto vidim, pise da radi u RTCG (i Sindikat Medija Crne Gore) ali i ona pravi buku tamo (u RTCG) i gledaju da je maknu...
    Nevenka Ćurović je novinarka samo RTCG-a. Na A1 učestvuje kao i ostaal 3 novinara smao kao gost.
    Inače, morate je znati sa emsiije Replika koju je vodila.

  10. #1460
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Dobro jutro Tamni Vilajtete.

    Cekamo li jutros Johanesa Hana da nas izvede na ulicu i jel nas bilo 5-20 ili 50k ?



    Evo malo da se vrati emocija, kako je to casnih i postenih 7% crnogoraca i crnogorki drzalo baklju slobode.


    One Ring to Rule them all...

  11. #1461
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ako se ovako budemo slagali,ova ruza nece cvjetat za dugo jos...mozemo li se u icemu slozit...
    https://www.cdm.me/politika/sporenja...uzeti-vodstvo/

  12. #1462
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gandalf_white View Post
    evo malo da se vrati emocija, kako je to casnih i postenih 7% crnogoraca i crnogorki drzalo baklju slobode.
    sEDAM POSTO
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  13. #1463
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokac View Post
    ako se ovako budemo slagali,ova ruza nece cvjetat za dugo jos...mozemo li se u icemu slozit...
    https://www.cdm.me/politika/sporenja...uzeti-vodstvo/

    Salis li se? Da citamo Pobjedine fantazije o tome sta "neimenovani izvori" pricaju o sukobima unutar protesta?

    Onda slobodno postuj i sta In4s pise o izvorima iz DPS-a koji pricaju kako Markovic tek sto nije oborio MDj.

  14. #1464
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Vrhunski tekst

    https://www.vijesti.me/razgovarajmo/...k-nije-nestalo

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  15. #1465
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Salis li se? Da citamo Pobjedine fantazije o tome sta "neimenovani izvori" pricaju o sukobima unutar protesta?

    Onda slobodno postuj i sta In4s pise o izvorima iz DPS-a koji pricaju kako Markovic tek sto nije oborio MDj.
    nisam to citao ali cu pogledat,no ce te me napanut da sirim nacionalizam i da sam manji crnogorac no neki

  16. #1466
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Ako neko od vas kolega ima komunikaciju sa organizatorima, predlozite im da pozovu narod da na sljedece okupljanje izvedu porodice, da svako dovede makar po jos jednog clana porodice ili prijatelja. Ne treba da se boje odgovornosti, jer ovo nije samo njihov borba, ovo je borba I svih nas koji izlazimo, jer ne izlazimo zbog njih izlazimo zbog sebe.

    Ja nemam problem da izadjem sa zenom I djecom, moj kum isto, a siguran sam I da medju vama ima onih koji bi izveli familiju, brata, sestru, druga, drugaricu, prijatelja, majku, oca, babu, djeda, kuma, kumu, komsinicu....

    Ne bojim se za bezbjednost djece, a lijepo je I djecu nauciti da je sasvim normalno da se izadje na ulicu I pobuni protiv necega sto ti ne odgovara, da je to demokratija I nesto sasvim prirodno. Nauciti ih da nije prirodno gundjati ispod glasa u svoja cetiri zida, jer neko te moze cuti da si protiv vlasti, vec je sloboda kad izadjes I tvojim prisustvom kazes sta mislis o stanju u drustvu.



    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 15-03-19 at 13:15.

  17. #1467
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Ljudi poceli su botovi po svim portalima opasno da pisu, ili su im se povecale plate ili broj botova (uglavnom stislo gospodara pa i on botove uprego), ali ne moze nidje procitat jedan normalan komentar bez onih glupih, plitkoumnih -

    ciatava cg je uz mila
    Potpuno tačno! Crna Gora je uz Mila!
    apsolutno tako �������� ����������������
    Opozicija je ne sposobna to je definitivno, nemaju ni ideju ni stav a očigledno ni dovoljnu podrsku naroda..
    I vrabcima je jasno da su građani protiv opozicije, a ne za Mila. A pošto nema nikoga da zamijeni Mila, biće još dugo na vlasti! Milo kralju, vascijela časna i pametna Crna Gora je uz tebe.
    Bice vam lakse kad se malo prosetate.Setnja je zdrava.✌
    Odje se i zivi lijepo.

    zamislite te jadove koji moraju za sendvic da pisu ono u sta ni sami ne vjeruju, kakav je to sljam ljudski.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  18. #1468
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    zamislite te jadove koji moraju za sendvic da pisu ono u sta ni sami ne vjeruju, kakav je to sljam ljudski.
    Otkud ti ideja da svi botovi nisu za Mila ?

    Misliš da ga se odrekao onaj što ga je crtao na brdu kao da je onaj džin iz Engleske ili ona luda baba sa Cetinja ?
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  19. #1469
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ista ruta kao prije 2 sedmice

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  20. #1470
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Otkud ti ideja da svi botovi nisu za Mila ?

    Misliš da ga se odrekao onaj što ga je crtao na brdu kao da je onaj džin iz Engleske ili ona luda baba sa Cetinja ?
    Meni je interesantno kako se ti uhvatis nekih nebitnih stvari I u stanju si da se inatis I sto bi rekli "drvish o tome do preksjutra", a recimo o ovoj temi nikako da se izjasnis. Cini mi se da procitah da si se izjadnio da SDP po tebi vise nije drzavotvorna stranka, uz neko konfuzno objasnjenje. Nego, da se vratimo na temu...

    Sto bi reko Kesic, da li podrzavas proteste I zasto ne?

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  21. #1471
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Gando, je li dozvoljeno redarima da nose go-pro, one bulet i ostale sitne kamere?


  22. #1472
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,090
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ista ruta kao prije 2 sedmice

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Pazi im rutu - ovo je skrivena kamera.

    Trebali su samo kroz Njegosevu ufatit jedan krug i da se razilaze ljudi da se ne pravi guzva.

  23. #1473
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Gando, je li dozvoljeno redarima da nose go-pro, one bulet i ostale sitne kamere?
    Niko im ne brani a ako ne brani znaci da dozvoljava.
    Instrukcije redarima su da u slucaju incidenta makar jedan snimi/fotografise osobu/osobe kako bi se kasnije iskoristilo kao dokazni materijal.

    Ni dan danas se ne sazna ko je pokrenuo 2015 haos.




    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Pazi im rutu - ovo je skrivena kamera.

    Trebali su samo kroz Njegosevu ufatit jedan krug i da se razilaze ljudi da se ne pravi guzva.
    Ja sam i prosle nedjelje rekao da je ovo prekratko i nema finog razvlacenja da moze da se vidi...

    Nego nase je da pratimo a njihovo da vode. Pa sta bude
    One Ring to Rule them all...

  24. #1474
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ja sam i prosle nedjelje rekao da je ovo prekratko i nema finog razvlacenja da moze da se vidi...

    Nego nase je da pratimo a njihovo da vode. Pa sta bude
    Kad se fino razvlaci, ljudi odu kuci. Neko zivi kod sportskog, preko morace i ispratimo ga taman do kuce. Sad on treba da se vrati ponovo u centar, a jos ako je star ili s djetetom.. Mislim da je zbog toga skraceno. Pola ljudi produzi doma.


  25. #1475
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Nego jeste li spremni za ovaj novi video sjutra ?

    Mislim da ce svi koji su isli na proteste do sada svakako izaci ?

    Ali sta je sa ovim drugima... Kako ce oni odreagovati kad iskoci novi materijal jaci od koverete ?
    One Ring to Rule them all...

Page 59 of 131 FirstFirst ... 94955565758596061626369109 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •